vwterkiit m officiëleberichten r» carina EUREKA&SÊ baanmedewerkers en kantinemedewerksters IMh Sfeyi llf Keukencentrum Texel %DR0GEMM BESTRATINGEN Steen- en Houthandel Makelaardij Vastgoed b.v. RVI MïlO TEXELSE COURANT TUINCENTRUM Wij zoeken voor de vakantieperiode g&UIT^V KART1NG TEXEL Wij zoeken een enthousiaste monteur VRIJDAG 15 JUNI 2007 Maricoweg 6 - Den Burg - tel. 31 24 47 Mtitro MeJiaa/a/// 'T PRUTTELHUUS WEEKMENU Voorgerecht keuze uit: Salade van het huis een frisse salade met diverse koude vissoorten of Franse uiensoep gegratineerd met kaas Hoofdgerecht keuze uit: Gebakken sliptong twee stuks met remouladesaus of Tournedos grille... champignons en uitjes Nagerecht keuze uit: Coupe warme kersen vanille-roomijs met kersen en Tiramisu op traditionele wijze €29,50 p.p. Keuken dagelijks geopend. Diverse specialiteiten, vlees- en visgerechten 't Pruttelhuus Dorpsstraat 170, De Koog Tel. 0222 - 317586 Sierbestratingen in vele soorten en maten. Rabatdelen, tuinplanken, palen en balken; alles geïmpregneerd. Vlonderhout: hardhout en geïmpregneerd Garages en tuinschuurtjes Showtuin in Oudeschild Op het terrein van AB-Transport Tel. 06-50823488 MJT icböol +oo on ik heb moor Lolfvcrtromron ^Mroffo Feest (Bil El 13 u 5 komt toch ook? kerkinactie GAMMA DEN BURG ZOEKT Met meer dan 150 bouwmarkten is GAMMA marktleider in de doe-het-zelf- branche. Vooral onze deskundige mensen, ment en de optimale logistiek wormen de basis voor het succes van GAMMA. De vestiging in Den Burg is onderdeel van de sector Retail van de RAB Groep die diverse bouw markten in het hele land exploiteert. Bij GAMMA vind je precies wat je zoekt: een breed assortiment en aantrekkelijke winkelpresentaties. Zo is het ook als je bij GAMMA Den Burg komt werken: een open en heldere bedrijfsstructuur en een hecht team van collega's. Momenteel zijn wij op zoek naar enkele nieuwe collega's: oproepkrachten Ben je door de week, op zaterdagen en/ of in de vakanties beschikbaar om bij te springen op één van de afdelingen? Bij ons kun je leuk bijverdienen Als je maar een dienstverlenende instelling hebt, gevoel voor orde en netheid bezit en met opziet tegen enige fysieke inspanning. magazijnmedewerker Je helpt bij het lossen van binnenkomende goederen en zorgt dat alles snel op z'n plek komt. Ook controleer je de leverings- en ontvangstbonnen. Je bent een organisator die z'n zaakjes goed op orde heeft en stevig kunt aanpakken. Informatie: bel Dennis Schouwstra op (0222) 362431Solliciteren: RAB Bouwmarkt BV, afdeling P&O, Postbus 7, 1790 AA Den Burg. Of per e-mail: pz@rabgroep.nl ONROERENDE GOEDEREN - TAXATIES - HYPOTHEKEN - ASSURANTIËN Ons actuele woningaanbod: www.tcxclvastgoed.nl TE KOOP in DEN BURG Bemhardlaan S Aan de rand van het dorp aan de ringweg gelegen hoekwoning met voor- en achtertuin. Perceelsgrootte: 241 m2 eigen grond. Indeling: hal/entree met toilet en trapopgang, woon- v kamer met openslaande deuren naar tuin, hall-open keuken, ponaal en buitenberging. Op de Ie verdieping: overloop. 3 slaapkamers, luxe badkamer met bad. douche, wastafel, 2e toilet, vaste trap naar ruime zolder waar mogelijkheid voor 4e >Vi slaapkamer. Deze net onderhouden woning is in 2003 opgeknapt, is leuk gelegen en heeft een nette, aangelegde voor tuin en beschutte achtertuin met terras en voldoende privacy, tevens een achteruitgang. Oplevering in overleg. TE KOOP in DE C0CKSD0RP Kikkertstraat 6d Gelegen op de begane grond van het complex .De Holymarkt", een keurig onderhouden appartement - »oor 2-personen. met terras/tuintje en vrijstaande m m schuur. Indeling: hal/entree, badkamer met douche, ligbad, wastafel, toilet en wasmachine- en drogeraansluiting, nieuwe open keuken, slaapkamer, woonkamer met openslaande deur naar tuin en terras. Het geheel wordt verwarmd d.m.v. cv installatie en is voorzien van lammaatvloer. De vrijstaande schuur is ca. 40 m2. Riant uitzicht over de landerijen en natuurgebied De Roggesloot Het appartement is voor permanent en/of recreatief gebruik. Oplevering in overleg. Aangesloten bij: VASTGOED -.jYiSEUPS Maak je wereld een stukje groter! Ango (Algemene Nederlandse Gehan dicapten Organisatie) komt op voor de rechten van mensen met een handicap Zeer aparte en decoratieve meubels. O.a. teak boomwortelbanken en tafels. Lounge bench met houtsnijwerk Schorrenweg 20 - Nabij Oosterend Heb je interesse? Bel dan naar George Dekker Tel.: 0622 78 98 43 Of 31 39 21 31 56 19 □EN BURG Akenbuurfr 14 - Den Burg CVI Texel is de Texelse specialist in klimaatbeheersing. Wij ontwerpen, installeren en verzorgen het onderhoud voor uiteenlopende projecten. Ons team werkt aan cen trale verwarming, airconditioning, duurzame energie, luchtbehandeling, ventilatie en de bijkomende regel- en besturingstechniek. Zin in een nieuwe uitdaging of heeft u interesse/ervaring in de installatietechniek? Wij bieden een afwisselende baan met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Spinbaan 8 1791 MC Den Burg Tel. (0222) 313703 CVI houdt Texel warm Wilt u direct solliciteren, stuur dan uw sollicitatiebrief met cv naar ons toe. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer P. Reijnders. kendmakingen gemeente texel vergunningen Aangevraagde bouw- sloopvergunningen Rectificatie Per abuis is in de krant van 8 juni onder aangevraagde bouwvergunningen het adres Molenlaan 20 in De Cocksdorp vermeld voor het vergroten van een woon huis. Het juiste adres is: Molenlaan 22 in De Cocksdorp: vergroten van een woonhuis (ontvangen 30 mei 2007); Nieuwe aanvragen Vliegwiel in Oudeschild: plaatsen van een bedrijfsge bouw (ontvangen 1 juni 2007); Weverstraat 1 in Den Burg: geheel veranderen van een voorgevel (ontvangen 1 juni 2007); Drijverstraat 1A in Den Burg: oprichten van een kinderdagopvang (ontvangen 1 juni 2007); Hoefslag 40 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen van een woning (ontvangen 4 juni 2007); Kerkesteeg 6 in Oudeschild: plaatsen van een garage/berging (ont vangen 5 juni 2007); Maaikeduinweg 10 in De Koog: plaatsen van een tunnelkas (ontvangen 6 juni 2007); Californiëweg 36 in De Koog: plaatsen van een dakopbouw (6 juni 2007); Roggeslootweg 762 in De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten van een zomer huis (ontvangen 6juni 2007);Gerritslanderdijkje 260 in Den Burg: geheel plaatsen van een dakopbouw (ontvangen 6 juni 2007); Schilderend 7 in Den Burg: gedeeltelijk vernieuwen van een voorgevel (ontvangen 7 juni 2007). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gébrulksvergunnm- gen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun- ningen worden gepiihlirperd Verleende bouw- sloopvergunningen Schilderend 146 in Den Burg: plaatsen van een serre en het veranderen van een woning (verzonden 8 juni 2007): Weverstraat 38 in Den Burg: oprichten van 2 wooneenheden (verzonden 8 juni 2007); Mienterglop 13 in De Koog: slopen van een woonhuis (verzonden 7 juni 2007); Oranjestraat 11 in Oosterend: geheel vernieuwen van een tuinschuurtje (verzonden 8 juni i 2007); Hollewal 34 in Den Burg: oprichten van een j woonhuis (verzonden 8 juni 2007); Peperstraat 7 in 1 Oostèrend: gedeeltelijk veranderen van een kerk in vier woningen (verzonden 13 juni 2007). Verleende onttrekkingsvergunning i Mienterglop 13 in De Koog: tijdelijk onttrekken van een woning voor permanente bewoning (verzonden i 7 juni 2007). Ingevolge de Algemene wel bestuursrecht kunnen belanghebbenden i binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge- maakt een bezwaarschnlt bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van 1 de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. J Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publleksballe van het gemeentehuls Kapvergunning Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend dat zij voornemens zijn kapvergunning ingevolge artikel 4.5.2. van de Kapregeling in de Algemene Plaatselijke Verordening Texel en overeenkomstig het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, te verlenen aan: Burgemeester en Wethouders voor vijf lindes in de Weverstraat voor de nummers 19-31 wegens overlast en plaatsing ondergrondse vuilcontainers. A. Bremer, Kotterstraat 21 voor een dennenboom in de voortuin van voornoemd perceel wegens overlast. K. Groszpietsch, Schilderweg 185, voor een haag en twee populieren in de tuin van voornoemd perceel wegens nieuwbouw woning en recreatief opstal. De aanvraag om kapvergunning ligt gedurende twee weken voor belanghebbenden ter inzage bij de Pubheksbahe van het gemeente huis. Binnen deze termijn kunnen belanghebbenden hun mondelinge of schnftehjke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Postbus 200, 1790AE Den Burg Nadere informatie: telefoonnummer (0222) 36 21 20. Aanlegvergunning Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 44 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, en met in acht name van de bepalingen uit het bestem mingsplan "Buitengebied Texel" en de herziening "ex artikel 30 WRO Buitengebied Texel", aanlegvergunning verleend aan: J.A. Veeger voor verspreiding van grond, vrijkomend bij aanleg van natuurvriendelijke oevers, op het per ceel sectie R, nummer 762 te Den Hoorn. Deze aanlegvergunning treedt in werking met Ingang van de zevende week na de dag waarop deze zijn verzonden. De aanlegvergunning is verzonden op 12 juni 2007; Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bovengenoemde vergunning kunt u inzien bij de publieksbalie van het gemeentehuis Evenementenvergunning De volgende vergunning voor het houden van een evenement is aangevraagd: Stichting Pharos Texel voor het houden van twee weken Bouwdorp voor kinderen op het terrein achter Zwembad Molenkoog aan de Slingerweg te Den Burg van 23 t/m 27 juli en van 30 juli t/m 3 augustus a.s. Bovenstaande aanvraag ligt ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester. Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Gedoogbeschikking Burgemeester en Wethouders hebben besloten aan de Recreatie Stichting Texel een gedoogbeschikking af te geven om voor het zomerseizoen 2007 twee terreinen op camping Loodsmansduin te gebruik als noodopvang voor kampeermiddelen indien er op reguliere terreinen geen plaatsen meer beschikbaar zijn. De gedoogbeschikking is verzonden op vrijdag 15 juni 2007 Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders Indienen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de Indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschnft van hel bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunning kunt u inzien bij de publieksbalie van het gemeentehuis Ordening (verzonden 13 juni 2007). Het verlengen van de tijdelijke vrijstelling ex artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het onderbrengen van de strandwachten op het perceel Pontweg 151 te De Koog. De verlenging van de tijdelijke vrijstelling geldt voor de seizoenen 2007 en 2008 voor de periode 1 juni -15 september (verzonden 13 juni 2007). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kan bij de sector Bestuur van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, tegen dit besluit beroep worden ingesteld binnen zes weken na de dsg waarop dit besluit Is verzonden of uitgereikt. Van de indiener v dergelijk beroepschnft wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Het beroepschrift dient in ieder geval te bevatten, de naam en het adres van de indiener; de dagtekening; een omschrijving van het be sluit waartegen het beroep is gencht; de gronden van het beroep; zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Als een beroepschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarraa.1 een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te bij de voorziemngenrechter van de Rechtbank Ie Alkmaar, Postbus 251, 1800BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschri wordt een bedrag aan gnffierechten geheven Beide besluiten hggs ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. ronde om Texel Verkeersmaatregelen tijdens de Ronde om Texel In verband met de komende Ronde om Texel op zaterdag 23 juni a.s., wordt, in overleg met de politie, door de gemeente Texel, een aantal tijdelijke verkeers maatregelen getroffen nabij Paal 17 (Ruyslaan e.o.Jen nabij de vuurtoren. De tijd van de maatregelen, ter plaatse door borden aangeduid, wordt zo beperkt mogelijk gehouden. 2j vervallen zodra dit mogelijk is. De borden worden dan verwijderd. Voor alle duidelijkheid worden op de hierbij geplaatste kaartjes de verkeersmaatregelen weergegeven. Ruyslaan e.o. Vanaf vrijdagochtend 22 juni tot en met zondag 24 juni a.s. kan maar in één richting worden gereden over de Californiëweg, de Ruyslaan, de Pelikaanweg en de Randweg. De toegangsweg naar Paal 17 wordt don derdag 21 juni vanaf de Ruyslaan (hoek "Uit en Thuis") afgesloten tot zondag 24 juni. Deze toegangsweg is uitsluitend toegankelijk voor automobilisten in het bezit van een parkeerkaart. Dit betreffen deelnemers én medewerkers van het organiserend comité. Er zijn wel parkeerplaatsen beschikbaar voor invaliden. Vuurtoren Op zaterdag 23 juni a.s. kan maar in één richting op de Vuurtorenweg, de Stengweg en de Volharding worden gereden. Parkeren Omdat er parkeerproblemen zijn te verwachten, raden wij u aan het evenement niet per auto te bezoeken. Mocht u toch met uw auto gaan, dan is er (beperkt) parkeermogelijkheid langs de Ruyslaan en de Peli kaanweg. Indien u dit zeilspektakel bij de vuurtoren wilt aan schouwen, dan raden wij u aan vroeg te vertrekken Er is bij de vuurtoren op het parkeerterrein ruimte voor circa 300 auto's. Indien de doorstroming naar dit parkeerterrein stokt, betekent dit niet dat het vol is. Parkeer uw voertuig slechts in de berm op aanwijzing van de aanwezige politieambtenaren. Strand Uitdrukkelijk wijzen wij u er op dat het verboden is om zonder vergunning van het gemeentebestuur op strand te rijden. Dit verbod geldt niet alleen tijdens de Ronde om Texel, maar ook gedurende de rest het jaar. Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 OPEN maandag/donderdag F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl 8.30-12.30 uur 15.00 -19.00 uur Voor alle producten zie www.texel.nl Tijdelijke vrijstellingen I Burgemeester en Wethouders verlenen tijdelijke vrijstelling op basis van artikel 17 van de wet op de Ruimtelijke Ordening aan: Het vervangen van een kiosk op het strand Paal 19,5 noord en het gebruik van twee strandhuisjes voor verhuur van strandartikelen en gebruik van een aantal I strandhuisjes voor opslag op het strand Paal 20 zuid. De vrijstelling is tijdelijk (seizoenen 2007 en 2008) op basis van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Elke zaterdagnacht (zaterdag op zondag) in de zomer wordt de nachtbus (of borrelbus) ingezet om het uitgaanspubliek in De Koog weer veilig thuis te brengen. Vertrek van de bus is om 3:45 uur vanaf de Nika- dei, naast de 'Lidi' (bij het gele bord). De bus rijdt vanaf De Koog naar Den Burg en daarna door naar De Waal, Oosterend en Ou deschild- De kosten ztjn 3,00 per persoon per rit, te be talen in de bus. Inlichtingen en verkoop bij: Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V. Kogerstraat 57 Postbus 87 I790 AB Den Burg Tel: 0222 31 30 25 Fax: 0222 31 39 00 mfo@texelvastgoed.nl www.texelvastgoed.nl Privé: dhr. P Kuip Czn. Tel 31 20 31 dhr. J.P Coutinho Tel. 31 46 65 dhr. MA Trap Tel 3! 92 42

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 4