Vriendschap vier je samen n k 4* iiJi JiL officiële berichten Woontij TEXELSE 8 COURANT SIDE We zijn op zoek naar leuke collega's! De Lange Muur Sfeervol Kantonees lopend buffet ^DROGEHJiM BESTRATINGEN Steen- en Houthandel Aanbieding van de week! „^De QQujjteii" ODsüs ifflg©©® Kabeltex voordeelbundel I www.kabeltex.nl IViersma Meubelen chauffeur 8.75 TE HUUR Gemeente Texel www.texel.nl VRIJDAG 8 FEBRUARI 2008 r enthousiaste, flexibele Wij zijn op zoel en gemotiveerde MEDEWERK(ST)ERS BEDIENING ONTBIJT EN/OF DINER Parttime en fulltime mogelijkheden Wat vragen wij: Gastgerichte, professionele en vriendelijke instelling. Flexibele houding ten opzichte van werktijden en werkinhoud. Prettig in teamverband kunnen werken. Wat bieden wij jou! Salariëring volgens Horeca CAO. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uren in overleg. Een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving. Geïnteresseer. Je schriftelijke sol c ratie voorzien van c.v. kun je richte-- a, Hotel Greens Stappeland -6 3S DE KOOG - TEXEL t.a.v. de het :ers of via e-mai s a hotelgreenside.nl. Voor verdere informatie kun je contact opnemen met de heei G. Hebers onder telefoonnummer 127222. Wij hebben plaats voor enkele medewerkers bediening (m/v) Fulltime en parttime (ervaring een pré) ben jij enthousiast, flexibel en op zoek naar een leuke baan? Rul dan met Anton van der Vis FA'.: HE-RESTAURANT vogelhuis. CHINEES DISCH RESTAURANT NIKADEL 48 DE KOOG Q 317786 Elke zaterdag en zondag presenteren wij in ons restaurant Aanvang IS.nu uur. uitsluitend na reservering. Voorgerechten: 5 soorten Chinese. Kantonese soep en pangsit 26 Chinese Indische Kantonese en Japanse specialiteitengerechten •Nagerechten lychee ananas, gebakken banaan e.a. vruchten. Reserveer tijdig uw couverts, tel. 317786 Nu speciale prijs: €14,50 Kinderen tot 12 jaar 7,50 100 m2 H-verband klinkers bont GV, vier kleuren €15,50 m2 ex. BTW. Gewassen grindtegels 40x60 of 50x50 €12,80 m2 ex. BTW Tel 06-50823488 Café Restaurant Voor het komende seizoen, maart t/m oktober, zoeken wij enthousiaste medewerkers voor de bediening, en een (leerling) kok. Voor informatie: H. v.d. Star, tel: 06 30909070 of (na 18.00 uur) tel: 0222-311728. Gevraagd: i.b.v. brommercertificaat of rijbewijs. (vragen naar Hans Dijker) Schilderend 11 EÏÏCflFt Gezocht: medewerker bediening m/v Leidinggevende capaciteit. Reacties naar: Geert, tel. 06-13974928/ 320164. TV - RADIO - DIGITAAL - INTERNET - BELLEN Schakel nu over op de Een totaalpakket v.a. €33,- per maand tv/radio internet bellen digitaal Schilderend 102, Den BuTg, tel. 362730 Alles op één vertrouwd adres met service aan de deur! ^PANNENKOEKEN-RESTAURANT^ Na een ingrijpende verbouwing gaat half maart de deur weer open. Om alles daarna in goede banen te leiden zijn wij op zoek naar: eerste medewerk(st)er bediening Wij bieden een fulltime jaarbetrekking met doorgroei-kansen. Wij vragen van jou een enthousiaste, collegiale en flexibele instelling. Je bent gastvriendelijk, meedenkend en je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en je gaaf verantwoordelijkheid niet uit de weg Ook hebben wij nog plaats voor medewerk(st)ers bediening zowel tuil- als parttime weekend/vakantiehulpen zowel in de bediening als in de keuken Belangstelling? Aarzel dan niet! Neem contact op met Willem van der Linden, tel. 316246 of 06-20145647. Kikkertstraaf 9,1795 AA De Cocksdorp. Bankstellen Meubelen Boxspring-bedden Matrassen Verlichting Snelle levering Wilhelminalaan 14, a 315099 Kijk ook op www.wiersmameubelen.nl Aannemings- en containertransportbedrijf Ta- tenhove bv is een bedrijf dat werkzaam is op het gebied van grond,- weg- en waterbouw, het aanleggen en onderhouden van tuinen, groenvoorzieningen en het ophalen van be drijfsafval d.m.v. containers op Texel. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een welke naast het rijden met containerauto's en kippers bereidt is alle verdere voorkomende werkzaamheden uit te voeren. Functie eisen: - rijbewijs B,C,E en chauffeursdiploma - flexibele instelling - in teamverband kunnen werken Wij bieden: - afwisselend werk - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - salaris afhankelijk van opleiding en werkervaring. indien u belangstelling heeft voor de boven staande vacature, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan. a Aannemings- en Containertransportbedrijf TATENHOVE BV IJsdijk 11 1792 CB Oudeschild rffi/.t III Ketel 1 jonge jenever liter s KETEL t~v XJJARDl Dujardm r - vieux 1 liter Gorter Jachtbitter bitter 0.7 liter Goblet www.gildeslijter.nl j Olifant to VodkaRosé 0.7 liter M Faustino VII 2e fles halve prijs Slijterij Wijnhandel Waalderstraat 27 Witte Kruislaan 7 Tel. 0222-313185 Ti/777ICtA/- AATel. 0222 -322165 Den Burg ^chipknip Woontij Thijsselaan 2 1791 VH Den Burg telefoon 0222 - 36 33 33. Geopend van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 12 30 uur. Toewijzingen reacties inschrijfdatum Beatrixlaan 43Q 5 01-06-1978 Schilpbanck 13 33 10-04-2007 Vijfkamerwoning Aantal kamers Bernhardlaan 12 te Den Burg <aie huurprijs Totale huurprijs Beschikbaar per Advertentienummer 1. doelgroep: vanaf 18 jaar (huurtoeslag mogelijk vanaf 23 jaar) 2. met voorrang voor woningzoekenden met een status (statushouders) woonkamer, 4 slaapkamers €491,00 €567,80 14-03-2008 805003 Voor bovenstaande woningen kunt u reageren tot 13 februari a.s. he I Up Graag het bij de woning genoemde nummer vermelden! v.woontij.nl voor info en online inschrijven. BOUWZAKEN Aangevraagde bouw- sloopvergunningen Dageraad 22 in 't Horntje: verwijdering asbesthoudend vloerzeil en golfplaat op schuurtje van bewoonde huur woning (ontvangen 29 januari 2008); Pontweg in Den Burg:plaatsen van een 6 tal tijdelijke woningen (ontvan gen 29 januari 2007); Schorrenweg 21 in Oosterend: geheel oprichten van 2 schuren (ontvangen 30 januari 2008); Kadijksweg 15 in Den Burg: geheel plaatsen van een werktuigenloods (ontvangen 30 januari 2008); Ko- gerweg 138 in Den Burg: gedeeltelijk vergroten van een woonhuis (ontvangen 1 februari 2008); Mulderstraat 37 in Oosterend: gedeeltelijk vergroten van een dorpshuis (ontvangen 31 januari 2008); De Rede 7 in Den Hoorn: geheel vergroten van een veldschuur voor agrarisch gebruik (ontvangen 1 februari 2008). Tegen deze kennisgevingen kunt u j kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn verleend Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd Verleende bouw- en sloopvergunningen Hogerstraat 12 in Den Burg: het plaatsen van lichtre clame (verzonden 31 januari 2008); Schumakersweg 10 in De Koog: geheel vernieuwen van een woonhuis met recreatief opstal (verzonden 1 februari 2008); Kikk ertstraaf 11-13 in De Cocksdorp: gedeeltelijk vergro ten van het magazijn (verzonden 1 februari 2008); 't Buurtje 9 in Oudeschild: gedeeltelijk vernieuwen/ver groten van een woonhuis (verzondenl februari 2008); Hogereind 38 in De Waal: gedeeltelijk vergroten van een woonhuis (verzonden 1 februari 2008); Dijkmans huizen 4 in Oudeschild: veranderen/vergroten van een woonhuis (verzondenl februari 2008); Verlorenkost 9 in Oosterend: gedeeltelijk vergroten van een woon huis (verzonden 1 februari 2008); Stolpweg 35 in Den Hoorn: geheel oprichten van een kinderspeeltoestel (verzonden 1 februari 2008); Limietweg 16 in De Cocksdorp: vergroten van een woonhuis (verzonden 1 februari 2008); Slufterweg 132 in De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten van een bungalow (verzonden 1 februari 2008); Drijverstraat 1A in Den Burg: geheel oprichten van kinderdagopvang (verzonden 4 februari 2008); Oostkaap 7-9 in Oosterend: plaatsen van een veldschuur (verzonden 4 februari 2008), Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschnft bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis Vrijstellingprocedure artikel 19 W.R.O. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan voor het: het bouwen van een winkel-wooncomplex bestaande uit een winkel, 24 seniorenappartementen en 16 star- terswoningen, aan de Waalderstraat 53 in Den Burg; Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Het conceptbesluit ligt met ingang van 11 februari 2008 gedu rende zes weken ter inzage bij de Publieksbalie van hel gemeentehuls. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schnftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert wekelijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl, onder Politiek en Bestuur: Agenda's en verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag vooraf gaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aanmelden bij genoemde balie of via de gemeentelijke plantoelichter (0222)-362185 VERKEERSZAKEN Burgemeester en Wethouders hebben ter bevordenng van de verkeersveiligheid de volgende verkeersbeslui- ten genomen: In Den Burg de Haffelderweg, tussen Keesomlaan en Emmalaan, aan de zijde van de Emmalaan af te sluiten voor gemotoriseerd verkeer; In Den Burg de Haffelderweg, tussen Emmalaan en Leemkuil, aan de zijde van de Emmalaan 55 meter in te stellen als fietspad, dit is tot de ingang van de school; In Den Burg het eenrichtingverkeer Haffelderweg, tussen Keesomlaan en Emmalaan op te heffen: In Den Burg de Haffelderweg af te sluiten bij het kombord van Den Burg af te sluiten voor gemoto riseerd verkeer en deze besluiten in te laten gaan per 1 april 2008; In Oudeschild het instellen van een verplichting tot het verlenen van voorrang voor De Vang voor de IJsdijk per 11 februari 2008; In Oudeschild het instellen van een maximum snel heid van 50 km op De Vang per 11 februari 2008; Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen één of meer van de genoemde besluiten bij ons een bezwaarsthrift indienen bin nen zes weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd. Het bezwaarschnft dient ten minste te bevatten: de naam en het adres van de indiener, de dagtekening; een omschrijving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaaktde gronden van het bezwaar; zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit Indien een bezwaarschnft is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan gnffierechten geheven. Tijdelijke verkeersmaatregelen Burgemeester en Wethouders van Texel maken be kend dat vanwege werkzaamheden de volgende tij delijke verkeersmaatregelen nodig zijn; In Oudeschild, het afsluiten van De Vang, tussen Laagwaalderweg en ingang van De Hamster, voor doorgaand verkeer van 11 februari tot 14 maart 2008, (toegang vanaf 11 februari ook vanaf de zijde van de IJsdijk); De verkeersmaatregelen worden genomen om de veiligheid van de verkeersdeelnemers te bevorderen, veilig te werken aan de weg en de doorstroming van het verkeer te bevorderen. De werkzaamheden zijn afhankelijk van weersomstandigheden, vertragingen zijn daardoor mogelijk. Meer informatie over de verkeersmaatregelen van tij delijke aard is te verkrijgen bi] de heer D. van Sijp van de afdeling Infra Bouw, telefoon 06-13225221 TOERISTENBELASTING Herinnering aangifte toeristenbelasting 2007 In december zijn de aangiftebiljetten toeristenbelasting verstuurd aan alle logiesverstrekkers. In de begeleidende brief werd verzocht het aangifte biljet vóór 1 februari 2008 terug te sturen. Wanneer u uw aangiftebiljet nog niet gestuurd heeft, dan kunt u dit binnen één week na het verschijnen van dit bericht alsnog doen. U dient het aangiftebiljet volledig inge vuld en ondertekend terug te sturen naar Gemeente Texel, afdeling Belastingen en Vastgoed, Antwoord nummer 59, 1780 VG, Den Burg.Indien uw aangifte niet of te laat binnenkomt wordt er voor de aanslag toeristenbelasting 2007 een inschatting gemaakt van het aantal overnachtingen. Geen aangiftebiljet ontvangen? Indien u gelegenheid biedt tot overnachten tegen be taling, bent u verplicht aangifte toeristenbelasting te doen bij de gemeente. Als u geen aangiftebiljet heeft ontvangen kunt u contact opnemen met de afdeling Belastingen en Vastgoed, op werkdagen tussen 8.30 uur en 16.30 uur. Het telefoonnummer is (0222) 36 21 29. U kunt het aangiftebiljet ook downloaden van de web site van de gemeente Texel, www.texel.nl, in de rubriek Digitaal loket/ Formulieren/Belastingen/Toeristenbelas- ting/Aangifteformulier toeristenbelasting 2007. DIGITALE DIENSTVERLENING Plattegrond Op de website www.texel.nl vindt u onder het kopje Texel het eiland de plattegrond van Texel. Op de kaart kunt u een keuze maken tussen een kaart of een satel lietfoto in beeld. U kunt zelfs kiezen om de straten met de straatnamen in beeld te krijgen. Meer uitleg hierover vind u boven de plattegrond op de website. Bekendmakingen Alle officiële berichten die elke vrijdag in deze krant verschijnen kunt u ook vinden op de website van de gemeente; www.texel.nl, onder het kopje Actueel: Be kendmakingen.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 8