1 officiële berichten Overal bellen en bankieren met Rabo Mobiel. boekhoudkundig medewerker debiteurenbeheerder BfcBeheer Woontij TEXELSE g COURANT Wij zoeken een enthousiaste onderhouds- en servicemonteur Texe/er TE HUUR Gemeente Texel www.texel.nl VRIJDAG 1 FEBRUARI 2008 CVI Texel is de Texelse specialist in klimaatbeheersing. Wij ontwerpen, installeren en verzorgen het onderhoud voor uiteenlopende projecten. Ons team werkt aan centrale verwarming, airconditioning, duurzame energie, luchtbehandeling, ventilatie en de bijkomende regel- en besturingstechniek. Zin in een nieuwe uitdaging of heeft u interesse/ervaring in de installatietechniek? Wij bieden een afwisselende baan met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Wilt u direct solliciteren, stuur dan uw sollicitatiebrief met cv naar ons toe. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer P. Reijnders. CVI houdt Texel warm Spinbaan 8 1791 MC Den Burg Tel. (0222) 313703 Waar u ook heen gaat, u neemt altijd de bank met u mee. U kunt altijd met uw telefoon uw saldo checken, afschrijvingen inzien en zelfs geld overmaken Maar natuurlijk ook voordelig bellen, sms'en en internetten. Met keuze uit een abonnement of prepaid. Rabo Mobiel is bellen én bankieren. 9 Stap bij ons binnen voor meer informatie. Het is tijd voor Rabobank Noord-Holland Noord. Rabobank k Noord-Holland Noord 20-23 augustus 2008 BouwCenter ifyi ujhj De RAB Groep omvat bedrijven in verschillende delen van het land met activiteiten op het gebied van handel in bouwmaterialen en olieproducten, exploitatie van bouwmarkten en vervaardiging van dekbedden. De organisatie telt circa 750 medewerkers. De centrale administratie wordt uitgevoerd door RAB Beheer BV in Oudeschild. Onze afdeling Administratie verzorgt met ca. 25 mensen de centrale administratie van alle sectoren van de RAB Groep. Op dit moment hebben wij per direct werk voor twee nieuwe collega's. De werkzaamheden bestaan uit het coderen en verwerken van alle boekings stukken en mutaties in het administratief systeem, het boeken en controleren van inkomende en uitgaande facturen alsmede de bewaking van de betalingen. Zorgdragen voor de archivering van documenten en financiële stukken. Functie vereisten Vereist zijn een mbo/meao-niveau op administratief vlak en een boekhoudkundige opleiding {praktijkdiploma boekhouden). U moet nauw gezet kunnen werken en affiniteit met de bouwwereld is gewenst. U bewaakt de debiteurenbestanden en houdt toezicht op de tijdige betaling. Zonodig zorgt u dat debiteuren tijdig worden aangemaand en onderhoudt u schriftelijk en telefonisch contact. U beheert klantafspraken en de debiteuren- stamgegevens. Functie vereisten Een opleiding op mbo-niveau, ervaring met administratieve software en enige jaren werkervaring. U bent initiatiefrijk, assertief en heeft voldoende overtuigingskracht. U moet zelfstandig en gestructureerd werken en kunt zich mondeling en schriftelijk goed uitdrukken. Diploma Basiskennis Boek houden is een pré. Bel voor meer informatie over de functie met Bert van Zoolingen, teamleider Sectoradministratie Bouwmaterialen telefoon 0222 36 24 58) of stuur uw schriftelijke sollicitatie met c.v. naar RAB Beheer BV t.a.v. afdeling PBO, Postbus 7, 1790 AA Den Burg, of pz@rabgroep.nl De Diabetes Risicotest Woontij Thijsselaan 2 1791 VH Den Burg telefoon 0222 - 36 33 33. Geopend van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 12.30 u Tweekamerwoning Dorpsstraat 192 te De Koog (2e etage, geen lift) Aantal kamers Kale huurprijs Totale huurprijs Beschikbaar per Advertentienummer woonkamer, 1 slaapkamer €334,02 €418,57 02-04-2008 804006 1. doelgroep: vanaf 18 jaar (huurtoeslag mogelijk vanaf 18 jaar) 2. met voorrang voor woningzoekenden die een verkoopwoning van Woontij achterlaten Tweekamerwoning De Houtmanstraat 36 te Oudeschild (1e etage met lift) Aantal kamers Kale huurprijs Totale huurprijs Beschikbaar per Advertentienummer woonkamer, 1 slaapkar €342,46 €379,15 04-03-2008 804005 1. Inschrijvers vanaf 50 jaar 2. Inschrijvers jonger dan 50 jaar j. Voor bovenstaande woningen kunt u reageren tot 6 februari a Up.. Graag het bij de woning genoemde nummer vermelden! Kijkt u op www.woontij.nl voor info en online inschrijven. BOUWZAKEN Aangevraagde bouw- en sloopvergunningen Slufterweg 199 in De Cocksdorp: geheel oprichten van een woonhuis (ontvangen 22 januari 2008); Boo- gerd 24 in Den Burg: gedeeltelijk vergroten van een woonkamer (ontvangen 23 januari 2008; Dorpsstraat 225 in De Koog: geheel oprichten van een bijgebouw met verbindingssluis (ontvangen 23 januari 2008); Californiëweg 313 in De Koog: geheel pjaatsen van een overkapping op zwembad (ontvangen 24 januari 2008); Hallerweg 33 in Den Burg: geheel plaatsen van een overkapping voor agrarisch gebruik (ontvangen 24 januari 2008); Van de Sterrweg 11 in Den Hoorn; geheel plaatsen van een garage/berging (ontvangen 25 januari 2008); Razende Bol/Noorderhaaks: geheel plaatsen van een paal 5 m hoogte ter bevestiging van een camera (ontvangen 25 januari 2008); Bernardlaan 69 in Den Burg: vergroten van een woning (ontvangen 25 januari 2008); Westerweg 80 in Den Hoorn: geheel oprichten van een schapenstal en een schapenmelkerij (ontvangen 25 januari 2008). In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. Tijdens de inzagetermijn van 4 februari 2008 tot en met 17 maart 2008 liggen de aanvraag om vergunning, het ontwerp-besluit en alle verderop de zaak betrek king hebbende openbare stukken ter inzage. Deze stukken kunt u gedurende de openingstijden inzien bij de Publieksballe. Tegen dat ontwerp-besluit kan een belanghebbende binnen de Inzagetermijn bij Burgemeester en Wethouders schnftelijk zijn/haar zienswijze inbrengen. Deze zienswijze dient geadresseerd te worden aan: Het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE, Den Burg. De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, n.iel bekendgemaakt. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor belanghebbenden eveneens de gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mon deling Inbrengen van een zienswijze daartegen. De aanvrager wordt uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Met het oog op de verdere voortgang van de procedure wijzen wij u op het volgende. Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen diegene die tijdig haar/zijn zienswijzen hebben ingebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs met kan worden venweten geen zienswi/zen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit (welke in een later stadium nog dient te worden genomen) in beroep gaan. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer J. Veltkamp van het Team Vergunningen onder telefoon(doorkies)nummer 36 21 90. Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebmiksvergunnin- \/FP[(Pp(?C7AKFN gen zijn verleend Verleende bouwvergunningen en gebnjiksvergun- LI\I\LLI\ JLnlxLIN ningen worden gepubliceerd. Verleende bouw- en sloopvergunningen Roggeslootweg 595 in De Cocksdorp: geheel plaat sen van een dakkapel (verzonden 24 januari 2008); Muyweg 58 in De Cocksdorp: geheel slopen van een stal/berging (verzonden 28 januari 2008); Postweg 42 in De Cocksdorp: geheel plaatsen van een loods voor agrarisch gebruik (machineberging) (verzonden 28 januari 2008); Haven 26 in Oudeschild: geheel op richten van een berging (verzonden 28 januari 2008); Hollewal 36 in Den Burg: oprichten van een woonhuis (verzonden 28 januari 2008). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het be zwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de Indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het Is gencht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te tref/en. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Pubheksbahe van het gemeentehuis Vrijstellingprocedure artikel 19 W.R.O. Burgemeester en Wethouders willen, met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening meewerken aan de bouwplannen voor het: geheel vernieuwen van een stolpboerderij en bijge bouw aan de Oosterenderweg 51 in Oosterend: bouwen van een dubbel woonhuis aan de Wilhelmi- nalaan 122-124 in Den Burg. bouwen van vier woningen ten behoeve van begeleid wonen en de verbouw van een stolp tot wijksteunpunt aan de Kogerstraat 26 in Den Burg; bouwen van een bedrijfsverzamelgebouw aan de Heemskerckstraat/Vlamkast in Oudeschild. De bouwplannen zijn in stnjd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. De conceptbesluiten liggen met ingang van 4 februari 2007 gedurende zes weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert wekelijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl, onder Politiek en Bestuur: Agenda's en verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aanmelden bij genoemde balie of via de gemeentelijke plantoelichter (0222) - 362185 Burgemeester en Wethouders maken bekend dat vanwege werkzaamheden de volgende tijdelijke ver keersmaatregelen nodig zijn; In Den Burg, het afsluiten van de Gasthuisstraat, tus sen Beatrixlaan en Lijnbaan, voor doorgaand verkeer van 4 februari tot 29 februari 2008; In Den Burg, het afsluiten van de Gasthuisstraat, tussen Lijnbaan en Vogelenzang, voor doorgaand verkeer van 14 februari tot 27 maart 2008; In Den Burg. het afsluiten van de Gasthuisstraat, tussen Vogelenzang en Hogerstraat, voor doorgaand verkeer van 4 maart tot 11 april 2008; In polder Eierland, het afsluiten van de Postweg, tus sen Muyweg en Slufterweg, voor doorgaand verkeer van 4 februari tot 21 maart 2008; In polder Eierland, het afsluiten van de Postweg, tus sen Slufterweg en Oorsprongweg, voor doorgaand verkeer van 7 februari tot 21 maart 2008; In polder Eierland, het instellen van eenrichtings verkeer op de Slufterweg, tussen Hoofdweg en Zanddijk, met de rijrichting naar de Zanddijk van 4 februari tot 21 maart 2008; De verkeersmaatregelen worden genomen om de veiligheid van de verkeersdeelnemers te bevorderen, veilig te werken aan de weg en de doorstroming van het verkeer te bevorderen. De werkzaamheden zijn afhankelijk van weersomstandigheden, vertragingen zijn daardoor mogelijk. Meer informatie over de verkeersmaatregelen van tijdelijke aard /s te verkrijgen bij de heer D. van Sijp van de afdeling Infra Bouw, telefoon 06-13225221 MILIEUZAKEN Kennisgeving ontwerp besluit wet milieubeheer Burgemeester en Wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om een oprichtingsvergunning op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer te ver lenen aan W. Dros Loon, Transportbedrijf en Handels onderneming voor het opnchten en in werking hebben van een Agransch Loonbednjf, Grondopslag en opslag div. materialen aan de Rozendijk 22a te Den Burg. ALGEMEEN Burgemeester en Wethouders Texel maken bekend dat: Met ingang van 1 januari 2008 vervallen alle door ons genomen besluiten strekkend tot aanschrijving bestuursdwang of lastgeving onder dwangsom in het kader van de volgende wetgeving die bekend zijn gemaakt voor 1 januari 2003: Woningwet; Wet op de Ruimtelijke Ordening: Algemene Plaatselijke Verordening Texel; Wet op de Openluchtrecreatie; Wet Milieubeheer; Volkshuisvestingswet en daaraan gerelateerde ver ordeningen; Vervallen wetgeving in het kader van de Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Die voldoen aan de volgende voorwaarden: a. voor 1 januari 2003 genomen; b. na 1 januari 2003 heeft geen bestuurlijke actie, correspondentie of besluit (zoals bezwaar, vervolg besluit, e.d.) plaatsgevonden. c. er is geen sprake van een dwangsom op basis van aanvullende voorschriften behorende bij lan delijke wet- of regelgeving (zoals het naleven van geluidsvoorschriften op basis van besluit Drank- en Horeca) d. genomen in het kader van de Woningwet. Wet op de Ruimtelijke Ordening, Algemene Plaatselijke Verordening, Wet op de Drank en Horeca, Wet Milieubeheer, Wet op de Openluchtrecreatie of enig vervallen wetgeving binnen de VROM-categorie. Burgemeester en Wethouders wijzen erop dat het intrekken van deze besluiten geenszins betekend dat de overtreding ongedaan is gemaakt, u kunt de aanschrijving na eventuele intrekking beschouwen als een wraking van de overtreding. Dit betekend dat wanneer de overtreding wederom zal worden aange troffen, hiervoor alsnog een handhavingsprocedure kan worden opgestart. kan bij het College van Burgemeester en Wethouders van de meente Texel tegen dit besluit een bezwaarschrift worden indienen j binnen 6 weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt Het bezwaarschnft dient in ieder geval te bevattende naam en het adres van de indiener, de dagtekeningeen omschnjvmg van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt: de gronden van het bezwaar, zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit.lndien een bezwaar schrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzienmgenrechter van het College van Beroep voor het bedrijfsleven, Postbus 20021, 2500 EA 's Gravenhage. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. VERORDENINGEN Vastgestelde verordeningen Burgemeester en Wethouders delen mee dat de raad van de gemeente Texel de navolgende verordeningen hebben vastgesteld: Verordening toeslagen op en verlagingen van de bijstandsnorm voor de categorieën van belangheb benden aan wie bijstand kan worden verleend. Afstemmingsverordening Wet werk en bijstand Reïntegratieverordening Wet werk en bijstand Subsidieverordening godsdienst- en vormingson- derricht Verordening overleg lokaal onderwijsbeleid Verordening maatschappelijke ondersteuning ge meente Texel (WMO) De verordeningen liggen ter inzage en worden gepu bliceerd en worden gepubliceerd op de gemeentelijke website. INFORMATIEAVOND 'T ZOUTELAND Op woensdag 6 februari wordt door de gemeente Texel in theater restaurant Klif 12 vanaf 19:30 uur een avond georganiseerd waarin informatie wordt verstrekt over het verkavelingsplan en de verdere vervolgstappen om de woningbouw te realiseren. Den Hoorn heeft onder de naam "Loodsproject" een dorpsontwikkelingsplan gelanceerd. Dit plan is mede tot stand gekomen door het Loodsteam, dorps commissie Den Hoorn, de gemeente Texel en buro Parklaan en omvat een aantal projecten. Een andere invulling van 't Zouteland is één van die projecten. In 2007 zijn twee bijeenkomsten gehouden waar met gegadigden en omwonenden gesproken is over het stedenbouwkundig plan en de verkaveling. In de afgelopen periode is het gegadigdenbestand door de gemeente geactualiseerd. Op de informa tieavond wordt de volgorde bekend gemaakt van de gegadigden en kunnen gegadigden hun eerste be langstelling kenbaar maken. Op een nader te plannen datum vindt er een toewijzingsavond plaats. Hierover worden de gegadigden tijdens de bijeenkomst geïn formeerd. De gemeente nodigt alle belanghebbenden van 't Zouteland graag uit om op deze avond aanwezig te zijn. Dorpscommissie, gegadigden en omwonenden hebben reeds een uitnodiging ontvangen per brief. Mocht u geïnteresseerd zijn dan bent u van harte welkom! DIGITALE DIENSTVERLENING Bekendmakingen Alle officiële berichten die elke vrijdag in deze krant verschijnen kunt u ook vinden op de website van de gemeente; www.texel.nl, onder het kopje Actueel: Bekendmakingen. Openingstijden maandag 1/m donderdag 3.30 12.30 uur vrijdag 15.00 - 19.00 uur gemeentearchief; dagelijks 10.30 - 12.30 uur 'opvniiUjloMfcgeeiiwngrtwdaïnwo 9*»wadden (jfoenepiaats Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 362 121 F (0222) 362 287 E email lexd.nl

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 8