Het ijs was net een grindbak' 5 COURANT Sp°rt Texel'94 morst punten tegen Hugo Boys voetbaluitslagen Opgestroopte mouwen bij gym op de stoel De Mareis U14 wint twee keer De Koog verzuimt kansen te benutten E-pupilien in zaaltoernooi TEXELSE DINSDAG 5 FEBRUARI 2008 Tijdens de open dag van SWOT was een demonstratie gym op de stoel. (Foto Stiana St Zelf op de gang stonden mensen zaterdag tijdens de open dag van SWOT te kijken bij de demonstra tie gym op de stoel. De open dag werd goed bezocht. Henk Snij ders: 'Vooral de demonstraties van bewegingsactiviteiten trekken veel Zo'n 25 vrouwen en één man deden mee aan gym op de stoel. De demon stratie begon met een warming-up achter de stoel. Deelnemers die niet lang konden staan, mochten de war ming-up op de stoel meedoen. Dit viel nog mee. Hier en daar werd met de muziek meegezongen en er waren enkele ontspannen gezichten te zien. Dat veranderde toen de les echt van start ging. Zitten op de stoel moes ten de senioren hun armen omhoog doen en hun benen van links naar rechts brengen. Hier en daar ging een trainingsjas uit en werden mou wen opgestroopt. De schoonzussen Cobie Schotanus en Nel Westdorp deden voor het eerst mee. Ze waren na afloop enthousiast en gaven zich op voor de groep op maandag. Scho tanus: 'Ik vind het geweldig. Het is belangrijk dat je in beweging blijft.' Westdorp was al de hele ochtend op de open dag. 'Ik wist niet wat koersbal was, dus ik heb ook daar gekeken.' Afke Steenhuizen sloeg de demonstratie van een afstand gade. 'Mijn moeder doet hieraan mee. Ik kwam even kijken.' Ze behoort nog niet tot de leeftijdsgroep waarvoor gym op de stoel is bedoeld (zeventig jaar en ouder), maar als ze die leeftijd heeft bereikt, wil ze wel meedoen. 'Het lijkt me heel leuk. Bovendien is het belangrijk bezig te zijn, anders ga je snel achteruit.' De demonstratie leverde in eerste instantie al vijf nieuwe aanmeldingen op. Instructrice Betsie Verhoeven: 'In de lessen staan balans, coördinatie, lenigheid en bewegelijkheid voorop.' Ook het sociale aspect is belangnjk. Zo drinken ze een paar keer per jaar gezamenlijk koffie, maar ook tijdens de les is het contact met anderen belangrijk. 'De moeder van Afke, Nel Eelman, is heel erg ziek geweest. Op een gegeven moment was ze zover dat ze weer kon komen. Ik heb tegen haar gezegd dat ze het lekker rustig aan moest doen. Ook al deed ze de hele les niets, het was belangrijk dat ze er was voor de sociale contacten.' Als blijkt dat een senior te fit is voor gym op de stoel adviseert Verhoeven de persoon naar een andere cursus te gaan, bijvoorbeeld seniorenfit. Het werkt ook andersom. Als ze ziet dat iemand niet goed beweegt, stuurt ze degene naar een fysiotherapeut. 'Tijdens deze demonstratie heb ik al een paar nieuwe mensen gezien die niet goed bewegen en eigenlijk naar een fysiotherapeut moeten.' Gym op de stoel was zaterdag niet de enige demonstratie. Er was ook volksdansen,muziekgroep Musio en country- en linedance. Onder het mom uit de kast werden spullen ver kocht die mensen niet meer gebruik ten. Dit leverde €300,- op. SWOT verdubbelde dit bedrag en schonk het aan de Stichting Kerk en Mini ma. Snijders was halverwege de dag tevreden. 'Het is schitterend weer. Dat is belangrijk voor de demon stratie nordic walking.' De stichting bruist van de nieuwe ideeën. 'Zo beginnen we nu bijvoorbeeld met een gespreksgroep voor mensen met een bijna-doodervaring. Daar heb ik al diverse reacties op gekregen van mensen uit de rest van het land. Ik denk dat wij één van de meest inno vatieve ouderenstichtingen van heel Nederland zijn.' Het jongste team van basketbal vereniging De Mareis, U14, heeft in het weekend twee partijen met winst afgesloten. Zaterdag werd in Heerhugowaard met overtuiging gewonnen van HBC 2 (17-44), zon dag werd thuis met 54-36 gewon nen van BV Wiringherland. In het vierde kwart van deze wedstrijd scoorde Max Hendriks 14 punten oprij. De thuisploeg had zaterdag ondanks hulp van de scheidsrechters weinig in te brengen tegen de rustig en over tuigend spelende Mareis. Met vlagen werd er erg goed rond gespeeld, strak gepasst en goed gescoord. HBC had een lange man, maar deze werd vak kundig uit de wedstnjd gespeeld door om beurten Lars van Rijn en Joost Venneker. De twee spelverdelers die af en toe mooie acties voerden, had den aan het eind van de wedstrijd geen puf meer om De Mareis tegen te houden. Jan van der Veen, Max Hendriks en Cor Tromp scoorden aan de lopende band en zorgden in het tweede kwart voor een demarrage van 20 punten op rij. Daarna slopen er wat slordigheden in het spel, maar dat hoort er bij als je nog geen jaar competitie speelt en sommige wed strijden wel erg makkelijk wint. De spelers van De Mareis wisten Sterk spel van De Mareis De heren senioren van basket balvereniging De Mareis wonnen zondag met sterk spel van HBC 1 uit Heerhugowaard. De einduitslag werd 56-48. In het eerste kwart liet het zich anders aanzien. HBC was sterker en scoorde 19 punten, De Mareis slechts 9. In het tweede kwart werd binnen De Mareis veel gewisseld, waarna fris werd gespeeld. Guard Erik Heijenk en forward Erik Venneker wisten de centers Pieter Dogger en Nico Kikkert goed te vin den en de verdediging stond met Douwe Vonk en Sebastiaan Gram men als een huis. Hierdoor behaalde HBC maar 9 punten, tegen De Mareis 23, zodat het Texelse team halver wege de wedstnjd een voorsprong had. Deze liep in het derde kwart uit door onder meer twee mooie volleys van Daniël Montesinos. zondag niet goed wat ze moesten verwachten van de snelle en stevige meiden van Wiringherland, maar gin gen onder luide aansporingen van coach Eric Venneker goed van start. Er werd goed rond gespeeld en rede lijk makkelijk een voorsprong geno men (12-2). Maar de tegenstander kwam beter in het spel en maakte enkele aardige scores. Dit resulteerde mede door veel fou ten aan de Texelse kant halverwege in een stand van 20-23. Na de rust mochten Casper Dros en Joost Ven neker zich van de coach alleen nog met de rebound en met scoren bezig houden, guards Max Hendnks en S.J. van de Lugt moesten sneller en overtuigender de bal opbrengen. Dit liep zo goed dat in het derde kwart met scores van Tromp, Van de Lugt en Dros afstand werd genomen van Wiringherlant (32-25). Scores (zaterdag, zondag): Max Hendriks (14, 20), Joost Venneker (8, 12), Jan van der Veen (8, 2), Casper Dros (4, 6), S.J. van der Lugt (2, 6), Cor Tromp (6. 4), Lars van Rijn (2, 0), Dennis Weyers (0,4). Verrassende winst damesteam SVO Het damesvoetbalteam van SVO heeft zondag op eigen veld met 3-1 gewonnen van HOSV. Verras send, aangezien de thuisploeg vijfde op de ranglijst stond en de tegenstander tweede. Aangespoord door coaches Dave Pastoor en Michel Jongendijk begonnen de Oosterender vrou wen sterk. Gedurende de eerste vijftien minuten hadden de gasten niets in te brengen. Dat leverde al snel een voorsprong op. Schutter was Annie Brouwer, die de keeper eerst nog redding zag brengen, maar in de rebound alsnog toe sloeg. In het vervolg maakte SVO de fout het wat rustiger aan te doen. HOSV profiteerde dankbaar en zette de thuisploeg onder druk. Keeper Marit Tuitman was wél bij de les en bracht een paar maal knap redding. Vlak voor rust was ze echter kansloos, waardoor het 1-1 werd. Met de wind in de rug trokken de Gortbuken na de thee het initiatief naar zich toe. Een hoofdrol was er voor verdediger Ilse Pastoor, die sterk speelde en met fraaie passes de aanvallers aan het werk zette. Tessa Betsema, Cintha Timmer en llona Witte kwamen al snel in scoringspositie en het wachten was dan ook op een tweede Oos terender treffer. Die viel na knap voorbereidend werk van Pastoor en Betsema, dat knap met links werd afgerond door Brouwer. Geruggensteund door deze treffer werd SVO steeds fanatieker, maar HOSV liet niet over zich lopen. Toch trok de thuisploeg uiteindelijk aan het langste eind. Lindy Brou wer maakte aan alle onzekerheid een einde door na voortreffelijk samenspel met Iris Baas en Paula Gieles de bal hard in de linkerhoek te schieten. Komende zondag komt HOSV opnieuw naar Oosterend. Anders dan normaal treffen de teams elkaar driemaal in één seizoen. Simpele winst voor Tevoko De heren van volleybalvereniging Tevoko hebben zaterdag in de eigen sporthal Ons Genoegen een regelmatige overwinning geboekt tegen de Boemel uit Tuitjenhorn. De gasten stonden onderaan de ranglijst in de competitie en de overwinning van Tevoko (4-0) liet zien dat dat terecht was. Toch was de overwinning niet alleen te danken aan de zwakte van de tegenstanders; de eilandbewoners speelden een sterke wedstrijd. Vanaf de eerste opslag waren ze geconcentreerd en speelden ze met veel bezieling en plezier. Met een moeilijke opslag werd de opbouw bii De Boemel verstoord, waarbij de aanval van Tevoko op alle posi ties wel scoorde. De Boemel kreeg dan ook geen schijn van kans om maar in de buurt van een setwinst te komen. Alleen in de tweede set vluchtte Tevoko even in een time out, maar ook toen was de voor sprong in de set dusdanig, dat er geen enkele sprake van spanning was. Het krachtsverschil was der mate groot dat de geblesseerde Marco Tundelder zijn rentree kon maken en een rondje in het ach terveld mee kon doen. Setstanden: 25-13, 25-17, 25-17 en 25-10. Door deze overwinning sluit Tevoko weer aan bij de top, waar de spanning per week stijgt. Stand: I.Ardea 13- 51, 2.Tevoko 13-50, 3.LOS'82 13- 50. Texel'94 heeft de kans laten lopen zich steviger op de tweede plaats te nestelen. Terwijl de concurrentie gelijk speelde of verloor, morsten de Texelaars zondag ook zelf pun ten. Tegen het fysiek sterke Hugo Boys werd het in Heerhugowaard 1-1. De remise gaf de verhoudingen goed weer, meldt bestuurslid Wim Koorn. Hij tekent daarbij aan dat zijn team in het laatste kwartier enkele goede mogelijkheden kreeg alsnog de over winning binnen te slepen. Texel'94 speelde zonder Pim de Lugt, maar met Tim Kedde op de rech tervleugel. Al snel bleek dat beide ploegen aan elkaar gewaagd waren. Hugo Boys leunde op de sterke ver dediging en zette met verre trappen de spitsen aan het werk. De Texelaars probeerden al combinerend de aan val op te zetten. De eerste gevaar lijke momenten deden zich voor het Texelse doel voor. Daarbij moest kee per Dennis Schouwstra twee keer handelend optreden. Texel'94 mocht van geluk spreken dat Hugo Boys een misverstand tussen Schouwstra en verdediger Marko Koorn slecht uitspeelde. Gaandeweg ontworstelden de gasten zich aan de druk en kregen ze ook doelrijpe kansen. De eerste mogelijk heid was voor Martin Koorn, uit een voorzet van Joey van der Vis, die zich op de rechtervleugel knap had vrijge- speeld. Koorn stuitte op de attente keeper van Hugo Boys. Even later vond Matthijs de Lugt teamgenoot Van der Vis bij de eerste paal, maar tot een doelpunt leidde dat niet. Even voor rust kwam Texel'94 toch op voorsprong. Barry de Vries, de beste speler aan Texelse zijde, onderschep te de bal en speelde deze direct door naar Martin Koom. die op zijn beurt Tim Kedde in stelling bracht. Kedde aarzelde niet en scoorde. De tweede helft was nog geen vijf minuten oud toen Hugo Boys de gelijkmaker liet aantekenen. Daar aan vooraf ging een fout van de verder prima keeper Schouwstra. Hij bracht de bal terug in het spel, maar lette daarbij niet op een tegenstander. Deze veroverde de bal en gaf een voorzet, waaruit werd gescoord. Daarna werd de wedstrijd steeds grimmiger. Hugo Boys gooide veel fysieke kracht in de strijd. Daarbij ging de ploeg soms over de schreef, maar de scheidsrechter toonde zich lankmoedig. Toch lieten de Texelaars zich met van de wijs brengen. Ze drongen de tegenstander achteruit en creëerden enkele goede kansen. De keeper van de thuisploeg was in deze fase de beste man van het veld. Zo tikte hij de bal na een lob van Van der Vis knap onder de lat vandaan. Tweemaal kwam hij oog in oog met een speler van Texel'94, maar Leon Zijm en Joey van der Vis konden hem niet verschalken. Tussendoor was Matthijs de Lugt dichtbij een treffer en zag Marko Koom zijn inzet van de doellijn gehaald. Het bleef daardoor 1-1. Ondanks het gelijkspel viel de scha de mee. Koploper VZV kwam tegen JVC evenmin verder dan een remise, waardoor het verschil vier punten bleef, terwijl Texel'94 nog een wed strijd extra te goed heeft. De nummer dne, Con Zelo, verloor. Zondag ontvangt Texel'94 het als vierde geklasseerde JVC. Piet Rodenburg uit De Cocksdorp heeft vrijdag op de Oostenrijkse Weissensee voor de 25ste keer de alternatieve Elfstedentocht geschaatst. Het leverde hem een eerbetoon op van de gemeente Weissensee. Met een schilderij van schaatsers en twee kruisjes keerde Rodenburg afgelopen weekend terug op ijs- boerderij Labora. De kruisjes waren het eremetaal voor twee voltooide tochten van tweehonderd kilome ter, het schilderij was een cadeau van de Oostenrijkse gemeente. Niet alleen reed Rodenburg zijn 25ste tocht, het was ook het twintigste jaar dat hij naar het meer kwam om te schaatsen. Zowel dinsdag als vrijdag bond de Texelaar de ijzers onder. Vrijdag waren de omstandigheden goed, dinsdag was het buffelen. 'Door de dooi was het ijs net een grindbak geworden. Van het parcours van 16,6 km was een stuk van 10 km slecht. Er waren verschillende plek ken waar je met je schaats door het slap geworden ijs zakte. Dan weet je dat het een kwestie van overleven is, totdat het aan het eind van de dag weer gaat vriezen en met een frees het ijs weer glad kan worden gemaakt.' Mede door een beheerste opbouw van de wedstrijd en omdat hij een goede dag had, wist Rodenburg de zware rit uit te rijden. 'Als je al wat langer meedoet, weet je dat je op zulke dagen in het begin niet te hard van start moet gaan. Anders is je energie op als het ijs slecht wordt.' Van de ruim duizend gestar te schaatsers bereikten die dinsdag slechts 350 de finish.. Vrijdag waren de omstandigheden Piet en Anneke Rodenburg uit De Cocksdorp werden in het zonnetje gezet door loco- burgemeester Hans Peter Eder van de gemeente Weissensee. De E-pupillen verhuizen zaterdag eenmalig van het voetbalveld naar sporthal Ons Genoegen voor een zaalvoetbaltoernooi. De organi satie heeft drie poules samenge steld, ingedeeld op sterkte. Poule A bestaat uit SVC Vlieland. ZDH E1, Valencia en De Koog E1. In poule B spelen Sevilla, Barcelona, Real Madrid en ZDH E2. Poule C wordt gevormd door SVC Ame land, Espanyol, SVO en Texel AS. Elk team speelt eenmaal tegen elk ander team in de poule en komt dus driemaal in actie. De wedstrijden duren 25 minuten. Programma: Poule A: SVC Vlieland-De Koog E1 9.00 ZDH E1-Valencia 9.25 Valencia-SVC Vlieland 9.50 De Koog E1-ZDH El 10.15 SVC Vlieland-ZDH E1 10.40 Valencia-De Koog E1 11.05 Wedstrijdleiding: SVC. Poule B: Sevilla-ZDH E2 11.30 Barcelona-Real Madrid 11.55 Real Madrid-Sevilla 12.20 ZDH E2-Barcelona 12.45 Sevilla-Barcelona 13.10 Real Madrid-ZDH E2 13.35 Wedstrijdleiding: ZDH. Poule C: SVC Ameland-Texel AS 14.00 Espanyol-SVO 14.25 SVO-SVC Ameland 14.50 Texel AS-Espanyol 15.15 SVC Ameland-Espanyol 15.40 SVO-Texel AS 16.05 Wedstrijdleiding: SVO. Voor de tweede achtereenvolgen de keer is De Koog niet verder gekomen dan een gelijkspel. In Den Oever werd het 1-1 tegen Wiron. In de eerste helft waren de gasten heer en meester, maar ver zuimden ze de kansen te benutten. Na rust daalde het niveau aanmer kelijk en kon ook de thuisploeg geregeld gevaar stichten. In de inhaalwedstnjd tegen aartsri vaal Wiron miste De Koog een heel legertje spelers. Buiten de langdurig afwezigen was ook vrije verdediger Nico Schot afwezig. Zijn positie werd ingenomen door Peter Koorn. De eerste kans in de beginfase was voor Wiron, maar de aanvaller die een poging waagde, schoot rake lings naast. Daarna had De Koog het beste van het spel. Toch was het Wiron dat na tien minuten de leiding nam. Een afstandsschot leek een gemakkelijke prooi te worden voor, invaller-keeper Eddy Witte. De ba! bleef door de harde wind echter een beetje hangen, waarna Witte zich liet verrassen door een snelle speler van Wiron. Deze was een fractie eerder bij de bal, omspeelde de keeper en gaf een voorzet op een meegeko men medespeler, die gemakkelijk doel trof. Enkele minuten later was De Koog dichtbij de gelijkmaker, toen Arnold 'Kets' Kaercher van dichtbij hard inkopte. De keeper was kansloos, maar een verdediger kon op de doel lijn redding brengen. Enkele minuten later kreeg De Koog een uitstekende kans via Yoni Houwing, die de bal uit een voorzet van de snelle Joris Ellen echter met goed raakte, waardoor deze over de lat ging. In het vervolg kreeg ook Wiron nog twee uitste kende kansen. Eerst bracht keeper Witte bij een hard schot in de hoek redding, even later kon de goed spelende Mare Schoo een inzet van dichtbij nog blokkeren. Tien minuten voor de rust kwam dan toch eindelijk de dikverdiende gelijk maker op het scorebord. Doelpun tenmaker was Joris Ellen, die een strakke voorzet van René de Jong onhoudbaar inkopte. Bart Jan Gris- nigt had hierna pech, toen zijn harde schot rakelings naast ging. Joris Ellen kreeeg in de slotfase nog een riante kans, nadat hij door zijn broer Tristan in stelling was gebracht. Alleen voor het doel schoof Ellen de bal langs de uitkomende keeper, maar even eens naast voor hem verkeerde kant van de paal. In de tweede helft, met Robin Schoo voor Jeroen Backer, speelde De Koog beduidend minder In het laatste kwart liep het moei zamer. Beide teams kwamen in de foutenlast en Nico Kikkert en Enk Venneker moesten het veld verlaten. Toch kon De Mareis de voorsprong behouden door onderscheppingen en fast breaks van Wesley Bosma en Eric Heijenk. Scores: Nico Kikken (19), Pieter Dogger (10), Daniël Montesinos (9). Ene Heijenk (8). Wfesly Bosma (5). Enk Venneker (4). Douwe Vonk (1) VERVOLG VAN PAGINA 1 Vertragingstactiek De praktijk zou echter een lange adem vragen. Wat volgde was een reeks brieven, toelichtingen, bezoek jes aan het gemeentehuis, een hoor zitting en nieuwe toelichtingen. Vol gens haar eigen telling schreef De Bruijn 118 bneven en 34 e-mailtjes en pleegde ze 72 telefoontjes. Ze besluit de brief met een 'schreeuw om hulp'. 'Ik ben ten einde raad, weet niet meer wat ik nu nog moet doen. 'Algemeen belang' betekent in mijn geval geloof ik dat heel Neder land het er mee eens moet zijn, 'in principe' betekent in mijn geval 'met' en 'op korte termijn' betekent steeds 'na twee maanden'. De WD heeft inmiddels schriftelijk vragen gesteld aan burgemeester en wethouders, met het verzoek deze vóór 11 februari te beantwoorden. Fractievoorzitter Gerbrand Pos ter schrijft 'zich ernstig zorgen te maken over de vertragingstactiek die schijnbaar wordt toegepast om deze onderneemsters tegen te wer ken' en noemt de procedure 'ondui delijk, ondoorzichtig en onlogisch' en de gang van zaken 'maatschap pelijk onacceptabel'. Wat de WD betreft verdient het initiatief van De Bruijn en Penha 'alle lof'. Poster wijst daarbij op het draagvlak in Den Hoorn, waar het plan werd gesteund in het Loodsproject en bewoners 350 steunbetuigingen ophaalden. Hij vraagt burgemeester en wethouders onder meer of ze het met de WD eens zijn dat de initiatiefnemers in aanmerking zouden moeten komen voor een 'financiële compensatie voor geleden materiële en immate riële schade'. (De volledige brief van Jamen de Bruijn aan de gemeenteraad staat op de website www.texelsecourant.nl.) fris. Toch bleven de gasten kan sen creëren. Eerst was Joris Ellen bijna succesvol, even later schoot René de Jong verrassend en hard op doel, maar stond de keeper op de juiste plaats. Tussendoor moest keeper Witte na een foutje van Peter Koorn handelend optreden. Even later moest Koom licht geblesseerd het veld verlaten. Hij werd vervangen door routinier Marcel Boone In het laatste kwartier werd het spel steeds rommeliger en begonnen de zenuwen De Koog parten te spe len. Toch waren er in deze fase nog uitstekende kansen voor Joris Ellen, Ben Siebinga en Bart Jan Gns- nigt, terwijl ook Wiron enkele riante mogelijkheden kreeg. Eerst kopte Kaercher te zacht terug, waarna de bal in de voorlaatste minuut uit een vrije trap net naast het Koger doel werd geschoten. De Koog zakte door dit gelijkspel en de zege van Succes naar de derde plaats, maar heeft wél minder ver- liespunten dan de concurrent. Zon dag gaan de Kogers op bezoek bij koploper KSV, dat in de eerste helft van het seizoen onaantastbaar leek, maar na de winterstop al twee keer verloren heeft. Tevoko alleen aan kop Het damesteam van volleybalver eniging Tevoko staat sinds dit weekend alleen aan de kop van de ranglijst. Het team won met 4-0 van Voluit uit Uitgeest; con current Spaarnestad verloor met 3-1. De Texelse selectie ging voortva rend van start. De passes kwamen goed aan bij de spelverdeelster, waardoor er gevarieerd werd aan gevallen. Daarnaast werden veel punten gescoord met de service. Door een eenvoudige setwinst (25- 11) ging Tevoko in de tweede set minder geconcentreerd van start. Dat leidde tot onnodige fouten, waardoor Voluit punten scoorde Pas bij een stand van 22-19 in het voordeel van Voluit deed Tevoko er een schepje bovenop. Het ging scherper spelen en scoorde het ene 0-0 6-0 afgelast 5-2 afgelast afgelast afgelast afgelast afgelast 12-1 afgelast een stuk beter. 'Toen hadden we alleen wat meer last van de wind. En de laatste vijftig kilometer kreeg ik last van mijn rug, maar dat mag wel een keer na bijna 400 kilome ter.' Ook diverse andere Texelaars deden mee aan de alternatieve Elf stedentocht. Zaterdag 2 februari: J. Holland A2-Texel'94 A1 De Koog A1 -Berdos A1 Sporting S B1-Texel'94 B2 Oosterend B1 -Texel'94 B3 Texel'94 C1-LSW C1 Den Helder C3-Texel'94 C2 DWOW C2-ZDH C1 De Koog C1-SRC C2 Texel'94 MC1-Limmen MC1 Texel'94 MC2-Foresters MC1 Texel'94 D2-Winkel D1 DTS D2-Texel'94 D4 SRC D4-De Koog D1 Oosthuizen G1 -Texel'94 G1 Texelse pupillencompetitie: AZ-SVC Terschelling SVO-Vitesse De Koog F1-Roda Heerenveen-Utrecht Barcelona-SVO E1 ZDH E2-De Koog E1 Valencia-Espanyol SVC Vlieland-Sevilla Real Madrid-ZDH E1 Zondag 3 februari: Hugo Boys-Texel'94 De Koog-Wiron Vitesse'22 4-Texel'94 2 Always Forward 5-Texel'94 3 Oosterend DA1 -HOSV DA1 Blokkers DA1 -De Koog DA1 Texel'94 MA1 -Victoria O MA1 Texelse recreatiecompetitie: De Koog-Texelse Boys afgelast Oosterend-Texel 1-4 Voetbalprogramma afgelast 0-12 afgelast afgelast afgelast 6-4 afgelast afgelast Zaterdag 9 februari: Oosterend 3-SVAP74 3 Oosterend A1-Texel'94 A1 Texel'94 B1-SRC Bi N. Niedorp B1-Texel'94 B2 Texel'94 B4-JVC B4 Schagen B2-Oosterend B1 Vitesse MB1-Oosterend MB1 DWOW C1-Texel'94 C1 Oosterend C1-Texel'94 C2 Texel'94 C3-BKC C2 ZDH C1 HCSC C3 J. Holland MC1-Texel'94 MC1 SRC MC1-Texel'94 MC2 Texel'94 D1-Succes D1 Geel Zwart'30 D2-Texel'94 D2 Callantsoog D1-Texel'94 D3 Texel'94 D4-N. Niedorp D2 Oosterend D1-Schagen D2 Texel'94 G1-Hellas Sport G1 14.30 11.45 13.00 12.15 13.00 14.45 14.30 10.00 13.45 13.00 11.30 14.45 11.00 11.20 10.00 11.15 11.30 11.45 11.30 Texelse pupillencompetitie: Utrecht-De Koog F1 10.00 Roda-SVO F1 10.00 Vitesse-"AZ 10.00 SVC Terschelling-Heerenveen 10.00 De E-pupilleri spelen een toernooi in sporthal Ons Genoegen (programma elders in deze krant) Zondag 10 februari: Texel'94-JVC ZDH-Vesdo Kaagvogels-Oosterend KSV-De Koog Texel'94 3-Den Helder 4 Petten 2-De Koog 2 Oosterend 2-Oudesluis 4 De Koog DA1 -Twisk DA1 Oosterend DA1 -HOSV DA1 Texel'94 MA1-Victoria O MA1 14.00 14.00 14.00 14.00 12.00 11.00 12.00 13.30 14.00 12.00 Texelse recreatiecompetitie: Texel-Texelse Boys 10.30 De Koog-Oosterend 10.30 Programma zaalvoetbal Woensdag 6 februari: 17.10 Koog C1-RAB C1 Jongedijk 17.50 Sportsh. C1-Sportsh. C2 J'dijk 18 30 Koog 4-Texel 3 Hoogendijk 19.20 Klif dames 1-FC Pellor 4 H'dijk 20.10 Klif 6-Krim 6 Arnout 21.00 Klif 5-Mantje 4 Kuipers 21.50 Klif 4-Krim 5 Kuipers Zaaldienst: Krim Donderdag 7 februari: 18.15 RAB D1-Klif D1 RAB 19.00 RAB 4-SVO 3 Van Putten 19.50 Texel 2-RAB 3 Van Putten 20.40 C/sportshop 2-Krim 4 Vonk 21.30 Klif 3-Koog 2 Vonk Zaaldienst: Texel Vrijdag 8 februari: 17.50 Mantje E1-SVO.E1 Mantje 18.30 Knm 2-Knm 3 Bakker 19.20 Texel 1 -VIOS'79 2 Kuipers 20.10 C/Sportshop 1 -RAB 2 Kikkert 21.00 Mantje 1-RAB 1 Sangers 21.50 SVO 2-Mantje 2 Hoogendijk Zaaldienst: RAB Uitslagen: E-jeugd' Mantje El-ZDH El 3-7. SVO El- C/Sportshop E1 0-10. D-jeugd: C/Sportshop Dl-Klif Dl 1-11 C-jeugd RAB C2-Klif C1 2-9. SVO C1-Krim C1 2-5. Klif C2-SVO C2 1-7. Tweede klasse Mantje 4-Kllf 4 4-2, Koog 4-Texel 4 7-4, Texel 3-Klif 5 11-8, Krim 5-Krim 6 5-9. Eerste klasse: Krim 4-RAB 5 5- 10, RAB 4-RAB 3 2-6, Koog 2-Mantje 3 9-2, Klif 2-C/Sportshop 2 15-2 Hoofdklasse: RAB 1-C/Sportshop 1 4-4, Mantje 2-Mantje 1 3-9, Klif 1-Krim 2 2-3, Koog 1-SVO 1 2-6. na de andere punt. De set werd met 25-23 gewonnen. In de derde en de vierde set speelde Tevoko gecon centreerd en degelijk, al moest af en toe hard gewerkt worden om te voorkomen dat Voluit punten pakte (25-17, 25-11).

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 5