I WERK Nieuw wonen in Den Burg £tos berichten H I^^onvTTlT mmuam Pfoevefit - iWBiri Donderdag 17 mei Muziekprogramma 1,,. J 'De Volmolen' TEXELSE JQ COURANT 14.00u Opening Gratis schminken en twee Springkussens voor de kinderen Oldtimer show Masterclass Mouten in de smaak van Bier Deelname 4 raaksjes 15.00/18.00 Small Buzz 15.00u Masterclass Hopsmaken in bier Deelname 4 raaksjes 16.00u Masterclass Wat is enkel, dubbel, en tripel Deelname 4 raaksjes 18.30/20.00 Bigband Texel 20.30/23.00 Beatles Revival Band 23-OOu Einde Bottelier Jan De Wit i r Uw nieuwe visitekaartje. I ®l WOENSDAG 16 MEI 2007 I" I Schoonmaakbedrijven Wij hebben voor u parttime Schoonmaakbedrijf Fonviile heeft werk voor u op de maandag en de vrijdag. Dan maken we op Texel vakantiebungalows schoon. Kom eerst eens bij ons op de kof fie. We laten u dan zien wat het werk inhoudt en u kunt meteen de sfeer proeven. Heeft u interesse, bel dan met Ruud Helleman, 06-128 24 469 of Henny v.d. Puyl, 06-100 29 256. penlngstijden t/m vr. 8.00 - 18.00 uur Kogerstraat 15 Den Burg Tel 312182 Binnenkort wordt gestart met de bouw van fase I van de 'Vuurvlinder' welke 10 twee-onder-één-kap huizen met garage omvat. Royale zonnige kavels van 270 m2 tot 391 m2. Koopsom v.a. 339.000,- v.o.n. Woonwensen zijn nog bespreekbaar! 3 KAVELS van 600 m2 tot 650 m2 met 3x ROYAAL VRIJSTAAND met GARAGE wonen 670 m3!). Slaapkamer/badkamer op de begane grond mogelijk! Bent u nog in het bezit van een eigen huis en u vraagt zich af hoe nu verder? Een gratis taxatie en een verhelderend gesprek helpen u mogelijk op weg naar een nieuwe woontoekomst. Bel voor meer informatie met TM Vastgoed - Eelman en van Heerwaarden - Jan Duin makelaardij of kijk op www.uniekwonenoptexel.nl BOTTELIER Weverstraat 18, Den Burg.T (0222) 31 21 34 f Ter uitbreiding van ons team zoeken wij: scholieren/ hulpkrachten (15+) m/v die na schooltijd, in de weekenden en vakanties graag de handen uit de mouwen steken. Ben je enthousiast, flexibel en houd je van stevig aanpakken, dan pas je precies in ons team. Let op! Deze leuke baan is niet alleen voor het seizoen, maar voor 12 maanden per jaar. Verdiensten boven minimum loon! Kom snel langs en vraag om een sollicitatieformulier. KCH erkend leerbedrijf LEKKER BIJ ASPERGES Turckheim Pinot Blanc AC. Alsace AtV Puschkin Red Sky Jagermeister Remy Martin Grand Cnj Cognac 70 d stoocker Wij zijn op vrijdag 18 mei gesloten. 1 Fijne dagen toegewenst! DBB Projectmanagement PR DBB Administratieve Ondersteuning BV joke de Boer Assurantiekantoor De Boer Bemiddeling Cor de Boer De nieuwe Opel Vivaro. m f OPEL - Nu met zeer voordelig introductiepakket voor maar 795.- P en de enige bestelbus met 7 jaar reparatiegarantie. Een zorgeloos gevoel1 Edilionpakket met o.a Airconditioning Elektrisch bedienbare ramen en verwarmde buitenspieqels Radlo/CD/MP3-speler met stuurwielbedienlng Chroompakket en lederen Ki|k voor het complete aanbod introductiepakketten op www.opel.nl/vivaro Opel Bedrijfswagens. Mooi werk. OPEL-DEALER RENTENAAR opelrentenaatl □osterend, &t 318000 Ter uitbreiding van ons team zoeken wij: allround verkoopmedewerker m/v 28-36 u/pw Het is een pré als je een BBL-opleiding (wilt) volg(t)en (niv. 1 t/m 4), Motivatie en flexibiliteit zijn belangrijke voorwaarden. Als je hieraan voldoet, helpen wij je graag je opleiding met succes af te ronden. Van zelfsprekend worden ook personen die geen opleiding (willen) volger van harte uitgenodigd te solliciteren scholieren/ hulpkrachten (15+) m/v die na schooltijd, in de weekenden en vakanties graag de handen uit de mouwen steken. Ben je enthousiast, flexibel en houd je van aanpakken, dan pas je precies in ons team. Let op! Deze leuke baan is niet alleen voor het seizoen, maar voor 12 maanden per jaar. Verdiensten boven minimum loon! Kom snel langs en vraag om een sollicitatieformulier. KCH erkend leerbedrijf bekendmakingen gemeente texel De meeste opnamen zullen overdag plaatsvinden, ms; een aantal opnamen, met name op de Haven te Oude schild, zullen 's nachts plaatsvinden. Meer inforrms over de verkeersmaatregelen van tijdelijke aardss verkrijgen bij de heer D. van Sijp van de afdeling lm Bouw, telefoon (0222) 36 21 77. vergunningen Aangevraagde bouw- sloopvergunningen i Schilderweg 185 in Den Burg: geheel vernieuwen van een woning (ontvangen 7 mei 2007); Koningsweg 14 in Oosterend: gedeeltelijk vergroten van een woning (ontvangen 9 mei 2007); Ankerstraat 10 in Oosterend: gedeeltelijk vergroten van een woning (ontvangen 9 mei 2007); Naalrand 23 in Den Hoorn: gedeeltelijk j vergroten van een woning (ontvangen 10 mei 2007); I Oost 34 in Oosterend: legaliseren van twee bergingen i (ontvangen 10 mei 2007). binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnjving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit waartegen het is gencht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunning kunt u inzien bij de publiekshalls van het gemeentehuis. verkeersbesluiten i Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd. Verleende bouw- sloopvergunningen Zanddijk 296, 296a in De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten van twee zomerhuizen (verzonden 10 mei 2007);Kamerstraat 66 in De Koog: gedeeltelijk ver groten van een woonhuis (verzonden 10 mei 2007); Roggeslootweg 763 in De Cocksdorp: gedeeltelijk ver anderen van een verdieping (verzonden 10 mei 2007); Dorpsstraat 144 in De Koog: gedeeltelijk vergroten van een café (verzonden 10 mei 2007); Barentszstraat 45 in Oudeschild: geheel vernieuwen van een aanbouw (verzonden 11 mei 2007); Molenstraat in Den "Burg: geheel opnchten van een woning (verzonden 11 mei 2007); Bmsbergenstraat 3 in Den Burg: plaatsen van een dakkapel (verzonden 11 mei 2007). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschnft wordt ondertekenden dient ten mins de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit waartegen het is gencht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis Verleende aanlegvergunning Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 44 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, en met in acht name van de bepalingen uit het bestem mingsplan "Buitengebied Texel" en de herziening "ex artikel 30 WRO Buitengebied Texel", aanlegvergunning verleend voor: het inplanten van een singel op het perceel Pelikaan- weg 1 te De Koog. kadastraal bekend gemeente Texel, sectie T nummer 275. Deze vergunning is verzonden op 8 mei 2007; Deze aanlegvergunning treedt in werking met ingang van de zevende week na de dag waarop deze is verzonden. Ingevolge de Algemene w Verkeersbesluiten Burgemeester en Wethouders hebben ter bevordering van de verkeersveiligheid de volgende verkeersbeslui ten genomen: het instellen van een zone voor parkeren in de Lang- waal. Vermaningspad en Hogereind in De Waal per 17 mei 2007. het parkeren voor vergunninghouders in te stellen voorde straten: Thijsselaan, Bmsbergenstraat, Brou werstraat, Starkenburgh, Drijverstraat, Burdetstraat, Meester Kraaistraat, Wilhelminalaan, Achterom, Julianastraat en het Hof van Geus in Den Burg, dit parkeren geld voor maandag tot en met donderdag en zaterdag van 9 uur tot 18 uur en op vrijdag van 9 tot 21 uur met ingangsdatuml juni 2007. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen één of meer van de genoemde besluiten bij ons een bezwaarschnft indienen bin nen zes weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten: de naam en het adres van de indiener, de dagtekeningeen omschrijving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar.zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschnft is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschnft wordt een bedrag aan griffierechten geheven Tijdelijke verkeersmaatregelen Filmopnamen op Texel In de periode van 19 mei tot en met 28 juni 2007 zal er een speelfilm op Texel worden opgenomen. De opnamen zullen vinden plaats op diverse locaties op Texel. Burgemeester en Wethouders van Texel maken be kend dat voor de filmopnamen de volgende tijdelijke verkeersmaatregel nodig is; In De Waal zal de Langwaal en het gedeelte van het Hogereind tussen de Langwaal en het Vermanings pad worden afgesloten voor het verkeer gedurende twee dagen, volgens de planning op 7 en 8 juni 2007. In verband met weersomstandigheden kunnen de opnamen worden verplaatst naar twee andere dagen tussen 8 juni en 28 juni 2007. bestuursrecht kunnen belanghebbenden Daarnaast kan het verkeer, waaronder ook voetgan gers, op diverse filmdagen op diverse locaties worden gevraagd even halt te houden tot na de opname van een shot De belangrijkste locaties hierbij zijn: De Gemeente Texel biedt bij inschrijving te koop aan: 2 stuks buitenboordmotoren type 'Mariner tweetar. 20PK langstaart', inclusief brandstoftank met bern- neaansluiting. Het bouwjaar van de motoren is 20W, Deze motoren zijn alleen tijdens het strandseizoet gebruikt; 1 stuks polyester strandreddingsvlet type'Crescent - afmeting ca. 4,60 X1,92 mtr. - inclusief roeiriemen Deze vlet is 4 jaar oud. In verband met de leeftijde- het bijzonder weinige gebruik, is de minimumprjs van deze vlet 2.350,=; 1 stuks polyester strandreddingsvlet type 'Crescent - afmeting ca. 4,60 X1,80 mtr. - inclusief roeiriemen Deze vlet is ca. 16 jaar oud; 1 caravan, merk Adria, type Forma, bouwjaar 1990 De caravan is incidenteel gebruikt t.b.v. overnach tingsmogelijkheid voor de beheerder van de nooc- camping. De afmetingen bedragen 4,65 2,25 2,4: meter. De caravan verkeert in nette staat. Bovenstaande artikelen worden in 5 afzonderlijke kavels aangeboden. De kavels van de boten zijn gekenmerkt als A en B. die van de motoreh 1 en 2. Bij de inschrijving moeths kavelkenmerk duidelijk worden vermeld. Het inset# bedrag wordt geacht inclusief BTW te zijn. Mogelijkheid tot bezichtiging, inlichtingen en inschrij ving: Woensdag 23 mei 2007 van 13:30 tot 15:30 uur bij Gemeentewerken, Reijer Keyserstraat 7 te Den Burg.Inschrijving: De inschrijvingen dienen vrijdag 25 mei 2007, voff 16:00 uur in bezit te zijn van de gemeente Texe met vermelding op envelop: 'inschrijving matenee Inschrijfadres: Gemeente Texel, Afdeling Gemeentewerken, t av dhr. J.A.Frederici, Reijer Keijserstraat 7,1791 A* Den Burg Gunning voorbehouden. routewijziging Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg F (0222) 36 22 87 T (0222) 36 21 21 E email@texel.nl OPEN maandag/donderdag 8.30 - 12.30 uur vrijdag 15.00 - 19.00 uur www.texel.nl Routewijziging in verband met Hemelvaart Op Hemelvaartsdag, donderdag 17 mei, is ge meentewerken gesloten Voor storingen en calamiteiten in rioleringen e.d. kunt u het nummer van de servicebalie 362111) bellen. U wordt dan automatisch doorverbonden met de storingsdienst. De huisvuil- en bedrijfsafvalroute van donder dag 17 mei wordt woensdag 16 mei opgehaald. Eventuele noodzakelijke ledigingen bedrijfsafval kunnen wij in de betreffende week op vrijdag voor u verzorgen. De hoek Rommelpot - Jan Aijeweg bij "Heidehof"; Ue Haven te Oudeschild; De Nikadel te De Koog ter hoogte van de Super De Boer; en een aantal locaties in de Slufter en op het Noord zeestrand. gemeentehuis gesloten Op Hemelvaartsdag, donderdag 17 mei, en vrijdag 18 mei zijn het gemeentehuis, CWI en uitzendbu reau Start gesloten El

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 10