0 officiëleberichten ©MHIT TEXELSE COURANT Uniek wonen op een zonnige locatie in Den Burg - TEXEL in deze ROYALE 2/1-KAPWONING met GARAGE. vergunningen nieuwe gemeentegids in voorbereiding www.texel.nl VRIJDAG 21 JULI 2006 In het plan "De Volmolen" in Den Burg start binnenkort de bouw van 18 ROYALE 2/1-KAPWONINGEN met GARAGE gelegen op zonnige kavels vanaf 270 m2 tot 390 m Indeling o.a.: royale hal/entree van waaruit de garage bereikbaar is, straatgerichte keukenopstelling, keuze uit 3 gevelvarianten, royale tuingerichte woonkamer met dubbele openslaande deuren naar zonnige tuin (zuid-oost). Op de leverdieping 3 slaapkamers, complete badkamer met ligbad, douche en wastafel en separaat 2e toilet Op de 2e verdieping een royale zolder. In dit stadium zijn uiteraard uw woonwensen bespreekbaar. Koopsommen vanaf 339.000,- Jan Duin makelaardij, Keesomlaan 51 Den Burg Eelman en van Heerwaarden makelaardij, Vismarkt 7 Den Burg TM Vastgoed, Binnenburg 11 Den Burg TM Vastgoed, Dorpsstraat 179 De Koog 0222-313 0222-313 555 0222-310 375 0222-310314 Bel voor meer informatie/documentatie met een van de makelaars t e x e Aan de artist-impression kunnen geen rechten ontleend worden MHIT Automa tisering is een jong en dynamisch automat». ringsbedrijf op Texel MHIT Automatisering richt zich vo^j op de zakelijke markt (midden- en kleinbedrijf) en houdt ad, bezig met automatisering in de breedste zin van het woon De onderneming is gespecialiseerd in systeembeheer er er, derhoud, advisering en installatie van netwerken. Daarna?, levert het een volledig assortiment hard- en software. Het bedrijf is een intermediair tussen gebruiker en fabnur-, op het gebied van hard- en software. Door het zeer gevam eerde en snelgroeiende klantenbestand is het werken mif organisatie zeer afwisselend. Mede hierdoor is een vacature ontstaan voor een SYSTEEMBEHEERDER Mrv Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud, de implemav tatieof het migreren van computernetwerken bij ontertfj. ties. Je wordt ingezet als supportspecialist systeembeheerder en zult deze functie vaak zelfstandig en soms met collega} uitvoeren. De uitdaging ligt dan ook in de diversiteit vande voorkomende activiteiten bij onze verschillende relaties, Wij zoeken een flexibele specialist met ruime ervaring d» zowel zelfstandig ais in teamverband kan presteren Jehetr goede communicatieve vaardigheden, bent stress besterf inventief, innovatief en bent in staan onze klanten te onder steunen en te adviseren. Je hebt een HBO werk- en denkniveau en bent in het beet van MCSE MCSA certificering, een gedeelte daarvan of hete de bereidheid tot het volgen van opleidingen. Daarnaast heb je kennis van: Microsoft Windows 9X/NT/2000/XP/2003 Microsoft Exchange 5.5/2000/2003 Microsoft Terminal server Microsoft Office 2000/2002/2003 TCP/IP Hardware- Netwerkcomponenten Kennis van de volgende zaken is een pre: Diverse Microsoft Server producten (SQL, Projectserver, etc) Citrix, Wireless networking, Linux, Novell, Unix. Er wordt een fijne, informele en collegiale werkomgeving geboden. De vacature kent aantrekkelijke arbeidsvoor waarden Sollicitaties voorzien van cv kunnen voor 29 juli 2006 w zonden worden aan onderstaand adres, ter attentie vet Martijn van Hengel. De Texelse Automatiseerders! Aangevraagde lichte bouwvergunningen Roggeslootweg 371 in De Cocksdorp: plaatsen van twee dakkapellen (ontvangen 11 juli 2006); Vroonlant 29 in Den Burg: gewijzigd uitvoeren v.e. reeds eerder verleende bouwvergunning (ontvangen 12 juli 2006); Gerntslan- derdijkje 100 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen v.e. zomerwoning (ontvangen 13 juli 2006); Boodtlaan (tussen 68 en 70) in De Koog:gewijzigd uitvoeren v.e. bouwplan waarvoor reeds eerder vergunning is verleend (ontvangen 18 juli 2006); Maricoweg 23 in Den Burg: gedeeltelijk ver groten v.e. woning (ontvangen 18 juli 2006). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen Schilderweg 252 in Oudeschild: geheel plaatsen v.e. een voudig afdak (ontvangen 11 juli 2006); Zanddijk 58 in De Cocksdorp: geheel plaatsen v.e. zomerhuis (ontvangen 12 juli 2006); Roggeslootweg 673 in De Cocksdorp: gedeelte lijk veranderen/vergroten v.e. bovenverdieping (ontvangen 13 juli 2006); Muyweg 21 in De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (ontvangen 14 juli 2006); IJsdijk 5 in Oudeschild: geheel plaatsen v.e. bovengrondse opslag tank (ontvangen 18 juli 2006); Harkebuurt 3 in Oosterend: gewijzigd uitvoeren v.e. bouwplan waarvoor reeds eerder vergunning is verleend. Aangevraagde reguliere bouwvergunningen, eerste fase Pelikaanweg 67 in De Koog: geheel vernieuwen v.e. zo merwoning (ontvangen 13 juli 2006); Pijpersdijk 11 in De Koog: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (ontvangen 13 juli 2006); Krukas in Oudeschild: gewijzigd uitvoeren van reeds eerder verleende bouwvergunning (ontvangen 14 juli 2006); Tempelierweg 40 in Den Burg. geheel vernieuwen v.e. kantinegebouw met 2 personeelsverblijven (ontvan gen 18 juli 2006); Binnenburg 4 in Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. winkel met (dienst)woning (ontvangen 18 juli 2006). Aangevraagde reguliere bouwvergunning, tweede fase Postweg 173 in De Cocksdorp: geheel vernieuwen v.e. woonhuis (ontvangen 14 juli 2006). Cocksdorp: vergroten van dakkapellen (verzonden 17 juli 2006). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschnft bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit waartegen het Is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bo vengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. deren van een aantal wandel- en ruiterpaden en het aanbrengen van een halfverharding op de parkeerter reinen Vierkante Stuk en Krimbos. Deze werkzaamheden maken deel uit van een project waarbij er diverse wandel en ruiterpaden worden gerealiseerd en de bereikbaarheid van de parkeerterrein wordt verbeterd. Deze aanlegvergunnmg treedt in werking met ingang van de zevende week na de dag waarop deze zijn verzonden (9 juni 2006 verzonden). Ingevolge artikel 6:11 van de Algemene belanghebbenden zo spoedig mogelijk na deze publicatie een bezwaar schrift bi/ Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gencht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u Inzien bij de balie Ruimte van het gemeentehuis. Tegen hel ontwerp-beslult kan een belanghebbende binnen de mzage- tormijn bij Burgemeester en Wethouders schnfialiik zijn/haar zienswijze inbrengen. Deze zienswijze dient geadresseerd te worden aan het col lege van Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De ptersoonhjke gegevens van degene die schnftehjk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor belanghebbenden eveneens de gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van een zienswijze daartegen De aanvrager wordt uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen diegene die tijdig haar/zijn zienswijzen hebben ingebracht en belang hebbenden aan wie redelijkerwijs met kan worden verweten geen zienswijzen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit (welke in een later stadium nog dient te worden genomen) in beroep gaan. Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende vergunningen voor het houden van een eve nement zijn aangevraagd: De volgende editie van de gemeentegids "Wie Wal Waar Texel" zal in oktober 2006 op Texel worden verspreid. Wij zijn inmiddels begonnen met het actu aliseren van de gegevens. Verenigingen, instellingen en andere organisaties die in de gids zijn opgenomen, kunnen aanpassingen van de bestaande gegevens rechtstreeks doorgeven aan uitgever De Kleine Media in Schagen. Ook kunt u een eventuele nieuwe vermel ding doorgeven Alleen niet-commercièle activiteiten van lokale of regionale (op Texel gerichte) organisa ties komen in aanmerking. Contactgegevens van de uitgever: De Kleine Media BV, HYPERLINK mailto: info@dekleinemedia.nl info@dekleinemedia.nl, tel. (0224) 21 09 90, fax (0224) 21 09 99. Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende reguliere bouwvergunningen Vuurvlinder 2 t/m 20 in Den Burg: geheel bouwen van 10 huurwoningen (verzonden 18 juli 2006); Amaliaweg 4 in Den Hoorn: gewijzigd uitvoeren v.e. reeds eerder verleende bouwvergunning (verzonden 18 juli 2006); Beatrixlaan 31 in Den Burg: geheel'vervangen van kozijnen (verzonden 18 juli 2006). Verleende reguliere bouwvergunning, eerste fase Duykerdam 23 in Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (verzonden 17 juli 2006). Verleende lichte bouwvergunningen Haffeiderweg 14 in Den Burg: plaatsen v.e. serre (ver zonden 13 juli 2006); Hogereind 23 in De Waal: vergroten v.e. schuur (verzonden 17 juli 2006); Molenlaan 26 in De Vrijstellingprocedures Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannèn voor het: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis a/d Kikkertstraat 37 in De Cocksdorp; gedeeltelijk vergroten v.e. badkamer/berging a/d Orchis- mient 23 in De Koog. De bouwplannen zijn in stnjd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. De conceptbesluiten liggen vanaf 24 juli 2006 gedurende twee weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeen tehuis. Gedurende de termijn van termzagelegging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen voor het: plaatsen v.e. kantoor aan huis, berging en garage/berging a/d Pontweg 40 in Den Hoorn; plaatsen v.e. dienstgebouw a/d Stuifweg 13 in Ooste rend. De bouwplannen zijn in stnjd met de ter plaatse geldende bestemmings plannen. De conceptbesluiten liggen vanaf 24 juli 2006 gedurende zes weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van tennzagelegging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan voor het: uitbreiden van een woonhuis a/d Vliestraat 18 in Oos terend. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Het conceptbesluit ligt vanaf 24 juli 2006 gedurende zes weken ter inzage bij de balie Ruimte van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 OPEN maaandag/woensdag dins-/donder-/vrijdag Voor alle producten zie ook F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl 9.00 -16.00 uur 9.00 -13.00 uur Agenda welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op de eerste en derde donderdag van de maand in het stadhuis van Den Helder. Eén keer in de twee maanden vergadert de commissie op Texel, de volgende keer op 7 september. Verleende aanlegvergunning Burgemeester en Wethouders hebben op grond van arti kel 44 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, en met in acht name van de bepalingen uit het bestemmingsplan "Buitengebied Texel" en de herziening "ex artikel 30 WRO Buitengebied Texel", aanlegvergunning verleend aan: Staatsbosbeheer te Amsterdam voor diverse activiteiten in de Dennen en het Krimbos. Het gaat om het verwij- Milieuvergunning (1) Burgemeester en Wethouders hebben, op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer, een vergunning verleend aan: de Projectgroep Huisvesting Hulpverleningsdiensten (PHH). De vergunning heeft betrekking op het oprichten en in werking hebben van een politiebureau, brandweer kazerne, ambulancepost en huisartsenpost binnen één inrichting aan de Pontweg 106 e.v. te Den Burg. In het belang van de bescherming van het milieu zijn voor schriften aan de vergunning verbonden. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp-besluit. Vanaf maandag 24 juli tot en met 4 september 2006 lig gen de vergunning en alle daaraan voorafgegane openbare stukken ter inzage bij de balie Ruimte. Desgevraagd kunnen de ter inzage gelegde stukken ook op afspraak worden ingezien en toegelicht. Nadere informatie: de heer J. Veltkamp, Team Toezicht, telefoon (0222) 36 21 90. Uitsluitend: wie tijdig een zienswijze hebben ingebracht tegen het aan de vergunning voorafgegane ontwerp-besluit, wie zich niet kunnen vin den in eventuele afwijkingen van de milieuvergunning ten opzichte van het ontwerp-besluit: alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, kunnen tegen de verleende milieuvergunning beroep instellen. Met ingang van de dag na de datum van de tennzagelegging, is bin nen zes weken administratief beroep mogelijk bij de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak. Postbus 20019,2500EA 's-Gravenhage Wie in beroep is gegaan kan binnen de beroepstermijn de Voorzitter van dc afdeling bestuursrechtspraak verzoeken een voorlopige voor ziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Milieuvergunningen (2) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens, op grond van artikel 8.1 lid B van de Wet milieubeheer, vergunning te verlenen aan: NV Luchtvaartterrein Texel voor het voor een onderdeel van de inrichting in verband met het veranderen van dat onderdeel van de inrichting of de werking daarvan aan de Postweg 120 te De Cocksdorp. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens, op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer, een oprichtings vergunning te verlenen aan: Vliegtuigonderhoud Texel voor het oprichten en in wer king hebben van een inrichting voor vliegtuigonderhoud aan de Postweg 130 te De Cocksdorp. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunningen verbon den. Van 24 juli tot en met 4 september 2006 liggen de aan vraag om vergunning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken ter inzage bij de balie Ruimte. Nadere informatie kunt u ver- knjgen bij de heer J. Veltkamp van team Toezicht onder telefoon(doorkies)nummer 36 21 90. Stichting Duurzaam Texel voor het houden van de Dag van de Fiets in Sporthal Ons Genoegen en de wielerbaan. Emmalaan 51 te Den Burg op 23 september a.s.; Mevrouw A.M. Reiding voor het houden van de Herfst- markt Op de Groeneplaats te Den Burg op 21 oktober Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de balie Ruimte .r Toekomst en naastgelegen tenten, Dorpsstraat 20-22Ie De Koog op 28 februari 2007. het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen blm Stichting Horeca en Evenementen De Koog voor het -r Postbus 200, 1790 AEm Den Burg houden van de Horeca relatie dag Texel in De Nieuwe burgemeeste. Nieuwe generatie elektronische reisdocumenten Als u vanaf 28 augustus een paspoort of een identi teitskaart komt aanvragen, dan krijgt u te maken met de nieuwe generatie elektronische reisdocumenten. Vanaf die dag krijgen het paspoort en de Nederlandse Iden titeitskaart een chip. Deze chip bevat de weergave van de foto In het door de Europese Unie voorgeschreven technische formaat en een aantal unieke persoonsge bonden kenmerken. Door de chip wordt het vervalsen moeilijker gemaakt en kan er bovendien minder gemakkelijk door iemand anders dan de eigenaar gebruik worden gemaakt van het document. Met de invoering van de elektronische reisdocumenten op die dag voldoet Nederland aan de eisen van de Europese Unie. De vingerafdruk wordt later ingevoerd. Dit gebeurt zodra de Europese Unie technische speci ficaties hiervoor heeft vastgesteld. Met de komst van de nieuwe reisdocumenten verande ren ook de tarieven. Deze worden als volgt: Paspoort: 47.00 Identiteitskaart: 31,25 Bijschrijving kind in nieuw paspoort: 8,20 Bijschrijving kind in bestaand paspoort' 19.20 Spoedaanvraag paspoort of identiteitskaart; 40,40 extra Spoedaanvraag kindersticker' 19,20 extra Extra kosten bij vermissing: 16.70 Zakenpaspoort: €51,75 Foto's op reisdocumenten moeten aan veel strenge eisen voldoen. Voor de nieuwe reisdocumenten worden de eisen nog strenger. De fotografen zijn goed op de hoogte van de nieuwe eisen. Wilt u weten waaraan de foto's moeten voldoen, dan kunt u kijken op www. paspoortinformatie.nl. Via de rubnek 'procedure' kunt u naar 'pasfoto's' gaan. Daarna kunt u bij 'eisen waar aan de pasfoto vanaf 26 augustus 2006 moet voldoen' met voorbeelden zien wat goed is en vooral wat niet goed is. Meer Informatie: Team Burgerzaken van de gemeente Texel, te bezoeken op maandag en woensdag van C9 00 uur tot 16.00 uur en op dinsdag, donderdag en vrijdag van 09.00 uur tot 13.00 uur. Telefonisch bereikbaar op alle werkdagen tot 16.30 uur, telefoon 10222) 36 21 20. Aanvragen legitimatiebewijs voor personen met beperkingen Vanaf 1 januari 2005 is de Wet op de uitgebreide identi ficatieplicht in werking getreden. Vanaf die datum moei iedereen in Nederland van 14 jaar en ouder een gelcSg legitimatiebewijs bij zich dragen. Voor een grote groep personen met een beperking is het (bijna) niet mogelijk om naar het gemeentehuis te komen om een paspoort of Nederlandse identiteitskaart aan te vragen. Om iedereen toch in staat te stellen een geldig legitimatiebewijs aan te vragen heeft de gemeente Texel voor deze doelgroep aparte regelingen getroffen. T Met personen met een beperking die nog wel per auto (eventueel met begeleiding) naar het gemeentehuls kunnen komen, kunnen wij een tijdstip afspreken waarop de afzetpalen op de Groeneplaats neergeklapt worden. Een medewerkster van Burgerzaken neemt de aanvraag dan bij de auto in behandeling. Ook afgifte van een legitimatiebewijs kan op deze manier geschieden. Ouderen die In De Gollards wonen of personen die in het verpleeghuis verblijven en die niet in staat zijn (eventueel met begeleiding) naar het gemeentehuis te komen, kunnen gebruik maken van de regeling waarbij een medewerkster van Burgerzaken één maal per maand in De Gollards en in het verpleeghuis aanwezig zal zijn. Om dit goed te kunnen laten verlopen moei wel tijdig aangegeven worden hoeveel personen IKK betreft en moeten de persoonsgegevens bij Burgee zaken bekend zijn. Dit zal geïnventariseerd worden door een medewerkster van het Zorgcentrum Texel. Zij zai de bewoners van het Zorgcentrum Texel ook binnenkort hierover informeren. Voor personen die zelfstandig wonen en niet in staar zijn (eventueel met begeleiding) naar het gemeentehuls te komen, geldt de regeling dat een medewerkstóf van Burgerzaken aan huis komt om de aanvraag in1 behandeling te nemen. Ook bij deze regeling gd# dat tijdig aangegeven moet worden wat de persoons gegevens zijn. Let wel: bovengenoemde regelingen gelden alleen als personen door hun beperking niet in staat zijn naar da publieksbalie van Burgerzaken te komen. Meer informatie: Team Burgerzaken, te bezoeken op maandeg* woensdag van 09.00 uur tot 16.00 uur en op dinsdag, dondert* en vrijdag van 09 00 uur tot 13.00 uur. Telefonisch bere;kM&# alle werkdagen tot 16.30 uur telefoonfdoorióesjnummer (0222) 12120.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 6