m I teso TEXELSE CouRANT Superopruiming elektrotechniek Let op!! Leegverkoopü dejong dejong Te bekijken bij Abbewaal 5a. OMRING THUISSERVICE i Thuishulpen voor de bemiddelingszorg ww.texel.nl VRIJDAG 18 JANUARI 2008 Koninklijke Teso-bootdienst verzorgt met twee schepen de overtocht tussen Texel en Den Helder. Voor informatie kun je bellen met A, Krigee, walmanager, tel. 0223-611970. Voor dit seizoen zijn wij op zoek naar leuke Texelse jongens en meiden om als AUTO-OPSTELLER het verkeer op onze terreinen in goede banen te leiden. In verband met het werken in de weekenden is de minimumleeftijd 18 jaar. Degenen die buiten het seizoen ook op vrijdag, de weekenden en schoolvakanties beschikbaar zijn, hebben onze voorkeur. Heb je zin in een leuke job en ga je niet op vakantie, schrijf of mail je brief met CV voor 4 februari a.s. naar: Teso-bootdienst t.a.v. A. Krigee Pontweg 11797 SN Den Hoorn e-mail: akrigee@teso.nl. bij Weversend!! tot 75% korting ■S op de resterende wintercollectie. Weverstraat 104, Den Burg tel. 0222-313702 Aarde en Hemel Liesbeth Roeper Uitvaartverzorging Waar aarde en hemel elkaar raken, ontmoet het leven het sterven. Heden en verleden vallen samen als herinnering In de toekomst. AfscheldchuiS "de Vlinder" Hollewal 42 Den Burg Tel": 0222-310952 www.aardeenhem~el.nl VEM elektrotechniek is een middelgroot installatiebedrijf werkzaam op Texel. Het bedrijf bestaat momenteel uit 22 medewerkers, waarvan 15 zich be zighouden met het aanleggen en repareren van elektrotechnische licht-, krachtinstallaties en communicatie- en beveiligingsinstallaties. Door een positieve ontwikkeling van de werkzaamheden willen wij ons team uitbreiden en daarom zijn wij op zoek naar een elektromonteur en een leerling-monteur. Het betreft beiden een fulltime baan van 38 uren per week. Van een gegadigde voor de functie van elektromonteur verlangen wij een aantoonbare opleiding en/of werkervaring. Van een gegadigde voor de functie van leerling-monteur verlangen wij minimaal een voltooide VMBO opleiding en een duidelijke motivatie om een mooi vak met toekomst te leren. Wij zijn een erkend leerbedrijf en bieden de mogelijkheid om een gedegen opleiding te combineren met betaald werk in de praktijk. Voor informatie kun je contact opnemen met Toon van Beek, 0222-313458. Sollicitaties voor 26 januari te richten aan: Spinbaan 10 1791 MC Den Burg www.vemtexel.nl Beeldbank Heeft u een leuke of boeiende foto gezien in de Texelse Courant, Texeltoerist of Vakantiekrant? Dan is het misschien goed te weten dat u foto's die door onze redacteuren zijn gemaakt, eenvoudig via www.beeldbanktexel.nl kunt bestellen en betalen. De bestelde foto's worden dan naar u opgestuurd. Heeft u of iemand anders in uw omgeving geen internet? Dan kunt u de gewenste foto door middel van de ingevulde bestelbon en tegen contante betaling uitsluitend bestellen bij: Uitgeverij Langeveld de Rooy, Spinbaan 6 te Den Burg. In dat geval brengen wij 3,- administratiekosten in rekening Naam: Adres: PC/Woonplaats:... Tel: Bestelt hierbij de volgende foto: Datum krant: Pagina/onderwerp:... x Foto print 10x15 a €6,00 x Foto print 13x18 a €7,00 x Foto print 20x24 a €7,50 3,- administratiekosten LANGEVELD Alle andere formaten op aanvraag Diverse soorten restpartijen (straatstenen, tegels, muurstenen etc.) Schuttingen 180x180 cm (showmodellen) Tuinbeelden Meeneemprijzenü OP=OP Tevens te koop aangeboden: (Kantoor) Unit 8x3 mtr. Gegalv. spijlhekwerk ±24 mtr. x 1.50 h poort van 3x2 mtr. Stalen meterkast incl. meter (buitenkast) Voor info of een afspraak bel 06-51527378. Stiehl Evenementenservice is leverancier van mate rialen en diensten t b v feesten en evenementen. De werkzaamheden omvatten o.a. tentenbouw, standbouw en opbouw van geluids-, licht- en beeldinstallaties. Wij hebben plaats voor fulltime medewerker parttime medewerker De voorkeur gaat uit naar iemand met technisch in zicht. Ervaring in de installatie-, bouw- en/of metaal sector is een pre, maar geen vereiste Wij bieden een goede werksfeer, flexibele werktijden en een goede beloning. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Sij- brand Stiehl. 06 220 333 04 Wil je de uitdaging aangaan, stuur dan je schriftelijke sollicitatie voor 31 januari 2008 naar: Stiehl Texel, t.a.v. S Stiehl, Schilderweg 276, 1792 CK. Oudeschild Bij Omring Thuisservice zijn we er voor mensen die hulp nodig hebben in de huis houding. Wij helpen omdat ze dat zelf niet (meer) kunnen. We komen in vrijwel heel de kop van Noord-Holland bij mensen over de vloer die hulp nodig hebben door ziekte, een handicap of gewoon omdat ze een dagji ouder worden. We lappen ramen, doen de was, maar we kijken ook goed of onze klan ten niet meer of andere zorg nodig hebben. Natuurlijk zijn we er ook voor een praatje. voor het werkgebied Texel Je helpt mensen thuis bij het huishouden. Als thuishulp bemiddelingszorg werkje bij cliënten die bemiddeld worden door Omring thuisservice. Je gaat een werkovereenkomst aan met je cliënt. Je dient is je werkgever. Meer weten over deze baan? Kijk op onze website www.omring.nl of neem contact op met Mieke Schekkerman tel. 0223 - 650277. www.omringthuisservice.nl Ü-lOmring Ben jij die enthousiaste nieuwe collega, die graag parttime wil werken in de buurt van Den Burg. Oosterend of De Cocksdorp' Als Postbezorger bezorg je gesorteerde post van (ma) dinsdag - vrijdag voor maximaal 15 uur per week (2-3 uur per dag). Je werktijden zijn tussen II.00- 17.00 uur. Als Zaterdagpostbode begin je met het sorteren van de post en daarna bezorg je deze in je eigen wijk. Je werktijden zijn tussen 08.00 - 16.00 uur Ben je op zoek naar een bijbaan en ben je bovendien, op je werkdag(en), tijdens dezelfde vaste uren beschikbaar? Meld je dan nu aan op www.postbezorger.nl of stuur een mail naar postbezorger-areanoordwest@tntpost.nl. Voor vragen kun je bellen naar tel. 020 - 582 64 33 m ©se> post Wij van visrestaurant Havenrestaurant Texel op de Teso veerhaven zijn met vakantie t/m donderdag 31 januari 2008. Voor reserveringen kunt u gewoon bellen: 0222-319310, of mailen naar info@partyservicetexel.nl Havenrestaurant Texel TORENRESTAURANT Ook in 2008 uw rustpunt bij de vuurtoren op het puntje van Texel. Geniet van het unieke uitzicht. Alle dagen open en vanaf 12 uur kunt u al warm eten. Probeer bijvoorbeeld eens onze stamppotten. De keuken is open tot 19.30 uur, reserveren is mogelijk: 0222-316283 of 06-22650404. Tot ziens in het Torenrestaurant! v Tegenover de vuurtoren. BOUWZAKEN Aangevraagde bouw- en sloopvergunningen Molenstraat 136 in Den Burg: geheel oprichten van een schuurtje/berging (ontvangen 4 januari 2008): Krukas in Oudeschild: geheel oprichten van kantoor werkplaats (ontvangen 4 januari 2008); Badweg 200 in De Koog: gedeeltelijk vergroten van hotel Noordzee (ontvangen 7 januari 2008); Drijverstraat 1A in Den j Burg: geheel oprichten van een kinderdagopvang j (ontvangen 8 januari 2008); Rommelpot 11 in Den Hoorn: het verwijderen van asbesthoudend dak en asbesthoudende wanden van een loods (ontvangen i 9 januari 2008); Willem van Beierenstraat 7 in Den Burg: geheel vernieuwen van een berging (ontvangen 9 januari 2008): Kogerstraat 116 in Den Burg: geheel oprichten van een berging (ontvangen 9 januan 2008); Hoornderweg 4 in Den Burg: geheel oprichten van een woonhuis (ontvangen 10 januari 2008); Muyweg 41 in De Cocksdorp (gedeeltelijk vergroten van een dakkapel (ontvangen 11 januari 2008); Postweg 77 in De Cocksdorp: geheel vernieuwen van een schuur/ bijgebouw (ontvangen 11 januari 2007); Gravenstraat 33 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen/verplaatsen van bar en toiletgroep (ontvangen 11 januari 2008). 1 Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergun- nmgen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksver- i gunningen worden gepubliceerd Verleende bouw- en sloopvergunningen Vermaningspad 6 in De Waal: geheel vernieuwen/ver groten van een berging (verzonden 11 januari 2008); Roggeslootweg 141 in De Cocksdorp: oprichten van een dakkapel (verzonden 11 januari 2008); Wil- helminalaan in Den Burg: geheel oprichten van een woonhuis (verzonden 9 januari 2008); Zanddijk 264 in De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten van een zo merhuis (verzonden 9 januari 2008); Groeneplaats 14 in Den Burg: voor het gedeeltelijk vergroten van een hotel en plaatsen van een parkeergarage (verzonden 1 10 januari 2008); Beatrixlaan 45 in Den Burg: geheel oprichten van een berging/tuinhuisje (verzonden 11 januari 2008); Stappeland 6 in De Koog: gedeeltelijk oprichten en vergroten van een hotel (verzonden 15 januari 2008). Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gencht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis Gemeente Texel Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert wekelijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl, onder Politiek en Bestuur: Agenda's en verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aanmelden bij genoemde balie of via de gemeentelijke plantoe- lichter (0222) - 362185 MILIEUZAKEN Kennisgeving ontwerp-besluit wet milieubeheer Burgemeester en Wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om een oprichtingsvergunning op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer te verlenen aan Bruin en Weijers voor het oprichten en in werking hebben van een Timmer/Kozijnen werkplaats, Aan nemersbedrijf, Las en Constructie bedrijf aan de Langeveldstraat 10 te De Cocksdorp. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. Tijdens de inzagetermijn van 21 januari 2008 tot en met 3 maart 2008 liggen de aanvraag om vergunning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrek king hebbende openbare stukken ter inzage. Deze stukken kunt u gedurende de openingstijden inzien bij de Publieksbalie. Tegen dat ontwerp-besluit kan een belanghebbende binnen de inza getermijn bij Burgemeester en Wethouders schriftelijk zijn/haar ziens wijze inbrengen. Deze zienswijze dient geadresseerd te worden aan: Het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De persoonlijke gegevens van degene die schnftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt Gedurende de mzagetermi/n bestaat desgevraagd voor belanghebbenden eveneens de gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van een zienswijze daartegen De aanvrager wordt uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Met het oog op de verdere voortgang van de procedure wijzen wij u op het volgende. Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen diegene die tijdig haar/zl/n zienswijzen hebben'Inge bracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit (welke in een later stadium nog dient te worden genomen) in beroep gaan. Nadere informatie kunt u verknjgen bij de heer J. Veltkamp van het Team Vergunningen onder telefoonfdoorkiesjnummer 36 21 90. Vrijstellingprocedure artikel 15 W.R.O. Burgemeester en Wethouders willen, met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening meewerken aan de bouwplannen voor het: gedeeltelijk vergroten van een woonhuis aan de Kotterstraat 17 in Oosterend: gedeeltelijk vernieuwen van een gevelreclame aan de Vliestraat 1 in Oosterend. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. De conceptbesluiten liggen met ingang van 21 januari 2008 gedurende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Vrijstellingprocedure artikel 19 W.R.O. Burgemeester en Wethouders willen, met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening meewerken aan het bouwplan voor het: gedeeltelijk vernieuwen/veranderen/vergroten van een zomerhuis aan de Pelikaanweg 21 In De Koog. geheel oprichten van een woonhuis aan de Vlamkast in Oudeschild. De bouwplannen in sln/dmel de ter plaatse geldende bestemmings plannen De conceptbesluiten liggen met ingang van 21 januari 2008 gedurende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Kapvergunning Burgemeester en wethouders willen met toepassing van artikel 4.5.2. van de Kapregeling in de Algemene Plaatselijke Verordening Texel en overeenkomstig het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, mee werken aan het verzoek tot kapvergunning van: Een 40 jange linde in de achtertuin van Lijnbaan 33. De aanvraag om kapvergunning ligt gedurende twee weken voor belanghebbenden ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Binnen deze termijn kunnen belanghebbenden hun mondelinge of schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790AE Den Burg Nadere informatie, telefoon nummer (0222) 36 21 20. VERKEERSZAKEN Voorgenomen verkeersbesluiten Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om ter bevordering van de verkeersveiligheid de volgende verkeersbesluiten te nemen en in te laten gaan per 1 april 2008: van de Haffelderweg, tussen Keesomlaan en Em- malaan, aan de zijde van de Emmalaan af te sluiten voor gemotoriseerd verkeer; van de Haffelderweg, tussen Emmalaan en Leem kuil, aan de zijde van de Emmalaan 55 meter in te stellen als fietspad, dit is tot de ingang van de school; het eenrichtingverkeer Haffelderweg, tussen Kees omlaan en Emmalaan op te heffen; de Haffelderweg af te sluiten bij het kombord van-Den Burg af te sluiten voor gemotoriseerd verkeer; Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen een of meer van de genoemde ontwerp besluiten bij ons een zienswijze indienen binnen twee weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd. Het ontwerp besluit is tot twee weken na de publicatie in te zien bij de balie grondgebied van de gemeente Texel Verkeersbesluiten Burgemeester en Wethouders hebben ter bevordering van de verkeersveiligheid de volgende verkeersbe sluiten genomen: Nabij Oosterend het instellen van een verplicht (brom)fietspad langs de Oosterweg; Nabij Oosterend het instellen van voorrang voor de Oosterweg op het verkeer van Zevenhuizen; In De Koog het veranderen van de voorrang op de kruising Nikadel Nikadel (Stappenland) waarbij het verkeer op de doorgaande route Dorpsstraat, Nikadel Boodtlaan voorrang krijgt; In Den Burg het instellen van verplicht stoppen voor het verkeer in de Kogerstraat dat de kruising met de Beatrixlaan en Bernardlaan nadert: In Oudeschild het instellen van een algemene invalidenparkeerplaats in de Loodssingel nabij huisnummer 35; In Den Burg in De Zes een zebra aan te leggen ter hoogte van verzorgingshuis "De Gollards" Ingevolge de Algemene wel bestuursrecht kunt u tegen één of meer van de genoemde besluiten bij ons een bezwaarschrift indienen bin nen zes weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten: de naam en het adres van de indiener de dagtekening: een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt: de gronden van het bezwaar zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een be zwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoek schrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven ■ÉliÉiÉBBHtfljBHI

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 6