Sp°rt Kleppertjes kampioen Kitesurfer leeft zich uit 7 COURANT Maartje Serlé wordt clubkampioen van GVT feel deelnemers bij modelracing Avontuur Texel'94 in bekerstrijd voorbij Klaas Uitgeest wint veldrit Onverwachte winst voor De Mareis DINSDAG 27 NOVEMBER 2007 De heren van basketbalvereniging De Mareis stonden zondag tegen over JBC 2 uit Julianadorp, een ploeg met een goede combinatie van ervaring en jong talent. Van tevoren was dus al duidelijk dat het een lastige middag zou wor den. Toch won De Mareis met 48-29. Met fraaie aanvallen kwam JBC al snel op voorsprong. Center Nico Kikkert van De Mareis had moeite met de sterke center van JBC die Kikkert dwong diverse persoonlijke fouten te maken. Gevreesd werd dat Kikkert met vijf persoonlijke fouten vroegtijdig de kleedkamer op zou moeten zoeken. Aan het einde van het eerste kwart werd bij De Mareis een groot gedeelte van de jeugd vervangen door wat meer ervaren spelers. Na twee driepunters van Chris Schlepers, fraaie acties van Eric Heijenk en sterk insidespel van Nico Kikkert en Pieter Dogger stond er na het tweede kwart een tussen stand van 24-18 op het bord. Onder leiding van de ervaren Eric Venneker hield de solide verdediging van Wesley Bosma, Daniël Mon- tesinos en Douwe Vonk de bucket vervolgens goed dicht. Vroegtijdig uitstappen maakte een eind aan de afstandschoten van de JBC schut ters. Het derde en vierde kwart waren een kopie van het tweede, met inside- acties van Venneker en Heijenk en een fraaie driepunter vanaf de mid denlijn van Schlepers. Ook heersten de centers van de Texelaars aan vallend onder het bord. Bijna alle rebounds waren voor de meer dan 2,10 meter lange spelers, die weinig moeite hadden de bal door de nng te krijgen. Na een verpletterende dunk van Pie ter Dogger eindigde de wedstrijd in een overwinning voor De Mareis. Scores: Pieter Dogger (19), Nico Kik- Voetbaluitslagen Zaterdag 24 november: Alkmaarsche B. 4-Oosterend 3 Dindua A1-Texel'94 A1 BOL A1 -Oosterend A1 De Koog A1 -Wienngermeer A1 Texel'94 B1-LSW B2 Texel'94 B2-HSV Sport B1 Texel'94 B3-Schagen B2 Con Zelo B1-Texel'94 B4 Oosterend B1-W'waard B1 Oosterend MB1 -Always F. MB2 kert (12), Chns Schlepers (11), Eric Texel'94 C1-VIOS-W C1 Heijenk (5) en Eric Venneker (2). anastiekvereniging Texel hield afgelopen week onderlinge wedstrijden. aartje Serlé is afgelopen weel lubkampioen geworden van jmnastiekvereniging Texel. Zij Ireefde daarbij Emma Veeger torbij, die na de eerste dag de jphad genomen. gymnasten werden tijdens de trrnale lesuren beoordeeld. Voor ke gymnast was er een diploma, rar de dne besten van elke groep aren er medailles. Het hoogst albare waren de twee clubkampi- jnschappen, voor wedstrijdselec- Spanning stijgt in bowlingtop oor met winst naar huis te aan, brachten bowlingteams De Dogel, Visvogels en Schouwstra ansport de spanning weer terug de top van de competitie. imbleweeds moest het afleggen gen Schouwstra, waar de dames rjnen, Hemelrijk en Schouwstra uit de kast haalden om de ■derlaag van vorige week goed te aken. ZN haalde winst op Team 11Mar- Roeper was met een gemiddelde tie en voor de recreatief gymmende sporters. De trainingsgroepen van de wedstrijdselectie deden hun oefeningen op dinsdag (meisjes A en B) en woensdag (meisjes C en jongens). Na de eerste dag stond Emma Veeger uit de A-groep aan kop, maar toen Maartje Serlé op de tweede dag Veeger voorbij streefde, werd duidelijk dat ook in de C- groep met veel enthousiasme wordt getraind. Ondanks prima prestaties van onder meer Kevin de Graaf en Stijn Arends werd ook in de jon- gensgroepen geen hoger gemid delde gehaald, zodat Serlé club kampioen werd. Alle nummers één en twee uit de recreatiegroepen traden zaterdag ochtend aan voor de finale om de Heerschapsbeker. Bo Krause ein digde als eerste, op de voet gevolgd door.lsabelle Romana Schermer en Dali Schilling. Beste jongen was Robin Graaf, die vierde werd. De aanmoedigingsprijs voor aan komend talent, de 'Verhoevenprijs', ging naar Emiel Eelman uit groep 3. Voetbalsters SVO verslaan koploper Het damesteam van SVO heeft zondag voor een daverende ver rassing gezorgd. Blokker DA2, dat alle wedstrijden met groot verschil had gewonnen, werd op sportpark Sieme Keijzer met 4-2 verslagen. Onder ijzige omstandigheden - met harde wind, regen en soms ook hagel - begonnen de Oosterenders goed. Ze combineerden dat het een lieve lust was en kwamen geregeld tot kansrijke aanvallen. De eerste doel poging kwam op naam van Marieke Wieringa. De keeper had er goed het zicht op en kreeg de bal klemvast. Niet veel later was het echter Blokker dat op voorsprong kwam, toen kee per Marit Tuitman werd geklopt door een boogbal. De Gortbuken lieten de moed niet zakken en trokken direct weer ten aanval. Dat resulteerde in een doelpunt van Annie Brouwer, die na een fraaie actie van Wieringa de bal op maat meekreeg en schitterend afrondde. Helaas voor de thuisploeg werd het nog vóór rust 1-2. In de tweede helft was Tessa Betse- ma de ster van het veld. Al snel na de hervatting kreeg ze de bal uit een verre pass van Ilse Pastoor in bezit en scoorde ze knap. Dat was het sein voor een uitstekend vervolg, waarin de Oosterenders zich niet liet ken nen door de hagel. Betsema zette de thuisploeg uit een voorzet van Brouwer op voorsprong en daarmee was een verrassing plotseling heel dicht bij. Vlak voor het einde bepaal de Betsema na goed voorbereidend werk van Wieringa de eindstand op 4-2. G-team verslaat concurrent KGB De G-voetballers van Texel'94 heb ben zichzelf zaterdag een goede dienst bewezen. Door op eigen terrein concurrent KGB uit Boven- karspel met 2-1 te verslaan, stegen de Texelaars naar de derde plaats. Zonder Raymond Molanus (op vakantie) en Peter Breuer (gebles seerd) beleefde Texel'94 een valse start. Toen verdediger Robin Boog aard even aarzelde en de gevaar lijke spits van KGB daardoor een klein beetje ruimte kreeg, was het prompt 0-1. De Texelaars vochten echter goed terug. Uit een vloeiende aanval, die begon bij keeper Martijn Verbeeke en via Robin Boogaard. Mark Stolwijk en Paul Bakker liep. scoorde Jimmy Ponmah beheerst de Texel'94 C2-Wienngermeer C2 ZDH C1-Texel'94 C3 Schagen C2-De Koog C1 DTS MC1 -Texel'94 MC1 Texel'94 MC2-Victoria O MC1 VIOS-WD1 -Texel'94 D1 Texel'94 D2-Petten D1 SRC D4-Texel'94 D3 Texel'94 D4-Koedijk MD1 Oosterend D1 -Sint Boys D1 De Koog D1-JVC D2 Texel'94 G1-KGBG1 Texelse pupillencompetitie: De Koog F1-SVO F1 Heerenveen-AZ Utrecht-Vitesse SVC Terschelling-Roda ZDH E1-Espanyol SVC Vlieland-Valencia Barcelona-Real Madrid 2-6 2-3 7-2 8-1 3-1 1-1 5-1 0-3 1-5 1-6 3-3 17-0 0-2 1-2 0-2 0-11 2-3 2-1 2-1 0-4 12-0 8-0 2-8 Zondag 25 november: Always Forward-Texel'94 (beker) 6-1 Flamingo's 2-Texel'94 2 0-1 Bergen 4-Texel'94 3 De Koog 2-Oudesluis 2 van 200 niet te verslaan en Rina Drijver gooide een serie van 615. De Koogel speelde tegen Santa Fé en alleen door een uitstekende laatste game wisten de spelers van Santa Fé een punt van de tegenstander af te snoepen. Badweg moest wel even slikken toen het met een groot verschil ver loor van Paal 19/Bilder. Uitslagen: Paal 19/Bilder-Badweg 1-4. Team 11-TZN 1-4; Tumleweeds Sjans-Schouwstra 0-5; Bouwcenter RAB-De Jutter 1-4; Sommel- tjes-Visvogels 0-5; Santa Fe-De Koogel 1-4. Huisvrouwenleague: T Fords-WBZ 3-1; Jut- tertjes-Klaver 4 6-4; Pins-Flair 3-1. fo de tweede competitieavond an Model Racing Texel werd bor twintig deelnemers hevig irijd geleverd. Winnaars werden (outer van Strien en Roy Bar- arst. de 1:12-klasse gingen zes rijders an start. Wouter en André van men en Ronald Kramer hadden un bolides het beste geprepareerd namen al snel enkele rondes oorsprong op de andere deelne mers. Door foutloos te blijven, wist fouter van Strien geleidelijk een nde voorsprong op te bouwen, os Smit, die de eerste manche et pech begon, kwam gaandeweg b avond steeds beter op dreef en list de derde manche op zijn naam schrijven. Hij kon echter de drie koplopers niet meer achterhalen. De veertien deelnemers aan de 1:10-klasse reden in twee groepen. Roy Barhorst, Jeroen Schouwstra en Jan Schouwstra pakten al snel een paar rondes voorsprong op Marc Schuijl, Raymond Witte en Ed Witte. Deze wisten door nauwkeurig rijden de achterstand echter binnen de perken te houden. Dit resulteer de in een derde plaats voor Ray mond Witte. Jeroen Schouwstra viel door problemen uit, wat Barhorst de gelegenheid gaf zijn voorsprong op Jan Schouwstra uit te bouwen en daarmee zijn eerste plaats veilig te stellen. Zaterdag wordt de volgende compe titieavond gehouden. De wedstrijd wordt verreden in de De Koninghal en begint om 20.00 uur. Texel'94 is er zondag in Hoorn niet in geslaagd voor een stuntje te zorgen. Tegenstander Always Forward, die in de competitie een klasse hoger uitkomt, was dui delijk een maatje te groot (6-1), waardoor het bekeravontuur er voor de Texelaars op zit. Texel'94 moest in Hoorn aantreden zonder de vaste waarden Dennis Schouwstra, Joey van der Vis, die beiden geblesseerd waren, en de zieke Leon Zijm. Het elftal werd aangevuld met A-junioren Luuk Kedde en Tom de Lugt. De jeugdige keeper van de B1-junioren, Daniël Bakker, verving Schouwstra en kon zodoende ervaring opdoen in de volwassen voetbalwereld. Vanaf het eerste fluitsignaal van scheidsrechter Jansen uit Amster dam werd duidelijk dat de Texelaars een moeilijke middag tegemoet gin gen. Vooral de jongere spelers in het team van de gasten leken snel geïntimideerd en overbluft door de praatgrage en vaak schreeuwerige spelers van de thuisclub. Al in de vijfde minuut werd het 1-0, na een dieptepass op maat, die door de spits werd verzilverd. Texel'94 leed in deze fase veel bal verlies, maar herpakte zich gaan deweg de eerste helft toch knap. Met leuk combinatiespel werden zelfs enkele aanvallen opgezet. Een doelpunt leverde dat echter niet op. Ook de vrije trappen bleven zonder succes. Omdat ook Always Forward niet meer aan scoren toekwam, stond het bij rust nog maar 1 -0. Ook in de tweede helft ging de strijd aanvankelijk gelijk op. Texel'94 kreeg twee corners te nemen, maar de defensie van de thuisploeg was goed georganiseerd. Net toen de Texelaars de tegenstander in pro blemen leken te brengen, werd het in de 57ste minuut 2-0. Maar enkele minuten later slaagde Texel'94 er toch in een doelpunt te maken, toen Martin Koorn de bal uit een vrije trap van Tim Kedde in de bovenhoek kopte. Even leek het weer een wedstrijd te worden, maar Always Forward onderkende het gevaar en scoor- gelijkmaker. Daarna kregen Boog- Oosterend DA1 -Blokkers DA2 aard en Bakker kansen hun ploeg op De Koog DA1 -West Frisia DA1 voorsprong te zetten, maar de kee- De Rijp MA1-Texel'94 MA1 per bracht steeds redding. Aan de andere kant kreeg de spits van KGB met opnieuw de ruimte om gevaarlijk te worden. Na rust golfde het spel op en neer en kregen beide ploegen kansen. Zo Oosterend 3-Dirkshorn 4 schoot Paul Bakker rakelings over en Texel'94 A1 -W'meer A2 1-1 4-2 3-1 3-5 Voetbalprogramma Zaterdag 1 december: de daarna binnen korte tijd twee zag Peter Tuitman zijn schot door de Dindua A1 -De Koog A1 keer. Toch bleef Texel'94 goed partij bieden. Steffan Vlaming stelde de thuisclub met een fraai schot van afstand op de proef en Luuk Kedde schoot in volle ren net naast. Zo'n tien minuten voor het einde ging Yvo Barends nog eens alleen op avontuur, na een goede pass van Steffan Vlaming te hebben opge pikt. Maar ook hij kon niet scoren. In de slotfase voerde de thuisclub de score op naar 6-1. Het had nog erger kunnen zijn, maar de jonge Texelse keeper bracht een paar keer knap redding. Zondag speelt Texel'94 voor de de G-i reguliere competitie de uitwedstrijd gevierd, tegen Petten. keeper tot corner worden verwerkt. Ook Jan Frans Haveman had weinig geluk. Tegelijkertijd bleef de Texelse verdediging goed georganiseerd en was ook keeper Martijn Verbeeke attent. Net toen het op een gelijkspel leek uit te draaien, beslisten de Texe laars de wedstnjd toch nog in hun voordeel. De treffer kwam op naam van Paul Bakker, die uit een voorzet van Ponniah nog net de punt van zijn schoen tegen de bal kon zetten. Hij bracht daarmee alle voetballers in de juiste stemming voor het Sinter klaasfeest, dat 's avonds samen met 's in het spelershome werd JVC B1-Texel'94 B1 Texel'94 B2-Dirkshorn B1 Texel'94 B4-W'waard B2 ZAP B2-Oosterend B1 DTS MB1-Oosterend MB1 Schagen C1-Texel'94 C1 Texel'94 C2-Callantsoog C1 Oosterend C1 -Texel'94 C3 ZDH C1-DWOWC2 HCSC C2-Oe Koog C1 Texel'94 MC1-Limmen MC1 14.30 14.30 14.30 12.30 14.30 14.30 14.30 14.30 13.00 13.00 13.45 11.30 12.00 13.00 Castricum MC1-Texel'94 MC2 10.00 Zaterdag gaat Texel'94 op bezoek bij koploper Roda'23. 'onyclub De Kleppertjes is dit leekend kampioen geworden bij Noordhollandse kampioen- p voor equipes. Een tweede feam van De Kleppertjes pakte de «erde daarna zittend op hun pony aan een bel trekken.' Het tweede team, dat bestond uit Lianne Wetenkamp, Lianne ter Steege, Esmee Zoer en Tessel Veltkamp legde dezelfde oefeningen af. Eerste verlies dames Tevoko Een rommelig spelend dames team van volleybalvereniging Tevoko heeft zaterdag in Wormer de eerste nederlaag van het sei zoen geleden. Het team verloor met 3-1 van Odin 2. Tevoko begon slordig en persoonlij ke fouten maakten dat de Texelaars al snel met 12-3 achter stonden. Er was een goede servicebeurt voor nodig om weer op gelijke hoogte te komen. Toen Odin nogmaals op voorsprong kwam, kon Tevoko met meekomen en de eerste set werd met 26-24 verloren. Ook in de twee de set maakte Tevoko veel fouten. Daarnaast scoorde Odin veel door de ballen tegen de netrand aan te slaan, waardoor de vaart eruit en en vierde set gaven een gelijk spel- beeld te zien. Tevoko kon geen punten scoren en de tegenstan der scoorde met slimme ballen. Slechts af en toe liet Tevoko zien waartoe het in staat zijn, maar dat was niet voldoende om de derde en vierde set naar zich toe te trek ken. (26-24, 26-24). Mooie scores De Doorstoot Op de vierde speelavond van bil jartvereniging De Doorstoot uit De Cocksdorp waren mooi sco res te zien. Goede vangst bij sportvissen Omdat de harde wind zaterdag recht op het strand stond, werd de zesde wedstrijd in de winterserie van sportvisclub Texel gehouden achter de voormalige asfaltmolen bij Oudeschild. Er werd zeer goed gevangen. Na de teleurstellende resultaten in Zeeland haalde Poul Verhagen op bekend terrein in twee uur tijd 16 vissen boven met een geza menlijke lengte van 335 cm. Daar mee behaalde hij een royale eer ste plaats. Nico Tessel (9 vissen, 197 cm) werd tweede, Rein Kuyper (9, 182) derde. Als vierde eindigde Frans Bos (6, 131). Dergelijke vangsten zijn de vissers niet meer gewend Dit geeft hoop voor de volgende wedstrijd, die op 8 december ook bij de asfaltmolen worden gehouden. Deze wedstrijd begint om 18.00 uur. Vesdo D1-Texel'94 D2 Oosterend D1-Callantsoog D1 Texel'94 G1 -Roda 23 G1 Texelse pupillencompetitie: AZ-De Koog F1 Roda-Utrecht Vitesse-Heerenveen SVC Terschelling-SVO F1 ZDH E2-SVC Vlieland Valencia-Sevilla SVC Ameland-ZDH E1 Espanyol-SVO E1 10.00 11.45 11.30 9.00 9.00 9.00 9.00 10.00 10,00 10.00 10.00 Zondag 2 december: Petten-Texel'94 14.00 Oosterend-ZDH 14.00 De Koog-Wiron 14.00 A'maarsche Boys 7-Texel'94 3 12.00 DWOW 6-Oosterend 2 14.00 De Koog 2-Flevo 5 11.00 Oosterend DA1-W'friezen DA1 12.00 HOSV DA1 -De Koog DA1 14.30 Limmen MA1-Texel'94 MA1 12.00 Jaap de Graafbokaal Vooral Raymond Steenhuizen was In manege Akenburg deden zondag goed op dreef. Hij sloot alle drie zeventien menners een aan een zijn partijen winnend af en behaalde vaardigheidsproef voor de Jaap de daarbij gemiddelden van achter- Graafbokaal. Zes aanspanningen de bal op de grond viel. Hierdoor eenvolgens 1,9, 3,0 en 2,1. Tevens kwamen de eerste keer foutloos iet kampioensteam bestond uit Iharity Wetsteen, Marleen Zethof, laroline Wetenkamp, Mirjam Hin n Marit Koorn. Zij moesten in de lanege van de Amstelmeerruiters Ewijksluis proeven afleggen, een dividueel parcours rijden en mee- ben aan een spel. "Voor dat spel "oesten ze met de pony een stok 3n een ton pakken', vertelt bege- adster Bea Bakker, 'ze moesten ingsteken, van hun pony af om de op te hangen en zaklopen en Bij het individueel parcours wis- raakten de Texelse spelers lichte- speelde hij met acht caramboles rond en plaatsten zich voor de bar- ten Lianne Wetenkamp, Lianne ter lijk geïrriteerd, wat weer in slecht tweemaal de hoogste serie van de rage. Tijs Witte was met een fout- Steege, Caroline Wetenkamp en spel resulteerde. Maar doordat ook avond. Jaap Boon herstelde zich loos parcours de snelste en zette Mirjam Hin eerste plaatsen in de Odin fouten maakte, won Tevoko van zijn matige optreden van vorige een tijd neer van 53,98 seconden. wacht te slepen. Bakker, die samen met Immetje Duin de meiden bege leidde, was trots op de prestaties. 'Er zaten er verschillenden tussen die voor het eerst aan een wedstrijd aan de overkant deelnamen.' In totaal deden tien ploegen mee aan het Noordhollands kampioenschap. Vorig jaar traden De Kleppertjes met één team aan dat toen derde werd. ten teleurstellend laag aantal ieelnemers vond zaterdag de weg aar het parcours aan de Bies- wschweg voor de derde wed- itrijd in de wintercompetitie van Wielervereniging Texel. >1 de senioren ontbrak de geves- 9de orde, waardoor een spannende slnjd ontstond tussen junioren Klaas 'Jitgeest en Sil Brouwer enerzijds, en eteraan Rien Brouwer anderzijds. Jitgeest en Sil Brouwer gingen furi es van start en namen direct een 'oorsprong. Rien Brouwer kwam ater in de wedstnjd op gang en '•'St zijn achterstand in te lopen. In Je laatste ronde bracht een demar rage van Uitgeest de beslissing. Sil Brouwer werd tweede, vlak voor zijn de tweede set met 26-24. De derde Herstel voor heren Tevoko Zonder al te veel problemen her stelde het herenteam van vol leybalvereniging Tevoko zich zaterdag in Tuitjenhorn van de nederlaag van vorige week. Tegen het zwakke en terecht onderaan staande De Boemel werd met 0-4 gewonnen. week en won zijn twee partijen in zeventien beurten. Uitslagen: J.Boon-M. Boon 0-4, K. Weel-E. Boon 2-0. R Steenhuizen-F. Klok 4-0, J. Boon-K.Weel 4-0. M. Boon-F Klok 4-0. W Westdorp- R. Steenhuizen 2-4, J.Boon-E.Boon 4-0, M Boon-K. Weel 4-0. F Klok-W Westdorp 2-0, R. Steenhuizen-E.Boon 4-2, W. Westdorp-P. Zijm 0-4. Tweede werd Wendy van Elk (58,67), derde Gerrit Westerlaken (105, 67), die met dezelfde aanspanning reed. Het tweespan van Frans Bakker eindigde als vierde. Frans Bakker en Kim Kooger reden in de barrage balletjes van de kegels af en eindig den als vijfde en zesde. In het algemeen klassement leidt Hans Boom met 97 strafpunten. Hij Woensdag 28 november wordt gevolgd door Wendy van Elk 17.10 Krim C1 -Klif C1 (101) en Kim Kooger (105). Zondag 16 december wordt een dressuurwedstrijd gereden. Texelse recreatiecompetitie: Oosterend-Texelse Boys 10.30 Programma zaalvoetbal Sinterklaas bij GVT Gymnastiekvereniging Texel houdt oom Rien. Loek van Vliet en Niels zondag in de Burgemeester De Jimmink reden de hele wedstrijd vlak De eilandbewoners hoefden niet al Koninghal een Sinterklaasfeest achter het toptrio, maar wisten de te hard te werken om de punten voor de jeugdleden (peuters en de achterstand niet te overbruggen. mee naar huis te nemen. Alleen groepen 1 t/m 5). Vanaf 13.30 uur Bij de jeugd nam Youp Wehnes van- in de eerste set nam de thuis- kunnen de kinderen knutselen en af de start de leiding en stond deze club brutaal de leiding, maar De zich laten schminken. Bij binnen- niet meer af. Luuk van der Meer Boemel maakte duidelijk waarom komst krijgen zij een pietendiploma, wist zijn achterstand van 20 tot 30 het de rodelantaarndrager is. Via waarop de verschillende spelletjes seconden niet in te lopen en werd een goede passing kon spelver- kunnen worden afgestempeld. Voor tweede. Marloes van Rongen kwam deler Berry Koning zijn aanvallers in de eerste bocht ten val en reed naar gelieve bedienen, waardoor de een inhaalrace. Zij moest genoegen Boemel er vier sets lang niet aan te nemen met de derde plaats. pas kwam. Alle uitslagen en foto's zijn te vinden Saillant detail was dat in beide teams de ouders zijn koffie, thee en peper noten aanwezig. De middag sluit om 15.00 uur. Jongedijk 17.50 C/Sp.shop D1 -Mantje D1 C/S 18.30 Krim 6-Koog 4 Hoogendijk 19.20 Klif dames 1 -Old Stars 4 H'dijk 20.10 Koog 3-Mantje 4 vPutten 21.00 Texel 3-Klif 6 vPutten 21.50 Klif 4-Texel 5 Arnout Zaaldienst: RAB Donderdag 29 november 18.15 RAB C2-C /Sp.shop C2 J'dijk 19.00 Mantje 3-SVO 3 Douma 19.50 Krim 4-Texel 2 Douma 20.40 Cas./Sp.shop 2-RAB 5 Vonk 21.30 Koog 2-RAB 3 Zaaldienst: Klif Vonk op www.wvtexel.nl. Uitslagen: Senioren - 1.Klaas Uitgeest; 2.Sil Brouwer; 3.Rlen Brouwer. Jeugd - I.Youp Wehnes; 2.Luuk van der Meer: 3.Marloes van Rongen. een jong talent ws opgesteld dat de nationale centrale jeugdtrainingen volgt. De Texelse Patrick Hollenberg won hierbij duidelijk op punten. Volgende week speelt Tevoko in Alkmaar tegen Alvoco. lel 21. 1296 BP De Kc Terwijl de westenwind aantrok tot stormachtig en alleen de dapper sten zich voor een stevige wande ling op het strand waagden, leefde een eenzame kitesufer zich zater dagmiddag bij paal 20 uit op de woelige branding. De golven waren hem geregeld te veel, maar onver moeibaar klom hij telkens weer op zijn plank, om even daarna weer een sprong door het luchtruim te maken. Vrijdag 30 november 17 10 ZDH C1 -Koog C1 vPutten 17.50 ZDH E1-Cas./Sp.shop E1 ZDH 18.30 Krim 3-Koog 1 Arnout 19.20 RAB 2-SVO 1 Kuipers 20.10 RAB 1-Mantje 2 Bakker 21.00 Mantje1-C./Sp.shop1 Sangers 21.50 SVO 2-Krim 1 Kikkert Zaaldienst: Krim Uitslagen: E-jeugd. Klif E1-SVO E1 2-0 D-jeugd: Mantje D1-Cas./Sp.shop D1 7-0 C-jeugd: Cas./ Sp.shop C1-Koog C1 7-7, ZDH C1-Krim C1 6-1, Klif C2-SVO C1 2-3. RAB C2-RAB C1 0-7 Tweede klasse: Koog 4-Mantje 4 4-1, Klif 5-Klif 4 2-1, Texel 4-Krim 5 9-5. Eerste klasse: Krim 4-Klif 2 4-9. SVO 3-Koog 2 4-2, Texel 2-RAB 5 9-5, Klif 3-RAB 3 2-2 Hoofdklasse: Cas ./Sp.shop 1 -Klif 1 4-3. SVO 2-Knm 3 8- 5. Krim 1-Mantje 1 2-4. Koog 1-RAB 2 5-3. Correctie. Cas./Sp shop 1-Krim 1 2-3 Beker: RAB 4-Koog 1 3-0.

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7