lm na ficiëleberichten Eelman Van Heerwaarden i i?.n Open dag TEXELSE JQ CO|JRANT Open atelier route PASFOTO'S 'fbtoplns DE WAAL Caravan met vaste standplaats op Texel Vakantiehuisje uu a collega DE KRIMI TEXEL VRIJDAG 22 JUNI 2007 %3)R0GEHilM BESTRATINGEN Steen- en Houthandel Sierbestratingen in vele soorten en maten. Rabatdelen, tuinplanken, palen en balken; alles geïmpregneerd. Vlonderhout: hardhout en geïmpregneerd Garages en tuinschuurtjes Showtuin in Oudeschild Op het terrein van AB-Transport Tel. 06-50823488 Zaterdag 23 en zondag ZA Juni 2007 Opening door Herman Riddermkhof in dorpshuis "de Waldhoorn" 23 juni 10.30 uur Over Poolse werknemers gesproken. Interent? UI: ot 10 270 5SI t-mail: MfoiQpamdisirKaterririie.nl STICHTING KI N DEROPVANG kinderdagverblijven flexibele opvang peuteropvang voorschoolse opvang tussenschoolse opvang naschoolse opvang vakantieopvang gastouderbureau Stichting Kinderopvang Den Helder beheert 7 kinderdagverblijven 7 naschoolse opvangcentra, 6 peuterspeelzalen en een gastouderbureau. Bij de stichting werken ongeveer 170 menden. Voor onze locatie op Texel zijn wij op zoek naar ENTHOUSIASTE PEDAGOGISCH MEDEWERK(ST)ERS ir naschoolse opvang en inval Voorwaarden voor de functie zijn: Affiniteit met kinderen in de leeftijd van 0 t/m 12 jaar. Open staan voor vernieuwing met betrekking tot kwaliteit. Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Een flexibele werkhouding. Goede contactuele eigenschappen. Goede beheersing van de Nederlandse Taal In het bezit zijn van een relevante MBO-opleiding (LKC/MDG0-SPW e.d.) Schriftelijke reacties vóór 2 juli a.s. richten aan: Stichting Kinderopvang Den Helder t.a.v. Centraal Bureau Mw. A. van Pelt Postbus 6022 1780 KA DEN HELDER Of via e-mail: personeel@kinderopvangdenhelder.nl www.kinderopvangdenhelder.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Salariëring geschiedt volgens de CAO Kinderopvang. De werkdagen zijn in overleg te bepalen. Bereidheid tot werken in de vakanties. Wij bieden: Een gezellig team met een goede werksfeer. Een aanstelling voor de duur van één jaar met de mogelijkheid tot verlenging. Fietsenplan. zwart/wit of kleur €6.00 a 320963 ÜÖ33Ü DDlOQ Q 0 (3 W o CTiFferrffïïuwftl Kijk mee in de Te koop gevraagd: of leuk Graag uitvoerige reactie met foto's via e-mail naar g.c.struikenkamp@planet.nl of naar: G.C.S. Trading bemiddeling, Bouwmeestershoeve 205, 7326 RP Apeldoorn Nu op alle GROHE-thermostaten tijdelijk de unieke GROHE Geniet Garantie! Ga snel naar onderstaande samtairspecialist of kijk voor meer informatie op www.grohepromotie.nl ■"p^r^NST^LLATIEB^ IBSbv l JOELEbv Tel. 0222-313144 Den Burg SCHOObv info@ibstexel.ni Huls verkopen? Alleen NVM makelaars zetten uw huls op www.funda.nl, de grootste huizenbank van Nederland met ca 250.000 potentiële kopers per dag. I Woonhuis in Oudeschild I De Ruyterstraat 38 aan de rand van Oudeschild: vraagpnjs 259.000 kosten koper De Ruyterstraat 38 In Oudeschild: de Helft van een dubt# woonhuis met 191 m2 onder- en bijgelegen eigen grond, indeling: hal/entree, ruime woonkamer met grenen vloer, ope- trap naar verdieping en deur naar achterplaats, nieuwe woon keuken iv.v. inbouwapparatuur en vloerverwarming) bijkeute- met toilet en wasmachineaansluiting. Berging met roya* hobby/opslagruimte met ontsluiting op de De Houtmanstraat Verdieping: ruime achterslaapkamer, badkamer (met douche toilet, wastafel en wastafelmeubel), ruime voorslaapkamer. Vaste trap naar zolderverdieping met overloop en kastruimte. slaapkamer met nieuw Velux dakraam en ruime voorslaapkamer In 2001 is de woning geheel gerenoveerd en gemodernii iseerü de slaapkamers zijn grotendeels voorzien van een laminaatvkw, Oplevering in overleg. wonen op Texel: www.detexelsemakelaars.nl Vismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 313 555 fax (0222) 313 946 telefoon in het weekend: 06-53 16 71 56 info@detexelsemakelaars.nl Jolanda, Vera, Naiva, Karina en Joanne zoeken een nieuwe voor werk in het cafetaria en de keuken van Havenrestaurant Texel op de veerhaven 't Homtje. Heb je interesse voor deze job en ervaring in de horeca? Bel Jan C. Slolk voor meer informatie: 0222 - 319310 op De Krim 24 juni van 12.00-17.00 uur Muziek: o.a. Anna Jazzband en Glenn de Koning Sport: panna-voetbal, bungeejumpen, bowling- en midgetgolfcoernooi Super speurtochtiWampex Hazenpad Kindertheater: B-freaky, schminken En nog veel meer! Dagelijks programma Kinder Speelparadijs Themabuffet Restaurant De Waddenhoeve Bowlen v.a. 7,50 Midgetgolf Panna-sportveld Het complete aanbod vindt u ook op www.krim.nl Postweg, afslag 33, De Cocksdorp bekendmakingen gemeente texel Bekendmakingen vergunningen Aangevraagde bouw- sloopvergunningen Waalderstraat (achter parkeerterrein A.H.) in Den Burg: geheel opnehten van een dubbel woonhuis (ontvangen 11 juni 2007), Landsdiep 4 in Den Hoorn: het slopen van 5 zuurkasten alsmede 1 kabinet (ontvangen 12 juni 2007); Beatrixlaan 70 in Den Burg: gedeeltelijk vernieuwen van een bijkeuken/berging (ontvangen 12 juni 2007); Jachthaven in Oudeschild: afmeren van een drijvend boothuis en het plaatsen van een 10" container op een aanwezig ponton (ontvangen 12 juni 2007); Peperstraat 3 in Oosterend: gedeeltelijk vernieuwen en vergroten van een woonhuis (ontvangen 13 juni 2007); Mokweg 18 in Den Hoorn: gedeeltelijk vergroten van gebouw 036 (ontvangen 13 juni 2007); Pontweg 28 in Den Hoorn: geheel vernieuwen van een schuur (ontvangen 14 juni 2007); Beatnxlaan 46 in Den Burg: gedeeltelijk vergroten van een schoolgebouw (ontvangen 15 juni 2007) Boodtiaan 84 in De Koog' gedeeltelijk veranderen van een gevel en hotelkamers (ontvangen 15 juni 2007) Wintergroen 24 in De Koog: gedeeltelijk veranderen van een dakkapel (ontvangen 15 juni 2007); Beatrixlaan 45 in Den Burg: voor een bestemmingswijziging en een gevelwijziging (ontvan gend juni 2007). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd. Verleende bouw- en sloopvergunningen Beatrixlaan 19 in Den Burg: voor het gedeeltelijk vergroten van een dakkapel (verzonden 13 juni 2007); Schilderweg 185 in Den Burg: voor het geheel vernieuwen van een woonhuis (verzonden 15 juni 2007); Schilderweg 185 in Den Burg: voor het geheel vernieuwen van een recreatief opstal (verzonden 15 juni 2007); Schoonoordsingel 29 in Den Burg: voor het gedeeltelijk vergroten van een woning (verzonden 18 juni 2007); Beatrixlaan 114 in Den Burg: voor het plaatsen van een dakkapel en een schuifpui (verzon den 18 juni 2007); Kikkertstraat 93 in De Cocksdorp voor het plaatsen van een tuinscherm (verzonden 18 juni 2007); Oorsprongweg 22 in De Cocksdorp: voor het plaatsen van een tweede bijgebouw (verzonden 18 juni 2007); Oorsprongweg 22 in De Cocksdorp: voor het gewijzigd uitvoeren van een bouwplan waarvoor reeds bouwvergunning is verleend (verzonden 18 juni 2007); Oost 34 m Oosterend. voor het legaliseren van twee bergingen (verzonden 19 juni 2007). Van rechtswege verleende bouwvergunningen Trompstraat 1 in Oudeschild: gewijzigd uitvoeren van een bouwplan waarvoor reeds eerder vergunning in verleend (gevelkozijnen school); Hogerstraat 10 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen van een winkelpand. Gemeente Texel Groeneplaats 1 I Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 OPEN maandag/donderdag F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl 8.30-12.30 uur 5.00 -19.00 Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnj- ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van hel bestreden besiuit waartegen het is gencht. Wil wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis Vrijstellingprocedure artikel 15 W.R.O. Burgemeester en Wethouders willen, met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, meewerken aan het bouwplan voor het: -gedeeltelijk vergroten van een woonhuis aan de Naalrand 23 in Den Hoorn Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan Het conceptbesluit ligt vanaf 25 juni 2007 gedurende twee weken ter inzage bi/ de Pubueksbaiie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een leder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Kapvergunning Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend dat zij kapvergunning ingevolge artikel 4.5.2. van de Kapregeling in de Algemene Plaatselijke Verordening Texel en overeenkomstig het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, willen verlenen aan: Rijkswaterstaat Dienst Noord-Holland te Haarlem voor een boomsingel rond de woning Molwerk 50 wegens uit waterstaatkundig belang slopen van de woning en het herstellen van de onderliggende grond in de oorspronkelijke staat S.P. Rijk, Schoudieck 59, voor een grove den in de achtertuin van voornoemd perceel wegens overlast. De aanvraag om kapvergunning ligt gedurende twee weken voor belanghebbenden ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Binnen deze termijn kunnen belanghebbenden hun mondelinge of schnftehjke zienswijze indienen bij Burgemeester cn Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. Nadere informatie Is verknjg- baar vla telefoonnummer (0222) 36 21 20. Evenementenvergunningen De volgende vergunningen voor het houden van een evenement zijn aangevraagd: De heer H,B. Boks voor het "Muziekfeest op het strand" van de TROS op 1 augustus a.s. op de Noordelijke Haven te Oudeschild; Vakantiepark De Koorn-aar voor "RadioNL en TV Oranje komen naar je toe" op 1 augustus a.s. op vakantiepark De Koorn-aar aan de Grensweg 388 te Den Burg; Stichting Texel Culinair voor het houden van het Texel Culinair van 7 t/m 9 september a.s. in de Dorpsstraat te De Koog; Stichting Organisatie Muziekfestivals en Evenemen ten Den Burg voor het houden van het Bluesfestival op 12 t/m 14 oktober a.s. in het centrum van Den Burg. Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester. Postbus 200, 1790 AE in Den Burg Vaststelling aanwijzingsbesluit parkeren Burgemeester en wethouders maken bekend dat! op 15 mei 2007 het Aanwijzingsbesluit Parkeren 205 vastgesteld hebben, als bedoeld in artikel 2, ondert» a, van de Verordening parkeerbelastingen 2007. He aanwijzingsbesluit bevat bepalingen over de locate waar betaald parkeren is ingesteld, de tijdstippen dat men moet betalen voor het parkeren en de wijs waarop betaald moet worden. Daarnaast vermeldtte aanwijzingsbesluit de plaatsen waar met een vergun ning geparkeerd mag worden. Het nieuwe aanwijzingsbesluit is in werking getreden op 1 juni XT en hiermee is het Aanwijzingsbesluit van 19 december 2006 tore te vervallen. Vanaf maandag 25 juni2007. ligt het Aanwijzingsbesluit ter inzag? b. de publieksbalie in het gemeentehuis. Hier kunt u ook terecht mt nadere informatie. Vaststelling reglement afgifte parkeervergunningen en toewijzing parkeerplaatsen 2007 Burgemeester en wethouders maken bekend dat? op 15 mei 2007 het Reglement afgifte parkeervergur- ningen en toewijzing parkeerplaatsen 2007 vastgesteld hebben. In dit reglement is vastgelegd onder welke voorwaarden bewoners van de Thijsselaan, Binst» genstraat, Brouwerstraat, Starkenburg, Drijverstraat, Burdetstraat, Meester Kraaistraat, Wilhelminalaan, Achterom, Julianastraat en Hof van Geus in aanmei- king komen voor een parkeervergunning. Het reglement is in werking getreden op 1 juni 2007 Vanaf maartij 25 juni 2007 ligt het Reglement ter inzage bij de publieksbalie r N gemeentehuis Hier kunt u ook terecht voor nadere informatie Voorbereidingsbesluit De Burgemeester van Texel, maakt ingevolge f» bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijk Ordening bekend, dat de raad der gemeente Texe bij besluit de dato 29 mei 2007 de volgende wijziging van een bestemmingsplan in voorbereiding heeft verklaard: Schansweg 7 te Den Burg Het besluit ligt met bijbehorende kaart, waarop de precieze locates aangegeven, vanaf maandag 25 juni 2007 Ier inzage bij de put&* balie op het gemeentehuis Volgens de Algemene wet bestuursled1 kunt u tegen dit besluit een bezwaarschrift indienen binnen 6 wttot na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt Het baztii- schnft dient in ieder geval te bevatten.de naam en het adres vsni indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit wasnega bezwaar wordt gemaakt, dé gronden van het bezwaar, zo mogéf een afschnft van het bestreden besluit. Als een bezwaarschrift iso gediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast W verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen ft de voorzienlngenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus Hl 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergeli/k verzoekscff wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Nachtbus Elke zaterdagnacht (zaterdag op zondag) in de zomer wordt de nachtbus (of borrelbus) ingezet om het uitgaanspubliek in De Koog weer veilig thuis te brengen. Vertrek van de bus is om 3:45 uur vanaf de Nika- del. naast de 'Lidl' (bij het gele bord). De bus rijdt vanaf De Koog naar Den Burg en daarna door naar De Waal. Oosterend en Ou deschild. De kosten zijn 3,00 per persoon per rit, te be talen in de bus. www.grohe.nl GROHE

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 10