I* Tekens van vroeger herleiden naar nu' Tropical Street Festival op straat en in cafés TEXELSE COURANT Verkoping ^yat ik zeggen Oud-Texelse exposeert opnieuw na 24 jaar oPIENie Agenda teso texelseScourant DINSDAG 22 AUGUSTUS 2006 Met optredens op straat en in cafés wordt vrijdag en zaterdag in De Koog het Tropical Street Festival gehouden. Ter gelegen heid van dit festival - waarmee de badplaats het zomerseizoen afsluit - mogen de cafés tot 4.00 uur geopend zijn. Een passe-par- tout kost €10,- per avond of €18,- voor beide avonden. Het publiek op straat kan genieten van maar liefst twee grote orkesten. Beide avonden speelt de samba band Ritmo Squad, die ter verho ging van de feestvreugde wordt bijgestaan door de dansgroep Brasazouk. Zaterdagmiddag vanaf 14.00 uur speelt bovendien de Bra bantse gezelligheidsformatie She's Showband in Dorpsstraat. Zater dagmiddag vinden ook optredens plaats van de circustheatergroep Les Saltimbanques. In steeds wis selende samenstelling vinden her en der in de Dorpsstraat optreden plaats. Het feest in de cafés barst los als daar de bands beginnen te spelen. Zowel vrijdag- als zaterdagavond spelen de volgende bands: Bon Faya (Talk of the Town); Bram Koning (Het Biervat); Caribbean punch (Tumble- weeds); Dirk Jan Deelen en Robert Leroy (Bilder); DJ Cor Gerald (De Wijsneus); DJ Dolphin MC Brain wave/ Summervibes (De Toekomst); El Sol Toscano (Het Proeflokaal); Escape (Sam Sam); Soulmen's Party (De Kuip); Stefan (De Blauwe Piste); In de tuin van het woonhuis aan de Kogerstraat 13 in Den Burg wordt maandag van 10.00 tot 14.00 uur een yardsale gehouden. Aangebo den worden speelgoed, huisraad, boeken, kleding, plantjes en ande re tweedehands en zelfgemaakte spullen. Perkamentkunst Astrid Galjaard uit Oudeschild heeft plannen om cursussen perkament kunst op het eiland te gaan verzor gen. Galjaard, die sinds twee jaar op het eiland woont, is docente in het maken van kunstwerken met perka mentpapier. 'Ik heb lesgegeven aan de overkant en ik wil dat hier graag voortzetten.' Deelnemers leren tij dens de bijeenkomsten op welke manier en met welke technieken zij perkamentpapier kunnen bewerken. Galjaard staat om de week al bij de hobbykraam op de maandag- ochtendmarkt op de Groeneplaats. 'Daar is altijd veel belangstelling voor perkamentkunst.' De kunst vorm ontstond in de middeleeu wen uit het maken van bidprentjes en communiepapieren. Mensen die interesse hebben, kunnen contact opnemen met Galjaard via 322252 of 06-15237435. Fluitkwartet in Oosterend In de hervormde kerk van Oosterend vindt vrijdag een optreden plaats van het Nederlands Fluitkwartet. Het programma omvat werken uit een lange periode, van de zeven tiende tot de twintigste eeuw. Het is voor de zesde maal dat het Neder lands Fluitkwartet in de zomer een waddentoemee houdt. Het NFK bestaat uit de vier jonge fluitisten Karin Leutscher, Joan Mar tens, Ivo Visser, Egbert Jan Lou- werse. Zij studeerden allen aan het Conservatorium van Amsterdam en waren als kwartet in 2001 winnaar bij het internationaal Kuhlau-fluit- concours in Duitsland. Op het pro gramma staan deze toernee ouver tures van Mozart, Haydn en Handel, impressionistisch werk van Claude Debussy en Joseph Jongen en tot de verbeelding sprekende muziek van de 20ste eeuw met als klap op de vuurpijl Flütes en Vacances van Jaques Castérède. Het concert begint om 20.15 uur, de toegang bedraagt €10.- (kinderen tot en met 15 jaar betalen €3,-). Kaarten zijn verkrijgbaar bij de VW en voor aan vang bij de kerk. Meer informatie en luistervoorbeelden zijn te vinden op de website www.hetnfk.nl. Bereikbaarheid Als regelmatige bezoekers van Texel lazen wij in de Texelse Courant het artikel over de beperkte bereikbaar heid voor mobiel verkeer tussen paal 11/16 en de Rozendijk en over wat men daar aan wil gaan doen. Ik neem aan dat bij de gemeente en andere betrokkenen bekend is dat er (vrije dure) gecamoufleerde antenne masten worden vervaardigd die een natuurlijk uiterlijk nabootsen (onder meer te vinden op website www. gsm-antennes.nl). Hoewel de discus sie over mobiele communicatie en de gezondheidsrisico's ervan, alsook de vraag hoeveel horizon-aantasting acceptabel is zeker niet aan Texel Mosselbanket in De Kroonprins Eetcafé De Kroonprins in Oosterend opent het mosselseizoen zaterdag met een feestelijk banket, waarbij de zowel de gerechten als de aan kleding van het eetcafé in het teken van de visserij staan. Deelnemers aan het mosselbanket, dat om 19.00 uur begint, worden verzocht zich vooraf op te geven bij Arjen Trap of zijn medewerkers, tel. 318975. Zomermarkt Gollards In verzorgingstehuis de Gollards wordt donderdag van 14.00 tot 16.00 uur een zomermarkt gehou den, waaraan door bewoners, medewerkers en vrijwilligers wordt meegewerkt. Als het weer het toe laat, wordt de markt in de tuin gehouden, anders in de Irenezaal. Op de markt zijn de artikelen te koop die op de wekelijkse kreadoemiddag worden gemaakt. Daarnaast verko pen de dames Den Braven en Hin zelfgebreide babysokjes en zelfge maakte kaarten. Bezoekers van de markt kunnen prijsjes winnen met het kopen van loten en vrijwilligers van de Gollards verkopen overtollige spullen. Natuurlijk zorgen de mede werkers van de keuken voor lekkere hapjes. Mevrouw Boersen verkoopt fruit, vers uit de zelfpluktuin. Het grootste deel van de opbrengst van de markt is bestemd voor de acti- viteitenpot van de Gollards, waar uit leuke activiteiten voor de bewo ners worden betaald. Mevrouw Hin schenkt de opbrengst van de kaar- tenverkoop aan Artsen zonder Gren zen. De opbrengst van het draaiorgel van Peter is Kaan is - zoals gebruike lijk - bestemd voor de KNRM. voorbij mag gaan, lijkt het onder werp mij belangrijk genoeg om een dergelijke oplossing te overwegen. Mobiele onbereikbaarheid bij cala miteiten, zoals de recente duinbrand zijn daarvan een voorbeeld. Onze eigen dochter, enkele maanden gele den met schoolkamp op Texel, kon tijdens een dropping haar docenten met bereiken. Mogelijk werd ook dit euvel veroorzaakt door het 'gat' in het netwerk. Wim Jansen, Weesp. Mantelzorg Salon Het Steunpunt Mantelzorg houdt dinsdag 19 september een Mantel zorg Salon voor ouders van een kind met een geestelijke beperking. De bijeenkomst vindt plaats in het Wijk- steunpunt Centrum (ruimte Dagver zorging) aan het Bernhardplein 76 in Den Helder en duurt van 13.30 tot 15.30 uur. Tijdens de bijenkomst spreekt L van Dam, orthopedagoog en vyerkzaam bij 's Heerenloo Noord Nederland, locatie Noorderhaven. Aan de orde komen de mogelijk heden die er zijn: van enkele uren ondersteuning tot intensieve zorg, van wonen op het instellingsterrein tot wonen in een stad of een dorp. van werken in een bedrijf tot snoeze- len en van speltherapie tot zwemles. Natuurlijk is er voor de deelnemers voldoende gelegenheid om vragen te stellen en ervaringen met elkaar uit te wisselen. Belangstellenden wordt verzocht zich van tevoren aan te mel den. Het bijwonen van de Mantelzorg Salon is gratis. Voor meer informatie of aanmelden: Steunpunt Mantelzorg, tel. 0223-661670 of e-mailadres steu npuntmantelzorg@corbisplus.nl. Vrouw Holland in theater Klif 12 In theaterrestaurant Klif 12 in Den hoorn brengt zondag 27 augus tus het gezelschap Vrouw Holland een try-out van het nieuwe pro gramma Starspray, een jubileum voorstelling ter gelegenheid van het tienjarig bestaan. Het Groningse gezelschap Vrouw Holland bestaat uit Gabriël- le Glasbeek, Marieke Klooster, Karin Noeken, José Zwerlnk en Reinout Douma. De leden leer den elkaar kennen tijdens hun opleiding aan conservatoria en theaterschool. In die tijd kwam het maken van een theatraal liedjespro gramma ter sprake. Vrouw Hol land kreeg bekendheid bij het Gronings Noorderzonfestival in 1997. Daarna volgde een finale plaats bij Cameretten '97. De vier robuuste dames en hun tengere pianist brengen ongelimiteerd meerstemmig cabaret. Met eigenzinnige en onzinnige teksten op muziek uit allerlei genres, vermengt met absurde theatrale humor trekken ze vol le zalen. Met tomeloze energie en schaamteloze zelfspot laten zij muzikale hoogstandjes zien, doorspekt met theatrale en fysie ke uitspattingen. Het persbericht zegt over het nieuwe programma: 'Starspray geeft je het betove rende gevoel dat je op de juiste tijd op de juiste plaats bent. Eén glimp Starspray laat je gloeien in je stoel en stralend naar huis gaan.' De voorstelling begint om 20.30 uur, de toegang bedraagt €14,-. Het is mogelijk vooraf te dineren (vanaf 18.30 uur). Reserveren kan via tel. 319633 en e-mailadres info@klif12.nl. Elmo In De Koog is het niet alles kommer en kwel. De badplaats kent meer locaties en momenten dan alleen het uitgaanscircuit bij nacht en dan vooral bij het minder gewaardeerde ontij. Na alle buien overdag volgde vorige week een avond aan de Noordzee met een heerlijk zoele wind, die de mensen naar de water kant lokte. En niet alleen de mensen. Ter hoogte van de Badweg liep, rende, blafte en bestreed een kleine zwarte caim-terriër genaamd Elmo, de golven, die met bruisend schuim in grote regelmaat op de kust aan stormden. Wanneer het water zich terugtrok rende het beestje fanatiek in gestrekte draf op topsnelheid langs het witte monster, alsof hij het water in een rechte lijn afsneed. Wanneer de zee op het keerpunt even stilhield en zich beraadde op een volgende aanval, stond Elmo als een zegevierende krijgsheer van een afstandje hei resultaat van zijn verdedigingswerk te bekijken, opgewonden een oven/vinningslied blaffend. Dat had hij hem toch maar mooi gelapt. Hij was de baas. Maar verdraaid nog aan toe, daar kwam het schuimmonster opnieuw aanrollen. Dapper en strijdvaardig dorst hij er weer op af om, net voor de roller hem dreigde te overmees teren, sierlijk af te buigen en weer voorlangs te rennentot deze lijn en niet verder. Iedere keer weer gehoorzaamde het water de uitge laten hond en iedere keer opnieuw zetten beiden de aanval weer in. De hond en de zee speelden hun spel met overgave. Zeer tot vermaak van de diverse strandbezoekers, die lachend de one-hond-show van Elmo gadesloegen. Zijn jonge baas je rende mee en probeerde diverse malen tevergeefs de hond aan de nem te knjgen, want paal 19 was al heel dichtbij en de hond bleef zuidwaarts rennen. Te vuur en te zwaard het land verdedigend tegen de steeds weer aanvallende golven. 'Kom Elmo, hierrr! We moeten nog een heel eind terug.De temer had geen boodschap aan dit bevel en beet zich met volle inzet vast in zijn job als landverdediger. Na een hele serie mislukte pogingen lukte het het baasje uiteindelijk zijn hond aan te lijnen. Duidelijk niet naar de zin van de kleine strijder, die zijn taak nog met als af beschouwde. Schuin in het tuig hangend als een crossmotor op de TT liet hij zich node door zijn baasje meesle pen, die een hele hijs had aan zijn kleine, vastberaden hond. Van de toeschouwers had Elmo nog wel even door mogen gaan. Pien Verberg Begin jaren tachtig exposeerde ze al eens in het gemeentehuis, daarna bleef het geruime tijd stil. Sinds zondag exposeert oud- Texelse Betty van Rossem voor de tweede keer op haar geboor te-eiland. Vier weken lang hangen haar schilderijen in galerie Klif ART van Herman en Ina Bakker in Den Hoorn. De reünie van de Jan Drijverschool begin juli legde de basis voor de expositie. Van Rossem, oud-leer linge van de Hoornder basisschool, kwam met oud-schoolgenote Ina Bakker in gesprek over haar schil derijen. Het leverde haar een uitno diging op haar werk in Klif ART ten toon te stellen. Zondagmiddag werd de expositie geopend. De schilderijen van Van Rossem, een dochter van Cor van Rossem en Co van Rossem-Bruynzeel uit de Prins Hendrikpolder, komen in eer ste instantie abstract over. Wat lan ger kijken leert dat de oud-Texelse volgens eigen filosofie en in geheel eigen stijl herkenbare voorwerpen reconstrueert en opnieuw afbeeldt. De herkenbare voorwerpen zijn delen van gebouwen, geschriften of tekens die haar tijdens diverse rei zen over de wereld op één of ande re manier opvielen. Haar voorkeur gaat uit naar voorwerpen en tekens die vaak al eeuwenoud zijn. 'Die probeer ik met mijn schilderijen naar het nu te herleiden. Tijdens mijn rei zen heb ik vrijwel altijd mijn fototoe stel en een schetsboek bij me. Thuis werk ik dan verder uit wat ik gezien heb.' Van Rossem liet zich onder meer inspireren tijdens reizen door het Midden-Oosten, Afrikaanse lan den en de Verenigde Staten. Haar schilderijen ademen de sfeer uit van de betreffende streken. De werken met tekens uit het Midden-Oosten zijn veelal oker en zandkleurig, in de werken met Afrikaanse invloe den is het kleurgebruik intenser. Het opnieuw afbeelden van voorwerpen komt duidelijk naar voren in schilde rijen die op Mozambique zijn geïn spireerd. Daarin zijn duidelijk tafels zichtbaar. 'Er loopt in Mozambique één lange weg van het noorden naar het zuiden en daar zitten veel men sen met tafeltjes langs de weg om koopwaar aan te bieden. Die tafel tjes vond ik een essentieel gegeven dat ik in een schilderij opnieuw wilde weergeven.' Streepjes vormen een gemeenschappelijke deler in de werken. 'Dat is nog altijd de Texelse invloed. Streepjes geven voor mij de onrust weer van water en wind. Het geeft extra dynamiek aan de schilderijen.' Van Rossem, die in 1947 werd geboren, legt zich sinds het begin van de jaren tachtig op schilderen toe. Ze verliet het eiland na een opleiding aan de toenmalige kweek school in Den Helder. Na twaalf jaar voor de klas te hebben gestaan, gooide ze het roer om en begon een opleiding aan de Kunstacademie in Arnhem. Kort na het voltooien daar van exposeerde ze in 1982 op het raadhuis aan de Groeneplaats. In de Gelderse plaats Gaanderen (nabij Doetinchem) heeft ze een eigen atelier waar ze schilderlessen geeft en haar werken maakt. De schilde rijen van Van Rossem zijn tot en met vrijdag 15 september te bezichtigen in het atelier aan Klif 27. Klif ART is elke week van donderdag tot en met zondag van 13.30 tot 17.30 uur geopend. Als op andere tijden een geel bord buiten staat, is de galerie ook geopend. Betty van Rossem exposeert in Klif ART. Dinsdag 22 augustus: Het clubgebouw van de modelspoor club aan de Emmalaan in Den Burg is van 19.00 tot 22.00 uur open voor publiek. Toegang €1,50. Bij voldoende deelname begint in het Ambachtscentrum aan het Wezenland in Den Burg om 19.30 uur een work shop zeep maken. Deelname kost €11,50, opgave via tel. 314180. Op het strand bij Paal 9 wordt vanaf 20.00 uur gevliegerd. Om 20.15 uur begint in de hervormde kerk van Den Hoorn een concert van •Ferroforte', Jan Pieter van Eijkelen- borg (blokfluit). Marjolein Harms (blok fluit), Gregor Overtoom (barokviool), Simon Overtoom (barolcello) en Pieter Rijnja (clavecimbel). De toegang is gratis, na afloop wordt een inzame ling gehouden ter bestrijding van de kosten. Cinema Texel in Den Burg vertoont Pirates of the Caribbean 2 (aanvang 10.30, 18.45 en 21.30 uur), Garfield 2 (10.45, 13.30 en 15.45 uur), Monster House (13.00 en 17.00 uur), Zoop in India (15.00 uur) en Miami Vice (19.00 en 21.45 uur) Bioscoop De Kiekendief op vakan tiepark De Krim vertoont K3 en het IJsprinsesje (aanvang 12.00 uur), de Duits gesproken versie van Over the Hedge (14.00 uur), de Nederlands gesproken kinderfilm Cars (16.00 uur) en een nachtvoorstelling van Super man Returns (23.00 uur). Woensdag 23 augustus: De Protestantse Waddenkerk in De Cocksdorp is van 10.30 tot 16.30 uur open voor publiek. Vrijwilligers ver tellen over de geschiedenis van het gebouw. Om 12.00 en om 14.00 uur begint in EcoMare de poppenkastvoorstelling 'Prinses Moeka en de lepelfamilie'. Toegang gratis voor bezoekers van EcoMare. Van 13.30 tot 15.30 kan de monu mentale kerk in Oosterend worden bezichtigd. In pluktuin Anemoonè aan de Maai- keduinweg nabij De Koog begint om 13.30 uur een workshop boeketbin- den. Voor informatie en opgave: tel. 06-30687184 of www.anemoone.nl. Bij voldoende deelname begint in het Ambachtscentrum aan het Wezen land in Den Burg om 19.30 uur een workshop papier scheppen. Om 20.00 uur volgt een workshop likeur maken. Deelname kost €11,50, opgave via tel 314180. In dorpshuis De Bijenkorf in Oosterend begint om 19.45 uur een bridgedrive. Deelname kost €2,50 per persoon, aanmelden kan vanaf 19.30 uur. Om 20.00 uur begint een bijbelstudie in Het Olijfblad, Weverstraat 60 in Den Burg. In dorpshuis De Hof aan de Nikadel in De Koog wordt vanaf 20.30 uur bingo gespeeld. Cinema Texel in Den Burg vertoont Pirates of the Caribbean 2 (aanvang 10.30, 15.45 en 21.30 uur), Garfield 2 (10.45 en 13.30 uur), Monster House (13.00 en 17.00 uur), Zoop in India (15.00 uur), The Da Vinci Code (18.45 uur) en Miami Vice (19.00 en 21.45 uur) Bioscoop De Kiekendief op vakantie park De Krim vertoont K3 en het IJs prinsesje (aanvang 12.00 uur), Bees ten bij de Buren (14,00 uur) en de Nederlands gesproken kinderfilm Cars (16.00 uur). Donderdag 24 augustus: In de Protestantse Waddenkerk in De Cocksdorp verkoopt vrouwenver eniging De Kaarsvlam van 11.00 tot 17.00 uur zelfgemaakte kleding ten bate van het orgelfonds. In Den Hoorn wordt vanaf 12.00 uur Hoornder Donderdag gehouden. De kramenmarkt duurt tot 18.00 uur. Om 17.00 uur begint in Loodsmanswel varen een optreden van Frans en Lies Pieterse Om 19.00 uur begin nen wedstrijden ringsteken vanaf een solex. Om 14.00 uur begint in EcoMare het familieprogramma 'Zeehond binnen stebuiten'. Deelname €4,50. In Den Hoom kan tussen 14.00 en 16.00 uur de kerk worden bezichtigd. Kenners van de historie zijn aanwezig om uitleg te verschaffen. In de Kikkertstraat in De Cocksdorp wordt van 16.00 tot 21.00 uur de Dj." per Feestmarkt gehouden. Met van daag een optreden van de Dansgroep Oude Dansen. In dorpshuis De Hof aan de Nikadel in De Koog begint om 19.30 uu- een open bridgedrive. Deelname kop €2 - per persoon. Inlichtingen: tel 06- 28787820. Bij voldoende deelname begint in ha Ambachtscentrum aan het Wezenland in Den Burg om 19.30 uur een work shop kaarsen maken. Deelname kosi i €11,50, opgave via tel. 314180. In de hervormde kerk van De Kom begint om 20.00 uur een diavoorstei ling over Texel met uitleg in de Duits taal. Toegang €1,20. Cinema Texel in Den Burg vertoont1 Garfield 2 (aanvang 12.00 en 14.00 uur), Zoop in India (12.15 uur), Mon ster House (14.30 uur), Pirates of the Caribbean 2 (16.00 en 21.30 uuii, Cars (16.30 uur), The Da Vinci Cods (18.45 uur) en Miami Vice (18 45 e- 21.45 uur) Bioscoop de Kiekendief op vakan tiepark de Krim vertoont K3 en het ijsprmsesje (aanvang 12.00 uur), Beesten bij de Buren (14.00 uur) en Superman Returns (16.00 uur). Vrijdag 25 augustus: In De Koog wordt tot en met zondag het Tropical Sea Festival gehouden In de hervormde kerk van Oosterend begint om 20.15 uur een optreden van het Nederlands Fluitkwartet. Het pro gramma omvat werken uit een langs periode, van de zeventiende tot de twintigste eeuw. De toegang bedraagt €10.- (kinderen tot en met 15 jaar beta len €3.-). Kaarten zijn verknjgbaar bj de VW en voor aanvang bij de kerk De Protestantse Waddenkerk in De Cocksdorp is van 10.30 tot 13.30 uur open voor publiek. Vrijwilligers ver tellen over de geschiedenis van hel gebouw. Het Zeemanskerkje in Oudeschild s van 14.00 tot 17.00 uur geopend voor publiek. Vrijwilligers verzorgen rond leidingen Tevens worden handwerk* verkocht. Ter hoogte van de firma Tatenhove aan de IJsdijk gaat om 19 00 uur een wielertijdrit van start als voorbereiding op de wedstrijd om de bed rijf sbokad die op zaterdag 2 september wordt gehouden In café De Kuip in De Koog vindt e? optreden plaats van Poundcake, i Cinema Texel in Den Burg vertoont Garfield 2 (aanvang 12.00 en 14.03 uur). Zoop in India (12.15 uur), Mon ster House (14.30 uur), The Fast an: the Furious: Tokio Drift (16.00 en 2133 uur), Cars (16.30 uur). The Da Vim Code (18.45 uur) en Miami Vice (18.45 en 21.45 uur) Bioscoop de Kiekendief op vakan tiepark de Krim vertoont K3 en tel ijsprmsesje (aanvang 12.00 uur), Beesten bij de Buren (14 00 uur), dt Nederlands gesproken kinderfilm Cas (16.00 uur) en Pirates of the Caribbean 2 (16.00 en 23.00 uur). Hoogwater te Oudeschild Di. 22 08.30 en 21.15 u. Wo. 23 09.20 en 21.54 u. Do. 24 09.54 en 22.40 u. Vr. 25 10.35 en 23.00 u. Za. 26 11.00 en 23.10 u. Zo. 27 11.25 en 23.35 u. Ma. 28 11.44 en 23.50 u. Di. 29 12.05 en 23.50 u. Veerdienst TESO zet vrijdag van 9.30 uur tot 16.00 uur de tweede boot in - en zondag van 14.30 tot 20.00 uur. Vrijdag wordt om 10.00 uur vanaf Dy Helder met gevaarlijke stoffen gevaren en vanaf Texel om 13.30 uur. Bij des tussenboten mogen geen passagier; mee. Reizigers vanaf Den Helder moe ten vrijdag tussen 12.00 en 16.00 uur rekening houden met een wachttijd van een uur. Op Texel wordt tus sen 9.00 en 12.00 uur een wachttijd van een uur verwacht. Zondag tussen 16.00 en 17.00 uur moet vanaf Texd rekening worden gehouden met ee" half uur wachttijd. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater De zon komt zondag 27 augustus op om 06.41 en gaat onder om 20.43 uur; woensdag 23 augustus nieuwe maan; dins dag 25 augustus springtij. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Birg Postbus 11-1 /90 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mall redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06-22 14 02/5 Advertenties en abonnementen: Splnbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar 35,05 33,45 Per jaar 68,30 66,15 Bij verzending naar het buitenland zijn F tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode De w

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 2