A dorpentoernooi zinderend slot Eerste krijgt Texels beste zaalvoetballers wonen in Oudeschild Wisselingen bij driebanden '5 Texel'94 oefent tegen KHFC en Volendam TEXELSE J coURANT - Voetbalpupillen vieren vakantie Veel deelnemers winterbosloop Politie Velsen wint Oliebollentoernooi DONDERDAG 4 JANUARI 2007 Spannende wedstrijden, veel publiek en een sportieve, vriend schappelijke sfeer kenmerkten het eerste Dorp-tegen-dorp zaal voetbaltoernooi, dat op de voor laatste dag van 2006 in sporthal Ons Genoegen werd gehouden. Oudeschild was de verrassende winnaar. In een zinderende finale was de ploeg van coach Jan de Vries net iets slagvaardiger dan Den Burg West (4-3). het eerste elftal van Texel'94, zich als favoriet geprofileerd. Dat 'licht gewichten' De Waal en Den Hoorn tekort kwamen, was misschien nog niet zo'n grote verrassing, maar ook Den Burg Oost had helemaal niets in te brengen tegen de dorps genoten. In een eenzijdige wed strijd won 'West' met maar liefst 8-1 van 'Oost', dat vooral in het samenspel te weinig liet zien. In de andere poule was Oudeschild de sterkste, maar dat succes kwam de finale Oudeschild Den Burg West brengen Dat Oudeschild het toernooi zou winnen, zullen maar weinigen heb ben verwacht. Door alle wedstrijden in poule B met groot gemak te winnen had Den Burg West, voor namelijk bestaand uit spelers van beduidend minder eenvoudig tot stand. Concurrentie kreeg de ploeg vooral van De Cocksdorp, dat een sterk collectief op de been bracht en met keeper Chris Stolk, veteraan Paul van Exel en zijn stiefzoon Ton Dubbelt ook individueel over veel klasse beschikte. Het team had nóg sterker kunnen zijn, ware het niet dat Maarten Broekman een dag eerder met een zware knieblessure in het ziekenhuis was opgenomen. Nadat De Cocksdorp en Oudeschild 1-1 tegen elkaar hadden gespeeld, wonnen ze elk hun tweede wed strijd, zodat de laatste ronde de beslissing moest brengen. Daarin moest De Cocksdorp buigen voor het taaie Oosterend (2-0), terwijl Oudeschild vernietigend uithaalde (8-1) tegen het murw gespeelde De Koog, dat het zonder Maurice de Groot en Ben Siebinga moest stellen. De finale was bloedstollend. Door vrijwel elke doelkans te verzilve ren, nam Oudeschild binnen een mum van tijd voorsprong van 3- 0, waardoor de wedstrijd gespeeld leek. Den Burg West. gecoacht door Sjoerd Eelman, vermande zich ech ter en vocht zich knap terug. Grote uitblinker was Pieter Jan Eelman, die zeer gedreven speelde, prach tige solo's liet zien en uit alle stan den op doel schoot. Vlak voor het verstrijken van de officiële speeltijd van tweeëntwintig minuten schoot hij 'West' naar 3-3, waarna een verlenging van vijf minuten volgde. Daarin zal zelfs de meest optimis tische supporter van Oudeschild weinig meer voor de kansen van zijn favorieten hebben gegeven, maar de ploeg toonde veerkracht. Chris de Vries zette Oudeschild met een fraai schot op 4-3. Daarna volg de een hectische slotfase, waarin Het winnende team van Oudeschild. Op de achterste rij: Rob de Vries, grensrechter Piet de Vries, Jacob Krijnen, Eddy de Vries en Erwin Koning. Voorste nj: Peter Scholte, Ivo Barends, Chris Ellen, Bart Tuitman en coach Jan de Vries. (Foto Richard Daalder) het doel van keeper Erwin Koning soms zwaar onder vuur lag. Maar doelpunten bleven verder uit, zodat Oudeschild - met vijf leden van de familie De Vries (Chris, Ed, Rob, coach Jan en grensrechter Piet) - de door Jaap Lap beschikbaar gestelde wisselbeker in ontvangst mocht nemen. Na afloop vielen vrijwel uitsluitend lovende reacties te beluisteren. Initiatiefnemer Jan-Willem Boon, die samen met Hans Polderman en John List voor de organisatie tekende, prees het enthousiasme van de spelers en maakte ook de coaches een compliment. 'Zij heb ben hun taak zeer serieus geno men en getracht met een zo sterk mogelijk team voor hun dorp of wijk aan de start te komen.' Boon maakte bekend dat het toernooi op zaterdag 29 december 2007 een vervolg krijgt. Of dat volgens pre cies dezelfde opzet gebeurt, wordt binnenkort besproken in een evalu erende vergadering met coaches en organisatoren. 'Het zou leuk zijn als er ook een toernooi voor 35-plus- sers komt', gaf Hans van der Park van De Waal een voorzet. 'Door dat ze al die jonge jongens van Texel'94 1 konden opstellen, waren de teams van Den Burg duidelijk in het voordeel. Als iedereen alleen maar oudere spelers mag opstellen, worden de niveauverschillen kleiner en wordt het nog spannender.' Uitslagen: De Koog-Oosterend 1-1, De Cocksdorp- Oudeschild 1 -1Den Burg West-De Waal 4-1 Den Burg Oost-Den Hoorn 5-4, De Koog-De Cocksdorp 0-3: Oosterend-Oudeschild 1- 4. Den Burg Oost-Den Burg West 1-7; De Waal-Den Hoorn 0-0, De Koog-Oudeschild 1 -8; Oosterend-De Cocksdorp 2-0: Den Burg West-Den Hoorn 8-1; De Waal-Den Burg Oost 1-6. Eindstanden poules - Poule A: 1.Oude schild 3-7 (13-3); 2.De Cocksdorp 3-4 (4-3): 3.0osterend 3-4 (4-5); 4.De Koog 3-1 (2-12). Poule B: I.Den Burg West 3-9 (19-3); 2.Den Burg Oost (11-13); 3.Den Hoorn 3-1 (5-13): 4.De Waal 3-1 (2-10) Finale: Oudeschild-Den Burg West 4-3 (na verlenging). Halverwege de competitie staat Ab-Jan Witte bovenaan de rang lijst van de driebandenclub van biljartvereniging DVO uit Den Burg. Hij heeft een ruime voorsprong op zijn achtervolgers, die strijd leveren om de tweede plaats. Jan Witte staat tweede, gevolgd door Gerard Appelman en Frans Bik. Vijfde staat Jan Bakker, die de laatste weken sterk naar boven komt. Dan volgen Henk Aubertijn, Olaf Witte en Cees van Lenten. Daarna volgt een grote groep spe lers die meer dan de helft van hun partijen hebben gewonnen. Dat de posities hard kunnen schom melen, liet Frans Witte zien, die maanden lang op de laatste positie stond maar naar de twaalfde plaats steeg door zeven opeenvolgende partijen te winnen. De omgekeer de weg bewandelde Klaas van der negen beurten. De eerste zege kwam op naam van Jan Witte (tien caram boles), de tweede op naam van Ab-Jan Witte (eindstand 16-9). Ook Gerard Appelman speelde sterk. Hij besliste zijn partijen meermalen in twintig beurten, waar het gemid delde gebaseerd is op vijfentwintig. Henk Prins werd slachtoffer van de dadendrang van zijn medespelers door op eén avond in vier partijen slechts veertig beurten te mogen maken. Eén van zijn tegenstanders was Ab Witte, die in slechts zes beurten zijn zeven caramboles bij elkaar speelde. Opmerkelijke is ook dat de top op de ranglijst wordt ingenomen door de spelers met de hoogste gemiddel des, dus door degenen die de mees te caramboles per wedstrijd moeten maken. Dit komt waarschijnlijk door dat deze spelers zich iets sneller aan de grotere biljarttafels hebben Veen. Hij daalde van de vierde naar aangepast en dat iedereen een extra Geslaagd damtoernooi Oosterend Arie te Lindert uit Scheveningen is met veertien punten winnaar van het oudejaarsdamtoernooi in Oosterend. Er verschenen zater dag in totaal zeventien spelers achter de borden in dorpshuis De Bijenkorf, waaronder die van de damclub uit Den Helder. Damclub Scheveningen was met een flinke afvaardiging naar Texel gekomen. Er werd gespeeld vol gens het Zwitserse systeem, waar door steeds zoveel mogelijk spelers van ongeveer gelijke kracht aan elkaar werden gekoppeld. Mede hierdoor werd het een uiterst boei end toernooi met veel wisselende kansen. Na negen ronden bleek Ane te Lindert veertien punten te hebben, genoeg voor de eerste plaats. Tweede werden Piet Bake- laar en Roel Langendam, eveneens uit Scheveningen. Adri de Jong uit Schagen, Johan Pronk uit Scheve ningen en Rinus Vittali eindigden met elf punten op een gedeelte vierde tot zesde plaats. Regerend schaakkampioenschap Gerard van Es, ook een verdienstelijk dammer, startte sterk, maar viel later wat terug en eindigde in de midden moot. Iedere deelnemer ging uiteindelijk met een prijs in natura naar huis.- De Scheveningers kondigden aan het volgende toernooi met nog meer deelnemers van de partij te zullen zijn en dan opnieuw een gooi naar de eerste plaats te doen. Uitslag: VArie te Undert (Scheveningen), 14 punten; 2/3.Piet Bakelaar en Roel Langendam, 13 pnt.; 4/6.Adri de Jong, Johan Pronk, Rinus Vittali, 11; 7.Hedwig Callender, 9; 8/9.Harry van de Wetering, Gerard van Es, 8; 10/11 .Pier van der Sluis en Hans Bekkers, 7; 13.Ronald Bunsee, 6; 14/15.Nico Pronk en Wim Timmer, 5; 16/17.Gerrit Blom en Jan Bakker, 4. Goede plaatsen Eilandschutters In de tweede wedstrijd in de Portsmouth Round begonnen de leden van handboogvereniging Eilandschutters zich steeds beter te profileren. Hans Rinkema klom met een puntentotaal van 973 van de tweede naar de eerste plaats in de categorie heren barebow en de eerste drie plaatsen bij de heren longbow worden nog steeds door Texelaars bezet. Jan Prins (850 punten) moest daarbij wel zijn eerste plaats afstaan aan clubgenoot Willem Vlas (870). Kees Bakker staat met 770 punten op de derde plaats. Bij de heren recurve zakte Kees Zijm (1.085 punten) van de vierde naar de achtste plaats. Bouwe Kuipers klom met een puntentotaal van 1.114 van de vierde naar de derde plaats bij de heren-veteranen recurve, terwijl bij de dames recurve Evaline van Weeriee haar derde plaats coso- ting van €1,20. Ook kan voor de drie Voorbereiden op Zestig van Texel Als voorbereiding op de Zestig van Texel, die op 9 april wordt gehou den, wordt zondag de eerste etappe (over de Hors) gelopen. De organisa tie hoopt op een ruime belangstelling. De training wordt gehouden in groe pen voor snelle en voor langzame lopers. De Hors is de laatste tijd sterk veranderd en er zijn veel stuifduinen ontstaan. Het is tijdens de trainings loop relatief laag hoog water (NAP +40), maar na het veel hogere hoog water (NAP +80) van de nacht ervoor en hoge waterstanden van afgelopen week wordt een hard en vlak strand verwacht. Verzameld wordt om 10.15 uur bij het Turfveld in de Dennen. Wandeltocht Bij restaurant Bos en Duin aan de Bakkenweg tussen Den Burg en Den Hoorn kan zondag tussen 13.00 en 14.00 uur worden gestart voor de tweede wandeltocht in de winterse- rie van Wandelsportvereniging Het Gouden Boltje. Deelnemers kunnen kiezen uit afstanden van 5 en 10 kilo meter. Deelname kost €3,60 met en €2,30 zonder herinnering. Leden van Het Gouden Boltje krijgen een kor de elfde plaats. Toch speelde hij boven zijn gemiddelde en moet nu één punt meer maken. Dat meerdere spelers meer punten moeten maken, bewijst dat het spel- niveau stijgt. Jan Witte en Gerard Appelman stegen zelfs twee punten en moeten nu twaalf en veertien caramboles maken. Opmerkelijke partijen speelde Cees Bonne, die drie partijen uitmaakte in slechts vijf, negen en acht beurten. Frans Bik moest op één avond twee nederlagen slikken, elk in slechts Postzegels Gewone postzegels, kinderzegels, kerstzegels, buitenlandse zegels, Joop Kramer kan ze allemaal gebrui ken. De postzegels die hij niet voor zijn eigen verzameling gebruikt, gaan naar andere verzamelaars of naar een goed doel. Hij vraagt men sen die brieven ontvangen en de envelop toch weggooien, de zegels voor hem te bewaren. Eventueel wil hij ze ook komen afhalen. Hij is te bereiken via tel. 312464 en e-mail- adres jkramer@texel.com. Biljarten Kersttoernooi bij bowling Jan Plaatsman heeft vorige week het Kersttoernooi van de bowling vereniging op zijn naam gebracht Het verschil met de nummer twee, Ronald van Benthem, was slechts vier pins. Derde werd Jeffrey Sloote. Bij de dames stond Gandia Huys- man de op de eerste avond ver overde eerste plaats niet meer af. In de voorrondes werden vier games enkelspel en vier games dubbelspel gegooid. Er gingen zes dames en heren door naar de finale. Mischa Witte (228) gooide de hoogste games van de voorrondes. Trijn Stiggelbout gooide als enige dame meer dan 200 (212). In de damesfi nale wist Karolien Schouwstra met Tevoko zaterdag in de Burgemees- Darten in Sjans De Texelse Dart Organisatie houdt zondag in café Sjans in De Koog een zogenoemd Rankingtoernooi 501 Het evenement begint om 13.00 uur. De deelnemers wordt verzocht op tijd aanwezig te zijn. Inschrijven kan nog tot en met zaterdag via e-mail bestuur@texeldarts.nl en tot een uur voor aanvang op de speel- locatie. Meer informatie staat op de website www.texeldarts.nl. Tevoko thuis tegen Martinus Aan het begin van de tweede helft van de competitie speelt voor het damesteam van volleybalvereniging Er zijn inmiddels 160 inschrijvingen binnen voor het Texels kampioen schap biljarten, dat van 10 tot en met 18 februari wordt gehouden in dorps huis De Hof in De Koog. Liefhebbers kunnen zich nog tot en met zater dag inschrijven. De organisatie hoopt vooral op enkele nieuwe gezichten, zeker in de categorie libre voor 55- plussers. Deze wedstrijden worden 's handicap heeft van één carambole per wedstnjd Dit weegt uiteraard zwaarder bij een lager gemiddelde. Ook neemt de geluksfactor (een punt maken via een klosbal) op een grotere tafel iets af. Veel bochten in modelrace De vele bochten in het parcours maakten het de deelnemers aan de 24 minutenrace van Model Racing Texel niet makkelijk. De snelle wagens moesten regel matig gas terugnemen omdat ze anders gevaar liepen uit de baan te vliegen. Dit was ook het geval bij de fly-over. Maar evengoed werden er rondes van maar net tien seconden gereden. Bij de 24 minutenrace worden door loting teams samengesteld. De teamleden mogen zelf bepalen wanneer en hoe vaak van rijder wordt gewisseld. In de 1:10-klasse wisten Jelle Schouwstra en Erwin de Ridder met 119 rondes de titel op hun naam te zetten Tweede (113 rondes) werden Jan Jacob de Jong en Raymond Witte, derde Edo Pool en Ed Witte (109 rondes). In de 1:12-klasse werden snellere rondetijden neergezet. Arie Koop man en Gerrit van Strien reden maar liefst 130 rondes. Frans Prins en Ronald Kramer werden met één ronde minder tweede. Derde wer den Jos Smit en Jacob Keijzer. Op 13 januari wordt in de Bur gemeester De Koninghal de vijfde competitieavond gehouden. Iideerde met een puntentotaal van 995. In het individuele klassement na verrekening van handicap viel Jan Prins van de derde plaats terug naar de negende. Aan de Portsmouth Round nemen vier verenigingen uit Nederland en Engeland deel. In het verenigingsklassement speelt Eiland schutters na twee wedstrijden geen rol van betekenis. Tot en met maart worden vijf wedstrijden gehouden, waarbij vanaf 18 meter op blazoenen van 60 cm wordt geschoten. resterende wedstrijden uit de serie worden ingeschreven. De volgende wandeling wordt gehouden op 21 januari. Voor meer informatie, tel. 313087 en www.hetgoudenboltje.nl. een zeer sterke game (212) van de vijfde naar de tweede plaats op te klimmen. Vanessa Huysman werd derde. De dubbels werden gewon nen door Rolf Brouwer en Mike Hoekstra. Tweede werden Paul van Dijk en Hans Koot, derde Herbert de Geer en Jeffrey Sloote. De hoogste game in de dubbels (212) ging naar Hans Koot. De hoogste game werd gegooid door Roelf Siebinga en Rutger Oosterhuis (396). ter De Koninghal tegen HCC Marti nus 3. In de uitwedstrijd tegen deze ploeg uit Amstelveen leed Tevoko vorig jaar een nederlaag. Thuis werd met 3-1 gewonnen. Martinus 3, het derde team van de vereniging van ex-Tevokocoryfee Alice Blom, staat op de vijfde plaats op de ranglijst in de regiodivisie. Door te winnen kan Tevoko een plaats in de midden moot bereiken. De wedstrijd begint om 13.30 uur. De Texelse voetbalpupillen genieten deze weken van een welverdiende winterstop. Wie de beide ranglijsten vergelijkt, constateert opvallende verschillen. Ongeveer halverwege lijken de kaarten bij de F-pupillen wel geschud en moet het raar lopen wil De Koog F1 komend voorjaar niet tot kampioen worden uitgeroe pen. Veel spannender is het bij de E-pupillen, waar zeker vier teams nog aanspraak maken op de titel Zaterdag 13 januari wordt de com petitie weer hervat. Alle pupillen spelen één dezer weken ook nog een zaalvoetbaltoernooi. E-pupillen: 1.Chelsea 9 7 1 1 22 48-32 2.Manchester 8 7 0 1 21 38-13 3 Liverpool 10 7 0 3 21 53-26 4 De Koog E1 8 6 1 1 19 33-17 ö.Fulham 9 5 1 3 16 38-24 6.Blackburn 10 3 2 5 11. 32-29 7.SVC E1 10 2 4 4 10 24-31 8. Arsenal 8 2 2 4 8 43-36 9.SVO E1 8 2 2 4 8 31-48 10.ZDH E1 9 1 0 8 3 16-43 11.ZDH E2 9 0 1 8 1 11-68 F-pupillen: 1 .De Koog F1 11 10 0 1 30 67-12 2.SVO F1 9 5 1 3 16 41-18 3.Roda 9 5 1 3 16 34-27 4 AZ 9 5 0 4 15 35-25 5 Heerenveen 9 4 2 3 14 28-23 6, Vitesse 9 2 3 4 9 17 32 7.SVC F1 9 1 1 7 4 6-31 8.De Koog F2 7 0 0 7 0 3-63 Met een grote deelname van mensen van de overkant kon de organisatie van de Winterbosloop zondag 101 deelnemers noteren. De omstandigheden waren ide aal, al lag er hier en daar een omgewaaide boom op het pad. Dit vormde echter geen probleem voor de atleten. Gaby van Caulil uit Nijmegen werd na de eerste ronde al getipt als win naar. Hij wist zijn voorsprong vast te houden en liep de 8750 meter in 29.42 minuten. Tweede werd Wim Opten uit Zuid Laren, die daarmee de eerste veteraan werd. Als eer ste Texelaar kwam als vijfde Coen Schoonheden over de streep. Hij legde de afstand af in 32.44. De zege bij de dames-veteranen ging naar de Texelse Ulrieke Weinrich (40.36). Annemiek Watermulder uit Zuid Laren werd eerste bij de dames (41.47). Jaap Witte bleek de snelste op de 4.375 meter (15.42). Bij de jeugd van 13 tot en met 16 jaar eindigde Maikel van der Gracht als eerste (19.35). Bij de jongste jongens (tot en met 9 jaar) waren de eerste drie plaatsen voor Nikay Sangers, Jelle van der Duim en Dim Dros. Bij de meisjes wist Lisa van Dooyeweerd als eerste te eindigen. Caitlin Ellen en Kyane Sangers wer den tweede en derde. Bij de jeugd van 10 tot en met 12 jaar was Axel Garristen als enige jongen al direct zeker van een prijs. Spannender was het bij de meisjes waar Marloes van Rongen en Karen Lange uit Linschoten tot de laatste meters streden om de eer. Uiteindelijk won Van Rongen. Katja van Dooyeweerd kon haar twee concurrentes in de eerste ronde aardig bijhouden, maar moest hen in de tweede ronde laten gaan. Maar door het tempo niet te laten zakken, werd ze knap derde. Deelnemers aan de 4.375 en 8.750 meter konden van tevoren hun ver wachte eindtijd opgeven. Monique van Lubach wist haar tijd op de 4.375 meter tot op zeven seconden te voorspellen, Annemiek Water mulder haar tijd op de 8.750 meter zelfs tot op twee seconden. Uitslagen: Jeugd t/m 9 jaar 1250 meten 1.Nikay San gers 5.25, 2.Jelle van der Duim 5.36; 3.Dim Dros 5.54. Jeugd 10 t/m 12 jaar 2500 m: 1.Marloes van Rongen 11.15; 2.Karen Lange (Linschoten) 11.17; 3.Katja van Dooyeweerd 12.16. 4375 m: I.Jaap Witte 15 42; 2.Toby van Scheijndel (Nijmegen) 16.32; 3 Heieen Plaatser (Nijmegen) 17.04 8750 m: I.Gaby van Caulil (Nijmegen) 29.42; 2.Wim Opten (Zuid Laren) 30.47; 3.Wouter Hoefsloot (Nij megen) 31.57. Als voorbereiding op de twee de helft van het seizoen speelt Texel'94 zaterdag oefenwedstrij den tegen de roemruchte Konink lijke Haarlemsche Football Club (KHFC) en een selectie talenten van FC Volendam. Dat gebeurt in de vorm van een mini-toernooi- tje, dat om 13.00 uur begint. Een dag later wordt op het terrein aan de Haffelderweg een nieuwjaars wedstrijd gespeeld. De wedstrijden komen in de plaats van de al bijna traditionele oefenses sie tegen Feyenoord A1De Rotter dammers hadden een voorkeur voor 13 of 14 januan, maar in dat weekend al 84 jaar oude traditie speelt de in 1879 opgerichte en oudste club van Nederland op nieuwjaarsdag tegen een team van oud-internationals. Dit jaar ging deze wedstrijd met 3-1 verloren. Volendam komt naar Texel met de junioren A1, aangevuld met spelers uit het tweede seniorenelf- tal. Het A1-team, spelers van 17 en 18 jaar oud. maakt momenteel furore door in de landelijke eredivisie achter Ajax, FC Twente. Feyenoord, PSV en Heerenveen de zesde plaats in te nemen. Het mini-toernooitje begint om 13.00 uur met de wed strijd Texel'94-KHFC, om 14.00 uur gevolgd doorKHFC-Volendam. Rond 15.00 uur is de aftrap van Volendam- speelt Texel'94 in de strijd om de dis- Texel'94. Alle wedstrijden duren 45 trictsbeker tegen Foresters. Om toch wedstrijdritme te kunnen opdoen, zocht trainer Martin Koorn contact met Volendam, de club waar hij in het begin van de jaren negentig een tijd profvoetbal speelde. Toen Jaap Duin, oud-speler van Texel'94 en nu uitkomend voor KHFC, belde om te minuten. Trainer Koorn heeft al aan gekondigd alle spelers uit zijn selec tie in actie te laten komen. Een dag later komt Texel'94 opnieuw in actie. Tegenstander is dan een selectie oudgedienden. Vong jaar, toen deze nieuwjaarswedstrijd voor het eerst gespeeld werd gespeeld, won het Texelse agentes slaan de verrichtingen van hun voetballende collega's gade. vragen of beide clubs tegen elkaar eerste elftal met 3-1. Wie er bij de konden oefenen, werd besloten er een mini-toernooitje van te maken. Texel'94 wacht een paar zware wedstrijden. Het eerste elftal van de Koninklijke Haarlemsche Football Club komt uit in de tweede klasse, drie klassen hoger dan het team van trainer Koorn. Voor de Haarlemmers is het alweer de tweede wedstrijd in het nog prille jaar. Volgens een veteranen precies in actie komen, is nog niet bekend. Het bestuur heeft 23 spelers uitgenodigd, onder wie Bart Heerschap, Simon Brand. Paul van Exel, John List, Klaas Dirk Koorn, Gerrie Plaatsman en Rob van der Stap. De wedstrijd begint om 14.30 uur en duurt twee keer dertig minu ten. Na afloop wordt in de kantine een nieuwjaarsreceptie gehouden. Politiemannen uit heel Noord-Hol land streden donderdag in sport hal Ons Genoegen in het jaarlijkse Oliebollentoernooi voor zaalvoet ballers. Meest succesvol was het team van de politie uit Velsen. dat in een spannende finale met 4-3 collega's uit Alkmaar versloeg. Het een grote en ingelijste foto van de van het Marine Beveiligings Korps team van de gastheren, aangevuld oude en nieuwe Dokter Wagemaker won en na afloop de bijbehorende met zoons van Texelse politieman- op een woelig Marsdiep, wisseltrofee kreeg uitgereikt door nen, verloor geen wedstrijd, maar de voorzitter van de Noordhol landse politiesportvereniging Kees Paans en de Texelse groepschef Jan Kamperman. De strijd om de derde plaats werd gewonnen door het team van Den Helder, dat de miste de kruisfinales op een haar na en werd uiteindelijk vijfde. Bart Hommen van de politie Den Helder werd uitgeroepen tot de beste spe ler van het toernooi en kreeg daar voor een herinnering in de vorm van

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7