Y<" officiëleberichten DuiN PHAROS Digitaal printen: 1/ KJ Keukencentrum Texel I EXELSE JQ coURANT Texelse Mosselen Natuursteen Texel VIERDAAGSE Bottelier De Wit SNEL KLAAR EN NIET DUUR Langeveld de Rooy: uw partner als het om drukwerk gaat Dorpscommissie De Koog etc. FRAAIE COLLECTIE GORDIJNSTOFFEN VRIJDAG 10 NOVEMBER 2006 verkrijgbaar bij geopend t/m I I nov. Heemskerckstraat 15, Oudeschild, Q 312441 KIJK OP DE KUST BêHQUfr I X Wij zijn per direct op zoek naar ervaren peuterleidsters Op speelzaal "De Kokkeltjes" in De Cocksdorp is een vacature voor 4-8 u Op speelzaal "De Kooterkeet" in Oudeschild is een vacature van 4-8 uur per week Daarnaast zijn wij op zoek naar leidsters die invalwerk willen doen op alle peuterspeelzalen van Pharos. Alle dne de vacatures zijn apart of in combinatie in te vullen. Wat bieden wij: Een uitdagende functie Een goede werksfeer Goede begeleiding Salariëring volgens de CAO Welzijn en maatschappelijke dienstverlening Een flex-overeenkomst voor bepaalde tijd, welke bij gebleken geschiktheid kan leiden tot een overeenkomst voor onbepaalde tijd Wat vragen wij: Het bezit van een relevante MBO opleiding Affiniteit met kinderen in de leeftijd van 2-4 jaar Open staan voor vernieuwing met betrekking tot kwaliteit Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Een flexibele werkhouding en inzetbaarheid Goede contactuele eigenschappen Een goede beheersing van de Nederlandse taal Voor nadere vragen omtrent deze vacatures kunt u contact opnemen met coordinator peuterspeelzalen mw Fia Joustra-Kooger, tel 0222-315224 of 06-20740538. Uw schriftelijke sollicitatie op één of meerdere vacatures kunt u vóór 24 novem ber 2006 sturen naar Stichting Pharos TexeJ, t.a.v. mw. F. Joustra-Kooger, Post bus 47,1790 AA, Den Burg, met vermelding in linkerbovenhoek "sollicitatie". Grafmonumenten Eigen monumententuin Beletteringen Reparatie Restauratie Korte levertijd uit voorraad Grafversieringen/vazen/lantaams Natuursteen onderhoudsproducten Jaarlijks onderhoud over geheel Texel Mark Pijper Bernhardlaan 147 1791 XD Den Burg tel06-51283246 0222-310168 natuursteentexel@uitvaartcentrumtexel.nl 4 DAGEN LANG 10 FAVORIETE LIKEUREN VOOR TE GEK LAGE PRIJZEN HERKENBAAR AAN DE ACTIEHANGER! OP=OP 'DEELNEMENDE MERKEN OP WWW.BOTTELIER NL GELDIG VAN WOENSDAG 8 T/M ZATERDAG 11 NOVEMBER Weverstraat 18, Den Burg.T (0222) 31 21 34 Kle Kleurendrukwerk duur? Alleen in hoge oplagen? Niets is minder waar. Geboortekaartjes, huwelijkskaarten, uitnodigingen of visitekaartjes kunnen verrassend kleurrijk zijn. Maar ook een folder in beperkte oplage of briefpapier voor een eenmalige actie hoeft er niet saai uit te zien. Het geheim? Digitaal printen! In elke gewenste oplage. In iedere gewenste kleur. Geheel naar eigen ontwerp of keurig door ons verzorgd. De keus is aan u. Zo houdt u de kosten in eigen hand. Loop gerust eens bij ons binnen. Bellen, faxen of mailen kan natuurlijk ook. SPINBAAN 6 DEN BURG TEL. 3 6 263 0 FAX 314111 E-MAIL: D R U K K E R IJ L E N R N L tel e: c Maricoweg 6 Den Burg tel. 31 24 47 Overleg met Burgemeester en Wethouders Donderdag 16 november 2006 Aanvang 20.00 uur in Dorpshuis De Hof In het kader van de jaarlijkse dorpenronde zal het college van Burgemeester en Wethouders een bezoek brengen aan De Koog. Naast diverse andere onderwerpen zal er o.a. gesproken worden over de meierblissen. Tijdens de algemene rondvraag krijgt iedereen de gelegenheid zijn of haar zegje te doen. De inwoners van De Koog worden van harte uit genodigd het overleg bij te wonen. Heeft u al aan een kerstpakket of - cadeau gedacht? Wij hebben een fleurige collectie Spaans aardewerk binnen. Weverstraat 74 - Den Burg Vouwgordijnen Vitrages Inbetweens Roeden en rails Opmeten en naaien Voor een advies op maat! VERFSPECIALIST LUSTFNMAKFRII SCHILDERSBEDRIJF bekendmakingen gemeente texel vergunningen Aangevraagde bouwvergunningen Joan Hodsonstraat 6 in De Cocksdorp: gedeeltelijk vergro ten en plaatsen van kap op platte bungalow (ontvangen 1 november 2006); Pijpersdijk 11 in De Koog: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (ontvangen 1 november 2006); Parkstraat 10 in Den Burg; geheel oprichten van 3 wo ningen t.v.v. bestaande woning (ontvangen 2 november 2006) Oude Dijkje 8 in De Koog: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis en bijgebouw (ontvangen 2 november 2006); Pelikaanweg 15 in De Koog: geheel vernieuwen v.e recre atie woning (ontvangen 3 november 2006). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen Dorpsstraat 228 in De Koog: gedeeltelijk vernieuwen/ver anderen v.e. lounge (verzonden 2 november 2006), De Ruyterstraat 12 in Oudeschild geheel vernieuwen v.e garage (verzonden 2 november 2006), Pijpersdijk 11 in De Koog: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis met bijgebouw (verzonden 2 november 2006) Paelwerck 47 in Den Burg: gedeeltelijk plaatsen v.e dakterras (verzonden 8 november 2006); Paelwerck 45 in Den Burg: geheel plaatsen v.e. dakterras (verzonden 8 november 2006). Verleende gebruiksvergunningen Doopsgezinde Kerk, Peperstraat 26, Oosterend (verzon den 2 november 2006); Aldi, Wilhelminalaan 99. Den Burg (verzonden 2 november 2006). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zi/n bekendge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaaktde gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschaft van het bestreden besluit waartegen het is gencht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de publieksbalie van het gemeentehuis Vrijstellingprocedures (1) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen voor het: plaatsen v.e. aanbouw a/d Barentszstraat 21 in Oude schild; vergroten v.e. woonhuis en garage/berging a/d Duinroos straat 26 in De Koog; plaatsen van twee brandtrappen a/d Kamerstraat 41 in De Koog; ged. veranderen v e magazijn tot verkoopruimte a/d Slotskolk 10 in Oosterend. Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 OPEN maandag/donderdag vrijdag Voor alle producten zie www.texel.nl De bouwplannen zijn in stn/d met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. De conceptbesluiten liggen vanaf 13 november 2006 gedurende twee weken ter inzage bi/ de publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzagelegging kan een ieder schnftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Vrijstellingprocedures (2) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen voor het: ged. vergroten v.e. bedrijf met dienstwoning a/d Mari coweg 17 in Den Burg; ged veranderen/vergroten v.e. woonhuis a/d Molen straat 11 in Den Burg. De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan, Het conceptbesluit ligt vanaf 13 november 2006 gedu rende zes weken ter inzage bij de publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzagelegging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Vrijstelling (3) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruim telijke Ordening medewerking te verlenen aan: wijziging van de gebruiksmogelijkheden van het perceel IJsdijk 19 te Oudeschild. Het betreft hier een wijziging van de agrarische gebruiksmogelijkheden naar woon- doeleinden. Dit plan is in stnjd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan Buitengebied Texel Het conceptbesluit ligt vanaf 13 november 2006 gedurende zes weken ter inzage bil de publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzagelegging kan een ieder schnftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Goedgekeurde bestemmingwijziging Gedeputeerde Staten van Noord-Holland hebben het volgende besluit tot wijziging van de bestemming (artikel 11 Wet op de Ruimtelijke Ordening) goedgekeurd: Oostkaap 7-9 te Oosterend: vergroten agrarisch A- blok. Dit besluit is genomen op 31 oktober 2006, nr. 2006-48088. Vanaf maandag 13 november 2006 liggen de stukken gedurende zes weken ter visie bij de publieksbalie van het gemeentehuis Voor belanghebbenden is het mogelijk beroep in te stellen tegen de goedkeuringsbesluiten van Gedeputeerde Staten, bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019,2500 EA Den Haag. Ukunt een folder aanvragen over de beroepsprocedure via het telefoonnummer van Postbus51 (0800 -8051)ofviadeintemetsite (http://www.postbus51.nl) www.postbus51 nt). Ook kunt u voor meer informatie de internetsite van de Raad van State bezoeken http://www. raadvanstate.nl www.raadvanstate.nl Agenda welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op de eerste en derde donderdag van de maand in het stadhuis aan de drs. F Bijlweg 20 te Den Helder. Eén keer in de twee maanden vergadert de commissie in het raadhuis te Den Burg. De agenda is voor een ieder ter inzage op http://www. texel nl www.texel nl en bij de publieksbalie van het gemeentehuis. Verleende aanlegvergunning Burgemeester en Wethouders hebben, op grond van artikel 44 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, en met in acht name van de bepalingen uit het bestemmingsplan "Buitengebied Texel" en de herziening "ex artikel 30 WRO Buitengebied Texel", aanlegvergunning verleend aan: de heer M.S. Witte, Marsweg 5 Den Burg voor het inplanten van een singel op het perceel Marsweg 5 te Den Burgkadastraal bekend Gemeente Texel, sectie N, nummer 170 (verzonden op 27 oktober 2006). Deze aanlegvergunning treedt in werking met ingang van de zevende week na de dag waarop deze is verzonden. U kunt de vergunning u inzien bij de publieksbalie van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Texel, maakt ingevolge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat de raad der gemeente Texel bij besluit de dato 31 oktober 2006 de volgende wijziging van een bestem mingsplan in voorbereiding heeft verklaard: Dorpsstraat 174 -198 te De Koog. Het besluit ligt vanaf maandag 13 november 2006 voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie van het gemeen tehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit bij ons een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten: de naam en het adres van de indiener: de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaaktde gronden van het bezwaar, zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschnft wordt een bedrag aan gnffierechten geheven. Verkeersbesluit In het kader van groot onderhoud aan elementen verhar dingen wordt afgesloten vanaf 13 november tot en met 24 november: de Beatrixlaan, vanaf de Jonkerstraat tot de Gasthuis straat. voor al het doorgaand verkeer Doorgaand verkeer wordt vanaf de Bernhardlaan omgeleid via Kogerstraat - Akenbuurt - Pontweg - Keesomlaan. Vanaf de Beatrixlaan gebeurt dat via Gasthuisstraat - Pontweg - Akenbuurt - Kogerstraat. Voortgang van de werkzaamheden is mede afhankelijk van de weersom standigheden. Tijdens deze periode zijn de bushaltes Noordwest, Sint Jan en Schoorwal niet in gebruik. De bus zal omrijden via Kogerstraat - Akenbuurt - Pontweg. Passagiers knjgen de mogelijkheid om op de hoek Bernhardlaan-Kogerstraat in en uit te stappen. Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende vergunningen voor het houden van een evenement zijn aangevraagd: SV De Koog, voor het houden van een 2-daags toernooi op hun voetbalcomplex aan de Boodtlaan 39 te De Koog op 2 en 3 juni 2007; Stichting Folklore Texel, voor het houden van een Win- termarkt in het centrum van Den Burg op 29 december 2006. Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de publieksbalie van het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester, Postbus 200, 1790 AE Den Burg Drank- en Horecavergunning Burgemeester en Wethouders hebben het voornemen,, ingevolge de Drank- en Horecawet, vergunning te verle nen aan de volgende rechtspersonen, met zijnde N.V's of B.V's, die zich richten op activiteiten van recreatieve sportieve, sociaal-culturele, educatieve, levensbeschou welijke of godsdienstige aard: Sportvereniging Oosterend voor de kantine gevestigd Vliestraat 21 te Oosterend, Stichting Sportschutters Texel voor de kantine in Schietsportcentrum Odysseus, gevestigd mmalaan te Den Burg, Stichting Texels Museurn voor hel museurnresiaurantin Ecomare, gevestigd Ruyslaan 92 te De Koog; Stichting Texels Museum voor het museumrestaurant in het Maritiem- en Juttersmuseum, gevestigd Ba rentszstraat 21 te De Koog; Watersportvereniging Texel voor kantine De Kajuit, gevestigd Haven 24 te Oudeschild. Bovenstaande ontwerpbeschikkingen liggen ter inzage bij de publieks- balie van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene Wet Bestuurs recht kunnen belanghebbenden op deze ontwerpbeschikkingen een schriftelijke zienswijze indienen binnen zes weken na de dag waarop de ontwerpbeschikking is gepubliceerd Deze zienswijze kan worden ingediend bij hel college van burgemeester en wethouders, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. bt hdti il On :-!o de :de ■■Ha U heeft nog tot dinsdag 14 novembe' '2.00 uur de tijd om uw oplossing van de begrotingspuzzel in te sturen. Inzendingen moeten dan zijn gedeponeerd in de bus in de hal van het gemeentehuis. De puz zel staat in het boekje Begroting In Eén Oogopslag (BIEO), dat op het eiland Is verspreid. De antwoorden kunt u vinden door het boekje goed te lezen. De trek king vindt plaats op 14 november om 13.00 uur door wethouder Bakker (financiën). De winnaars krijgen gelijk bericht en mogen 's avonds in de raadzaal hun prijs in ontvangst nemen Dinsdag 14 november 2006 is de jaarlijkse begr tingsvergadering van de gemeenteraad. Deze begint om 18.30 uur in de raadzaal van nm gemeentehuis; Publiek is van harte welkom. U kunt de dt 'ten ook volgen via Radio Texel op 98. katx-! 1 FM. *ve de Sop til sohol te dr «el S3

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 10