Sp°rt Zaalvoetballers Oudeschild winnen opnieuw Jip?! TEXELSE 7 COURANT Degradatienood SV De Koog steeds heviger Mantje E1 zaalvoetbalkampioen SV Oosterend wint en verliest in paasweekend Winst en remise Texel'94 tegen Wieringerwaard DONDERDAG 12 APRIL 2007 Oudeschild heeft zaterdag het eerste Dorp-tegen-dorptoernooi »oor zaalvoetballers van veertig jaar en ouder gewonnen. De Skil- ders speelden in een spannende finale gelijk (2-2) tegen De Cocks dorp, maar waren vervolgens net iets koelbloediger in het benutten van penalty's. Op de voorlaatste dag van 2006 had Oudeschild ook al het toernooi voor zaalvoetbal lers van alle leeftijden gewonnen. Ondanks een grote hoeveelheid afzeggingen was sprake van een leuk en sfeervol toernooi, waarbij elk team wel een paar smaakmakers had. De oudste speler van het toer nooi was de 65-jarige Bep Vonk, die als gast meedeed bij De Waal. Dat was eigenlijk tegen de reglementen, maar Texels kleinste dorp had zo veel moeite een team op de been te brengen dat organisator Edo Kooi man (niet geheel toevallig zelf ook Waalder) dispensatie had verleend. Vonk liet zien nog steeds goed mee te kunnen. Zonder een stap teveel te doen, zette hij met speels gemak en op zijn bekende rustige wijze de tyien uit. Knap was ook de prestatie van Frans Stolk in het doel van De Cocksdorp. Het was hem bepaald met aan te zien dat hij al zestig is. Hi] teerde niet alleen op zijn inzicht, maar dook nog verrassend lenig naar de grond wanneer de situatie daar om vroeg. De ene poule was spannender dan I de andere. De Cocksdorp won dne keer - van Den Burg-Oost, De Waal en Den Hoorn - en plaats- te zich daarmee met gemak voor (j de finale. Opvallendste speler was de nog steeds zeer handige Paul Exel. De gewezen spits van Strafschoppen moesten Frans Stolk oog in oog de finale de beslissing brengen. Op de foto staan Oudeschilder Dirk Barends de Cocksdorper keeper Texel'94 kreeg de lachers op zijn hand toen hij vanaf de tribune het verwijt kreeg dat hij teveel pingelde en bromde: 'Ik heb de bal m'n hele leven niet afgegeven en dat doe ik vanavond ook niet.' In de andere poule had Oudeschild een koude start door van Den Burg-West te verliezen. Vanaf het moment dat Dirk Barends zich bij de selectie had aangesloten, ging het beter. Eerst werd Oosterend verslagen, daarna was de beurt aan De Koog, dat de voorgaande wedstrijden had gewonnen, maar tegen Barends en consorten diep moest buigen en in twintig minuten negen doelpunten om de oren kreeg. Daarmee hadden De Koog, Oudeschild en Den Burg- West alledrie zes punten veroverd. Het betere doelsaldo van Oude schild gaf de doorslag, waarna dit team na een gelijkopgaande strijd en penalty's ook de finale won. Organisatoren Edo Kooiman en Hans Polderman waren na afloop tevreden. 'We hebben goede reac ties gehad. Jammer was alleen dat er zoveel afzeggingen waren. Mis schien was de datum niet zo goed gekozen. In het paasweekend was er veel te doen op Texel. Volgend jaar doen we het waar schijnlijk wat eerder We willen het dan ook wat uitbreiden. Door ook jeugd erbij te betrekken, bijvoor beeld. Dat komt de publieke belang stelling hopelijk ook ten goede.' Het eerste elftal van SV De Koog heeft een slecht weekend achter e rug. Zaterdag was de ploeg van trainer Hans van der Park met 0-3 te zwak voor Petten, maandag kon het opnieuw niet imponeren en nam Nieuwe Niedorp met een zege (0-2) de winstpunten mee naar de vastewal. Door deze twee nederlagen is degradatie naar de zesde klasse een stuk dichterbij gekomen. Tegen Petten, waarvan eerder dit sei nen werd gewonnen, kon trainer Hans van der Park niet beschikken over Arie van der Vis. Peter Koom was wel beschikbaar en begon als wisselspeler, samen met Yoni Hou wing en Dewi van der Plaats. In de eerste helft was het spel van beide kanten niet goed, waardoor er nau welijks kansen werden gecreëerd. Spitsen Wouter Kuip en Maurice de Groot waren onbereikbaar en Eddy Witte had een zware dobber aan zijn tegenstander. Deze behendige mid denvelder zorgde enkele keren voor dreiging en was betrokken bij de 1 -0. Hij speelde de bal op een medespeler, die vanaf de middenlijn ongehinderd kon opstomen. Toen geen enkele verdediger zich geroepen voelde hem aan te vallen, kon de Pettemer met een droge knal vanaf de rand van het strafschopgebied scoren. Even later verrichtte keeper Steven van Beek Seen fabelachtige redding op een kop bal van teamgenoot Arnold Kaercher, waardoor de schade in de eerste helft jtëperkt bleef. Met Peter Koorn als vervanger voor Eddy Witte moest De Koog na rust op zoek naar de gelijkmaker. Na een kwartier blesseerde de keeper van Petten zich bij een achterbal aan zijn hamstnngs. Hierdoor moest nood gedwongen een veldspeler op doel staan. Het maakte weinig uit. want de Kogers konden geen potten breken. De enige kansen waren voor Pieter List, die rakelings naast kopte, en Wouter Kuip, die bij'een vrije trap te hoog schoot. Halverwege de tweede helft werd Petten in het zadel gehol pen door de Koger defensie. Kaer cher anticipeerde niet goed op een hoge voorzet en kopte de bal over zijn eigen keeper in het doel. Direct daarop werd Yoni Houwing als extra aanvaller in het veld gebracht voor René de Jong. Zonder succes, want een nieuw misverstand tussen Kaer cher en Van Beek betekende even later 0-3. Steunpilaren Zonder steunpilaren Roelf Siebinga en Peter Koorn moest De Koog twee dagen later al in de derde minuut een tegentreffer incasseren Nieuwe Niedorp plaatste de bal uit een vrije schop hoog voor het doel, waar een vrijstaande aanvaller van dichtbij kon inkoppen. De thuisploeg had het in deze fase erg moeilijk en verloor veel persoonlijke duels. Na een kwartier maakte Pieter List een inschattings fout, waardoor een tegenstander ongehinderd op het Koger doel kon afgaan. In de achtervolging kwam zowel List als de Nieuwe Niedorper in botsing met Steven van Beek, die hierbij geblesseerd raakte. Na een blessurebehandeling kon de keeper toch verder. De eerste echte kans voor De Koog ontstond pas halver wege de eerste helft. Op aangeven van Wouter Kuip haalde Arnold Kaer cher hard uit. De keeper reageerde alert en voorkwam hiermee de gelijk maker. Ook bij een goed genomen vrije trap van dezelfde Kuip bracht de doelman van Nieuwe Niedorp knap redding. In de tweede helft raakte keeper Van Beek wederom gebles seerd, toen een doorgebroken speler hem met gestrekt been hard raakte. De aanvaller van Nieuwe Niedorp werd hiervoor niet bestraft. Koger René de Jong kreeg daarna wel een gele kaart voor het ten val brengen van een tegenstander. Een minuut later was De Jong dicht bij de gelijk maker, toen hij de verdediging te slim af was en alleen voor het doel van de gasten opdook. Zijn schot ging via de voeten van de keeper naast.Hierna kreeg Nieuwe Niedorp, dat fysiek een stuk sterker was, meer greep op het spel en al snel ook een paar goede kansen. Tot driemaal toe ging de bal rakelings naast. In de slotfase werd bij De Koog de geblesseerde Tristan Ellen vervangen door Jeroen Backer en kwam Mark Schoo in de ploeg voor Eddy Witte. Kort nadat hij in het veld was gekomen, kreeg Backer een uitstekende kans op de gelijkmaker. Hij schoot van dichtbij hard over. Toen Arie van der Vis enkele minuten later een tegenstander in het straf schopgebied onderuit haalde en de scheidsrechter Nieuwe Niedorp een (benutte) penalty toekende, was de stnjd gespeeld. In de slotfase kwam het moegestreden De Koog nog een keer goed weg bij een schot op de paal. Met nog twee wedstrijden te gaan is De Koog in hevige degrada tienood. De ploeg heeft een achter- tand van twee punten op Wieringer- waard, de laagst geklasseerde ploeg die bij deze stand net niet degradeert. De komende weken speelt De Koog nog uit tegen Bergen en thuis tegen Con Zelo. Biljarten DVO Met een grote voorsprong op Piet Plug en Caecilia Roeper is biljarter Ries Balk kampioen geworden bij het librespel op maandag. Op de donderdag behaalde Wilfred Ven del de eerste plaats, gevolgd door Dirk Biesboer en Sylvia Sessink. Vendel had precies genoeg par tijen gespeeld om in de einduit slag mee te tellen. Drie spelers van de donderdag kwamen om deze reden niet in aanmerking voor het kampioenschap. Inmiddels zijn de poulewedstrijden begonnen, waarin wordt uitgemaakt wie de overallwin naar van DVO wordt. Ook bij het driebanden is de beslissing gevallen en is begonnen met de wedstrijden om de Piet de Graafbokaal. Bij het bandstoten wordt op 24 april de laatste ronde gespeeld, wan neer Jan Witte, Frans Bik en Ries Balk zullen uitmaken wie kampioen wordt. Jeugdige turnsters in Den Helder Turnsters Daniëlle Polderman, Eva van der Velde en Willemijn van Ros- sum behaalden zaterdag goede prestaties in de basisklassewed- strijd in Den Helder. De meisjes, geboren in 1999, kwamen uit in niveau 12 en turnden hun twee de wedstrijd. Daniëlle Polderman behaalde 27,3 punten (sprong 7,6, brug 6.5, balk 6,3. vloer 6,9). Wil lemijn van Rossum presteerde goed op de brug met ongelijke leggers. Volgens trainer Abdou Bahrini had deze oefening meer punten ver diend. Zij behaalde een totaal van 30,55 punten (sprong 8,7, brug 6,25, balk 7,35, vloer 8,25). Eva van der Velde behaalde 31,85 punten (sprong 8,65, brug 8,2, balk 7,75, vloer 7,25). In mei volgt de derde en laatste wedstrijd van het seizoen. Voetbalprogramma Zaterdag 14 april: Texel'94 B1 -De Koog B1 13.00 SEW B1 -Texel'94 B2 12.30 Texel'94 B3-Den Helder B2 13.00 JVC B2-Oosterend B1 14.30 O'does/Tw. MB1-Texel'94 MB1 13.00 Castricum MB1 -Texel'94 MB2 10.30 Texel'94 MB3-Reiger Boys MB2 11.30 W'meer C1 -Texel'94 C1 11.30 Wiron C2-Texel'94 C2 11.30 Oosterend C1-Geel Zwart C1 13.45 ZDHC1-JVCC4 12.00 De Koog C1 -WGW C2 14.00 SRC D1 -Texel'94 D1 12.00 Texel'94 D2-VIOS W D4 11.30 Sint Boys D1 -Texel'94 D3 11.00 Texel'94 D4-ZAP D3 11.30 Oosterend D1-Geel Zwart D1 10.00 Geel Zwart D2-Oosterend D2 10.00 Oosterend MD1 -Spirit'30 11.45 Waterloo G1 - Texel'94 G1 10.30 Door met 9-1 van Klif te winnen, hebben de E1-pupillen van Mantje donderdag de voorjaarscompetitie zaalvoetbal gewonnen. Met nog één wedstrijd voor de boeg, hebben de nieuwe kampioenen een niet meer te overbruggen voorsprong van zes punten op de naaste belager, Sportshop. Op de foto, staand van links naar rechts: Sander Maat, Cor Bijpost, Hidde Brons, Aron de Wit en coach Leendert Eelman. Hur kend: Daan Eelman, Mike Middel bos, Rutger Mast en Teun Eelman. Texelse pupillencompetitie: Roda-Heerenveen De Koog F1-AZ - Oosterend F1 -SVC F1 De Koog F2-Vitesse De Koog E1 -Liverpool Chelsea-Arsenal SVC E1-ZDH E2 Blackburn-Manchester ZDH E1-Oosterend E1 Zondag 15 april: Succes-ZDH Texel'94 2 -Zeevogels 2 Kaagvogels 3-Texel'94 5 Oosterend 2-Succes 6 Geel Zwart 4-Oosterend 3 Petten 3-De Koog 2 De Koog DA1 -Oosterend DA1 De Koog DA1 -Oosterend DA1 DESS MA1-Texel'94 MA1 9.00 10.00 9.00 9.00 10.00 10.00 10.00 10.00 1000 14.00 12.00 11.00 12.00 14.00 12.00 13.30 13.30 13.30 Sverre Eschweiler zwemt toptijden Sverre Eschweiler heeft bij zwem wedstrijden in Volendam prima gepresteerd. Zijn grootste succes op het Paastoernooi boekte hij op de 100 meter vlinderslag, die hij won in 1.09.16 minuten, een nieuw persoonlijk record. Ook op de 100 meter vrije slag zwom de jeug dige Texelaar nooit eerder zo snel. De tijd, 0.58.16, was goed genoeg voor de tweede plaats. Ook op de 100 meter rugslag (1.09.88) en de 200 meter vrije slag (2.11.15) veroverde hij de tweede plaats. Op het slotnummer, de 200 meter wis selslag, vestigde hij in 2.31.67 een nieuwe persoonlijke toptijd en werd hij vijfde. Driebanden DVO Met een ruime voorsprong op zijn achtervolgers is Ab-Jan Witte kampioen geworden van het drie banden van biljartvereniging DVO uit Den Burg. De eindstand wordt berekend aan de hand van het winstpercentage, waardoor ook mensen die niet alle partijen heb ben gespeeld, kans maken op het kampioenschap. Witte behaalde een percentage van 61,8. Frans Bik eindigde met 56,9 procent op de tweede plaats, Ruud Mets (56,4) werd derde. Frans Bik moest zijn laatste partij winnen om op de tweede plaats te eindigen. Dat lukte hem, hoewel hij matig van start ging. Zowel Bik als Olaf Witte verlaten speelden dit sei zoen voor het laatst mee, volgend jaar stappen zij over naar de libre- competitie. Henk Aubertijn wist met een late eindspurt van de tiende naar de vierde plaats te klimmen. Jan Witte, die het hele jaar in de topdrie te vinden was, zakte mede door zijn sterke tegenstanders van de laatste weken naar de vijfde plaats. Gerard Appelman, Henk Pnns en Cees de Graaf speelden allemaal een percentage van meer dan vijftig Minder dan vijftig procent speelden Cees Bonne, Willem van de Wetering, Cees van Lenten, Jan Bakker, Cees Maas, Klaas van der Veen en Frans Witte. De onderste plaatsen worden ingenomen door Marco van de Vis, Ab Witte en Olaf Witte. Zij speelden een percentage van rond de 43. Henk Prins wist op de laatste avond nog met een serie van zes caramboles zijn persoonlijk record te verbreken. De laatste dne speelavonden van april staan in het teken van de Piet de Graafbokaal. Door loting zijn twee poules samengesteld, waar van de winnaars in een kruisfinale uitmaken wie met de beker naar huis gaat. Titelverdediger is Olaf Witte. Jongeren Informatie Punt i SV0 heeft drie punten aan het I paasweekend overgehouden. H Zaterdag moest de ploeg op eigen I veld buigen voor Kaagvogels (2- I 5). maandag werd in Schagerbrug I met 2-3 gewonnen van Vesdo. De Oosterenders begonnen sterk aan de wedstrijd tegen Kaagvogels e" kregen ook diverse kansen. Het zat de thuisploeg echter niet mee, want het was Kaagvogels dat na fwmtig minuten de eerste treffer Scoorde. Daarna was sprake van Sen gelijkopgaande strijd. Hoewel de ruststand (0-1) anders deed vermoeden, kwam SVO er in de tweede helft nauwelijks meer aan te pas. Door een dubieuze iich'i penalty werd het vlak na de hervat- n? ting 0-2, waarna Oosterend er niet bac- "teer in leek te geloven en Kaag- j\oz- v°gels alle kans kreeg er op los te scoren. Pas toen het 0-4 stond, deden de Oosterenders iets terug, oen Ed de Vries een penalty benut te. Toen Ruben Duinker even later aai scoorde uit een vrije trap, leek een verrassing toch weer mogelijk. yVO zette aan en drong Kaagvogels jPAJg. maar slaagde er niet in de fel Pegeerde aansluitingstreffer te sco- j*"- Doordat de gasten nog wél een doelpunt maakten, werd het 2-5. Pen dissonant waren de rode kaar ten die twee Oosterenders en een •Peler van Kaagvogels kregen, no'ger Zoetelief zou zich hebben °ezondigd aan natrappen, Dick nnig< am"} Hooyschuur aan slaan. Beide spe lers ontkenden dit en trainer Jitze Beintema verklaarde na afloop dat de vereniging bij de tuchtcommissie in beroep gaat. Tegen Vesdo kon hij echter nog niet over hen beschik ken. Rentree In Schagerbrug maakten deson danks dertien spelers hun opwach ting. Chris de Vries vierde na vijf maanden zijn rentree en stond samen met Tom Witte in de spits. Chris Ellen en Dennis Daalder begonnen op de reservebank. Aan vankelijk leek het een desastreuze middag te worden. Vesdo com bineerde de gasten van het veld en kwam al na drie minuten op voorsprong, toen de spits na een fraaie steekbal vanaf het midden veld alleen op doel kon afgaan. Hij liet keeper Marco Drijver volledig kansloos. Met de schrik in de benen ging Oosterend op zoek naar de gelijkmaker, maar een paar minuten later werd het al 2-0. Het doelpunt was een kopie van het eerste, zij het dat de spits twee meter buitenspel stond. Pas na deze tegenslagen begon Oosterend beter te voetballen en werd Vesdo steeds meer onder druk gezet. Dat resulteerde na twintig minuten in de aansluitingstreffer. Deze kwam op naam van Chris de Vries, die van dichtbij onhoudbaar raak schoot. Vesdo had het in deze fase erg moeilijk en moest alle zeilen bijzetten om erger te voorkomen. Dat lukte niet, want even later werd het 2-2. Tom Witte werd vanaf het middenveld aangespeeld, draaide handig weg van twee tegenstanders en schoot de bal langs de keeper. De rust leek aan te breken met een gelijke stand, maar Ger Vlaming dacht daar anders over. Hij kreeg de bal van keeper Drijver en begon vervolgens een lange solo. waarbij hij met mooie schijnbewegingen de ene na de andere tegenstander op het verkeerde been zette. Na zeven tig meter te hebben overbrugd, stond hij alleen voor de keeper, die hij met een knap schot passeerde. Ook na rust bleef Oosterend aan vallen. Na tien minuten verliet Ger Vlaming het veld. Spits Chris de Vries nam zijn plaats in de verde diging in. Invaller Dennis Daalder werd in de voorhoede geposteerd. Zijn eerste actie was prachtig. Hij kreeg de bal en stiftte die ineens door op Tom Witte, wiens schot net doel miste. Even later werd Witte vervangen door Chris Ellen. In het laatste kwartier zette Vesdo nog wel even aan en moest de Oosterender verdediging een paar keer ingrijpen, maar grote kansen bleven uit, waar door het 2-3 bleef. Zondag zijn de Oosterenders vrij, de week erop spelen ze thuis tegen titelkandidaat Watervogels. Texel'94 heeft aan de twee wed strijden tegen Wieringerwaard vier punten overgehouden. Zater dag werd het op het veld aan de Haffelderweg in een matige wed strijd 1-1, twee dagen later stel den de Texelaars orde op zaken en werd de degradatiekandidaat in eigen huis met 1-2 verslagen. Wieringerwaard staat sinds jaar en dag bekend als een lastige tegen stander, die in elke wedstrijd tot het uiterste gaat en pas is versla gen wanneer het laatste fluitsignaal heeft geklonken. Dat ondervond ook Texel'94, dat de ploeg in het paasweekeinde zelfs tweemaal trof. Vooral zaterdag maakten de in het rood en wit geklede Waarders, die in degradatienood verkeren, het de Texelaars knap lastig De gastheren mochten de handen dichtknijpen dat de spitsen van de bezoekers het vizier niet op scherp hadden. In de beginfase knalden ze de bal enkele malen hoog over en naast het doel van keeper Dennis Schouwstra. Het was duidelijk dat de gebles seerde Marcel Ris op het Texelse middenveld node werd gemist. In het tweede gedeelte van de eerste helft kregen de. mannen van trainer Martin Koorn en coach Ralph Koning wat meer grip op de wedstnjd Dat leidde na een half uur tot de fraaie openingstreffer van spits Joey van der Vis. Pas daarna begon het echt te draaien bij de Texelaars en bleek de thuisclub, vooral technisch, meer in z'n mars te hebben dan de tegen stander. De kansen bleven echter onbenut, waardoor Wieringerwaard mocht blijven hopen op een goed resultaat. Vlak na rust kreeg Texel'94 volop kansen de wedstrijd te beslissen, maar door hun solistische acties te ver door te voeren, slaagden de gastheren er met in de doodsteek uit te delen. Wieringerwaard vocht onvermoeibaar door en kreeg twin tig minuten voor het einde loon naar werken, toen spits Mark Breed dankbaar gebruik maakte van een foutje in de Texelse achterhoede. In de slotfase werd het spel aan beide kanten steeds rommeliger en aan het eind kon vriend en vijand tevre den zijn met het gelijkspel. Gewaarschuwd Hoewel Texel'94 zich gewaarschuwd mocht weten, ging het twee dagen later al in de vijfde minuut bijna mis. Door knullig balverlies aan Texelse zijde kon spits Breed plotseling vrij opstomen. Gelukkig voor de gasten schoot hij de bal net naast het doel. Een paar minuten later was het aan de andere kant wel raak. Spits Leon Zijm zette een rush op en bekroon de deze met een doelpunt, waarbij keeper Ger Schook kansloos was. In het vervolg verzuimde Texel'94 door te drukken en golfde het spel heen en weer, waarbij ook Wierin gerwaard aan aanvallen toekwam. Na een half uur slaagden de bezoe kers er toch in de voorsprong uit te breiden. Tim Kedde werd in het strafschopgebied gevloerd, waarna Martin Koorn de toegewezen penal ty benutte. In de slotfase verrichtte de doelman van de thuisclub twee stijlvolle reddingen, waardoor hij zijn team voor de knock-out behoed de. Toch kon-Texel'94 halverwege met een comfortabele stand van de thee genieten. Vijf minuten na rust ontsnapten de gasten aan een tegendoelpunt, toen de spits van Wienngerwaard voor open doel via de lat over schoot. Daarna kregen beide voorhoedes doelrijpe kan sen, maar de zuiverheid ontbrak. Bij vlagen konden de toeschouwers genieten van mooie, maar soms net iets te ver doorgevoerde staaltjes gallery-play van de Texelse aanval lers. Doordat Texel'94 verzuimde te scoren en halverwege de tweede helft gas terugnam, bleef de Wierin- gerwaarders hun kansen ruiken. De thuisclub had bij een voorzet vanaf de rechterkant bijna succes, maar de aansluitingstreffer bleef opnieuw uit. In de laatste twintig minuten werden Jeroen en Steffan Vlaming gewisseld voor Pieterjan Eelman en Niek van Egmond. Enkele minuten voor tijd slaagde spits René Kouse band van Wieringerwaard eindelijk in te scoren Hij verraste de iets te ver voor zijn doel staande Dennis Schouwstra met een mooi schot. Daarna volgden nog enkele span nende minuten, maar de stand bleef ongewijzigd, waardoor Texel'94 dne punten kon bijschrijven. Komende zondag is Texel'94 vrij, de week erop komt koploper Hugo Boys op bezoek. Texelse recreatiecompetitie: Texelse Boys-De Koog 10.30 Oosterend-Texel 10.30 Dinsdag 17 april: Texelse pupillencompetitie: De Koog F2-Vitesse 18.00 AZ-Oosterend F1 18.00 SVC F1-Roda 18.00 Manchester-Fulham 18.00 Liverpool-Arsenal 18.00 SVOE1-ZDHE2 18.00 Randstad Eilandcompetitie Ter afsluiting van de eilandcompetitie volleybal wordt op 8 en 15 mei een afvaltoernooi gehouden. Alle teams worden automatisch ingedeeld. Teams die niet willen deelnemen kunnen dit tot 1 mei doorgeven aan de wedstrijdleiding. Dat kan via e- mailadres eilandcompetitie@tevoko. nl. Ook gelegenheidsteams kunnen zich langs deze weg opgeven. Programma dinsdag 17 april: Veld A: 18.30 Smash'68-NBC Smash PK 19.15 De Waal-Smash PK NBC 20.00 Kobeko-CVI Vlinderwinkel 20.45 Maarco-Vlinderw. Bremakk. 2 21.30 Bremakk. 2-Cocky's Maarco 22.15 Koetshuis-Prinsen Cocky's Veld B: 18.30 PFB-Rabo Ecotiem 19.15 Ecotiem-Pilaar Rabobank 20.00 Interieurbouw-FIABDe Pilaar 20.45 Mantje-Wessels NIOZ 2 21.30 NIOZ 2-Beverdam Mantje 22.15 AH-De Wit Beverdam Veld C: 18.30 Klif 23-Krim Beverdam 19.15 Beverdam-Sportief Klif 23 20.00 Jozefsch.-Sportshop Sportief 20.45 De Boer-Timmers Jozefsch. 21.30 Schouwstra-Zeilmak. Allerlei 22.15 Bosma-Allerlei Zeilmakerij Wedstrijdleiding Ecotiem en Evelien (tel. 310096) Uitslagen: Smash '68-Foto De Waal 3-0; NBC-Bremak- kerl-2, de Prinsen van Texel-CVI 0-3; Vlinder- winkel-Paal 28 De Krim 2-1. Cocky's Kap- salon-NIOZ 1 3-0, Maarco Bouw-Bremakker 2 2-1; De Pilaar-Langeveld en de Roolj 0-3; Wessels Ontwerptl-PFB 3-0; Bouwcenter RAB-Mantje 0-3; Ecotiem-Albert Heijn 0-3; De Wit installatietechniek-lnteneurbouw Texel 0-3. Slageri| Beverdam-Rabobank 1-2: Klit 23-Slagerij Beverdam 2-1; Bosma-Schouw- stra 0-3; Zeilmakerij-Allerlei 3-0; lepe de Boer-Jozefschool 1 -2; Timmers Bakkenj-Dur- per Drup 2-1Bar Sportief-De Krim3-0. Voetbaluitslagen Dinsdag 3 april: Texelse pupillencompetitie: De Koog F2-De Koog F1 3-5 Zaterdag 7 april: De Koog-Petten Oosterend-Kaagvogels Texel'94-Wieringerwaard 0-3 2-5 1-1 Texelse pupillencompetitie: De Koog F1-Heerenveen 8-2 Roda-Oosterend F1 1-2 AZ-De Koog F2 9-1 SVC F1-Vitesse 0-4 Liverpool-De Koog E1 1 -3 Manchester-Blackburn 4-0 Arsenal-Chelsea 4-6 SVC E1-Oosterend E1 5-2 ZDH E1-Fulham 0-4 Maandag 9 april: Wieringerwaard-Texel'94 1 -2 De Koog-Nieuwe Niedorp 0-2 Vesdo-Oosterend 2-3

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7