o Smaak van Texel genomineerd J Heeft u 'm al gedaan? TEXELSE J COURANT Qeslciagd Virusinfecties bij eencellige algen Logeerhuis Texel Stichting Kerken en Minima Texel F amilieberichten Ome Toerrit Uanfc Qleel °Pdia betes.^ VRIJDAG 12 OKTOBER 2007 Het kookboek De smaak van Texel van Annette van Ruitenburg en Ruth de Ruwe is genomineerd voor de verkiezing Kookboek van het jaar in de categorie Neder lands. Het Texelse boek neemt het op tegen vier andere boeken. Op zaterdag 3 november wordt de winnaar bekend gemaakt in de Kauwgomballenfabriek in Amsterdam. De uitgever van het boek, Daan Welboren, is erg trots. 'Het is mooi dat een lokaal boek het landelijk zo goed doet.' De schrijfsters trokken de champagnefles open toen ze het goede nieuws hoorden. 'We hebben erop geproost en vinden het fantas tisch.' Van Ruitenburg werd door jurylid Jonah Freud benadert of ze haar boek mee wilde laten dingen naar de prijs voor beste kookboek van het jaar die dit jaar voor het eerst wordt uitgereikt. 'Jonah was de enige die een slechte recensie schreef over ons boek. Ik vroeg haar daarom of het wel zin had om mee te doen. Zij zei dat het terdege zin had.' De schrijfster kent twee van haar vier concurrenten. 'Wil de venkel en rabarber is heel leuk omdat het over ingrediënten uit de volkstuin gaat. De keuken van ons moeder is ook erg mooi en uitgege ven door Homarus die meer fraaie boeken heeft uitgegeven.' Van Rui tenburg weet niet wat ze kunnen winnen, maar daar gaat het haar ook niet om. 'Dat we genomineerd zijn is al een prijs.' Hobbymarkt Op de Groeneplaats in Den Burg wordt in het weekend van 20 en 21 oktober een braderie en hob bymarkt gehouden door de Stich ting Voorportaal. Op de markt worden ambach ten getoond als hout graveren en stenen beschilderen, pompoenen decoreren en borduren. Daarnaast worden ornamenten gemaakt van Texelse schelpen en worden tal van Wat ik zeggen wou... Telekomtaxi In de Texelse Courant van dins dag lazen wij tot onze grote schrik dat de Telekomtaxi van de familie Grootjen per 1 november stopt met de dienstverlening. De Telekomtaxi voorziet in een behoefte van veel bewoners en bezoekers die niet in het bezit zijn van een auto. Zoals bekend is een groot deel van Texel 's avonds na zessen niet meer met het openbaar vervoer te bereiken. Dat houdt bijvoorbeeld in dat het dan niet mogelijk is om op ziekenbezoek te gaan in het Gemini Ziekenhuis in Den Helder, of acti viteiten te ondernemen buiten het eigen dorp. Natuurlijk is de fiets voor veel men sen een redelijk en milieuvriendelijk alternatief, maar dat is niet altijd en voor iedereen haalbaar, bijvoorbeeld voor ouderen en bij slecht weer. En de kosten van een reguliere taxi zijn voor veel mensen te hoog. Boven dien wordt door de Telekom veel autogebruik voorkomen, wat weer gunstig is voor het milieu en de rust op het eiland. Wij hopen dat er naar mogelijkhe den gezocht wordt om de Telekom taxi in stand te houden. Gerda Lont, Jolet Leenhouts, Oudeschild. Eddy Pool slaagde aan de Uni versiteit van Amsterdam voor de studie Bedrijfswetenschappen en mag zich nu doctorandus in de eco nomie noemen of de Engelse titel Master of science in Business admi nistration dragen. Hij is werkzaam bij KPMG in Amstelveen en vervolgt zijn studie met een opleiding tot registeraccountant. zaken te koop aangeboden. Daarbij kan gedacht worden aan kinderkle ding, (Oosterse) sieraden, bloem bollen, sokken en boeken. Ook de inwendige mens hoeft niets tekort te komen en voor de kinderen is een draaimolen. De markt is op zaterdag geopend van 10.00 tot 17.00 uur en op zon dag van 12.00. tot 17.00 uur. Taizéviering in Oosterend In de Maartenskerk in Oosterend wordt zondag een Taizé-viering gehouden, vooral bedoeld voor jeugd en jongeren, maar voor ieder een toegankelijk. De eenvoudige viering bestaat uit korte gezangen, die vaak herhaald worden en in weinig woorden een fundamentele werkelijkheid uitdrukken die snel begrepen wordt. Daarna wordt een bijbellezing gehouden. Centraal in elk gemeenschappelijk gebed staat het lange stiltemoment. Ook is er tijd en ruimte om kaarsjes aan te steken voor wie hulp nodig heeft. In Taizé komen elk jaar vele jongeren van over de hele wereld bijeen in een klooster. Ze doen daar mee in gesprekken en in de vieringen van de oecumenische gemeenschap. De vieringen zijn heel eenvoudig en toegankelijk. De dienst begint om 9.30 uur, voorganger is dominee Der Nederlanden. Wat ik zeggen Parkeerverbod (4) Na het lezen van de reacties op het voorpaginanieuws van vorige week vrijdag, waann mevrouw Hooijberg aangaf zich te schamen Texelaar te zijn, wil ik ook graag reageren Allereerst wil ik, net als de heer De Vries, mijn verbazing uiten over de prominente plaats van het artikel. Het leek mij ook meer een stukje voor de rubriek waarin ook dit stukje misschien geplaatst wordt. Na het lezen van het artikel was mijn eerste gedachte: 'Shit happens.. De onfortuinlijke toerist in kwestie had de pech de bordjes over het hoofd te zien, op zoek naar een gratis parkeerplekje in de buurt van het centrum. Ik vroeg me ook met een af hoe deze meneer in het leven staat, als hij zich door zoiets redelijk onbenulligs (en knulligs) zo van zijn stuk laat brengen dat hij ervoor kiest zijn vakanties nooit meer op Texel door te willen brengen. Waarom zou je jezelf, na het ondergaan van zo'n teleurstelling, vervolgens het genot ontzeggen van wellicht nog vele jaren zeer plezierig vakantie vieren op ons mooie eiland? Jammer genoeg heeft hij mevrouw Hooijberg in zijn fatalis me ook meegesleurd; zij wil nu liever geen Texelaar meer zijn en dat alles om het bedrag van €50,-. Ik kan me de ergernissen van de heren De Vries en Kuipers voor stellen. Ik woon niet in een van de genoemde straten, maar ook wij hebben 's zomers, vooral op maandag en woensdag, te maken met parkeeroverlast. De Willem van Beierenstraat en Jonkerstraat staan dan aan beide zijden helemaal vol geparkeerd met auto's van marktbe- zoekers. Daarom lijkt me het voor stel van de heer Leget. om eens na te denken en serieus te praten over uitbreiding van het huidige par- keeraanbod rond het centrum, zeker geen slecht idee. Wel wil ik hem er op wijzen dat bewaakte fietsenstal lingen ook geld kosten en dat die plaatsen dus waarschijnlijk niet gra tis zullen zijn. En er zijn wel degelijk fietsenstallingen rond het centrum. Niet heel uitgebreid en ook niet altijd op de meest handige plaatsen (zie de Kogerstraat), maar ze zijn er en ze staan altijd vol. Verder denk ik dat de afstanden tussen parkeergelegen heid en de winkels in het centrum te klein zijn om er een pendelbus voor te latën njden. Texel is (geluk kig) maar een klein eiland en Den Burg is niet te vergelijken met een grote stad waar pendelbussen rijden tussen grote parkeerterreinen in de buitenwijken en het centrum vijf kilo meter verderop. Bovendien, wat is er mis met een stukje lopen als je vakantie hebt? Veel mensen krijgen daar thuis mis schien maar weinig gelegenheid voor. Om een stukje te lopen door kleine, stille straatjes, je afvragend 's Heerenloo Noord- Nederland, afdeling Noorderhaven Teammanager Heidi Huiberts, 06 52538265 Rabobank 3031 06 360 Anne-Claire Baudoux, onderzoe ker bij het NIOZ, verdedigt van daag (vrijdag) bij de Rijksuniver siteit Groningen haar proefschrift over virusinfecties bij eencellige algen. Virussen zijn een belangrijke oorzaak van sterfte van eencellige algen, De invloed van virusinfecties bleek in voedselrijke wateren groter dan in voedselarme zeeën. Daarnaast is de soort alg van grote invloed op de gevoeligheid voor virussen. Voor het verloop van de voedselstromen en de draagkracht van een ecosy steem is het van groot belang of algen gegeten worden door dierlijk plankton of sterven na een virusin fectie. In het eerste geval dient het dierlijk plankton weer als voedsel voor hogere organismen (zoals vis). Als een algencel wordt geïnfecteerd door een virus, komt de celinhoud vrij als dood organisch materiaal, dat wordt afgebroken door bacte riën in het zeewater. Daarbij wordt de doorstroming naar hogere dieren onderbroken. In gebieden met een tekort aan voedingsstoffen draagt de sterfte van algen echter op een andere manier bij aan het ecosy steem. Tijdens het verteren van de vrijgekomen celinhoud door bac teriën komen elementaire voeding- zouten vrij, die door andere algen gebruikt kunnen worden. Gedetailleerd onderzoek is van belang om een beter inzicht te krij gen in de rol van virussen in het functioneren van kustzeeën en oce anen. Hulp aan Texelaars in financiële nood Spangerweg 10 1793 EH De Waal Tel. 31 29 83 Bankrek. 36.25.99.343 hoe de mensen er leven en mis schien dromend van een leven op zo'n fijne plek als een eiland in de Waddenzee, waar geen pendelbus sen, trams of metro's rijden met hor des gestresste mensen op weg naar werk of andere verplichtingen. Geen haast te hebben, niet per se ergens naartoe te hoeven. Dat is toch de essentie van vakantie vieren? Tegen mevrouw Hooijberg zou ik willen zeggen: Wat vervelend voor u, dat een trouwe klant besluit voort aan ergens anders vgkantie te gaan vieren. Maar ik ben er zeker van dat zijn plaatsje volgend jaar weer door een ander gezin wordt opgevuld. Dat u zich schaamt een Texelaar te zijn bevreemdt me. Er zijn maar weinig plekjes in Nederland waar het leven zo goed en rijk is als op dit eiland. En dan heb ik het niet over materiële zaken. Ook zijn er maar weinig toeristische oorden waar je als toerist zoveel recreatiemogelijk heden hebt als hier, met een keur aan leuke winkels, cafeetjes en res taurants, evenementen en attracties, de mooie natuur en de rust die Texel te bieden heeft. Daar doet betaald parkeren voor bezoekers binnen de dorpscentra wat mij betreft geen afbreuk aan. Maneke Mast, Den Burg. Naschrift redactie: Kelle Hooijberg was niet uit op een gratis parkeerplek voor haar gast, ze beklaagde zich er over dat ter plekke in haar ogen niet duidelijk is aangegeven dat alleen vergunning houders mogen parkeren, waardoor niet alleen haar gast, maar ook veel andere 'onwetende' toeristen tegen een bekeuring aanlopen, wat nade lige effecten op het imago van Texel zou hebben. Dat en haar pleidooi voor duidelijkheid bij het parkeerbe leid was voor de redactie reden dit artikel prominent te plaatsen. Niemand weet wat leven is Alleen dat het gegeven is En dat van dat geheimen is God het begin en einde is Terugkijkend op een fijn leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, opa en overgrootvader Klaas Lap Annie Lap-Koopman Reinoutje in herinnering Trijntje en Henk Reinie en Jaap Jacob en Rietha Engelien en Harro Zina en Piet Arie en Afra Jan en Nettie Piet en Carolien Klein- en achterkleinkinderen Klif 24 1797 AL Den Hoorn Vader is thuis. Gelegenheid tot condoleren aan huis, vrijdag 12 oktober van 19.00 tot 20.30 uur en na de begra fenis in dorpshuis De Waldhoorn, Herenstraat 30 te Den Hoorn. De uitvaartdienst zal worden gehouden op za terdag 13 oktober om 13.30 uur in de Hervorm de Kerk van Den Hoorn. Aansluitend zullen wij vader begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, be schouw deze advertentie dan als uitnodiging. -erbij willen wij de medewerkers van de Thuiszorg, ookter Vos, zijn collega's en anderen bedanken voor ite liefdevolle verzorging en aandacht voor onze vader. Familie Lap Opa Lap we houden fijne herinneringen aan u. Biem - Sigrid Diede, Lieke. Fennie Simon - Yvonne Anneroos. Floriaan Klaas Hendrik Annie - Johan Niels, Myrthe Ihea Anneke - Patrick Klaas - Tessa Marieke - Remo Christha Martijn - Male Fabricio, Klaas Guillermo Sander Laurens Anita - Erik Lisa. Sanne Femke Jan - Bianca Ben. Isabel Esther Renata Vincent Catelijne Suzanne - Jeroen Rosalie Fenneke Sanne - Leon Jelle Wouter Dag, lieve Opa We zijn blij dat u onze opa bent geweest en u zal altijd in onze herinnering blijven. Anneke en Patrick Klaas en Tessa Marieke en Remo Christa Kees De troostende woorden, zowel gesproken als geschreven, een handdruk, de vele kaarten of het zomaar aanwezig zijn. hebben ons ontzettend goed gedaan na het overlijden van onze lieve moeder en oma MAARTJE ZEGERS- DUINKER Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Texel, oktober 2007 Maandag 22 oktober 2007 zijn (Gerrit en Nely Tïmmer-Koning) 60 jaar getrouwd 2007 Zij willen dit vieren op vrijdag 19 oktober, in dorpshuis De Bijenkorf in Oosterend, Mulder straat 37. Wilt u hen feliciteren, dan bent u hartelijk wel kom tussen 16.00 en 18.00 uur. Wilt u hen blij maken met een cadeau, dan graag een bijdrage aan het Koningin Wilhel- mina Fonds. Wilt u een brief of kaart sturen, hun adres is: Botterstraat 35, 1794 AC Oosterend. De neven en nichten. op 8 oktober 2007 om 1115 uur onze prachtise dochter Fleur Lisa Zij weegt 3170 gram en is 50 cm lang. De trotse ouders zijn Fred en Joyce Oosterhof. Zusje van Kim. Kogerstraat 106 1791 EV Den Burg Texel 0222 329038 Voor bezoek graag even bellen. Ons dochtertje Levke is geboren! j oktober 2007 Julia t? Hauke Flores Kogerstraat j 3791 EN Den Burg Tel. 339 603 levke flores-texel. net www.levke-Jlores.de Texelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €5,25 tot en met 3 regels. Per regel meer: €1,75 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €12,50 - excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Dansyoga, 16 oktober op gave via tel. 0222-315782 of www.dansyoga.nl Taxi nodig? Bel Taxi At tent, 0222-320020,24 uur per dag bereikbaar. Aktie Simon Smit fotogra fie. Gratis portret voor de geslaagden van de O.S.G. 2007. Aktie begint op 6 oktober en eindigt op 20 oktober. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 4 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222- 317215. Storing aan uw satelliet/ kabelsysteem, bel Voor- deelland Oudeschild, tel. 322398. Cooky's Kapsalon is maandags gesloten. Verder kunt u vijf dagen per week zonder afspraak terecht. De Koog, tel. 317575. Sendra boots, handmade keuze uit ca 60 modellen Tomahawk boots more Nieuwe wintercollectie op www.AmigoTexel.nl Voetverzorging "de Roef' pedicure Joke Koelemij. Tel: 319713 Oktobermaand= Aktie- maand. Profiteer van onze spetterende aanbiedin gen: 30-50% korting op inbouwapparatuurü! (ook voor vervanging van ap paratuur m uw bestaande keuken) Vakkundig advies en plaatsing door eigen montagedienst. Keuken centrum Texel, Mari- coweg 6, Den Burg, tel. 312447 Houtbouw „It Paradys- ke" B.V., Noordbergum Frl Voor sierlijke autogara ges, tuinhuisjes, schuren, paardenboxen, loodsen enz. Gemaakt uit 32 mm gg vuren geimpregneerd rabat. Alle maten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fa briek. Info en folders 0511- 474655, fax 0511-475711. J. J schoenen voor kids bij Amigo. Nieuws van Texel? Nu dagelijks nieuws op www texelsecourant.nl De feestweken komen eraan bij Fixet van der Volledig assortiment van Avent bij Dodo wear in Den Burg. ATB en cyclocrosser wij bouwen ze op persoon lijke wensen. Tevens re- peratie en verkoop. Bets Fietsherstel Oudeschild 06 38222257. Maandags gesloten. Husqvarna. Kettingzagen v.a. €179,-. Heggenscha- ren v.a. €179,-. Bos- "en taludmaaiers v.a. €389,-. Tatenhove BV. IJsdijk 11, Oudeschild. Tel. 313809. Gaat u zwingen met de blues m een rok van da mesmode CarCo? Nu bluesweekend aanbie ding: rokken 40,= p.st. Binnenburg 6 Ook voor een fraaie én de gelijke schuur, schutting of poort: Timmerman Piet Laan. tel. 322100. AGU Regenpakken. Tacx trainers, verlichting, repe- ratie en verkoop van fiet sen bij Bets Fietsherstel Oudeschild. Maandags gesloten 06-38222257. Het is weer herfst, de ideale tijd voor het de herinrichting van uw tuin! De Tuunderie voor uw Persoonlijk tuinadvies! Tuinontwerp, -aanleg, - onderhoud, bloemstuk ken en boeketten, interi eurbeplanting en diverse workshops en cursussen. Jolanda Persoon. 06- 21842638, www.DeTuun- derie.Texel.com Messen en scharen slij pen en Siemens kookde- moü! Vrijdag 19 oktober 11.00 -17.00 uur. ledereen is van harte welkom! Neem ook een kijkje in onze kookwinkel! Keukencen trum Texel Maricoweg 6 Den Burg, tel. 312447 De feestweken komen eraan bij Fixet van der Vis. Nieuw herfstcollectie sie raden, shawls, riemen en een klein voorproefje van de kerstcollectie is binnen Audrey H&G Burgwal 45 Deze week: Gebakken sliptong p.st. 2,50. 4 voor 9.00. Vers ook voor aktieprijs. Viscenter Wad denzee, Stenenplaats 8 Den Burg. Voor al uw schilderwerk binnen en buiten: Schil dersbedrijf Eschweiler Tel. 315032. Think! Nieuwe collectie Schoenen dames en he ren Tomahawk boots more Still got the blues? He re's the good news: Qnipp Kapsalon is vanavond tot 9 uur open, wedden dat je blij naar buiten komt lo pen? Bel 312227 of stap gewoon binnen: Waalder- str 15 - Den Burg De Koog-Texel Feest bv. Evenementen, single party, verjaardag, bruiloft, beurs, enz. van 10 tot 1000 personen. Info: 0222- 327303 of 06-22929048. sjanstexel@hotmail.com. Boréal Nordic en wan delschoenen Herfst Sale tot -30%. Beach Active Fun Fashion, strandslag Paal 17 (afslag Ecomare) Dagelijks open v.a. 14.00. u„ za. en zo. v.a. 11 00 u. Liesbeth Roeper uit vaartverzorging. tel. 310952. Dag en nacht be reikbaar. www.aardeenhe- mel.nl Kinderfuif, een echt doe feest. 1uur bowlen met lichte ballen en slurfen in de goot. Daarna patat, kroket, glas fris en een ijsje toe. €5.- p.p. Bowling de Koogel, tel. 0222-317672. Sony, JVC, Philips, LCD, Plasma dvd, stereo bij Voordeelland Oude schild, tel. 322398 A.S. ZATERDAG AUSTRALIAN DAG 10% korting op schoenen van Australian. De eerste 5G klanten krijgen een mooie tas cadeau! Zie folder bij deze courant. Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer, Oosterend, tel. 0222- 318221. Boetiek 'Allerlei' in De Koog heeft de grootste keus in Vero-Moda Ook zondags geopend1 Oktober aanbieding Woonhuys Moerbeek. Hoekbank 1.221,- meer dere mogelijkheden. Ma ricoweg Den Burg www. woonhuysmoerbeek.nl J. J schoenen voor kids bij Amigo. Dansyoga. 16 oktober op gave via tel. 0222-315782 of www.dansyoga.nl Oktober aanbieding Woonhuys Moerbeek Woonmeubelen Maine, schoenenkast 192,-. Ma ricoweg Den Burg. www. woonhuysmoerbeek.nl Deze week: Gebakken sliptong p.st. 2,50. 4 voor 9 00 Vers ook voor aktieprijs. Viscenter Wad denzee. Stenenplaats 8 Den Burg. Bowlen en uit eten gaan prima samen' Bowling De Koogel en Restaurant 't Pruttelhuus voor uw com - pleet verzorgde avond. Tel 0222-317586. Voor al uw aftimmer- werk/interieurbouw Timmerman Piet Laan. tel. 322100. Restaurant Bos en Duin. Vergader-, cursus- of hobbyruimte. Max. 30 personen. Natuursteen Texel. Voor grafmonumenten, onder houd en bijgraveren. Tel. 310168, Mark Pijper. Bowlen en steengrillen gaan prima samen. Bow ling de Koogel, tel. 0222- 317586. Zwangerschapsmode Zwangerschapsonder goed nu ook verknjgbaar bij Dodo wear in Den Burg. Restaurant 't Pruttel huus in De Koog, iedere dag geopend vanaf 16.30 uur. Tel. 0222-317586. Koelstra wandelwagens, buggy's en campingbed jes bij Dodo wear in Den Burg. Cursus digitale fotogra fie Foto's bewerken en verzenden bij u thuis op uw eigen pc Daan Koop man. 310973 Tegelzetbedrijf Tema- tex voor al uw tegels, tegelwerk en advies. Pe ter Witte, 311242. www. tematex.nl www.texeltoerist.nl U kunt nog meedoen aan de prijsvraag en maak kans op het boek De Smaak van Texel Oesters op uw feest? www.detesselseoester- man.nl Miele, Liebherr, AEG, Siemens wassen dro gen. koelen, vriezen. Voor deelland Oudeschild. de specialist in witgoed, tel. 322398 Skechers USA footwear. Grote collectie sportieve Mannen schoenen nu bij Tomahawk boots more. Voor reparatie leren jas sen of nieuwe voering naar Schoenmakerij Van Osch. Open van 08.00 - 12.30 uur. Zaterdags ge sloten. Tel. 313901. Bodyfashion Djöki Den Burg. Maten van 70A t/m 95JJ. Modern, betaalbaar, ruime keuze. Schoonheidspraktijk De Muilekoog, gezichtsbe handelingen die u fit en mooi maken en een heer lijk ontspannen gevoel ge ven. Tel. 327850. www.texeltoerist.nl. Een unieke site met plaats aanduidingen via Goo- gle-maps. Kom ook eens kijken en zoom in. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis, e.d. Tatenhove, Oudeschild, tel. (0222) 313809. King Louie Exota dames kleding. Bij Tomahawk Waalderstraat 24 Power Yoga. José de Bloois, tel. 06-30291758. yoginijose@hotmail.com Auto Service Centrum. Maricoweg 3. tel. 315588 Haircare Californië Anja Zijm, tel. 06-22917603. De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. De feestweken komen eraan bij Fixet van der Vis. Gaat u zwingen met de blues in een rok van da mesmode CarCo9 Nu bluesweekend aanbie ding; rokken 40.= p.st. Binnenburg 6 Oud geld? DeKNRMiser blij mee! Bel W. Grisnigt, tel. 312299. Nu ook dagelijks het laat ste nieuws op www.texel- secourant.nl Hairstyling Talou werkt op afspraak, dt. t/m zat. Tel. 320473. Stofzuigerzakken van alle .merken bij Voordeelland Oudeschild. tel. 322398. De winter staat weer voor de deur! Laat uw najaarssnoei of tuinaan leg door de Rijcke Tuinen verzorgen Tel. 0222- 321300/06-25164777. Uw woonkamervloer schuren en lakken/ waxen? €600- all-inn. Texelfloor, 06-20776453. SONY, JVC, Philips, Pio neer, Samsung, etc TV bij - Stiehl De Waal 311777 - De Voordeligste Prijs en de Beste Service! De Rijcke Tuinen Texel sterk in compleet aan- legwerk Bel vrijblijvend voor een offerte of kijk op www.deRijckeTuinen.nl Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining, Nikadel 60, De Koog, tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen. AEG, Bosch, Miele Liebherr, Zanussi, etc. wit goed bij - Stiehl De Waal 311777 - De Voordeligste Prijs en de Beste Service! Beautysalon Charlotte. Gezichtsbehandeling met dode zee producten vanaf €42,50 Info 06-5102 5139, www.bodycaretexel.nl Nieuwe wintercollectie op www.Trefferstexel nl Ruim drie miljoen mensen van 45 jaar en ouder lopen mogelijk een verhoogd risico op type 2 diabetes, ofte wel suikerziekte Misschien behoort u daar ook toe. Want iedereen kan diabetes krijgen Meet daarom uw risico met de Diabetes Risicotest Haal de test bij de apotheek of huisarts of ga naar www.kijkopdiabetes.nl. 4-/ 'fri/L

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 3