- Otter en Keijser winnen titels bij darten om nu weg te gaan' TEXELSE 7 couRANT Hans van der Park jaar langer bij SV De Koog SVO verspeelt remise in slotfase 'Het zou laf zijn Voetballers SVO willen voor elkaar werken Flitsende start Bos en Vinke VRIJDAG 23 FEBRUARI 2007 De Texels Open 501 had niet te lijden onder een gebrek aan belangstelling. Eén van de overkantse deelne mers is zaterdag bij de 25ste Texels Open 501 voor darters met de titel aan de haal gegaan. René Otter was in een bloedstollende finale net iets beter dan Jerry Timmerman. Bij de vrouwen ging de overwinning in sporthal Ons Genoegen naar Patricia Keijser. De organisatie spreekt van een zeer geslaagd toernooi, soe pel geleid door wedstrijdleiders Jeroen Huizinga en Mart Hoven. De 25ste editie van de Texels Open 501. georganiseerd de jubilerende Texelse Dart Organisatie, had niet te lijden onder een gebrek aan belangstelling. Ook bij de jeugd lijkt het darten weer in de lift te zitten. Na jaren van matige belangstelling deden dit jaar 31 kinderen een gooi (Foto March Reljnen) naar de titels. Zij speelden in de middaguren menig spannende wed strijd. Sharon Prins', die de dag voor het kampioenschap voor het eerst 180 punten in één beurt gooide, plaatste zich bij de jongste jeugd (9 t/m 11 jaar) bij de beste acht. In de halve finales versloeg Jesper List zijn tegenstander Joery Keijzer en was Daniél Eelman net iets beter dan Bas den Braven, zodat List en Eelman elkaar in de finale troffen. Daniël Eelman was na drie legs de sterkste en werd Texels kampioen. Volgend jaar speelt hij bij de oudere jeugd. Bij de jeugd van 12 tot 15 jaar schopte Wouter Wiersma het dank zij een overwinning in de halve finale op Brian Bakker tot de finale. Hij trof daarin Bonita Witte, die in de halve finale Robert Brands had verslagen. In de finale was Witte veel te sterk. Zij won met 3-0 en mag zich een jaar lang Texels kampioen noemen. Aan het begin van de avond stroom de de sporthal vol met volwassenen. Er deden maar liefst 118 heren en 24 dames mee. Onder hen ook veel overkanters, bijna één derde van het totaal, zodat met recht van een Texels Open kon worden gesproken. Zij zorgden met z'n allen voor een gezellige drukte. Om de sfeer verder te verhogen hadden kantine-uitba ters Hans Polderman en John List van Bar Sportief een bar in de zaal opgebouwd. Bij de dames wérd er goed gegooid door Inge Jansen, die verassend de beste acht haalde. Een knappe prestatie leverde ook Bonita Witte, 's middags nog kampioen bij de oudste jeugd. Ze verloor in de halve finale, maar versloeg in de strijd om de derde plaats daarna Yvette Flier. De finale ging tussen de Texelse Patricia Keijser en overkantse Pau- lien Beuving. Het was erg spannend. met veel scores van 110 en hoger. Keijser wist ondanks de spanning zelfs nog 180 op het scorebord te brengen. Bij een gelijke stand van 3-3 ging het er in de beslissende leg stevig aan toe. Keijser wist deze uit eindelijk in haar voordeel te beslis sen. Bij de heren werd de winnaar van de TDO-toernooiranking, Mare Prins, verassend vroeg uitgeschakeld. Hij kwam niet verder dan de beste tweeëndertig. Verrassend goed was echter oud-kampioen Ed de Vries, die zich tussen de beste acht dar ters van het toernooi plaatste. Het beste achttal werd gevormd door vier Texelaars en vier overkanters. Ondanks goed spel sneuvelden Simon Koorn, Ron Keijzer, René Kraaij en Henny Gons. De halve fina les werden daarna gewonnen door Jerry Timmerman en René Otter, die won door opgave van Jelle Vis ser. Mark Oosterhuis, die vorig jaar beslag op de titel legde, knokte zich dit keer naar de derde plaats. In de finale tegen Otter bewees Tim merman weer op de weg terug te zijn. Met goed spel en een aantal scores van 180 maakte hij het zijn tegenstander knap lastig. Maar ook Otter verkeerde in goeden doen en liet zich de kaas met van het brood eten. Na toch een spannende strijd was de laatste dubbel voor René Otter, die daarmee Texels kampioen werd en de beker mee naar de vaste wal mocht nemen. Hij heeft beloofd volgend jaar terug te komen om zijn titel te verdedigen. WO ie cxr 7nnHan lonon QI ir~.f~.f-.c~ roHHn l/nnrv,r XArn,,»/., ,,on SVO is er zondag tegen Succes niet in geslaagd een goed resul taat te boeken. De wedstrijd op eigen veld leek lange tijd in een gelijkspel te eindigen, maar twee minuten voor tijd slaagden de gasten van Wieringen er alsnog in de overwinning veilig te stellen. Coach Jitze Beintema moest impro viseren om tot een opstelling te komen. Hij kon geen beroep doen op Dick Hooijschuur, Gaime Vla ming, Sil van Dijk, Chris de Vries en Barry Koning. Wél was B-junior Dennis Daalder beschikbaar. Succes staat hoog (vierde) op de ranglijst en dat was al vanaf de eerste minuut goed te zien. De ploeg combineerde er vrolijk op los, waardoor Oosterend het vooral erg druk had met verdedigen. De gasten kwamen na ongeveer een kwartier met een discutabel doel punt op voorsprong. De rechterspits kreeg uit een pass vanaf het mid denveld de bal in bezit, bracht deze handig onder controle en schoot via de onderkant van de lat hard in. Grensrechter Drijver constateerde dat de speler van Succes daarbij buitenspel hëd gestaan, maar vlag de niet direct. De scheidsrechter legde die aarzeling kennelijk uit als twijfel en besloot na een kort onder onsje met Drijver het doelpunt toch goed te keuren. Nog geen minuut later werd SVO-speler Bob Witte in het strafschopgebied gevloerd en kende de arbiter een penalty toe. Een goedmakertje, vermoedden de Oosterenders. Ed de Vries benutte het buitenkansje dankbaar: 1-1. De gastheren kwamen daarna wat beter in hun spel en kregen zelfs kansen op de voorsprong. Zo had Bob Witte alle ruimte om te schie ten, maar stond de keeper op de juiste plaats. Aan de andere kant redde keeper Wouter van Strien een paar keer knap. Vlak voor rust moest hij toch buigen, toen de snelle spits hem met een hard schot verraste. Met frisse moed ging Oosterend na rust op jacht naar de gelijkmaker. Die viel na een kwartier, nadat Suc ces al een paar speldenprikken had moeten pareren. Bob Witte plaatste de bal met een vrije trap op het hoofd van Ed de Vries. Zijn kopbal was niet sterk, maar de keeper kreeg de bal niet onder controle, waarna de aierie Tom Witte van dichtbij raak schoot. Met Arjan Kiewiet als invaller voor Chris Ellen had Oosterend in het vervolg het beste van het spel, al bleef het oppassen voor de gevaar lijke uitvallen Succes. Bij één van die tegenstoten leek de spits te scoren, maar met een snoekduik kon Van Strien de bal nog net uit de hoek tikken. De beste kans voor Ooste rend was voor Tom Witte, die de bal uit een vrije trap van Jan Bloem buiten bereik van de keeper op de lat kopte. Vlak daarop werd Witte vervangen door debutant Dennis Daalder, die in de laatste twintig minuten van de wedstrijd als spits een uitstekende indruk achterliet. Toen doelpunten ondanks alle span ning uitbleven, begon iedereen zich langzaam met een gelijkspel te ver zoenen. Tot twee minuten voor het einde, toen Succes met een verre pass nog een laatste aanvalspoging deed. Van Strien aarzelde even en dat kwam hem duur te staan. De Wieringer spits schoot vanaf de achterlijn tussen de benen van de keeper en via de binnenkant van de paal raak: 2-3 Een enorme domper voor de Oosterenders, die zeker een punt hadden verdiend. SVO is zondag vrij en gaat de week erop naar koploper Sint Boys. Hans van der Park blijft nog een jaar trainer van SV De Koog. Een kleine verrassing, aangezien hij in november in de commotie rond een ingezonden brief in de Texelse Courant had aangekondigd er aan het eind van het seizoen mee te stoppen. Eén van de redenen op zijn besluit terug te komen, is de lage positie op de ranglijst. 'Het zou laf zijn om nu weg te gaan.' Drie maanden geleden dacht hij er even heel anders over. De Koog had in een zinderende wedstrijd met 2-1 van Texel'94 verloren, maar met een positieve instelling en goed spel de lof van vriend en vijand geoogst. De trainer kon tevreden zijn. In de week erop verscheen er echter een inge zonden brief in de Texelse Courant, waarin stevige kntiek op hem werd geuit. Van der Park werd verweten dat hij aanvoerder Marcel Boone op de reservebank had laten verpie teren. De brief was 'mede namens andere supporters van De Koog' ondertekend door Marinus Witte. Toen bleek dat deze persoon hele maal met bestond, reageerde Van der Park furieus en liet hij het bestuur van de vereniging weten het seizoen nog af te maken, maar er daarna mee te stoppen. Twee dagen later trof De Koog in de beker opnieuw Texel'94 en kreeg het een ongenadig pak slaag (8-1). Hoewel De Koog bijna onderaan de ranglijst staat en moet vrezen voor degradatie, is de lucht inmiddels geklaard. 'Ondanks die perikelen is De Koog een leuke vereniging, waar ik het nog steeds naar mijn zin heb. We hebben een gemotiveerde groep spelers en een goede jeugdafde ling, met jongens die eraan zitten te komen. Zeker vier of vijf junioren maken kans binnenkort in het eerste te voetballen.' Daar komt bij dat Van der Park. die De Koog vorig seizoen naar de vijfde klasse voerde, sterk aan het 'wij-gevoel' hecht. 'Vorig jaar zijn we met z'n allen omhoog gegaan. Als we het nu met redden, dan gaan we ook met z'n allen omlaag. En ik vind dat ik ook bij die groep hoor. Het zou best kunnen dat ik anders had beslist als we nu al een veilige positie op de ranglijst hadden ingenomen. Maar het zou laf zijn om nu weg te gaan.' Komende zondag speelt De Koog opnieuw tegen Texel'94. Van der Park noemt de opponent 'zwaar favonet'. 'Texel'94 heeft een betere en bredere selectie. Er spelen daar heel wat jongens in het tweede elf tal die bij ons zeer welkom zijn in het eerste.' Daar komt bij dat De Koog belangrijke spelers als Pim en Roelf Siebinga en routinier Arnold Kaercher moet missen. Toch weigert Van der Park de handdoek alvast in de ring te gooien. 'We gaan er een mooie wedstrijd van maken, zodat we aan het eind met opgeheven hoofd van het veld kunnen. Zoals in de eerste wedstrijd tegen Texel'94. Wie weet pakken we een puntje. Maar als ik eerlijk ben. dan is de wedstrijd tegen Wieringerwaard van een week later veel belangnjker. Dat is een concurrent in de stnjd tegen degradatie. Van zulke tegenstanders moet je winnen. Texel'94 is een leuk tussendoortje.' s de eerste derby van het seizoen: 'Texel'94 (Foto archief Texelse Courant) j is natuurlijk of het aan de nieuwe tenues lag. gesponsord I door Bakkerij Timmer uit Ooste- rend, maar feit is dat het tweede I elftal van SVO zondag een prestatie van formaat leverde. De onderaan staande ploeg verloor op eigen veld niet slechts 0-1 van JVC 6, de num- mer twee van de ranglijst, waarvan eerder dit seizoen nog met 9-1 werd verloren. Volgens aanvoerder Jesse Hoven zegt de lage positie overigens weinig over het spel. 'De meeste wedstrijden wordt er goed gespeeld, maar stappen we niet als winnaar van het veld. Waar in vorige seizoenen dan vaak het hoofd ging hangen en werd gescholden, is er nu sprake van een veel positievere instelling. We zijn een team gewor den dat voor elkaar wil werken.' Zijn bewering wordt bewezen door Dirk Jan Wuis en Richard Brouwer, die niet meer op Texel wonen, maar als het even lukt iedere wedstrijd meespelen. De selectie van SVO 2 telt zeventien spelers, onder wie enkele jongens die vorig jaar nog in de junioren speelden. Nieuw is ook Erik Bakker, die een tijdje gestopt was met voetbal, maar bij Ooste rend zijn het plezier in het spel heeft teruggevonden. Zondag spelen de Oosterenders op eigen veld tegen koploper Hollandia T. De wedstrijd begint om 12.00 uur. j 'S'ü'i Rn Roh^uhil1S VOOr he'tweede elftal va" sv Oosterend. Met staand vlnn Denny Vlaming, Erik Bakker, Sander Boom, Marco Eelman, Ple,er'Jan Kampstra en Gijs Arendsen. Hurkend: Dirk Jan Wuis, Jan Willem Ellen, Farat, Jesse Hoven. Stb Dros. Twan Mark Slot. Richard Brouwer en Edwin Boon waren afwezig. -|Jj Roeters Mede dankzij een flitsende start hebben Cees Vinke en Carlo Bos maandag de achttiende ronde bij Klaverjasclub Den Burg op hun naam geschreven. De leiding in het algemeen klassement bleef in handen van Gerda en Freek Veeg er. Carlo Bos en Cees Vinke hadden weinig tijd nodig om warm te draai en. In een partij waarin werkelijk alle kaarten goed vielen, werd een score van 2654 punten behaald. Geen record, maar vaak komen dit soort scores niet voor. Tegenstanders Arend Dijker en Piet Moree werden compleet overspeeld en moesten genoegen nemen met een schamele 678 punten. Vinke en Bos slaagden er, niet in hun hoge tempo vast te houden, maar slaagden er met drie modale spelletjes wel gemakkelijk in de winst veilig te stellen. Ze behaal den 7331 punten en stegen in het algemeen klassement van de vijfde naar de vierde plaats. John Vlaming en Ene Jan Geus hebben dit seizoen de wind niet mee. Een paar weken geleden leken de voormalige kampioenen zelfs uit de top tien te vallen, maar daarna tekende zich een voorzichtig her stel af. Met vier regelmatige partijen veroverden ze deze week met 7248 punten de tweede plaats. Dat lever de hen een plaats winst op in het klassement, waarin ze nu zevende staan. Daarmee lijkt hun positie in de top tien gered. Fenny en Rob Caspers spelen met het vorderen van het seizoen steeds sterker Na een voor hun doen mati ge eerste periode zijn zij in de twee de uitstekend op dreef. Nu werd met twee spellen van boven de 2000 een score neergezet van 7229 punten. Daarmee lijkt de titel in de tweede periode hen niet meer te kunnen ontgaan. In het algemeen klasse ment klommen ze van de derde naar de tweede plaats. Peter van Heer waarden en Huug Snoek speelden voor de tweede achtereenvolgende keer boven de 7000. Daarmee ste gen ze opnieuw een plaatsje op de ranglijst, waar ze nu negende staan. Het gemiddelde was met 6356 pun ten vrij hoog. Het aantal marsen viel met 34 juist weer laag uit. In het algemeen klassement behiel den Gerda en Freek Veeger de eer ste plaats, maar Fenny en Rob Cas pers staan op slechts 832 punten tweede. Arend Dijker en Piet Moree kregen harde klappen en moeten nu genoegen nemen met de derde plaats Hun achterstand is 1673 punten. De tweede periode is vrijwel zeker voor Fenny en Rob Caspers. Zij ver dedigen met nog vier spellen te spe len een voorsprong van 1639 punten op Chris Schraag en Rosa Har- bers. Bart Weijdt en Willem Koomen bezetten de derde plaats. Bonnet loopt meeste meters in coopertest De door AV Texel en Sportservice Texel georganiseerde coopertest trok dinsdag 37 deelnemers. Onder hen niet alleen leden van de atle tiekvereniging, maar ook andere sporters. Opvallend was de flinke deelname van jeugdige lopers. In een miezerige regen werd door iedereen goed gelopen. Pierre Bonnet liep in twaalf minuten de meeste meesters: 3310. Coen Schoonheden kwam achter Bonnet tot een afstand van 3265 meter. Frits van de Gracht leverde met 3027 meter eveneens een goede prestatie. De dame met de beste con ditie was met 2825 meter Natascha van der Vis. De 13-jarige Martijn van Haren kwam bij de jeugd het verst: 2888 meter. De jongste deelnemers. Lisa van Dooijeweerd en Michelle van Bennekom, beiden acht jaar, legden 2315 respectievelijk 2144 meter af. De volgende coopertests worden gehouden op dinsdag 17 april en dinsdag 5 juni en beginnen om 19.00 uur. Ook dan is iedereen welkom. Uitslagen: Pierre Bonnet 3310 meter Coen Schoonhe den, 3265: Fnts van der Gracht. 3027; Rob Zwetsloot. 3025: Mamlx Witte. 2970; Peter Witte. 2950; Jan Fredenci, 2940, Alex Cofino. 2915; Maikel van der Gracht, 2897; Martijn van Haren, 2888; Natascha van der Vis, 2825; Cees Dros, 2785; Simon Lap. 2770; Martin Lubach. 2720, John van Rooy, 2680, Cees Goslinga, 2654; Rob Arendsman, 2627, Toon Schoen maker, 2570; Theo Schraag. 2526; Thomas Richter. 2510; Jelle van der Duim. 2427. Erica Goènga. 2420; Katja van Dooijeweerd 2400; Eva van Haren. 2365: Monique Lubach. 2350; Lisa van Dooijeweerd. 2315; Loes Gemnga, 2270; Judy Witte, 2245; Marit Zijm, 2220; Anna van der Duim, 2175; Liesbeth Mantel, 2155; Michelle van Bennekom, 2144; Tessa Cofino, 2115, Ruud Meedendorp, 2100; Nicky Joseph, 2010; Gea van Gijssel, 1885 Boogschutters in de Dennen Voor de handboogwedstrijd die zaterdag in de Dennen wordt gehouden, hebben zich 160 schut ters aangemeld. Het gaat om een zogeheten Ariimalverschieting, waarbij de deelnemers hun pijlen op namaakdieren richten. De orga nisatie is in handen van de Texelse vereniging De Eilandschutters Staatsbosbeheer heeft de boog schutters een gebied toegewezen dat wordt begrensd door de Rozen- dijk, Heidvlakweg, Westerslag en Fazantenlaantje. De ruiterpaden, het mountainbikepad en wandelpaden zijn niet afgesloten, maar de organi satie rekent op de opmerkzaamheid van alle betrokkenen. De uitkijktoren is afgesloten, maar kan in overleg met de surveillerende wachtpost eventueel worden beklommen. De wedstrijd duurt van 8.00 tot circa 17.00 uur. Wie een kijkje bij de wedstrijd wil nemen, wordt ver zocht zich te melden bij eén van de organisatoren, herkenbaar aan hun groene veiligheidsvestjes, of bij de catering aan de Heidvlakweg. Menwedstrijd Drieëntwintig menners doen zon dag in manege Akenburg mee aan de vijfde wedstrijd om de Jaap de Graafbokaal. Op het programma staat dressuur. De eerste deelnemer verschijnt om 10.30 uur in de ring, rond 16.00 uur worden de prijzen uitgereikt. Publiek is welkom, de toegang is gratis. Plaatsing voor Texel Master Darters kunnen zondag in de J'elleboog nog een laatste poging wagen zich te plaatsen voor de Texel Master, georganiseerd door de Texelse Dart Organisatie. Zowel bij de dames als de heren zijn nog drie plaatsen te verdienen. Speltype is 501Inschrijven kan nog tot zater dag via e-mail bestuur@texeldarts.nl en tot een uur voor aanvang aan de zaal. Het toernooi begint om 13.00 uur. De deelnemers wordt verzocht op tijd te zijn. Meer informatie staat op www.texeldarts.nl. Wandeling door historisch Strend Immy Vlaming verzorgt woensdag 28 februari een cultuur-historische rond wandeling door de kern van Ooste rend. Al kuierend door de pittoreske straatjes wordt de wandelaars een kijkje in het heden en verleden van het vissersdorp gegund. Ook worden twee oude panden bekeken, waarvan één met een Delftsblauwe tegelwand uit de zeventiende eeuw Het geheel wordt omlijst met 'een vleugje poëzie van (voorbije) Oosterenders'. De rondleiding duurt ongeveer ander half uur en begint om 14.00 uur bij de ingang van de Maarte iskerk. Deelname kost €7,50; de wande laars knjgen voor dat bedrag tevens een zelfgemaakte oud-Hollandse lek- Randstad Eilandcompetitie Programma dinsdag 27 februari: Veld A: 19.15 Randstad-Prinsen Koetshuis 20.00 Kobeko-Koetshuis NIOZ 1 20.45 NIOZ 1 -Paal 28 Kobeko 21.30 TESO-CVI Paal 28 Veld B: 18.30 Ecotiem-Wessels Mantje 19.15 Mantje-PFB Ecotiem 20.00 L&R-Rabobank Interieurb 20.45 Interieurb.-Beverdam L&R 21.30 NIOZ 2-AH Beverdam 22.15 De Pi laar-RAB Albert Heijn Veld C: 19.15 Foto de Waal-NBC Durper D. 20.00 Klif 23-Durper D. Sportsh. 1 20.45 Sportshop 1-Timmer Klif 23 21.30 Bremakk.-Schouwst. Timmer 22.15 Beverdam 2-Krim Schouws. Wedstnjdleiding: Randstad en Daan (tel. 320370). Uitslagen 20 februari: Foto de Waal-Smash'68 Piet Kooger 3-0; Allerlei De Koog-Smash'68 0-3; CVI-Randstad 0-3; Het Vliegerwinkeltje-Maarco Bouw 2-1, Cocky's Kapsalon-Bremakker 2 0-3; Texelse Autocentrale-Paal 28/De Krim 1-2, Slagenj Beverdam-Mantje 1-2; Rabobank-NIOZ 2 2-1, Albert Heijn-PFB 3-0; Wessels Ontwerptl-Lan- geveld de Rooij 3-0. Bouwcenter Rab-Eco- tiem 2-1; De Pilaar-De Wit Installatietechniek 2-1Bosma-Schouwstra Transport 1 -2; Klif 23- Bar Sportief 1-2; Jozefschool-Slagerij Bever dam 2 1-2; Durper Drup-Slagerij lepe de Boer 2-1; Bremakker-NBC Eelman Partners 2-1; De Krim-Sportshop Texel 1 2-1 Bowlen van hoog niveau De bowlmgwedstrijden die dinsdag avond werden gehouden, waren gemiddeld van hoog niveau. Dank zij uitstekende prestaties van Linda Thomassen (166 pinval) en Anita van Dijk (148) versloeg L'Avenir tegen stander Blauwe Piste met duidelijke cijfers (4-1). In de wedstrijd tussen Loonbedrijf Plaatsman en Apparte- mentenverhuur Land- en Zeezicht gingen laatstgenoemd team verras send met de overwinning aan de haal (1-4). Het team van Firma de Graaf won mei 4-1 van Kraanver huur Kager en ligt inmiddels weer op koers voor de titel. Op 16 en 17 maart word het Texel Touwtje Open gehouden, met deel name van teams uit Spierdijk en Zaandam. Uitslagen: 't Pruttelhuus-Tegelbedrijf Huijsman 4-1, L'Avenir-Blauwe Piste 4-1Heksenketel-Op de Steenenplaats 3-2; SamSam-Hotel Tatenhove 1-4, Kraanverhuur Kager-Firma de Graaf 1-4. Loonbednjf Plaatsman-Appartementen verhuur Land en Zeezicht 1-4. Eschweiler stelt records scherper Sverre Eschweiler heeft bij zwem wedstrijden in Amsterdam op alle afstanden waarop hij uitkwam zijn persoonlijke records voor een 50 meter-bad scherper gesteld. De 200 meter rugslag voltooide de 14- jarige Texelaar in 2.32.97 minuten, voor de 100 meter vrije slag had hij 1.00.40 nodig en de 200 meter vrije slag raffelde hij af in 2.16.31. Het betrof een speciale wedstrijd voor deelnemers aan het Neder lands (jeugd)kampioenschap, geor ganiseerd door de hoofdstedelijke vereniging De Dolfijn. Alle tijden werden elektronisch geregistreerd. Nederlaag voor dames Tevoko Zoals verwacht mocht worden, heeft het eerste damesteam van Tevoko het zaterdag niet kunnen bolwerken tegen het hooggeklas- seerde Zaanstad 2. De Texelaars startten sterk en wonnen zelfs bij na de eerste set, maar moesten aan het eind toch berusten in de grootst mogelijke nederlaag (0-4). Tevoko begon geconcentreerd, goed passend en met veel variatie in de aanval. Een stevige blokkering hield Zaanstad 2, dat zich voor deze wed strijd versterkt had met vier spelers uit de eerste divisie, goed in toom. In de spannende slotfase van de eerste set leidden twee Texelse foutjes toch tot een zege voor het Zaanse team (23-25). Ook in de tweede set bleef Tevoko lang op gelijke hoogte, totdat spelverdeler Connie Joling met een al eerder opgelopen blessure moest afhaken. De wisselingen in de opstel ling die daarna nodig worden, zorg den voor onrust en meerdere misver stander, waardoor Tevoko veel aan kracht moest inboeten en de tweede set met 15-25 verloor. In de derde en vier set verweerden de gehandicapte Texelaars zich nog dapper, maar kon Zaanstad zich flink uitleven (8-25, 10-25). kermj. Voor kinderen is er een quiz, waarbij een prijsje te verdienen is. Vlaming is voor nadere informatie en opgave bereikbaar via tel 318937 of 06-21540911

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7