Waalders grijpen te hoog met zware tragedie TEXELSE 2 COURANT oPIENie Playbackshow Oudeschild Aëenda teso DINSDAG 6 MAART 2007 Een moedige, maar niet helemaal uiterst verzorgde uitspraak aan vroe- geslaagde poging. Zo kan de ger tijden denken. Een moedige, maar niet helemaal geslaagde poging. Zo kan de voorstelling worden getypeerd die 't Amateurtje zaterdag in dorps huis bracht. De Waalders hadden gekozen voor een heropvoering van Geef mij uw hand, de tragedie waarmee ze in het najaar van 1956 hun debuut hadden gemaakt. Een gebrekkige rolkennis en te weinig lef om te schrappen in de nogal overdadige tekst zorgden ervoor dat het geen onverdeeld succes werd. 'Ze doen hun best, maar het is een hele zit', was een veelgehoorde opmerking in de pauze, toen het eerste deel van de tot kwart over elf durende voorstelling erop zat. Een enkeling besloot halverwege de voorstelling de zaal te verlaten. Maar het merendeel van de toeschouwers bleef en beloonde acteurs en bege leiders met een applaus. Voor de moeite en de durf hun weg buiten de gebaande paden te zoeken. Want het lag weinig voor de hand een stuk te kiezen dat ruim vijftig jaar geleden werd opgevoerd en toen waarschijn lijk al niet helemaal nieuw was. Bovendien betrof het een drama - de ondertitel sprak van 'tragedie van een verknoeid leven' -, terwijl de Waalders een voorliefde heb ben voor vrolijke blijspelen. Opval lend was dat 't Amateurtje met de jubileumvoorstelling De Jantjes in november nog vier keer een bom volle zaal had getrokken, zo'n 700 toeschouwers bij elkaar, terwijl de enige voorstelling er nu weinig meer dan 100 naar De Wielewaal lokte. Kennelijk waren de voortekenen niet erg gunstig geweest. Tragedie Geef mij uw hand is een tragedie, die je gerust 'loodzwaar' zou mogen noemen. Het verhaal gaat over een oude man, Willem Bogert, die in een eenvoudig pension woont. Hij is een somber mens en uit een vertrouwelijk gesprek met één van de andere huurders blijkt waarom. Bogert werd achttien jaar geleden ten onrechte verdacht van een roof moord en moest huis en haard ver laten om aan de politie te ontkomen. Zijn vrouw stierf kort nadien, zijn Actrice Enny de Leeuw (Marleen Kooger), Ansie de Rooy (Esther Duinker), Willem Bogert (Gooitzen Kedde), uitgever Kuilman (Henk Slikker) en politieman Max (Richard Eelman) in een onderonsje. twee dochters heeft hij nooit meer gezien. Nu houdt hij zich nog op de been met hard werken en meer bor rels dan goed voor hem zijn. Wan neer een medebewoonster verkering krijgt met een politieman, die de oude zaak heropent, verandert zijn leven voor de tweede keer drastisch, vooral wanneer blijkt dat de vrouw in kwestie zijn oudste dochter is. Hij durft zich niet bekend te maken, maar krijgt wel een hechte band met haar, vooral wanneer blijkt dat zij het schrijverstalent van haar vader heeft geërfd. Ondertussen krijgt hij ook nog bezoek van zijn vroege re verloofde, die hem slecht heeft behandeld en die hij ondanks haar ogenschijnlijk goede bedoelingen niet wenst te vertrouwen. Wanneer de zoon van de pensionhoudster van zijn geschiedenis op de hoogte blijkt en hem probeert te chanteren, moet hij opnieuw, vluchten. Maar dankzij de hulp van de politieman, die in zijn onschuld gelooft, keert alles zich ten slotte ten goede. Het verhaal is zeker met oninteressant, maar de uitwer king liet wel wat te wensen over. Het stuk is geschreven in de taal van ruim een halve eeuw geleden. Zin nen als 'Met welke bedoelingen aast u op het adres van Willem Bogert'. 'Vergeef mij dat ik onheus jegens u was', 'Laten we niet langer kieke- boetje spelen' en 'Graag mevrouw De Leeuw, want anders schiet ik vast bokken' doen nogal gedateerd aan en leiden af van wat de schrijver. Wim Dumont, heeft willen vertellen. Dat kan hem niet worden ven/veten, hij gebruikte nu eenmaal de schrijf taal van halverwege de vorige eeuw. Maar het had geen kwaad gekund als regisseur Ria Kleinveld hier en daar eens flink had geschrapt. Dat had de voortgang bevorderd en de aandacht bij het verhaal gehouden. En bovendien hadden de spelers het een stuk gemakkelijker gehad met het leren van de tekst, die nu erg onnatuurlijk voor hen was. De gevolgen waren onmiskenbaar. Door een gebrek aan tekstkennis vielen zo nu en dan lange stiltes, waar bij de spelers elkaar bijna angstig aankeken, zich afvragend of zij zelf of hun tegenspeler iets vergeten waren. Souffleuse Thea Hin had het er moeilijk mee en was zelfs voor de toeschouwers achter in de zaal geregeld goed te horen. Overtuigend Tot zover de kritiek, want er viel ook genoeg positiefs te melden. De spelers hadden zich knap ingeleefd in hun personages. Een mooie rol speelde vooral Gooitzen Kedde, die - voorzien van een mooie grijze baard - op overtuigende wijze de gebroken Willem Bogert tot leven bracht. Ook Esther Duinker, alias zijn dochter Ansie de Rooy, weerde zich voortreffelijk in haar lange en moei lijke rol. Hetzelfde gold voor Richard Eelman, die als de jonge politieman Max vele bladzijden moeilijke tekst uit het hoofd had moeten leren en desondanks niet vergat te 'spelen'. Misschien wel de beste van allemaal was - opnieuw - Marleen' Kooger als de mooie en succesvolle actrice Enny de Leeuw. Zij deed zelfs in haar Folk met hoofdrol voor viool en fluit Texelse folkliefhebbers met voor keur voor het meer traditionele werk kunnen donderdag hun hart ophalen bij het concert in Questi on Plaza. Afkomstig uit Engeland, Ierland en Schotland brengen de vijf leden van CrossCurrent een dwarsdoorsnede van instrumen tale muziek uit alle hoeken van de Brits-Keltische muziekwereld. De vijf instrumentalisten van Cros sCurrent leerden elkaar kennen op de Universiteit van Newcastle, waar zij de eerste lichting vormden van de opleiding Folk and traditional music. De groep viel al snel op door de gedreven, enthousiaste manier van muziek maken. Traditioneel, met een eigen geluid, gebracht door drie violen, fluit, bouzouki, gitaar en banjo. De jonge groep bestaat uit drie heren en twee dames en bracht het in de korte van zijn bestaan al tot grote festivals als Cambridge en Dranouter. Het concert in Question Plaza begint om 20.45 uur. Kaartjes zijn te verkrij gen bij Hotel De Lindeboom en de Music Store in de Weverstraat. Chemisch afval Gedurende een half jaar tijd heb ik ongeveer een kruiwagen vol blik ken verfresten en aanverwante zaken opgespaard en door tijd en werk geen gelegenheid gehad mij daarvan te ontdoen. Woensdag om half elf 's morgens bel ik naar het gemeentehuis dm te vragen hoe laat ik hiermee bij gemeentewerken aan de Reijer Keijserstraat terecht kan. De mevrouw die de telefoon opneemt moet dat even nakijken en antwoordt dat dat kan op dinsdag en donderdag, tussen tien en twaalf uur. Maar dan werk ik. Is er nog een andere mogelijkheid? Weer moet ze het even nakijken (of navragen, het duurt enige tijd). Nee, alleen op die dagen en alleen tussen tien en twaalf. 'Maar dat is toch een onmo gelijke tijd', zeg ik, 'dan werken de meeste mensen.' Weer informeert ze en antwoordt verheugd dat ik het ook naar de ecokar kan brengen, als die bij mij in de buurt is. Wanneer dat is. vraag ik. Weer is ze enige tijd van de lijn om dit na te vragen. 'Op 2 april.' Jeetje, dat duurt nog een hele tijd en ik antwoord dat de eco kar misschien ook wel op voor mij lastige tijden staat te wachten. 'Kan ik het misschien naar de Hamster Wat ik zeggen brengen?' Moe van het opzoeken en het vragen antwoordt ze: 'Dat weet ik niet, dan kunt u beter zelf de Hamster bellen.' En ze geeft me het telefoonnummer. Maar ik geef nog hiet op. Ik zeg dat ik over deze inlevertijden mijn beklag wil doen. En aan wie moet ik mijn brief dan richten? Ze antwoordt dat zij die brief in behandeling zal nemen. Maar dat wil ik niet. En ik vraag haar wie haar leidingge vende, oftewel haar baas, is. 'Dat zijn de burgers', zegt ze. 'Zoals u, mevrouw.' 'Ja', merk ik op, 'maar iemand moet u toch zeggen wat de regels zijn?' Weer werd ik afgepoei erd met een soortgelijk antwoord dat me inmiddels witheet maakte. 'Weet u wat u en de gemeente in de hand werken? Dat ik zo al mijn verfspullen in de grijze container dump.' En het mag duidelijk zijn dat, nu ik deze brief schrijf, ook de Hamster mijn verfresten niet wilde hebben. Jeannette Korff, Den Burg. Achteloos de weersvoorspel ling van Erwin Krol in de wind slaand fietste ik vonge week voor een gezellig onderonsje naar een vriendin, mezelf optimistisch voor houdend dat de weerman vast wel ongelijk zou hebben. Het zag er toch leuk en helder uit buiten? Echter, Krol bleek een vakman en uren later, op de terugweg naar huis, viel een gestage regen uit een loodgrijze hemel. Schuilen zou niet helpen; het zag er naar uit dat dit nog wel even zou gaan duren. Op mijn mobiel het thuis front bellen om te vragen me op te halen? In mijn achterhoofd hoorde ik echter de echo van een hardvochtige opvoeding: Ben je soms van karton Pien? Bang dat je smelt?' Nee, Pien was niet van karton, zou niet smelten en trapte dus dapper door. De regen voor lief nemend, wetend dat ik ruim tien kilometer moest overbrug gen om thuis te komen, zette ik mijn verstand op nul, proberend mijn ellende te vergeten De regen striemde koud tegen mijn voor hoofd en ruïneerde mijn die mor gen met zorg in model geföhnde coupe. Mijn wantloze handen verstijfden om het stuur, mijn al eens eerder geroemde waterdich te jas transporteerde met royale stralen het hemelwater over mijn knieën en mijn schoenen lekten door. Maar ach, eenmaal over een bepaald punt heen kreeg ik er zowaar lol in om nat te regenen. Natter dan nat kon toch niet en thuis wachtten droge kleren en een hete douche. 'Dag paard in de regen met je treunge manen, dag druipend hek op het land vol glimmende modder, dag natspet- terende auto door de plas langs de weg', begroette ik als de kleine Mare uit een gedicht van Paul van Ostayen al wat ik onderweg tegenkwam. Dit werd geinig en ongemerkt vorderde ik kilometer na kilometer, tot ik na een stief half uurtje druipend het tuinhek open duwde. Het voelde goed mezelf te hebben gered en het benoemen van de dingen onderweg had me in een vrolijke stemming gebracht. Dag dag vol regen op druilerig Texel, dag dag. Pien Verberg Zo'n driehonderd mensen waren zaterdag naar dorpshuis 't Skiltje in Oudeschild gekomen voor de jaar lijkse playbackshow. Het werd een gezellige avond met dertig optre dens, aan elkaar gepraat door Robin van Sambeek. Vooral de jeugd tot en met groep 5 was met twaalf acts goed vertegenwoordigd, ledereen had hard gestudeerd en de aankle ding was goed verzorgd. Uitslagen: Jeugd tot en met groep 5: 1 .Volume 2 - Cowboy Joe (Imme Zuidewind, Mandy Barhorst): 2.Animatie Com pagnie - Misschien verliefd (Sanne Kalf, Lisanne van der Ploeg, Muriël Hatenboer); 3.Swing maar mee - Gooi 't er maar uit: aanstormend talent: Noël - Ik wil geen kinderliedjes meer (Kiara Wetsteen). Jeugd groep 6, 7, 8: 1 .Spice Girls - Mama (Roxy Barends, Natasja Eelman, Lynn Buysman, Larissa Timmer, Quincy van der Veen); 2.Bo en Monica - Gonna be a popstar (Larissa Tim mer, Lynn Buysman); 3.Kus - Lekker ding (Cheryl Koning, Vera Hin. Roxy Barends, Natasja Eelman); Aanstor mend talent: The Pussycatdolls - Buttons (Maroucha Stolk, Tanisha Wetsteen, Kia Rijk). Jeugd OSG: I.Gia Farrel - Hit me up (Charity Wetsteen); 2.Wheater girls - I gonna wash right out of my hair; 3.Shakira - Hips don't lie (Marleen Tromp). Vol wassenen: 1.Normaal - Oerend hard (Brigit Knjnen, Colinda Visser, Reina Witte, Monique de Waard, Bernadet- te Spandaw, Sanny Grisnigt; 2.Top- pers - This is the moment (Bennie Visser, Ronald Witte, Rick Grisnigt, tevens orginaliteits prijs); 3.FourTops - Loco in Acapulco (Annette Krijnen, Paula, Angela, Franka Gieles). uiterst verzorgde uitspraak aan vroe ger tijden denken. De andere spelers hadden kleinere rollen, al had Henk Slikker er twee. Van zijn rol als Steven, de man van de pensionhoudster, viel weinig te maken. Maar van uitgever Kuilman, die ten slotte wordt ontmaskerd als de moordenaar, maakte hij een even zwierige en deftige als niet te ver trouwen man. Ben Roest speelde de goeiige Geert Poels, die door Willem Bogert in vertrouwen wordt geno men. En passant zorgde Roest ach ter de schermen voor de belichting. Lekker fel was Janke Daalder, als pensionhoudster juffrouw De Grauw. Zij had het voordeel dat ze een volksvrouw ten tonele moest voeren en daardoor een minder pathetische taal sprak. Simone Schipper was de blinde Greetje, de jongste dochter van Willem Bogert. Zonder donkere zonnebril wekte ze geen moment de indruk te kunnen zien en dat was knap. Rijp voor een grotere rol lijkt Edgar Klippel. Hij maakte pas afgelopen najaar zijn debuut in De Jantjes, maar als de doortrapte Dirk, de zoon van de pensionhoudster, leek het wel alsof hij al jaren op het toneel staat. Rekwisieten De leden van 't Amateurtje hadden hun best gedaan ook in de aankle ding terug in de tijd te gaan. Dat was gelukt. De door Karin Gaasbeek bij elkaar gezochte rekwisieten konden zo zijn gebruikt in de televisiese rie Toen was geluk heel gewoon en hetzelfde gold voor de kleding, waarvoor Jeanette Groenhof verant woordelijk was. Ook het kapwerk van Esther Klippel en de grime van Petra Brans en Ria Kleinveld pasten uitstekend in de tijdgeest. Aardig, ten slotte, waren het welkomst- en afscheidslied, die vijftig jaar gele den eveneens klonken en nu wer den gezongen door Janny Reij, Tine Saalmink en Co van Splunter, die er een halve eeuw geleden ook al bij waren. Joop Rommets New Beetles op bezoek Een grote groep leden van de New Beetle Club Holland neemt komend weekend zijn intrek nemen in Hotel Texel aan de Postweg. Van daar uit worden uitstapjes gemaakt. Op het programma staan onder meer een toertocht en een bezoek aan Den Burg. Op de parkeerplaats van het hotel wordt zondagochtend de verkiezing van de mooiste Volkswa gen New Beetle gehouden. Daarna bezoekt de groep een van de Texel se musea. Lezing over Antarctica In De Slinger in Ecomare geeft dr. Cees Veth vrijdag een lezing met de titel Tussen ijs en ijzer, klimaatonderzoek in de Antarctische wateren in de laatste twintig jaar. De lezing begint om 20.00 uur. de toegang bedraagt €4,-. Dona teurs van volkssterrenwacht De Jager hebben gratis toegang. Hoe bevalt het Gemini? De kraamafdeling van het Gemini Ziekenhuis in Den Helder houdt donderdag 15 maart een voorlich tingsavond voor zwangere vrou wen en hun partners. Een gynaecoloog, een verloskundige en een van de kinderartsen vertellen over het begeleiden van de zwanger schap en de bevalling, de gang van zaken op de verloskamers en de kraamafdeling en over de couveuse afdeling. Ook wordt informatie gege ven over het verschil tussen thuisbe valling en een poliklinische bevalling. Indien mogelijk wordt een rondleiding door de verloskamers en de couveu seafdeling gegeven. De voorlichtings avond vindt plaats in de Zr. Kueterzaal en duurt van 19.00 tot 21.00 uur. Geïnteresseerden kunnen zich van tevoren aanmelden bij het Patiën tenservicebureau, tel. 0223-696346, e-mail psb@gemini-ziekenhuis.nl. Dinsdag 6 maart: In de kantine van gemeentewerken in Den Burg begint om 19.30 uu eerste van twee discussie- en schets- avonden over de hennrichting van de Groeneplaats. Opgave is gewenst (tel. 362121 ofhjpenmngs@texel.nl). In Cinema Texel draaien Children of men (aanvang 20.15 uur) en Night at the Museum (20.30 uur). Woensdag 7 maart: Bij Ambachtscentrum Texel aan het Wezenland in Den Burg gaan om 10.30 en 14.45 uur rondleidingen door de distilleerderij en de bierbrouwenj van start. In de Texelse Bierbrouwerij aan de Schilderweg (tussen Den Burg en Oudeschild) gaan om 15.00 uur en 16.00 uur rondleidingen van start. In Cinema Texel draaien Ernst, Bobbie en de Geslepen Onix (aanvang 14.00 uur), de Nederlands gesproken versies van Beestenboel (14.15 uur) en Arthur en de Mimmoys (16.30 uur). Night at the Museum (16.15 en 20.30 uur) en 'n Beetje verliefd (20.15 uur). In De Kiekendief op vakantiepark De Krim draaien de Nederlands gespro ken versie van Happy Feet (aanvang 15.00 uur) en Déja Vu (20.00 uur). Donderdag 8 maart: Bij Ambachtscentrum Texel aan het Wezenland in Den Burg gaan om 10.30 en 14.45 uur rondleidingen door de distilleerderij en de bierbrouwerij van start. Bij volkssterrenwacht De Jager bij Ecomare kan bij helder weer vanaf 19.00 uur met een telescoop naar de sterren worden gekeken. Deelname kost €2,- en is gratis voor donateurs. Bij twijfel over de weersomstandighe den kan kort tevoren gebeld worden met tel. 06-45552708. In dorpshuis De Wielewaal in De Waal begint om 20.00 uur een bijeenkomst over de bescherming van weidevo gels, georganiseerd door Vogelwerk groep Texel. In Question Plaza in Den Burg begint om 20.45 uur een folkconcert van de vijfmansformatie Cross Current. Toe gang €11,-. In Cinema Texel draaien Night at the Museum (aanvang 18.45 uur) en Music and Lyrics (19.00 en 21.45 uur). Hoogwater te Oudeschild Di. 06 10.00 en 22.16 u. Wo. 07 10.10 en 22.24 u. Do. 08 10.30 en 23.06 u. Vr. 09 10.40 en 23.05 u. Za. 10 10.37 en 23.34 u. Zo. 11 10.55 en - u. Ma. 12 00.06 en 12.00 u. Di. 13 00.54 en 13.14 u. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater. De zon komt zondag 11 maart op om 07.03 en gaat onder om 18.37 uur. Maandag 12 maart laatste kwartier. Vrijdag 9 maart: In De Slinger in Ecomare geeft dr. Cees Veth een lezing met de titel 'Tussen ijs en ijzer, klimaatonderzoek in de Antarctische wateren in de laat ste twintig jaar'. Aanvang 20.00 uur, toegang €4,-. Donateurs van volks- I sterrenwacht De Jager hebben gratis toegang. Toneelgroep Zuid-Eierland voert van-1 daag en morgen het blijspel 'De Vlok-1 kies' van schrijver Peter Damen op I Dat gebeurt in buurthuis Bethel, aan-1 vang 20.00 uur. In theater Klif 12 in Den Hoom brengt cabaretier Karin Bruers het program-1 ma 'Marmer en Chocola'. Aanvang I 20.30 uur, toegang €14,-. Diner vooral I mogelijk, reserveren via tel. 319633. I In Cinema Texel draaien Music and Lyrics (aanvang 16.00, 19.00 en 21.45 uur), Night at the Museum (16.15 en 18.45 uur) en Blood Diamond (21.30 uur). In bioscoop De Kiekendief op vakan- J tiepark De Knm draait 'n Beetje ver-1 liefd (20.00 uur). TESO zet vrijdag van 9.30 tot 16 00 uur een extra boot in en verzorgt dan ieder half uur een afvaart, zowel vanuit Den Helder als vanaf Texel Toch moeten automobilisten in Den Helder die dag tussen 12.00 en 16.00 uur rekening houden met een half uur wachttijd. De afvaarten van 10.00 uur vanuit Den Helder en 13.30 uur vanal Texel zijn uitsluitend bestemd voor het vervoer van gevaarlijke stoffen. Meer informatie over de veerdienst is te verkrijgen via tel. 369600 of website www.teso.nl. TEXELSE'TIcoURANT zü Uitgave van Uitgeverij I hij v/h Langeveld de Rooy bv toi Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg I Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 I 1 Telefax 0222 - 32 30 00 1 1 E-mall redactie@texelsecourant.nl I Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets I yu Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis tht Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onze adrtrterUecontraaen ie Amstefdam onder numn kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar 36,45 34,85 (automated) Per jaar €71,10 68,95 (auiorfiatew Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode Opgeven voor Texel Live Bands die mee willen spelen met Texel Live, het grote indoorfestival in De Toekomst in De Koog, kunnen zich aanmelden bij Paul van Dijk via samsam@texel.com of via tel. 06- 53109380. Het festival wordt gehou den op zaterdag 7 en zondag 8 april. Om een strak schema te kunnen hanteren, waarbij iedereen voldoende speelruimte krijgt, is dit jaar plaats voor niet meer dan veertien bands, zes op zaterdag en acht op zondag. Wel zijn aanvullingen mogelijk in de vorm van dans- of jumpstyle-demon- straties. Concert Excelsior Muziekvereniging Excelsior houdt zaterdag het jaarlijks winterconcert. In de grote zaal van dorpshuis De Bijen korf in Oosterend kunnen bezoekers kijken en luisteren naar de minirettes, de majorettes, de percussieband en het grote orkest. Er wordt een afwis selend programma gebracht, met werken van Jacob de Haan en Harold Walters. Het programma begint om 20.00 uur, de toegang is gratis. Raad een lied... In de studio van WET-Radio wordt woensdag de vierde ronde in de wintercompetitie van de muziek quiz Raad een lied... of niet gespeeld. De quiz wordt recht streeks uitgezonden, waardoor luisteraars de mogelijkheid heb ben mee te spelen. De website van de omroep, www. wetradio.nl. is zo aangepast dat luisteraars hun antwoorden na iede re ronde naar de studio kunnen sturen. Deze worden dan tegelijk met de antwoorden van de deel nemende teams in de studio nage keken en doen dus mee met de puntentelling. De juiste antwoorden én de behaalde punten per team worden na iedere ronde in de uit zending bekend gemaakt. Voor het beste thuisteam zijn diverse prijzen beschikbaar. De deelnemers aan de quiz moeten aan de hand van een fragment van dertig seconden raden welke (voormalige) Top 40- hit ze horen. Het noemen van de juiste artiest is goed voor één punt, evenals het noemen van de juiste titel. Wanneer beide juist worden genoemd, worden er drie punten toegekend. Eén ronde bestaat uit tien fragmenten van dertig secon den, over de gehele avond worden er tien ronden gespeeld. De uitzen ding begint om 20.00 uur en wordt gepresenteerd door Bart de Vries. WET-Radio is te ontvangen op 94,5 FM, op de kabel via 99,8 en via internet (www.wetradio.nl). Markt bij Kotex Bij kleindiersportverenigmg Kolt aan de Schoudieck wordt zoncfej 11 maart rommelmarkt gehoudf] De opbrengst komt ten goede at' de kinderboerdenj. Mensen die er I kraam willen huren, kunnen contaj I opnemen met Marcel Jansen, tf I 316577. De huurprijs bedraagt €7, Medium Schippers Het medium Lia Schippers verzofl woensdag 14 maart een avond De Lindeboom in Den Burg. V haar gidsen uit de ongeziene were krijgt zij boodschappen door, o bestemd zijn voor belangstellends in de zaal. De bijeenkomst beg? om 20.00 uur. Entree €8,-. Playbackshow in Den Hoorn Kinderen en volwassenen uit ft Hoorn kruipen zaterdag in de hu van hun favoriete artiest, met bedoeling deze in een playbacks zo goed mogelijk te imiteren. De w* naars plaatsen zich voor het Tex; kampioenschap, dat zaterdag 14 ap in dorpshuis 't Skiltje in OudescN wordt gehouden. De show wordt wff gehouden in dorpshuis De Waldhoo en gepresenteerd door Jamen Bruijn.Opgave is nog mogelijk bij Pi Schneider (De Kuil 1, tel. 31931 Om iedereen een eerlijke kans te t* den, heeft de organiserende Hooma feestcommissie vier leeftijdscateg rieén in het leven geroepen. Afdefc 1 wordt gevormd door de jongs leerlingen van de basisschool, afdek 2 bestaat uit groep 5 tot en met 8i afdeling 3 is de jeugd van de midde bare school. De volwassenen lev» strijd in afdeling 4. Deelnemers ma ten hun muziek zaterdag om 16.00u op een CD inleveren bij Guido Sclx in het dorpshuis. De playbacksho begint om 19.30 uur. maar de artiest! zijn vanaf 19.00 uur welkom om 3 om te kleden. Ook belangstellend! zijn welkom. Zij betalen €1,-. Na afW is er disco voor jong en oud.

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 2