Sportieve sfeer bij gehandicaptenvoetbal' - TEXELSE 7 COURANT I jjelange/oos Harbers en Schraag op dreef Zaalvoetbal met 40-plussers Loodgieters VTI kiezen voor Renault Trafic GARAGE DROS r> kerkdiensten Medische zorg Hulpverlening 0L Werk aan de WGg Radio Texel 1Q6.1 oud Papier VRIJDAG 11 JANUARI 2008 Vrijwilligers zijn er in alle soorten en maten. Sommigen zijn dag en nacht in touw, anderen zijn hoog uit een half uur per week kwijt aan hun vrijwilligerstaak. Wat ze met elkaar gemeen hebben, is dat ze zich allemaal belange loos inzetten. De Texelse Cou rant ging in gesprek met hen. Deze week Klaas van den Berg, begeleider van het gehandicap tenvoetbalteam. Van den Berg schat dat hij zo'n acht tot tien uur per week kwijt is aan het voetbalteam. 'Ik bereid de training voor, geef training en ga mee naar wedstrijden. Ik doe alles trouwens samen met Tim Ked- de.' Met de uitwedstrijden aan de overkant is Van den Berg de hele zaterdag zoet. 'In het verleden heb ben we wel eens wedstrijden in Amersfoort gespeeld. Dit seizoen is Lelystad het verst.' Alles moet ruim van te voren worden gepland. 'Voor wedstrijden moet er op tijd worden verzameld. Ook kunnen we niet pas vijf minuten voordat de wedstrijd begint aankomen. Dan ontstaat er paniek.' Hij is sinds 2003 betrokken bij het gehandicaptenvoetbal. 'Ik was jeugdtrainer bij Texel'94 waar mijn zoon voetbalde. Het gehandicap tenteam trainde altijd op de andere helft van het veld. Je speelt eens een partijtje tegen elkaar en ik viel een keer in als trainer. Toen was ik gelijk verkocht.' Vooral de verschei denheid van de spelers trekt hem aan. 'Je hebt in één team eigenlijk alle spelers van een hele club ver zameld. Er zijn goede en minder goede spelers, maar het gaat erom dat iedereen speelt. Winnen is niet de hoofdzaak, hoewel dat voor de jongens natuurlijk wel belangrijk is.' Toch presteert de ploeg goed en draait bovenin de B-klasse mee. 'Dat is best bijzonder omdat er op Texel lang niet zo veel inwoners zijn als bijvoorbeeld in Alkmaar en omstreken.' Randstad eilandcompetitie Programma dinsdag 15 januari ouwe-jongens-krentenbroodsfeer. Het gaat er ontzettend sportief aan toe.' Eén keer maakte hij iets heel bijzonders mee. 'Bij W KGB uit Bovenkarspel voetbalt een jongen die altijd alleen maar op het veld staat. Hij doet verder niets. Daarom voetballen zij met z'n negenen. Nou hadden wij met KGB afge sproken dat we die jongen in de tweede helft zouden laten scoren. Wij gingen allemaal aan de kant. De spelers van KGB moesten de 22.00 Kobeko-Randstad jongen met de bal naar het doel Veld B: duwen. Van twee meter afstand schopte hij de bal in het doel. Hij juichte en rende weg. Terwijl hij nooit een stap verzet. Dat was best emotioneel.' Veld A 19.00 Ecotiem-PFB 19.45 Falcon-NIOZ 2 20.30 Prinsen-TESO 21.15 Koetshuis-CVI Falcon Ecotiem NIOZ2 TESO Koetshuis Klaas van den Berg begeleidt sinds 2003 het gehandicaptenvoetbalteam. In tegenstelling tot het reguliere voetbal is ér in het gehandicap tenvoetbal geen rivaliteit jegens de tegenstander. 'Er heerst een Graag zou hij nog eens een twee daags gehandicaptenvoetbaltoer nooi op Texel willen organiseren. 'Dat lijkt me zo mooi. Als tegen standers hier moeten voetballen, blijven ze vaak een nacht slapen zodat ze bijvoorbeeld nog naar het strand of Ecomare kunnen. Ze vinden het heel bijzonder dat wij van Texel komen.' Hij acht zichzelf echter niet geschikt voor het wer ven van sponsoren. 'Dat is niets voor mij. Het zou geweldig zijn als er iemand opstaat die deze klus oppakt.' Ook voor zijn eigen team zou hij graag meer sponsoring wil len. 'Als je soms ziet hoe andere teams dat voor elkaar hebben. Urk gaat bijvoorbeeld na wedstrijden uit eten bij de Chinees. Dat hoeft voor mij ook weer niet. Maar mooie trainingspakken, een eigen bus en vervoer dat wordt betaald, zou voor de spelers al heel mooi zijn.' Hij denkt nog niet aan stoppen. 'Zo lang ik het leuk vind, blijf ik het doen. Zodra ik merk dat ik te oud word, zal ik gelijk plaats maken voor iemand anders. Het draait namelijk niet om mij, maar om de jongens.' Kent u iemand die geschikt is om voor deze rubriek te intervie wen of bent u zelf een vrijwilli ger? Bel dan met de redactie: tel. 362621 of stuur een e-mail naar: redactie@texelsecourant.nl. Dames Tevoko Rosa Harbers en Chris Schraag zijn 2008 met een overwinning begon nen. In de elfde speelronde van Klaverjasclub Den Burg behaalden zij de hoogste score. Fenny en Rob Caspers behouden de leiding, maar zagen Gerda en Freek Veeger dichterbij komen. Rosa Harbers en Chris Schraag kwa men het beste uit de korte winterstop. De dames gebruikten de feestdagen om de vorm weer aan te scherpen. Zij streden vorig jaar lang mee in de top, maar dit seizoen wilde het allemaal nog niet erg vlotten. Ook in deze speelronde beleefden Harbers en Schraag een matige start, maar daarna gingen zij er eens goed voor zitten. Met twee partijen van boven de 2000 kwamen zij tot 7680 punten en dat was ruim voldoende voor de rondewinst. Schraag en Harbers stijgen daarmee zes plaatsen (van de zeventiende naar de elfde) en hebben weer uitzicht op de top tien. Door met 7368 punten de tweede plaats op te eisen, deden Gerda en Freek Veeger tevens goede zaken in de top van het klassement. Vooral in het laatste spel waren zij pnma op dreef. Mede dankzij drie marsen werd een mooi slot neergezet, van bijna 2300 punten. De Veegers stijgen van de derde naar de tweede plaats en snoepten een flink stuk van hun ach terstand af op de koplopers af. Cony en Debbie van de Slikke ver overden met vier mooie, gelijkmatige scores de derde plaats. Zij wisten alle spellen winnend af te sluiten en kwamen met 7003 punten nét boven de magische grens. Zij stijgen van de twaalfde naar de veertiende plaats. Erik Jan Geus en John Vlaming toon den vormbehoud door de vierde plaats op te eisen. Zij behaalden 6889 punten en zijn na een sterke tussen- sprint weer terug in de top vijf. Bart Weijdt en Willem Koomen leken op weg naar hun zoveelste score boven de 7000, maar zagen dit streven door 19.00 Interieurbouw-Mantje Pilaar 19.45 Pilaar-AH Interieurbouw 20.30 De Wit-Rabo AH 21.15 Bremakker 1-Smash'68 Rabo 22.00 Krim-Schouwstra Bremakker 1 Veld C: 19.00 Klif 23-Jozefschool Spar 19.45 Spar-Smash PK Jozefschool 20.30 Otto s-lepe de Boer Smash PK 21.15 Sportshop 1-Timmer's Otto's 22.00 Bar Sportief-De Ro Sportsh. 1 Wedstrijdleiding De Prinsen van Texel en Evelien (tel. 310096) Uitslagen: NIOZ 2-De Wit Installatietechniek 3-0: Mant- je-Ecotiem 3-0; Paal 28/De Krim-NIOZ 1 2-1; Vlinderwinkel-Bremakker 2: Texelse Auto- centrale-Cocky's Kapsalon 0-3; Wessels Ontwerpt-Albert Heijn 3-0; PFB-De Pilaar 0- 3. Rabobank-Bouwcenter RAB 1-2. Smash '68 Piet Kooger-De Krim 0-3: Smash '68- NBC Eelman en Partners 2-1; Timmer's Bak kerij-Klif 23 0-3; Slagerij lepe de Boer-Bar Sportief 2-1; Jozefschool-Foto De Waal 1-2; Spar Oudeschild-Bremakker 1 3-0; Otto's Tweewielershop-Sportshop Texel 1 0-3. Bik onderaan bij libre DVO Ondanks dat hij veel partijen wint, weet librespecialist Frans Bik, die met ingang van deze maand 106 caramboles moet maken, niet in uit de onderste regionen van de librecompeti- tie van biljartvereniging DVO te komen. Koploper op donderdag avond is Wim van de Wetering, op maandag staat Gosse Krüger bovenaan. De librespelers van de maandag speelden al op 17 december hun laatste wedstrijden van 2007, die van de donderdag op de 27ste. Het aantal partijen loopt behoorlijk uiteen. Tweede en derde op maan dag zijn Harry Schrama en Arie de een matig laatste spel net mislukken. Zij werden vijfde met 6843 punten en handhaven zich op de vierde plaats in Het eerste damesteam van Tevoko het klassement. Het gemiddelde was speelt zaterdag een thuiswedstrijd met 6330 punten niet uitzonderlijk. Er tegen Madjoe 2. De tegenstander Vey, op donderdag Roel Terpstra werden 40 marsen gespeeld. degradeerde net als Tevoko vorig en Wim Vendel. Ook Wim Leydek- In het algemeen klassement leiden jaar uit de regiodivisie. Waarschijnlijk kers staat hoog, maar heeft veel Fenny en Rob Caspers, maar zij zijn enkele spelers vertrokken, want minder partijen gespeeld. John zagen Gerda en Freek Veeger tot ruim Madjoe 2 heeft in de lopende com- Sessink en Rinus Vittali. die bei- 200 punten naderen. Cees Vinke en petitie nog geen enkele wedstrijd den ook meer caramboles moeten Carlo Bos staan derde. In de tweede gewonnen. Toch zal Tevoko na de maken, blijven wat achter. Henk periode wisten Bart Weijdt en Wil- eenvoudige zege van zaterdag het Prins en Hans Beverdam spelen lem Koomen de leiding te behouden, hoofd erbij moeten houden om de beiden een gemiddelde van rond Gerda en Freek Veeger staan ook punten binnen te halen. De wed- de 1,75 en staan er goed voor. hier tweede. Rosa Harbers en Chris strijd wordt gespeeld in sporthal Ons Schraag bezetten de derde plaats. Genoegen en begint om 13.30 uur. Menwedstrijd In manege Akenburg nabij Den Burg wordt zondag de vierde wed strijd om de Jaap de Graafbokaal gehouden. Alle menners rijden een vaardigheidsproef, met de beken de kegeltjes. De eerste deelnemer komt om 10.30 uur in de bak, de prijsuitreiking wordt rond 15.00 uur verwacht. Publiek is welkom, de toegang gratis. advertorial Vakbekwaam, flexibel, betaalbaar en werken volgens afspraak zijn tref woorden die van toepassing zijn op de Verenigde Texelse Installateurs (VTI), specialisten op het gebied van dak, water en sanitair. De drie nieu we Renault Trafic bedrijfswagens die ze bij Garage Dros hebben aange schaft, zijn een verlengstuk van de Twee jaar nadat de broers Rob en Edwin Slik en Svcn Groot, voorheen werkzaam bij loodgietersbedrijf Velt- kamp, voor zichzelf begonnen, is VTI in Oudeschild uitgegroeid tot een onderneming waarin acht installa teurs werkzaam zijn. Ze zijn speci alisten op het gebied van waterlei ding, sanitair (van stoomcabine tot wasbak), dakbedekking (bitumen en kunststof), koper- en zinkwerk, rio lering en allerlei andere loodgieters werkzaamheden. Ook wie naast loodgielerswerk gelijk tijdig het elektrisch en de centra le verwarming wil laten doen, kan bij VTI terecht. Het bedrijf maakt deel uit van Installatie Groep Texel (IGT), het samenwerkingsverband tussen CVI (centrale verwarming en luchtbehandeling) en de VEM (elek trisch). 'We bieden een totaalpakket. Het voordeel is dat de klant één aan spreekpunt heeft en één aanbieding krijgt, dus niet van het ene bedrijf naar het andere hoeft te pendelen', vertelt Rob Slik. Installateurs zitten dagelijks langs de weg en moeten dus over goed ver voer beschikken. Vandaar dat VTI bij Garage Dros in Eierland drie gloed- Edwin van den Heuvel (reeltts) van Garage Dros overhandigt de sleutels aan Rob Slik ge staan we garant voor de kwaliteit. Renault Trafic bedrijfsbus- sen heeft aangeschaft. Gespoten in de herkenbare groene kleur zijn ze een visitekaartje voor het bedrijf. Edwin van den Heuvel van Garage Dros: 'VTI gaat voor kwaliteit, mobiliteit en service. Zondei een goeie bedrijlswa- gen doe je niets. De Renault Trafic is een mooie, goeie, ruime en betrouw bare bus. Niet voor niets dat er op Texel zoveel van rondrijden. Als gara- Laagwaalderweg 3a Oudeschild, tel. 321444. We verlenen 24 uur per dag service, dus als er eens iets is, zorgen wij dat de installateur weer zo snel mogelijk op pad kan. We hebben onderdelen op voorraad, vakbekwame monteurs en desgewenst bieden we vervangend vervoer, zodat VTI altijd op tijd bij de klant kan voorrijden. VTI heeft een uitstekende keus gemaakt.' Oorsprongweg 3, 1795, De Cocksdorp, tel. 311611. Als vervolg op het Dorp-tegen- Dorp Zaalvoetbaltoernooi, dat vlak voor de jaarwisseling werd gehouden, spelen zaterdag de beste veertigplussers van ieder dorp tegen elkaar. Het evenement wordt gehouden in sporthal Ons Genoegen en begint om 17.30 uur. De opzet is vrijwel dezelfde als bij het 'grote' toernooi. De dorpen wor den verdeeld over twee poules. In poule A komen De Waal. Den Burg West, Oosterend en Oudeschild tegen elkaar uit, in poule B Den Hoorn, Den Burg Oost, De Koog en De Cocksdorp. Er wordt een halve competitie gespeeld, waarna de poulewinnaars in de finale moe ten uitmaken welk dorp het beste zaalvoetbalteam heeft. Nieuw is de regel dat spelers mogen worden geselecteerd die niet meer in het betreffende dorp wonen, maar er wel hun wortels hebben. Organisa toren Hans Polderman en John List hebben dat besloten omdat vooral de kleinere dorpen moeite hebben een team op de been te brengen. Ze kondigen aan er streng op toe te zien dat de regel wordt nageleefd. Overigens zijn ook 39-jarigen die dit jaar veertig worden speelgerech tigd. Scheidsrechters zijn Dennis Vonk en Willem Sangers. Programma: De Waal-Oosterend Den Burg West-Oudeschild De Cocksdorp-De Koog Den Burg Oost-Den Hoorn De Waal-Den Burg West Oosterend-Oudeschild Den Burg Oost-De Cocksdorp De Koog-Den Hoorn De Waal-Oudeschild Oosterend-Den Burg West De Cocksdorp-Den Hoorn De Koog-Den Burg Oost Finale 17.30 17.50 18.10 18.30 18.50 19.10 19.30 19.50 20.10 20.30 20.50 21.10 21.30 Raateland leidt bij bandstoten Op de helft van de competitie staat Dick Raateland bovenaan bij de bandstoters van biljartver eniging DVO uit Den Burg. Hij ver drong Wim Vendel, die nu tweede staat. Jan Witte, Cor Rood en Henk Roe per, die de vierde, vijfde en zesde plaats bezetten, ontlopen elkaar niet veel. De meeste spelers heb ben inmiddels 25 partijen gespeeld, alleen Henk Prins en Jan Moens lopen achter. Grote verschillen tre den er niet meer op, de gemid delden zijn aardig stabiel en liggen voor de meeste spelers rond de 1,00. Alleen Wim Vendel en Frans Bik steken hier met een gemiddelde van rond de 2,00 bovenuit. Door de kleine verschillen is er nog geen enkele voorspelling te doen aan gaande het kampioenschap. VERVOLG VAN PAGINA 1 Museum denfonds moet nog uitsluitsel geven. Eind deze maand worden fondsen benaderd voor de inrichting van de nieuwbouw. 'Daarvoor moeten we 'Als de provincie de subsidie toewijst bij anderen zijn dan voor de nieuw en we krijgen ook een bijdrage uit bouw.' De inrichting is op 1,1 miljoen het Waddenfonds, dan maken we euro begroot, de nieuwbouw op 5,3 belangrijke stappen.' miljoen. Zowel de provincie als het Wad- <3 EEN BETER MILIEUBEGINT BIJ JEZELF Zondag 13 januari 2008 PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. gezamenlijke dienst in gerefor meerde kerk, ds. PA. den Braanker. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.30 u. gezamenlijke dienst in gerefor meerde kerk, ds. P.A. den Braanker. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 9.30 u. ds K F. Klaassen Den Hoorn: 11.00 u. ds. K.F. Klaas sen PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: Oosterend 9.30 u. ds. PC Barnard; 19.00 u. ds. F. van Helden De Cocksdorp: 11.00 u. oecumeni sche dienst in hervormde kerk, ds PC. Barnard Oudeschild: 11.00 u. ds. F. van Hel den. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste- rend 10.00 u. en 16 00 u. leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat. Den Burg: 10.00 u. dhr. I M.D Kuiper. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. A. Wesseling. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. herenkoor. Oosterend: 9.30 u. De Cocksdorp: 11.00 u. oecumeni sche viering in Waddenkerk. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openba re lezing, 10.30 u.: Wat voor naam bouwt u bij God op? Wachttorenstu die, 11.20 U.: JehOVah'S «npveromitpit en het koninkrijk Gods. Nieuwjaar is Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur' Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086: 314727. 314669: 312270 of 322008 Verloskundigenpraktijk: Waalder- straat 53A, Den Burg. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06- 51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Omring Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Meldpunt Thuis?org 0223- 650222. Voor hulp bij het huishouden: Omring Thuisservice, Schoonoordsin gel 44, Den Burg, tel. 321461. - Omring Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44. Den Burg, tel. 0900-4636549. Telefonisch spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voe ding. opvoeding en verzorging. - Omring Thuiszorgwinkel: Schoon oordsingel 44, Den Burg. tel. 314887. Geopend elke werkdag tussen 13.00- 14.00 u - Omring diëtist: voor afspraken elke werkdag van 8.30-17 00 uur, tel. 0223-650222. Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzor gingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg. Opvragen via tel. 0229-206955 Opname op advies van huisarts of specialist Mondhygiëniste: Natasja Bottema, tel. 320104 Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1- 1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland- noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is op maandag en vnjdag geopend van 9.00 tot 13 00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dlerenpension Texel, Slufterweg 216, De Cocksdorp, tel. 311477, www.dierenpen- siontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11 Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of ande re verslavingen: bel tijdens kantooruren 319413 (De Nieuwe Skuul) Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223-642189 (vra gen naar Ron). Van 13 tot en met 19 januari zijn de volgende straten en wegen afgesloten in verband met werkzaamheden: Den Burg: Gasthuisstraat tussen Pontweg en Schoorwal; Emmalaan tussen Elemert en Schilderend (OSG, Stay Okay, sportvelden en parkeerter rein bereikbaar via Leemkuil ot via Reijer Keijserstraat en Slingerweg (eenrichtingsverkeer). Den Hoorn: Klif. Tussen veerhaven en Den Burg: fietspad langs Pontweg (oostzijde) tussen Amaliaweg en Leemkuil. Fiets- verkeer via het fietspad aan de west zijde. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, op de verzamelplaat sen van afvalcontainers, in met te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papier wagen komt in de volgende straten 3. Gasthuisstraat van Beatrixlaan tot Hogerstraat, Gravenstraat (geen bedrijven), Warmoesstraat, Schil derend tot rotonde, Julianastraat, Keesomlaan. Vrijdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (herhaling) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u Wegdromen met een boek 17.00 u Pietelepote (kinderprogram ma) Vandaag: de open dag van Ecomare. Muziek met Marco Radio Noordholland 10.00 u 11,00 u 12.00 u TEXELSE ^COURANT LANGEVELD Verschijnt op dinsdag en vnjdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Sti3na Stbon Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Abonnementsprijzen 2008: Per half jaar 37,95 36,25 (automatisch) Per jaar 74,10 71,75 (automata Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schnftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. 18.00 20.00 Zondag: 9 00 u Klassiek oji zondag Kerkdienst vanuit doopsge zinde gemeente Den Burg Vlaswiek (muziek en poëzie) Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Neder landstalig) I 14.00 u. Wilde vaart (shanty's) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u, Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9 30 u. Gereformeerde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18.00 u Symphonica (klassiek) I 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) Raadscommissie. Recht streekse uitzending van de commissie Grondgebied vanuit het gemeentehuis, aansluitend: Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) De keuze van... Raadscommissie. Recht streekse uitzending van de commissie Werkwijze Raad vanuit het gemeentehuis, aansluitend: Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogram ma) (herhaling van zaterdag) 18 00u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Rechtstreekse uitzending van de commissie Welzijn vanuit het gemeentehuis aansluitend: Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u Even bijpraten met 20.00 u. Raadscommissie. Recht streekse uitzending van de commissie Middelen vanuit het gemeentehuis, aansluitend: Radio Noordholland 20.00 u 19.00 20.00 Voor meer informatie over medische zorg. hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 7