x L - Bekendmaking gffg gemeentetexel IEXELSE g COURANT Bevznlam Kwaliteit Texel ^witje BF7PN (3 8 Uw nieuwe visitekaartje OPEL Makelaardij Vastgoed b.v. r~\ RVT DINSDAG 5 JUNI 2007 Opening Kogerstraat 15 Den Burg Tel 312182 EEN BETER MILIEU... ...BEGINT BIJ JEZELF A SCHOONMAAKBEDRIJF EN GLASBEWASSING Gevraagd: schoonmakers m/v parttime of fulltime tel. 06-47 87 63 73 A. Nosrati Alles op alles voor een implanteerbare kunstnier. Dialyse Is een bril|ante uitvinding van een briljante Nederlander Professor Kollf Zijn dialyse-apparaat redl merpatiènten het leven Maar keer op keer vast aan een draad - dat is zwaar Daarom zet de Nierstichting alles op alles voor een implanteerbare kunstnier Deze kan voor nierpatiënten het verschil maken tussen overleven en voluit leven merpatienten én aan een toekomst met zo mm mogelijk nierziekten Meer weten over ons werk? f Kijkopwwwnierstichting.nl f NIERSTICHTING Zoom eens in op onze site voor het echte Texelgevoel De meest actuele evenementenagenda en een echt Texels weerbericht. Profiteer met uw bedrijf van de landelijke promotie komend seizoen en laat potentiële Texelgangers kennismaken met uw bedrijf Ik MOET me nu ontspannen Een beetje stress hoort bij het leven. Maar sommige mensen staan te lang onder te grote druk. Door stress op het werk of door spanningen in het gezin. Ze voelen zich opgejaagd, zijn altijd moe en slapen slecht. Ze kunnen zich slecht concentreren, zijn prikkelbaar en kunnen zich niet meer ontspannen. Herkent u dit? Vraag dan de brochure 'Stress, overspannenheid en burnout' aan, voor uzelf of een ander 0,45 verzendkosten). Kijk op www.fondspsychischegezondheid.nl of bel (030) 297 11 97. FONDS PSYCHISCHE GEZONDHEID e Advieslijn: 0900 903 903 9 0,20 p/m) AlleS OVer hOOfdZakefl Zorg Interim is terug... in Kop Noord-Holland. Wij hebben veel (vakantie)werk in de thuiszorg! B#fi ja benieuwd naar je mogelijkheden om Ie werken vio Zorg Irtferim? Zorg Interim is het gespecialiseerde (uitzendjbureau voor de zorgsector. Wij zenden vooral uit in de uitvoerende functies, variërend van huishoudelijke verzorging tot en met verpleging en begeleiding. Onze opdrachtgevers zijn voornamelijk (thuisjzorgmstelling en mensen zowel uitzendkracht alsook opdrachtgever. We houden dus ook rekening met jouw wensen en mogelijkheden. Meer weten? Tel 0228 - 56 50 70 Fox 0228 - 56 50 79 Bezoekadres: De Middend 104. Grootebroek Postadres Postbus 68, 1600 AB Enkhuizen E-mail info@zorginterim.nl Internet: wwwzorginterim nl Zorg Interim Werktijden in overleg Snelle betaling loon taken we een afspraak en komen n www.zorgintcrim.nl Wet verontreiniging oppervlaktewateren Besluit NIOZ De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend Bij besluit van 29 mei 2007, nr. WSW 2007/2863 is aan het Koninklijk Nederlands Instituut voor Onderzoek naar Zee te Texel een vergunning verleend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo). Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp Terinzagelegging Het besluit en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 6 juni tot en met 18 juli 2007 ter inzage a. bij Rijkswaterstaat Noord-Holland, afdeling WSWE. Toekanweg 7 te Haarlem, tijdens kantooruren, alwaar desgewenst een mondelinge toelichting op de stukken kan worden verkregen; b. in het stadhuis van de gemeente Texel, Groeneplaats 1, Den Burg, op werkdagen van 8 30 uur tot 12.30 uur Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling WSWE. telefoon 023 - 530 15 29 Beroep en voorlopige voorziening Tegen bovengenoemd besluit kan tot en met 18 juli 2007 beroep bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State worden ingesteld door - belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp. - belanghebbenden die zienswijzen hebben tegen wijzigingen die bij n Verkeer en Waterstaat het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht en - belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp Het gemotiveerde beroepschrift dient te worden gezonden naar de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Inwerkingtreding besluit Het besluit treedt in werking op 19 juli 2007, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van voornoemde afdeling. Het besluit wordt niet van kracht voordat op een dergelijk verzoek is beslist Van de indiener van het beroep/verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening wordt een bedrag aan griffierecht geheven Omtrent de hoogte hiervan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dit dient te betalen, dient u contact op te nemen met de secretarie van de voornoemde afdeling De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de hoofdingenieur-directeur, namens deze, het hoofd van de hoofdgroep Waterhuishouding, dr. ir. A H M T Scholten Rijkswaterstaat De nieuwe Opel Vivaro. Nu met zeer voordelig introductiepakket voor maar 795.-* en de enige bestelbus met 7 jaar reparatiegarantie. Een zorgeloos gevoel! Editionpakket met o.a.: Airconditioning Elektrisch bedienbare ramen en verwarmde buitenspiegels Radio/CD/MP3-speler met stuurwielbediening Chroompakket en lederen stuurwiel Kijk voor het complete aanbod riurtippakketten op r.opel.nl/vivaro Opel Bedrijfswagens. Mooi werk. *Geldig tot 15 juni a.s. OPEL-DEALER RENTENAAR Oosterend, $3 318000 www.opelrentenaar.nlj Kinderhulp geeft een beetje gewoon geluk aan kinderen in moeilijke of bijzondere thuissituaties. Steunt u Kinderhulp daarbij? giro 404040 tel 0570-611899 kinderhulp.nl Kinder Hm Lp' Cultuurnota Cultuurnota gemeente Texel 2007. Er wordt op dit moment gewerkt aan de ontwikkeling van de Cultuurnota voor de gemeente Texel. Inmiddels is een voorlopige indeling en een concept voor de hoofdstukken 3, 4 en 5 opgesteld. Dit concept ligt nu ter inzage op de leestafel bij het Centraal Informatie Punt in het gemeentehuis Indien gewenst kan een exemplaar verstrekt worden. Het gaat hier uitdrukkelijk nog om een concept dat nog niet behandeld is door het gemeentebestuur Op woensdag 13 juni 2007 om 20:00 uur wordt dit concept besproken in de vergadering van de raadscommissie Welzijn. Er is een aantal personen en instellingen die betrokken zijn bij de ontwikkeling van deze nota en/of deel uitmaken van het Texelse culturele leven uitgenodigd om deze vergadering bij te wonen. Personen en instellingen die geen uitnodiging voor de bijeenkomst op 13 juni 2007 hebben ontvangen maar zich wel betrokken voelen bij het Texelse cultuurbeleid en de ontwikkeling van de Cultuurnota kunnen uiteraard ook bij deze openbare vergadering aanwezig zijn. Alle betrokkenen worden tijdens deze bijeenkomst in de gelegenheid gesteld om in een eerste termijn van maximaal 5 minuten hun visie op dit concept te geven. Er is in deze bijeenkomst geen ruimte voor discussie. De leden van de raadscommissie Welzijn kunnen wel korte verhelderende vragen stellen ter verduidelijking. Er vindt geen discussie plaats tussen insprekers en commissieleden. Insprekers worden verzocht om dit vóór 12 juni 2007 via mevrouw R. van Dijk, medewerker van de afdeling Samenleving van onze gemeente schriftelijk (kan ook via email: rvandijk@texel.nl) of telefonisch (0222) 362 262 kenbaar te maken. Wanneer namens een instelling/organisatie wordt gesproken dient daarbij naast naam, adres en telefoonnummer, ook vermeld te worden namens welke organisatie(s)/instelling(en) het woo;d gevoerd wordt. Na de bijeenkomst op 13 juni 2007 wordt de ontwikkeling van de nota voltooid. In juli 2007 zal het college van B&W besluiten om de Cultuurnota via de vergadering van de Raadscommissie Welzijn op 29 augustus 2007 ter vaststelling voor te leggen aan de vergadering van de gemeenteraad op 18 september 2007 Wanneer u niet aanwezig kunt zijn bij de bijeenkomst op 13 juni 2007 kunt u uw visie op dit concept tot 13 juni 2007 ook schriftelijk geven. U kunt schriftelijke zienswijzen sturen naar: Gemeente Texel, t.a.v mevr R van Dijk, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg of naar e-mail rvandijk@texel.nl. N.V. Exploitatiemaatschappij De Krim Roggeslootweg 6 1795 JV De Cocksdorp De Algemene Vergadering van Aandeelhouders heeft op 23 mei 2007 besloten om over het boekjaar 2006 dividend uit te keren. Op ieder prioriteitsaandeel wordt 6% over het nominale bedrag uitgekeerd. Op ieder oprichtersaandeel wordt 59,40' dividend uitgekeerd en gestort op de bankre kening (indien bekend) van de aandeelhouder. Houders van aandelen aan toonder kunnen dividendbewijsnr. 22 inleveren bij de recep tie van Vakantiepark De Krirn waarna het dividend ad. 59,40* op hun bankrekening wordt bijgeschreven. Het dividend wordt met ingang van 4 juni 2007 betaalbaar gesteld onder inhouding van 15% dividendbelasting. Nadere informatie: Afdeling Administratie, tel. 0222-390127 Buitentoernooi TELIÖKO Vollevbal 2007 TEKEL Bedankt: Staatsbosbeheer voor een prachtig Vies- kant Stuk, de Gemeente voor de bakken, Rode Kruis co lonne voor de pleisters, de Knm voor veel, Kogerstrard voor het kamperen, de buren voor het begrip, Dnjverv» de stalling, Van der Linde voor de kar, De Bolder voorde kramen, Time Out, Eierlandsche Huis, De Hof en Scou ting voor de apparaten, Tatenhove voor de containers het gras poetsen, HSS voor de stroom, Sieme voord: banken en we's, Amsing voor de containers, De Wit In stallatie voor de techniek, Benz voor het kantoor, Hara voor de natjes en droogjes, Wessels voor de ontwerpei Stiehl voor de muziek, Kobeko voor de mannen, de ad verteerders voor de steun, de leden, vrijwillig-ers, oudss en kinderen voor het werk... en de goden voor het weer!! ONROERENDE GOEDEREN TAXATIES - HYPOTHEKEN - ASSURANTIËN Ons actuele woningaanbod: www.tcxelvastgoed.nl Inlichtingen en verkoop bij: Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V. Kogerstraat 57 Postbus 87 I790 AB Den Burg Tel: 0222 JI 30 25 Fax: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.nl www.texelvastgoed.nl Privé: dhr. P, Kuip Czn. Tel. 31 20 31 dhr. J.P. Couiinho Tel. 31 46 65 dhr. M.R. Trap Tel. 31 92 42 TE KOOP in DEN BURG Burgwal 6 In een rustige straat, in het centrum van Den Burg. een leuk huisje met op het zuiden gelegen tuin en schuurtje, welke ook door een steeg bereikbaar ajii Perceelsgrootte: 93 m2 eigen grond. Indeling: entree/hal, woonkamer, keuken, badkamer (ligbad, douche, toilet en wastafel). Op de verdie ping: slaapkamer met wastafel en veel bergruimte. Dit leuke huisje is uitstekend geschikt voor 2 per sonen, voorzien van aardgas CV installatie en neqes onderhouden. Oplevering in overleg. Vraagprijs 167.500,-- k.k. TE KOOP m DE KOOG Kamerstraat 57 Nabij het dorpscentrum gelegen een half-vrijstaand woonhuis met aanbouw. Perceelsgrootte: I76 m2 eigen grond. Indeling: hal/entree met trapopgang, woonkamer (voor), achterkamer, nieuwe moderne keuken, grote aangebouwde ruimte (voor meerdere doeleinden geschikt, zoals hobbyruimte of woonkeuken), portal met douche en toilet. Op de verdieping: overloop, toilet, 3 slaapkamers, vaste trap naar royale berg- zolder. De woning uit de jaren '50 is verbouwd en op geknapt en is in prima conditie, voorzien van HK CV installatie en ged. dubbele beglazing. Naast de woning is er gelegenheid om te parkeren op eigeo terrein, of in te richten als tuin. Oplevering in overleg. Aangesloten btj:

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 8