officiëleberichten 1 ®'l rfyou* teso www.kabeltex.nl 1 vbg 322,25 De Vier -xPc "umem Zaterdagaanbieding Fleece-huispak fe waaijer advies TEXELSE g COURANT Livingsta bouuil uiaar u van Ml www.texel.nl VRIJDAG 6 OKTOBER 2006 VBG Schoonmaak B.V. is een landelijke organisatie. Op Texel voeren wij onder andere het schoonmaakonderhoud van de bungalows op "Vakantiepark de Krim" te De Cocksdorp uit. Voor de uitvoering van deze werkzaamheden zijn wij per direct op zoek naar: SCHOONMAKERS (M/V) Wij vragen van u: - Een dienstverlenende en gemotiveerde instelling: - Inzicht en enige ervaring in schoonmaakwerkzaamheden is vereist; - Bereid tot het werken in teamverband, om samen tot een optimaal resultaat te komen. Wij bieden u: - Een goede salariëring conform de CAO voor schoonmaakbedrijven; - Goede overige arbeidsvoorwaarden; - Een 10-urige werkweek, verspreid over de maandag en vrijdag. Heeft u interesse? Neem dan contact op met ons kantoor in Oudeschild, bereikbaar onder het telefoonnummer 0222-313121 Schoonmaak B.V. VBG Schoonmaak B.V. Regiokantoor Noord Schilderweg 251c 1792 CJ Oudeschild Telefoon: 0222-313121 Sportshop Texel vV Gmwr DEUuriW \^M. CAFt-D/Wr-BlUAHT TEXEL A.s. zondag 14.00 uur De Koog -VZV De Koog 2 - BKC 4 11.00 uur Wedstrijdbal wordt beschikbaar gesteld door Camping „Bregkoog" A■Av_. CS Super deBoer fyteck JjiMi III 1 ,j .1'. I! gHB» •■Jsp* Badweg 19 Appartementencomplex De Koog Restaurant De Robbenjager Het mooie van Texel en de Méditerranée! Drie gangen nazomermenu: Mosselen met zongedroogde tomatentapenade, gegratineerd met kaas of Drieluik van Texels lamsvlees met meloen en vijgenmousse Tonijnsteak met een milde salsa of Texelse lamsschenkel met aardappelmousseline en jus Verrassingsdessert 20,50 p.p. Voor reserveringen: 0222 - 329252. De keuken is geopend van 10.00 tot 21.00 uur. Vuurtorenweg 146, De Cocksdorp n www.derobbenjager.nl Alleen zaterdag 7 oktober: t/m maat 56 Van 59.95 voor 39.- Weverstraat 104, Den Burg www.weversend.nl N.V. TEXELS EIGEN STOOMBOOT ONDERNEMING gevestigd te Texel Dividend In de op 29 september 2006 gehouden alge mene vergadering van aandeelhouders is het dividend voor aandelen A over het boekjaar 2005/2006 vastgesteld op 6%. Met ingang van 12 oktober 2006 wordt het dividend op dividendbewijs no. 51 betaalbaar gesteld onder aftrek van 25% dividendbelas ting bij de ING Bank te Amsterdam. Tevens kunnen de dividendbewijzen nummer 47 t/m 50 nog verzilverd worden. Let op dit keurmerk Overleven op twee kopjes water per dag Mensen in Nood helpt nomaden in Kenia i nomadon In hel noorden van Kenia. pel regen De waterbassins raken leeg of zjn al uitgedroogd. Het vee sterft massaal Standaard hulppro- Fa. Overmaat Las- en constructiewerk Slotskolk 40 Oosterend tel. 318333 IJzersterk in al uw laswerk Voor bedrijf en particulier Brijder Verslavingszorg is verhuisd Vanaf 1 oktober is Steunpunt Texel bereikbaar op een nieuw adres: Brijder Verslavingszorg Texel p/a gebouw 'Tubantia' Pontweg133 1796 MA De Koog Telefonisch bereikbaar op maandag t/m vrijdag, spreekuur op afspraak (woensdag, donderdag, vrijdag). Tel. 0222-315602 06-30215211, e-mail: peter.molenaar@brijder.nl. website: www.brijder.nl rE KOOP IN DEN B Vroonlant 11 Luxe halfvrijstaande woning uit 1986 met een heerlijke beschutte tuin aan waterpartij en rustige woonstraat met volop parkeergelegenheid. Slaapkamer beneden met de mogelijkheid om deze uit te breiden met een 2e badkamer. De gehele begane grond is voorzien van plavuizen met vloerverwarming. Inhoud 390 m3. Begane grond: Voortuin met grote car port. Achtertuin met veel privacy op het zuidwesten Gang, luxe toilet, trapkast. Slaapkamer met wastafel en ruime kas- tenwand. Grote woonkamer, open keu ken met moderne apparatuur, luxe open haard, mooi kantoor, bijkeuken en grote berging. 1 e verdieping: Overloop met vaste trap naar 2e verdieping 3 royale lichte slaap kamers. Badkamer met ligbad, aparte douche, badmeubel, toilet en vloerver warming 2e verdieping: 5e slaapkamer. Oplevering is per direct mogelijk. Vraagprijs: 445 OOO kosten koper hypotheken makelaardij verzekeringen Meer info: www.waaijeradvies.nl of telefoon 0222 315207 t Uw eigen architect mee nemen, of rond de tafel met die van ons' U bepaalt het bij Livingstone Uw wensen staan namelijk centraal, tot in de laatste details Startpunt voor uw bouwplannen is vaak de Huizotheek met meer dan 50 inspirerende sbjlvoor- Bestel gratis de Huizotheek via 0900 899 60 50. Of kijk op www.huizotheek.nl Showroom Breda, Vossenberg 4 (tegenover de Makro) Showroom Almere Stad West, Redactiestraat 2 25 JAAR VILLABOUW Elko Vermeulen Bouw B.V., Oosterend (Texel) Hout- en Bouwcentrum Van der Vis Voor isolatiematerialen Telefoon 312356 -t WTJE TV - RADIO - DIGITAAL - INTERNET - BELLEN Alles op één vertrouwd adres digitaal! met service aan de deur Schilderend 102, Den Burg, tel. 3627309 Schoonmaakmedewerkers (m/v) (2,5 uur tot 12 uur per week) Asito is met 140 vestigingen en ruim 13.000 medewerkers I in Nederland een bepalende speler in de schoonmaak-1 branche. Je kunt bij ons dicht bij huis werken tegen eer 1 goed salaris. Als schoonmaakmedewerker ga je werken bij objecten in 1 Den Burg of De Koog. Het gaat om 2 of 3 dagen per week, De werktijden zijn overdag. Wil je solliciteren of meer informatie, bel dan met Roel Buijs, tel. 0223-668475 of kijk op www.asito.com Asito Den Helder asito Zo leuk kan schoonmaken zijn. cfje ÜPI Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bil de balie Ruimte het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen fv publicatie een schnfleli/ke zienswijze indienen bij de burgermes =7° Postbus 200. 1790 AE Den Burg. dc vergunningen Aangevraagde lichte bouwvergunningen Wezenland 3C in Den Burg: geheel legaliseren v.e. woonruimte (ontvangen 27 september 2006); Wezen land 5A in Den Burg: geheel legaliseren v.e. woon ruimte (ontvangen 27 september 2006; Hoofdweg 2 in De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten v.e. woning (ontvangen 27 september 2006: Middelandseweg 2 in Oudeschild: gedeeltelijk vergroten v.e woonhuis (ontvangen 27 september 2006; Gasthuisstraat 7 in Den Burg: plaatsing van één deur in woningscheidende wand (ontvangen 2 oktober 2006). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt upas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen Zanddijk 58 in De Cocksdorp: geheel plaatsen v.e. zo merhuis (verzonden 2 oktober 2006); Californiëweg 24 in De Koog: gedeeltelijk vergroten v.'e. recreatiewoning (verzonden 2 oktober 2006); Duykerdam 19 in Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. woning (verzonden 2 oktober 2006); Californiëweg 313 in De Koog: op richten'v.e. particulier zwembad (verzonden 4 oktober 2006); Van Neckstraat 1 in Oudeschild: plaatsen v.e. kantoorunit (verzonden 4 oktober 2006); Wilhelmina- laan 78 in Den Burg: geheel vernieuwen v.e. schuur (verzonden 4 oktober 2006). Verleende sloopvergunning Pontweg 137 in De Koog: slopen v.e. woning (verzon den 4 oktober 2006). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zi/n bekendge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste Ie bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van hel besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit waartegen het is gencht. Wij wi/zen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht. Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Ruimte van het gemeentehuis Vrijstellingprocedure (1) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan voor het: geheel verplaatsen v.e. garage a/d Wilhelminalaan 67 in Den Burg; geheel vernieuwen v.e. garage aan De Ruyterstraat 12 in Oudeschild. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. De conceptbesluiten liggen vanaf 9 oktober 2006 gedurende twee weken ter inzage bij de balie Ruimte van het ge meentehuis Gedurende de termijn van tennzageleggmg kan eenieder schnftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Vrijstellingprocedure (2) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan voor het: geheel vernieuwen v.e. woonhuis a/d Zaandam- merdijk 7 in De Waal. Het bouwplan Is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan Hel conceptbesluit ligt vanaf 9 oktober 2006 gedurende zes weken ter inzage bij de balie Ruimte van het gemeentehuis Gedurende de termijn van terinzageleggmg kan eenieder schnftelijk zijn zienswi/ze kenbaar maken. Vrijstellingprocedure (3) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan voor het: gedeeltelijk vergroten v.e. bijkeuken/berging/schuur tje a/d Polderweg 7 in De Waal. Het bouwplan Is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Het conceptbesluit ligt vanaf 9 oktober 2006 gedurende zes weken ter inzage bij de balie Ruimte van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van tennzagelegging kan een ieder schnftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op de eerste en derde donderdag van de maand in het stadhuis van Den Helder aan de drs. F. Bijlweg 20. De commis sie komt op 2 november 2006 weer naar Texel. De agenda is telkens te zien op www.texel.nl en bij de balie Ruimte. Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende vergunningen zijn aangevraagd door: Ondernemersvereniging Den Burg, voor het houden van een intocht en rondgang van Sinterklaas, op za terdag 18 november a.s. op de Haven te Oudeschild en vervolgens in het centrum van Den Burg; Ambachtscentrum Texel, voor het houden van een Sinterklaasmarkt met diverse activiteiten en demon straties. op 22 november a.s. in het Ambachtscen trum aan het Wezenland 16 te Den Burg. Nieuwe openingstijden balies Met ingang van maandag 16 oktober 2006 gelden er nieuwe openingstijden voor de publieksbalies. van het gemeentehuis. Voor alle producten en dien sten kan men terecht op maandag t/m vrijdag va 8.30-12.30 uur. De proef met de extra opensteüin op vrijdagavond wordt voortgezet tot 1 april 200 tijd: 17.00-19.00 uur (was 19.30 uur). Vrijdag 6ok tober (vandaag) is er geen avondopenstelling, rirr Maandag 9 oktober commissie Grondgebi commissie Welzijn. Donderdag 12 oktober: commissie Middelen. De vergaderingen zijn openbaar en beginnen 20.00 uur in het gemeentehuis. Radio Texel yj zorgt rechtstreekse uitzendingen via 98.5 k en 106.1 FM. ^ftput tweede kamerverkiezingen STEMMEN IN EEN VOOR MINDER-VALIDE KIEZERS INGERICHT STEMBUREAU De burgemeester van de gemeente Texel mevrouw C.J. Geldorp-Pantekoek maakt bekend, dat voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal op woensdag 22 november 2006 onderstaande stemlokalen op zodanige wijze worden ingericht, dat voor minder-valide kiezers de mogelijkheid bestaat daar zelfstandig hun stem uit te brengen. Nr. Aanduiding stemdistrict 1 Gemeentehuis 2 Vërzorglngshuis Gollards 3 Eierlandsche Huis 4 Verenigingshuis Bethel 5 Dorpshuis De Waldhoorn 6 Dorpshuls De Hof 7 Dorpshuis De Bijenkorf 8 Dorpshuls '1 Sklltje 9 Dorpshuis De Wielewaal 10 Openbare Bibliotheek Adres stemdistrict Groeneplaals 1Den Burg De Zes 12, Den Burg Kampstraat 33. De Cocksdorp Muyweg 38. De Cocksdorp Herenstraat 30, Den Hoorn NikadelH, De Koog Muldeistraat 37, Oostererid De Ruyterstraat 61Oideschild Langwaal 9. De Waal Drijverstraat 7, Den Burg Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 OPEN maandag/woensdag dins-/donder-/vrijdag vrijdagavond F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl 9.00 - 16.00 uur 9.00-13.00 6 oktober gesloten Voor alle producten zie STEMMEN IN EEN STEMBUREAU NAAR KEUZE Bij de aanstaande verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal op woensdag 22 november 2006 is een kiezer toegestaan zijn/ haar stem uit te brengen in een stembureau naar keuze. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. Schriftelijke aanvraag 1Bij het bureau Verkiezingen van de gemeente zijn kosteloos formulieren verkrijgbaar voor verzoekschriften om in een stembureau naar keuze buiten de gemeente Texel aan de stem ming te mogen deelnemen; 2. Het verzoekschrift, alsmede de stempas (indien reeds verstrekt), moeten uiterlijk op de veer tiende dag voor de verkiezing, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij/zij op dinsdag 10 oktober 2006 als kiezer is geregistreerd, 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd, wanneer het de verzoeker is toegestaan om bij volmacht aan de stemming te mogen deelnemen; 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslis sing op de oproepingskaart gesteld, die daar door wordt omgezet in een kiezerspas. B. Mondelinge aanvraag 1De kiezer dient hiertoe, na ontvangst van de stempas, doch uiterlijk op de vijfde dag voor de verkiezing, de stempas te overleggen bij het Geen nachtbus meer Dit najaar rijdt er geen speciale nachtbus meer vanaf De Koog. Voor een soepele afvoer van uil-jl gaanspubliek is de nachtbus afgelopen seizoa elke zaterdagnacht ingezet. De nachtelijke drukte I. is nu echter afgenomen. bureauVerkiezingen van zijn/haar woonplaa op dinsdag 10 oktober 2006; 2. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslis sing op de stempas gesteld, die daardoor ww omgezet in een kiezerspas. STEMMEN BIJ VOLMACHT Bij de Tweede Kamerverkiezingen op 22 noven 2006 is het toegestaan om bij volmacht te steri men. Daarbij gelden de volgende bepalinger A. Machtiging door schriftelijke aanvraag 1 Bij het bureau Verkiezingen van de gemi zijn kosteloos formulieren verkrijgbaar voordjj verzoekschriften om bij volmacht te m< stemmen; 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de a tiende dag voor de verkiezing, door de kl worden ingediend bij de burgemeester gemeente, waar hij/zij op dinsdag 10 oktot 2006 als kiezer is geregistreerd; 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd wam het aan de verzoeker is toegestaan om in stembureau naar keuze aan de stemming1 mogen deelnemen; 4. Degene die zich bereid heeft verklaard als ge machtigde op te treden, moet op dinsdag 10 oktober 2006 als kiezer zijn geregistreerd; 5. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtbewijs. De vol- machtstem dient tegelijk met de eigen stem te1 worden uitgebracht. B. Machtiging door overdracht van de stempas 6. De kiezer kan ook, in plaats van een verzoek-, schrift in te dienen, na ontvangst van de stem pas, tot en met de dag van de stemming, ze" een andere kiezer machtigen voor hem/haart' stemmen. Dit geschiedt door de stempas aar. die kiezer over te dragen; 7. Een op deze wijze aangewezen gemachtigde moet op dinsdag 10 oktober 2006 in de ge meente Texel als kiezer zijn geregistreerd de volmacht geeft: 8. De aldus gemachtigde kan de volmachtstej uitsluitend tegelijk met zijn/haar eigen stem," het stemdistrict waarhij/zij staat ingeschreve uitbrengen. «liei Een kiezer mag niet meer dan twee volmacht#] aannemen. Een volmachtgever is niet bevoe"1 de volmacht in te trekken of zelf aan de stemmh deel te nemen Nadere informatie: bureau Verkiezingen van gemeente Texel. j

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 8