•Mij wf Zakelijk drukwerk: officiëleberichten BBouwCenterBRAB hi A m TEXELSE g COURANT' Zaterdag 24 maart 10.00 -17.00 uur 5 BinnenHuisCenter 5 RAB RA^Betoncentrale mei Tatenhove W Uniek gelegen! Altijd gezellig! medewerksters kok Uw eerste visitekaartje Langeueld de Rooy: uw partner als het om drukwerk gaat. bank R DAGELIJKS TEXELS NIEUWS www.texelsecourant.nl bekendmakingen gemeente texel vergunningen verordening onderwijs VRIJDAG 16 MAART 2007 Heemskerckstraat 50, Oudeschild Wij zoeken enthousiaste 20/25 uur per week huishoudelijke dienst per 1 april en een medewerkster huishoudelijke dienst op oproepbasis vanaf V2 april en een afwashulp (scholier) 0222 - 317274 RESTAURANT NOORDZEE zoekt zelfstandig werkende fulltime, jaarbetrekking. Badweg 200,1796 AB De Koog Tel. 06-51068514. f horeca en koelapparatuur De Vier is gevestigd in Den Burg en levert/onderhoud een breed assortiment horeca- en koelapparatuur In deze specifieke branche neemt De Vier een toonaangevende positie in op Texel. Wij beschikken overeen showroom waar diverse opstellingen van keukenapparatuur en -benodigd heden zijn gemaakt. Onze klanten zijn onder andere horeca- bednjven, supermarkten en agransche bedrijven. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: onderhouds-/installatiemonteur m/v (38 uur per week) Tot de taken van de functie behoren: Het installeren en onderhouden van koeltechnische in stallaties. Het in teamverband inrichten van professionele keukens. Het oplossen van alle voorkomende storingen aan bovenstaande apparatuur. Je werkt afhankelijk van de aard van de te verrichten werkzaamheden, je capaci teit en werkervaring, zelfstandig of samen met een col lega monteur Gevraagd: LBO/MBO elektrotechniek of voldoende ervaring in een soortgelijke functie. Een afgeronde opleiding tot STEK koelmonteur of de bereidheid tot het volgen van deze opleiding. Je bent in het bezit van een rijbewijs. Je hebt het vermogen om in teamverband te kunnen werken en hebt een klantgerichte instelling. Na het opdoen van voldoende ervaring heb je er geen bezwaar tegen om bij toerbeurt in stonngsdienst te werken buiten de normale werktijd. Geboden: Een fijne werksfeer met enthousiaste collega's Beloning en voorwaarden volgens de CAO metaal en techniek. Goed aanvangssalaris met de mogelijkheid om door te groeien. Een afwisselende baan in een dynamische omgeving. Kandidaten die belangstelling hebben voor de boven staande functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie met cv sturen naar: De Vier, Spinbaan 11791 MC Den Burg. Voor informatie kun je bellen met Rudolf Kuip. telefoon (0222) 32 21 26 of kijk op www.deviertexel.nl \fc* Elk bedrijf kent vele soorten drukwerk. Briefpapier, facturen, visitekaartjes, enveloppen. En zo kunnen we nog wel even doorgaan. Maar staat u er wel eens bij stil dat drukwerk uw eerste visitekaartje is? Belangrijk genoeg dus om hier goed aandacht aan te besteden. Bij ons is drukwerk in vertrouwde handen. Of het nu om zwart-wit, een enkel kleurtje of full-colour gaat. Uitgevoerd in uw vertrouwde huisstijl of gerestyled door onze vormgevers. De keus is aan u. Loop gerust eens bij ons binnen. Bellen, faxen of mailen kan natuurlijk ook. SPINBAAN 6 DEN BURG TEL. 362630 FAX 314111 E-MAIL: D R U KK E RIJ L E N RN L Heeft u een leuke of boeiende foto gezien in de Texelse Courant, Texeltoerist of Vakantiekrant? Dan is het misschien goed te weten dat u foto's die door onze redacteuren zijn gemaakt, eenvoudig via www.beeldbanktexel.nl kunt bestellen en betalen. De bestelde foto's worden dan naar u opgestuurd. Heeft u of iemand anders in uw omgeving geen internet? Dan kunt u de gewenste foto door middel van de ingevulde bestelbon en tegen contante betaling uitsluitend bestellen bij: Uitgeverij Langeveld de Rooy, Spinbaan 6 te Den Burg. In dat geval brengen wij 3,- administratiekosten in rekening Naam:.. Adres:.. PC/Woonplaats:.. Tel: Bestelt hierbij de volgende foto: Datum krant:.. Pagina/onderwerp:. x Foto print 10x15 a €6,00 x Foto print 13x18 a €7,00 x Foto print 20x24 a €7,50 3,- administratiekosten Alle andere formaten op aanvraag. Aangevraagde bouw- sloopvergunningen Roggeslootweg 549 in De Cocksdorp: plaatsen v.e. dakkapel (ontvangen 5 maart 2007); Trompstraat 1 in Oudeschild: gewijzigd uitvoeren v.e. bouwplan waarvoor reeds vergunning is verleend (ontvangen 5 maart 2007); Bosrandweg in De Koog: geheel oprichten v.e. manege bedrijfswoning (ontvangen 6 maart 2007); Witteweg 3 in Den Hoorn: gedeeltelijk vergroten van een dienstwoning (ontvangen 7 maart 2007); Naalrand 24 ip Den Hoorn, geheel vernieuwen v.e. aanbouw v.e woning (ontvangen 8 maart 2007); Dorpsstraat 230 in De Koog: gedeeltelijk vergroten v.e. receptie (ontvangen 8 maart 2007); Laagwaalderweg 47/49 in De Waak plaatsen v.e. bedrijfswoning (ontvangen 12 maart 2007); Polderweg 15 in De Waal: plaatsen kop op garage uitbouw (ont vangen 12 maart 2007); Postweg 171 in De Cocksdorp: oprichten v.e. garage/bedrijfsruimte a/d Postweg 171 in i De Cocksdorp (ontvangen 12 maart 2007); Bernhardlaan 164 in Den Burg gewijzigd uitvoeren v.e. bouwplan waar voor reeds eerder vergunning is verleend (ontvangen 12 maart 2007). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren I kunt upas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zi/n verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd Verleende bouw- sloopvergunningen i Schorrenweg 12 in Oosterend: oprichten v.e. rund veestal j (verzonden 9 maart 2007); Hollandseweg 20 in De Cock- 1 sdorp: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (verzonden 9 maart 2007); Maricoweg 1 in Den Burg: plaatsen van 6 vlaggenmasten (verzonden 12 maart 2007); Vloedlijn 45 in i Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (verzonden 12 maart 2007); Roggeslootweg 738 in De Cocksdorp: plaatsen v.e. dak kapel (verzonden 12 maart 2007; Klif 9 in Den Hoorn: plaatsen twee dakkapel en wijzigen v.e. gevel (verzonden 12 maart 2007); Oude Dijkje 14 in De Koog: oprichten v.e. stolpboerderij (verzonden 12 maart 2007); Epelaan j 36 in De Koog: plaatsen v.e. dakkapel (verzonden 13 maart 2007). Rectificatie In de krant van 9 maart 2007 is onder het kopje vrijstel- lingsprocedure artikel 19 W.R.O. vermeld dat burge meester en wethouders voornemens zijn medewerking te verlenen aan het bouwpian voor de Parkstraat 10 in Den Burg middels artikel 19, lid 3 W.R.O Hier dient te worden gelezen artikel 19, lid 2 W.RO. Vrijstellingprocedure (1) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen voor het: vergroten v.e. woonhuis a/d Kamerstraat 66 in De Koog; plaatsen v.e. dakopbouw a/h Gerritslanderdijkje 260 in De Koog; oprichten v.e. carport en veranderen garage/berging a/d Herenstraat 46 in Den Hoorn De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. De conceptbesluiten liggen vanaf 19 maart 2007 geduren de twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schnftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Vrijstellingprocedure (2) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan voor het: het instellen van eenrichtingverkeer in de Thijsselaan, met de rijrichting van Drijverstraat naar Bernhardlaan, met een uitzondering voor fietsers; het parkeren voor vergunninghouders in te stellen voor de straten: Thijsselaan, Binsbergenstraat. Brouwer straat, Starkenburgh, Drijverstraat, Burdetstraat. Mees ter Kraaistraat, Wilhelminalaan. Achterom. Julianastraat en het Hof van Geus Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen één of meer van de genoemde ontwerp besluiten bij ons een zienswijze indienen binnen twee weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd Het ontwerp besluit is tot twee weken na de publicatie in te zien bij de balie grondgebied van de gemeente Texel Verkeersbesluiten Burgemeester en Wethouders hebben ter bevordering van de verkeersveiligheid de volgende verkeersbesluiten genomen: gedeeltelijk veranderen v.e. recreatief opstal a/d Post- 1het opheffen van het inrijverbod van de Langwaal, tus- weg 66 in Den Burg sen Sommeltjesweg en Laagwaalderweg, 2. het instellen van eenrichtingverkeer in de Langwaal, tussen Sommeltjesweg en Laagwaalderweg met de rijrichting van Sommeltjesweg naar Laagwaalderweg met een uitzondering voor fietsers; De verkeersbesluiten gaan in op 1 juni 2007. Het bouwplan is in stri/d met het ter plaatse geldende bestemmings plan Het conceptbesluit ligt vanaf 19 maart 2007 gedurende zes weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis Gedu rende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schnftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Agenda welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op de eerste en derde donderdag van de maand in het stadhuis van Den Helder aan de drs. F. Bijlweg 20. In 2007 komt de commissie naar Texel op (onder voorbehoud) 8 maart, 10 mei, 5 juli. 6 september en 1 november. De agenda is voor een ieder ter inzage op de www.texel.nl en bij de publieksbalie vanaf de maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadenng wilt bijwonen kunt u dit aanmelden bij genoemde balie. Bestemmingwijziging Burgemeester en Wethouders willen op basis van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening meewerken Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen één of meer van de genoemde besluiten bij ons een bezwaarschnft indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd. Het bezwaarschnft dient ten minste te bevatten: de naam en het adres van de indiener, de dagtekeningeen omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaaktde gronden van het bezwaar, zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit Indien een bezwaarschnft is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen btj de president van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg F (0222) 36 22 87 T (0222) 36 21 21 E email@texel.nl OPEN maandag/donderdag 3.30 - 12.30 uur vrijdag 17.00 - 19.00 uur Voor alle producten zie oc www.texel.nl een uitbreiding van het bestemmingsvlak wonen aan de Pontweg 40 tot 5000 m2. In de voorschriften behorende bij het bestemmingsplan "Buitengebied Texel, herziening ex artikel 30 WRO" is hiervoor een wijzigingsbevoegd heid opgenomen in artikel 14. Het wijzigingsbesluit ligt vanaf maandag 19 maart 2007 gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling Publiekszaken van het gemeen tehuis. Indien u een zienswijze heeft kunt u deze binnen de termijn van inzage legging mondeling of schriftelijk indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende vergunningen voor het houden van een evenement zijn aangevraagd: Tevoko Volleybalvereniging voor het houden van het Buitentoernooi Volleybal Tevoko Texel op de speelweide "Het vlerkante stuk" aan de Ploeglanderweg op 2 en 3 juni a.s.; de heer S.C. Eldering voor het houden van de Rommel markten Oosterend op 7 en 21 juli en 4 en 18 augustus a.s. in het centrum van Oosterend; de Stichting Strenderpop voor het houden van het Strenderpop op 18 augustus a.s. in de Muzieknis aan de Oranjestraat te Oosterend; de organisatie Jachthondenproef Texel voor het houden van de Jachthondenproef Texel op 16 september a.s. rondom "Dorpzicht" aan de Stengweg te De Cocks dorp; L.R. Waddenruiters en P.C. Kleppertjes voor het houden van de SGW Texel, een buitenwedstrijd op Manege Akenburg en omgeving aan de Akenbuurt te Den Burg op 6 oktober a.s.. Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester Postbus 200. 1790 AE in Den Burg. Voorgenomen verkeersbesluiten Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om ter bevordenng van de verkeersveiligheid de volgende ver keersbesluiten te nemen en in te laten gaan per 1 juni 2007: Verordening materiele financiële gelijkstelling onderwijs De gemeenteraad heeft op 13 maart 2007 de "Verordening materiele financiële gelijkstelling onderwijs gemeente Texel" vastgesteld. De gemeente Texel biedt de scholen voor openbaar en bijzonder onderwijs op Texel jaarlijks voorzieningen aan zoals schoolbegeleiding en logopedie. De regels voor de aanvraag en de toekenning van deze voorzieningen zijn nu door de raad vastgelegd in deze verordening. De verordening treedt in werking op 1 april 2007. Een exemplaar van deze verordening ligt ter inzage bij de receptie in het gemeentehuis Meer informatie is te verkrijgen bij de heer L. de Boer afde ling samenleving van de gemeente Texel, telefoonnummer (0222) 36 22 71 of e-mail ldeboer@texel.nl Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden tegen deze besluiten een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit Is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift moet worden ingediend bij het college van Bur gemeester en Wethouders, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Het ondertekende bezwaarschrift dient in ieder geval te bevat ten: de naam en het adres van de indiener, da dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen, bezwaar wordt gemaakt, de gronden van hei bezwaar en zo mogelijk een afschrik van het t-estreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, Is hei in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de vccrzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Particuliere meierblissen Texelaars die maandag 30 april a.s. een meierblis willen ontsteken kunnen dit met een aanvraagfor mulier bij de gemeente melden. De formulieren met de bijbehorende voorschriften zijn verkrijgbaar in het gemeentehuis bij de Servicebalie. U kunt deze ook downloaden vanaf de website www.Texel.nl (rubriek Digitaal loket). In verband met administratieve afhandeling en con trole moet de aanvraag uiterlijk 30 maart a.s. bij de gemeente ontvangen zijn. Als u binnen 15 werkda gen na indiening van de aanvraag geen gemeentelijk (schriftelijk) tegenbericht ontvangt op de aanvraag, dan is de ontheffing verleend, mits aan de gestelde voorschriften wordt voldaan. Gemeenschappelijke meierblissen Deze mogen worden opgebouwd vanaf zaterdag 31 maart a.s.. tenzij een andere opbouwlermijn is aangegeven, op de volgende plaatsen: De Koog: op het voormalige SW-terreln tegenover Kustpark Texel aan de Bosrandweg. Opbouwen kan pas vanaf zaterdag 14 april a.s. en alleen tussen 9:00-18:00 uur, storten van meierblis- afval buiten deze periode en tijden is niet toe- Collegebesluiten over warenmarkt Burgemeester en Wethouders hebben op 6 maart 2007 de volgende besluiten genomen: 1 de indeling van het marktterrein; 2. beleidsregels voor het uitgeven van dagplaatsen voor standwerkers. In besluit 1 (indeling markt) is vastgelegd welke stand plaatsen op de markt zijn bestemd voor jaarplaatsen, seizoenplaatsen, verkoopwagens en standwerkers Dit besluit is een uitwerking van artikel 3 van de Marktverordening. In besluit 2 (beleid standwerkers) worden beleidsre gels gegeven over de wijze waarop de plaatsen voor standwerkers worden uitgegeven. Deze beleidsregels zijn opgesteld om toepassing te geven aan artikel 19 van de Marktverordening De besluiten treden in werking op 1 april 2007 De collegebesluiten liggen ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuls. Hier is ook nadere informatie verkrijgbaar. Oudeschild: aan de Redoute, op de gemarkeerde plaats, 1 km voorbij Oudeschild richting Pontweg, rechts in de berm. Oosterend op hoek Nieuweschild-Fanneweg. Den Hoorn, aan de Stolpweg, op de gemarkeerde plaats. De Cocksdorp: aan de Stengweg, op het opslagter rein van het Hoogheemraadschap. De Waal: op de gemarkeerde plaats naast Span- gerweg 10. Polder 't Noorden: op de hoek Stuifweg-Lancaster- dijk, op de gemarkeerde plaats bij hoeve Utopia. 't Horntje: achter fietsverhuurbedrijf, op grond van Rijkswaterstaat. Den Burg. aan de Haffelderweg, het weiland ten zuiden van de wielerbaan. Voor de meierblis is uitsluitend het storten en verbranden van schoon afvalhout, snoeiafval en slootruigte toegestaan Storten en verbranden van schadelijke of gevaarlijke stoffen of voorwerpen is ten strengste verboden. Daarop zal worden ge controleerd. Bij overtreding zal de ontheffinghouder daan/oor verantwoordelijk worden gehouden. Als ter plaatse wordt geconstateerd dat er verboden afvalstoffen worden gestort, wordt onmiddellijk pro ces verbaal opgemaakt De gemeente zet zich sinds heugenis in bij andere overheden voor het behoud van de Texelse traditie van de meierblis. Breng door overtredingen deze traditie niet in gevaar! De meierblis is niet bedoeld om op een gemakkelijke manier van uw overbodige afval af te komen. Daar voor moet u toch echt bij De Hamster in Oudeschild zijn. Raadpleeg voor de openingstijden de Texelse Telefoongids. Voor informatie kunt u bellen met de Publieksbalie, telefoon (0222) 36 21 20.

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 8