COURANT De Koog kansloos tegen koploper Mareis wint op Wieringen ZDH verliest van Vesdo Bandstoter Sieme Bakker wint Zoeteliefbokaal Keeper Marco Drijver de held van SVO Remise brengt Texel'94 dichterbij kop TEXELSE De Koog kon zondag in Heer- hugowaard niet voor een stuntje zorgen tegen KSV. De koploper revancheerde zich voor twee eer dere nederlagen, was de gehele wedstrijd beter en won overtui gend met 4-0. Enige excuus voor de Kogers waren de vele afwezi gen. Hans van der Park, die moge lijk toch nog een jaar trainer blijft, kon niet beschikken over Nico Schot, Roelf en Pim Siebinga en René de Jong. Bovendien moest Peter Koorn halverwege gebles seerd afhaken. KSV liet er geen gras over groeien en scoorde al na vijf minuten uit een corner. De Koog herpakte zich, maar kon geen kansen creëren. Het enige gevaar kwam van de voet van Bart- Jan Grisnigt. Zijn schot van twintig meter werd gepakt. KSV was daar voor en daarna continu in de aan val. De Kogers konden niets anders doen dan zich proberen staande te houden en via de snelle Ben Siebinga een counter op te zetten. Aan de andere kant moest keeper Eddy Witte enkele malen handelend optreden. Met Jeroen Backer voor Peter Koorn begon De Koog vol goede moed aan de tweede helft. Lang duurde het optimisme niet, want een onoplet tendheid in de verdediging had al na enkele minuten 2-0 tot gevolg. In eerste instantie bracht Witte nog redding, maar in de rebound was hij kansloos. Kansen om terug in de race te komen werden daarna niet benut. Een volley van Yoni Houwing ging rakelings over en ook Siebinga was niet trefzeker. KSV bleef ver zorgd voetballen en slaagde er dank zij de fysiek sterke spitsen geregeld in De Koog onder vuur te nemen. Na een uur spelen werd het 3-0. Een prachtig opgezette aanval over vele schijven werd keurig afgerond. Een kwartier voor tijd werd Houwing ver vangen door Justus Zegel en Tristan Ellen door Henk Vietmeyer. Maar ook één enkel doelpunt was De Koog niet gegund. Integendeel, het was KSV dat in de laatste minuut, na wederom een knappe aanval, voor de vierde keer scoorde. De Koog was duidelijk een maatje klein gebleken. Zondag kan De Koog zich revan cheren door de uitwedstrijd van Cal- lantsoog te winnen. Mogelijk dat de ploeg wordt gestimuleerd door de mededeling van Van der Park dat wanneer de vereniging er niet in slaagt een geschikte trainer/coach te vinden, hij bereid is nog een jaar aan te blijven. 'De sfeer en motivatie zijn er nog steeds bij de jongens', aldus Van der Park. De Mareis te klein voor Wiringherlant De jeugdspelers van basketbal vereniging De Mareis, die tot kerst nog speelden als U12, traden dit weekend aan tegen Wiringherlant U14. Het was de Texelaars al snel duidelijk waarom de tegenstander een belangrijke titelkandidaat is. Ondanks een goede tweede helft was De Mareis. Na 48 minuten verloor De Mareis met 74-55. De Mareis was met een verzwakte selectie afgereisd naar Wieringer- werf. Joost Venneker, Cor Tromp en Max Hendriks waren afwezig en twee van de zes spelers waren licht geblesseerd. Ook coach Eric Ven neker was afwezig, waardoor Ruud Weijers op de bank had plaatsgeno men, geassisteerd door Chris Sch- lepers. In de eerste twee kwarten liet Wiringherlant meteen zien waarom het titelaspiraties heeft. De Mareis had moeite met de zeer goede ver dediging van de Wieringers. Nog meer moeite hadden de Texelaars echter met het verdedigen van het goed verzorgde aanvalsspel van de tegenstander. Hierdoor kreeg Dennis Weijers al voor de rust vier persoon lijke fouten toegewezen. Bij vijf fou ten moet een speler de kleedkamer opzoeken. Na de rust kreeg De Mareis meer vat op het spel en stond de verdediging een stuk beter. Vooral Marvin de Jong en Dennis Weijers hielden hun persoonlijke tegenstander goed van het bord vandaan. Ook aanvallend gooiden de Mareis de schroom van zich af. Sjoerd Jan de Lugt kreeg meer vertrouwen in zijn kwaliteiten en liet goede acties zien. Lars van Rijn en Casper Dros gingen in de laatste twee kwarts meer onder het bord spelen en wisten een paar keer tot scoren te komen. Jan van der Veen speelde zowel aanvallend als verdedigend een goede tweede helft en scoorde maar liefst twaalf maal. Na vier wedstrijden, waarvan er twee werden gewonnen, lijken de jeugd spelers in deze competitie meer op hun plek dan bij de U12. Met wat aanpassingen in de training en vol doende wedstrijdervaring kunnen ze volgend jaar meespelen om de titel. Een goede prestaties voor jeugd die pas sinds twee jaar basketbal speelt. Scores: Jan van der Veen (12), Sjoerd Jan de Lugt (8), Lars van Rijn (7) en Casper Dros (6). De heren van basketbalvereni ging De Mareis hadden zaterdag weinig moeite met Wiringherlant 1. Misschien wel omdat op een zware wedstrijd was gerekend, werd de einduitslag 73-58. Op papier is Wiringherlant een ster ke tegenstarider. Ook omdat bij De Mareis enkele spelers ontbraken werd er een zware wedstrijd ver wacht. In het eerste kwart tastten beide teams elkaar af. De Mareis startte iets beter, maar aan het eind van het kwart kwam Wiringherlant weer langszij. Vooral in het eer ste kwart- zochten de Texelaars de lange centers Pieter Dogger en Nico Kikkert op. Zij hadden, ondanks de vele persoonlijke fouten, wei nig moeite de bal van onder het bord door de ring te drukken. In het tweede kwart nam De Mareis afstand en werd iets minder nadruk kelijk naar de twee lange centers gezocht. Chris Schlepers en Eric Heijenk wisten met fraaie acties de score wat op te voeren. In het derde en vierde kwart werd weer iets vaker naar de lange man nen gespeeld. Ook Wesley Bosma liet fraaie dingen zien en door goed verdedigend werk van Douwe Vonk en Sebastiaan Gremmen wist De Mareis de enige echt gevaarlijke man van Wieringen uit te schakelen. Ondanks de goede verdediging wist deze tegenstander acht driepunters te scoren. Scores: Nico Kikkert (31). Pieter Dogger (14). Chris Schlepers (13), Eric Heijenk (8), Wesley Bosma (4), Douwe Vonk (2) Gremmen (2). ZDH had de eerste thuiswedstrijd sinds 11 november graag gewon nen om aansluiting te krijgen met de subtop. De thuisploeg werd echter vakkundig weggecounterd door tegenstander Vesdo. In een doelpuntrijke wedstrijd werd het 4-7 voor de gasten. De Zwaluwen speelden door de vele blessures in een enigszins geïmpro viseerde opstelling. Dat uitte zich in onrustig spel, met veel balverlies. Desondanks kwam de thuisploeg na tien minuten op voorsprong, toen Hidde Struick de bal uit een vrije trap hoog in het strafschopgebied plaatste en spits Ruud Hof knap raak kopte. Een mooie opsteker, maar nog geen minuut later stond het alweer 1-1, nadat Vesdo slap ingrijpen hard had afgestraft. In het vervolg van de eerste helft golfde het spel op en neer en kregen beide ploegen kansen. ZDH leek op voorsprong te komen toen de 48- jarige keeper van Vesdo een hard schot van Arjen Lap met onder con trole kreeg en Jelmer Bomas in de rebound scoorde. De scheidsrechter had echter hands geconstateerd en keurde het doelpunt af. Even later leidde een misverstand in de Hoorn der defensie tot 1-2. Ondanks dat ZDH niet geweldig speelde, kwam de ploeg enkele minuten later toch weer op gelijke hoogte. Jelmer Bom as benutte een strafschop, nadat hij door zijn tegenstander naar de grond was getrokken. De Hoorn- ders gingen daarna enthousiast op jacht naar een voorsprong, maar werden verrast door een derde tref fer, gescoord door de even slimme als snelle spits van Vesdo. Na de rust speelde ZDH aanvankelijk een stuk beter dan voor rust en kreeg de ploeg enkele aardige mogelijkhe den de stand weer gelijk te trekken. Een domper was echter de vierde Vesdo-treffer, wederom gescoord uit een snelle tegenaanval. Grensrechter Wilco Bakker, die bekend staat om zijn eerlijke optreden, had buitenspel geconstateerd, maar de nogal warrig leidende scheidsrechter vond dat hij het zelf beter had gezien en keurde het doelpunt goed. Het vervolg was nauwelijks om aan te zien. De Zwaluwen probeerden er nog wel iets van te maken, maar speelden zo slordig, dat Vesdo wei nig hoefde te doen om toch de beste kansen te creëren. Met enkele flit- Texelse Pakket IB51 ABBewaaL 13 OE.LE o.v SCHOOM DEN 3U Ries Balk dorpshuis De Hof De Koog Cor Huisman e e tijdens het bandstoten Het Texels biljartkampioenschap begon afgelopen weekend met de wedstrijden bandstoten en de strijd om de Jan Zoeteliefbokaal. Zestig deelnemers streden in vier klassen om de punten. Sieme Bakker won in de finale van Ries Balk. Vanaf de afstoot op zaterdag werd in de poules flink strijd geleverd. De spanning was bij veel spelers van het gezicht af te lezen. Sieme Bak ker werd eerste in de zesde klasse, gevolgd door Roel Kikkert en Judo Vriens. In de vijfde klasse waren er zes poulewinnaars: Ab Witte, Cees Bonne, Ries Balk, Cee^ Mets, Ronald Keijzer en Hans Beverdam. Na de beslissende wedstrijden in de finale werd Balk kampioen, gevolgd door Hans Beverdam en Ab Witte. Dirk Kalverboer won de wedstrijden in de vierde klasse. Hij versloeg in de finale Henk Knol, die tweede werd. Derde en vierde werden Cor Huisman en Ries de Winter. In de derde klasse ging Ab-Jan Witte met de eer strijken, voor Rinus Vittali en John Sessink. Kevin Knol debuteerde in deze klasse, maar schoot duidelijk tekort, terwijl ook Frans Bik niet in goede vorm stak. Door een overwinning op Kaag vogels (0-2) heeft SVO zondag in Kolhorn de laatste plaats overge daan aan de thuisploeg. Dat was in belangrijke mate te danken aan Marco Drijver, die de veertig al een tijdje is gepasseerd, maar nog geregeld wordt gevraagd het doel te verdedigen. Drijver stak in grootse vorm en groeide uit tot de held van de mid dag. Alleen al in de eerste helft stond hij een keer of vijf oog in oog met een tegenstander die alle Oosterender verdedigers zijn hielen had laten zien. Keer op keer kwam de keeper als winnaar uit de strijd, waardoor de spelers van Kaagvo gels het moedeloze gevoel kregen dat Drijver onpasseerbaar was. Voor SVO kwam de topprestatie van de geroutineerde doelman zeer gelegen, want door blessures, werk zaamheden en andere verplichtin gen miste trainer Jitze Beintema een groot aantal vaste krachten. Alleen door een beroep te doen op drie A-junioren en een lid van het derde (zaterdag)team kon hij een elftal op de been brengen. Wissel spelers waren niet voorhanden. De Oosterenders hadden het voor al in de eerste helft erg moeilijk. Knap combinerend zette Kaagvo gels diverse kansrijke aanvallen op. Eigenlijk was het alleen aan keeper Drijver te danken dat SVO niet al bij rust tegen een kansloze achterstand aankeek. Zijn collega van Kaagvogels kreeg ondertus sen weinig te doen. Alleen Ed de Vries maakte het hem één keer moeilijk, maar zijn kopbal kon nog net onschadelijk worden gemaakt. De enige andere wapenfeiten waren twee vrije trappen van De Vries, die net naast gingen. Na rust beten de Oosterenders wat vinniger van zich af, waardoor Kaagvogels niet zo vaak meer in de buurt van het doel kon komen. Na een kwartier kwamen de gasten verrassend op voorsprong. Schutter was Rutger Zoetelief, die een lan ge rush besloot met een beheerst schot (0-1). De thuisploeg maakte daarna ver woed jacht op de gelijkmaker, maar had daarbij weinig succes. De ver dedigers van SVO lieten zich maar zelden verrassen door de verre trappen naar de spitsen van Kaag vogels. En dreigde het toch eens gevaarlijk te worden, dan was daar altijd nog Drijver om onheil te voor komen. Een kwartier voor het einde herhaalde Zoetelief zijn kunststukje. Zijn tweede treffer, een prachtige lob vanaf dé rand van het strafschopge bied, was zo mogelijk nog mooier dan de eerste. In de slotfase deed Kaagvogels nog wel pogingen het tij te keren, maar doordat de overtui ging ontbrak, hoefden de Oosteren ders zich geen grote zorgen meer te maken. Desondanks kwam het eindsignaal van de scheidsrechter als een verlossing. SVO'steeg door de eigen overwin ning en de nederlagen van concur renten Monnickendam en Water vogels drie plaatsen en heeft nu evenveel punten als ZDH, dat ech ter nog een wedstrijd tegoed heeft. 'Ik ben blij dat we de rode lantaarn hebben overgedaan. Met een beetje geluk hoeven we geen laatste te worden en kunnen we misschien zelfs nog wel een paar plaatsen stijgen', blikte trainer Beintema na afloop verheugd vooruit. Het is Texel'94 niet gelukt zich tegen JVC te revancheren voor de nederlaag die in september in Julianadorp werd geleden. Ondanks noeste arbeid kwamen de Texelaars niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel. Dat bleek echter genoeg om een punt in te lopen op koploper VZV, dat op eigen veld onderuit ging tegen middenmoter Nieuwe Niedorp. Texel'94 was gedurende de gehele wedstrijd verreweg de beste ploeg. Het lukte echter met de verdediging van het stugge JVC uit elkaar te spelen. De gasten waren duide lijk met slechts één doel naar het eiland gekomen: niet verliezen. Hun aanvallen beperkten zich tot verre trappen vanuit de verdediging, om de aanvallers in stelling te brengen. De Texelse verdediging stak echter goed in elkaar en kwam zelden in problemen. Bij Texel '94 ontbraken Marcel Ris en Niek van Egmond. Ze werden vervangen door Jeroen Vlaming en Rick den IJzerman, die beiden een ruime voldoende haalden. Den IJzer man nam al in de derde minuut het vijandelijke doel onder vuur, maar zijn schot was niet goed genoeg. Kort hierop belandde de bal uit een vrije trap van Martin Koorn recht streeks in de handen van de kee per van JVC. Aan de andere kant maakte keeper Dennis Schouwstra een slap ingeschoten vrije trap van de bezoekers onschadelijk. Joey van der Vis was omstreeks de tiende minuut ook met gelukkig met een te zacht schot. De goed mee naar voren gekomen Marko Koorn was na een perfecte aanval nog het dichtst bij een treffer, maar ook hij had geen succes. Door de vele blessurebehandelin gen, vooral aan de zijde van JVC, was het moeilijk lekker in het ntme te komen, maar Texel'94 bleef aan vallen. In de 25ste minuut schoot Martin Koorn rakelings naast. Na een snelle uitval van de bezoekers en een misverstand in de Texel- sp verdediging kreeg één van de spitsen van JVC vlak daarop een doelrijpe kans, maar door te lang treuzelen ging deze verloren. Op slag van rust loste Tim Kedde na een mooie pass van Leon Zijm een schitterend schot, maar ook dat had geen succes. De tweede helft was vrijwel identiek aan de eerste. Met goed combina tiespel werd JVC onder druk gezet, maar resoluut ingrijpen van de kee per voorkwam een paar keer een doelpunt. Pas in de 60ste minuut lieten ook de gasten zich weer eens zien, maar keeper Schouwstra bracht meesterlijk redding. Met Jimmy Vlaming voor Rick den IJzerman zette' Texel'94 de tegen stander in het vervolg nog meer Vittali behaalde het hoogste gemid delde (1,9). De strijd om de Jan Zoeteliefbokaal ging tussen de vier klassekampioenen en werd beslist in het voordeel van Sieme Bakker. Dames SVO niet verder dan remise Het damesteam van SVO is er op eigen veld niet in geslaagd voor de tweede maal op rij van HOSV te winnen. Werd vorige week nog verrassend met 3-1 van de num mer twee van de ranglijst gewon nen, zondag werd het 2-2. HOSV begon sterk, waardoor ver dedigers Christina Beuving. Annette Krijnen en Vera Kooger van SVO het zwaar te verduren kregen. De Oos terenders slaagden er zelfs lange tijd niet in de bal over de middenlijn te spelen. Bij de eerste de bes te aanval van de thuisploeg werd het echter 1-0. Na voorbereidend werk van Marieke Ellen scoorde Tessa Betsema. HOSV bleef daarna aanvallen en werd vlak voor rust beloond met de gelijkmaker. Na de thee speelde SVO aanvanke lijk erg slap. Tot genoegen van de snelle spitsen van de bezoekers, die alle ruimte kregen om te profiteren. Wakker geschud pakten de Ooste renders daarna de draad weer op. Lindy en Annie Brouwer schoten beiden meerdere keren op doel. maar hadden geen succes. Toch werd het 2-2, na een schitterende pass van Ilse Pastoor op Betsema, die rustig bleef en scoorde. Even later blies scheidsrechter Jan Bloem het eindsignaal. Zondag staat op het veld aan de Boodtlaan de wedstrijd tussen De Koog en SVO op het programma. Dat belooft een spannende ont moeting te worden, want hoewel de thuisploeg laatste staat (en SVO vierde), leert de ervaring dat de stand op de ranglijst in derby's wei nig over de uitslag zegt. vast op eigen helft. De thuisploeg kreeg in deze fase legio hoekschop pen, maar doelpunten bleven uit. Ook Steffan Vlaming had bij een goede poging het geluk niet aan zijn zijde, waarna scheidsrechter Ronald Agema het eindsignaal blies. De remise zorgde eerst voor teleur gestelde gezichten bij de Texelaars, maar toen bleek dat VZV had verlo ren, sloeg de stemming gauw om. De achterstand op de koploper bedraagt nog slechts drie punten, terwijl Texel'94 nog een wedstrijd extra te goed heeft. Reden voor trai ner Martin Koorn om zijn ambities uit te spreken: 'We willen kampioen worden.' Zondag speelt Texel'94 uit tegen Dirkshorn, dat onderaan staat. DINSDAG 12 FEBRUARI 2008 Voetbaluitslagen Zaterdag 9 februari: Oosterend 3-SVAP74 3 5-7 Oosterend A1 -Texel'94 A1 1 -1 Jong Holland A1-De Koog A1 2-3 Texel'94 B1-SRC B1 4-2 N. Niedorp B1-Texel'94 B2 3-2 Texel'94 B4-JVC B4 uitgesteld Schagen B2-Oosterend B1 8-1 Vitesse'22 MB1-Oosterend MB1 2-0 DWOW C1-Texel'94 C1 4-1 Oosterend C1-Texel'94 C2 3-8 Texel'94 C3-BKC C2 uitgesteld ZDH C1-HCSC C3 uitgesteld De Koog C1-BKC C1 6-1 Jong Holland MC1-Texel'94 MC1 0-2 SRC MC1-Texel'94 MC2 1-2 Texel'94 D1-Succes D1 1-1 Geel Zwart'30D2-Texel'94 D2 4-5 Callantsoog D1-Texel'94 D3 4-3 Texel'94 D4-Nieuwe Niedorp D2 3-4 Oosterend D1-Schagen D2 6-2 De Koog D1 -W'meer D2 8-0 Texel'94 G1 -Hellas Sport G1 1 -2 Texelse pupillencompetitie: Utrecht-De Koog F1 4-1 Roda-SVO F1 11-4 Vitesse-AZ 2-3 SVC Terschelling-Heerenveen 0-5 Zondag 10 februari: Texel'94-JVC 0-0 ZDH-Vesdo 4-7 Kaagvogels-Oosterend 0-2 KSV-De Koog 4-0 Texel'94 3-Den Helder 4 7-1 Petten 2-De Koog 2 0-3 Oosterend 2-Oudesluis 4 2-2 De Koog DA1 -Twisk DA1 2-5 Oosterend DA1 -HOSV DA1 2-2 Texel'94 MA1 -Victoria O MA1 3-6 Texelse recreatiecompetitie: Texel-Texelse Boys uitgesteld De Koog-Oosterend 3-3 Voetbalprogramma sende counters voerden de gasten hun voorsprong op tot 2-6. Daarna geloofden ze het wel en kon ZDH toch nog twee keer scoren. Eerst stond invaller Sjoerd Oosterhof bij een corner op de goede plek, even later schoot Remco Boogaard vanaf de rand van het strafschopgebied knap raak. Maar net toen de gast heren weer een klein beetje in een beter resultaat begonnen te gelo ven, maakte Vesdo de zevenklapper compleet. Komende zondag is ZDH opnieuw vrij, een week later komt Monnicken dam op bezoek. Wederom zege zaalvoetballers De zaalvoetballers van Texel'94 hebben vrijdag voor de vierde keer op rij gewonnen. In sporthal Ons Genoegen waren de mannen van coach Martijn de Veij met 5-2 te sterk voor VIOS '79 2 uit War- menhuizen. Zonder Jeroen Vlaming (geschorst) en Leon Zijm (blessure), maar met de licht geblesseerde Marcel Ris op de bank, was Texel'94 in de eerste helft veelvuldig in balbe zit. Dat resulteerde al snel in een voorsprong. Het doelpunt kwam op naam van Gor Hakobjan. De bezoekers kwamen twee minuten later na een snelle aanval alweer op gelijke hoogte, maar de Texelaars lieten het er niet bij zitten. Dankzij twee doelpunten van Tim Kedde werd het nog voor rust 3-1 In de tweede helft kwam Texel'94. ondanks een snelle treffer van VIOS. nauwelijks in gevaar. De thuisploeg liep via treffers van Gor Hakob jan en Edgar Klippel al snel uit naar een beslissende voorsprong. Het slotoffensief van de tegenstan der leverde geen treffers meer op, zodat de eindstand 5-2 was. Na deze overwinning kunnen de Texelaars zich opmaken voor de belangrijke uitwedstrijd tegen Vro- ne 2, die vrijdag in Sint Pancras worden gespeeld. De tegenstander staat tweede, met een achterstand van acht punten op lijstaanvoerder Texel'94. Zaterdag 16 februari: Jong Holland 5-Oosterend 3 Texel'94 A1 -Oosterend A1 HSV Sport B1-Texel'94 B2 Texel'94 B3-Den Helder B2 Oosterend MB1-HSV MB1 Texel'94 C1-Den Helder C1 Wieringermeer C2-Texel'94 C2 De Koog C1 -Schagen C2 Texel'94 MC1-Dynamo MC1 Texel'94 MC2-DEM MC1 1 ZAP D1-Texel'94 D1 Den Helder D4-Texel'94 D2 Texel'94 D4-Hollandia T D3 WGW D2-Oosterend D1 SVAP D1-De Koog D1 12.30 14.30 12.15 14.30 14.30 13.00 11.30 14.30 13.00 1.30 11.00 12.00 11.30 12.30 10.00 Texelse pupillencompetitie: AZ-Roda 9.00 SVO F1-Utrecht 9.00 De Koog F1-Heerenveen 9.00 Vitesse-SVC Terschelling 9.00 ZDH E2-Barcelona 10.00 Valencia-Real Madrid 10.00 Espanyol-Sevilla 10.00 De Koog E1-ZDH E1 10.00 SVC Ameland-SVC Vlieland verplaatst naar zondag 17 februari, 10.30 Zondag 17 februari: Dirkshorn-Texel'94 Callantsoog-De Koog Texel'94 2-Flamingo's 64 2 Texel'94 3-Always Forward 5 Oudesluis 2-De Koog 2 De Koog DA1 -Oosterend DA1 Texel'94 MA1 -Uitgeest MA1 14.00 14.00 12.00 12.00 11.30 13.30 12.00 Texelse recreatiecompetitie: De Koog-Texelse Boys 10.30 Oosterend-Texel 10.30 Programma zaalvoetbal Woensdag 13 februari: 17.10 Klif C1-Klif C2 Jongedijk 17.50 RAB C2-SVO C1 Jongedijk 18.30 Koog 4-Krim 5 Hoogendijk 19.20 Klif (d) 2-MSV 3 Hoogendijk 20.10 Mantje 4-Krim 6 vPutten 21.00 Koog 3-Texel 3* Vonk 21.50 Texel 4-Klif 5 Vonk Zaaldïenst: Krim Donderdag 14 februari: 18.15 C/SportshopC2-Koog C1 J'dijk 19.00 Klif 6-Texel 5 19.50 RAB 3-RAB 4 20.40 SVO 3-Klif 2 21.30 Mantje 3-Texel 2 Zaaldienst: Klif Jongedijk Van Putten Arnout Arnout Vrijdag 15 februari: 17.10 C/Sportshop E1 -ZDH E1 Spsh 17.50 SVO E1-Klif E1 SVO 18.30 Krim 3-C/Sportshop 1 H'dijk 19.20 SVO 1-Klif 1 Vonk 20.10 Krim 2-Krim 1 Arnout 21.00 RA.B 1 -SVO 2 Bakker 21.50 Mantje 2-Koog 1 Sangers zaaldienst: Mantje bekerwedstrijd tweede klasse) Uitslagen: E-ieugd. Mantje E1-SVO E1 1-3. D-ieugd: RAB Dl -Klif Dl 6:3. C-jeugd: Koog C1-RAB C1 7-3, C/Sportshop C1-C/Sportshop C2 5-1. Tweede klasse: Koog 4-Texel 3 5-6, Klif 6-Krim 6 5-5, Klif 5-Mantje 4 4-3, Klif 4-Krim 5 4-3 Eerste klasse: RAB 4-SVO 3 2-1. Texel 2-RAB 3 5-6, C/Sportshop 2-Krim 4 5-1, Klif 3-Koog 2 3-9. Hoofdklasse: Krim 2-Krim 3 6- 1. C/Sportshop 1-RAB 2 2-2. Manlje 1-RAB i 8-1. SVO 2-Mant|e 2 6-11. Texel 1-VIOS 79 2 5-2. w,wwtexels e a ut o pa g ina.nl

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 7