Lit a kens 'Ik ben een ambitieuze trainer' Qp0rt Ben Jansen (44) van BKC naar Texel'94 TEXELSE g CoURANT Collega worden van Frank? k 'A Kerkdiensten Medische zorg Hulpverlening Radio Texel 1Q6.1 oud Papier VRIJDAG 1 FEBRUARI 2008 Texel'94 is enorm aan het verion- Dlaats inneemt. Het contact tussen .m* 'Texel'94 is enorm aan het verjon gen en heeft de ambitie hoger op te voetballen. Dat past pre cies in mijn straatje, want ik ben een ambitieuze trainer.' Aan het woord is Ben Jansen uit Den Hel der, nu nog oefenmeester bij BKC in Anna Paulowna, maar komend seizoen werkzaam in Den Burg. Hoewel hij met zijn 44 jaar nog rela tief jong is voor een voetbaltrainer, heeft Ben Jansen al veel ervaring opgedaan. Na een carrière als voet baller bij WGW, het team van de landmacht en weer WGW, werd hij negen jaar geleden jeugdleider van de F-pupillen van WGW, van het zevental waarin zijn zoon speelde. plaats inneemt. Het contact tussen Jansen en Texel'94 kwam tot stand na een tip van Willem Roomeijer, oud-trainer van Texel'94 en tegen woordig jeugdtrainer bij BKC. De beoogde opvolger van Martin Koorn stond open voor een overgang. 'Ik heb het best naar mijn zin bij BKC, maar de samenwerking met het bestuur verloopt niet altijd helemaal lekker. Dan is het goed weer eens ergens anders te kijken.' Maandagavond volgde een gesprek in de kantine van Texel'94. 'Daar hielden we een goed gevoel aan over. Jansen is iemand met ervaring, die ook wel bij ons lijkt te passen', vertelt bestuurslid Wim Koorn. Dat Klaverjassers in uitstekende vorm Het coachschap beviel hem zo, dat hij al snel besloot een cursus bij de KNVB te volgen. 'Van het één kwam het ander. Ik werd jeugd trainer en daarna jeugdcoördinator. Onze teams hadden een vrij hoog niveau. De C1-junioren speelden in de landelijke klasse. Inmiddels heb ik al aardig wat diploma's. In april hoop ik te slagen voor de cursus TC2. Daarmee mag ik clubs in de tweede klasse trainen.' De afgelopen jaren combineerde hij de functie van technisch jeugdco- ordinator van BKC met het hoofd trainerschap. Met succes. Met het zaterdagteam van Zeemacht promoveerde hij twee keer achter elkaar, met het eerste (zondag)team van BKC staat hij in zijn eerste jaar in de middenmoot van de vijfde klasse A, waarin Texel'94 de tweede gevoel was wederzijds. 'Texel'94 is een mooie club met een schit terende accommodatie. Bovendien hebben ze een leuke spelersgroep. Texel'94 staat nu tweede en wil graag promoveren. Het liefst door kampioen te worden en anders via de nacompetitie. Dat moet lukken. Met BKC verloren we afgelopen najaar met 4-0 op Texel. Daarbij viel me op dat ze goed en verzorgd speelden. Beter dan koploper VZV. Die wedstrijd eindigde in 2-2, maar hadden we moeten winnen.' Jansen, gehuwd, vader van drie kinderen en als burgerambtenaar werkzaam bij de marine, is ambiti eus, maar toont zich ook realistisch. Na een eventuele promotie naar de vierde klasse, krijgt Texel'94 het niet gemakkelijk. 'Het niveauverschil tussen de vijfde en de vierde klasse is toch wel groot. Bovendien is Ben Jansen: 'Martin belangrijk voor dit team. Texel'94 enorm aan het verjongen. Je kunt niet verwachten dat je dan zomaar ophieuw promoveert. Maar ik heb natuurlijk wel de ambitie zo hoog mogelijk te eindigen.' Een belangrijke rol dicht hij daarbij toe aan Martin Koom, die aan het eind van dit seizoen stopt als trainer, maar er als voetballer mogelijK nog een jaar aan vastknoopt. 'Martin is enorm belangrijk voor dit team. Hij mag dan bijna 41 zijn, hij voetbalt nog steeds erg goed. Bovendien viel me in de wedstrijd tegen BKC op dat hij veel sturing geeft aan de rest van het team. Op die manier leidt hij de jongens eigenlijk op het veld op. Dat is ideaal voor mij, want hij fungeert zo als verlengstuk tus sen de trainer en het elftal. Zolang hij het conditioneel kan opbrengen en niet geblesseerd raakt, heb ik hem er graag bij.' Klaverjassers Rick Fokkema en Theo Stoelinga verkeren in een uitstekende vorm. Na de ronde winst twee weken geleden, waren zij deze week opnieuw de sterk ste in de competitie van Klaver- jasclub Den Burg. De top van het klassement had een off-day waardoor de onderlinge verschil len alleen maar kleiner werden. Stoelinga en Fokkema pakken de zaken in 2008 wel héél voortvarend aan. Met uitzondering van een iets mindere tweede partij waren alle scores van hoog niveau. Zij behaal den 7269 punten en stijgen naar de tiende plaats in het klassement. Ze werden daarmee ook kanshebber voor de titel van de tweede periode. Bas Tromp en routinier Lieuwe van der Veen (die de afwezige Frans Stark verving) profiteerden het meest van de collectieve off-day van de toppers. De zaken liepen niet echt goed, maar dankzij een enorme uit- haaj in het derde spel (2652 punten, de op één na de hoogste score dit seizoen) behaalden zij 6988 punten. Met minder dan 200 punten ach terstand bezetten zij nu de tweede plaats in het klassement. Marja en Martien Bakelaar wisten dankzij twee achtereenvolgende spellen van net boven de 2000 6967 punten bij elkaar te sprokkelen, goed voor de derde plaats. Zij stijgen daarmee een plaats in het klassement en staan nu zevende. Gerard en Theo Witte werde vierde met 6844 punten. Winst in het alge meen klassement leverde dat niet op. zij blijven elfde. Het gemiddelde was met 6260 punten dit seizoen nog niet eerder zo laag. Er werden 32 marsen gespeeld. Cees Vinke en Carlo Bos moesten een flinke veer laten, maar behou den de eerste plaats in het klas sement. Tromp en Stark staan nu tweede en de ook niet hoog scoren de Fenny en Rob Caspers derde. In de periodestand blijft het stuivertje wisselen. Tromp en Stark hebben de leiding met een voorsprong van ruim 700 punten op Stapersma en Boogaard. Enk Jan Geus en John Vlaming staan derde. Matige opkomst Bos en Duincross Geen medailles Eschweiler op NK Sverre Eschweiler uit Den Burg heeft tijdens het NK zwemmen voor junioren afgelopen weekend in Terneuzen geen medailles in de wacht gesleept. Niettemin wist hij zich op de 100 meter vrije slag en de 200 meter rugslag in de top tien van Neder land te vestigen. Op de vrije slag werd hij zevende (0.55.91 min) en op de rugslag negende (2.23.09). Eschweiler kwam uit in de catego rie voor zwemmers die in 1992 zijn geboren. De Texelaar had zich tijdens de voorrondes ook gekwalificeerd voor de 50 meter vrije slag, de 100 meter rugslag en de 200 meter vrije slag. De laatste afstand zwom hij in een persoonlijk record van 2.04.22, waarmee hij veertiende werd. Die zelfde plaats behaalde hij op de 50 meter vrije slag (0.25.75). Op de 100 meter rugslag (1.03.34 )werd hij elfde van Nederland in minuut. Eschweiler, die zwemt bij Zwemvereniging Hoorn-Aurik in Hoorn, was de enige Texelse deel nemer. Bankrekening 12 08.86.3C Frank Klaa&sen Geboren in: 1958 (er waren toen nog geen Pc's). Genoten opleiding: HTS Elektro techniek (nog steeds geen Pc's) Bij SnelStart sinds: januari 2000 (de Pc's zijn inmiddels onmisbaar) Functie: Ontwerper Vorig beroep: Automatiseren van productie processen in 's werelds grootste cacao fabriek Waarom ben je bij SnelStart gaan wer ken? Dat heeft vreemd genoeg niets met werk te maken. Wij brachten de grote vakantie altijd op Vlieland door en kre gen zo het eilandgevoel te pakken. Maar Vlieland vonden we todi wat te klein en te beperkt in de mogelijkheden. Waarom dan niet een groter eiland, zoals Texel? Maar ja, er hoort ook nog werk bij. Wat doen ze daar zoal op een eiland? In de Texelse krant zagen we een advertentie van TCA staan. Direct gebeld en een fijn gesprek gehad. TCA had niets, maar kon me wel doorverbinden met SnelStart. Grappig, dal de mensen op Texel alles met iedereen kunnen doorverbinden. Na een aantal prettige gesprekken was met drie maanden alles in kannen en kruiken: Wonen, werken en naar school op Texel. Het inburgeren was spannend maar voor geen van allen een probleem. Van de overstap hebben we nog geen moment spijt gehad. En, zoals een ex- collega aan de overkant zei: Als ze er een Aldi hebben, dan is het bewoond gebied. Wat doe je voor deze functie? Alles wat met de ontwikkeling van het boekhoud- programma te maken heeft, behalve programmeren. Samen met een collega houd ik me bezig met het voortraject: Welke functionaliteit heeft het program ma nodig, hoe houden we dat eenvoudig, hoe past een onderdeel in het geheel, wie kan het onderdeel het beste program meren, hebben of maken we er tijd voor en wanneer? Kortom, zowel het basis ontwerp als de organisatie daar omheen. Wat maakt jouw werk bij SnelStart leuk? Dat je binnen een mum van tijd met iets anders bezig kunt zijn als dat je was. Dat klinkt alsof het een chaos is, maar niets is minder waar. Het is een uitermate flexibele manier van wer ken, waardoor het belangrijkste altijd eerst gedaan wordt. Het werk wordt daardoor zeer efficiënt uitgevoerd. Daarnaast werken we met leuke col lega's in een fantastisch team: Als je iets bedacht hebt, dan kan je gewoon te horen krijgen dat het een waardeloos idee is. Maar altijd met een goede reden, en dus kan het roer gewoon om. Op die manier wordt het geheel steeds beter. En dat is nog het leukste aspect: Je krijgt genoeg tijd en ruimte om goede en dus eenvoudige boekhoudprogramma's te maken. Wat vind je verrassend aan het werken bij SnelStart? Dat er midden in het wei land een onopvallend bedrijf zit dat zich op een professionele manier bezig houdt met de nieuwste technieken en daar mee een grote groep tevreden gebrui kers heeft weten te verkrijgen. Daar kan menig bedrijf aan de overkant nog een voorbeeld aan nemen. Welke ontwikkelingen verwacht je de komende tijd? Daar mag ik helaas nog geen antwoord op geven, maar het zal inslaan als een bom. Wat wil je nieuwe sollicitanten meege ven? Zet hem op i Ook geïnteresseerd in zo'n baan? Kijk op http://vacatures.snelstart.nl Q|||j|Q|H| voor onze vacatures. Bowlers vermoeid De deelnemers aan de bowling competitie hadden dinsdag te kampen met de naweeën van het Texels kampioenschap. Er werd matig gespeeld en er wer den geen hoge scores behaald. Mogelijk had het ook te maken met het feit dat de banen niet goed waren behandeld zodat ze te stroef waren om met veel effect te gooien. Bij de dames wisten Anita van Dijk en Dewi Houwing van L'Avenir nipt te winnen van Land- en Zeezicht. Geen van de spelers bij de heren kwam in de buurt van zijn gemid delde. Loonbedrijf Plaatsman voert nog steeds de ranglijst aan. De Steenen plaats staat met drie punten achter stand op de tweede plaats. Uitslagen: Tegelbedn|f Huijsman-Torenrestaurant 4-1, 't Pruttelhuus-Blauwe Piste 4-1, L'Avemr-Land en Zeezicht 2-3: Sam Sam-De 12 Balcken 1-4; Steenenplaats-Kraanvertiuur Kager 4-1; Hotel Tatenhove-Loonbedrijf Plaatsman 1-4. Randstad eilandcompetitie Programma dinsdag 5 februari Veld A: 19.00 Rabo-PFB Wessels 19.45 Wessels-Ecotiem Rabo 20.30 CVI-Randstad Ecotiem 21.15 Prinsen-Kobeko CVI 22.00 TESO-Koetshuis Prinsen Veld B: 19.00 De Wit-Falcon Interieurbouw 19.45 Pilaar-lnterieurbouw De Wit 20.30 RAB-Mantje Pilaar 21.15 Smash'68-Smash PK Mantje 22.00 De Waal-lepe de Boer Smash'68 Veld C: 19.00 De Rog-Sportshop 1 Spar 19.45 Schouwstra-Spar Rog 20.30 Bar Sportief-Timmer Sch.str 21.15 Klif 23-Otto's Bar Sportief 22.00 NBC-Bremakker 1 Klif 23 Wedstrijdleiding CVI en Daan (tel. 320370) Uitslagen: NIOZ 2-PFB 3-0; Interieurbouw Texel-Albert Heijn 3-0: Vlinderwinkel-NIOZ 1 3-0; Bre makker 2-Texelse Autocentrale 2-1, Coc- ky's Kapsalon-Paal 28/De Krim 3-0; Spar Oudeschild-De Krim 0-3; Smash'68 Piet Kooger-NBC Eelman Partners 1-2; De Wit Installatietechmek-Wessels Ontwerpt 0-3; Ecotiem-De Pilaar 0-3; Falcon-Bouwcenter FtAB 2-1, Smash'68-Schouwstra Transport 2-1; Sportshop Texel 1-Jozefschool 3-0, Sla- geri| lepe de Boer-Eet Café De Rog 1-2, Otto's Tweewielershop-Foto de Waal 0-3: Klif 23-Bar Sportief 2-1 Echtpaar Schuijl wint snertdrive Het echtpaar Schuijl heeft woens dag de snertdrive van bridgeclub Alert gewonnen. In dorpshuis De Bijenkorf in Oosterend deden 28 paren mee aan de drive, die werd vooraf gegaan door een maaltijd van erwtensoep en brood met spek. ïweede werd het koppel Van de Wetering/Van den Heuvel, derde het duo Brans/Van Beek. Het echtpaar Wierenga, dat nog maar enkele dagen op het eiland woont, werd vierde. Bij de zesde boscross van het seizoen verschenen zondag 47 hardlopers aan de start, bedui dend minder dan bij eerdere edi ties. Dat lag niet aan het weer, de omstandigheden waren goed. De harde wind deerde de lopers in het bos niet of nauwelijks. De jeugd was goed vertegenwoor digd en de overwinning was vaak een kwestie van seconden. Bij de meisjes over 1000 meter was Marloes van Rongen de snelste. Met 3.43 minuten verbeterde zij niet alleen haar persoonlijk record, maar was ze ook sneller dan alle jongens. Haar zus Merel van Rongen was ook snel (3.57). Derde werd Anna van der Duim, vierde Marit Zijm. Bij de jongens ging de eerste plaats net als voorgaande keren naar Nikay Sangers (3.54). Jelle van der Duim was negen seconden langzamer en werd vijf seconden later gevolgd door Axel Garritsen. Jaap Witte werd winnaar op de 2.900 meter. Het is iedere keer weer een gevecht om onder de tien minu ten te blijven en dit keer mankeer den daar op de streep slechts drie seconden aan. Pieter Bloemberg uit Amsterdam bleef Frits van der Gracht elf seconde voor en was de snelste op de 5800 meter (22.45 min). Van der Gracht zag zijn vele trainen beloond en bleef voor het eerst onder de 23 minuten. Jan Zijm, ruim een maand uitge schakeld door een blessure, bleek weer hersteld. Tijdens het uitzet ten van het parcours besloot hij het maar eens te proberen. Tot zijn eigen verbazing werd hij win naar op de langste afstand, 8700 meter (33.45 min). Hij werd gevolgd door de snelle Richard Bijpost, die zijn persoonlijk record wist te verbeteren. Dat deden ook Sibold van Breukelen (40.05), Peter Witte (41.04), Arco Garritsen (43.37) en Marijke Stark (46.46). Alle uitslagen zijn te vinden op www. avtexel.nl. Direct na afloop van de volgende cross (op 9 februari) worden de seizoensprijzen voor de jeugd uitgereikt. Uitslagen: 1000 meter - Jongens: 1.Nikay Sangers. 3.54 2.Jelle van der Duim. 4.03, 3.Axel Gamtsen. 4 08. Meisjes: 1 .Marloes van Rongen, 3.43. 2.Merel van Rongen. 3.57, 3. Anna van der Duim, 4.11, 4.Marit Zijm, 4.23. 2900 meter - Uaap Witte, 10.03 2. Anton van der Meer. 11.06, 3.Luuk van der Meer, 14.05. 5800 meter -1.Pieter Bloemberg, 22.45 2.Frits van der Gracht. 22.56 3.Maikel van der Gracht. 25.52. 8700 meter - Mannen/Masters: 1Jan Zijm, 33.45 2 Richard Bijpost, 33.47 3.Pierre Bonnet, 35.44. Vrouwen: l.Launen Bakker, 44.04 2. Marijke Stark. 46 46. wethouder Ingrid Fitnesskampioene onderscheiden Jolanda Beuving is vrijdag in haar woonplaats Mijdrecht gehuldigd. Tijdens het plaatselijke sportga la reikte wethouder Ingrid Lam- brechts haar de Lifetime Achieve ment Award uit. De oud-Texelse is voormalig wereldkampioene fitness. De prijs is een beloning voor haar prestaties op sportief en organi satorisch gebied, zowel nationaal als internationaal. Beuving was als wedstrijdsporter zeer succesvol. Ze grossierde in prijzen. Haar groot ste successen behaalde ze op het wereldkampioenschap in 2004 in Northeim, waar ze zowel de titel in haar eigen gewichtsklasse als in het overall-klassement veroverde. In hetzelfde jaar werd ze in haar sport uitgeroepen tot Miss Universe. Daarnaast is Beuving bondscoach en bestuurslid van de Nederlandse Body Building en Fitness Bond, geeft ze clinics over fitness, voeding en catwalktraining en begeleidt ze de twintig finalisten van de Ultimate Fitness Challenge, een prestigieuze wedstrijd in haar tak van sport. Samen met haar partner heeft ze een sportschool in Mijdrecht. 'Ik heb daar echt een dagtaak aan. Bovendien heb ik nog vier websites bij te houden', vertelt de trotse Beu ving, die gestopt is met wedstrijden omdat ze graag een baby wilde. Nu dochter Roosje er is, overweegt ze een rentree. 'Ik pak training en voeding nu langzaam weer op. Ik sluit met uit dat ik ooit nog een keer het podium op ga. Mijn duopartner Yorick Bakker wil ook weer graag, dus ik zeg nog geen nee. Maar ik wil er wel twee jaar voor uittrekken.' OPLOSSING: Zet uw theekopje weg van de rand van de tafel! -REBUS- Zondag 3 februari 2008 PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. gezamenlijke dienst in gerefor meerde kerk, ds. J. Glazema. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.30 u. gezamenlijke dienst in gerefor meerde kerk, ds. J. Glazema. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: 10.00 u. ds. PA. den Braan- ker. De Koog; dienst in De Waal. Den Hoorn, dienst in De Waal PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds C. der Neder landen. De Cocksdorp: 11.00 u. ds C der Nederlanden GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste rend- 10 00 u. en 16.00 u leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat. Den Burg: 10.00 u. ds. C Duinkerken-Visser. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10 00 u. ds. H.A. Wesselmg. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. dameskoor; woensdag 6 februari (Aswoensdag): 19.30 u. The Gospeltrain De Cocksdorp: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10,30 u.: De ware religie voor ziet in de behoeften van de men senmaatschappij; Wachttorenstudie, 11.20 u. 'Staat vast en ziet de redding van Jehovah' Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot én met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur Centrale Huisartsen Post. tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalder- straat 53A. Den Burg. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06- 51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Omring Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp. zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Meldpunt Thuiszorg 0223- 650222. Voor hulp bij het huishouden: Omring Thuisservice, Schoonoordsin gel 44. Den Burg, tel. 321461 - Omring Jeugdgezondheidszorg Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 0900-4636549. Telefonisch spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17 00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voe ding. opvoeding en verzorging. - Omring Thuiszorgwinkel: Schoon oordsingel 44. Den Burg, tel. 314887 Geopend elke werkdag tussen 13.00- 14.00 u. - Omring diëtist: voor afspraken elke werkdag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223-650222. Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzor gingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg. Opvragen via tel. 0229-206955. Opname op advies van huisarts of specialist. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg Het bureau is op maandag en vrijdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17 00 uur. Telefoon: 0900-8844 In spoedei sende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie tel. 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel, Slufterweg 216, De Cocksdorp, tel. 311477, www. dlerenpensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel 0223-642189 (vragen naar Ron). 'k aan de weg Van 4 tot en met 10 februari zijn de volgende straten en wegen afgesloten in verband met werkzaamheden: Tussen de veerhaven en Den Burg: fietspad (westzijde) op diverse gedeel ten; fietsverkeer via het fietspad aan de oostzijde. Den Burg: Emmalaan tussen Haffelderweg en Schilderend; OSG bereikbaar via Reijer Keijser- straat. Slingerweg en parkeerplaats: Gasthuisstraat tussen Beatrixlaan en Lijnbaan. Eierland: Postweg tussen Muyweg en Oorsprongweg, benzine pomp bereikbaar via Muyweg: een richtingverkeer op Slufterweg tussen Hoofdweg en Zanddijk (rijrichting naar de Zanddijk). Den Hoorn: Klif; Klif 12 en 23 bereikbaar vanaf de Naalrand. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, op de verzamel- plaasen van afvalcontainers, in met te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papier- wagen komt in de volgende straten: 6. Sluyscoog, Korfbaeck, Vuurbaeck, Verlaet, Duykerdam, Middelton, Buytengors. T E X E LS E0COURANT LANGEVELD Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Stiana Sibon Buiten werktijd: Stiana Sibon Telefoon 06 - 22 21 16 62 Advertenties en abonnementen: Spmbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al galen voor hel Aavertee.lwwezen Shchtng ROTA. gevestigd te Amsterdam. Joas iter J1198699 Een exemplaar van de Regelen Abonnementspnjzen 2008: Per half jaar 37,95 36,25 (automatisch) Per jaar 74,10 71,75 (automat®*) Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode Vrijdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Wilde vaart (herhaling) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogram ma) 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u Klassiek op zondag 10.00 u Kerkdienst Doopsgezinde gemeente 11.00 u Vlaswiek (muziek en poèzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Neder landstalig) 14.00 u. Wilde vaart (shanty's) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u. Gereformeerde Kerk Den Burg 10.45 u Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Met raad en daad 20.00 u. Gemeenteraad. Woensdag: 17.00 u. Even bijpraten met (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19 00 uur verzoekplaten) j 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u Country time (muziek) 19.00 u. Cabaret café (Pip Barnard en Janien de Bruijn bespreken het lokale nieuws). Vandaag:Puberruil Met aandacht voor Texel op televisie, wandel rondjes, prijswinnaars en kijkcijfers. Daarnaast wordt gesproken over vertrouwen, de megamenge, het afste ken van vuurwerk en betrok kenheid Uitzending van de avond van 25 januan (herha- ling) aansluitend: Radio Noordholland Voor meer informatie o andere eilandzaken zie wwv er medische zorg, hulpverlening, kerk en .texelsecourant.nl. rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 9