Lit \£f Jaarkalender 4J Opruiming bij damesmode Moerbeek! officiëleberichten réblank TC YPl TEXELSE g COURANT Prijzen om voor "warm te lopen" Korting tot 60% damesmode moerbeek damesmode moerbeek Elko Vermeulen Bouw BV TE HUUR OP TEXEL V VW Texel Directeur M/V Wij bedanken de deelnemende Texelse bedrijven voor hun bijdrage aan de succesvolle actie Energiebon www.texel.nl VRIJDAG 8 DECEMBER 2006 Parkstraat 4-6, Den Burg, telefoon 313393, fax 310263 www. beeldbanktexel.nl OPLOSSING: Gebruik geen tafelkleed waar kinderen aan kunnen trekken! Thee is oorzaak nr. 1 van brandwonden bij baby's en peuters. Voorkom brandwonden bij baby's en peuters! www.brandwondcn. Met vakantie-overzicht en alle Texelse evenementen verschijnt 15 december a.s. Slotskolk 6 11794 BG Oosterend Texel T 0222 318555 F 0222 318544 info@vermeulenbouw.com www.vermeulenbouw.coml nieuwbouw verbouw onderhoud restauratie renovatie| houtskeletbouw mach. houtbewerking kunststofkozijnen| Per januari 2007 zijn we op zoek naar een: ervaren timmerman voor het zelfstandig en in teamverband uitvoeren van werken beginnend of leerling timmerman voor het ondersteunen van ons werkplaats- en buitenpersoneel Voor informatie of een afspraak: Elko Vermeulen, 0222-318555. Neem bij een afspraak ook uw CV mee. De woningzoekende moet voldoen aan de criteria van de Huisvestingsverordening Texel 1994 voor het krijgen van een Huisvestingsvergunning. De woningen worden toegewezen op registratiedatum EN TEXEL Verlengen: Voor de verlenging van uw inschrijving als woningzoekende moet u jaarlijks 7,- overmaken op rekeningnummer 36.25.04.881. Of komt u langs op ons kantoor. Zorgt u er ook voor dat wij uw meest recente inkomensgegevens krijgen. Toewijzingen reacties Schoonoordsingel 20 Weststraat 13 29 nschrijfdatum Toewijzingen via urgentie Wintergroen 14 21-01-2004 Buytengors 30 inschrijfdatum 01-02-2004 statushouder Senioren woning De Zes 31 te Den Burg (bovenwoning) Aantal kamers Kale huurprijs Totale huurprijs Beschikbaar per woonkamer, 1 €263,04 €294,44 22-12-2006 Uiterste inleverdatum 13-12-2006 Inschrijvers die eei krijgen voorrang woning, behalve een seniorenwoning, van Stichting Wonen Texel achterlaten Stichting Wonen Texel Thijsselaan 2 1791 VH Den Burg telefoon 0222 - 36 33 33. Geopend van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur. Telefonisch de hele dag, behalve vrijdag middag Kijkt u op www.wonentexel.nl voor info en online inschrijven. De VW Texel kent de juridische vorm van een stichting. In het stichtingsbestuur zijn de logiesverstrekkende bedrijven, het overige bedrijfsleven en de gemeente vertegenwoordigd. De huidige directeur heeft aangegeven haar werkzaamheden voor de VW Texel te willen beëindigen en daarom komen wij graag in contact met kandidaten voor de functie van De stichting WV Texel Promotie is bekend onder de naam WV Texel. Deze organisatie promoot het eiland als toeristische bestemming. De WV verzorgt ook in samenwerking met de betreffende partijen de positionering van Texel. De belangrijkste activitei ten van de WV Texel zijn het ontwikkelen en uit voeren van de promotie campagnes en het beheer van de website. De kandidaten die in aanmerking komen voor deze functie voldoen aan het volgende profiel: Kennis en vaardigheden: Opleiding op HBO+ niveau Marketing kennis, ten minste op het niveau van NIMA B Ervaring met "E business" Kennis en ervaring met het (doen) ontwikkelen en uitvoeren van promotiecampagnes en genereren van "free publicity" Gewend zijn vanuit de consument te denken en te handelen Aantoonbare leidinggevende ervaring Kennis en ervaring binnen de recreatie en toerisme strekt tot aanbeveling Persoonlijke kenmerken: Commercieel ingestelde people manager Open en toegankelijke persoonlijkheid en goede "communicator" Gewend te opereren op basis van innerlijke kracht en overtuiging Een echte bruggenbouwer ■7 De selectieprocedure voor de vacature verloopt via Rijnconsult bv. R Een assessment kan onderdeel uitmaken van de procedure. 2 Indien u belangstelling heeft voor deze interessante en uitdagende S functie en voldoet aan bovenstaand profiel, ontvangen wij graag 5 uw CV en begeleidend schrijven. riinconsult U kunt uw reactie sturen aan Rijnconsult, B t.a.v de heer J. Jacobs. Postbus 233, 3990 GA Houten of mailen aan dorine.van.nieuwenhuijzen@rijnconsult.nl Voor aanvullende informatie over de procedure kunt u contact opnemen met Dorine van Nieuwenhuijzen, secretaresse, telefoon nummer 030-2984268. Freerk Attema In verband met planologische ontwikkelingen op Texel te koop gevraagd: Melkvee- en akkerbouwbedrijven 30-80 ha Losse percelen landbouwgrond Landelijk gelegen woonobjecten met minimaal 1 ha grond E.A. Borgerslraat 5 8501 NC.Ioure Tel.: 0513-410704 www.plattelandmakelaardij.nl Tuinplanten. Amaryllis, mistletoe, kerstkransen, Malus, blauwspartakken, eucalyptus, mos en kerstgroen. Elke maandag op de markt in den Burg KERSTBOMEN KERSTBOMEN KERSTBOMEN Den Burg Sneek Schagen Hoorn Bouw- en Timmerbedrijf Bruin Weijers Bouwbedrijf Frans Zegel Bouwbedrijf Kooger en De Ridder Bouwbedrijf Veeger Bouwbedrijf Visser Fixet v.d. Vis Gamma De Graaf Meubels Maatkeukens De Witgoedspecialist Duin Bouwbedrijf Expert Schoorl BV Service Center Texel Vermeulen Bikes Fietsverhuur Veerhaven Texel Van der Linde Zegel Fietsen Tweewielercentrum Kikkert Garage Rentenaar Garage Westend HEMA IBS Oele Schoo CVI Texel Installatiebedrijf Geus De Wit Installatietechniek B.V. Installatiebedrijf Witvliet Duinker Elektro Installatiebedrijf De Graaf VEM Elektrotechniek Fa. Zi|m en Blonk Oostérhof Wonen Bremer Schilders Schildersbedrijf Eschweiler Schildersbedrijf Van der Gracht Verenigde Schilders Texel Super De Boer Den Burg L&R kantoorvakhandel TCA Automatisering Marstex Internetdiensten Voordeelland Blokker Keukencentrum Texel BouwCenter RAB Regt Witgoed Service De Witte Engel Zegel Lingerie Zeilmakerij Texel De Bolder Texelaars opgelet! U kunt nog tot 15 december de Energiebon met gestempelde kassabon(nen) terugsturen om de vergoeding op uw rekening te ontvangen. Gemeente Texel Kijk voor meer informatie op www.energiebon.nl Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de Pubiieksbaiie van het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. vergunningen Aangevraagde bouwvergunningen Veenselangweg 8 in Den Burg: geheel oprichten v.e. opslagloods tbv vrachtwagens (ontvangen 29 november 2006): Reijer Keysorstraat 7 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen v.e gevel met achterliggende ruimte (ontvangen 29 november 2006) Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn verieend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen Roggeslootweg 678 in De Cocksdorp: vergroten v.e. dakkapel (verzonden 1 december 2006); Groeneplaats 1 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen v.e. archief ruimte (verzonden 30 november 2006); Wezenland 3C in Den Burg: legaliseren v.e. woonhuis (verzonden 1 december 2006); Beatnxlaan 46 in Den Burg: ge deeltelijk veranderen/vergroten v.e. schoolgebouw (verzonden 30 november 2006) Polderweg 7 in De Waal: gedeeltelijk vergroten v.e. bijkeuken/berging/ schuurtje (verzonden 30 november 2006): De Ruyter- straat 47 in Oudeschild: geheel vernieuwen/verande ren/vergroten v.e. woonhuis (verzonden 30 november 2006); Oorsprongweg 22 in De Cocksdorp: geheel vernieuwen v.e. woonhuis (verzonden 5 december 2006); Kamerstraat 41 in De Koog: plaatsen van twee brandtrappen (verzonden 5 december 2006): Klimp- straat 33 in De Cocksdorp: gedeeltelijk veranderen v.e. gevel (verzonden 5 december 2006): Slotskolk 10 in Oosterend: gedeeltelijk veranderen v.e. magazijn naar verkoopruimte (verzonden 5 december 2006); Pelikaanweg 1 in De Koog: gedeeltelijk veranderen v.e. bedrijfsgebouw (verzonden 6 december 2006). Verleende sloopvergunningen Pelikaanweg 15 in De Koog: gedeeltelijk slopen v.e. zomerhuis (verzonden 30 november 2006); Zanddijk 272 in De Cocksdorp: slopen v.e. zomerhuis (verzon den 30 november 2006). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na dn dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Het be zwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschn/ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Vrijstellingprocedure Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan voor het: vergroten van een woonhuis en plaatsen van een garage/berging a/d Kikkertstraat 78 in De Cocks dorp. Het bouwplan is in stnjd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Het conceptbesluit ligt vanaf 11 december 2006 gedurende zes weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Ontwerpbesluit monumentenvergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 11 van de Monumentenwet 1988 medewerking te verlenen aan de aanvraag om monumentenvergunning voor het: plaatsen van een buitenentree a/d Weverstraat 67 te Den Burg. Het ontwerpbesluit monumentenvergunning en de daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 11 december 2006 gedurende zes weken ter inzage bij de balie Publiekszaken van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een leder schriftelijk of mondeling zi/n zienswijze kenbaar maken Een schriftelijke ziens wijze richt u aan het college van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Texel. Uw mondelinge zienswijze kunt u kenbaar maken door een afspraak te maken met mevrouw A. Vet van het team Vergunningen. Agenda welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op de eerste en derde donderdag van de maand in het stadhuis aan de drs. F. Bijlweg 20 te Den Helder. Eén keer in de twee maanden vergadert de commissie in het raad huis te Den Burg. Voor 2007 is dit (onder voorbehoud) op 4 januari, 1 maart, 10 mei. 5 juli, 6 september, 1 november. Aangevraagde evenementenvergunning De volgende vergunning voor het houden van een evenement is aangevraagd: Activiteiten Commissie De Koog. de heer F. van Dijk, voor het houden van diverse activiteiten op het plein bij De Toekomst in de Dorpsstraat in de periode van 23 t/m 30 december 2006. Tijdig aanvragen en afhalen Bij de publieksbalie kunt u de particuliere par- keerkaart en de bedrijven parkeerkaart(en) laten maken en direct meenemen. Uiteraard kunt u deze ook telefonisch aanvragen. De aanvraag formulieren kunt u downloaden op www.texel.nl. Bewonerskaarten en ontheffingen inrijverbod kunt u uitsluitend aanvragen, deze worden op volgorde van binnenkomst gemaakt. U krijgt bericht wanneer u deze kaarten kunt afhalen bij de publieksbalie. Tarieven voor 2007 Parkeren bij parkeerapparatuur in het centrum van Den Burg en De Koog met een maximum parkeertijd van één uur 0,60 per 14 minuten. Bij de overige betaalde parkeerplaatsen, waarvoor een maximum parkeertijd geldt van twee uur 0,60 per 28 minuten. Parkeerkaart voor bewoners 17,14* Parkeerkaart voor particulieren 60,50 (incl.blauwe parkeerschijf)' Parkeerkaart voor bedrijven 178,18 (incl. blauwe parkeerschijf)* De parkeerkaart wordt niet opgestuurd en op rekening verstrekt, u moet deze afhalen en be talen bij de Publieksbalie. Ouwe Sunderklaas (12 december a.s.) Op grond van de Algemene Plaatselijke Veror dening Texel geldt in de nacht van dinsdag 12 op woensdag 13 december 2006 een algehele ontheffing van de sluitingstijden tot 06.00 uur. Horecabedrijven met uitsluitend of overwegend een café of barfunctie en discotheken dienen op 13 december van 06.00 tot 15.00 uur voor het publiek gesloten te zijn. grofvuil Grofvuil op zaterdag De Hamster is zaterdag 9 december weer van 9.00 tot 12.00 uur geopend voor het inleveren van grofvuil. Deze regeling geldt uitsluitend voor particulieren. Het inleveren van grofvuil is gratis tot een gewicht van 250 kg. Onder grofvuil wordt verstaan: verhuisbaar afval uit de woning, dat niet in de minicontainer past. Overigens kunt u uw grofvuil ook op werkdagen gratis inleveren.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 8