Sp°rt Hartstochtelijk spel Texelse voetbalpupillen Voetbalprogramma TEXELSE J COURANT Tevoko laat winst glippen SVO in slotkwartier onderuit Texel'94 verkleint verschil met koploper ZDH boekt verdiende zege op Callantsoog De Koog laat punten liggen tegen Oudesluis DINSDAG 29 JANUARI 2008 In een rechtstreeks duel om de eerste plaats verloor het eerste herenteam van volleybalvereni ging Tevoko zaterdag in Heer- hugowaard met 3-2 van Ardea. Halverwege de wedstrijd zag het er nog anders uit: Tevoko had twee van de drie sets gewonnen en een voorsprong van 4-1. Maar de Texelaars konden de weelde niet dragen en Ardea kwam snel langszij. Nadat Tevoko de concentratie had verloren en de vierde set aan de tegenstander moest laten, kon het team geen vuist meer maken en verloor de vijfde set. Net als in de thuiswedstrijd, toen Tevoko met 3-2 won, bleek dat beide teams aan elkaar gewaagd zijn. De eerste set nam meer dan een half uur in beslag. Tevoko keek lang tegen een kleine achterstand aan en uiteinde lijk won Ardea met 32-30. Ook in de tweede set moest Tevoko terugko men van een achterstand, maar met een beter sluitend blok en een goe de achterveldverdediging werd met 23-25 gewonnen. De derde set was van minder niveau. Ardea maakte veel fouten en Tevoko wist snel door te drukken naar 19-25. Toen in de vierde set snel een voorsprong werd gepakt, leek de buit binnen, maar hier brak de smalle selectie de Texelaars op. Door blessures van Marco Tundelder en Ronald Zijm waren er geen wissels beschikbaar. Ardea staat hierdoor een punt voor op Tevoko. Ook LOS doet nog mee in de strijd om de titel. Goed spel bij De Doorstoot Op de twaalfde speelavond van bil jartvereniging De Doorstoot uit De Cocksdorp werd donderdag goede gescoord. Jan Heemskerk behaalde in allebei zijn partijen de maximale score. Ook Joost Smit won zijn beide partijen. Wil Homan speelde gelijk tegen Cees Weel en behaalde tegen Herman Laan twee punten. Ook Fred Klok veroverde de pun ten op Eric Boon en Jan Heems- Programma zaalvoetbal Woensdag 30 januari: 17.10 RAB C2-Klif C1 17.50 SVO C1-Krim C1 18.30 Klif C2-SVO C2 19.20 Klif (d) 1-FC Pellor 1 20.10 Mantje 4-Klif 4 Jongedijk vPutten vPutten H'dijk Hoogendijk kerk. Eric Boon speelde gelijk tegen Raymond Steenhuizen. De hoogste score was Jan Heemkskerk had met negen caramboles de lang ste serie. Tevens behaalde hij met ruim 2,5 het hoogste gemiddelde. Donderdag spelen de leden van De Doorstoot tegen biljartvereniging De Krim. Uitslagen: J.Smit-H. Laan 2-0. E.Boon-R. Steenhuizen 2-2, J. Heemskerk-F. Klok 4-2, W. Homan- C.Weel 3-3, R. Steenhuizen-J. Smit 0-2, J. Heemskerk-M. Boon 4-0, H. Laan-w. Homan Spelend met namen van beroemde re clubs op hun tenues speelden op het pupillentoernooi in de sporthal zijn de F-pupillen in hevige strijd ver- 4-2, E. Boon-F. Klok 0-4. internationals van Barcelona of ande- Texelse zaalvoetballertjes zaterdag de sterren van de hemel. Op de foto wikkeld. iroto Genra rmmeman/Booidbank rated. 21.00 Koog 4-Texel 4 Douma 21 50 Texel 3-Klif 5 Douma Zaaldienst: C/Sportshop Donderdag 31 januari: 18.15 C/Sp.sh. D1 -Klif D1 C/Sp.sh. 19.00 Krim 4-RAB 5 Vonk 19.50 RAB 4-RAB 3 Vonk 20.40 Koog 2-Mantje 3 Kikkert 21.30 Klif 2-C/Sportshop 2 Kikkert Zaaldienst: Texel Vrijdag 1 februari: 17.10 Mantje E1-ZDHE1 Mantje 17.50 SVO E1 -C/Sportshop E1 SVO 18.30 Krim 5-Krim 6 Bakker 19.20 RAB 1-C/Sportshop 1 Kuipers 20.10 Mantje 2-Mantje 1 Amout 21.00 Klif 1 -Krim 2 Sangers 21.50 Koog 1 -SVO 1 Hoogendijk Zaaldienst: Klif Uitslagen: E-Jeugd: ZDH E1-Klif E1 6-0. C/Sportshop E1-Mantje El 9-2. D-jeugd Mantje D1-RAB D1 4-9. C-|eugd. RAB C1-C/Sportshop C1 3- 11Klif C2-RAB C2 0-4. SVO C2-Knm C1 3-8. Tweede klasse: Krim 6-Mantje 4 3-4. Koog 3- Texel 5 5-3, Klif 4-Koog 4 4-11. Eerste klasse" SVO 3-RAB 3 6-6. C/Sportshop 2-RAB 4 1-9. RAB 5-Klif 2 6-3. Hoofdklasse Koog 1 -Klif 1 3-6, Krim 3-Knm 2 2-7. C/Sportshop 1-Mantje 2 9-0, RAB 2-Krim 1 1-7. SVO 1- SVO 2 4-3. Vijfenzeventig minuten lang had SVO niets te vrezen van Succes. Sterker, in de eerste vijf minuten kreeg de thuisploeg drie opgeleg de kansen om te scoren. Maar doelpunten vielen er niet, totdat de gasten in het slotkwartier wél drie keer trefzeker waren. Daardoor keerden de Wieringers met een overwinning (0-3) huiswaarts. Coach Jitze Beintema kon niet beschikken over belangrijke spelers als Chris de Vries, Martijn Drijver, Bart Tuitman, Ger Vlaming en Den nis Daalder, die door blessures en werkzaamheden lange tijd worden gemist. Jesse Hoven, Arjan Kiewiet en Chris Ellen van het tweede elftal bleken bereid bij te springen. Van hen begonnen Hoven^en Ellen op~de reservebank. In de beginfase viel er van alles te beleven voor het doel van Succes. Bob Witte mocht in korte tijd zes comers nemen, waaruit Ooste rend drie uitstekende kansen kreeg. Helaas voor de thuisploeg lukte het Ed de Vries (tweemaal) en Sil van Dijk niet te scoren. Succes herstelde zich daarna en dook enkele malen gevaarlijk voor het vijandelijke doel op. Doelpunten vielen ook hier echter met, want keeper Meivin van Sam- beek was in topvorm. De ene red ding was nog mooier dan de andere. Ook de door Ruben Duinker geleide verdediging weerde zich prima. De middenvelders hadden het moeilijker. Ze veroverden geregeld de bal, maar gaven deze meestal net zo snel weer weg. Na rust werd de hardwerken de Arjan Kiewiet vervangen door de snelle Chris Ellen. SVO begon goed errkreeg in de persoon van Sil van Dijk al snel de eerste kans. Zijn schot ging net naast. Daarna viel er echter steeds minder te beleven, al bleef het spannend doordat de uitslag nog lang niet vast stond. Na 28 minuten kreeg Succes een vrije trap. Deze werd zacht ingeschoten, maar de slimme spits, die op een meter van het doel stond, stapte slim over de bal heen, waardoor iedereen op het verkeerde been stond en het speel tuig tergend langzaam het doel in hobbelde. De Oosterenders besloten daarna meer risico te nemen en een verdediger door te schuiven naar het middenveld, om zo de gelijkmaker af te kunnen dwingen. Vijf minuten voor het einde ging het echter mis. Ruben Duinker, die tot dan toe foutloos had gespeeld, speelde een tegenstander uit, wilde er nog één passeren, maar gleed toen uit, waardoor drie spelers van Succes op het doel van Van Sambeek konden afgaan. In de laat ste minuut werd het nog erger, toen de gasten een mooie combinatie met een derde treffer bekroonden. Geen hoge scores bij klaverjassen Dankzij een verdiende overwinning op Winkel (0-3) en een gelijkspel van VZV heeft Texel'94 het verschil met de koploper teruggebracht tot vier punten. De Texelaars hebben als voordeel dat ze nog een wed strijd méér te gaan hebben en de grote concurrent bovendien nog in een thuiswedstrijd treffen. Het Texelse elftal was in Winkel ten opzichte van de vorige keer op twee plaatsen gewijzigd. Spits Leon Zijm ontbrak, waardoor Joey van der Vis een linie opschoof. Zijn plek op het middenveld werd overgenomen door Marcel Ris. Lang speelde Ris overi gens niet, want al in de veertiende minuut werd duidelijk dat hij door een blessure niet verder kon. Hij werd vervangen door Matthijs de Lugt. De wissel vond plaats vlak nadat Texel'94 op voorsprong was geko men. Schutter was Marko Koorn, die de bal vanaf vijfentwintig meter via de paal onhoudbaar in het doel schoot. Texel'94 speelde erg fel en dekte steeds goed door, waardoor de opbouw van Winkel flink werd belemmerd. Dat resulteerde in nog meer doelkansen. Vooral Joey van der Vis slaagde er geregeld in gevaar te stichten in het strafschopgebied van Winkel. Ook Jeroen Vlaming liet zich niet onbetuigd. Eén van zijn doelpogingen eindigde op de paal. Vlak voor rust lukte het Texel'94 toch de voorsprong uit te breiden. De tref fer kwam op naam van Van der Vis. De tweede helft gaf een heel ander spelbeeld te zien. In plaats van door te drukken, concentreerden de Texe laars zich op de verdediging. Gevolg was echter dat ze nauwelijks meer over de middenlijn kwamen en Win kel kon aanvallen. Echt gevaarlijke situaties deden zich daarbij niet voor. Eenmaal moest keeper Dennis Schouwstra gestrekt naar de hoek om redding te brengen. Nadat hal verwege het tweede deel het offen sief van Winkel iets was geluwd, namen de Texelaars het heft weer in handen en prompt kregen ze kan sen. Uit een slim in tweeën genomen vrije trap liet Van der Vis het doelnet van de thuisploeg voor de derde maal bollen. Daarna behoorde een nog veel grotere ovenwinning tot de mogelijkheden, maar bij schoten van Matthijs en Pim de Lugt stond de keeper op zijn post. Jeroen Vlaming had een penalty verdiend toen hij in het strafschopgebied naar de grond werd getrokken, maar de scheids rechter spaarde de boosdoener en legde de bal voor een vrije trap net buiten de beruchte lijnen. Al met al boekte Texel'94 een zeer verdiende ovenwinning en gloort er nog veel meer moois aan de horizon. Dan moet zondag wel een lastige horde worden genomen, wanneer de ploeg op bezoek gaat bij Hugo Boys, dat vijfde staat met vier punten ach terstand op de Texelaars. In de voorlaatste ronde van het Texels kampioenschap klaverjas sen bleven de verschillen klein. Tiny Zwaneveld en Theo Witte waren de enige die boven de 7000 scoorden. Roel de Zwart en Hans Westdorp behouden de leiding in het alge meen klassement. De vierde ronde van het kampioen schap was er een zonder uitschie ters. Dankzij een score van meer dan 2000 punten in het tweede spel en een redelijk sterke slotpartij met twee marsen kwamen Zwaneveld en Witte met 7026 punten nét boven de 7000. Winst in het klassement leverde dat niet op. wel wisten zij hun achterstand flink kleiner te maken. Zij staan nu vijfde en behoren nog tot de kansheb bers. Ook Willem Koomen en Enk Jan Geus hebben uitzicht op de titel. Na een opening van ruim 2100 punten waren drie modale spellen voldoende voor de tweede plaats. Met een score van 6964 punten staan zij nu derde. Ernst Ellen wist zich met vervanger Rob Stapersma uitstekehd te redden. Het duo opende matig, maar behaalde utieindelijke 6927 punten, goed voor de derde plaats. In het klassement staat het tweetal op de tweede plaats. Verrassend was de vierde plaats van het duo Snoek. De 6768 punten wer den opvallend gelijkmatig bij elkaar gespeeld. De Snoeken sloten alle vier de speelronden winnend af. Zij stij gen van de dertiende naar de tiende plaats in het klassement. Ook Gerard en Bertus Witte pres teerden uitstekend en werden vijfde. Zij behaalden 6675 punten en stijgen naar de achttiende plaats. Ook Debby van der Slikke en Els Smit (zesde met 6596 punten) en Nel en Co Koomen (zevende met 6479 punten) presteer den goed. Het gemiddelde was met 6290 punten mager te noemen. Ook het aantal marsen hield niet over (28). Met nog één ronde te spelen zijn er nog vijf kanshebbers voor de titel. Roel de Zwart en Hans Westdorp behielden ondanks een matige score de eerste plaats. Jitze de Vries en Ernst Ellen staan met 600 punten achterstand tweede, terwijl Enk Jan Geus en Willem Koomen nu derde staan. Bart Weijdt en Piet Moree zak ten terug naar de vierde plaats en kijken tegen een achterstand van ruim 1000 punten aan. Ook Tiny Zwane veld en Theo Witte zijn met eveneens ruim 1000 punten nog met uitgescha keld. Gerda Veeger en Fenny Caspers staan nu zesde met een haast niet te overbruggen achterstand van 2100 punten. Tevoko weer koploper Het damesteam van volleybal vereniging Tevoko heeft zaterdag na een overwinning op VONO uit Amsterdam de koppositie over genomen van Dinto. Deze plaats wordt gedeeld met Spaarnestad. VONO werd met 4-0 verslagen. Omdat er geen scheidsrechter aan wezig was, kon de wedstrijd met op tijd beginnen. Daardoor begon Tevoko slap, maar al snel werd duide lijk dat VONO niets in te brengen had. De Texelse selectie hoefde met alles uit de kast te halen om de punten binnen te halen. De eerste set werd met 25-11 gewonnen. In de volgende set ging Tevoko op dezelfde voet verder. VONO had moeite met de opslagen en ook de winst in deze set ging vrij gemakkelijk naar Tevoko (25- 13). In de derde set wist VONO een kleine voorsprong te nemen, maar Tevoko ging zich beter concentreren en haalde met een uitstekend spe lende Mananne Boekei het ene na het andere punt binnen. Met een ijzer- sterk blok aan de buitenkant kwam VONO er niet meer door (25-16). Ook in de vierde set bleef Tevoko gecon centreerd spelen en met goed maar niet bijzonder spel werd ook deze set gewonnen (25-9). De Koog heeft in de eerste wed strijd na de winterstop twee pun ten laten liggen tegen Oudesluis. De thuisploeg kwam nog wel op voorsprong, maar zag de bezoe kers in de slotfase met enig fortuin nog op 1-1 komen. Oudesluis, dat drie punten minder had dan De Koog (maar daar wel twee wedstrijden meer voor nodig had), kon in de sterkste formatie aantreden, terwijl De Koog het moest doen zonder Ben en Roelf Siebinga, Steven van Beek en Peter Koorn. Trainer Hans van der Park kon wel weer beschikken over Nico Schot, die lange tijd geblesseerd was. In het eerste half uur van de wedstrijd gebeurde er weinig opwindends en hoefden beide keepers nauwelijks in actie te komen. De Koog was aanval lend wel iets gevaarlijker, vooral over de rechterkant, via de snelle Joris Ellen. Hij was het ook die zijn team tien minuten voor rust op voorsprong bracht. Dat gebeurde na een voorzet van René de Jong, die via de rug van een verdediger van Oudesluis nogal wat effect meekreeg, waardoor de keeper zich erop verkeek, waardoor Ellen de bal net over zijn graaiende handen heen kon tikken. Een wanho pige redding van een verdediger van Oudesluis mocht niet meer baten. De spelers van Oudesluis protesteerden nog hevig, omdat de Koger te hoog zou zijn ingekomen met zijn voet, maar de scheidsrechter keurde de treffer goed. Hierna kreeg De Koog nog enkele kansen, waarvan de bes te voor Yoni Houwing was. Uit een mooie voorzet van Ben Siebinga kon hij vrij inkoppen, maar hij mikte van dichtbij net naast. Na rust kwam Oudesluis aanmerke lijk sterker uit de kleedkamer, waar door De Koog het moeilijker kreeg. De eerste goede kans was voor de gasten, maar keeper Eddy Witte had het geluk dat een kopbal van dicht bij recht op hem afkwam, waardoor hij gemakkelijk redding kon brengen. Een minuutje later was het weer bijna raak, toen een afstandsschot van Oudesluis rakelings naast ging. Door Robin Schoo in te brengen voor de moegestreden Jeroen Backer, pro beerde Van der Park meer snelheid in de aanval te brengen. Dit pakte goed uit, want De Koog wist zich hierdoor aardig onder de druk van Oudesluis uit te worstelen en zelf ook wat meer gevaar te stichten. De sterk spelende Yoni Houwing loste kort daarop een schitterend schot, dat op de lat ein digde. De voorzet was van verdediger René de Jong, die zich geregeld ook aanvallend deed gelden. Drie minuten later gaf Ben Siebinga een mooi pas- sje op Robin Schoo, die alleen op de keeper afging. Hij probeerde deze te verschalken met een geplaatste bal in de verre hoek, maar de bal ging net naast het doel. Een kwartier voor tijd speelde Siebin ga zich aan de linkerkant mooi vnj en gaf een strakke voorzet, die door de inglijdende Yoni Houwing en Robin Schoo op een haartje werd gemist. In de resterende tien minuten begon Oudesluis wat meer druk uit te oefe nen en dat leidde vlak voor tijd tot de gelijkmaker. Bij een duel om de bal kwam Nico Schot ten val en raakte daarbij met zijn hand ongelukkig de bal. De scheidsrechter bestrafte dit met een vrije trap voor Oudesluis. Deze werd tegen de paal geschoten, maar in de rebound kopte één van de gasten de bal onhoudbaar in het doel. De Koog behoudt ondanks het gelijkspel de tweede plaats, maar zag Succes en Wiron, die beide wonnen, wel dichterbij komen. Zondag speelt De Koog tegen Wiron, het tweede elftal is vrij. ZDH heeft zondag een kleine maar verdiende zege geboekt op Cal lantsoog. De Zwaluwen speelden in het Noordhollandse kustdorp bij" vlagen uitstekend, maar verzuim den lange tijd de kansen te benut ten. Maurits Lap werd tien minu ten voor tijd matchwinner. Keeper Chris Stolk onderscheidde zich door een penalty te stoppen. Door de vele blessures moest ZDH improviseren om een team op de been te krijgen. Oudgediende Ronald Biesboer toonde zich bereid bij te springen. Trainer Jan den IJzerman bedankte hem daarvoor met een basisplaats, als linkerverdediger. De Zwaluwen begonnen goed aan de wedstrijd. Ze speelden knap georga niseerd en boden de tegenstander weinig ruimte. Uitblinkers waren Hid- de Struick, die de verdediging leidde, en zijn maatje Remco Boogaard, die op het middenveld een sterke wed strijd speelde. Ook Wim Riddennkhof viel daar op door zijn prima spel. De beste kansen waren voor ZDH. Met name Ruud Hof had een paar aardige mogelijkheden, maar miste net wat geluk en wedstrijdritme. Ook Arjen en Maurits Lap waren dicht bij een doelpunt. Aan de andere kant moesten de gasten oppassen bij cor ners. In Den Hoorn scoorde Callants oog afgelopen najaar op die manier maar liefst drie keer, maar ZDH beschikte ditmaal over beduidend meer kopkracht, waardoor het gevaar steeds kon worden bezworen. Remco Boogaard leek vlak voor rust de score te openen. Hij passeerde knap twee man, maar schoot daar na te zacht in. Even daarna zetten Mike de Bruijn en Maurits Lap een mooi één-tweetje op, maar dat leidde opnieuw niet tot een doelpunt. Ook na rust was ZDH aanvanke lijk beter, maar toen succes uitbleef, nam Callantsoog het initiatief over. De Hoomders hoefden zich lange tijd weinig zorgen te maken, maar hadden de pech dat de scheids rechter halverwege de tweede helft Callantsoog een penalty gaf. Als één van de weinigen had hij een over treding van voorstopper Jan-Willem Bakker geconstateerd. Gelukkig voor Texel'94 wint van LSVV 2 De zaalvoetballers van Texel'94 hebben vrijdag in Langedijk een eenvoudige overwinning behaald op het nog puntloze Hink Sport LSW 2. In een eenzijdige wedstrijd waren het de eilandbewoners die na een zwakke eerste helft toch met 1-9 huiswaarts keerden. In de eerste fase van de wedstnjd kwamen de bezoekers, die veel kan- w,w,w:texelseautopaqiha.nl| sen misten en verdedigend slap ingre pen, goed weg toen de thuisploeg tot twee keer toe de paal raakte. Nadat Tim Kedde de Texelaars uit een vrije trap op voorsprong had geschoten, ging het in de tweede helft een stuk beter. Doordat de tegenstander op eigen helft werd vastgezet en het tempo omhoog ging, liep de score op tot 0-9. Ondanks de vele kansen op een nog hogere score was het slotakkoord voor de gastheren, zodat de eindstand werd bepaald op 1-9. De doelpunten werden gemaakt door Tim Kedde (4), Marcel Ris (2), Edgar Klippel. Barry de Vnes en Leon Zijm. Door deze overwinning blijft de ploeg van coach Martijn de Veij met een voorsprong van acht punten aan kop in de derde klasse. Vrijdag 8 februari speelt Texel in Ons Genoegen tegen VIOS'79. Deze wedstrijd begint om 19.20 uur. Zaterdag 2 februari: AFC'34 3-Oosterend 3 J. Holland A2-Texel'94 A1 Oosterend A1-Dindua A1 De Koog A1 -Berdos A1. Sporting S B1-Texel'94 B2 Oosterend B1 -Texel'94 B3 Duinrand MB1-Oosterend MB1 Texel'94 C1-LSW Cl Den Helder C3-Texel'94 C2 DWOW C2-ZDH C1 De Koog C1 -SRC C2 Texel'94 MC1-Limmen MC1 Texel'94 MC2-Foresters MC1 Texel'94 D2-Winkel D1 DTS D2-Tex.el'94 D4 Dirkshorn D2-Oosterend D1 SRC D4-De Koog D1 Oosthuizen G1-Texel'94 G1 Texelse pupillencompetitie: AZ-SVC Terschelling SVO-Vitesse De Koog F1-Roda Heerenveen-Utrecht Barcelona-SVO E1 ZDH E2-De Koog E1 Valencia-Espanyol SVC Vlieland-Sevilla Real Madrid-ZDH E1 14.30 11.45 13.45 12.00 14.30 12.45 14.30 13.00 14.30 13.30 14.30 13.00 13.00 11.30 13.00 9.30 9.30 14.00 9.00 9.00 9.00 9.00 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 zijn teamgenoten heeft keeper Stolk een reputatie als penaltykiller en die maakte hij met een fraaie redding opnieuw waar. Om van verdere verrassingen ver schoond te blijven, schoof de ver dediging van ZDH onder aanvoering van Bakker op richting middenlijn. Dat pakte goed uit. want de druk van Callantsoog nam af, terwijl de gasten zelf ook weer kansen kregen. Tien minuten voor het einde - Arjen Lap was inmiddels vervangen door Jonathan Abraha en Ruud Hof door Sjoerd Oosterhof - kwam de belo ning. Oosterhof gaf een lage voorzet op Mike de Bruijn, die op zijn beurt een boogballetje gaf op Maunts Lap. Deze aarzelde niet en passeerde de keeper met een knappe volley. In de slotminuten kreeg ZDH steeds meer ruimte voor snelle tegenaan vallen en had de score veel hoger kunnen uitvallen. Maar ondanks uit stekende mogelijkheden konden De Bruijn, Lap en Oosterhof de bal niet langs de keeper schieten, waardoor het spannend bleef tot het laatste fluitsignaal. De Hoomders maakten echter niet dezelfde fout als tegen Oosterend, toen in blessuretijd als nog de overwinning werd weggeven. Eindstand: 0-1Door deze zege klimt ZDH naar de zevende plek. Komende week is de ploeg vnj. een week later komt Vesdo op bezoek. Sportvissen Met drie vissen, met een gezamen lijk lengte van 54 cm, heeft Rein Kuyper de tweede wedstrijd in de winterserie van Sportvisclub Texel gewonnen. Bij de voormalige asfalt- molen bij de haven van Oudeschild werd weer minder gevangen dan tij dens de eerste wedstrijd Poul Ver hagen eindigde na twee uur vissen met één vis (20 cm) op de tweede plaats. De volgende wedstrijd wordt op zaterdag 9 februari gehouden, weer bij de voormalige asfaltmolen. Aanvang 18.00 uur. Zondag 3 februari: Hugo Boys-Texel'94 14.00 De Koog-Wiron 14.00 Vitesse'22 4-Texel'94 2 10.45 Always Forward 5-Texel'94 3 12.00 Sint Boys 4-Oosterend 2 10.00 Oosterend DA1-HOSV DA1 14.00 Blokkers DA1 tDe Koog DA1 12.00 Texel'94 MA1-Victona O MA1 12.00 Texelse recreatiecompetitie: De Koog-Texelse Boys 10.30 Oosterend-Texel 10.30 Voetbaluitslagen Zaterdag 26 januari: Odin'59 7-Oosterend 3 3-2 Dindua A1 -Texel'94 A1 0-6 BOL A1 -Oosterend A1 afgelast De Koog A1 -W'meer A1 2-1 Den Helder B1-Texel'94 B1 2-2 Texel'94 B2-Always F. B2 0-7 Texel'94 B3-Schagen B2 1-4 SVAP 74 B1-Texel'94 B4 20-1 Oosterend B1-W'waard B1 2-2 Oosterend MB1 -Uitgeest MB1 0-7 Texel'94 C1-WGWC1 1-0 Texel'94 C2-VZV C2 2-1 Den Helder C3-Texel'94 C3 uitgesteld JVC C2-ZDH C1 3-4 HCSC C3-Oosterend C1 1 -8 Den Helder C1 -De Koog C1 2-1 Texel'94 MC1-Berdos MC 1 1-1 Texel'94 MC2-Victoria O MC1 1-1 JVC D1 -Texel'94 D1 0-3 Texei'94 D3-WGW D2 6-0 Texelse pupillencompetitie: Espanyol-SVC Ameland 3-1 De Koog E1-Valencia 0-2 SVOE1-ZDHE2 uitgesteld ZDH E1 -Barcelona 8-0 Sevilla-Real Madrid 2-3 Zondag 27 januari: Winkel-Texel'94 Oosterend-Succes De Koog-Oudesluis Callantsoog-ZDH LSW 2-Texel'94 2 Uitgeest 7-Texel'94 3 De Koog 2-BKC 3 0-3 0-3 2-1 0-1 West-Frisia DA1-De Koog DA1 3-1 Succes voor Noorlander Priscilla Noorlander behaalde met haar paard Unique zondag drie winstpunten. In Anna Paulowna werden haar oefeningen door de jury beloon met 193 en 200 punten, goed voor een tweede en een eerste plaats.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 5