Sp°rt erde titel ringsteektitel De Graaf Herstel tuinwal uit Waddenfonds Advies bij gemeente voor Waddenfonds TEXELSE y COURANT Eilandschutters naar NK Hout Sportproject voor ouderen ^Kerkdiensten Medische zorg Hulpverlening Radio Texel LOM (Foto Jeroen van Hattum/Beetdbank Texel Toegestaan WA aa-a 5? '0-B£C fietsers toegestaan snorfietsers niet ir ran der Gracht en zijn dochter Kerstin kijken gespannen of het lukt de ring te steken. Groenewegen en Jose de hebben woensdagavond bij van het ringsteken op llfc Groeneplaats de Jan Agter- I in de wacht gesleept. De Graaf was het derde keer rij dat ze het Texels kampioen won. De voorgaande keren ze dat met de naar Nieuw and geëmigreerde Anna Spren De tweede plaats was voor Eelman en Anneke Boom. Voor die vijfentwintig jaar aan steekwedstrijden heeft mee was het de laatste keer. Witte en Elles Bousma-Witte derde Groeneplaats was gezellig maar er waren wat minder ters dan andere jaren. Vol lexer94 en ZDH winnen in beker VRIJDAG 24 AUGUSTUS 2007 gens Tineke Spigt van de organisa tie kwam dat omdat de finale een week was uitgesteld in verband met de TESO-feestweek. 'Daardoor zaten we nu net na de schoolva kanties.' De bezoekers zagen circa twintig deelnemers voorbij komen die werk van de aanspanningen hadden gemaakt. De wedstrijd was spannend, omdat er maar een klein verschil was tussen de nummers één en twee. De dagprijs was voor Maudy Witte en Sophie Witte die dit seizoen voor het eerst meededen. Steek- ster Sophie Witte leverde een extra knappe prestatie omdat zij links handig is, terwijl aan de rechterkant moet worden gestoken. Het duo sleepte eveneens de prijs voor de mooist lopende pony in de wacht. p wedstrijd tegen SV De Koog It Texel'94 gisteravond een p dichter bij de volgende om de districtsbeker acht. De groenzwarten ver- i de spelers uit de bad- Is op eigen terrein met 4-2. dijkertijd was ZDH op eigen n met 3-2 te sterk voor SV sterend. Koog bood voor rust nog tegenstand en kwam zelfs voorsprong door een doelpunt Maurice de Groot. Maar door eigen doelpunt kwam Texel'94 langszij. Leon Zijm bepaal de ruststand op 2-1. In de ede helft maakte Pim Siebin- deKoger gelijkmaker. Dat was sens het laatste wapenfeit voor bezoekers, die conditioneel te EXEL «kwamen tegen Texel'94. Joey nder Vis schoot de derde treffer '94 in de touwen, Pieter- Eelman bepaalde vlak voor het eindsignaal de eindstand op 4-2. ZDH kwam dooreen foutieve terug speelbal, waarvan werd geprofi teerd door Arjen Lap en Mike de Bruijn, snel op voorsprong tegen Oosterend. De thuisclub had daar na het beste van het spel, maar moest toestaan dat Tom Witte zijn team vlak voor rust naar gelijke hoogte schoot. Ook in de tweede helft had ZDH aanvankelijk een flink overwicht. Dat resulteerde binnen een kwartier in doelpunten van wederom De Bruijn en Arjen Lap. Daarna namen de Oosteren- ders grote risico's. Nadat Chris de Vries de bal vanuit een vrije trap vanaf dertig meter in de kruising had geknald, werd het nog even erg spannend. ZDH hield echter stand, waardoor de eindstand 3-2 werd. Zondag staan de laatste wedstrij den in de poule op het programma. Texel'94, dat na twee wedstrijden de leiding heeft, speelt thuis tegen ZDH (aanvang 14.30 uur). De Koog krijgt bezoek van Oosterend (14.00 uur). n de Stichting Dorpsherstel hopen met behulp Jan Prins, Kees Bakker en Wil lem Vlas van handboogvereniging Eilandschutters deden zondag in Zoetermeer mee aan het Neder lands kampioenschap hout. Prins kwam met 65 punten 3 punten tekort voor een finaleplaats. Als team behaalden de Texelaars met 181 punten een zesde plaats. Het NK Hout was een 25 meter- 1 pijl-wedstrijd. Daarbij wordt per beurt vanaf 25 meter steeds één pijl geschoten op een gildeblazoen. Per beurt zijn daarmee maximaal zes punten te scoren. In totaal worden 25 pijlen geschoten. De tien hoogst geklasseerde deelnemers schieten vervolgens nog eens tien pijlen. In totaal namen in Zoetermeer 55 schutters het tegen elkaar op, waar van 43 (waaronder de drie Texe laars) in de klasse heren longbow. Uiteindelijke winnaar werd Maarten Porsch, die met 82 punten de finale in ging. Kees Bakker eindigde met 61 punten op de 16de plaats, Wil lem Vlas (55 punten) werd 23ste. Jan Prins eindigde op een 12de plaats in het klassement. De wedstrijd in Zoetermeer vormde de afsluiting van het allround klas sement 2007 van de Nederlandse Vereniging van Traditionele Hand boogschutters (NVvTH). Deze serie bestond uit zes wedstrijden, waar van de beste vier meetellen voor de eindklassering. Samen met 79 andere schutters deden Prins en Vlas aan deze klassementswedstrij den mee. Prins eindigde op een negende plaats, Vlas als tiende. Benno Beuving won de prijs voor het mooist lopende paard. Piet Beers reikte de prijzen tiit. Dries Veltkamp, een kleinzoon van Jan Agter, reikte de bokaal uit. De winnaars worden zondag in manege Akenburg verder in het zonnetje gezet. Bij de toeristenronde wist een mannelijke deelnemer alle drie de ringen te pakken. Henk Spigt en Piet Daalder zorgden voor een extra dimensie door rond te rijden met de historische omnibus, waarmee ze vorig week ook bij het 100-jarig bestaan van TESO in Oudeschild waren geweest. Bij de eerste ronde werden de vrijwilligers bij de ringen afgezet, daarna konden toeristen een ronde met het vroegere open baar vervoermiddel maken. Eï°°r Texel karakteristieke tuin den worden aangemeld voor bsidie uit het Waddenfonds. Hieuw en de Stichting Dorps- Wel hopen met een financiële totie in vijf jaar tijd 30 kilome- in slechte staat verkerende "wal te kunnen opknappen. herstel moet ertoe leiden dat n totaal 170 km tuinwal op het W over een paar jaar volledig in *te staat is. De op te knappen ften tuinwallen bevinden zich op '°ude land, waarvan het groot- deel in het Hogeberggebied. JSens secretaris Ineke Hin van de l®ische natuur- en landschaps- ^teiging is het de bedoeling dat 'omwallen na het herstel door onderhoud verder in goede öt blijven. 'Eeuw en Dorpsherstel vragen "subsidie aan voor opknappen ten schapen boet en in verslech- We toestand. Beide organisaties 'te negentig procent van de kos tte totaal twee miljoen euro) uit 'addenfonds vergoed te krij gen. Voor de overige tien procent is een beroep gedaan op de provincie Noord-Holland. Dat heeft voor de komende vijf jaar 4,8 miljoen euro beschikbaar om als co-financier voor Waddenfondsprojecten te kun nen optreden. Een subsidieaanvra ger is verplicht een mede-financier te hebben, omdat het Waddenfonds projecten niet voor honderd procent subsidieert. Workshop De plannen werden dinsdagavond gepresenteerd tijdens een drukbe zochte workshop over het Wadden fonds in het gebouw van Gemeente werken. Ook Natuurmonumenten en de Stichting Waddencentra gaven alvast alvast een voorproefje van de wijze waarop zij aan het warm lopen zijn. Natuurmonumenten wil onder meer de aanleg van brakke plas- en drasgebieden bij Utopia (nu nog 32 hectare grasland), De Grie (bij Nieuweschild) en Nieuw-Buiten- heim voor het fonds in aanmerking laten komen. Hetzelfde geldt voor het herstel van de steunforten Lunette en Redoute in de Gouden Driehoek bij Oude schild. Volgens Eckard Boot van Natuurmonumenten moeten die, vergelijkbaar met De Schans, weer zichtbaar in het landschap worden. De Redoute is inmiddels eigendom van Natuurmonumenten. Lunette is nog van hoogheemraadschap Hol lands Noorderkwartier, maar wordt waarschijnlijk eind dit jaar van Natuurmonumenten. Dat wil even eens een beroep doen op het fonds voor onderzoek naar de bodem, vegetatie en water in polder Waal enburg. Bedoeling daarvan is dat de polder op een goede manier als natuurgebied kan worden heringe richt als de ruilverkaveling tot een goed eind wordt gebracht. Waddencentra De Stichting Waddencentra, het overkoepelend orgaan van Ecomare en soortgelijke centra op de andere Waddeneilanden, heeft een lijst aan projecten voor het fonds klaar lig gen. Ze willen volgens Just van den Broek, directeur van Ecomare, Bewegen voor ouderen De Stichting Welzijn Ouderen Texel begint maandag 10 september aan een nieuwe seizoen gymnas tiek- en bewegingslessen. Onder leiding van deskundige docenten wordt op de volgende plaatsen en tijden les gegeven. Seniorenfit, gericht op conditiebe- houd en -verbetering, spierkracht, ontwikkelen van vaardigheden, fitheid en gezondheid - 't Skiltje, Oudeschild: maandag van 13.45 tot 14.30 uur; De Hof, De Koog: woens dag van 9.30 tot 10.15 uur; Beatrix- gymzaal, Den Burg: woensdag van 13.45 tot 14.30 uur. Werelddansen, voor iedereen die het leuk vindt internationale dansen te leren, met af en toe een uitstapje naar country, ballroom, rounds en partydansen - De Buureton, Den Burg: maandag van 9.15 tot 10.45 uur. Bewegend ontspannen, oefeningen om de dagelijkse dingen te doen zonder onnodige inspanning - De Buureton, Den Burg: maandag van 11.00 tot 11:45 uur, woensdag van 11 00 tot 11 45 uur; De Waldhoorn, Den Hoorn: dinsdag van 14.00 tot 14.45 uur. Meer informatie is te krijgen bij de SWOT, tel. 312696. Kickboksen Sportschool Texel in Oudeschild start dinsdag 28 augustus met trai ningen kickboksen. De sportschool heeft Nico Waerts uit De Koog als trainer aangetrokken. Waerts, trai ner bij budovereniging Shima, volgt momenteel een opleiding voor kick- bokstrainer aan het ROC in Amster dam. De lessen, die om 20.30 uur beginnen, zijn toegankelijk voor mannen en vrouwen vanaf 14 jaar. Op vrijdagavonden kan van 19.00 tot 20.00 uur extra worden getraind. Voor meer informatie: Sportschool Texel, tel. 314221. Schaakclub En Passant De zomerse bijeenkomsten in café De Twaalf Balcken zitten er weer op, schaakclub En Passant begint het nieuwe seizoen met de jaarverga dering. Deze wordt maandag 3 sep tember gehouden in hotel Den Burg en begint om 20.00 uur. Belangstel lenden zijn welkom. Ouderen die sportief actief wil len zijn, kunnen zaterdag 15 sep tember in sporthal Ons Genoe gen meedoen aan een fittest, het begin van het nieuwe seizoen van het GALM-project. Na de test, die ongeveer een uur duurt, kunnen zij zich aanmelden voor een bewegingsprogramma van tien weken dat zoveel mogelijk in alle dorpen wordt aangeboden. Elke week worden een uur lang onder leiding van een speciaal opgelei de docent verschillende sport- en spelactiviteiten ontplooid. Na afloop van dit introductieprogramma kan worden meegedaan aan een ver volgprogramma, dat een heel sport- seizoen van ongeveer dertig weken duurt. Afsluitend vindt een tweede fitheidstest plaats. Het project wordt mede mogelijk gemaakt door de gemeente Texel, de uitvoering ligt in handen van Sportservice Texel. Gezien het per soonlijke belang wordt een kleine bijdrage van de deelnemers ver wacht. Opgeven voor de fittest kan met het met de krant verspreide formulier. Meer informatie is te krij gen bij Connie Joling, tel. 322815 (dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur). De bewegingslessen van het GALM- project worden op de volgende plaatsen en tijden aangeboden: Ons Genoegen, Den Burg: maan dag 16.00 uur, dinsdag 18.30 uur. woensdag 18.00 en 19.00 uur. De Hof, De Koog: maandag 17.30 uur. Eierlandsche Huis, De Cocksdorp: dinsdag 20.00 uur. De Bijenkorf, Oosterend: donderdag 17.30 uur. 't Skiltje, Oudeschild: donderdag 19.00 uur. Wedstrijden op atletiekbaan De atletiekbaan in Den Burg is zaterdag het toneel van de vijfde wedstrijd van het Schadenbergcir- cuit, een regionale serie waarin de atleten telkens in een andere plaats hun kunsten tonen. Het evenement begint om 14.00 uur en staat open voor senioren, veteranen en juni oren A en B. Junioren C mogen met de junioren B meedoen. Op het programma staan de loopnum mers 100, 200, 400 en 1500 meter, kogelstoten, speerwerpen en hoog- en verspringen. Slotnummer is een loop over 3000 meter. De start daar van is om 16.15 uur. Opgave is mogelijk vanaf een half uur voor aanvang. Het volledige schema staat op de website van Atletiekver eniging Texel: www.avtexel.net. De gemeente heeft tijdelijk een adviseur in de arm genomen om Texelaars advies te geven over het indienen van subsidie-aan vragen voor het Waddenfonds. Zij kunnen terecht bij Els Zwar tendijk. Zij is twee weken lang beschikbaar om vragen te beantwoorden. Vol gens wethouder Rikus Kieft is het een extra service aan Texelaars om aan de vele criteria voor het fonds te' kunnen voldoen. Dinsdagavond was Zwartendijk al actief bij een workshop over het fonds. Belang stellenden konden daar met diverse vragen terecht. De eerste aanvragen kunnen van 10 september tot 18 oktober bij onder meer de klimaatsverande ring onder de aandacht brengen, gezamenlijk aan exposities werken, de resultaten van wetenschappelijk onderzoek naar een breed publiek vertalen en de vuurtorens voor publiek openstellen. Met dat laatste wordt ingespeeld op eerdere ideeën om de Stich ting Texels Museum de niet meer bemande Eierlandsche vuurtoren te laten exploiteren. Er wordt ook aan gedacht informatie over het Waddengebied op de veerboten te gaan aanbieden en de herinrichting van het buitenterrein van Ecomare wordt aangemeld bij het fonds. In mei 2008 moet duidelijk worden welke projecten voor subsidie in aanmerking komen. de Dienst Landelijk Gebied wor den ingediend. Minister Jaqueline Cramer van VROM besluit naar ver wachting in mei welke projecten in aanmerking komen. Voor de eerste subsidieperiode is 34 miljoen euro beschikbaar. Daarvan is één miljoen euro bestemd voor projecten onder de twee ton. Voor de overige 33 miljoen moet een project minstens twee ton kosten. De zogeheten 'kleine pot' is op verzoek van de Waddeneilanden binnen het fonds gecreëerd, onder meer om rekening te houden met de schaal van de eilanden ten opzichte van de vastewal. Volgens Rudolf Feijen, coördinator Waddenfonds van de Dienst Landelijk Gebied, kunnen daardoor 'het opknappen van eendenkooien of projecten op het gebied van ringen van vogels' ook in aanmerking komen. Een harde voorwaarde is dat ini tiatiefnemers meerdere financiers hebben. Daarnaast moet sprake zijn van nieuwe projecten die een toevoeging zijn voor het Wadden gebied. Vooralsnog wordt ageïn- vesteerd in projecten op het gebied van verbetering van natuur en land schap, duurzame ontwikkeling en duurzame energie. Aanvragen kunnen worden inge diend door particulieren, gemeenten en provincies en niet-gouvernemen- tele organisaties. Bedrijven moe ten wachten totdat Brussel heeft onderzocht of egeen sprake is van verboden staatssteun. Coördinator Feijen hoopte dat zij volgend jaar ook in aanmerking komen. Zondag 26 augustus 2007 PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.45 u. ds J Glazema, viering Heilig Avondmaal. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.45 u. gezamenlijke dienst in NH- kerk, ds. J. Glazema, viering Heilig Avondmaal. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 9.30 u. dienst in RK-kerk, ds. C F. Klaassen, mmv Tex. Chr. Mannenkoor Den Hoorn: 9.30 u. dhr. M D. Kuiper. PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. mw K.M. Dijker man; 19.00 u. ds. C. der Nederlan den. De Cocksdorp: 11.00 u. mw, K.M. Dijkerman. Oudeschild: 11.00 u. ds. C. der Neder landen. INTERKERKELIJK: 9.30 u. RK-kerk De Koog, ds. C.F. Klaassen, mmv Tex. Chr. Mannenkoor en organist Wout Stam. DEUTSCHE EV. GOTTESDIENST: 11.00 u NH-kerk De Koog, Pf. A. Her mann uit Duisburg. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in gebouw Maartenskerk, Oosterend: 11.30 en 16.30 u. leesdienst. GEREFORMEERDE KERK (Vrijge maakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg: 11.30 en 17.15 u. ds, P. Niemeijer. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds I. Reinholt-Scheuermann. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg, 10.00 u. ev. P. Eemans uit Apeldoorn. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. dameskoor, woord- communieviering parochianen. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u Wachttorenstudie, 11.20 u. en gij zult vinden.. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur Centrale Huisartsen Post, tel. 321143, Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalderstraat 53A, Den Burg, Dag en nacht bereik baar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Omring Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Meld punt Thuiszorg 0223-650222. Voor hulp bij het huishouden: Omring Thuisser- vice. Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 321461. - Omring Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 0900-4636549. Telefonisch spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. - Omring Thuiszorgwinkel: Schoon oordsingel 44. Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tussen 13.00- 14.00 u. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is op maandag en vrijdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoon: 0900-8844. In spoedei sende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844 Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel, Slufterweg 216, De Cocksdorp, tel. 311477, www dierenpensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223-642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Bnjder Versla vingszorg Texel, Tubantia. Pontweg 133, De Koog. Voor inlichtingen, advies, consultatie en preventie, tel. 0223-620541 of 06-30215211; peter. molenaar@brijder.nl. Psychologenpraktijk: M. Spijker en Y. Olthof, Ruijslaan 88, 1796 AZ De Koog, tel. 317566. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst Spreekuur van 9 00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u.. De Buureton, Beatnxlaan 43, Den Burg. Tel. 312696. Alzheimer café: elke laatste dins dag van de maand van 19,15 tot 9.30 uur in De Buureton, Beatrixlaan 43, Den Burg. Kustwacht: Voor meldingen van TEXELSE'StoURANT Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Stiana Sibon Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr,nl Opal schepen en zwemmers in nood: tel. 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Texel, crisisopvang huiselijk geweld, tel. 0222-321001, dag en nacht bereik baar. Advies- en Steunpunt Huiselijk Geweld Kop van Noord-Holland, tel. 0900-2345566 (€0,10/minuut), www. huiselijkgeweldkopvannoordholland. nl. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aan jongeren bij problemen en voor opvoe dingsondersteuning aan ouders. Voor aanmelding, informatie en advies: 0900 2223330. elke dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. Kerken en minima: voor Texelaars in financiële nood. Spangerweg 10, 1793 EH De Waal, tel. 312983 Abonnementsprijzen 2007: Per half jaar €36,45 €34, Per jaar €71,10 €68; Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd Beëindiging abonnement. Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (herhaling) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. Wegdromen met een boek 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 9.30 u. Kerkdienst vanuit Maartens kerk Oosterend 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u.Noud draait deur (Neder landstalig) 14.00 u. Wilde vaart (shanty's) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.45 u. Hervormde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphonies (klassiek) 19.00 u Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Raadscommissie. Recht streekse uitzending van de commissie Grondgebied vanuit het gemeentehuis, aansluitend: Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19 00 u. De keuze van 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u Pietelepote (kinderprogram ma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u Raadscommissie. Recht streekse uitzending van de commissie Welzijn vanuit het gemeentehuis aansluitend: Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met. Van daag: Mevrouw van der Pas vertelt over De Zonneboom en Corry van der Slikke over Grootmoeders Catering 20.00 u. Raadscommissie. Recht streekse uitzending van de commissie Middelen vanuit het gemeentehuis, aansluitend: Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubnek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7