m! Nieuw hostel Stayokay beleeft hectische start f v' Wielewaal: 'voorbeeld voor alle dorpen' V recent m t W W-JM TEXELSE J COURANT Archiefstuk Geen gas en elektriciteit in keuken en bar igia F amilieberichten Sarahü Patrick de Graaf beeldbanktexel.nl Tonvel in lu>t 11 aalder Dorpshuis O 'VS IÉ "V-, ff Va afloop van d» toneeluitvoering in Iwl hum n-sftnmPoij>sJui:.i H De Wool hebben wil do moimn Ie •■m.;ini/ lannuct da' Mens de ultvooilng mot alle roofclu.il iv.w berin vngon. want r.-ofc ook al Khljnl niet r.o xtiaf aan de nu70ar ol du slqaiot Ie i n qotmkkon xelu/nt dll 10 op hol otkj bost nl00 to vallen r i>n geduchte vijand van hol flitslicht on hiermede is dus hot mlndoi-holdoro beeld vorklaaid. Wende bezoekers deden afbreuk aan de foto die de verslaggever van de Texelse Courant van de nieuwe Waalder toneelvereniging nam, zo bleek uit het onderschrift. VRIJDAG 8 SEPTEMBER 2006 UIT 118 JAAR TEXELSE COURANT ten woord van hulde voor het geen ze in De Waal tot stand heb- jen gebracht, want dit gezellige jjrp, waar de gemeenschapszin sis een voorbeeld voor alle dor- sn gesteld mag worden, is thans een perfect Dorpshuis rijk.' Dat schreef de Texelse Courant van 20 februari 1957 bij de herope- tig van De Wielewaal, dat na een grondige renovatie 'de toets strengste kritiek zou kunnen doorstaan'. Het oude schoolgebouw aan de Dorpsstraat (nu het Hogereind) was injgekomen nadat op 22 juni 1954 je nieuwe school aan de Langwaal es geopend. De Waalders zagen •an kans schoon en stichtten er sn dorpshuis, De Wielewaal. Erg reden waren ze er echter niet over, zodat werd besloten het pand a ',e knappen. Dat werd kennelijk p-dig gedaan, getuige de verba- ?c van de verslaggever die bij de ■eopening was. 'Wie zich de oude scnool nog herinnert en daar thans oxonfronteerd wordt met het zo taai gerestaureerde gebouw zal zijn cgen haast niet geloven. De vak- feden en de niet minder volijverige «willigere - leden van het dorps- iiisbestuur en leden van de toneel- ereraging - hebben gedurende de siste maand alles op alles gezet in bij de eerste toneeluitvoering in het dorp sinds 1925 in een gebouw te acteren dat de toets der streng ste kritiek zou kunnen doorstaan. Ge waant u in een gloednieuw gebouw, een flinke ruimte, waarin zo'n 120 personen kunnen plaats nemen, een prachtig toneeltje met daarachter nog weer ruimte voor kleedkamers.' De wanden werden geheel met 'board' bekleed en ook de stoffering en meubilering getuigden 'van goe de smaak', aldus de verslaggever. 'Ja, De Waal kan ook op dit punt best meedoen.' Achterin de zaal had de journalist een 'stofhoekje' gesig naleerd. Wat hij daarmee precies bedoelde, is niet helemaal duidelijk, maar misschien betrof het een plek waar iets te drinken te krijgen was, getuige de opmerking dat het 'een onschuldig stofhoekje' betrof, aan gezien het gebouw 'niet over een volledige vergunning' beschikte. Onder het toneel was een ruimte aangebracht, waar - 'toen het bal begon' - de overbodige stoelen in werden opgeborgen. Het metselwerk werd uitgevoerd door G. Witte ('oud-.Waalder'), de verlichting verzorgd door Jac. Keijzer en het loodgieterswerk door de fa. J.G. Oele. De fa. C. Groen hof en Zoon was verantwoorde lijk voor de stoffering, terwijl de 'prettig zittende stoelen' werden geleverd door de fa. Frans Zegel Kzn. 'Eigen krachten' deden vooral schilderwerk, maar lieten zich ook op andere manieren niet onbetuigd. Vooral in de laatste maand was veel werk verzet, verklaarde RJ. Kooger, die zijn hamer er 'vrolijk heeft laten dansen'. zeker, het dorpshuis was al eerder in gebruik genomen en zelfs officieel geopend, maar het was toen nog allemaal geïmprovi- De heropening ging gepaard met een toneelstuk, opgevoerd door 'de onlangs opgerichte, maar momen teel nog naamloze toneelvereniging' van De Waal. Dit tot vreugde van de heer S. de Waard, die bij afwezig heid van burgemeester De Koning het gemeentebestuur vertegen woordigde en het woord voerde. Hij schetste de dubbele betekenis van de avond: de première van de Waalder toneelvereniging én het in gebruik nemen van het gerestau reerde gebouw. 'Het gemeentebe stuur stelt deze activiteiten buiten gewoon op prijs', aldus spreker. 'De Waal is een voorbeeld voor de andere dorpen en wij wensen gaarne toe dat de bevolking nog vele jaren in dit gebouw bijeen mag komen, daarbij tevens de saamho righeid tot uitdrukking brengend en dat omgekeerd de eendracht van het dorp er nog zeer, zeer lang ten dienste zou mogen zijn.' Het toneelstuk viel in goede aarde, blijkt uit de lijvige recensie die de verslaggever er aan wijdde. Tot zijn verrassing, want hij was er vooraf met gerust op. 'Bij het betreden van het gebouw hadden wij - dit mogen wij achteraf wel bekennen - ons (snel kloppend) hart enigermate ondersteund, want een piepjonge vereniging had de moed opgebracht om een drama in studie te nemen. Een dramatische verhandeling kan diepe indruk maken en groot suc ces opleveren als men de toeschou wers weet te boeien en wanneer slaagt men daarin? Als men het stuk de nodige spanning weet te geven. Wel, hierin is het gezelschap zeer zeker geslaagd en vooral geduren de het tweede deel van het laatste bedrijf was de spanning voelbaar: toen de moordenaar, de ware schul dige, ontmaskerd werd.' Overigens zou het gerenoveerde gebouw ruim achttien jaar dienst doen als dorpshuis, dat in oktober 1975 onderdak vond in een nieuwe vleugel bij de Redmer IJskaschool. Het oude pand kwam in handen van het agrarisch museum. Een keuken zonder gas, een bar zonder elektriciteit en gasten die zich intussen met tientallen tege lijk bij de receptie meldden. Het nieuwe hostel van Stayokay aan de Haffelderweg beleefde een hectisch eerste weekend. Met kunst en vliegwerk sloegen de medewerkers zich er door. Volgens manager Anne van der Velde moesten er veel inspannin gen worden geleverd om de eer ste dagen van Texels nieuwste en grootste groepsverblijf tot een goed eind te brengen. Het lukte ech ter wel. 'Vrijdagmiddag om half vijf hadden we geen afzuiging en geen gas in de keuken en de bar zat nog zonder stroom, 's Avond om tien over zeven hadden we toch voor 160 gasten de maaltijden in buf- fetvorm klaar staan en om zeven uur konden we in de bar het eerste biertje tappen.' De hectiek begon donderdagoch tend om half elf toen in Panorama het laatste ontbijt voor 110 gasten was afgeruimd. Van der Velde: 'Een van mijn bazen zei bij binnenkomst dat het onmogelijk zou worden. Die heb ik een bezem in zijn handen gedrukt en gezegd dat hij maar moest beginnen met vegen. Dat was de enige manier om de klus te klaren.' In anderhalve dag werden de jeugdherberg aan de Schans- weg ontruimd en de spullen naar de Haffelderweg verhuisd. De grootste klus was het verplaatsen van 65 stapelbedden die allemaal uit elkaar moesten worden gehaald. Zeven gasten werden ook meteen mee verhuisd. 'Die hebben in de nacht van donderdag op vrijdag nog in een vrijwel leeg Panorama geslapen en de nacht van vrijdag op zaterdag sliepen ze in het nieuwe hostel. Hun bagage is tussen de andere spullen in de verhuiswagen meegegaan.' Stayokay startte vrijdag met 160 gasten, zaterdag waren 200 van 240 bedden bezet en zondag waren er 100 gasten. Vrijwel elke gast had van tevoren gehoord dat ze tot de allereerste lichting behoorden. Bij binnenkomst kregen iedereen een flesje Jutter voor het ongemak en koffie en thee waren twee avon den gratis. Bij de receptie lag voor de zekerheid een lijst met alterna tieve verblijven voor gasten als die het hostel wilden ontvluchten. Daar werd geen gebruik van gemaakt. De meeste gasten hadden begrip voor de situatie. Stayokay had oorspron kelijk plannen .gehad eerst proef te draaien met eigen werknemers, maar door vertragingen in de bouw kwam dat er niet van. Het gebouw is nog met klaar. Enkele tientallen stoffeerders, installateurs en andere werklieden waren afge lopen week nog in de weer voor de laatste werkzaamheden De confe rentiezalen, het plein voorde ingang en de buitenbetimmering moesten nog worden afgemaakt. Volgende week lopen de werklieden ook nog tussen de gasten. Het nieuwe hos tel telde de eerste week 840 over nachtingen. De gasten zijn volgens Van der Velde tevreden over de nieuwe accommodatie. In de nacht van woensdag op donderdag zat het hostel voor het eerst vol. In september staan vijfduizend over nachtingen gepland. Het nieuwe groepsverblijf heeft inmiddels ook veel belangstelling getrokken. 'Ik heb afgelopen weekend door de grote glazen wanden zo'n beetje half Texel voorbij zien rijden over de Haffelderweg.' In de Maartenskerk in Oosterend wordt dinsdag een concert gege ven door fluitkwartet Aiolos. Op het programma staan werken van Bozza, Bizet en Schubert. Dit is het laatste zomeravondconcert van de Raad voor het Zomerwerk van de Texelse kerken. Het Aiolos fluitkwartet bestaat uit Marijke Bos, Marion Blonk, Anke Buringa en Loes Bakker. Deze laat ste, op het eiland bekend als docent aan de Muziek- en Dansschool, is vaste invalkracht als een van de leden van het kwartet afwezig is. Marion Blonk studeerde in 1987 af bij Eugenie van der Grinten in Alkmaar, nadat zij haar studie was begonnen aan het Koninklijk Con- Fluitkwartet in Oosterend servatorium in Den Haag, Zij vol tooide haar studie uitvoerend musi cus in 1991 bij Raymond Delnoye aan het Brabants Conservatorium. Zij trad op met het symfonieorkest van het conservatorium en zij volg de masterclasses bij Trevo Wye. Zij speelt bij het Zaans Blazers Ensem ble en is fluitdocente. Anke Buringa behaalde haar diplo ma bij Eugenie van der Grinten aan het Alkmaars Conservatorium, waarna zij haar studie vervolgde bij Jo Hagen aan het Rotterdams Conservatorium. Zij speelt in het orkest van de Stichting Kamer Ope ra Nederland, The Amsterdam Wind Orchestra en het Willem de Fesch Ensemble. Ook verzorgde ze con certen met het Ivy Trio (fluit, viool, harp), geeft ze les aan de muziek school in Heiloo en heeft ze een privépraktijk. Ook Marijke Bos studeerde bij Euge nie van der Grinten. Zij vervolgde haar studie bij Peter van Munster en Peter Verduyn-Lunel. Zij geeft les aan de Hillegomse Muziekschool, geeft concerten in samenspel met piano en gitaar en speelt in harmo nieorkest Noordenwind. Het concert begint om 20.15 uur, de toegang is gratis. Na afloop wordt een inzameling gehouden. Het uitzicht van Panorama is meegenomen naar het nieuwe hostel. Het is afgebeeld op een grote foto van Ruth de Ruwe die in het restaurantgedeelte is opgehangen. itieif Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij In alle eeuwigheid ben jij. een zorgzaam leven voor velen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder Mane, oma Oost, oma Tessie Marie Halsema sinds 13 juni 1991 weduwe van Piet Verijzer op de leeftijd van 90 "jaar. Jane en Louis Zenja en Aad, Jerry, Rick Frodo en Corrie Aimeé, Thirza Henny en Stef Sanna en Dennis Nadine, Mees iel, 7 september 2006. „Gollards", k.141 Mamma is op haar kamer opgebaard. Gelegenheid tot condoleren maandag 11 sep tember van 19.30 tot 20.30 uur in „De Carrou sel" van de „Gollards" en na de crematieplech- in de koffiekamer van het crematorium. Ge crematieplechtigheid zal worden gehouden ap dinsdag 12 september om 15.00 uur in cre matorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Correspondentieadres: H. Verijzer, De Kuil 6,1797 AT Den Hoorn. Indien u geen persoonlijk bericht hebt ontvangen, dan verzoeken wij u deze kennis geving als zodanig te beschouwen. |l|f|j Jane Louis en Henny Stef willen de ver zorgenden van de „Gollards" hartelijk danken tor de liefdevolle verzorging van onze moeder Marie Verijzer-Halsema nooit meer... die zwaai nooit meer... die gezellige babbel nooit meer. een bakkie bij moeder Aal nooit meer... ouwe sunderklazen/tropicallen enz. nooit meer... We zullen je missen als we in Het Noorden zijn. Onbegrijpelijk is het overlijden van Anneke j|kherinnering blijft. Kees, Sandra, Corina, Mark. Daniël, Ralph, hro. Mariska, moeder en verdere familie de yacht mogen vinden om dit grote verlies te «agen Thea en Frans One ring ro show our love one ring to bincf us one ring to seal our Cove and forever to entwine us. Wij zijn getrouwcC. (Richard Witte Sd DuCci van cfen (Bosch Vaartserijnstraat 42, 3523 TT> •Utrecht teC. 030-2S00877 Op 16 September 2006 zijn wij 40 jaar getrouwd! Dit willen we niet ongemerkt voorbij laten gaan. U bent van harte welkom op onze receptie van 16.30 tot 18.00 uur in dorpshuis „De Bijenkorf", Mulderstraat 37 te Oosterend. Sijb en Ineke van der Vis Mulderstraat 35,1794 AA Oosterend I.v.m. storing telefonisch alleen bereikbaar onder nummer 0222 - 318115. 12 september 2006 deze kruideniers- dochter ziet vandaag Sarah heeft zijn diploma! Van harte gefeliciteerd. (Toch maar mooi verdiend, die vakantie naar Amerika!) Hoera! Luna heeft een zusje! Marit Jacinta 24 augustus 2006 Ruben en Jolanda Peereboom- van den Berg. Luna Rozenstraat 20 1723 XS Noord-Scharwoude "Je^el aartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €5,10 tot en met 3 regels. Per regel meer: €1.70 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €12,50,- excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. De jongens zijn weer naar school, ik ga weer begin nen. Tot ziens, Alma Sten- dert. Tel. 310632 De Tegelmeester voor al uw badkamers, plavuizen vloeren, keukens, afwerk- vloeren en levering tegels. Tel. 321815/321266. Voor ieder die het weten wil, wij zijn verhuisd van Naalrand 23, Den Hoorn naar Vaargeul 28,1791 HB Den Burg. Henk lenske Flier Voor verkoop en onder houd gazonmaaiers: Toro- dealer Garage Dros Tel. 311611. Een bijzonder poppen huis van Rienk en Wil Gaasbeek in de Oud heidkamer Open Monu mentendag, zaterdag 9 september van 11.00 tot 16.00 uur. Cocky's Kapsalon is maandags gesloten Verder kunt u vijf dagen per week zonder afspraak terecht. De Koog, tel. 317575. Baby geboren? Huur een ooievaar voor in de tuin voor €1,25 per dag (€12,50 borg) bij Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. Voor reparatie van al uw audio/video/witgoed/sa- telliet belt u gelijk - Ser vice Center Texel - 311 777. De Oudheidkamer Gratis entree op de Open Mo numentendag, zaterdag 9 september van 11.00 tot 16.00 uur. Quiksilverwinkel Koog zoekt sportieve medewerkster Tel. 06 50627056. www.voordeelland.nl voor reparatie. Wie heeft mijn rollator meegenomen of geleend? J.J. Bakker, Schoorwal 32. Open repetitie KTF ma. 11 sept. Ork. vr. 15 sept. Drumband 19.30 uur. Schilderijen van Betty van Rossem en bronzen beel den van Loet van Veen in Galerie Klif Art te Den Hoorn t/m 15 september 2006. Voor satellietonderdelen/ ontvangers en installatie - Service Center Texel - 311 777. Grootmoeder's Cate ring. Voor al uw salades en hapjes, warm en koud, voor jong en oud. Corry v.d. Slikke. Tel. 0222- 313335. Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining, Nikadel 60, De Koog, tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen. Vrouw (48) zoekt woon ruimte voor okt. tot april., Deel boerderij of zo merhuisje. Weet u iets voor me? Bel a.u.b 06- 52554755 Kom eens binnen kijken bij schapenboerderij De Waddel. Open Mo numentendag, zaterdag 9 september van 11.00 - 14.00 uur. De nieuwe schapenboet van Nico van Heerwaar den aan de Kogerweg. Open Monumentendag, zaterdag 9 september van 11.00 tot 16.00 uur. Altijd leuk: Oudhollandse spelletjes Ook in combi natie met diner, barbecue of lunch. Restaurant Bos en Duin. tel. 315541. Een literaire rondwan deling door Oosterend Open Monumentendag, zaterdag 9 september 11.30- 14.00 uur. Onderhoudsmiddelen voor uw schoenen, jas sen en waxkleding. Mantje Lifestyle Stores Windstoppers. Ideale kleding voor de nazomer. Div prijsklasses. Mantje Lifestyle Stores. T.k.. rode bessen, prui- menen nieuwe aard appels L. Huisman, De Veen, Kadijksweg 10, tel. 06-22030389. Betaalbare kinderkleding van maat 56 t/m 176 bij Kids, Hogerstraat 6. Diverse damesbroeken Lee, Levis, en TRP halve prijs. Mantje Lifestyle Stores. Ook voor een fraaie én de gelijke schuur, schutting of poort: Timmerman Piet Laan, tel. 322100. Molen de Traanroeier. Gratis entree, Open Mo numentendag, zaterdag 9 september 11.00 - 16.00 Zaterdag 9 en 16 septem ber grote Outlet Schuur- verkoop zomerkleding v.a. €1.00. Weikoop. Waalderstraat. Reparatie van alle bruin goed- en witgoedappa raten in eigen technische dienst. Voordeelland Ou- deschild, 322398. Nieuwsgierig naar de films van Harry de Graaf uit 1956 en 1957? Nitroglyce rine en Uranium 235, gratis te zien in de Vergulde Kik kert. Open Monumenten dag. zaterdag 9 septem ber, vanaf 14.00 uur. Cursus digitale fotogra fie. Foto's bewerken en verzenden bij u thuis op uw eigen pc. Daan Koop man. 310973 Boetiek "Allerlei" in De Koog: Vero Moda, Vero Moda Elke dag de nieuw ste modetrends. Ook zon dags geopend. Voor tafels, stoelen, ban ken. etc. etc. bel Siem Zijm! 06-54796617, Liesbeth Roeper uit vaartverzorging. tel. 310952. Dag en nacht be reikbaar. www.aardeenhe- mel.nl Diverse modellen heren en dames lederen jassen bij Mantje Lifestyle Stores. Hotel Greenside*"", De Koog zoekt parttime me dewerkers bediening. Lijkt het je leuk om in dc weekenden en vakanties ons te komen helpen in ons nieuwe restaurant Wam- binge? Bel dan met Ger- jan Hebers: 0222-327222. Ervaring met vereist, www. hotelgreenside.nl Tuinmachines voor elke tuin en elk budget. Bonne Mechanisatie, tel. 311229. Wie wil ons helpen met het wisselen van onze villa's op maandag en vrijdag? Jaarbetrekking, goede beloning. Info: tel. 327800. Natuursteen Texel Voor grafmonumenten, onder houd en bijgraveren. Tel. 310168, Mark Pijper. Hoe woonden de Hoorn der loodsen vroeger? Binnen kijken in de loods- woning herenstraat 49. Open monumentendag, zaterdag 9 september, 11.00-16.00 uur. Voor energiezuinig was sen drogen, koelen, vrie zen - Stiehl De Waal. De voordeligste prijs en de beste service! Het Danslaboratorium opent haar seizoen op zat. 16 sept. met een Open Dag in De Wielewaal! Info via 06/13614046. Tegelzetbedrijf Tema- tex voor al uw tegels, tegelwerk en advies. Pe ter Witte, 311242. www. tematex.nl Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Rondleiding door De Waal. Open Monumenten dag, zaterdag 9 september om 13.30 uur. Start hoek Bomendiek/Polderweg. Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe Kieke Schilderweg 253, Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. Altijd al bij Sonnevanck binnen willen kijken? Nu kan het! Open Monu mentendag. zaterdag 9 september 11.30-12.00, 14.00-14.30 en 15.00- 15.30 uur. Nieuwe sieraden, shawls, geluksamuletten, spiegels, enz., enz. Audrey H&G, Burgwal 45. Nordic Walking is TOP! Cursus techniek 6x. Start zat. 16/9 en zo. 17/9 €75,- TOP. 0612070776 Antiek, boeken, curiosa bij De Bonte Hond. Haven 12. Oudeschild. Open 11- 17 uur, ma. gesloten Kasten en tafels op maat gemaakt. Degelijk en mooi. Timmerman Piet Laan. tel. 322100. Kijk eens achter de voor gevel van Zwaanstraat 10! Open Monumen tendag 2006, zaterdag 9 september tijdens de rondleidingen; start om 11.00 en 15.00 uur vanaf Het Schoutenhuys a/d Vismarkt. Nu panty en maillots met prints en dessin's van Bonnie Doon bij Mantje Lifestyle Stores. Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer, Oosterend, tel. 0222- 318221. Wasmachines, drogers, koken, vriezen. Alles uit voorraad leverbaar. Voor deelland Oudeschild, 322398. Hairstyling Talou is we gens vakantie gesloten van dinsdag 12 sept. t/m zaterdag 23 sept. Auto Service Centrum. Voor uw totale auto on derhoud. Tel. 315588 Voor al uw aftimmer- werk/interieurbouw: Timmerman Piet Laan, tel. 322100. Voor vakkundige hulp bij satelliet of antennesy steem. Voordeelland Ou deschild, 322398. Quiksilverwinkel De Koog zoekt sportieve medewerkster. Tel. 06 50627056. Voor een afdak of een tent van 3x3 rn. tot... Bel Siem Zijm! 06-54796617 De Koopman Koerier. voor bedrijf en parti culier. Tel 315001/06- 20073394 Agrarisch en Wagenmu seum in De Waal. Kinde ren gratis en volwassenen voor een kinderkaartje. Open Monumentendag, zaterdag 9 september. Nu al een herfst-dip? Fleur op bij Qnipp! Vanavond gewoon tot 9 uur open; bel 312227 of kom gezel lig binnenlopen (Waalder- str. 15). Spullen nodig voor een feestje? Bel Siem Zijm! 06-54796617. Airco stuk.. Bel Garage Rentenaar, 318000. Te huur per direct: woon ruimte voor 1 of 2 pers Tel. 06-29520050 Open repetitie KTFi ma 11 sept. Ork vr. 15 sept. Drumband 19.30 uur www.voordeelland. nl. Led/ plasma/ stereo/ dvd. Haircare Californië Anja Zijm, tel. 06-22917603. Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (0222) 317333 Anneke ziet Sara in Am sterdam. Wij feliciteren haar vanaf Texel. www.rijschoolwester- huis.nl Tel. 0223 612328. 70% legeslaagden. Sterretje in uw ruit?! Bel Garage Rentenaar, 318000 www.voordeelland.nl Bruingoed en witgoed. Te koop snorscooter Hy- osung Rush Challenger, 2300 km. Tpl. 317668. Open repetitie KTF ma. 11 sept. Ork. vr 15 sept. Drumband 19.30 uur Auto Service Centrum Maricoweg 3, tel. 315588 Carco Damesmode, Bin- nenburg 6. Onze nieuwe collectie is binnen. Sportonderkleding voor hardlopen, fietsen en Nordic walking. Mantje Lifestyle Stores. www. A Dé beeldbank voor Texel met zowel historisch als materiaal.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 3