Paul Buijsman nu ook gezicht Duin Bouwbedrijf 'Tien jaar geleden hier niet klaar voor geweest' Fia Kooiman wint springwedstrijd SVO weerstaat koploper bijna Nordic walking en wandelaars bij halve marathon De Waal DAGELIJKS TEXELS NIEUWS www.texelsecourant.nl •Er wordt wel gezegd dat er op Texel geen plaats is voor een groot bouwbedrijf. Ik wil bewijzen dat een groot en goed rende rend bouwbedrijf hier wel degelijk bestaansrecht heeft. Sterker nog, dat het nodig is dat er een derge lijk bedrijf is op het eiland.' Aldus een belangrijke drijfveer van Paul Buijsman, sinds 23 februari de enige aandeelhouder en direc teur van Duin Bouwbedrijf. Uit respect voor de oprichter én uit praktische overwegingen blijft de bedrijfsnaam ongewijzigd. 'Ik wil geen aannemer zijn, maar I hoofdaannemer', vat Buijsman zijn |*C ambities samen. Het geeft aan op welke schaalgrootte de 44-jarige ondernemer denkt. 'Er zijn men sen die voorbij ons nieuwe bedrijf aan de Spinbaan rijden, die denken: dal doet maar. Maar zo werkt het met. Als bouwbedrijf heb je een bepaalde schaalgrootte nodig. Je kunt niet meer zomaar wat uit de losse pols doen, je hebt mensen en een kantoor nodig, een mid denkader. Het is een hele periode zo geweest dat het werk voor een groot deel draaide rond de uitvoer der, de meewerkende man die het op de bouwplaats allemaal regelde. Ik had zo'n heel project in mijn hoofd zitten, de materialen bestelde ik van te voren, zodat het werk door kon gaan. Maar je kunt wel raden wat er gebeurt als je een keer ziek wordt... In de organisatie waar we nu naar toe groeien, kan ik me meer richten op het managen van dit bedrijf. Dat we op de goede weg zijn, merk ik aan mijn telefoon. Die gaat steeds minder. We hebben met Ronald Liemburg, Ineke van Hoften en Willeke Troost een uitstekende administratie, Willem Kalsbeek en Mark Dijk zijn prima werkvoorbe reiders, Adrie van der Vliet doet de calculatie, die we bij grote projecten uitbesteden. Ronald Timmer, Mar cel Winter, Kees van der Werve en Jeroen Hemelrijk zijn de voorlieden op de bouwplaats. Mensen zijn het grootste kapitaal binnen je bedrijf. We hebben hier 32 medewerkers en dan is het tegenwoordig ook zo dat naast elke bouwvakker nog een schilder, installateur of andere vak man actief is op de bouw.' Buijsman is bezig aan, zoals hij zelf zegt, zijn 27ste jaargang bij Duin. Hij begon op 1 oktober 1979 als leerling timmerman, toen het bedrijf nog CHF Duin heette en Cor Duin, de vader van Kees, er de scepter zwaaide. 'De oprichter van het bedrijf. Hij ves tigde zich hier in 1947. Een pionier voor wie ik veel bewondering heb ik in wie ik me altijd goed heb kun nen herkennen.' Via avondstudie op scholen in Heerhugowaard en Scha- gen behaalde hij op zijn 22ste zijn aannemersdiploma. Als uitvoerder waren woningen aan de Hollewal het eerste project waaraan hij leiding gaf. 'Ik werd in het diepe gegooid en wist amper wat kalkzandsteen was. Best een lastig jaar. Ook in de bouw ging het begin jaren tachtig niet zo lekker. We werkten met een kleine ploeg, die later overigens wel groter werd. Ik heb er nog foto's van gemaakt, het album heb ik nog steeds.' Nadien passeerden onder Buijsmans leiding veel projecten de revue. Het bedrijf ontwikkelde zich, Kees Duin werd in 1987 directeur, waarna Buijsman in 2001 toetrad tot de directie en de helft van de aandelen overnam. Vooral de laatste jaren zijn de ontwikkelingen snel gegaan. In 2005 werd het nieuwe bedrijf aan de Spinbaan geopend en in datzelfde jaar nam Duin TEBO over. Ook buiten het bedrijf manifes teerde Buijsman zich, onder meer als aanjager van Bouwcombinatie De Volmolen, bedoeld om het werk op Texel te houden. 'Als bouwers moesten we van de eilandjes af en met elkaar op pad. Dit is voor mij één van de mooiste dingen die er zijn gebeurd. We zijn nu met een stuk of acht bedrijven werkzaam in De Volmolen en komende woensdag wordt de eerste van de 34 Poort wachterswoningen opgeleverd.' Het is één van die momenten, waar over Buijsman zichzelf het genoegen gunt om zoals hij dat zelf zegt 'er een half minuutje van te genieten'. 'Maar daarna moet je weer verder. Want we moeten er voor oppassen dat we nu niet tegen elkaar gaan zeggen dat nu er volop wordt gebouwd, die samenwerking niet meer zo nodig is. Want waar moeten die vijftig bouw vakkers aan de slag als er geen Vol molen is?' Beeldspraak is hem niet vreemd. Het bouwbedrijf omschrijft hij als 'een reizend circus, dat steeds ergens anders neerstrijkt'. 'Alleen een circus weet waar het over een half jaar staat, wij moeten het altijd maar weer afwachten. Overigens lukt het wel steeds beter om dat te plannen. In de bouw moet je één tot twee jaar vooruit denken.' Een tevreden glimlach trekt over zijn gezicht als hij vertelt dat bij een aanbesteding afgelopen donderdag de nieuwbouw van de Irenezaal van De Gollards aan Duin is gegund. En met spanning kijkt hij uit naar 16 maart, wanneer de enveloppen wor den geopend voor de aanbesteding van de bouw van het PHH-gebouw. Speciaal voor dit project is hij een combinatie aangegaan met bouw bedrijf De Geus uit Broek op Lan- gedijk. Die samenwerking is nodig om aan de veelbesproken criteria te Paul Buijsman (midden) beoordeelt met enkele medewerkers bouwtekeningen kunnen voldoen. 'Binnenkort weet ik of we het de komende tijd best druk zullen krijgen of niet.' Echt rustig was het toch al niet. Verspreid over Texel bouwt Duin momenteel op zes verschillende locaties. 'Een paar jaar geleden zat je doorgaans op één grote bouwlocatie en deed er nog een kleintje erbij. Dat maakt je kwetsbaar.' Medewerkers van zijn bedrijf zijn onlangs begonnen met de bouw van huizen in Den Burg West. De overkantse ontwikkelaar USP had dat project weten te bemach tigen, ook met de bedoeling de woningen zelf te bouwen. Ze begre pen best dat Duin die huizen wilde bouwen, maar dan moest Buijs man wel even zorgen dat het bedrijf uit Noord-Holland werk van gelijke grootte in Ursem kon neerzetten. De Texelse bouwondernemer voelde zich uitgedaagd en toen hij er via zijn contacten slaagde dat voor elkaar te krijgen, werd het werk in Den Burg West aan Duin gegund en mocht Bouwcombinatie De Volmolen voor USP een serie woningen aan de oostkant van het dorp bouwen. De ambitie van Buijsman gaat verder dan het eigen bedrijf en het realise ren van gebouwen. 'Als ondernemer moet je ook een maatschappelijke doelstelling hebben. De komst van een brede technische opleiding op OSG De Hogeberg, veel meer dan alleen leren metselen of timmeren, heb ik hoog op mijn verlanglijstje staan. We moeten de Texelse jeugd laten zien dat er ook nog andere dingen zijn dan computerschermen. Maar als je het niet kunt aanbieden, dan kun je het ook niet laten zien. Bouwen is een enerverend beroep, waarin je ook nog eens een goede boterham kunt verdienen. Binnen project. dit bedrijf is er een periode geweest dat een aantal medewerkers tegen de VUT aan zat. Dat hoorde je aan de praat in de keet. Maar nu gaan de gesprekken vaker over meiden, auto's en dat soort dingen. Het swingt weer.' Het leiden van een bedrijf als Duin, waarin uiteindelijk 32 huishoudens hun brood verdie nen, is een hele verantwoordelijk heid. Stalen zenuwen? 'Ik had ook een bus kunnen kopen en lekker voor mezelf beginnen. Maar dat ligt niet in mijn aard. Tien jaar geleden was ik hier met klaar voor geweest, nu wel. Ik doe het niet voor mijn opvolger, dit is wat ik wil. Kees en ik hebben in goed overleg besloten dat ik zijn aandelenpakket overneem. Ik ben er met blij om en niet verdnetig, het moest gewoon gebeuren.' Tekst en foto Gerard Timmerman Voetbaluitslagen Zaterdag 3 maart: Alle wedstnjden werden afgelast. Texelse pupillencompetitie: Alle wedstrijden werden afgelast. Zondag 4 maart: Petten-Texel'94 3-2 ZDH-SSV 0-1 Sint Boys-Oosterend 2-0 Hugo Boys 2-Texel'94 2 0-5 Texel'94 5-JVC 6 2-1 Oosterend 3-Hollandia T. 5 1-3 Texel'94 DA1-Winkel DA2 2-1 Oosterend DA1 -Schagen DA1 2-4 De andere wedstrijden werden afge last. Voetbalprogramma Zaterdag 10 maart: Texel'94 B1-St Adelbert B1 13.00 Dindua B1-Texel'94 B2 12.00 Texel'94 B3-ZAP B2 13.00 Winkel B1-De Koog B1 14.00 BKC B2-Oosterend B1 12.00 Always F. MB1-Texel'94 MB1 13.45 AFC 34 MB1 -Texel'94 MB2 12.45 Texel'94 MB3-Zeevogels MB1 11.30 Petten C1-Texel'94 C1 13.00 Texel'94 C2-BKC C2 13.00 Den Helder C4-ZDH C1 12.00 Callantsoog C1-Oosterend C1 14.00 Texel'94 D2-Callantsoog D1 11.30 HCSC D2-Texel'94 D1 12.00 Texel'94 D4-WGW D2 11.30 JVC D3-Texel'94 D3 9.00 Hollandia T. D1-De Koog D1 12.00 Oosterend D1-Hollandia T. D1 10.30 ZAP D2-Oosterend D2 13.00 Oosterend MD1-llpendam MD1 11.45 KGB G1 -Texel'94 G1 11.30 9.00 9.00 9 00 9.00 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 14.00 14.00 14.00 14.00 11.00 SVO heeft zich zondag in Sint Maarten knap geweerd tegen 1 koploper Sint Boys. De Oosteren- ders hielden tot halverwege de tweede helft stand, maar moes ten door een omstreden doelpunt toch buigen. Het werd uiteindelijk 2-0 voor de thuisploeg. I Oosterend reisde met een ander gezelschap dan anders naar Sint Maarten. Coach Jitze Beintema was op vakantie en werd vervangen door zijn voorganger Richard Daal der Van de spelers ontbraken door vakanties en blessureleed Eddy de Vnes, Chris de Vries, Bart Tuitman en Sil van Dijk. Ook keeper Wou- van Strien ontbrak. Zijn plaats onder de lat werd ingenomen door routinier Marco Drijver. Ondanks de aderlatingen kon Daalder over der tien spelers beschikken. Hij liet zijn elftal aantreden in een defensieve opstelling, met vier ver dedigers en vijf middenvelders. Het hopen was op een snelle uitval door de enige spits, de snelle Chris Ellen. De Oosterenders kweten zich goed van hun taak. Ze gaven hun tegen standers op het volle middenveld weinig ruimte, die daardoor moeite tadden tot een kansrijke aanval te ramen. Zoals gehoopt kreeg Ellen m de tegenaanval een paar aardige kansen. Zijn schoten gingen echter net naast of over. Aan de ande- re kant trad keeper Drijver enkele malen goed op. Het gebrek aan stootkracht zorgde voor grote ergernis bij de coach van Sint Boys, die in de rust zijn longen uit zijn lijf brulde om zijn team aan te sporen. Volgens de Oosteren ders konden ze elkaar in de nabu rige kleedkamer niet eens verstaan. Maar grote gevolgen hadden de harde woorden niet. Vrij eenvoudig slaagde Oosterend erin op de been te blijven. Tot de 70ste minuut, toen de bal over zijlijn rolde en niemand wist wie er mocht ingooien. Een speler van Sint Boys pakte de bal en wierp deze naar de vrijstaande spits. Deze passte op zijn beurt naar een middenvelder, die met een prachtige krul in de kruising scoor de. Tot ontsteltenis van de Ooste renders, die protesteerden, maar bij de scheidsrechter geen gehoor vonden. Ondanks hun voorsprong hadden de gastheren het moeilijk met hun tegenstanders. Uit irritatie begon nen ze steeds harder te spelen. Tackels op Ger Vlaming en Tom Witte werden bestraft met een gele kaart. Ondertussen bleef SVO pro beren alsnog een gelijkspel in de wacht te slepen. De beste kans was voor Dick Hooyschuur. Op tien meter van het doel schoot hij net naast. In de tachtigste minuut viel het doek. toen de gastheren uit een snelle tegenaanval 2-0 scoorden. In de slotfase kregen de Oosterenders nog een paar kansjes, maar doel punten vielen er niet meer. Zondag speelt Oosterend thuis tegen ZDH. De wedstrijd op sport park Sieme Keijzer begint om 14 00 uur. Fia Kooiman heeft zondag een eer ste plaats behaald bij de spring wedstrijd in manege Akenburg. Hoewel ook Leonie van Schaik foutloos rondkwam, stootte haar paard Texel Consensus er in de barrage twee balkjes af, waar mee zij acht strafpunten opliep. Maartje Meijer belandde met vier strafpunten voor een gevallen balk en twee voor tijdoverschrijding op de derde plaats. Een kleine groep Texelaars en enke le ruiters van de overkant reden zondag in de manege de eerste springwedstrijd van het seizoen. Zij kwamen uit in de klassen B en L. De paarden reden twee parcoursen, de pony's startten aan het begin van de middag. Leonie van Schaik was met Texel Consensus de beste in het eer ste parcours, toen ze een foutloos basisparcours reed, een foutloze barrage en 401/2 punten behaalde voor de wijze van rijden. Fia Kooiman reed het basisparcours ook foutloos, maar vergiste zich tijdens de barrage en sprong de hindernissen in de verkeerde volgorde. Maartje Meijer startte voor het eerst met Vasco L in deze klasse. Met negen strafpunten door twee gevallen balkjes en één tijdfout sloot zij de rij van de B-rui ters. In de klasse L moest Mariska Witte als enige Texelse deelnemer de eer hoog houden. Zij bereikte de finish met vier strafpunten. Omdat geen van de andere deelnemers met minder fouten over de streep kwa men en Mariska de snelste tijd in het parcours neerzette, ontving zij de eerste prijs. Het tweede parcours in de L-klasse kende geen winnaar. Beide deelnemers verlieten na twee weigenngen vrijwillig het parcours. Bij de pony's in de klasse B (cate gorie C/D) waren de C-pony's de beste. Mirjam Hin met Candy en Caroline Wetenkamp met Pax Pot ter deden weinig voor elkaar onder. Beide amazones waren foutloos in zowel het basisparcours als in de barrage, zodat de punten die toege kend werden voor de wijze van rijden de doorslag moesten geven. Ook daarin was het verschil minimaal. Uiteindelijk werd Mirjam Hin eerste met 501/2 stijlpunten, waar Caroline Wetenkamp 49 punten kreeg. De D- pony's waren wat minder fortuinlijk. Robin Bisschop werd met Kantjes Bernardo na drie weigenngen uit gebeld en Simone Plaatsman liep met Femke acht strafpunten op. In de klasse B (categone E) ging de eerste prijs naar Marissa Roeper met Spike, die zonder strafpunten de finish haalde en 40 stijlpunten kreeg. Desirée Witte liep door geval len balken en tijdsoverschrijding 12 strafpunten op. Het tweede parcours werden de categorieën D en E bij elkaar gevoegd. In dit parcours ging de eerste prijs naar Robin Bisschop met Kantjes Bernardo, die alleen in de barrage 4 strafpunten opliep. Bij de categorie C was de strijd net zo spannend als in het eerste parcours, de uitslag was uiteindelijk precies hetzelfde. Mirjam Hin heeft voldoende winstpunten bij elkaar gereden om de volgende keer in de klasse L te mogen starten. In de klasse L startte bij de pony's maar één deelnemer. Maaike Speckmann wist Rose niet zonder fouten naar de finish te loodsen, maar in het tweede parcours bleef het bij vier strafpun ten, zodat zij toch een winstpunt kan bijschrijven. Het eerste parcours kwamen bij een parcoursfout nog wat tijdfouten, zodat het eindresul taat op zeven kwam. De volgende springwedstrijd in manege Akenburg wordt op 20 mei gehouden. De dressuurruiters komen zondag 18 maart in actie. Kleine zege voor dames Texel'94 Het damesteam van Texel'94 heeft zondag een kleine overwinning geboekt op Winkel. De nummer laatst van de ranglijst werd in Den Burg met 2-1 verslagen. De eerste helft ging gelijk. Win kel probeerde de tegenstander wel onder druk te zetten, maar de spitsen braken maar zelden door de Texelse verdediging. Andersom konden ook de spitsen van Texel'94 weinig potten breken. De logische ruststand was daardoor 0-0. In de tweede helft paste Winkel een andere aanvalstechniek toe. Door met een boogje over de verdedi ging heen te schieten, probeerden ze dichter bij het doel van Texel'94 te komen. Met succes, want na een kwartier werd het 0-1 voor de gasten. De thuisploeg herstelde zich snel. Tessa Betsema liet even later de gelijkmaker aantekenen, waarna Ilse Pastoor zelfs voor 2-1 zorgde. In het vervolg probeerde Winkel uiteraard op gelijke hoogte te komen, maar verder dan twee ballen op de lat kwam de ploeg niet. Komend weekend zijn de dames van Texel'94 vrij. Laan blinkt uit Door allebei zijn partijen te winnen, [leeft Herman Laan tijdens de com petitieavond van biljartvereniging De Doorstoot uit De Cocksdorp een fantastische prestatie geleverd. Tegen Raymond Steenhuizen had Laan slechts vijf beurten nodig. Met hoge series gaf hij Steenhuizen 3een enkele kans. Ook Joost Smit bli|ft zijn goede vorm behouden. In J Eschweiler in Eindhoven jSverre Eschweiler deed zaterdag in londhoven mee aan de Meerkringen ■Ontmoeting Daarbij vormden 42 fwemmers van acht zwemvereni gingen uit Noord-Holland samen pn team. Eschweiler was slot- r^mmer bij de 100 meter esta fette wisselslag, die hij samen met Pin trainingsmaatjes van Noordkop 3*eemacht zwom. In een tijd van twee degelijke partijen, tegen Wil Homan en Raymond Steenhuizen, nestelde hij zich in de kop van het klassement. Met elf caramboles speelde Smit tevens de hoogste serie van de avond. Martien Boon won drie partijen en ook Eric Boon wist weer te winnen. Een curieus incident deed zich voor, toen Piet Zijm zonder het in de gaten te heb ben met de rode bal speelde. Uitslagen: M Boon-P Zijm 4-0; W. Homan-J. Smit 2-4; F. Klok-E. Boon 0-4; R Steenhulzen-H. Laan 0-4; M. Boon-W Westdorp 2-0; J. Smit-R. Steenhuizen 4-0; E. Boon-H. Laan 0-4, W Westdorp-W. Homan 4-2: F Klok-P Zijm 0-4, E Boon-M Boon 0-2; P Zijm-R. Steenhuizen 0-4. 4.31.31 minuten behaalden zij een negende plaats. De 100 meter esta fette vrije slag zwom Eschweiler als startzwemmer. Hij legde deze afstand af in een tijd van 1.05.9. Zijn Noordhollandse team werd zevende in 3.55.94. Aan de halve marathon van De Waal, die zaterdag wordt gehou den, is dit jaar een recreatieve tocht toegevoegd met nordic walkers en wandelaars. Zij leg gen een afstand af van tien kilo meter. De route voert door en langs natuurgebied Walenburg. Inschrijven kost €3,50. De halve marathon (21,1 kilometer) staat open voor wedstrijdatleten, recreanten en trimmers. Mensen die een halve marathon te lang vinden, kunnen inschrijven door de kwartmarathon van 10,6 km. De Texelse 'voorjaarsklassieker' kan gezien worden als voorbereiding op de Zestig van Texel op tweede Paasdag of de halve marathon van 30 september, De kortste afstand die zaterdag kan worden afgelegd, is 4,8 km. Hier voor kunnen zowel hardlopers als wandelaars inschrijven. Deze rou te voert langs Hogerend en Som- meltjesweg naar de Burgerdijk. Bij Ongeren wordt via de Westerboers- weg en de Staart De Waal weer opgezocht. De 4,8 km start tege lijk met de 21,1 en 10,6 km, om 14.00 uur. Het startschot voor de jeugd wordt gelost om 13.30 uur. De jongere jeugd (tot en met 11 jaar) loopt één ronde van ongeveer 1 250 meter. De oudere jeugd loopt deze afstand twee keer. De prijsuitreiking vindt direct na de wedstrijd plaats. De prijsuitreiking voor de volwas sen wordt om omstreeks 16.15 uur verwacht. Inschrijven voor alle afstanden kan zaterdag in dorpshuis De Wielewaal, van 12.45 tot 13.50 uur. Alle hardlo pers doen mee aan de verloting op startnummer. De prijzen (in natura) zijn beschikbaar gesteld door enke le trouwe sponsors. Onder de deel nemers aan de 21.1 km worden een dekbed en een onderdeken verloot. Het inschrijfgeld voor de jeugd bedraagt €3,-. Deelnemers aan de 4,8 km betalen €4,-, de overig hard lopers €7,-. De deelnemers krijgen na afloop soep en een herinnenng. Voor meer informatie: Piet Bakelaar, tel. 313843. Texelse pupillencompetitie: AZ-Roda Heerenveen-Vitesse SVC F1-De Koog F1 Oosterend F1 -De Koog F2 Liverpool-Chelsea Manchester-ZDH E1 ZDH E2-Blackburn Arsenal-SVC F1 Fulham-De Koog E1 Zondag 11 maart: Texel'94-DWOW VZV-De Koog Oosterend-ZDH Watervogels 3-Texel'94 4 Sint Boys 3-Texel'94 5 BKC 4-De Koog 2 11.00 Oosterend 2-Vesdo 3 12.00 Con Zelo 4-Oosterend 3 11.30 De Koog DA1-Dirkshorn DA1 13.30 Winkel DA4-Oosterend DA1 14.00 Always F. MA1 -Texel'94 MA1 11.00 Texelse recreatiecompetitie: Oosterend-De Koog 10.30 Texel-Texelse Boys 10.30 Programma zaalvoetbal Woensdag 7 maart: 17.10 Klif E1-SVO E1 Klif 17.50 Krim C2-Sportsh C2 v.Putten 18.30 Krim C3-Koog C2 v.Putten 19.20 Klif dames Klif (d) 20.10 Texel 4-Klif 5 Arnout 21.00 RAB 4-SVO 3 Arnout 21.50 RAB 3-Krim 4 v.Beek Zaaldienst: Sportshop Donderdag 8 maart: 18.15 SVO D1-RAB D2 v.Beek 1900 Sportshop 2-Texel 3 v Beek 19.50 Klif 2-Mantje 3 Sangers 20.40 Klif 4-Klif 7 Vonk 21.30 RAB 5-Koog 1 Vonk Zaaldienst: FiAB Vrijdag 9 maart: 1 /.1Ü Mantje El-SVO El v.Putten 17.50 RAB D1-Klif D2 v.Putten 18 30 SVO-Texel 7 Kikkert 19.20 Koog 2-Mantje 1 (b) Sangers 20.10 SVO 2-SVO 1 Bakker 21.00 RAB 1-Krim 2 Arnout 21.50 RAB 2-Klif 1 Vonk Zaaldienst: Texel Uitslagen: Hoofdklasse: Sportshop 1 -Mantje 2 5-6; Knm 1-Texel 2 5-3 Eerste klasse: Klif 2-RAB 3 7-4; Koog 2-RAB 5 3-8; Krim 4-Sportshop 2 3-8; Mantje 3-Koog 1 6-4. Tweede klasse: Koog 3-Texel 4 1-5, Krim 5-Klif 6 4-14; Texel 5-Texel 6 8-7. Menvereniging Judoka's in de prijzen in Den Helder Leeristra wint maandwedstrijd De maandwedstrijd van de Texelse golfclub leek zondag aanvankelijk met veel zon te worden gespeeld, de opkomende mist zorgde er echter al snel voor dat de golfballen in nevel werden gehuld. Het vinden van de bal was dan ook een extra handicap. Toch waren de normale spelbrekers (regen en wind) afwezig en werd in een hoog tempo gespeeld. Er wer den negen holes op de grote baan en negen holes op de kleine baan gespeeld, de westnjdvorm was sta- op excursie Bij voldoende belangstelling ver zorgt menvereniging Tussen Wad en Duin zaterdag 5 mei een excursie. Doel van de reis is de stal van de bekende vierspanrijder Monhemius in het recreatiegebied Spaarnwou- de. Deelname kost €40.-, inclusief een lunch. Naast leden zijn ook andere belangstellenden welkom. Opgave (liefst 's avonds) is tot 11 maart mogelijk via tel. 312405. bleford. Uiteindelijk wist Wieke Leen- stra met 35 punten Hans de Beer voor te blijven. De longest dnves waren voor Tilly van der Poel en Jos van der Werf, neary's werden gespeeld door Maike van der Schaaf en Kevin van Zuilekom. Uitslagen: Categorie 11 Wieke Leenstra 35 stableford- punten; 2.Hans de Beer 32; 3 Joop Kohnhorst 31. Categone 2. 1.Kevin van Zuilekom 31, 2.Thomas Wassenaar 31; 3 Manjke de Beer 31. Categorie 3: 1 .Annelies ten Klei 23; 2.Piet Harman 23. 3.Adri Huiding 22 Judoka's Dave Huijsman en Bram klassen. Zoetelief en Huijsman wer- Zoetelief hebben zaterdag hoge den eerste en tweede in de eerste ogen gegooid bij het Vuurtorentoer- groep. Chris Harting deed mee in de nooi in Den Helder. In dit toernooi tweede groep, maar raakte gebles- streden in totaal ongeveer honderd- seerd en moest de wedstrijd opge- vijftig judoka's om de prijzen in de ven. Luuk van Garderen viel in de verschillende leeftijds- en gewichts- derde groep net buiten de prijzen.

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 5