Van Lubek wint off-road triatlon bij SP"» Derde nationale titel op rij Verrassende start schaakseizoen Tex&l F amilieberichten Peren 50 jaar Prinses Beatrix Fonds fr: tjesmS <kengr jiegefé voetrj Zijn uilen a i zons averts Je jtë men ilfs and»*- ar en? 3ste irs oktotn iszai is mfê ergste over® tewï TEXELSE j COURANT Texelaars schieten op Terschelling VRIJDAG 15 SEPTEMBER 2006 Willem Vlas en Jan Prins van hand boogvereniging Eilandschutters deden afgelopen weekend mee aan een 'animal' op Terschelling. Deze wedstrijd, waarbij van onbekende afstanden op driedimensionale doe len wordt geschoten, is zeer popu lair en altijd al in een vroeg stadium volgeboekt. De wedstrijd voerde de deelnemers door het bos en de duinen ten noorden van West-Ter schelling, waar ook enkele doelen rond een duinpias stonden opge steld. Dankzij contacten tussen SV De Koog zet sponsors in schijnwerpers Om alle sponsors te bedanken, combineert SV De Koog de thuis wedstrijden van het eerste en tweede elftal komende zondag met een gezellige middag, waarvoor alle geldschieters zijn uitgenodigd. Onderdeel van het festijn is ook de presentatie van de nieuwe tenues Eilandschutters en de organiseren- voor beide elftallen, beschikbaar de Terschellinger Handboog Club wisten de Texelaars een startbewijs te bemachtigen. Beiden kwamen uit in de longbowklasse, waaraan 37 schutters deelnamen. Jan Prins veroverde de negende plaats, Wil lem Vlas werd veertiende. Beide Texelaars staan rechts op de door Marko Kint gemaakte foto. De B&B Van der Vis en Den Boer- fompetitie van schaakclub En Passant is maandag met een ^verende verrassing van start Kgaan. Willem Otten versloeg _5t sterk spel veelvoudig kampi- cen Jaap Dros. 'éigens correspondent Dick van Barneveld belooft het een mooi sazoen te worden. En Passant is gegroeid. Aan de wedstrijden doen I zeven nieuwe spelers mee, reder wie vier jeugdleden, die de werstap naar de senioren hebben snaakt. Veelbelovend is ook de tramotie van het eerste achttal, dat nor het eerst sinds ruim twintig »weer in de eerste klasse van de areme competitie uitkomt, r de eerste ronde van de interne OTpetitie liet titelkandidaat Jaap een steekje vallen tegen de Krk spelende Willem Otten. Dat •ód hij beter niet kunnen doen, •ant Otten was er als de kippen bij rndat professioneel af te straffen. Frans Eijgenraam won van Frenk Heeswijk, die niet was opge- 'wssen tegen de enorme ervaring m zijn tegenstander, maar onge twijfeld meer van zich zal laten 'oren. Ook in de partij tussen Dirk ïjneker en Gerrit Sman speelde en groot verschil in routine. Rijne- e s een oude rot, die weet hoe hij 'ylt ji stelling moet neerzetten. Sman loge s c',,eek onder de druk en moet tc even wachten op zijn eerste «winning. Lars Veldhuis speelde £fk tegen Nanning Kikkert, maar west ten slotte toch zijn koning irdt të mle9gen. Zijn broer Nils Veldhuis jeugdspeler, Jochem Eelman, had een zware tegenstander in Taeke van Lingen, die in staat moet wor den geacht van elke speler te win nen. Zo versloeg hij vorig jaar nog Jaap Dros. Eelman verdedigde zich ijzersterk en probeerde in de tijd noodfase nog van alles om het tij te doen keren. Het lukte hem niet de nederlaag af te wenden, maar zijn pogingen maakten veel duidelijk over zijn sterke mentaliteit en wil om te winnen. Nieuwe leden zijn iedere maandagavond welkom in Hotel Den Burg. De jeugd begint om 19.00 uur, de anderen gaan een uur later van start. Nico Tessel wint bootviswedstrijd Nico Tessel is winnaar geworden van de Jan Snel-bokaal, bestemd voor de sportvisser die in vier bootviswedstrijden de meeste vis op het droge wist te halen. Hij kwam tot veertien vissen met een totale lengte van 478 centimeter. Tessel nam de prijs zaterdag na afloop van de laatste wedstrijd in ontvangst. Zeven sportvissers in vier bootjes voeren zaterdagmiddag met mooi weer uit voor de laatste wedstrijd van het seizoen. Eén bootje en één visser meer dan het gemiddelde, dat dit jaar erg laag lag. 'We hebben steeds erg weinig vis gevangen. Dat bevordert de opkomst niet', rap- jes werden gevangen en dit jaar niet één. De vangst bestond deze zomer hoofdzakelijk uit zeebaars, makreel en kleine gulletjes. De zeven gooiden hun haken uit bij de zinkstukken ter hoogte van de sluis van de Prins Hendrik Polder, waar het ongeveer 4,5 meter diep is. Na drie uur vissen, hadden vier vissers beet. Ze vingen samen elf zeebaarzen en twee makrelen. Ton Dorst had het meest succes. Hij ving zes vissen, met een lengte van 198 centimeter. Nico Tessel legde met vier vissen met een lengte van 130 centimeter beslag op de twee de plaats. Henk Wuis ving twee vis sen, die samen 55 centimeter lang waren, goed voor de derde prijs. De prijsuitreiking vond plaats in clubhuis De Kajuit van de Water sportvereniging, die de wedstrijden organiseerde. Naast Tessel behoor- Uitslagen: Gerrit Sman-Dirk Rijneker 0-1Willem Otten- Jaap Dros 1-0. Lars Veldhuis-Nanning Kikkert 0-1Jochem Eelman-Taeke van Lingen 0-1; Piet Poot-Nils Veldhuis 1-0; Frenk van Hees- porteert sportvisser Map van der den ook Ton Dorst en Map van der wijk-Frans Eijgenraam 0-1Jaap de Wijk-Piet Bakelaar 0,5-0,5; Paul Eelman-Dick van r neveld 0-1 Zwaag. Opvallend was ovengens dat er vorig jaar nog veel steenbulk- Zwaag tot de prijswinnaars. Zij vin gen elf respectievelijk vier vissen. tel goede kansen op een overwin- ïig tegen Piet Poot. In een ener- net Hende Part'J hadden beide spelers róstkansen. Poot bleek uiteindelijk sditer de meest koele van de twee si vond een mooie matcombinatie Wen op het bord. Een andere Horecabeurs naar De Koog Horecaondernemer Paul van Dijk gaat zich inzetten om de hore cabeurs terug te halen naar De Koog. Discotheek De Toekomst zou daarbij dienen als locatie. 'Het is concurrentie voor de beurs in Ons Genoegen, maar veel standhouders gaven aan dat ze terug wilden naar De Koog.' 'Het is niet zeker of het gaat lukken om al in februari een horecabeurs te houden. De organisatie van zo'n evenement kost weken, en ik heb het ontzettend druk.' Daarom heeft Van Dijk de organisatie van het eve nement uit handen gegeven, maar het is nog onduidelijk hoe de stand van zaken is. Van Dijk benadrukt dat de horecabeurs in De Koog er komt, desnoods een jaar later. (jtslciagd Arjan van der Star (19) uit Oos terend heeft aan het Clusius Col lege in Hoorn het diploma behaald voor vakbekwaam medewerker in de Groen Technische Recreatie. Hij is werkzaam op vakantiepark De Krim. Biljarter Schoen verovert punt in Friesland Jaap Schoen van 't Horntje heeft afgelopen weekend in Wyckel mee gedaan aan een toernooi drieban den, meetellend om de Friesland Cup. Hoewel hij de poule waarin hij uitkwam niet overleefde, was Schoen in het sterke deelnemers veld tevreden met,het ene punt dat hij veroverde en waarmee hij op de ranglijst op de gedeelde zeven tiende plaats belandde. Meest con tent was hij met zijn overwinning op de Friese topper Alex Binnema, die met een gemiddelde dat tus sen 0,7 en 0,9 schommelt ook wel 'de tovenaar van Zandhuizen' wordt genoemd. 'Hij is een goede vriend van mij. Je zou dus kunnen zeg gen dat de tovenaar is verslagen gesteld door Marcel Talsma, eige naar van Bilder en De Wijsneus. 'SV De Koog heeft de badplaats de afgelopen twee jaar op een posi tieve manier uitgedragen. Daarom wilde ik nu ook mijn steentje bijdra gen', vertelt de horeca-ondernemer, die zich nu de hoofdsponsor van de club mag noemen. Vorig jaar al schonk hij nieuwe trainingspakken, dit jaar naast de tenues ook tassen. SV De Koog promoveerde in mei na een zwaar maar succesvol seizoen naar de vijfde klasse. De nieuwe tenues worden zondag rond 12.30 uur gepresenteerd, na afloop van de wedstrijd tussen De Koog 2 en VZV 4 en vóór De Koog 1 en Wiron 1 hun warming-up begin nen. Na afloop van deze wedstrijd worden behalve de hoofdsponsor ook de andere sponsors in het zon netje gezet. Samen met de spe lers schuiven ze dan aan voor een buffet, bereid door café-restaurant Sjans, dat zelf ook altijd klaar staat iets extra's te doen voor de selectie. 'Als De Koog nu ook nog de eerste punten van het seizoen pakt, zal het waarschijnlijk nog lang gezel lig blijven in onze knusse kantine', voorspelt de organisatie van de feestmiddag. Wijzigingen bij E-pupillen Doordat Newcastle United, één van de E-teams van Texel'94, zich op het laatste moment heeft terug getrokken, hebben zich enige veranderingen voorgedaan in het programma van de Texeise pupil- lencompetitie. Voor komende zater dag is het gevolg dat ZDH E1 niet hoeft te spelen. De andere wedstrij den in deze eerste ronde gaan wél gewoon door. door de tovenaarsleerling', meent Schoen. In totaal deden 79 biljar ters mee. Zij speelden volgens een handicapsysteem. Schoen moest in de categorie met een moyenne tussen 0 en 0,4 in maximaal twintig beurten zeven caramboles maken. De sterkste biljarter, Jildo Keur uit Leeuwarden, met een moyenne van meer dan 1,25, moest er zestien maken. Ingrid van Lubek is zaterdag op Ameland voor de derde keer op rij Nederlands kampioene off- road triatlon geworden. Ze had bijna vier minuten voorsprong op haar concurrente Riikka Kelja. Natascha van der Vis legde op het onderdeel sprint knap beslag op de tweede plaats. Van Lubek was oppermachtig op de langste afstand. Al na het eer ste onderdeel had de in Bussum wonende oud-Texelse een ruime voorsprong. Ze had 22.34 minuten nodig voor 1500 meter zwemmen en was daarmee 50 seconden snel ler dan Eva Janssen uit Hilversum en 1.40 minuten dan de in Finland geboren Riikka Kelja, die vorig jaar de tweede plaats veroverde. Ook op het tweede onderdeel, 30 kilometer mountainbiken, was Van Lubek niet te kloppen. Ze liet een tijd klok ken van 1.13.23 uur. Kelja bleef in 1.14.13 nog redelijk in de buurt, maar Jansen moest bijna tien minu ten toegeven. Op het slotonder- deel, 10 kilometer lopen, kwam Van Lubeks overwinning niet meer in gevaar. Janssen was weliswaar iets sneller (47.00 tegen 47.50 minuten), maar had al veel te veel tijd verloren om haar nog te kunnen achterha len. De eindtijd van Van Lubek was 2.23.49. Kelja finishte in 2.23.49 opnieuw als tweede, Janssen werd in 2.33.21 derde. De off-road triatlon op Ameland, ook wel bekend als de Tri-Ambla, trok opnieuw een groot aantal deelne mers, verdeeld over vijf categoneën. Zij werden onder meer gelokt door het bijzondere parcours. De triatle ten zwommen in zee en finishten in de veerhaven. Vervolgens moesten ze het eiland dwars oversteken per mountainbike, waarbij zowel bos, duinen als strand het decor vorm den. Ook het hardlopen gebeurde door 'ruig' terrein, met als finish het gezellige centrum van Nes. Onder de deelnemers waren ook vijf Texelaars. Natascha van der Vis, die na de geboorte van haar dochter even gas terug had genomen, had gekozen voor de sprint, toch altijd nog 500 meter zwemmen. 20 kilo meter mountainbiken en 5 kilometer lopen. Als een van de weinigen ging ze zonder wetsuit de toch tamelijk frisse Waddenzee in. Na een snel le zwemtocht, een vlot afgewerkt fietsgedeelte en een voor haar doen uitstekende loop legde ze in 2.23.49 beslag op de tweede plaats bij de vrouwen. Ook de mannelijke Texelse deel nemers lieten zich niet onbetuigd, Menno Goënga finishte op de lange afstand in 2.40.53, goed voor de dertiende plaats in het overallklas sement. Rob van Beurden wist ondanks een kleine trainingsachter stand een redelijke tijd (2.52.13) op de klokken te brengen en behaalde daarmee de 31ste plaats. Piet King- ma, normaal gesproken goed voor een hogere klassering, moest zijn eilandgenoten ditmaal voor laten gaan. Nauwelijks hersteld van een fikse longontsteking werd hij tij dens het loopgedeelte door kramp getroffen, waardoor hij in de laatste kilometers zijn voorsprong moest inleveren. Hij finishte uiteindelijk in 2.56.41 en werd 38ste. Langer bemesten Akkerbouwers mogen nog tot 20 september mest uitrijden over akkers met klei- en veengrond. Minister Veerman van Landbouw besloot tot verlenging na extreme regenval in augustus. De verlenging is, volgens de minister, noodzakelijk omdat boeren nog geen tijd heb ben gehad voor het bemesten van akkers. Bemesting op bouwland is toegestaan als binnen acht dagen na bemesting het land ingezaaid wordt. Andere grondsoorten mogen niet meer bemest worden. Kennismaken met zaalhockey In sporthal Ons Genoegen gaan woensdag de zaalhockeytramingen weer start. De trainingen staan net als vorig jaar onder leiding van Jeroen Plag, duren van 16.00 tot 17.00 uur en zijn bedoeld voor iedereen van 12 jaar of ouder. Bij voldoende belang stelling wordt er getraind tot en met 20 december. Deelname kost €45,-. Aanmelden kan bij Sport service Texel, tel. 322815 of e-mail sportservicetexel@texel.com. Looptrainingen AV Texel Atletiekvereniging Texel hanteert vanaf deze week weer het win- terschema voor de looptrainingen. Cees Timmer geeft iedere dinsdag en donderdag training op de atle tiekbaan aan de Haffelderweg in Den Burg. Deze beginnen steeds om 19.00 uur. Coby Bakelaar en haar pupillen trainen iedere dinsdag in de Dennen. De start is om 13.45 uur bij het Turfveld. Voor de blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma ANNA CATHARINA MICHELS - VAN'DER VLIET zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen ieti September 2006 jaar; tkaartjzs ;king£ tukhoi! bo# at zfei •en p£" ;rspc0 lakooi 14.00 3 or n® name en m 17741 :nt$ Wij hebben steun gehad aan de lieve woorden, persoonlijk meeleven, bloemen en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Baukje Verdoorn-Faber Hiervoor onze hartelijke dank. Schagen, september 2006 Familie Verdoorn [Jexelaartj es INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: fSjO tot en met 3 regels. per regel meer: €1,70 (mei. btw). F0TO-TEXELAARTJE: Plaatsing foto €12.50,- gjjÉj- tekst, alleen voor Particulieren die iets te !®op aanbieden. ®Pen Dag van Dansla- watorium 10-18 uur in J*8 Wielewaal op 16 sep tember. Haircare Californië Anja Am, tel. 06-22917603. Gezocht: au pair in Ne derland. Ben je klaar met school en wil je een jaartje iets anders? Vind je kinde ren leuk? Wil je onderdeel uitmaken van een actief, jong gezin in de leuke badplaats Noordwijk? Bel 06 51717016 of mail robvreede@humanication. nl Najaarsopruiming? Breng uw goederen naar de Lionsveiling Inbreng 16/9 aan de Vlamkast te Oudeschild of telefonisch op 312242. Reparatie van alle bruin goed- en witgoedappa raten in eigen technische dienst. Voordeelland Ou deschild. 322398. Voor uw medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zorgzame vader en schoon vader en onze lieve opa FEDDE JACOB DIJKSTFtA zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Peize, september 2006 Ik wil langs deze weg iedereen bedanken voor alle attenties en belangstelling. Vooral collega's die zich hebben ingespannen om van mijn afscheid bij het CVI een onvergetelijke dag te maken! Cor Rood Op 6 september 2006 zijn mijn kleinzoon Verlin U. Eelman Anita Correia da Costa getrouwd in Porto - Portugal Hun adres is Caile Vicente Morales No 3 Piso 418 28043 Madrid Spanje Cootje Schoor! Nicuwcgein Auto Service Centrum. Voor uw totale auto on derhoud. Tel. 315588 Voor een betrouwbare computer of laptop moet u bij TCA zijn, Maricoweg 37a. Voor verkoop en onder houd gazonmaaiers: Toro- dealer Garage Dros. Tel. 311611. Wasmachines, drogers, koken, vriezen. Alles uit voorraad leverbaar. Voor deelland Oudeschild. 322398. Cursus digitale fotogra fie Foto's bewerken en verzenden bij u thuis op eigen pc. Daan Koop man, 310973 Tessels Kwartier, bour- gondisch eetplezier. Op dinsdag en woensdag gesloten. Tel: 322214. Hairstyling Talou is we gens vakantie gesloten van dinsdag 12 sept. t/m zaterdag 23 sept. Laatste schuurverkoop zaterdag 16 september. Alle kledingstukken in de schuur €5,-. Weikoop. Waalderstraat. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 4 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19. De Koog, telefoon 0222- 317215. Gezocht: gitarist en toet senist voor coverband met eigen geluid. Tel. 315384. www.voordeelland.nl voor reparatie. Open repetitie drum band KTF vrij. 15 sept. 19.30 uur. Pedicure Elles Witte, Den Burg. tel. 322143. Wij zijn op zoek naar en thousiaste parttime schoonmakers m/v voor m.n. onze chalets. De Krim biedt een passehd salaris, evt. reiskostenvergoeding, opleidingen, enthousiaste collega's en goede secun daire arbeidsvoorwaarden. Bel op werkdagen tussen 09.00 en 16.00 uur naar 0222-390110, of mail: per- soneels.zaken@krim.nl. Kasten en tafels op maat gemaakt. Degelijk en mooi. Timmerman Piet Laan, tel. 322100. Auto Service Centrum. Maricoweg 3, tel. 315588. Voor vakkundige hulp bij satelliet of antennesy steem Voordeelland Ou deschild. 322398. Laatste schuurverkoop zaterdag 16 september. Alle kledingstukken in de schuur €5,-. Weikoop, Waalderstraat. T.k.: rode bessen, prui- menen nieuwe aard appels. L Huisman, De Veen. Kadijksweg 10, tel. 06-22030389. Openingstijden Kring loop Effe Kieke: maandag t/m vrijdag 12.00 tot 17.00 uur en zaterdag 10.00 t/m 17.00 uur. Tel. 06- 53898264/0222-321113. Voor een afdak of een tent van 3x3 m. tot... Bel Siem Zijm! 06-54796617. Ook voor inbouwappara- tuur - Service Center Texel - De Waal - 311 777 - De voordeligste prijs en de beste service! AB Noord-Holland zoekt voor div. opdrachtgevers personeel voor werk: in de bouw en op het land. Bel 0227 502341. Restaurant Bos en Duin. Vergader-, cursus- of hobbyruimte. Max. 30 personen. Groepstentoonstelling: van zaterdag 9 septem ber tot en met maandag 25 september in "Tusse de Banke". Texelse pro fessionele kunstenaars to nen hun werk. Alle dagen open van 13.30 tot 16.30 uur (behalve maandag van 10.00 tot 13.30 uur). Info: erutten@texel.nl of tel. 36 22 18. Kom een kijkje ne men! Husqvarna. Kettingzagen v.a. €179,-. Heggenscha- ren v.a. €179,-. Bos- en taludmaaiers v.a. €389,-. Tatenhove BV. IJsdijk 11, Oudeschild. Tel. 313809. Houtbouw „It Paradys- ke" B.V., Noordbergum Frl Voor sierlijke autogara ges, tuinhuisjes, schuren, paardenboxen. loodsen enz. Gemaakt uit 32 mm gg vuren geimpregneerd rabat. Alle maten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fa briek. Info en folders 0511- 474655, fax 0511-475711. Voor reparatie leren jas sen of nieuwe voering naar Schoenmakerij Van Osch Open van 08.00 - 12.30 uur. Zaterdags ge sloten. Tel. 313901. Zuid-Amerikaanse ge- luksamuletten voor het huwelijk, geboorte en de liefde, huis. fortuin, enz., enz.. Leuk om iemand kado te doen. Audrey H&G, Burgwal 45. Voor een vakantiepark op Texel zoeken wij voor 1 dag per week schoonmakers m/v. Bel voor meer infor matie met AB Noord-Hol land, 0227 502341. Verhuizen, opruimen? Denk aan de Rommel markt Oosterend Karei Dorst, Kotterstr. 23,0'end, tel. 318873. Wij rijden dinsdag a.s. flessengas Prima Gaz. Verhuurbedrijf Bruining, Nikadel 60, De Koog, tel. 0222-317333. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis, e.d. Tatenhove. Oudeschild, tel. (0222) 313809. (IM- Barbecue Na de hittegolven en stortbuien heerlijk nazomeren met een compleet verzorgde barbecue? TEXE(. G&C RUUD BOOM Stoompoort 16 1792 CT Oudeschild tel. 0222-313791 www.texelcatering.nl Gaat u op reis? Wij heb ben koffers, trolley's en beautycases in div. kleuren. Mantje Lifestyle Stores. Tegelzetbedrijf Tema- tex voor al uw tegels, tegelwerk en advies. Pé ter Witte, 311242. www tematex.nl Gun uw spullen een twee de kans, breng ze naar de Lionsveiling Inbreng 16/9 a/d Vlamkast te Ou deschild of telefonisch op 313016. De Tegelmeester voor al uw badkamers, plavuizen vloeren, keukens, afwerk- vloeren en levering tegels. Tel. 321815/321266. Scouting is begonnen! Heb je zin om mee te doen? Kom eens kijken! Voor informatie: www. scoutingtexel.nl (klik op algemeen en speltakken). Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining. Nikadel 60. De Koog. tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen. www.voordeelland. nl. Led/ plasma/ stereo/ dvd. Betaalbare kinderkleding van maat 56 t/m 176 bij B-Kids, Hogerstraat 6. Lee spijkerbroeken voor jongens en meisjes vanaf mt. 92 tot 176 bij Mantje Lifestyle Stores Oud geld? De KNRM is er blij mee' Bel W Grisnigt, tel. 312299. Gerritsma Timmerwer ken voor al uw kleine verbouwingen Tel. 06 Sportkleding voor hard lopen, fietsen en Nordic walking. Mantje Lifestyle Stores. Computer, UTP, audio-/vi- deobekabeling, TCA heeft een ruime voorraad. Mari coweg 37a. Laatste schuurverkoop zaterdag 16 september. Alle kledingstukken in de schuur €5,-. Weikoop, Waalderstraat. Chrysanten €1,50 per bos bij kwekerij Halsema. Gerritslanderdijkje 5 en aan Duykerdam 13. Schoolrestaurant het Proefkonijn start wo 20 sept. a.s. Uitsluitend 's morgens reserveren, tel. nr.312121. Tot ziens in het Proefkonijn. Tuinmachines voor elke tuin en elk budget. Bonne Mechanisatie, tel, 311229. Nieuwe jeanscollectie van Wrangleren Lee'bij Mant je Lifestyle Stores. Airco stuk? Bel garage Rentenaar: 318000 Onderhoudsmiddelen voor uw schoenen, jas sen en waxkleding. Mantje Lifestyle Stores Leuke caravan, 598 kg. met toiletje. Tel 06 53395753. Slechts €250,- Steun de intocht van Sin terklaas. lever uw lege inktcartridge in bij TCA Maricoweg 37a. Personal trainer bege leidt u efficiënt tot betere fysieke gesteldheid. Info Te koop gevraagd.: snor- scooter. Tel. 313747. FRUITBEDRIJF „MOLENBUURT" li 0,50 per kilo Komt allen! Verkoop 's middags v.a. 13.30-18.00 uur! Molenbuurt 3. De Waal, 318301 w ww. rijschool wester- huis.nl Tel. 0223 612328. 70% legeslaagden. De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier Tel. 315001/06- 20073394 Voor tafels, stoelen, ban ken. etc. etc. bel Siem Zijm! 06-54796617. Spullen nodig voor een feestje? Bel Siem Zijm! 06-54796617. Grote collectie kinder jacks bij Mantje Lifestyle Stores. Gratis advertentie voor ziekten die de spieren verlammen Het Prinses Beatnx Fonds zet zich in voor alle patiënten met spierziekten. Parkinson, Huntington, MS, polio en spasticiteit. Helpt u? Geef gul aan de collectant van de nationale jubileumcollecte (10 t/m 16 september) Collectant gemist? Geef via giro 969 Bedankt', Ivo Niehe, ambassadeur

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 3