Openbare verlichting op stroom uit afval Strandhuisje moet kleurig kunnen zijn Het goede blijftmaar: Achter de schermen van Catharinahoeve staat de tijd niet stil TEXELSE COURANT Bedrijvig he id Energiezuinige houtkachel Buijsman Kerkdiensten IVfcdische zorg Hulpverlening oud Papier Radio Texel K)(l JLWe> k aan de weg Voor de buitenwereld is restau rant Catharinahoeve hetzelfde gebleven, achter de schermen van wellicht Texels meest beken de eethuis is het nodige ver anderd. De keuken van het is compleet vernieuwd, maar dat is maar een deel van de ontwik keling die het familiebedrijf heeft doorgemaakt. I Al enige tijd zwaait Joost Hoogen- bosch (27), zoon van Maarten, de scepter in de boerderij die grootva- I der Ben in 1965 ombouwde tot res taurant en waarin de kenmerkende geur van haardvuur bij velen jeugd- sentiment oproept. 'Ik ben hier na de middelbare school komen wer ken, op mijn drieëntwintigste in de firma gekomen en nu in feite de I ondernemer. Ik doe de organisatie, administratie, spring bij in de keu- I ken, de bediening of als dat ergens 1 anders nodig is. Ik sta bijvoorbeeld ook wel eens patat te bakken op hetTurfveld, want sinds vier maan den exploiteer ik ook die zaak.' Al met al heeft Hoogenbosch de verantwoording over dertig mede werkers. 'We zijn lange tijd een seizoenbedrijf geweest, maar vier jaar geleden hebben we de stap naar jaarrond gemaakt. We heb ben mede dankzij die stap goede medewerkers kunnen houden en daar ben ik heel blij om. Want een zaak staat of valt met de mensen die er werken.' Naast kwaliteit, klantvriendelijk heid, traditie en andere kenmerken van goed gastheerschap staat ook efficiency hoog in het vaandel bij de familie Hoogenbosch. Dat moet ook wel in een bedrijf waar in het hoogseizoen dagelijks 350 tot 400 mensen aanschuiven en elke tafel twee keer, in de herfst als het ter ras buiten gebruik is, zelfs drie keer. Daarom werd het hoog tijd dat de keuken die een jaar of dertig geleden moet zijn gebouwd eens grondig onder handen werd geno men. Al was het alleen al om de vijf koks, twee afwashulpen en het bedienend personeel dat in en uit rent een aangenamer werkklimaat te gunnen. 'In de zomer kon het boven een bakplaat voor de pan nenkoeken wel 45 graden Celcius worden. En door die halfsteensmu- ren kon het in de winter best koud zijn. De keuken voldeed echt niet meer aan de eisen van deze tijd.' Hypermodern Verbouwen was geen optie, de oude aanbouw ging tegen de vlakte en werd vervangen door een hypermoderne, ruime en goed uitgeruste keuken, waarin mede dankzij de afzuiginstallatie een goed werkklimaat heerst. Er is een V VRIJDAG 23 FEBRUARI 2007 De nieuwe keuken van Catharinahoeve is eén van de veranderingen die zich achter de schermen v afgespeeld. Rechts vooraan ondernemer Joost Hoogenbosch. gescheiden afwasafdeling, waarbij de schoonmaakmiddelen in een aparte ruimte worden opgeborgen en er is een duidelijke scheiding tussen de 'warme kant', waar het warme eten wordt bereid, en de 'koude kant', waar salades wor den gemaakt, groente gesneden en appels worden geschild voor de vele appeltaarten. 'Tot vorig jaar bakten opa en oma die nog zelf, maar nu vonden ze het wel mooi geweest. Maar het recept is hier gebleven.' Catharinahoeve beschikt na de verbouwing ook over de gewenste koel- en vriesaf- deling en andere voorzieningen die het bereiden van eten makkelijker maken. Zoals meerdere bakplaten, zowel voor vlees als voor pannen koeken. Barbecueplaats Het is niet de enige verandering. 'Achter het bedrijf is ruimte vrij gekomen voor een barbecue plaats. Er komen tafels waarbij de barbecue is ingebouwd, zodat de mensen niet steeds heen en weer hoeven te lopen.' Bedoeling is onder meer dat de bezoekers van de verderop gelegen wijngaard Kroon van Texel, die door zwager Jan-Jaap Kroon wordt gerund, na afloop van de wijn kunnen proeven en een stukje vlees kunnen braden. Menukaart Wat ongeveer hetzelfde blijft is de menukaart van het restaurant, waarop onder meer veel gerechten met Texelse producten staan. 'Wat goed is, moet je niet veranderen.' Zo is het ook met het Turfveld. 'Je kunt er op zondag lekker een Raspatatje blijven eten. Maar we bieden vanaf komend weekend, naast de snacks, wel meer service. Zoals verschillende soorten beleg de broodjes, patat met saté en andere vormen van plate service.' '\A/r* cfnffPn fipf Al##/O nn techniek die alle facetten van het f ffWrf. I fll/O verbrandings- en verwarmingspro- I ces zichtbaar maakt. Zo toont het zeven mekken ner dnn display onder meer de uitstoot via KJI\J¥\F\K^I f pul UCiy de schoorsteen. 'Dat zit tussen de vier en de zes procent, bijna een vol- I C;T ledige verbranding dus.' Als bewijs neemt hij de verslaggever mee naar buiten. 'Ruik maar.' Er valt niets te ruiken en ook niets te zien. Geen enkele rookpluim, terwijl de houtka chel volop brandt. 'Het komt door het verbrandingssysteem. De vlam men gaan niet naar boven, maar worden naar beneden gezogen.' Onderin is het rond de 1200 graden Celsius, waarmee het water tot een temperatuur van tussen de zeventig en tachtig graden wordt verwarmd. Voor opslag van de warmte heeft Buijsman een waterbuffer van 1650 liter laten installeren. Met het water wordt het hele huis verwarmd, kan worden gedoucht en de afwas wor den gedaan. 'Voordeel van die buf fer is dat het water op temperatuur blijft en we 's morgens niet eerst de kachel hoeven aan te steken om het warm te hebben. Ook als je een dag of zelfs een weekend niet stookt, blijft er voldoende warmte beschik baar. Ovengens is het aansteken van de kachel geen enkele probleem. Eén lucifer en één krant zijn genoeg', demonstreert hij. En inderdaad. Kort nadat de krant is aangestoken, is te zien hoe het hout vlam vat en toont het display hoe de temperatuur in de kachel oploopt.' Met de kachel en de installatie is een investering van circa €11.000,- gemoeid. 'Dat is best een heel bedrag, maar hij gaat wel dertig jaar mee, waardoor de afschrijving beperkt is. Groot voordeel is dat je geen gasrekening meer krijgt. Voor hout hoef ik niet te betalen, dat verzamel ik zelf. Ik kan het met met zekerheid zeggen, maar ik denk dat ik hiermee op jaarbasis onge veer €1500,- voordeliger uit ben dan iemand die op gas stookt.' Buijsman is niet van plan de kennis voor zichzelf te houden. Wie geïnte resseerd is in de kachel, is zaterdag 24 februari vanaf 10.00 uur welkom op de open dag op Schilderweg 180. Sjef Buijsman voor zijn 3an te steken houtkachel. Eén lucifer en één krant zijn genoeg om hem de Huisvuilcentrale overhandigde wethouder Peter Bakker de gemeentelijke afname huisvuilstroom uit Alkmaar 'Ik stook het huis al jaren warm met een houtkachel. Maar ik ben j nu op een leeftijd dat ik er eentje wil waar ik zo weinig mogelijk aan hoef te doen, met een hoog ren dement en zo schoon mogelijk.' Zo'n apparaat heeft Sjef Buijsman van de Schilderweg inmiddels gevonden. 'We stoken het hele j huis, inclusief het warme water, op zeven blokken hout per dag.' Wie j hem dat na wil doen, is zaterdag I welkom op de open dag in huize Buijsman. 'Als jochie stuurde mijn vader me er al op uit om hout te sprokkelen voor de kachel en dat ben ik mijn hele leven blijven doen. Ik vind het hart stikke leuk om met hout bezig te zijn. Kappen, zagen en noem maar op. Ik wil gewoon niets anders.' Stoken op hout zit bij Buijsman in het bloed en met de Buderus waarop hij al 19 jaar stookt, wist hij het huis aan de Schilderweg goed warm te krijgen. Maar ook zichzelf. 'Er gingen elke dag wel drie kruiwagens met hout in.' Een aanzienlijk deel van die ener gie vloog rechtstreeks de schoor steen uit, inclusief de bijbehorende geur. 'Niet iedereen kan dat waar deren. Houtstokers zijn bij de buren niet altijd geliefd.' De nieuwe kachel voor de centrale verwarmingsinstal latie moest aan hoge eisen voldoen. 'Ik ben hier anderhalf jaar naar op zoek geweest', neemt Buijsman de verslaggever mee naar de schuur waar hij vol trots de nieuwe aanwinst toont. 'Van Oostenrijkse makelij. Een land waar ze zorgvuldig met energie én het milieu om gaan.' Niet zomaar een metalen kast waarvan je het luik opent, houtblokken er in gooit en maar ziet wat er gebeurt, maar een zeer doordacht apparaat dat is voorzien van allerlei computer- Het licht in Texelse lantaarnpa len brandt tegenwoordig op afval. Het klinkt wat vreemd, maar de gemeente is begonnen met het afnemen van stroom uit huisafval dat bij de Huisvuilcentrale in Alk maar wordt verbrand. Vertegenwoordigers van de centrale reisden dinsdag af naar Texel om de samenwerking te bekrachtigen. Wethouder Peter Bakker (milieu) kreeg daarvoor van Jack Kuin, één van de directeuren van de Huisvuil centrale. een plaquette. Die ver meldt dat Texel 'duurzamer wordt door energie uit afval'. De gemeente neemt sinds begin dit jaar stroom van de Huisvuilcentrale (HVC) af voor gebouwen waar gemeentelijke diensten zijn gehuisvest (raadhuis, gemeentewerken en brandweerka zerne), de openbare verlichting en de pompgemalen van het riool. De elektriciteit wordt opgewekt uit de warmte die vrijkomt bij de verbranding van afval dat volgens de HVC met meer voor hergebruik geschikt is. De opgewekte stroom gaat niet rechtstreeks naar Texel, de Huisvuilcentrale voegt het toe aan Strandhuisjes moeten kleurrijker I kunnen worden dan in de con- cept-strandnota wordt voorge- j staan. Dat vinden de meeste poli tieke partijen. Alleen overwegend wit en crèmekleurig, zoals voor geschreven in de nota, vinden ze te betuttelend en detaillistisch. Volgens de nieuwe nota mag maxi maal vijf procent van de gevel een Andere kleur hebben. 'We moeten nensen vrij laten in de keuze voor *n kleur', vond Alfred Schaatsen- srg (PvdA) tijdens de raadscom- Pjssie Grondgebied. Joop Groes- lamp (Texels Belang) stelde dat de deurvoorschriften met 'al te dwin gend' mogen zijn. Frans Visman c6) zag wel wat in pastelach- tinten. De kritiek gold eveneens 'oor de bepaling dat strandhuisjes oen zadel- of lessenaarsdak moeten I hebben pKus Kieft (GroenLinks) stelde voor de strandnota aan een 'deregu- leringstoets' te onderwerpen. Hij vond dat dergelijke voorschriften in de praktijk eerder tot meer in plaats van minder regels. Volgens de nota had het college bewust voor witte en crèmekleurig strandhuisjes met lessenaarsdaken gekozen, zodat het 'herkenbare traditionele Texelse strandhuisjes' zijn die passen in de 'landschappelijke uitstraling' van het strand. De begrippen 'rust' en 'ruim te' zijn wat de nota betreft enkele kernwaarden voor het strand. Kritiek was er ook op het begrip 'basisbreedte' dat het college in de nota heeft opgenomen. Dat is bedoeld als steun aan de strandex- ploitanten om bij het Rijk uit econo misch oogpunt wettelijke bepalin gen voor de breedte van een strand voor elkaar te krijgen. Marijke Eel- man (CDA), Kieft en Groeskamp vonden het jammer dat het college geen maten aan het begrip had den gehangen. 'Het is ook geen bestaande term in het kustjargon', aldus Kieft. Legalisatie van het sla pen in strandhuisjes kreeg geen steun. Het college wil dat overigens ook niet toestaan. 'Wie dat wil, moet het op eigen risico doen', aldus Visman. De schoonmaak van een deel van het strand verhuist mogelijk van de strandexploitanten naar de gemeente. Het gaat om delen vanaf de waterlijn tot vijftien meter voor de bebouwing van exploitanten. In ieder geval CDA, TB en D66 toonde zich voorstander van gemeentelijke schoonmaak. 'Een schoon strand mag ons wel wat waard zijn', aldus Visman. Volgens Eelman zou het onder meer glas op het strand kun nen schelen. 'En de afvalbakken moeten op tijd worden geleegd.' Groeskamp opperde voorzichtig de kosten (geraamd op €57.000,-) via de toenstenbelasting te regelen. De commissieleden vonden dat de schoonmaak met een strandreini- gingsmachine zou moeten plaats vinden. De partijen wilden nog geen ant woord geven op de vraag of beheer en onderhoud van openbare dou ches en kleedhokjes bij de strand- slagen in handen van de gemeen te of strandexploitanten moeten komen. De WD, Texels Belang en CDA wilden eerst meer duidelijk heid hebben hoe het zit met ver antwoordelijkheden op het gebied van legionellapreventie. Een plan van het college om bij de strandsla- gen ondergrondse afvalcontainers te plaatsen, kreeg weinig steun. De partijen vreesden dat die al snel door het zand verstopt raken. Groeskamp brak een lans voor het kitesurfen. Hij vond dat dat niet alleen in de sportieve zones van het strand, maar ook in de recreatieve zones moet kunnen. 'Het gebeurt het algemene lichtnet. Omdat de gemeente aandeelhouder in de cen trale is, krijgt het de stroom tegen een lager tarief dan bij energiele verancier NUON. Het scheelt naar verwachting bijna tienduizend euro per jaar. 'Het kan tegen groothan- delprijzen worden ingekocht', aldus Kuin. Hoeveel de gemeente per kiloWattuur betaalt, bleef onbespro ken. De gemeente heeft voor haar gebouwen en openbare verlichting per jaar ongeveer 1,8 miljoen kilo- Wattuur nodig. Volgens Eljo Vos van de HVC gebrui ken inmiddels 20 van de 53 aan- deelhoudende gemeenten stroom uit afval. Texel heeft een pakket met groene stroom ingekocht. Volgens Kuin mag de energie groen worden genoemd, omdat de helft van het verbrande afval uit organische stof fen als papier en GFT bestaat. Het contract met de centrale loopt voor drie jaar. De HVC genereert jaar lijks in totaal 68 Megawatt. Daar van gebruikt ze 8 Megawatt voor de eigen bedrijfsvoering en de rest wordt aan gemeenten verkocht. De warmte die na de elektriciteitsop wekking overblijft, wordt de HVC aan omliggende bedrijven geleverd. Onder meer het nieuwe stadion van AZ wordt op die manier verwarmd. Texelse scholen worden voorals nog niet van de groene stroom uit Alkmaar voorzien Een deel van de schoolgebouwen is weliswaar gemeentelijk bezit, maar volgens wethouder Bakker kunnen daarvoor niet zomaar de contracte worden veranderd. De gemeente streeft er wel naar dat op den duur meer orga nisaties op het eiland hun stroom via de HVC uit afval gaan betrekken. Bakker: 'Dit past goed bij het duur zame imago van Texel.' op het water en bij een windkracht dat er niet meer wordt gezwom men.' Hij verzocht wethouder Nico Kikkert eens uit te zoeken wanneer 'vliegeren met twee lijnen op een recreatief stuk strand is toegestaan en wanneer het vliegeren met twee lijnen naar de sportieve zone moet uitwijken.' Zoals het nu in de nota staat verwoord, zou er straks geen plek meer zijn voor het jaarlijks vlie gerfestijn bij paal 9. Zondag 25 februari: PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.45 u. gezamenlijke dienst in gerefor meerde kerk, ds. J. Glazema, eerste zondag 40 dagen-tijd. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.45 u. gezamenlijke dienst met her vormden m gereformeerde kerk. ds J Glazema. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal; 10.00 u. ds. C.F. Klaassen, viering Heilig Avondmaal. PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: Oosterend- 10.00 u ds. C der Neder landen. Waddendienst GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste rend: 10 00 u en 16.00 u. leesdienst GEREFORMEERDE KERK (Vrijge maakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg; tot nader order geen dienst op Texel DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat. Den Burg: 10.00 u. ds. C. Duinkerken-Visser. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ev. Rudolf Meeuwsen uit Sneek. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. m.m.v. Herenkoor. Oudeschild: 9.30 u. De Cocksdorp: 10.00 u. Woord-Cum- munieviering parochianen. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u Hoe met ondanks honger gelukkig kan zijn. Wachttorenstudie. 11 20 u. Leer wat de bijbel echt leert. Wie God zijn hart geeft ingoede tijden, die leeft in Gods hart in slechte tijden. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalder- straat 53A, Den Burg. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06- 51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel 321461 - Jeugdgezondheidszorg Schoon oordsingel 44. Den Burg. tel 0900- 4636549 Spreekuur elke werkdag van 9 00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur. tel. 0223- 650222 Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzor gingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg. Opvragen via tel. 0229-206955 Opname op advies van hulsarts of specialist. Mondhygiëniste: Natasja Bottema, tel 320104 Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg. tel 312112. Maandag t/m vrij dag 8.00-17 30 u, zaterdag 10.00- 13.00 en 15.00-17 00 u. zon- en feestdagen 11,00-12.00 en 16.00- 17.00 u. Buiten die tijden alleen voor spoedeisende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444 Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is op maandag en vrijdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur eri op woensdag van 13.00 tot 17 00 uur. Telefoon: 0900-8844. In spoedei sende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel, Slufterweg 216, De Cocksdorp, tel 311477, www dierenpensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg. tel 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul) Anonieme Alcoholisten, dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel 0223-642189 (vragen naar Ron) Verslavingszorg: Bri|der Versla vingszorg Texel, Tubantia, Pontweg 133, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, consultatie en preventie, tel. 315602 of 06-30215211; steunpunt. texel@brijder.nl. Psychologenpraktijk: M. Spijker en Y. Olthof, Ruijslaan 88, 1796 AZ De Koog. tel. 317566. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaitijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9 00 tot 10.00 u en van 14.00 tot 16 00 u De Buureton, Beatnxlaan 43, Den Burg. Tel. 312696 Alzheimer café: elke laatste dins dag van de maand van 19.15 tot 9 30 uur in De Buureton, Beatrixlaan 43, Den Burg. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444 Huiselijk geweld: Safehouse Texel, crisisopvang huiselijk geweld, tel. 0222-321001, dag en nacht bereik baar. Advies- en Steunpunt Huiselijk Geweld Kop van Noord-Hollarid, tel 0900-2345566 (€0.10/minuut), www. huiselijkgeweldkopvannoordholland. nl. In verband met de voorjaarsvakantie haalt Scouting Texel geen oud papier Van 26 februari tot 4 maart zijn de Langeveldstraat (tussen de Plooster- straat en de brug) in De Cocksdorp en de Herenstraat in Den Hoorn afgeslo ten voor alle verkeer. TEXELSE'ï!!COURWT Uitgave van Uitgeven) v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 x 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr.nl Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (herhaling) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogram ma) 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. 10.00 u. 11.00 u. 12.00 u. 13.00 u 14.00 i 15.00 i 16.00 i 18 00l Klassiek op zondag Kerkdienst Vlaswiek (muziek en poëzie) Natuurwijzer Noud draait deur (Neder landstalig) Wilde vaart (shanty's) Frans gaat het doen (muziek) Sportlokaal (uitslagen en interviews) Radio Noordholland i Amsterdam onder numm«r 41198699. Ei de RoQtflc?" voot hel Advortenllowejeo wordt oo uw vereoek Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar 36.45 34.85 («naraad» Per jaar €71,10 68,95 .«nora^d. Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u Reggae on the move (muziek) 23.00 u Radio Noordholland Dinsdag: 18 00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19 00 u De keuze van. 20.00 u.Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogram ma) (herhaling van zaterdag) 18.00u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19 45 u.Gelezen (Texelse) verhalen 20 00 u.Radio Noordholland Donderdag: 18 00 u. Country time (muziek) 20.00 u. Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpvertenmg, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl. rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 9