m O GESLOTEN psgf ■«5©a ileberichten ©MHIT xfi vmvw EEN BETER MILIEU*** ...BEGINT BIJ JEZEL TEXELSE 8 COURANT Vlotte verkoopster Dros Maandag 4 juni GESLOTEN (Jatlmn'n(iiioei)e <§DR0GEHAM BESTRATINGEN Steen- en Houthandel Kabeltex voordeelbundel www.kabeltex.nl STOPPEN MET ROKEN ENAFVALLEN GEMAKKELIJK EN SNEL !OPGELET! Vrijdag zijn wij de gehele dag Fam. Bosma en medewerkers «50® I bekendmakingen gemeente texel vergunningen verkeersmaatregelen voorlichting Natura 2000 VI DONDERDAG 31 MEI 2007 Per direct gevraagd: voor 16-20 uur per week Reacties: Keurslagerij Parkstraat 42 Den Burg tel. 315707 Dinsdag 5 juni v.a. 16.30 uur weer geopend Oionilerij-eetlmii Rozendijk 17 - Den Burg MHIT Automatisering is een jong en dynamisch automatise ringsbedrijf op Texel. MHIT Automatisering richt zich vooral op de zakelijke markt (midden- en kleinbedrijf) en houdt zich bezig met automatisering in de breedste zin van het woord. De onderneming is gespecialiseerd in systeembeheer en on derhoud, advisering en installatie van netwerken. Daarnaast levert het een volledig assortiment hard- en software. Het bedrijf is een intermediair tussen gebruiker en fabrikant op het gebied van hard- en software. Door het zeer gevarieerde klantenbestand is het werken in de organisatie zeer afwis selend. Door snelle toename van het klantenbestand is een vacature ontstaan voor een SYSTEEM- NETWERKBEHEERDER m/v Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud, implemen tatie of migreren van computernetwerken bij onze relaties. Je wordt ingezet als supportspecialist systeembeheerder en zult deze functie vaak zelfstandig en soms met collega's uitvoeren. De uitdaging ligt dan ook in de diversiteit van de voorkomende activiteiten bij onze verschillende relaties Wij zoeken een flexibele specialist met ruime ervaring die zowel zelfstandig als in teamverband kan presteren. Je hebt goede communicatieve vaardigheden, bent stressbestendig, representatief, inventief, innovatief en bent in staat onze klanten te ondersteunen en te adviseren. Je hebt een HBO werk- en denkniveau en bent in het bezit van MCSE MCSA certificering of een gedeelte daarvan. Daarnaast heb je kennis van: Microsoft Windows 2000/XP/2003A/ista Microsoft Exchange 2000/2003/2007 Microsoft Terminal server Microsoft Office 2000/2002/2003/2007 Wireless networking Hardware- Netwerkcomponenten Kennis van de volgende zaken is een pre: Diverse Microsoft Server producten (SQL. Projectserver etc) Citrix/Linux/Novell/Unix Er wordt een 40-urige werkweek in een informele en collegi ale werkomgeving geboden. De vacature kent aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met 0222 321110. Sollicitaties voorzien van CV kun nen voor 18 juni 2007 verzonden worden aan onderstaand adres, ter attentie van Martijn van Hengel De Texelse Automatiseerders! Damwand en hardhout, ook geïmpregneerd. Tuinplanken, palen en ornamenten Siertogen, keuze uit 35 stuks Vlonderhout: hardhout en geïmpregneerd Palen: hardhout en geïmpregneerd Regels: diverse maten Rustieke tuinplanken Bevelsiding: Zweeds Rabat Tuinhekken en poorten Bloembakken en tuindecoratie Rondhoutpalen: onbehandeld en geïmpregneerd Afrasteringspalen: diverse lengtes diktes Rondhoutpalen en bevestigingsmateriaal voor buitenmaneges Franse boomschors: 70 It. Cacaodoppen: 70 It. Geïmpregneerd voor op bugalowpark: schuur 2x3 m2 lessenaardak, inloopdeur en raam, geplaatst over het hele eiland. 1665,- incl. BTW Showtuin in Oudeschild op het terrein van AB-Transport Tel. 06-50823488 -REBUS- OPLOSSING: TV - RADIO - DIGITAAL - INTERNET - BELLEN Schakel nu over op de Een totaalpakket v.a. €33,- per maand tv/radio internet bellen digitaal Schilderend 102, Den Burg, tel. 362730 Alles op één vertrouwd adres met service aan de deud Behoort u ook tot die groep mensen die vastbesloten is het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Heeft u ook van die situaties of gewoonten waarbij u bijna automatisch een sigaret pakt ofschoon u er eigenlijk mee wil stoppen? Indien u stopt met roken kunt u uw lichaam weer in goede conditie brengen. Heerlijk om weer meer zuurstof te kunnen inademen, veel beter te ruiken en te proeven. Geen hoofdpijn, niet meer kortademig, geen kwellende rokershoest, niet meer afhankelijk van nicotine. Is dit geen goede motivatie om te stoppen? Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen. Bij de oren zetten wij drie steriele puntjes in die het lichaam snel ontgiften en en/oor zorgen dat u binnen vier dagen geen nicotine meer in uw bloed heeft, dit wordt afgevoerd via de natuurlijke weg. Omdat dit zo snel gaat heeft het lichaam geen tijd voor afkick verschijnselen, zou uzelf stoppen zonder hulpmiddelen dan duurt het ongeveer een maand voordat de nicotine eruit is en dan komen juist die nare bijverschijnselen Zodra deze zijn geplaatst beginnen ze direkt te werken en u zult merken dat de zin om te roken direkt gaat afnemen. Ook krijgt u een puntje dat ervoor zorgt dat u niet gaat snoepen zodat u dus niet dikker wordt De puntjes vallen er na twaalf dagen vanzelf uit. Deze methode wordt ook wel auriculo-therapie ge noemd, dit staat voor oor acupunctuur, en is één van de veiligste behandelmethoden De ervaring leert dat deze zichzelf bewezen heeft doordat er duizenden mensen baat bij hebben gehad. Ons slagingspercentage is 97 Wij geven een levenslange garantie op de behande ling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoon te binnen een half jaar, dan krijgt u van ons oen geheel gratis tweede behandeling. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Onze behandelwijze heeft regelmatig positieve aandacht gekregen van diverse actualiteitenprogramma's op TV Ook kunt u bij ons terecht om af te vallen. U krijgt dan twee puntjes in beide oren die het honger- en snoepgevoel totaal wegdrukken en de spijsvertering helpt te stimuleren en dus sneller op gang brengt. Dit in combinatie met een uitgekiend dieét schema waar gewone alledaagse dingen opstaan en waar ook het hele gezin van kan mee eten en u zoveel eet dat u geen hongergevoel overhoudt. De resultaten hiervan zijn dat u in een maand 6 tot 8 kilo afvalt. Op DINSDAG 12 JUNI zijn wij aanwezig in Hotel de Lindeboom, Groeneplaats 14 in Texel. Wij werken uitsluitend op afspraak, voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen naar de praktijk voor auriculo therapie, Slenkweg 2 te Ressen-Bemmel. Tel 0481 - 462453 Tevens hebben wij ruime ervaring met behandelen van groepen en bedrijven Bezoek ook onze website: www.kpspeek.nl Geachte veehouders en beheerslandeigenaren. De maai datums komen er aan... Voor al uw maaiwerkzaamheden met een 6 meter maaicombinatie. De specialist voor uw Succes! Arjen Oosterhof tel. 06-20227897 ^estaur^ Grand Café Al weer 5 jaar bekend met Zuid Amerikaanse Live muziek en salsa a.s. zaterdag live in La Pampaa Reserveren: tel. 327777 ONINGINRICHTING Hogerstraat Aangevraagde bouw- sloopvergunningen De Vang 45 in Oudeschild: gewijzigd uitvoeren van een bouwplan waarvoor reeds een bouwvergunning is verleend (ontvangen 22 mei 2007);Paal 9, noordzijde in Den Hoorn: plaatsen v.e. clubgebouw en opslag kajaks (ontvangen 23 mei 2007). Tegen aeze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd Vrijstellingprocedure artikel 15 W.R.O. Burgemeester en Wethouders willen.met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, meewerken aan een bouwplan voor het: gedeeltelijk veranderen/uitbreiden van een woonhuis aan de Som- meltjesweg 7 in De Waal. i Het bouwplan is in stri/d met het ter plaatse geldende bestemmmgs- plan Het conceptbesluit ligt met ingang van 1 juni 2007 gedurende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk i zijn zienswijze kenbaar maken. Vrijstellingprocedure artikel 19 W.R.O. Burgemeester en Wethouders willen, met toepassing 1 van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening, meewerken aan een bouwplan voor het: het gedeeltelijk veranderen van een bednjfsruimte aan de Hoofdweg 86 in De Cocksdorp Het bouwplan is In strijd met het ter plaatse geldende bestemmmgs- plan. Het conceptbesluit ligt met ingang van 1 Juni 2007 gedurende zes weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. i Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schnftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Vrijstelling Burgemeester en Wethouders willen met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening meewerken aan wijziging van de gebruiks- mogelijkheden van het perceel Pontweg 16 te Den Hoorn. Het gaat hierbij om een wijziging van agra- rische hulp- en toeleveringsbedrijf naar wonen met kleinschalige ambachtelijke bedrijf. 1 Dit plan is in stnjd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan 1 Buitengebied Texel Het ontwerpbesluit ligt vanaf vrijdag 1 mei 2007 gedurende zes weken ter inzage bij de Publieksbalie van het i gemeentehuis. Tijdens de termijn van inzage legging kan een ieder I schriftelijk of momdeling een zienswijze indienen. Kapvergunning Burgemeester en Wethouders willen, ingevolge artikel 4.5.2. van de Kapregeling in de Algemene Plaatselijke Verordening Texel en overeenkomstig het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, kapvergunning verlenen aan: de heer J. Koolhof, Vloedlijn 23, voor een paardenkastanje in de voortuin van voornoemd perceel wegens overlast. De aanvraag om kapvergunning ligt gedurende twee weken voor belanghebbenden ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Binnen deze termijn kunnen belanghebbenden hun mondelinge of schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Postbus 200, 1790 AE Den Burg. Voor nadere informatie: telefoon nummer (0222) 36 21 20. Ontwerp-besluit Burgemeester en Wethouders maken bekend dat zij, op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer, een oprichtingsvergunning willen verlenen aan de Suiker Unie voor het oprichten en in werking hebben van een overslag van suikerbieten aan de Haven te Oudeschild (kadestrale ligging: Texel, D, 4682 gedeel telijk). In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. www.texel.nl Tijdens de inzage termijn van 4 juni tot en met 16 juli 2007 liggen de aanvraag om vergunning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken ter inzage. Deze stukken kunt u gedurende de openingstijden inzien bij de balie van de Afde ling Ruimte. Tegen dat ontwerp-besluit kan een belanghebbende binnen de inzage termijn bij Burgemeester en Wethouders schnftelijk een zienswijze inbrengen. Deze zienswijze dient geadresseerd te worden aan:Het college van Burgemeester en Wethouders,Postbus 200,1790 AE DEN BURG. De persoonlijke gegevens van degene die schnftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt Gedurende de Inzage termijn bestaat desgevraagd voor belanghebbenden eveneens de gelegenheid tot een gedachtewisseling over het uutweip van het besluit en tot het mon deling inbrengen van een zienswijze daartegen. De aanvrager wordt uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Met het oog op de verdere voortgang van de procedure wijzen wij u op het volgende. Op grond van artikel 206 van de Wet milieubeheer kunnen alleen diegene die tijdig haar/zijn zienswijzen hebben ingebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit (welke in een later stadium nog dient te worden genomen) in beroep gaan. Nadere informatie kunt u khjgen bij de heer J. Veltkamp van het Team Vergunningen onder telefoonnummer (0222) 36 21 90. Goedgekeurd bestemmingsplan De Waal" Burgemeester en Wethouders van de gemeente Texel maken bekend dat. ingevolge artikel 28 lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, Gedeputeerde Staten van Noord-Holland bij besluit van 22 mei 2007, nummer 07/27242, hebben goedgekeurd het door de raad van de gemeente Texel op 19 decem ber 2006 vastgestelde bestemmingsplan "De Waal". Het goedgekeurde bestemmingsplan en het besluit van Gedeputeerde Staten zullen met ingang van 4 juni 2007 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage liggen. De ter inzage legging vindt van 9.00 uur tot en met 16.00 uur plaats bij de balie Grondge bied van het gemeentehuis. Ook buiten kantooruren is het bestemmingsplan in te zien in de bibliotheek, Drijverstraat 7 te Den Burg. op dinsdag en vrijdag van 14.00 tot 20.30 uur. Het plangebied wordt omgeven door de Sommel- tjesweg, de Bomendiek, de Polderweg en de Laag- waalderweg. Het plangebied bestaat uit overwegend woongebied en enkele bedrijven. Tevens zijn de aanwezige hotels, recreatieve verblijven en enkele maatschappelijke functies (waaronder de kerk) in het plangebied bestemd. Gedurende de hiervoor vermelde termijn van zes we ken kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep worden ingesteld door degenen die tijdig hun bedenkingen bij Gedeputeerde Staten hebben inge diend en door belanghebbenden die kunnen aantonen dat zij daartoe redelijkenwijs niet in staat zijn geweest. Het beroep moet worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Degene die beroep heeft ingesteld kan aan de Voorzit ter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State verzoeken met het oog op onverwijlde spoed een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek dient geadresseerd te worden aan de Raad van State, t.a.v. Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven hage. Indien het verzoek tijdens de beroepstermijn van zes weken wordt ingediend, treedt het besluit van Gedeputeerde Staten met in werking voordat op het verzoek is beslist. Texel, 1 juni 2007. Burgemeester en Wethouders van Texel. Verkeersmaatregelen voor groot onderhoud as faltwegen. Op de volgende wegen moet op de aangegeven data rekening worden gehouden met wegomleidingen en het beperkt bereikbaar zijn van de aanwonende en bedrijven. Maandag 4 juni is de Hemmerkooi tussen de Kooiweg en de Westerweg afgesloten voor doorgaand verkeer. De werkzaamheden duren enkele uren. Maandag 4 juni is Driehuizen tussen de Hemmerkooi en de Westerweg enkele uren afgesloten. In verband met het aanbrengen van een deklaag is dit gedeelte maandag 11 juni de hele dag afgesloten. De aanwonende dienen hier rekening mee te houden. De Pijperdijk wordt dins dag 5 juni afgesloten voor doorgaand verkeer vanaf hei Mienterglop t/m de Nieuwlanderweg. De werkzaamhe den duren een groot deel van de dag. Bargen wordt dinsdag 5 juni afgesloten voor doorgaand verkeet De werkzaamheden duren een groot deel van de dag. Het Waal en Burgerdijkje tussen de Nieuwlanderweg en boerderij Phoenix wordt woensdag 6 juni vóórhel doorgaande verkeer afgesloten voor voorbereidende werkzaamheden. Maandag 11 juni wordt deze weg afgesloten voor afrondende asfalteringswerkzaamhe den. Het gedeelte fietspad langs de Nieuwlanderweg van de rotonde tot het Oudedijkje is woensdag 6 jun afgesloten voor doorgaand verkeer ivm voorbere- dingswerkzaamheden voor het asfalteren. Fietsers worden omgeleid via het fietspad Waal en Burgerdijkje De laatste werkzaamheden worden uitgevoerd don derdag 14 juni en vrijdag 15 juni. Het fietspad van de Koningsweg t\m Garage Westend is op woensdagS juni en donderdag 14 juni afgesloten voor doorgaand verkeer. De Kaai wordt afgesloten voor doorgaan: verkeer op woensdag 6 juni, woensdag 13 juni en don derdag 14 juni. Op woensdag 6 juni wordt de Zwinwe tussen de Schorrenweg en de Oosterweg afgesloP voor doorgaand verkeer. Op woensdag 6 juni, dinsds 12 juni en woensdag 13 juni is de Oosterweg tusser Oosterend en Zevenhuizen afgesloten voor doorgaan: verkeer. De Koningsweg wordt donderdag 7 juni e- 27 juni afgesloten voor doorgaand verkeer. De Slut- terweg tussen de Hoofdweg en de Postweg is op woensdag 7 juni en donderdag 8 juni afgesloten voer doorgaand verkeer. De Schilderweg en de kruismg Heemskerkstraat zijn donderdag 31 mei en vrijdag' juni afgesloten voor doorgaand verkeer. Het betreft het gedeelte Schilderweg vanaf het bord bebouwde kom Oudeschild" t\m de Laagwaalderweg. Dinsdag 12 juni en woensdag 13 juni wordt op dit gedeelte een deklaag aangebracht. Tijdens deze werkzaamheden moeten de aanwonende en de aanliggende bedrijven rekening houden met zeer beperkte bereikbaarheri van hun percelen. Tijdens de afrondende straatwerk zaamheden wordt de halve wegbreedte afgezet. De herstraat werkzaamheden beginnen op 4 juni en worden 21 juni afgerond. De Schumakersweg is al- gesloten voor doorgaand verkeer op maandag 4 juni en 11 juni t/m 13 juni. Het is het gedeelte tussen de Pontweg en de achteringang van Calluna De aanwo nende worden verzocht tijdens deze werkzaamheden hun auto te parkeren op het achter terrein van Calluna Op woensdag 13 juni worden er op de rotonde Nieuw- landerweg\Postweg onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd. Het verkeer wordt dmv verkeersregelaars in goede banen geleid. Er moet met enige vertraging rekening worden gehouden. De hele Vuurtorenweg wordt afgesloten voor doorgaand verkeer op maan dag 4 juni t\m 9 juni en op donderdag 14 juni t\m 13 juni. Tijdens de afrondende herstraatwerkzaamhedff worden op gedeeltes halve wegbreedtes afgezet. Hö verkeer wordt omgeleid dmv borden. Voor vragen kunt u contact opnemen melde heer W Schreurs, projsct leider van gemeentewerken op telefoonnummer (0222) 36 22 97. Voorlichtingsbijeenkomst Natura 2000 Wadden gebied Op maandag 4 juni a.s. vindt in het gemeentehuis Groeneplaats 1 in Den Burg, een voorlichtingsbijeen komst plaats over "Natura 2000 Waddengebied". In deze door het ministerie van Landbouw, Natuur e" Voedselkwaliteit georganiseerde bijeenkomst korr*. de aanwijzing van de zeven Natura 2000-gebiedenr, het Waddengebied aan de orde. De officiële inspraak procedure hiervoor is gestart op 23 mei jl. In zijn er 7 bijeenkomsten in het hele Waddengebied, Advertenties en publicaties hierover zijn al eerder doe het ministerie geplaatst in diverse media. De bijeenkomst start om 18:00 uur met een informatie markt waar iedereen kan binnenlopen. Het program^ ziet er verder als volgt uit: 19:30 uur: Opening van de avond en presentatie over Natura 200 in het Waddengebied. 20:15 uur: Vragenuur met een panel onder leiding van LNV-regiodirecteur H. Oosterveld. Aanmelding hiervoor is niet nodig. De bijeenkomst op Texel is niet bedoeld als offici* hoorzitting. Alleen tijdens de bijeenkomsten in Deto; Harlmgen en Den Helder vindt ook een officiële hoofs' ting plaats waar kan worden ingesproken. De stukken behorend bij Natura 2000 Waddengebied liggen inzage in gemeentehuis bij de publieksbalie. Deze en andere mlonrM kunt u ook vinden op de website van het ministerie: wwwtmlütP

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 8