s& O Uniek wonen op Texel! Hap-Hum officiëleberichten ^iicT ur Hout- en Bouwcentrum Van der Vis TEXELSE V W.\» w' V,o° Alles op één vertrouwd adTes met service aan de deuT j| |ldigitaal www.kabeltex.nl gesloten Natuursteen Texel STOPPEN MET ROKEN ENAFVALLEN GEMAKKELIJK EN SNEL Kuxcieropvcwagp bij gatfcrudery www.CMlime4xrtsjceli.ni 06-30 201 335 l)( fijjeke 'Tuinen DuiN PASFOTO'S 'fbtopLus. DE WAAL COURANT Distelvl/Yic/ ^0rfbaec/c iern ev«nt/ Vuurvlinc/e»- (omM fiüanüaaiBjüs Gips-, spaan-, MDF- en triplexplaten Wie: KSV Kotex HM vergunningen www.texel.nl DONDERDAG 4 JANUARI 2006 4»* Openingstijden: ma. t/m vr. 8.00 - 18.00 uur^ Zat. 8.00 - 17.00 uur Kogerstraat 15 Den Burg Tel 312182 TV - RADIO - DIGITAAL - INTERNET - BELLEN Schilderend 102, Den Burg, tel. 362730 Wij zijn van maandag 8 januari tot en met donderdag 25 januari VISCENTER „WADDENZEE" Stenenplaats 8 - Den Burg - 315398 www.verkeersschool-jongeian.nl Zwanenbolg 1107 788 ZA Den Held BOVAG ,788ZADenHeiderU VERKEERSSCHOOL Jj JONGEJAN Verzorgt uw rijbewijs voor [ff Tel. auto, motor en aanhanger Dji Grafmonumenten Eigen monumententuin Beletteringen Reparatie Restauratie Korte levertijd uit voorraad Grafversieringen/vazen/lantaams Natuursteen onderhoudsproducten Jaarlijks onderhoud over geheel Texel Mark Pijper Bemhardlaan 147 1791 XD Den Burg tel.: 06-51283246 0222-310168 natuursteentexel@uitvaartcentrumtexel.nl Behoort u ook tot die groep mensen die vast besloten zijn het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Heeft u ook van die situaties of gewoonten waarbij u bijna automatisch een sigaret pakt ofschoon u er eigenlijk mee wil stoppen? Indien u stopt met roken kunt u uw lichaam weer in goede conditie brengen. Heerlijk om weer meer zuurstof te kunnen inademen, veel beter te ruiken en te proeven. Geen hoofdpijn, met meer kortademig, geen kwellende rokershoest, niet meer afhankelijk van nicotine. Is dit geen goede motivatie om te stoppen? Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen. Bij de oren zetten wij drie steriele puntjes in die het lichaam snel ontgiften en ervoor zorgen dat u binnen vier dagen geen nicotine meer in uw bloed heeft, dit wordt afgevoerd via de natuurlijke weg Omdat dit zo snel gaat heeft het lichaam geen tijd voor afkick verschijnselen, zou uzelf stoppen zonder hulpmiddelen dan duurt het ongeveer een maand voordat de nicotine eruit is en dan komen juist die nare bijverschijnselen. Zodra deze zijn geplaatst beginnen ze direkt te werken en u zult merken dat de zin om te roken direkt gaat afnemen. Ook krijgt u een puntje dat ervoor zorgt dat u niet gaat snoepen zodat u dus met dikker wordt. De puntjes vallen er na twaalf dagen vanzelf uit. Deze methode wordt ook wel auriculo-therapie ge noemd, dit staat voor oor acupunctuur, en is één van do veiligste behandelmethoden. De ervaring leert dat deze zichzelf bewezen heeft doordat er duizenden mensen baat bij hebben gehad. Ons slagingspercentage is 97 Wij geven een levenslange garantie op de behande ling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoon te binnen een half jaar, dan krijgt u van ons een geheel gratis tweede behandeling. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Onze behandelwijze heeft regelmatig positieve aandacht gekregen van diverse actualteiten programma's op TV. Ook kunt u bij ons terecht om af te vallen. U krijgt dan twee puntjes in beide oren die het honger- en snoepgevoel totaal wegdrukken en de spijsvertering helpt te stimuleren en dus sneller op gang brengt. Dit in combinatie met een uitgekiend dieët schema waar gewone alledaagse dingen opstaan en waar ook het hele gezin van kan mee eten en u zoveel eet dat u geen hongergevoel overhoudt. De resultaten hiervan zijn dat u in een maand 6 tot 8 kilo afvalt. Op DINSDAG 9 JANUARI zijn wij aanwezig in Hotel de Lindeboom, Groeneplaats 14 op Texel. Wij werken uitsluitend op afspraak, voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen naar de praktijk voor auriculo therapie, Slenkweg 2 te Ressen-Bemmel. Tel. 0481-462453. Tevens hebben wij ruime ervaring met hehandelen van groepen en bedrijven. Bezoek ook onze website- www.kpspeek.nl Gastouderopvang betekent kinderopvang in een veilige en vertrouwde omgeving. Voor kinderen van 0 t/m 12 jaar. Wilt u meer informatief Of wilt u zelf gastouder worden? Neem contact met ons op. Wij komen bij u langs. Coordinator Peronne Brewel Persoonlijk Wij zoeken een geschikte gastouder bij uw wensen voor de opvang Zeer kleinschalig Persoonlijke aandacht- kinderopvang bij u thuis of bij de gastouder waar niet meer dan 4 kinderen tegelijk worden opgevangen. Daardoor kan uw kind zich optimaal ontwikkelen. Flexibel Afspraken over opvangti|den gaan in overleg met de gastouder. De tijden zijn flexibel, ook opvang in het weekend of 's nachts is mogelijk. U kunt bij ons per uur kinderopvang afnemen. 06-3C I 335 Voordelig De overheid en wer «gevers ma kinderopvang nog voordeliger s u. Wij adviseren u graag over dv voorwaarden en mogelijkheden werkgevers maken wenst iedereen een groen en gezond 2007! KljK OP DE KUST zwart/wit of kleur €4.50 S 320963 Den Burg groeit! Nieuwbouwlocatie "De Volmolen - grenzend aan de Hallerweg/Kadijkenweg - biedt u nieuw wonèri een 4-tal varianten. Twee-onder-één-kaphuizen 519 - 540 m3) op royale zonnige kavels aan de Vuurvlinder en de Korfbaeck met een koopsom vanaf 339.000,- V.O.N. of 3 royale kavels van 600 met 670 m3- Villa's en thans nog beschikbaar een 4-tal appartementen v.a. 152.000,- V.O.N.Kijk voor meer informatie op uniekwonenoptexel.nl of informeer bij uw plaatselijke makelaar www.umekwonenoptexel.nl De gezonde lekkere trek traiteur. Itriwjr.hi.iflTnrftmTroCTrtlmfflaFtgTiCTa Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar voor leden en belangstellenden Waar: Kotex gebouw, Abbewaal Wanneer: zondag 7 januari van 16.00 - 20.00 uur stichting BROODNODIG OP TEXEL zoekt een: secretaris m/v U vertegenwoordigt, samen met de voorzitter, de stichting naar buiten en u verzorgt inkomen de en uitgaande post. Correspondentie richting een aantal nationale goede doelen fondsen heeft op dit moment de hoogste prioriteit. en: vrijwilligers m/v De werkdagen zijn doorgaans op woensdag vanaf 13.30 uur en donderdag vanaf 10.30 uur. Er is op maandag 8 januari om 19.00 uur een vrijwilligersbijeenkomst gepland, waarbij ook kandidaat-vnjwiiiigers van harte welkom zijn. Geïnteresseerden voor deze functies kunnen zich aanmelden bij de voorzitter van SBT, Sybren Jutte. Tel: 316712 of 06 53 299 412. in bii de Publieksbalie van Aangevraagde bouwvergunningen Schorrenweg 11 in Oosterend: gedeeltelijk veranderen v.e. bedrijfsschuuren koelcel (ontvangen 22 december 2006): Pontweg 40 in Den Hoorn: geheel plaatsen v.e. kantoor aan huis, garage en bergingschuur (ontvangen 27 december 2006); Pater Witteplein 34 in Den Burg: plaatsen v.e. dakkapel (ontvangen 27 december 2006); Boodtlaan 34 in De Koog: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (ontvangen 29 december 2006): Pontweg 9 in Den Burg: veranderen v.e. berging/schuur (ontvan gen 29 december 2006). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebnilksvergunnm- gen zijn verleend Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd Verleende bouwvergunningen Pijpersdijk 11 in De Koog: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (verzonden 28 december 2006); Tempelier- weg 40 in Den Burg: geheel vernieuwen v.e. kantine gebouw (verzonden 28 december 2006); Slufterweg 2 in De Cocksdorp: geheel oprichten v.e berging (verzonden 28 december 2006); Fictief verleende bouwvergunningen Boodtlaan 6 in De Koog: gedeeltelijk vergroten van 7 hotelkamers (8 december 2006); Duykerdam 23 in Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (13 de cember 2006); Roggeslootweg 203 in De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten v.e. zomerhuis (13 december 2006): Roggeslootweg 633 in De Cocksdorp: gedeel telijk vergroten v.e. zomerhuis (17 december 2006). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze vergunningen zijn verleend datum verzending) een bezwaarschrift bij het college van Burge meester en Wethouders indienen. Bij de fictief verleende bouwver gunningen kunnen belanghebbende binnen zes weken na verlening van de bouwvergunning de genoemde datum) een bezwaarschntl indienen.ls deze termijn reeds verstreken, dan dient het bezwaarschrift zo spoedig mogeli/k na deze bekendmaking te worden ingediend Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschhjving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gencht. Wij wijzen u erop dat u de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht, Postbus 251. 1800 BG Alkmaar, kunt voorlopige voorziening te treffen Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg F (0222) 36 22 87 T (0222) 36 21 21 E email@texel.nl OPEN maandag/donderdag 8.30 -12.30 uur vrijdag 17.00 -19.00 uur informatiepunt/servicebalie: maandag t/m vrijdag van 8:30 tot 16:00 uur Voor alle producten Vrijstellingprocedure artikel 15 WRO Het college van Burgemeester en Wethouders is voor nemens om met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen voor het: plaatsen v.e. buitenentree voor een kelder a/d We verstraat 67 in Den Burg; geheel vernieuwen v.e. schuur a/d Muyweg 23 in De Cocksdorp; geheel vernieuwen van twee recreatieve opstallen a/d Muyweg 58 in De Cocksdorp; ged. veranderen/vergroten v.e. woonhuis met berging a/d Kikkertstraat 39 in De Cocksdorp. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. De conceptbesluiten liggen vanaf 8 januari 2007gedu rende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie in hel gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Agenda welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op de eerste en derde donderdag van de maand Standaard is dit in het stadhuis aan de drs. F. Bijlweg 20 te Den Helder. Eén keer in de twee maanden ver gadert de commissie in het raadhuis te Den Burg. Voor 2007 is dit (onder voorbehoud) op 4 januari, 1 maart, 10 mei, 5 juli, 6 september, 1 november De agenda is voor een ieder ter inzage op de gemeen telijke website en bij de publieksbalie vanaf de maan dag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aan melden bij genoemde balie. Wet milieubeheer Het college van Burgemeester en Wethouders heeft op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer een oprichtingsvergunning verleend aan: de heer A. van Zuilen voor het oprichten en in wer king hebben van een inrichting aan De Zeshonderd 9 te Oudeschild. In het belang van de bescherming van het milieu zijn voorschriften aan de vergunning verbonden. Het besluit is wej gewijzigd ten opzichte van het ontwerp-besluit, welke reeds eerder ter inzage heeft gelegen. Vanaf vrijdag 5 januari 2007 tot en met 16 februari 2007 dagelijks de vergunning en alle daaraan voorafgegane openbare stukken ter inzage. Deze stukken kunt u ge durende de openingstijden inzien bij de publieksbalie. Desgevraagd kunnen de ter inzage gelegde stukken ook op afspraak worden ingezien en toegelicht. Uitsluitend: wie tijdig een zienswijze hebben ingebracht tegen het aan de vergunning voorafgegane ontwerp-besluit; wie zich niet kunnen vinden in eventuele afwijkin gen van de milieuvergunning ten opzichte van het ontwerp-besluit, belanghebbenden aan wie redelijkerwijs met kan worden verweten geen zienswijzen tegen het ont werp-besluit te hebben ingebracht, kunnen tegen de verleende milieuvergunning beroep instellen. Met ingang van de dag na de datum van de terinza- gelegging, is binnen zes weken beroep mogelijk bij de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Wie in beroep is gegaan kan de Voorzitter van de af deling bestuursrechtspraak verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Nadere informatie verkrijgen bij de heer J. Veltkamp telefoon(doorkies)nummer 36 21 90. Aangifte toeristenbelasting 2006 Eind december zijn de aangiftebiljetten toeristen belasting 2006 verzonden aan alle logiesverstrek- kers. Op basis van de aangifte wordt de aanslag vastgesteld. Deze wordt in maart 2007 verzonden. Voor 2006 bedraagt het tarief 0,78 per over nachting. Voor het belastingjaar 2007 is het tarief vastge steld op 0,80 per overnachting. Belastingplichtig voor de toeristenbelasting is iedereen die gelegenheid biedt tot verblijf met overnachten aan personen die niet ingeschreven zijn in de gemeentelijke basisadministratie per soonsgegevens van de gemeente Texel. De belasting wordt niet geheven voor het verblijf wegens uitvoering van beroeps- of bedrijfswerk- zaamheaen of voor familiebezoek. Wanneer iemand gelegenheid tot overnachten biedt, dient hij of zij dit schriftelijk te melden bij de gemeente. De logiesverstrekker is verplicht een nachtregister bij te houden. Wanneer u logiesverstrekker bent en u heeft geen aangiftebiljet ontvangen, kunt u contact opnemen met de afdeling Belastingen en Vastgoed, tele foonnummer (0222) 36 21 29. U kunt het aangiftebiljet ook downloaden vanaf de website van de gemeente Texel, www.texel. nl, in de rubriek Digitaal loket/ Formulieren/Toe ristenbelasting. Data sirenetest in 2007 Ook in 2007 zal op de eerste maandag van de maand (m.u.v. januari) het waarschuwings- en alarmeringsstelsel luid. voor iedereen hoorbaar, worden getest. Deze sirenetest vindt op de vol gende maandagen plaats: 5 februari, 5 maart, 2 april, 7 mei, 4 juni, 2 juli, 6 augustus, 3 september, 1 oktober, 5 november, 3 december.

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 6