Ca Onze bedrijven voldoen aan eisen legionellapreventie' Scholieren kiezen SP Gebruikers vliegveld richten vereniging op TEXELSE j COURANT Hoteliers boos over aantijging inspectiedienst 2lcA.4e|w^rlt Texel Geslaagd f Geslaagd F amilieberichten Estelle VRIJDAG 24 NOVEMBER 2006 De bewering van Mark Leffring (jn de Water Inspectiedienst dat je meeste Texelse logiesbedrijven net voldoen aan de wetgeving nzake legionellapreventie is een gntal hoteliers in het verkeerde iselgat geschoten. Zij verwijten g Water Inspectiedienst een ver- uerd beeld te schetsen van de ituatie op Texel. sffring luidde afgelopen dinsdag in ue krant de noodklok. Hij stelde at toeristen op Texel een groot sico lopen op legionellabesmetting Oordat het overgrote deel van de 'exelse logiesbedrijven niet voldoet an de wetgeving op dit gebied, ölgens Bouke Weber van de Texel- Hotel Vereniging is die informatie ïijuist. 'Dit doet ons tekort. 90 rocent van onze leden heeft col- ctief een risico-inventarisatie laten rvoeren en de rest heeft dat indi- dueel gedaan. Wat die meneer meert, is met correct.' Leffring side dat de Water Inspectiedienst e enige is die risico-inventarisa- es mag uitvoeren en bedrijven die jidoen aan de wettelijke normen ag certificeren. Uit navraag bij het inisterie van VROM blijkt echter St er (nog) geen eisen worden jsteld aan de uitvoerders van een sico-inventarisatie. 'Het is de ver- ntwoordelijkheid van de eigenaar, ie mag dat desnoods zelf doen. wordt wel gewerkt aan een soort ertificatiesysteem dat bedrijven sn bepaalde zekerheid moet bie- en, maar dat is er nog niet', aldus sn woordvoerster van VROM. Ook e certificaten die de Water Inspec tiedienst uitgeeft zijn niet verplicht. Het bedrijf werkt volgens de norme ring van het internationaal opere rende TüV, een van de grootste cer- tificatie-instellingen van Nederland met een goede reputatie. 'Wij zijn de enige in Nederland die volgens de TüV mag certificeren. Daarnaast wordt er landelijk gewerkt met KIWA-certificaten, maar daarbij wordt alleen gekeken of de instal latie in orde is. Wij gaan veel verder. Als wij certificeren dan verklaren wij dat een bedrijf alles doet dat vol gens de wet wordt verlangd. Maar verplicht is het inderdaad niet', aldus Leffring. Hij blijft bij het stand punt dat de meeste Texelse logies bedrijven niet aan de eisen voldoen. 'Wij zijn bijna dagelijks met twee tot drie mensen op pad op Texel en de meeste bedrijven beschikken zelfs niet over een actuele risico-inventa risatie en dat is toch echt verplicht. Ik begrijp best dat de bedrijven die hun zaakjes wel goed in orde heb ben het vervelend vinden als Texel hierdoor negatief in de aandacht komt, maar het is nu eenmaal zo. Er is geen woord van gelogen.' Het feit dat zijn organisatie op geen enkele wijze wordt genoemd door VROM in samenhang met legio- nella, verklaart Leffring als volgt. 'De overheid bepaalt dat je aan een pakket maatregelen moet voldoen, maar is niet ingericht op naleving ervan. Ze geven wel richtlijnen voor de inrichting van de installatie, maar gaan er verder van uit dat iedere ondernemer de wet moet kennen en dus weet aan welke eisen hij moet voldoen.' Wettelijk is bepaald dat bedrijven die daarvoor in aanmer king komen, zoals logiesbedrijven, een risico-inventarisatie moeten laten uitvoeren, een beheersplan 'moeten hebben, dat moeten nale ven en moeten bemonsteren. Ook de RECRON op Texel staat terug houdend tegenover de constatering van Leffring. 'Al vanaf het begin heeft RECRON haar leden actief geïnfor meerd en heeft het onderwerp op de agenda gestaan. Zeker bij de grotere kampeerbedrijven kan ik me niet voorstellen dat de zaak niet in orde is', aldus RECRON-bestuurslid en Krim-directeur Iwan Groothuis. Of ook de kleine Texelse logiesbe drijven voldoen aan alle wettelijke eisen, waagt hij te betwijfelen. 'Ik denk dat het risico op legionella groter is bij kleinere bedrijven met een paar toeristische eenheden. De Water Inspectiedienst bracht vorig jaar een bezoek aan De Krim. 'Die inspectie is ongelofelijk" gericht op details. Ik kan me voorstellen dat dat veel bedrijven te ver gaat en dat ze aan die criteria niet kunnen of willen voldoen. De Water Inspectie dienst gaat voor 150 procent en dat is niet nodig', voegt parkmanager André van der Vliet van De Krim toe. Volgen Leffring heeft hij echter niet de criteria van zijn bedrijf als uitgangspunt genomen bij zijn uit spraken over de Texelse situatie. 'Ik heb alleen gekeken naar de wette lijke normen. En dan is het de harde realiteit dat de meeste bedrijven niet aan de eisen voldoen.' Wat ik zeggen Het stemlokaal in de OSG werd ook gerund door scholieren. (Foto Imme Bakker) Bij de scholierenverkiezingen van afgelopen dinsdag kwam op OSG De Hogeberg de SP met 25,7 pro cent als grote favoriet naar voren. Er werden 287 stemmen uitge bracht. De organiserende sectie maatschappijleer ging vooraf uit van 450 stemmers. De WD kwam uit op een tweede plaats met een nipte voorsprong op het CDA. Beide partijen kregen 15 procent van de stemmen. De PvdA 13 procent en GroenLinks 10 pro cent. De partij van Geert Wilders, de Partij voor de Vrijheid, kon bij de jeugdige kiezers rekenen op 8 procent van de stemmen. Voor de gelegenheid werd een stemlokaal, gerund door scholie ren, ingericht op een gang in het gebouw aan de Haffelderweg. Daar kregen kiezers een code om in te loggen op een computer. Vervol gens kon op een internetsite een stem worden uitgebracht. Hoewel het aantal uitgebrachte stemmen volgens de sectie maatschappijleer tegenviel, vinden ze het belang van de verkiezingen groot. 'We merken dat leerlingen nu meer belangstel ling hebben voor politiek. En ze zien dat hun stemmen serieus gepre senteerd worden', aldus docente Joyce Pool. ^at ik zeggen wou... der- >che agen latie Mister De Koog gelopen zondag gingen we met ;n grote schare supporters naar ie wedstrijd van het jaar' tegen sxel'94. Tot onze verbazing stond Isfer SV De Koog' Marcel Boone et in de basisopstelling. Hoe is toch mogelijk, dachten we nog. s jaar geleden is hij bij onze club tomen. Wij kennen hem als een mke 'j erfelijke, .aimabele vent, die nog uur. i «1 kan voetballen ook. Vanaf het ■gin stak hij er bovenuit door zijn meloze inzet, technische bagage een traptechniek die je in de iere klassen zelden ziet. Hij trapt bal moeiteloos over 40 meter bij op de stropdas. Toen de club bij- idood was, bleef Marcel als enige club trouw. Hij bleef zich posi- d inzetten voor de club, ondanks slechts acht punten die in dat «oen werden behaald. Ook aan tercel werd getrokken, maar Oos- end, ZDH en zelfs een proeftrai- rg bij Texel'94 weerhielden Marcel met van gewoon bij zijn duppie. De Koog, te blijven. Wat zouden beweegredenen van trainer Hans m der Park zijn hem nu buiten het tal te laten. Is hij te langzaam? Is Iziek? Wij weten het niet. wedstrijd gaat beginnen en Mar- groet vriendelijk als altijd zijn 5, want hij blijft mateloos popu- 00 Niet alleen onder de mannelijke sporters, ook bij de vrouwen ligt d Mis- olgens -mute jt Mis- rs va- ier er onder- iums alïio a aar hij lekker in de markt. Toch dames van Sjans...? Ook in de tweede helft blijft Marcel aan de kant. Menig speler kan nauwelijks meer lopen, maar Marcel moet blijven zitten. Ongelooflijk, zelfs onze smeekbe den worden niet gehonoreerd. Toch blijft Marcel een gentleman door zijn team aan te moedigen... We zagen het verdriet bij Marcel. 'Heb ik dit verdiend, na zes jaar goed voetbal', zag je hem denken. Ik weet zeker dat deze wedstrijd al weken door het hoofd van Marcel is gegaan. Hij had het er voortdurend over, sprak er met passie over. Met gebogen hoofd, aangeslagen als een bokser verliet hij het veld. Hij wilde maar één ding, zo snel moge lijk ongezien het Texel'94-veld verla ten. Schichtig om zich heen kijkend verliet hij het complex, ondertussen Pim Siebinga nog een goede reis wensend. Het siert hem dat hij geen kwaad woord over zijn lippen kreeg over de trainer, al moet hij zich thuis op de bank hebben verbeten. Aan de hand van aanvoerder Mar cel Boone werd De Koog vorig jaar nog periodekampioen. Wij zijn dat echt niet vergeten, de trainer blijkbaar wel. Toegegeven, vorige week speelde Marcel een beetje ongelukkig tegen Dirkshorn, maar dat is voor ons geen reden hem in de wedstrijd van het jaar zo te behandelen. Schande Hans, bied publiekelijk je excuses aan en haal het nooit meer in je botte hersenen om Mister De Koog te passeren! Ik hoop dat Marcel nog de kracht kan opbrengen om na deze publie kelijke terechtwijzing weer aan voet ballen te denken, want wat is SV De Koog zonder Marcel Boone? Hele maal niks! Dus Hans van der Park, geef SV De Koog zijn gezicht terug. Marinus Witte, mede nanens andere supporters van SV De Koog. VERVOLG VAN PAGINA 1 Huis boven horeca Leegstand kon volgens haar niet de bedoeling zijn. Frank Kingma (WD) vond dat eventuele problemen door geluidoverlast voortijdig met een pakket eisen kunnen worden voor komen. Wethouder Nico Kikkert hield vast aan het standpunt van het college. Hij wees de commissieleden er op dat de komst van een burgerwoning een horeca-exploitant in de proble men kan brengen, omdat de panden vaak eigendom van iemand anders zijn. Een exploitant kan volgens de wethouder na omzetting worden geconfronteerd met een bewoner die bezwaar aantekent tegen geluids overlast, waardoor hij in de bedrijfs voering wordt beperkt. Het levert de gemeente naar verwachting extra werk aan controles en klachtenpro cedures op en dat kan volgens Kik kert ook niet de bedoeling zijn. De meeste commissieleden bleven bij het toestaan van burgerwoningen boven bestaande horeca. Rikus Kieft (GroenLinks) en Gerard Weijers (Lijst Weijers) konden zich als enige in het Bedrijven en organisaties die actief zijn op het vliegveld zijn bezit met de oprichting van een gebruikersvereniging. Bedoeling is dat deze periodiek om de tafel gaat met het bestuur van de NV Luchtvaartterrein. 'Tot dusver zijn we als gebruikers systematisch uitgesloten van overleg, we hopen dat we nu op een serieuze wijze inhoudelijk overleg over het vlieg veld kunnen voeren', aldus initia tiefnemer Jan-Boyen Rienks. De gebruikersvereniging, waarvoor de statuten op korte termijn door de notaris worden bekrachtigd, kwam gisteravond naar buiten tijdens de raadscommissie Middelen waarin de politiek in meerderheid akkoord ging met de nieuwe eigendomsver houdingen van het vliegveld. Rijk en provincie trekken zich terug, de stichting Vrienden van het Lucht vaartterrein Texel en de gemeen te verwerven beiden 47.5 procent van de- aandelen en de Kamer van Koophandel 5 procent. Enige poli tieke partij die tegensputterde was de WD. die bij monde van Ger- brand Poster aangaf dat de 'Vrien den' ten onrechte minder betalen. 'Het vliegveld zit goed in de slappe collegestandpunt vinden. Bedoeling is dat tijdens de raadsvergadering van 19 december knopen worden doorgehakt. was, waarom koopt die de aandelen niet?' Maar de raad was geruime tijd geleden al akkoord gegaan en de meerderheid wenste niet meer op de deal terug te komen. De nieuwe eigendomsverhou ding betekent dat er zo goed als zeker een nieuw bestuur komt. De gemeente en de KvK zijn al verte genwoordigd, de 'Vrienden' kunnen een eigen vertegenwoordiging naar voren schuiven. Verantwoordelijk voor de handhaving op Texel gaf Geldorp gisteravond aan 'dat, mocht daar op het vliegveld aanleiding toe zijn, een wethouder deze taak van haar overneemt, .zodat volgens haar geen sprake is van verstrenge ling van belangen. De burgemeester beloofde de gebruikersvereniging als een volwaardige gesprekspart ner te behandelen, waarmee de NV periodiek om de tafel gaat. Salsadansen op muziekschool Een showgroep van dansschool Ambiente uit Den Helder geeft maandag 27 november een demon stratie salsa. Dit ter afsluiting van de basiscursus in deze dans die de afgelopen weken op de Muziek- en Dansschool werd gegeven. De demonstratie begint om 20.30 uur, direct na afloop van de laatste les. Wie dat wil, kan ook zelf naar harte- Intocht Sint De intocht van Sint en medewerkers in Oudeschild ligt weer achter ons. De geweldige opkomst van dui zenden kinderen met (groot)ouders bewijst dat het Sinterklaasfeest heel veel betekent voor de Texelse huis houdens. Daarnaast hebben ook vele gasten van ons mooie eiland genoten van dit stukje Hollandse cultuur. Menig schoen is dan ook zaterdagavond gevuld met wat leuks of lekkers. Uiteraard wil ik, mede namens de direct-betrokkenen in de organisatie van de intocht, alle ruim honderd vrijwilligers en sponsors ontzet tend bedanken voor hun bijdrage en inzet. Hopelijk mogen we ook in volgende jaren op jullie rekenen. Dat de vergoeding voor alle moeite (een chocolade- of boterletter) goed moge smaken! Helaas gaat het negativisme rond de intocht zelfs nu nog door. Ik doel daarbij op een deel van het redac tionele commentaar in de Texelse Courant van afgelopen dinsdag. Uiteraard staan wij open voor tips om de intocht en de rondgang in Den Burg nog leuker te maken. De redactie (Gerard jongen, als je nu maar geen zakje zout in je schoen vindt...) stelt dat de kosten die zijn gemaakt voor de benzineslurpende reddingsboten beter besteed had den kunnen worden. Dit gezien de penibele financiële situatie van de intochtclub. Navraag had geleerd dat de KNRM haar geweldige bij drage kosteloos leverde. En ook de vraag 'waar gaat dat geld trouwens allemaal naar toe?' zou toch met een mail of belletje zo beantwoord kunnen worden? Dit is pure stem mingmakerij en daar is niemand bij gebaat. En iedereen snapt toch dat reddingboten, een energiebon. een bandje, een nieuw Sinterklaasboek, de fanfare, strooigoed, vlaggetjes, etc. nodig zijn om een intocht op te leuken? Wel hebben we wat aan al die mensen die meedenken hoe we het evenement financieel kunnen veiligstellen, de Sint beter zichtbaar kan zijn, hoe het geluid op de haven te verbeteren, wat meer spektakel op de Groeneplaats te maken, etc. Maar ja, ik begrijp het wel... Lekker kankeren is tenslotte ook een stukje Hollandse cultuur. Kees Klaassen. namens de organisatie van de Sinterklaasintocht. Mantrazingen In De Aleph aan de Weverstraat in Den Burg wordt vrijdag een bijeen komst gehouden met mantrazingen. Er worden mantra's uit verschillende religieuze tradities gezongen. De bijeenkomst duurt van 20.15 tot 21.45 uur, deelname kost €7,-. Voor aanmeldingen en inlichtingen: Ariën van Erkelens, tel. 319449. lust dansen. Wegens het succes van de eerste cursus gaan in januan twee nieuwe van start: één voor beginners en één voor gevorderden. Belangstel lenden kunnen zich aanmelden via tel. 313493 of e-mail info@mdt- texel.nl. FNV Vrouwen over WMO Leden van de FNV Vrouwenbond komen dinsdag 28 november bij elkaar in de Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg. Gast is Sascha Baggerman, medewerkster van de gemeente, die over de Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO) vertelt. Deze wet treedt op 1 januari in werking en heeft flinke gevolgen op een breed terrein. De toehoorders krijgen volop de gele genheid vragen te stellen. Introdu- cées en andere belangstellenden zijn welkom. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. f j Jisca Huisman (23) uit De Koog is aan de Universiteit Wagenin- gen cum laude afgestudeerd in de dierwetenschappen, met fokkerij en genetica als specialisatie. Ze mag nu ir. voor haar naam zetten. Huisman deed aan de universiteit van Uppsala in Zweden een vijf maanden durend stage-onderzoek naar de vermenging in Spanje van wilde Europese kwartels met voor de jacht uitgezette gefokte Japanse kwartels. Haar Engelstalige publi catie daarover staat op de website www.uu.se. Peter Schoo uit Den Burg heeft een certificaat van vakbekwaamheid behaald voor de inspectie van de veiligheid van laagspanningsinstal laties. Het certificaat is uitgegeven door RWTUV Qualifications Servi ces, een werkmaatschappij van cer- tificatie-instelling TUV Nederland. Schoo is daarmee gekwalificeerd om te controleren of elektrische installaties aan de veiligheidseisen voldoen. De Texelaar heeft met een collega in Schagen het inspectie- bedrijf VeiligKeur opgericht. Dat richt zich op inspecties in de regio Noord-Holland Noord. Open Dag Stayokay De nieuwe jeugdherberg van Stay okay aan de Haffelderweg in Den Burg houdt zaterdag 2 december van 14.00 tot 18.00 uur open dag. ledereen is welkom om het nieuwe gebouw - het grootste groepsver- blijf op het eiland - te bezichtigen. Van 14.00 tot 16.00 uur wordt een 4x4-voetbaltoernooi gehouden, waarvoor men zich kan aanmelden via www.sportservicetexel.nl. Om 14.30, 15.30 en 16.30 uur komt ook Zwarte Piet even binnenvallen. i is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedan- n voor de hartverwarmende blijken van medele- n die wij ontvingen na het plotseling overlijden n mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoon- «der en oma GERBERDINA THEODORA ROOTLIEB - SCHRAAG et heeft ons erg goed gedaan te merken dat Gerda geliefd was. idezen betuigen wij aan allen onze welgemeende 'hartelijke dank. Frits Rootlieb Marielle en Rob Koopman-Rootlieb Alwin en Angélique Rootlieb-Boekhorst en kleinkinderen n8urg, november 2006 the answer is blowing In the wind edith binsbergen toorlem okt 1960 texel 22 nov 1976 voor altijd in ons hart hannah - michel - els We willen iedereen die ons 50-jarig huwelijk tot een onvergetelijke dag heeft gemaakt heel hartelijk bedanken. Het was geweldig! Willy en Riek Barhorst Twee levens, één liefde Onze liefde, nieuw leven Estelle weegt 2950 gram en is 5lom lang. Marco Eelman 4 Paulien 5tol 5choudieck2 179IWG Den Burg Paulien en Estelle rusten van 12.00 tot 15.00 uur. Hoera, ik ben terug op Texel! Mw. E. Kalwij- Hartog Ik woon nu in de Gollards, kmr. 117 1791 EX Den Burg Tel. 0222-310599 Xexelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €5,10 tot en met 3 regels. Per regel meer: €1,70 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €12,50,- excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden, Gas bestellen? Hielke bellen! Tel. 327027. Alle soorten en maten gasfles sen Wij bezorgen onmid- delijk en adequaat voor afhaalprijs Fotoalbums bij LenR kantoorvakhandel, www. voorkantoor enthuis.nl Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (0222) 317333 De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Auto Service Centrum. Maricoweg 3, tel. 315588. De Kerstmenu's van De Lindeboom en Drank- en Spijslokaal het Schouten- huys zijn bekend. Reser veer tijdig om teleurstel ling te voorkomen, www. lindeboomtexel.nl. tel 0222-312041. Leer djembé en dunduns spelen, lessen op woens dagavond 19.30, Texelhoe- ve. Den Burg, méér info tel 06-20988835 (Severin) '70/'80's-party in Ques tion Plaza te Den Burg. dj's Pieter Paul (The Kruger Brothers) zaterdag 25 no vember vanaf 22.00 uur. Entree gratis www.ques- tionplaza.nl Zelf kaarten maken? Heeft u onze uitgebreide collectie papier en karton al gezien? LenR kantoor vakhandel. www.voor- kantoorenthuis.nl De Goede Doelen Sint, bezoek 0.5 uur, €25.-. Tel. 315058. www.goededoe- lensmt.tk Te koop restaurant- meubilair Bent u geïn teresseerd, neem even contact op. tel. 322084/06- 12722529. "de Scharrelboet" Ouwe Sunder vieren, kom je weer naar Hippo gieren. Nu vele koopjes kleding voor maar €5,- te koop. huur kleding volw. €16,-, kids€9,-. Ope ningstijden di. t/m vr. 13.30 tot 18.00 uur, zat 10.00tot 12.30/13.30 tot 16.00 uur. Let op! Zondag 10 dec.. ma 1" dec. extra open van 10.00 tot 16.00 uur. Graag tot ziens! Wij wensen ie dereen een fijne dag toe. Ed en Nel. belt 9.1777 HE Hippolytushoef, tel. 0227- 593195. Verhuizen, opruimen? Denk aan de Rommel markt Oosterend. Karei Dorst, Kotterstr. 23.0'end. tel. 318873 Wipika Free Air kitesurf vlieger (classic model) geheel compleet met lij nen en pomp in tas 16m2 (proj. 11.6m2) t.e.a.b. tel. 06-20988835 Kringloop Effe Kieke is gesloten i.v.m. vakantie van 30-11 t/m 18-12-2006 Hierdoor halen wij van 27- 11 t/m 18-12-2006 geen spullen meer op bij u thuis.kunnen Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 4 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222- 317215, Vanaf 1 dec. zijn wij weer de Ouwe sunderklaas- winkel. Tot zat. 25 nov. kun je bij Dodo Wear nog terecht voor baby-, kinder en dameskleding. Verloren: een zwarte opoefiets met zijtassen. Daarin een legerkJeurige winterjas met veel zakken. Beloning voor de vinder Tel. 322860. Voor vakkundig stuca- doors- en sierpleisterwerk aan wand, plafond, vloe ren. Stucadoorsbedrijf Oudendag, tel. 313972 Woningen ouder dan 15 jr. nu 6% i.p v. 19% BTW. Libre dragonboard Mountainboard, 94cm met grote wielen weinig gebruikt vr.pr. €150. tel. 06-20988835 Nu 20% korting op alle jassen. Men and Woman, bij Tomahawk! Altijd de goedkoopste inktcartridges. Zowel origineel als gerecondi- tioneerd. LenR kantoor vakhandel www.voor- kantoorenthuis.nl Wasmachines, drogers, koken, vriezen. Alles uit voorraad leverbaar. Voor- deelland Oudeschild. 322398 Boetiek "Allerlei" in De Koog: Vero Moda. Vero Moda Elke dag de nieuw ste modetrends. Ook zon- Open Dag Buurtbemid deling, Echt Recht, Medi ation en Scheidingsmedi- ation op zat. 25 nov. van 10-17 uur in De Linde boom, Den Burg. Toegang U levert de foto met de tekst en wij maken uw persoonlijke kerstkaart v.a. 20 stuks voor €9,95 incl. env. Fotoplus De Waal. tel. 320963. Steun de Historische Ver. Texel en word nu lid. U krijgt het interessante dec.nr. v.h. ver blad gra tis. Tel. 317243. Wij rijden dinsdag a.s. flessengas Prima Gaz Verhuurbedrijf Bruining. Nikadel 60. De Koog, tel. 0222-317333. Oud geld? De KNRM is er blij mee! Bel W. Grismgt. tel. 312299. De Sint kiest voor ener giebon-producten bij Stiehl - 311 777. www.voordeelland.nl voor reparatie. Texelaars in het leger van de paus. €14,95 in de Tex, boekhandels. Auto Service Centrum Voor uw totale auto on derhoud. Tel. 315588 CarCo Damesmode Uit verkoop. Kortingen t/m 40%. Bmnenburg 6. Per seconde wijzer. LenR wandklokken, www.voor- kantoorenthuis.nl Stalling caravan o.i.d. aan geboden Tel. 319369. Voor camcorders en ca mera's - www.Service- CenterTexel.nl Uit Zweden koelkast- poèzie Nippers. Hoger- Pedicure Elles Witte. Den Burg. tel. 322143 Nu 20% korting op alle jassen. Men and Woman, bij Tomahawk! Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout. bouwafval, vuilnis, e.d. Tatenhove. Oudeschild, tel. (0222) 313809. Reparatie van alle bruin goed- en witgoedappa raten in eigen technische dienst. Voordeelland Ou deschild, 322398 Al 30 jaar sinterklaas. Tel 322609, fam. Smidt of kijk op http://stoomboot.web- sitemaker.nl/Sint Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Nu 20% korting op alle jassen, Men and Woman, bij Tomahawk! Voor bijna alles waar een snoer aanzit - www.Elek- troVakman.com Kindervuurwerk. Ta baksshop 't Centrum, M v.d. Vis. Houtbouw „It Paradys- ke" B.V., Noordbergum Frl. Voor sierlijke autogara ges, tuinhuisjes, schuren, paardenboxen. loodsen enz. Gemaakt uit 32 mm gg vuren geïmpregneerd rabat. Alle maten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fa briek Info en folders 0511- 474655, fax 0511-475711. Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 3