LJ SI sberichten SVfoptiekCTO 1k M A Shoptiek wordt Pearle Opticiens, maar de bekende gezichten blijven. TEXELSE g COURANT Dementie raakt iedereen. De Lange Muur Nieuw! Wokken Den Burg, Weverstraat 16, Tel. (0222) 31 47 98 Deze actie is ook geldig bij Pearle Opticiens Den Helder, Kroonpassage 7, Tel. (0223) 62 15 55 DINSDAG 26 JUNI 2007 Vergeet niemand. Voor iedereen die met dementie te maken krijgt, is de ziekte een ramp. Of u het nu hebt of niet. Slechts één ding is zeker: u moet er mee leren leven. En daarbij kunnen wij u helpen, nu en in de toekomst. Wij zijn er voor u en we zullen u met vergeten. Steun ons. Giro 2502, www.alzheimer-nederland.nl. Als u wilt praten over dementie, Alzheimertelefoon: (030) 656 75 11. ekendmakingen gemeente texel rectificatie Vrijstellingprocedure artikel 19 W.R.O. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen voor het: geheel oprichten van een garage/bedrijfsruimte aan de Postweg 171 in De Cocksdorp Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Het conceptbesluit ligt vanaf 11 juni 2007 gedurende zes weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan Het conceptbesluit ligt vanaf 27 juni 2007 gedurende zes weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schnftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Vrijstellingprocedure artikel 15 W.R.O. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan voor het- plaatsen van een garage/berging aan de Kerkstraat in Oosterend Vrijstellingprocedure artikel 19 W.R.O. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan voor het: wijzigen van het gebruik naar galerie met detail handel aan het Achterom 27 in Den Burg De bouwplannen zijn in stnjd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan Het conceptbesluit ligt vanaf 27 juni 2007 gedurende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schnftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. welstandscommissie Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 36 21 2'1 F (0222) 36 22 87 E omai OPEN ma. www.texel.nl Agenda welstandscommissie De agenda is voor een ieder ter inzage op de gemeen telijke website en bij de publieksbalie vanaf de maan dag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aan melden bij genoemde balie. Voor 2007 is dit (onder voorbehoud) op 5 juli, 6 sep tember, 1 november De agenda is voor een ieder ter inzage op de gemeen telijke website en bij de publieksbalie vanaf de maan dag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aan melden bij genoemde balie. N.v. Texels Eigen Stoomboot I 0 S O Onderneming Onder verwijzing naar artikel 8 van de sta tuten deelt de directie van N.V. Texels Eigen Stoomboot Onderneming hierbij mede dat de Raad van Commissarissen voornemens is om uiterlijk een maand na heden over te gaan tot de uitreiking van duplicaatbewijzen voor de aandeelnrs. 5103 en 5104, nominaal 5,-. Tengevolge van de uitreiking van de duplicaat- bewijzen zal aan het oorspronkelijke, naar het oordeel van de Raad van Commissarissen vermoedelijk in het ongerede of verloren ge raakte aandeelbewijs, geen rechten tegen over de vennootschap meer kunnen worden ontleend. Voor inlichtingen of bezwaren kunnen belang hebbenden zich schriftelijk wenden tot de di rectie ten kantore van de vennootschap: Pont- weg 1, 1797 SN Den Hoorn. CA# Ti •-» mi. Vn it. 8.00 - 18.00 U'dV'di 'A'Af/l ">.«.00-17.00 Kogerstraat 15 Den Burg Tel 312182 CHINEES - INDISCH RESTAURANT Elke vrijdag, zaterdag en zondag! wokbuffet lopend buffet Speciale prijs: van €16,50 voor €15,50 p.p. Kinderen lot 12 jaar €8,50 AC PC/Woonplaa Datum krant a/onderwerp bank Heeft u een leuke of boeiende foto gezien in de Texelse Courant, Texeltoerist of Vakantiekrant? Dan is het misschien goed te weten dat u foto's die door onze redacteuren zijn gemaakt, eenvoudig via www.beeldbanktexel.nl kunt bestellen en betalen De bestelde foto's worden dan naar u opgestuurd. Heeft u of iemand anders in uw omgeving geen internet? Dan kunt u de gewenste foto door middel van de ingevulde bestelbon en tegen contante betaling uitsluitend bestellen bij: Uitgeverij Langeveld de Rooy, Spinbaan 6 te Den Burg. In dat geval brengen wij Bestelt hierbij de volgende foto: x Foto print 10xi 5 a €b,00 x Foto print 13x18 a €7,00 x Foto print 20x24 €7.50 3,- administratiekosten Alle andere formaten op aanvraa --T-ra Berberaapje Ttti were illegaal verkocht op een markt in Marotii nadat zijn moeder vz, doodgeschoten Ztu's zovelen Gelukkig at u bij Stichting MP. heeft hij inmiddels g prima leven op et de apeneilanden, met soortgenoten 20% korting op een complete bril Weverstraat 16 tel:3i479S

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 8