COURANT Oosterend pakt overwinning G-tOernOOi judo W33r fostijn ZDH strijdend ten onder tegen Watervogels Texel'94 boekt zege op koploper BKC Chavonnes en Elzinga beste bridgers Tweede plaats voor SV De Koog Winstpunten bij dressuur DINSDAG 16 OKTOBER 2007 TEXELSE SV Oosterend heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Vesdo uit Schagerbrug drie volle punten behaald. In de laatste tien minu ten werd een achterstand van 1-2 weggewerkt en omgezet naar een overwinning van 3-2. Het was een harde wedstrijd. Al in de eer ste helft werden drie gele kaarten uitgedeeld, twee voor Vesdo, één voor Oosterend. Al een paar weken heeft trainer/ coach Jitze Beintema moeite een elftal op de been te bréngen en moet hij putten uit het tweede en derde team en de A- en B-junioren. Zondag werd een beroep gedaan op Steef Witte, Wum Ellen, Jesse Hoven en Robin Eelman. Oosterend kansloze Drijver in de touwen. Vesdo begon de tweede helft sterk, maar de kansen liepen steeds stuk op de goed keepende Marco Drijver. Toch kon ook hij met voorkomen dat het 1-2 werd. Weer werd vanaf rechts een mooie voorzet gegeven. De spits kopte de bal, die via de lat terug stuitte. De terugkomende bal werd hard ingeschoten door een middenvelder. Met nog een kwartier te spelen kreeg Ed de Vries twee keer de kans op de gelijkmaker, maar zijn twee vrije trappen raakten de lat. Tien minuten voor tijd passte Robin Eelman op Wum Ellen die Sil van Dijk verving. Ellen omspeelde handig twee tegenstanders, aar zelde met en schoot hard in de verre hoek. Met nog een paar minuten te had de eerste twintig minuten het gaan. speelde Oosterend alles op beste van het spel en na tien minu ten kon Ger Vlaming uit een vrije trap van Ed de Vries de eerste tref fer maken. Na twintig minuten kreeg Vesdo meer vat op de wedstrijd en drukte het Oosterend naar achteren. De eerste de beste aanval van de gasten was raak. Vanaf de achter lijn werd de bal strak voorgegeven en de spits knalde hem achter de alles. Ger Vlaming zette vanaf de rechterkant voor. Zijn hoge bal ging over Ed de Vries heen, maar Bob Witte kopte hem met een fraaie zweefduik over de keeper in de verre hoek. Volgende week is Oosterend vrij, de week erop staat de uitwedstrijd tegen Monnickendam op het pro gramma. RABO-top in Medemblik Vijf Texelse wielrenners namen zondag in Medemblik deel aan de eerste wedstrijd van de RABO-top. Youp Wehnes behaalde een tiende plaats in de categorie 11-12 jaar. Er had wellicht een beter resultaat ingezeten, had hij niet in de slot- ronde een lekke voorband opge lopen. Bij de dames was Denise Betsema met een vierde plaats de snelste Texelaar. Natascha van der Vis eindigde als vijfde. Klaas Uitgeest behaalde met een vierde plaats een goede klassering in de juniorencategorie. Hij neemt door zijn sterke presteren inmiddels de derde plaats in in het tussenklas- sement. Ferry van der Vis weerde zich kranig in de topklasse en eindigde als zestiende achter de toprenners. Voetbaluitslagen Zaterdag 13 oktober: Oosterend 3-Reiger Boys 9 2- Oosterend A1 -Texel'94 A1 Texel'94 B1-ZAP B1 3- Sporting S B1-Texel'94 B2 Texel'94 B3-DWOW B1 Texel'94 D1 -WGW D1 Oosterend B1 -Den Helder B2 SEW MB1-Oosterend MB1 DTS 01-Texel'94 01 3-I ZDH 01-Texel'94 02 uil} De Koog 01 -ZAP 02 91 Texel'94 C3-Callantsoog 01 0-1[ Oosterend 01 -Den Helder C3 ac Texel'94 MC1-BOL MC1 Texel'94 MC2-Castricum MC1 3-i Roda 23 G1 -Texel'94 G1 S-i In sporthal Ons Genoegen werd zaterdag voor de zesde keer het G-judofeest gehouden. Ruim 160 judoka's uit heel Nederland tra den tegen elkaar in het strijdperk. Zij konden een plaats verdienen in de Nederlandse selectie die deelneemt aan een toernooi in München. Dat het toernooi tot selectiewedstrijd was benoemd, zorgde voor een sterke deelname in de klassen 1 en 2. Speciaal voor de selectiewedstrij den was een officiële wedstrijdmat neergelegd. Elke wedstrijd werd vol gens de internationale regels geleid door een drietal scheidsrechters. Er werd heftig en fel gestreden voor de plaatsen in de selectie en de deel nemers lieten judo van grote klasse zien. Na het toernooi in Venray, half november, zal blijken wie zichzelf heeft geplaatst in het Nederlands team. De overige wedstrijden wer den afgewerkt op drie andere, iets kleinere matten. Daar werd dezelfde felheid tentoongesteld en werkten ook de Texelse deelnemers hun wedstrijden af. Wout Legierse kwam uit in een poule waar tussen de deelnemers nauwelijks verschillen te bespeuren waren. Per partij wisselden de kan sen en wie zou winnen, bleef tot op het laatst onduidelijk. Lang nadat de wedstrijden voorbij waren, kwam de mededeling dat Legierse alsnog de mat op moest voor een beslissings wedstrijd. Op een door rijen publiek omzoomde mat wist hij de partij binnen een minuut door tweemaal wazari naar zich toe te trekken. Ook Mark van der Vliet, Robbin van der Ster en Marieke Zijm behaalden een eerste plaats. Mark van der Vliet kreeg met stevige tegenstanders te maken en moest tot het uiterste gaan. Dankzij goed tactisch judo was hij al zijn tegenstanders de baas. Robbin van der Ster schepte al voor het toernooi op dat hij wel even met 'twee vingers in zijn neus' zou winnen. Het spreekt vanzelf dat hij extra kritisch werd gevolgd door trainers en begeleiders, maar hij hield woord en besliste alle par tijen in zijn voordeel. Marieke Zijm wist het al haar tegenstanders zeer moeilijk te maken met haar kenmer kende inzet Haar snelheid en vari atie tijdens de partijen waren een lust voor het oog. De acht overige Texelse deelnemers behaalden een tweede plaats. De wedstrijden van Sander Zijm ken merken zich door een bedachtzaam begin. Bijgevolg laten zijn tegen standers zich nogal eens verras sen. Mark Westerlaken bleef zijn opponenten met goed en oplettend judo de baas en Daniël Schreve wist felheid, behendigheid en kracht te combineren. Jeroen van Osch kon geweldige momenten afwisselen met momenten van onoplettend heid en belandde in een van zijn partijen door een heupworp op de mat. Gedurende de rest van het toernooi wist hij zich op een prima wijze te herstellen. Nick Hennink liet zich niet door zijrr robuuste tegen standers imponeren en Kor Drijver trof tegenstanders die net als hij de partijen met flitsende beenwor pen dachten te beslissen. Daardoor waren zijn resultaten wisselend. Wel wist hij zich enkele malen op een mooie manier uit een houdgreep te bevrijden. Voor Stefan Dupon is het belangrijk welke trainer langs de kant staat. Als het niet de gewenste trainer is, komt hij moeilijk tot daden. Tijdens het toernooi werd twee maal de goede combinatie gevon den, waardoor Dupon tweemaal tot winst kwam. Christina Keijser heeft altijd moeite zich op het judo te concentreren, waar haar tegenstan ders meestal wel raad mee weten. Desondanks behaalde ook zij een tweede prijs. De prijzen werden uitgereikt door wethouder Marian Merkelbach. De Jilsketrofee voor de meest opval lende judoka werd door Paul Buis man van de firma Duin uitgerekt aan Sander Munnik van judogroep Prisma uit Amsterdam. Een gehavend ZDH is strijdend ten onder gegaan tegen Watervo gels. De ploeg kwam twee keer knap terug in de wedstrijd, maar de wellicht verdiende gelijkmaker bleef uit. De einduitslag werd 3-2. Halverwege de tweede helft kreeg Sjoerd Oosterhof een elleboog tegen zijn hoofd, waardoor hij zich met een hoofdwond moest laten vervangen door Wim Rid- derinkhof die net een paar uur daarvoor was teruggekeerd uit Zuid-Frankrijk. Coach Jan den IJzerman moest behoorlijk improviseren met vakan tievierende en geblesseerde spelers. Onder de afwezigen Mike de Bruijn, die voor het eerst in 103 competitie duels een wedstrijd miste. Daardoor debuteerde Robbin Knol als laatste man en had Jonathan Abraha voor het eerst dit seizoen een basisplaats als linkshalf. De openingsfase was voor ZDH met schoten van Ruud Hof, Maurits l ap en Sjoerd Oosterhof. Na een kwar tier werd ook Watervogels gevaar lijker met schoten uit de tweede lijn. Slechts één keer was ingrij pen van keeper Christiaan Stolk echter noodzakelijk. Een kwartier voor rust kwamen de gastheren op voorsprong. Arjen Lap ontweek met gestrekt been een sliding, maar de scheidsrechter floot niet. De daar opvolgende boogbal viel net achter de ZDH-defensie en kon beheerst worden ingeschoten. Niet veel later nam Arjen Lap een vrije trap op bijna veertig meter van de goal, die ternauwernood de keeper over kon worden getikt. Nog voor rust verdubbelden de 'Torren' de voor sprong. Een lange trap naar voren leek te worden afgevlagd voor bui tenspel. De spits hield op het laat ste moment in, waarna de andere spits achter de bal aanging. Hij omspeelde met de nodige moeite doelman Stolk en schoof de bal in het lege doel. Vlak na de thee speelde Sjoerd Oosterhof op de keeper, die de terugspeelbal matig verwerkte. De bal viel net niet lekker voor Ooster hof, die zijn schot in de korte hoek gestopt zag worden. Halverwege de tweede helft bezorgde Remco Boogaard de bal na een knappe actie bij Maurits Lap. Oog in oog met de keeper bleef Lap koel en scoorde. De vreugde was echter van korte duur, want Watervogels breidde de voorsprong weer uit met een goal die vrijwel identiek was aan de eerste treffer van de middag. ZDH ging met bij de pakken neerzit ten en ging met veel passie op jacht naar de aansluitingstreffer. Binnen drie minuten viel het doelpunt. Een corner werd door de thuisploeg niet goed verwerkt, waardoor Joost van Heerwaarden het leer zomaar voor zijn voeten kreeg en vanaf zestien meter doeltreffend uithaal de. Het was zijn eerste treffer voor de Zwaluwen sinds zijn overgang van Texel'94 afgelopen zomer. ZDH voelde dat er nog meer in het vat zat, maar moest beducht zijn op counters van Watervogels. In de resterende tien minuten, inclusief veel blessuretijd, had ZDH een overwicht en was de beste kans voor Maurits Lap. Hij schoot echter naast. Ook kopballen van aanvoer der Jan-Willem Bakker en Remco Boogaard konden het net niet doen bollen. Daardoor verloor ZDH voor de derde maal op rij. Volgende week is ZDH vrij, een week later komt Oudesluis op bezoek in Den Hoorn. Texelse pupillencompetitie: Vrij i.v.m. herfstvakantie. Zondag 14 oktober: Texel'94-BKC Watervogels-ZDH Oosterend-Vesdo Succes-De Koog Texel'94 2- Schagen 2 Texel'94 3-WMC 3 JVC 6-Oosterend 2 2-1 Wieringerwaard 3-De Koog 2 Westfriezen DA1 -Oosterend DA1 2-! De Koog DA1-HOSV DA1 M Texelse recreatiecompetitie: Geen programma i.v.m. herfstvakants Voetbalprogramma Zaterdag 20 oktober: Oosterend 3-Forester 2 11.31 Oosterend A1 -De Koog A1 1345 Texel'94 A1-BOL A1 13.00 Dirkshorn B1-Texel'94 B2 14.01 Wieringerwaard B1exel'94 B314.00 Kolping B. MB1 -Oosterend MB1 13.15 Callantsoog C1-Texel'94 C2 1400 De Koog C1-HCSC C2 1435 Texel'94 C3-SVO C1 13.05 Schagen MC1-Texel'94 MC1 1300 Foresters MC1 -Texel'94 MC2 14.45 Texel'94 D1-WGW D1 111 Petten D1-Oosterend D1 11. Dirkshorn D1 -De Koog D1 Winkel D1-Texel'94 D2 Texel'94 D3-Schagen D3 11 FC Den Helder D7-Texel'94 D4 Bridgeclub Groot Slem kijkt terug op een zeer geslaagd vijftiende Open Texels Bridgekampioenschap. Er werd vrijdagavond, zaterdagmid dag en zaterdagavond gespeeld in De Hof in De Koog. Van de 58 deelnemende paren kwamen er 27 van Texel. De heer Chavonnes en mevrouw Elzinga werden het eerste Texelse paar en bereikten de der tiende plaats. De winnaars moch ten zelf hun prijs uitzoeken van de prijzentafel. Ter ere van het jubileum ontving iedere deelnemer een klok je. Dat het een succes was, bleek doordat sommige deelnemers zich alweer opgaven voor het toernooi in oktober 2008. Uitslagen: 1.echtpaar Bouwen, 2.Bruin/Engbers, 3.Lakerman/Stroet, 4.Beutick/Postuma, 5.Hieligers/Nijland, 6.Bakker/Kroezen, 7.Van Gestel/Salomons, 8 Den Besten/Golverdin- gen. 9.Evers/Weber, lO.echtpaar Schipper. De Texelaars Herman Hagenouw, Peter Ruigrok, Marie-Louise Wiesman en Luuk Kelner (van links naar rechts) namen het tegen elkaar op. (Foto stiana stbon/Beeidban* Texeo SV De Koog deed zondag uitste kende zaken door in Hippolytus- hoef te winnen van Succes, de nummer twee uit de competitie. Door een overwinning van 2-0 neemt het team van Hans van der Park de tweede plaats over. De Koog begon sterk aan de wed strijd en nam direct het heft in han den Steven van Beek keerde terug op doel en ook Ben en Pim Siebin- ga keerden terug in de basis. Nico Schot was geblesseerd. Na een uur spelen werd een geblesseerde Tristan Ellen vervangen door René de Jong. Er werd geprobeerd de bal rond te spelen. Dankzij de balvaste Pim Siebinga kon het team naar voren voetballen. Joris Ellen maakte gre tig gebruik van de ruimte achter de verdediging en werd meerdere malen door Siebinga weggestuurd. Ellens schoten leidden echter tot weinig gevaar. Succes had een zeer snelle spits waar Tristan Ellen zijn handen aan vol had. Twee keer kwam de spits alleen voor het doel, maar keeper Van Beek pareerde knap. Vaker dan die twee keer kwam De Koog niet in gevaar. Een vlot lopende aanval via Arnold Kaercher, Joris Ellen en Bart-Jan Grisnigt was het teken voor een stormloop van De Koog, maar pas na een half uur werd het eerste doelpunt gemaakt. Pim Siebinga zette knap voor en Bart-Jan Gris nigt had op vijf meter van het doel de hoek voor het uitkiezen. Hij miste, en het was Yom Houwing die de eerste treffer maakte. In de tweede helft wilde Succes via de snelle spitsen counteren, maar Roelf Siebinga, Mark Schoo en Tristan Ellen waren fel op de bal. Ook De Koog creëerde maar wei nig kansen waardoor het spel op en neer golfde. De grootste kansen voor het goed voetballende Succes ontstonden na rommelige situa ties voor het doel van Van Beek. De Koog moest uiterst geconcen treerd spelen om geen tegengoal te incasseren. Succes zette alles op alles en ging één op één spe len, waardoor De Koog in het nauw werd gedreven. Steven van Beek hoefde echter maar weinig in actie te komen. In de laatste minuut kwam aan alle onzekerheid een einde. Een diep tepass van Koorn werd door Pim Siebinga handig verlengd naar zijn broer Ben. Deze speelde de laatste man uit en scoorde een prachtige goal na een rush vanaf het midden- Tevoko wint van VONO Het damesteam van volleybalver eniging Tevoko heeft zaterdag in de Burgemeester De Koninghal tegenstander VONO uit Amster dam Noord met 4-0 verslagen. Meteen al aan het begin van de wedstrijd bleek dat VONO geen erg sterk team op de been had gebracht. VONO was met zes spelers naar het eiland gekomen. In de eerste set maakte Tevoko de klassieke fout zich aan te passen aan de speelstijl van de bezoekers. Toch werd deze met 25-15 gewonnen. In de tweede set concentreerde Tevoko zich beter, wat in goede passes resulteerde, die vervolgens met snoeiharde aanvallen werden afgemaakt. Naast de harde aanval len liet Tevoko zien ook tactisch te kunnen spelen. De tweede set werd veld. Direct na het doelpunt gaf de scheidsrechter het eindsignaal. Zondag speelt De Koog op Wierin- gen de laatste twintig minuten van de wedstrijd die eerder, na overtre dingen van Wiron, werd gestaakt. De Koog begint met een achter stand van 3-0. Al direct na het begin van de wedstrijd, in de zesde minuut, scoorde* Jeroen Vlaming de eer ste treffer in de wedstrijd tussen Texel'94 en koploper BKC. Na de twee nederlagen van vorig sei zoen was de Texelse ploeg erop gebrand een goed resultaat neer te zetten. Dat lukte, Texel'94 ver sloeg de koploper met 4-0. De wedstrijd tussen Texel'94 en BKC werd ruim een half uur stil gelegd, nadat scheidsrechter Wijs uit Heerhugowaard in de veertigste minuut met een kuitbeenblessure het veld moest verlaten. Na ruim 35 minuten besloot hij de wed strijd te hervatten, omdat er geen gelijkwaardige vervanger aanwezig was. Sportverzorgster Yvonne Mid del, echtgenote van oud-verdediger Simon Brand, en verzorger Ben Jas hadden de spelleider toen weer op de been, zodat de wedstrijd ver volgd kon worden. De verdediging van de gasten werd van meet af aan onder druk gezet en in de dertiende minuut kreeg Texel de kans de voorsprong te vergro ten. Maar het schot verdween over het doel. Kort hierop forceerde een zwaar door een tegenstander gehin derde Yvo Barends een hoekschop. Deze werd door Marco Koorn met een goed gerichte kopbal afgerond, waardoor Texel de voorsprong uit bouwde. Texel '94 hield de druk op de tegenstander, al strandde een rush van Jeroen Vlaming op de kee per van BKC. De summiere coun ters van de tegenstander waren wel gevaarlijk, maar de Texelse defen sie trad goed georganiseerd op. KeeperDennis Schouwstra deed in de dertigste minuut van zich spreken door een dreigend schot van een van de spitsen van BKC te keren. De geelzwarten uit de Anna Paulownapolder probeerden met een dieptepass de defensie van de thuisclub te verontrusten, maar deze gaf geen krimp. Acht minuten later kwam Joey van der Vis voor het vijandelijke doel uit een scrim mage in balbezit en bracht hij 3-0 op het scorebord. Meteen hierop voor kwam attent optreden van doelman Schouwstra een tegentreffer. Vlak daarop bracht spits Leon Zijm - na een assist van Barry de Vries - met een prachtige boogbal de stand op 4-0. BKC probeerde een tegengoal te forceren, maar de rust was uit het spel. De frustatie werd groter en het aantal overtredingen liep op. Ook de Texelaars gingen in een lagere versnelling spelen. Jeroen Vlaming kreeg halverwege de tweede helft nog een reële kans de score op te voeren, maar het te slappe schot was een makkelijke prooi voor de keeper van BKC. Meteen hierop maakte keeper Schouwstra een gevaarlijk schot van een spits van BKC onschadelijk. BKC bleef ondanks de grote achter stand proberen een beter resultaat neer te zetten. Barry de Vries, die zijn ploeg zag verslappen, vuurde aan tot meer agressie om schade te voorkomen. In de resterende speeltijd, waarin tempo en spelpeil daalden, werd niet meer gescoord. Zondag speelt Texel '94 de beker wedstrijd tegen Zeevogels uit Egmond aan de Hoef. Deze ploeg komt uit in de vierde klasse van de KNVB. met 25-9 gewonnen. Ook de der de set werd een makkelijke prooi voor het Texelse team (25-15). Met de overwinning in het vooruitzicht begon Tevoko zeer ongeconcen treerd aan de vierde set. Het team maakte de ene fout na de andere en VONO wist een voorsprong op te bouwen. Door fouten van de tegen stander kwam Tevoko langzaam dichterbij en bij een stand van 23- 21 in het voordeel van VONO kreeg Tevoko de wil om te winnen terug. Met enkele goede services en een goede blokkering van Céline de Graaf wist Tevoko de set met 27-25 te winnen. Het team staat nu aan kop in de promotieklasse. Waar vorige week nog 120 deel nemers van de vaste wal aan de start verschenen voor een spec taculaire cross, werd zondag in manege Akenburg één gast van een andere rijvereniging verwel komd voor twee dressuurproe- ven. Slechts een kleine groep ruiters nam deel aan deze eer ste binnendressuurwedstrijd. De resultaten waren er echter niet minder om. Er werd behoor lijk gepresteerd en er kon een flink aantal winstpunten worden bijgeschreven. Verhagen kampioen Poul Verhagen is kampioen kust- vissen van Sportvisvereniging Texel geworden. Bij de laatste wedstrijd, die zaterdag bij paal 9 werd gehouden, ving hij der tien vissen met een gezamenlijke lengte van 336 centimeter. In totaal werden bij de laatste wed strijd 23 vissen gevangen, die een gezamenlijke lengte hadden van 570 cm. Frans Bos eindigde met zes vis sen (131 cm) op de tweede plaats. Rein Kuyper (4 vissen, 103 cm) werd derde. In het eindklassement heeft Verhagen met 593 cm een ruime voorsprong op Frans Bos. Derde is Rein Kuyper (392 cm). De eerstvol gende wedstrijd wordt zaterdag 20 oktober gehouden bij de Afsluitdijk. Opgeven kan tot donderdag bij P. Breet, tel. 0227-511163. Deelnemers vertrekken met de boot van 7.00 uur. Uitslag kampioenschap: 1 Poul Verhagen. 23 vissen, 593 cm: 2.Frans Bos, 17, 430, 3.Rein Kuyper 16, 392; 4.Nlco Tessel, 6. 161,5.Johan Hopman, 6.136; 6Theo Buren. 0.0. 39.3E kn. 10.0'. «eiT iioof deler ïtijd 9.CCSV 9.05 xh Texelse pupillencompetitie: AZ-SVO F1 Roda-Heerenveen Vitesse-De Koog F1 Terschelling-Utrecht Barcelona-De Koog E1 10,1)1 Valencia-Ameland lO.OOji Real Madrid-SVO E1 10.0] Espanyol-Vlieland 10j)| Zondag 21 oktober: Texel'94-Zeevogels 1 Wiron 1-De Koog Oosterend 2-DWOW 6 12.0Ó| Flevo 5-De Koog 2 Berkhout DA2-Oosterend DA1 14.001 De Koog DA1 -Blokkers DA2 13.30J Programma zaalvoetbal Woensdag 17 oktober: .17.50 Klif D1-Mantje D1 Jongedfi 18.30 C/Sp.shop-SVO D1 C/Spi 19.20 SVO 1-Pellor 1 Kuipers 20.10 Texel 5-Krim 6 Hoogen# 21.00 Mantje 4-Klif 6 Van Putt 21.50 Texel 3-Klif 4 Van P Zaaldienst: Mantje Donderdag 18 oktober: 18.10 Texel 4-Koog 4 19.00 Klif 5-Krim 5 19.50 Texel 2-Klif 1 20.40 Klif 3-RAB 3 21.30 Koog 2-Mantje 3 Zaaldienst: Krim Aangezien Tessa van Daalen de enige deelnemer was in de klas se Z1, kon de eerste prijs haar niet ontgaan, maar haar proeven werden dusdanig ruim voldoende beoordeeld dat zij voor beide een winstpunt toegekend kreeg. In de eerste proef in de klasse M1/M2 werd door de deelnemers niet goed genoeg gereden voor een winstpunt, hoewel Ellen Blom met Pim met een score van 177 wel in de buurt kwam. De tweede proef behaalde Rianne Broekman met McCloud een eer ste prijs, twee winstpunten en de hoogste dagscore (196). Bij de pony's was de winst tweemaal voor Robin Bisschop met Kantjes Bernardo. Hem leverde de tweede proef een winstpunt op. Maartje Meijer met Vasco behaalde bij de B-paarden in beide proeven een winstpunt en de eerste prijs. Zij is nu startgerechtigd in de klasse L1. De pony's in de klasse B lie ten nette proeven zien. Simone Schagen met Bimob en Yasmijn van Rongen met Esmeralda won nen met winstpunten. In de klasse L1/L2 waren de zusjes Sterre en iker I ftijj Vrijdag 19 oktober: 18.30 SVO 3-Krim 2 Kikker 19.20 Mantje 1-VIOS79 1 Vo 20.10 RAB 4-Koog 1 21.00 Krim 1-RAB 5 Sanger. 21.50 Cas./Sp.sh 1 -Krim 4 H'# Ie Zaaldienst: Klif onii Uitslagen: C-jeugd: Cas./Sp.shop Cl-Krim O 2'4 Cas./Sp.shop C2-SVO C1 22-2, ZDH CS Klif C1 14-3, Klif C2-RAB C1 1-12. klasse: Krim 5-Koog 3 18-9, Klif 5-Te>f) '-Sic 1-12. Eerste klasse: Texel 2-Mantje 311* 5n f Klif 2-SVO 3 7-6, Krim 4-Cas./Sp.shop2& Koog 2-Klif 3 7-7 Hoofdklasse: Cas./Sp.sM 1-RAB 1 4-5, Mantje 2-SVO 2 7-1, KW' Krim 3 4-4, Krim 2-Klif 1 3-7, Texel 1-' 2 3-1. Tessel Veltkamp eikaars concuf renten. Beide keren wist Tesse met Pocahontas het oranje li" voor zich op te eisen, hoe^ Sterre haar in de tweede p"»l evenaarde. Na toepassing van I* Pjj reglement ging ook deze eerSf r prijs naar Tessel. De winstpu» ten werden gelijkelijk verdeeld p volgende dressuurwedstrijd is OP fcc 28 oktober in Manege AkenbuiSj de eerstvolgende springwedstnf i is op 4 november. De volle# m uitslagen zijn te vinden op WW y deklepper.com. l

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 6