manlje officiëleberichten #1; Heeft u 'mal gedaan? mantje DE WIT De Diabetes Risicotest Reclame drukwerk Nieuw in ons assortiment STERK IN TECHNIEK TE HUUR OP TEXEL TE KOOP Dagje weg voor 15 euro? 7"£X ELTÖU/IS vergunningen Parkeerkaarten 2007 Texala PASFOTO'S futopius SINT-TIPS TEXELSE COURANT DE WAAL Verhuisd Communicatie van de bovenste plank Langeueld de Rooy: uw partner als het om drukwerk gaat. VRIJDAG 24 NOVEMBER 2006 De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. Sinner zonnebrillen voor dames Suunto hartslagmeters en accessoires (o.a. footpods) Gordini Goretex handschoenen en wanten Wenger zakmessen, vele functies, verschillende modellen Camelbaks grote collectie, ook in accessoires Lifestyle SütstBSS Nieuwbouw, reparatie, onderhoud storingen, montage, revisie. Heemskerckstraat 36 A Oudeschild Tel. 312 661 www.texdok.nlinfo@texdok.nl De woningzoekende moet voldoen aan de criteria van de Huisvestingsverordening Texel 1994 voor het krijgen van een Huisvestingsvergunning. De woningen worden toegewezen op registratiedatum. WONEN TEXEL r:.; C Verlengen: Voor de verlenging van uw inschrijving als woningzoekende moet u jaarlijks 7,- overmaken op rekeningnummer 36 25.04.881. Of komt u langs op ons kantoor. Zorgt u er ook voor dat wij uw meest recente inkomensgegevens krijgen. Driekamerwoning Weststraat 13 te Den Burg (bovenwoning) Aantal kamers woonkamer, 2 slaapkam Kale huurprijs €391,99 Totale huurprijs €394,29 Beschikbaar per direct Uiterste inleverdatum 29-11-2006 Om onze woningzoekenden duidelijk te laten zien welk aanbod wij hebben, zal Stichting Wonen Texel vanaf nu niet alleen haar huurwoningen, maar ook haar verkoopwoningen in één en dezelfde advertentie en op onze internetsite aanbieden. Parnassiastraat 11 te De Koog Een tussenwoning met stenen berging, voor- en achtertuin, gelegen aan de Parnassiastraat 11 te De Koog. De doorzon woning is centraal gelegen in een rustige woonwijk op loop afstand van het centrum van De Koog. De woning heeft drie slaapkamers. De zolder is bereikbaar met een vaste trap. De woning heeft een ruime tuin met een goede zonligging. Perceelgrootte ca. 150m2. De woning is een "koopgarant-woning" Dit houdt in dat u met een korting van maximaal 25% kunt kopen. Meer informatie kunt u krijgen bij ons kantoor of bij Makelaardij Texel Vastgoed Verkoopwoningen worden bij voorrang aangebodt huurwoning van SWT achterlaten en vervolgens aa n aan ingeschreven woningzoekenden die een overige ingeschreven woningzoekenden. Uiterste inleverdatum: 29-11-2006, Vrije verkoopwaarde: €173.000,-, Met 25% korting: €129.750,- Stichting Wonen Texel Thijsselaan 2 1791 VH Den Burg telefoon 0222 - 36 33 33. Geopend van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur. Telefonisch de hele dag, behalve vrijdag middag Kijkt u op www.wonentexel.nl voor info en online inschrijven. Speciaal voor Sint en Piet op 2 en 5 december: gerookte paling gerookte poon visschotels zoute haring jfe Verse vis is ook mogelijk Vooraf bestellen!!! Heemskerckstraat 15, Oudeschild, Q 310745, b.g.g. 322135 Kerstshow shoppen in 'De Boet' in Hoogwoud - Donderdag 7 14 december - Inclusief vervoer, koffie en bootkaartje Schaatsplezier in Alkmaar - Zondag 17 december - Inclusief vervoer, entree en bootkaartje Zwarte Markt in Beverwijk (Bazaar) - Zondag 1 7 december - Inclusief vervoer, entree en bootkaartje Minimum aantal deelnemers 30 per activiteit Informatie en/of reserveren: 0222-315555 www.texeltours.nl IKsiililiilsiïfliTIl waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt Het bezwaarschrift dient In ieder geval te bevatten: de naam en het adres van de indiener, de dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar; zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogeli/k om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bi/ de voorzie- ningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar. Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een in gnfferechten geheven. Aangevraagde bouwvergunningen Laagwaalderweg 5 in Oudeschild: gedeeltelijk veranderen v.e. kantoor/werkplaats (ontvangen 14 november 2006); Ankerstraat 9 in Oosterend: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (ontvangen 14 november 2006); Muyweg 58 in De Cocksdorp: geheel oprichten van 2 recreatieve opstallen (ontvangen 15 november 2006); Muyweg 58 in De Cocksdorp: geheel oprichten van 1 recreatief opstal (ontvangen 15 november 2006); Kogerstraat 5 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen v.e. winkelruimte en woonhuis (ontvangen 15 november 2006; Bernhardlaan in Den Burg: gewijzigd uitvoeren v.e. bouwplan waarvoor reeds eerder vergunning is verleend, 2 bedrijfgebouwen met bovenwo ningen (ontvangen 16 november 2006); Postweg 173 in De Cocksdorp: geheel plaatsen v.e. woonunit (ontvangen 17 november 2006); Slufterweg 2 in De Cocksdorp: geheel oprichten v.e. berging (ontvangen 18 november 2006); Waddenzee nabij 't Horntje: geheel vernieuwen v.e. meet- steiger (ontvangen 20 november 2006). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen I worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen Oude Dijkje 8 in De Koog gedeeltelijk vergroten v.e woonhuis met bijgebouw (verzonden 20 november 2006); Nikadel 39 t/m 45 in De Koog: gedeeltelijk vernieuwen 1 v.e. pizzeria en een winkelpand (verzonden 20 november 2006): Zanddijk 272 in De Cocksdorp: geheel vernieuwen i v.e. zomerhuis (verzonden 20 november 2006); Bern- hardlaan 170B in Den Burg: gedeeltelijk veranderen v.e. i bedrijf met bovenwoning (verzonden 17 november 2006); j Stoompoort 9F in Oudeschild: plaatsen v.e. dienstwoning (verzonden 16 november 2006); Maricoweg 5 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen v.e. veldschuur/opslagloods (verzonden 16 november 2006); Hoefslag 75 in Den Burg: geheel oprichten v.e. kantoor aan huis (verzonden 20 no vember 2006), Pontweg 127 in De Koog: vernieuwen v.e. j toegangsdeur van opslagruimte (verzonden 16 november 2006); Middellandseweg 2 in Oudeschild: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (verzonden 20 november 2006); Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 OPEN maaandagAvoensdag dins-/donder-/vrijdag Westerweg 44 in Den Hoorn: geheel plaatsen v.e. tweede garage (verzonden 16 november 2006). Verleende sloopvergunning Californiëweg 124 in De Koog. slopen v.e. zomerhuis (verzonden 20 november 2006). Verleende gebruiksvergunning Roggeslootweg 3, Het Hanenhuus, De Cocksdorp (ver zonden 16 november 2006). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnjvmg van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gencht. Wi) wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht. Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bovengenoemde ver gunningen kunt u inzien bij de publieksbahe van het gemeentehuis Agenda welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op de eerste en derde donderdag van de maand in het stadhuis van Helder. Eén keer in de twee maanden vergadert de commissie in het raadhuis te Den Burg. De eerstvolgende keer is in 2007. Tijdelijke vrijstelling Burgemeester en Wethouders willen, met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, mede werking verlenen de verzoeken om tijdelijke permanente bewoning van de volgende recreatieve panden: recreatieappartement Dorpsstraat 137 te De Koog, tot uiterlijk 1 augustus 2009; stacaravan op perceel Slufterweg 380, kavel 5, te De Cocksdorp, tot uiterlijk 31 december 2009 Kampeerexploitatievergunning Burgemeester en Wethouders hebben op basis van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een kampeerexploitatie vergunning afgegeven aan. het kampeerterrein "Om de Noord". Boodtlaan 80 te De Koog, voor onbepaalde tijd. De vergunning is verzonden op 14 november 2006. Het bovenstaande besluit ligt met bijbehorende gewaarmerkte tekening tot en met 25 december 2006 ter inzage bij de publieksbalie van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen dit besluit bij ons een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt. Het bezwaarschrift dient in ieder geval te bevatten: de naam en het adres van de indiener, de dagtekening; een omschnjving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar, zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzie- nmgenrechter van de Rechtbank te Alkmaar. Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschntl wordt een bedrag aan gnffierechten geheven. Aangevraagde evenementenvergunning De volgende vergunning voor het houden van een evene ment is aangevraagd: Stappeland BV voor het houden van de Horecabeurs Texel op 20 maart 2007 in Sporthal Ons Genoegen aan de Emmalaan te Den Burg. Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de publieksbalie vi het gemeentehuls. Belanghebbenden kunnen binnen tv na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester. Postbus 200, 1790 AE Den Burg. Parkeerkaart voor bewoners 17,14* Parkeerkaart voor particulieren 60,50 (incl.blauwe par- keerschijf)" Parkeerkaart voor bedrijven 178,18 (incl blauwe par- keerschijf)" De parkeerkaart wordt met opgestuurd en op rekening verstrekt, u dient deze af te halen en te betalen bij de publieksbalie van het gemeentehuis. Ophalen groene container Gemeentewerken gaat in de maanden december, januari en februari eens per vier weken het groen-, fruit- en tuinafval (GFT) ophalen Uit de gegevens' van voorgaande jaren blijkt dat er in deze maanden zo weinig GFT wordt opgehaald, dat het niet meer efficiënt is. Gezien de winterse temperaturen is het rottingsproces tot nul gedaald en is daardoor de stankoverlast volledig gereduceerd. Wanneer uw GFT container toch vol raakt, is het in deze maanden toegestaan het overtollige GFT in de grijze container te doen. Voor groenafval van grote snoeiklussen kunt u een afspraak maken met de grofvuildienst. Het efficiënter ophalen van het GFT geeft niet alleen een financiële besparing, ook op het gebied van C02-uitstoot wordt er behoorlijk bespaard als de vuilniswagens minder rijden In afwijking van het schema in de Texelse telefoongids komen in de volgende weken de GFT inzameling të vervallen; Week 49, van 4 december tot 8 december 2006. Week 51van 18 december tot 22 december 2006. In het telefoonboekje van 2007 komt 'een kalender waarop de weken waarin niet wordt ingezameld, wit zijn gelaten. Deze voornemens liggen vanaf maandag 27 november 2006 gedu- Tijdig aanvragen rende zes weken ter inzage bij de publieksbalie van het gemeentehuis Indien u een zienswijze heeft kunt u deze binnen de termijn van ter inzagelegging schnftelijk indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders. F (0222) 36 22 87 E emailei exel.nl 9.00 -16.00 uur 9.00 - 13.00 uur Verleende vrijstelling Burgemeester en Wethouders hebben met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking verleend aan de verplaatsing van 60 slaapplaatsen van het perceel Dorpsstraat 180 - 202 naar het perceel Dorpsstraat 10 te De Koog. Dit besluit is verzonden op 20 november 2006 www.texel.nl Denkt u eraan uw parkeerkaart tijdig aan te vragen? Als uw aanvraag voor 1 december a.s. binnen is, kunt u de par keerkaart de laatste week van december (tegen betaling) afhalen bij de publieksbalie De aanvragen die inmiddels binnen zijn, worden voor 1 december 2006 verwerkt, vanaf die datum liggen deze kaarten voor u klaar. Tarieven voor 2007 Parkeren bij parkeerapparatuur in het centrum van Den Burg en De Koog met een maximum parkeertijd van één uur 0,60 per 14 minuten. 1 Bij de overige betaalde parkeerplaatsen, waarvoor een maximum parkeertijd geldt van twee uur 0,60 per 28 minuten. Heeft u uw energiebon al besteed bij één van de deelnemende bedrijven op Texel? U heeft hiervoor nog tot en met 5 december de tijd. Energie moet betaalbaar, betrouwbaar en schoon worden. We maken nu gebruik van fossiele brand stoffen. Deze zullen opraken en vervuilen ons milieu, met klimaatsverandering als gevolg. Het weer wordt extrémer en dat zou ook voor Texel ernstige gevolgen kunnen hebben. Het is een probleem van morgen dat vandaag al om oplossingen vraagt. Met de gratis energiebon (waarde 35 euro) kunt u energiebesparende apparaten kopen en zo op een voudige wijze bijdragen aan een schonere wereld. Bovendien betekent hat dat u nog jarenlang plezier heeft van een lagere energierekening. Kortom, genoeg redenen dm nu uw energiebon te besteden! aardbei Vrij C Blij Prijzen incl. ruwvoer, boxvulling en buitenbak. zwart/wit of kleur €4.50 Lifestyle SütEGSS Falke (wandel) sokken gymschoenen zwembrillen golfballen antislipsokken skibrillen hondenfluitjes en -riemen messen kompassen Nordic wandelstokken acces. (ski)handschoenen skipulli's f Op korte termijn hebben wij plaats voor een vlotte zaterdaghulp vakantiekracht m/v Wij zoeken een enthousiaste scholier/ student die beschikbaar is op de zaterdagen en in schoolvakanties (leeftijd minimaal 16 jaar). Heb je zin om bij ons te komen werken? Kom langs of bel voor een afspraak SLIJTERIJ-WIJNHANDEL Weverstraat 18 1791 AD Den Burg Tel. 312134 Meet uw risico om diabetes te krijgen. Haal de Diabetes Risicotest met centimeter bij de apotheek. Of test uw risico op: www.kijkopdiabetes.nl S 320963 T.N. Moor- Bruin van Noordwester 6 naar Gollards, k. 34 De Zes 12 1791 EX Den Burg Communiceren moet. Zonder goede communicatie overleeft een bedrijf of product het meestal niet lang. Reclame is daarbij een handig hulpmiddel. Steek uw licht eens op bij een echte specialist. Wij helpen u graag aan de folder, brochure of flyer die bij uw bedrijf past. Maar ook voor het produceren van een catalogus bent u bij ons aan het juiste adres. En dan hebben we het nog niet eens gehad over het maken van ansichtkaarten, posters, kalenders en dergelijke. Kortom; de hoogste tijd om bij ons langs te komen. Maar bellen, faxen of mailen kan natuurlijk ook. (Voor velen de drukker van huis uit)

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 6