f Alle rollen voor Eddie Murphy TEXELSE 2 COURANT - - TV-ploeg in het spoor van De Ruyter Frank van Pamelen brengt Open Dichtshow Deel Twee Foto's gezocht voor expositie Film E Agenda teso Wesley van Bommel nieuwe blogge^ (j eslaagd VRIJDAG 16 MAART 2007 de Texelstroom. Op de inzet oud-Texelse Simone Timmer. Een cameraploeg van 1 Vandaag filmt de aankomst Oudeschild en omgeving vormde woensdag het decor voor actualitei tenrubriek 7 Vandaagdat opnames maakte voor de viering van het feit dat 400-jaar geleden voormalige vlootvoogd Michiel de Ruyter werd geboren. De Reede van Texel was meer dan eens uitvalsbasis van zijn vloot. Naast opname op de Wad denzee met de loodsbotter Texel stroom werden beelden gemaakt in het Zeemanskerkje, waar een geschonken kroonluchter van De Ruyter hangt. De camera draaide bi] de Wezenputten, in logement De Zeven Provinciën (waar de zeeheld regelmatig verbleef) en in het Mari tiem en Jutters Museum. Gefilmd wordt ook in zijn geboorteplaats Vlissmgen. Aan boord van de van de Texelstroom bevond zich woens dag de zeezeiler/auteur Jaap Kiers, schrijver van het boek Met Michiel de Ruyter naar zee. Saillant was de aanwezigheid van tv-verslaggeef- ster Simone Timmer, wier roots op Texel liggen, die het buitenkansje om op Texel te mogen filmen met beide handen aangreep. 'Mijn oma zal het prachtig vinden als ze leest dat ik hier bezig ben geweest.' De reportage van 7 Vandaag zal in totaal ongeveer acht minuten gaan duren en wordt uitgezonden op donderdag 20 maart, na het Jour naal van 18.00 uur op Nederland 1. Mannenkoren geven concert Het Texels Christelijk Mannen koor en het Christelijk Residentie Mannenkoor uit Den Haag geven zaterdag 24 maart samen een concert in de RK kerk in Den Burg. Aanleiding is het 80-jarig jubileum van het Haagse koor, dat z'n verjaardag viert met een uitje naar Texel. Het Christelijk Residentie Mannen koor telt zo'n 150 zangers, van wie de meesten hun partner meenemen. Hun gastheren van het Texels Man nenkoor hebben beloofd hen over dag op een aantrekkelijk program- Bierproeverij De 36ste bierproeverij van het Texels Bierproeversgenootschap staat zondag in het teken van paasbie- ren, lentebieren en meibockbieren. Gezien het groeiende aanbod van middelgrote brouwerijen in Neder land en België zijn deze bieren hele maal terug. Welke bieren precies geproefd gaan worden, is nog niet bekend. De proeverij wordt gehouden in de Twaalf Balcken in Den Burg en begint om 15.00 uur. Leden van het genootschap betalen kostprijs, anderen een toeslag van €5,-. Tij dens de proeverij wordt de moge lijkheid geboden aandeellid te wor den. Aanmelden kan via tel. 312681 en via mail@twaalfbalcken.nl. ma te trakteren, 's Avonds wordt samen geconcerteerd. De nacht wordt doorgebracht bij Stayokay. Het Haagse koor staat onder direc tie van Aad van der Hoeven en wordt begeleid door organist Aarn- oud de Groen. Bariton Jan Mulder brengt enkele solo's ten gehore. Het Texelse koor wordt gedirigeerd door Piet de Reuver en - mits zijn gezondheid dat toestaat - Piet Bak ker. Het concert begint om 20.00 uur, de kerk is open vanaf 19.30 uur. De toegang bedraagt €5,-. Een dag later verleent het Residen tiekoor medewerking aan de kerk dienst die in de hervormde kerk wordt gehouden en om 9.30 uur begint. Inloopochtenden over borstkanker Het Gemini Ziekenhuis houdt vanaf 4 april inloopochtenden voor vrou wen met borstkanker. Medewerking wordt verleend door de mammacare-verpleegkundige, medewerkers van het borstpro- these-informatiecentrum (BIC), medisch maatschappelijk werk en het patiëntenservicebureau. Er wordt informatie gegeven en er is ruimte voor ontmoeting en gesprek. De inloopochtenden worden gehou den op 4 april, 27 juni, 26 septem ber en 14 november van 10.00 tot 12.00 uur in de Zr. Kueterzaal. Voor informatie en aanmelding: Patiën tenservicebureau, tel. 0223-696346, e-mail psb@gemini-ziekenhuis.nl. In Klif 12 in Den Hoorn is vrijdag 23 maart de Open Dichtshow - Deel Twee van Frank van Pamelen en Jan J. Pieterse te zien. Speciale gast op deze cabareteske dicht avond is Jeroen Zijlstra, winnaar van de Annie M.G. Schmidtprijs 2003. De Open Dichtshow brengt geen zware poëzie, maar een spervuur van rijmen en onzinnige zinnen. Van Pamelen laten zich daarbij inspireren door het sportnieuws in de krant, de lokale middenstand en de wereldpo litiek. Daarbij speelt het publiek een actieve rol. Op welke manier, dat is elke avond anders. Frank van Pamelen debuteerde in 1996 met het avondvullende pro gramma Jongleren. Met een frag ment uit dit programma won hij de publieksprijs van het Amsterdams Kleinkunst Festival. Met deze en zijn volgende programma's bevestigde hij zijn reputatie van taalvirtuoos met een heel eigenzinnige logica. Hij schrijft teksten voor radio, TV en tijdschriften, publiceerde dichtbundels en geeft in Trouw berijmd comrrientaar op de actualiteit. Sinds 2005 is hij presen tator van het radioprogramma Vroege Vogels. Jan J. Pieterse is theaterjournalist voor het Haarlems Dagblad en vaste presentator van Cabarestafette. een steeds wisselende voorstelling van jong talent. Daarnaast is hij actief als columnist en publiceerde hij niet minder dan twaalf bundels met punt dichten. Jeroen Zijlstra wordt wel de zingende visser genoemd. Na vijftien jaar gevaren te hebben op de vis sersvloot van Wienngen, trok hij naar Amsterdam om zich volledig aan de muziek te kunnen wijden. Met zijn band Zijlstra bracht hij in 1999 de CD Olie en rook uit. In 2003 won hij de Anne M.G. Schmidtprijs voor het lied Durgerdam slaapt. De voorstelling begint om 20.30 uur, de toegang bedraagt €15,-. Diner vooraf is mogelijk. Reserveren kan via tel. 319633 en e-mail info@klif12.nl. Clownerie De workshop clownene, die Biem Bremer en Bap Berends verzorgen, vindt niet zaterdag al plaats, zoals per abuis aangekondigd in de krant van de afgelopen dinsdag, maar pas op 14 april. De workshop is bedoeld voor volwassenen. Voor inlichtingen en opgave: tel. 322089 of e-mail bimovero@planet.nl. Cursus meditatie In de dinsdag gepubliceerde aan kondiging van de meditatiecursus die Arien van Erkelens de komende maanden bij De Aleph verzorgt, is een foutje geslopen. Deelname kost €105,- (en niet €150,-). De eer ste bijeenkomsten zijn op donder dagochtend 22 en vrijdagavond 23 maart. Opgave en inlichtingen zijn verkrijgbaar via tel. 319449. During bij kunstuitleen Nesrin During uit Oosterend is bij de kunstuitleen in Den Helder uitgeroepen tot kunstenaar van de maand april. Mensen die gedu rende die periode keramiek van During aanschaffen, krijgen tien procent korting op hun aankoop. De Kunstuitleen in Den Helder is gevestigd onder de bibliotheek aan het Bernhardplein in Den Helder. Dankzij een speciale regeling sparen mensen die een kunstwerk lenen voor korting, mochten ze te zijner tijd besluiten dit werk aan te schaf fen. De Kunstuitleen houdt zaterdag 24 maart van 11.00 tot 17.00 uur open dag. Gedurende de kunst- tiendaagse (23 maart tot 1 april) worden bovendien verschillende acties gehouden. Meer informatie over de kunstuitleen en de collectie is te vinden op www.kunstuitleen- denhelder.nl. Lezing Vrije School In de Vrije School aan de Gasthuis straat in Den Burg wordt woensdag 28 maart een open avond gehouden van het antroposofisch consultatief spreekuur Texel. Er worden verschil lende kunstzinnige therapieën, zoals beelden, muziek en spraakvorming, voorgesteld en uitgeoefend. De bij eenkomst begint om 19.30 uur. de toegang is gratis. Voor meer infor matie: V. Bremer, tel. 322089. Het Cultuurhistorisch Museum (voorheen het Agrarisch en Wagen museum) in De Waal is voor de nieuwe expositie op zoek naar oude Texelse foto's van aangespannen paarden voor landbouwwerktuigen, boerenwagens en arresleeën. Wie dergelijke foto's heeft - zoals de hierbij afgedrukte foto uit de col lectie van Maarten Stoepker - en ze een paar dagen wil uitlenen om ze voor het museum te laten kopiëren kan contact opnemen met Wilma Eelman, tel. 313842. Rondwandelingen door Oosterend Na succesvolle eerdere excursies verzorgt Immy Vlaming dinsdag 20 en 27 maart opnieuw een cultuur historische rondwandeling door de eeuwenoude kern van Oosterend, Deelnemers wordt onder meer een blik gegund in twee authen tieke panden, waarvan één met Liefhebbers van de humor van Eddie Murphy komen aan hun trek ken in Cinema Texel, waar Nor bit draait. Net als in eerdere films neemt de megaster in deze roman tische komedie bijna alle rollen voor zijn rekening. Hoofdpersoon is Nor bit, die het nooit gemakkelijk heeft gehad in zijn leven Hij is nog maar een paar dagen oud wanneer hij als baby wordt gedropt op de stoep van een Chinees restaurant. Norbit wordt opgevoed door Mr. Wong, een wrede Chinees. Norbits vrien dinnetje, de lieftallige Kate (een rol van Thandie Newton), brengt ver lichting, maar dat is over wanneer zij bij een pleeggezin wordt geplaatst. Op de middelbare school wordt de brildragende Norbit constant gepest. De moddervette Rasputia steekt hier een stokje voor, maar wil als tegenprestatie dat hij haar vriendje wordt en later met hem trouwt. Norbit legt zich hier bij neer en lijkt gedoemd een ongelukkig leven te lijden. Maar op het moment dat hij het allemaal niet meer ziet zitten, keert Kate terug in de stad. Geprolongeerd is Music and Lyrics, met in de hoofdrollen Hugh Grant en Drew Barrymore. Het verhaal gaat over de aan lager wal geraakte popster Alex, die teert op vergane glorie. Hij belandt in de problemen wanneer de succesvolle diva Cora Corman hem vraagt een duet voor haar te schrijven en dat met haar te zingen. Een hele eer, maar Alex heeft al in geen jaren muziek meer geschreven en zelfs nog nooit een songtekst bedacht. Hoe krijgt hij het voor elkaar in een paar dagen tijd een hit te schrijven? Gelukkig krijgt hij hulp uit onverwachte hoek. In de serie De Volkskrant-filmavon den draait dinsdag voor het laatst The Illusionist, over ene Eisenheim (Edwar Norton), wiens bovenna tuurlijke gaven alle verwachtingen overtreffen. De machtige kroonprins Leopold besluit één van zijn optre dens bij te wonen, met de bedoeling hem te ontmaskeren. Het loopt ech- ter heel anders, want wanneer de verloofde van de prins op het toneel wordt gevraagd om te assisteren, blijken zij en Eisenheim oude beken den te zijn. Wanneer een romance tussen de twee opbloeit, heeft Leo pold nóg meer reden Eisenheim dwars te bomen. Voor het laatst te zien in Cinema Texel is de thriller Blood Diamond. Deze film speelt zich af in het Sierra Leone van 1999, dat is verwikkeld in een gewelddadige burgeroorlog. Danny Archer is een smokkelaar, gespecialiseerd in het verkopen van zogenoemde bloeddiamanten, waarmee de rebellen gefinancierd worden. Wanneer hij in aanraking komt met een boer wiens zoon als kindsoldaat is geronseld door de oppositie, krijgt zijn leven een bijzondere wending. Enkele andere films zijn geprolongeerd. Night at the Museum is een komedie vol actie over museumstukken die tot schrik van de suppoost 's nachts tot leven komen en dan een hevige strijd voeren. Voor kinderen draaien twee films: de komedie Ernst. Bobbie en de Geslepen Omx en de Nederlands gesproken animatiefilm Beesten boel (oorspronkelijke titel Barnyard). Iedere maandag kunnen liefhebbers in Cinema Texel terecht voor een sneak preview, een voorproefje van een film die officieel nog niet uit is. Ook bioscoop De Kiekendief op vakantiepark De Krim opent zijn deuren de komende dagen enkele malen. Vanavond, zaterdag, zondag en woensdag wordt er Night at the Museum vertoond. Het volledige programma staat in de agenda van deze krant en op de website www. texelsecourant.nl. Nog plaats op thema-expositie Kunstenaars kunnen nog meedoen aan de thematentoonstelling Kli maatverandering, die van zaterdag 9 tot en met maandag 25 juni in Tusse de Banke wordt gehouden. Deel nemers verplichten zich om tijdens Kindertheater Klif 12 Klif 12 in Den Hoorn brengt zondag 25 maart voor de eerste keer dit seizoen het Kindertheater-Feest- Restaurant 'Klojo Ko'. Tussen de gangen van het (kinder)diner door zorgen Klojo, Tante Ko, Bertus Broekhoest en een paar vreemde snuiters voor een leuke voorstel ling en veel kindertheaterpret. Het persbericht spreekt van een 'drie uur durend spektakel vol verras singen voor de hele familie'. Het kindertheater begint om 16.30 uur, de toegang bedraagt €16,- (all-in), reserveren is gewenst. Dat kan via tel. 319633 en e-mail info@klif12.nl. deze periode minimaal één dagdeel aanwezig te zijn in de gemeentelijke expositieruimte aan de Groeneplaats. Belangstellenden kunnen zich nog tot maandag 2 april aanmelden bij mevrouw E. Rutten van de gemeen te, e-mail erutten@texel.nl of tel. 36 22 18. Schriftelijk kan ook: gemeente Texel, afdeling Samenleving, Post bus 200, 1790 AE Den Burg. een Delftsblauwe tegelwand uit de zeventiende eeuw. De rondwande ling wordt omlijst met een 'vleugje poezie' van (voorbije) Oosterenders. Bovendien worden de wandelaars getrakteerd op enkele oud-Texelse lekkernijen. De start is om 14.00 uur bij de ingang van de Maartenskerk. Deelname kost €3,50 voor kinderen tussen 5 en 12 jaar en €7,- voor ouderen. Voor opgave en inlichtin gen: tel. 318937 en 06-21540911. Vrijdag 16 maart: Ilse Meijer heeft een boek geschreven over de inmiddels overleden hulphond Herman en zijn baas Dieter uit Den Burg. Ze signeert dit tussen 13.30 en 16.00 uur in Pet's Place in Den Burg, In Cinema Texel draaien de volgen de films: Music and Lyrics (aanvang 16.00, 19.00 en 21.45 uur), Norbit (16.15.18.45 en 21.30 uur). Bioscoop De Kiekendief op De Krim vertoont om 16.15 en 18.45 uur Night at the Museum. Zaterdag 17 maart: BouwCenter RAB in Oudeschild houdt van 10.00 tot 17.00 uur open dag. Met diverse demonstraties. Rolling Thun der showtrailer met formule 1 simu lator en Iron Hand competitie en voor de kinderen een luchtkussen. Bij Ambachtscentrum Texel aan het Wezenland in Den Burg gaan om 10.30 en 14.45 uur rondleidingen door de distilleerderij en de bierbrouwerij van start. In de Texelse Bierbrouwerij aan de Schilderweg tussen Den Burg en Oudeschild gaan om 14.00, 15.00 en 16.00 uur rondleidingen van start Inwoners van De Koog stnjden in dorpshuis De Hof om de titels in de jaarlijkse playbackshow. Aanvang 19.00 uur. In de Burgemeester De Koninghal houdt het Koninklijk Texels Fanfare corps het jaarlijkse winterconcert. Met behulp van alle geledingen van de vereniging - majorettes, drumband en orkest - wordt een afwisselend pro gramma gebracht. Aanvang 20.00 uur, toegang €3,-. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Candy King in de Weverstraat, bij Het Open Boek aan de Binnenburg en 's avonds aan de zaal. In Cinema Texel draaien de volgende films: Ernst, Bobby en de Geslepen Onix (aanvang 14.00 uur). Beesten boel (13.45 uur). Music and Lyrics (16.00, 19.00 en 21.45 uur). Norbit (16.15, 18.45 en 21.30 uur). Bioscoop De Kiekendief op De Krim vertoont om 16.15 en 18.45 uur Night at the Museum. Zondag 18 maart: Budovereniging Shima houdt in sport hal Ons Genoegen van 10.30 tot 15.30 Hoogwater te Oudeschild Vr. 16 05.35 en 18.04 u. Za. 17 07.00 en 19.26 u. Zo. 18 08.16 en 20.15 u. Ma. 19 09.15 en 21.15 u. Di. 20 09.44 en 21.44 u. Wo. 21 10.36 en 22.25 u. Do. 22 10.47 en 23.04 u. Vr. 23 10.50 en 23.35 u. uur een IBK-stage voor vechtspoitas uit geheel Nederland. Publiek her gratis toegang. In Cinema Texel draaien de volgend?! films: Ernst, Bobbie n de Geslep» Onix (aanvang 14.00 uur), Beesterr boel (13.45 uur), Music and Lyncs (16.00, 19 00 en 21.45 uur), Norbr (16.15, 18.45 en 21.30 uur) Bioscoop De Kiekendief op De Krr vertoont om 16.15 en 18.45 uurNig- at the Museum. Maandag 19 maart: Tussen 9.00 en 12.00 uur kan in ft Schakel aan de Binnenburg in De Burg kleding worden ingeleverd voc de verkoping van vrijdag. In de schuren van Axel Lap aan d= Witteweg in Den Hoorn wordt 13.30 tot 16.00 uur een rommi gehouden. De opbrengst is bestt voor de restauratie van het Hoomd kerkje. Mardik Leopold van Imares houd) in de Slinger bij Ecomare een lezmj I over recent onderzoek naar bruinvisjl sen in de Noordzee. De lezing b om 20.00 uur, de toegang bedraa €2,50. Cinema Texel vertoont om 21.45 u een sneak preview Verder dra: er de volgende films: Blood diamcri (21.15 uur), Music and tyrics (16.00 19 00 en 21.45 uur), Norbit (184 uur). Bioscoop De Kiekendief op De Kn» vertoont om 18.45 uur Night at lis Museum. n teil lores Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater De zon komt zondag 18 maart op om 06.47 en gaat onder om 18.50 uur. Maandag 19 maart nieuwe maan Dinsdag 20 maart: In sporthal Ons Genoegen in Burg wordt de veertiende H< beurs Texel gehouden. Immy Vlaming verzorgt een cultiw historische rondwandeling door Oc? terend. De start is om 14.00 uur bijft ingang van de Maartenskerk Deels me kost €3,50 voor kinderen tussen: en 12 jaar en €7,- voor ouderen. opgave en inlichtingen: tel. 318937e 06-21540911. In Cinema Texel wordt tijdens a seminar van de Stichting Duurzs Texel bekend gemaakt wie de Tm se Ondernemersprijs wint. Aanvs 19.30 uur. Menno Siebinga spreekt in Bethel Zuid-Eierland over de film The Sec: Aanvang 20 00 uur, toegang E Voor meer informatie: Nelda Hfe tel. 311486. hen In Cinema Texel draaien de volger zijn films: The Illusionist (aanvang 2f. gen uur), Norbit (18.45 uur) type betr Bioscoop De Kiekendief op De Krr gjjc vertoont om 18.45 uur Night at t" Museum. TESO verzorgt de komende c geen extra afvaarten. Er worden ga wachttijden verwacht. Meer mfornE'Fen over de veerdienst is te verkrijgen w tel. 369600 of website www.teso.nl (raad Kledingverkoop Witte Burcht In De Witte Burcht aan de Molen straat in Den Burg wordt zaterdag 31 maart de halfjaarlijkse verkoop van (zomerkleding gehouden. De te verkopen kleding kan daags tevo ren, vrijdag 30 maart, tussen 18.30 en 21.00 uur worden ingeleverd. De kleding dient voorzien te zijn van een verkoopprijs. Het aanbieden kost €0,30 per kledingstuk. Wordt een kledingstuk verkocht, komt daar nog eenzelfde bedrag bij. Afrekenen geschiedt direct na afloop, zaterdag tussen 18.0 en 18.30 uur. Kler[ea4 die niet wordt verkocht, kan wixj achtergelaten. In dat geval w$ro° het verscheept naar Roemeriflp" Polen. Meer informatie is te venF gen via tel. 314753 en 314762 F' Het is dit jaar 25 jaar gelede' i?6 'l( met de kledingverkoop in De !''Ferc Burcht werd begonnen. Thea ïjraa' te-Smit nam het initiatief daér.F-'- over van enkele moeders dier °e Noordwester een garageverkvflar| hielden ten bate van het doel. In de loop der jaren is r°9 vaste groep klanten gegroeid. ferec er elk voor- en najaar een geze» dag van maken. I dan de afgesproken veertien daflr01 Onder dankzegging van de reci3fjJc Marco Brozius (17 jaar) is aan het HorizonCollege in Heerhugowaard geslaagd voor het diploma machi- nalehoutbewerker timmerindustrie niveau 2. Hij is werkzaam bij Vis sers Bouw- en Timmerbedrijf en is bezig aan een vervolgopleiding op niveau 3. Na meer dan een maand heeft Wesley van Bommel het weblog www.texelsescholieren.web-log. nl overgenomen van Marleen Schellingen Wesley is 17 jaar en doet dit jaar VMBO-examen op OSG De Hogeberg. Hij werkt bij Super de Boer in Den Burg en heeft een vriendin, Iris Blom. Vol gend jaar hoopt hij HAVO te gaan doen, om daarna naar het HBO te gaan voor een opleiding tot leraar wiskunde. Wesley drumt, zit bij de jeugdbrandweer en is program mamaker bij WET-Radio. In zijn eerste blogjes geeft Wesley wat achtergronden over zichzelf bloot. 'Ik ga verhuizen van Den Burg naar De Waal. Veel mensen vragen me: Vind je dat nou niet erg? En elke keer antwoord ik weer: Ja, dat vind ik erg, maar wat doe je eraan, als je ruimte-tekort hebt? Degenen die mij kennen, weten het al, maar we heb ben sinds een half jaar mijn nichtje in huis genomen. En vandaar dat we van een gezin van vier, naar een gezin van vijf personen zijn gegaan. In een huis dat gemaakt is voor vier personen, dus kan iedereen op zijn vingers natellen dat je dan een kamer tekort komt. En nou ben ik niet zo'n jongen die zich druk maakt om zijn uiterlijk en/of meiden en dat soort dingen. Ik maak mij ^cholieren web-log A lexelsescholieren.web-log.nl meer zorgen om mijn hobby's, geld zaken en binnenkort dus examen, maar met alleen voor school. Nee. over een half jaar. misschien minder, mag ik al voor mijn autorijbewijs. En dan zal je denken: Dat is pas over een half jaar, maar de tijd schijnt bij mij erg snel te gaan zonder dat ik het door heb. Het gekke is dat ik dit pas echt merk sinds ik wat met Iris heb. Ik heb inmiddels één jaar en een maand iets met haar en dat jaar is behoorlijk hard gegaan.' Op school heeft Wesley bemoeie nis met het organiseren van de examenstunt. 'We hebben al een idee wat we gaan doen, maar om sommigen een idee te geven van wat het nou eigenlijk is (niet ieder een wist dat) hebben we vandaag in de grote pauze even een DVD gekeken. Toen we het lokaal uit kwamen vroeg mevrouw Van Schie waar we vandaan kwamen. Ik zeg vrolijk: 'Uit het lokaal.' Zij: 'En wie heeft er les gegeven?' Ik: 'Dat heb ik gedaan. Ik Door technische problemen zag Wesley's voorganger, Marleen Schellingen zich genoodzaakt het weblog veel langer bij te houden ilde :hil heeft zij zich zonder protest deze taak gekweten, al kwarj op 24 februari plotseling en wacht een einde aan door I lijden van haar oom, John 'Er zijn geen woorden voor ziekte, waarvan je weet hij red", niet Toch ben je dankbaar het einde, dat toch plotseling l« omdat het met alleen zijn Ie' maar ook zijn lijden overnam 1 van verdriet zijn wij, beseffend1 het leven een wonder is. Voor die datum beschrijft zij stages in het dierenasiel in Der: der, het feit dat ze voortdurend: kwijt is, studentenverenigingen zondagsschool en haar planner) weer muziekles te nemen. Haar' haaltjes lokten veel reacties ui' allemaal zijn na te lezen op texelsescholieren.web-log.nl. vier weken laat ze het weblog een gerust hart aan haar ger over 'Of jullie het leuk vor* weet ik niet. maar ik heb er geen spijt van. In ieder geval iedereen nogmaals bedanken - de leuke reacties die ik er opr" gekregen.' Scholieren die ook '^gn r tien dagen het weblog wllle"ferreC houden, kunnen zich aanmeldert redactie@texelsecourant.nl of een reactie op het blog. hi

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 2