-k n iu fl S NOORDZEE Landal S ilM Kj Gemeente Texel TEXELSE Bourgondische avond! SPAR parttime medewerkers vakantiemedewerkers Sluftervallei %DR0GEMM BESTRATINGEN Steen- en Houthandel De Lange Muur Elke zaterdag en zondag Sfeervol Kantonees lopend buffet PASFOTO'S 'firtoplus DE WAAL 8 COURANT OMRING THUISSERVICE f 1 Thuishulpen voor de bemiddelingszorg J" VRIJDAG 22 FEBRUARI 2008 RESTAURANT* GRAND CAFE Organiseert zondag 24 februari een Smakken, slurpen en met je han den eten. een fantastische avond met passende stijl en muziek. 37,50 p.p. De koks bereiden een compleet menu graag reserveren: 317?oo DENNENOORD zoekt voor het komende seizoen voor het weekend nog enkele minimum leeftijd 15 jaar Het gaat om de periode van begin maart tot begin november 2008. Ook hebben we nog plaats voor ook vanaf 15 jaar Onze winkel is gevestigd op Vakantiecentrum Dennenoord Grensweg 106, Den Burg. Interesse? Bel met Ronald of Marijke: tel. 315694 of mobiel: 06 51 68 54 76. Landal... jouw uitdaging? Het Receptieteam van Landal Sluftervallei is op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde collega; Medewerker Receptie Werktijden: Volgens rooster op wisselende werktijden, aantal uren ca. 24, verdeeld over gemiddeld 4 dagen per week. Gewenst profiel: Organisatietalent, flexibel, stressbestendig en servicegericht. Zowel zelfstandig als goed in teamverband kunnen werken, kennis van de Duitse taal is een pré. Wij bieden: Een uitdagende functie met een grote mate van zelfstandigheid in een dynamische werkomge ving. Verder bieden wij een uitstekend pakket van arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerd? Mail: wim.westdorp@landal.com Bel: 06 51530957 Landal Sluftervallei Krimweg 102 1795 LS De Cocksdorp Alle ruimte om jezelf te ontwikkelen Nog even en dan komt de lente weer. Wij hebben nu al de kriebels! Onze siertuin wordt binnenkort weer uitgebreid met kleurechte stenen, vele soorten en maten en giga-tegels van 120x120 cm. Ook nieuwe bloembakken, brievenbussen, vijverranden en sierbe strating, alles hardsteen of marmer. Ook nieuw: tuinschermen, zware uitvoe ring en divers tuintimmerhout en palen. In de maanden februari, maart en april hoge kortingen op zowel bestratings materiaal als het uit te voeren werk. Kom kijken en wij maken u blij. Op vrijdag en zaterdag ben ik de hele dag aanwezig van 8.00 tot 18.00 uur. Overige dagen telefonische afspraak. Siertuin bezoekadres: Schilderweg, op het terrein van AB Transport, Oudeschild. Met vriendelijke groet, Andries Vietmeijer mobiel: 06-50823488 Na een langdurige verbouwing draait de computerzwager weer op volle toeren! Met meer capaciteit om reparaties sneller te kunnen uitvoeren. Bel voor onze onverwoestbare NASA gecertificeerde laptops of de zeer snelle betaalbare PC's of workstations. Alle apparatuur met drie jaar garantie (uitbreidbaar) en levering en installatie aan huis. Businesspartner IBM/LENOVO en HP invent. DE COMPUTERZWAGER CHINEES - INDISCH RESTAURANT NIKADEL 48 DE KOOG S 317786 presenteren wij in ons restaurant Aanvang 18.00 uur, uitsluitend na reservering. Voorgerechten: 5 soorten Chinese, Kantonese soep en pangsit 26 Chinese, Indische, Kantonese en Japanse specialiteitengerechten Nagerechten: lychees, ananas, gebakken banaan e.a. vruchten. Reserveer tijdig uw couverts, tel. 317786 Nu speciale prijs: €14,50 Kinderen tot 12 jaar 7,50 zwart/wit of kleur €6.00 a 320963 r# Toneelvereniging 't Amateurtje brengt op zaterdag maart om 20.00 uur in Dorpshuis "de Wielewaal" de komedie "GEBROKEN IJS" Kaarten zijn verkrijgbaar bij: Gooitzen Kedde tel. 312131 en aan de zaal. Bij Omring Thuisservice zijn we er voor mensen die hulp nodig hebben in de huis houding. Wij helpen omdat ze dat zelf niet [meer) kunnen. We komen in vrijwel heel de kop van Noord-Holland bij mensen over de vloer die hulp nodig hebben door ziekte, een handicap of gewoon omdat ze een dagje ouder worden. We lappen ramen, doen de was, maar we kijken ook goed of onze klan ten niet meer of andere zorg nodig hebben. Natuurlijk zijn we er ook voor een praatje. 'r Al J8/ voor Noord-Holland Noord, Noord Kennemerland en Texel Je helpt mensen thuis bij het huishouden. Als thuishulp bemiddelingszorg werk je bij cliënten die bemiddeld worden door Omring thuisservice. Je gaat een werkovereenkomst aan met je cliënt. Je dient is je werkgever. Meer weten over deze baan? Kijk op onze website www.omring.nl of neem contact op met Marloes van Munster telefoonnummer: 0223 65 02 77. www.omringthuisservice.nl iLlOmring NIOZ KONINKLIJK NEDERLANDS INSTITUUT VOOR ZEEONDERZOEK In verband met het vertrek v, Organisatie op zoek naar een: 1 de voormalige medewerker is de afdeling Personeel Personeelsadviseur (m/v) in een volledig dienstverband, vooralsnog voor een periode van twee jaar met uitzicht op verlenging voor onbepaalde tijd. Aanstelling in deeltijdverband is in principe bespreek baar: Functie-informatie: Je adviseert, informeert en ondersteunt het management van het instituut bij de uitvoe ring van het personeelsbeleid. Je informeert en adviseert medewerkers over rechtspo sitionele aangelegenheden, opleidingsmogelijkheden en je begeleidt het systeem van functionerings- en beoordelingsgesprekken. Je ondersteunt het hoofd van de afdeling P&O bij het opstellen van functiebeschrij vingen, uitvoeringsregelingen, sociale jaarverslagen e.d. en bij het voorbereiden van functiewaarderingsadviezen. Je participeert in (externe) overleggremia en je levert een belangrijke bijdrage aan de organisatie en follow up van trainingen, medewerkersondcrzocken e.d. Aanbod: Van toepassing is de CAO-Onderzoekinstellingcn. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 3.546,- bruto per maand. 6.1% eindejaarsuitkering, een goede pensioenvoorziening en opleidingsmogelijkheden. Op fulltime basis zijn er minimaal 42 vrije dagen per jaar. De standplaats is Texel. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Profiel: - HBO-opleiding Personeel en Arbeid dan wel een combinatie van opleiding en ervaring op gelijkwaardig niveau. - Minimaal 5 jaar ervaring in operationeel personeelswerk. - Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, ook in de Engelse taal. - Kennis en praktische toepassing van sofhvare-progamma's (Word - Access - Excel). - Flexibele, serviceverlenende instelling. - Er wordt van je verwacht datje zelfstandig en analytisch werkt. Inlichtingen kunnen verkregen worden bij mevrouw J. Mulder (tel.: 0222-369491 - Email: jokem@nioz.nl) of de heer P. Vooijs (tel.: 0222-369337 - Email: pvooys@nioz.nl). Een functiebeschrijving is op aanvraag beschikbaar. Informatie over het instituut is verkrijgbaar via www nioz.nl. Stuur je brief en CV binnen 14 dagen na verschijning van dit blad aan het Koninklijk Nederlands Instituut voor Zeeonderzoek t.a.v. de afdeling P&O Postbus 59 1790 AB Den Burg-Tcxel Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BOUWZAKEN Aangevraagde bouw- en sloopvergunningen Hallerweg 55 in Den Burg: geheel plaatsen van een schuur (ontvangen 11 februari 2008); Ruijslaan 2 in De Koog: gedeeltelijk vergroten van een woonhuis (ontvangen 12 februari 2008); Grensweg 318 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen van een zomerwoning (ontvangen 13 februari 2008); Emmalaan 3 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen/vergroten van een woonhuis (ontvangen 13 februari 2008): Molenstraat 77 in Den Burg: gewijzigd uitvoeren van een bouwplan waarvoor reeds vergunning is verleend (ontvangen 14 februari 2008); Duykerdam 20 in Den Burg: plaatsen van een er ker (ontvangen 14 februari 2008); Verzetstraat 17 in Den Burg: geheel oprichten van een woonhuis (ontvangen 15 februari 2008); Oorsprongweg 41 in De Cocksdorp: gedeeltelijk veranderen van gevels en indeling, verbouw ten behoeve van paramedische praktijk met wonen (ontvangen 18 februan 2008); Hoornderweg 48 in Den Hoorn: gedeeltelijk vergroten van een kaasmakerij met winkel (ontvangen 18 februari 2008). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende bouw- en sloopvergunningen Hogerstraat 8-14 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen van een gevel en winkel (verzonden 13 februari 2008): Kogerstraat 83 in Den Burg: gedeeltelijk vernieuwen en vergroten van een recreatief opstal (verzonden 13 februari 2008); Kogerstraat 116 in Den Burg: geheel oprichten van een schuurtje (verzonden 13 februari 2008); Willem van Beierenstraat 7 in Den Burg: geheel vernieuwen van een berging (verzonden 13 februari 2008). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschnft bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschni- vmg van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wil wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publleksbalie van het gemeentehuis. Vrijstellingprocedure artikel 11 W.R.O. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan voor het: geheel oprichten van een woonhuis aan de Achter tune 20 in Oosterend. Het bouwplan is in strijd met de ter plaatse geldende bestemmings plan Het conceptwijzigmgsbesluit ligt met ingang van 25 februari 2008 gedurende twee weken ter inzage bij de Publleksbalie van het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn zienswijze kenbaar maken. Wijzigingsprocedure artikel 11 WRO. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij willen meewerken aan uitbreiding van het aantal recreatieve eenheden op het perceel Slufterweg 223. Dit perceel heeft de bestem ming 'kleinschalig recreatieterrein' met 5 recreatieve eenheden. Het gaat nu orr\ een uitbreiding met eén recreatieve eenheid. Deze uitbreiding is mogelijk op basis van artikel 29 van het bestemmingsplan 'Bui tengebied Texel Herziening ex artikel 30 WRO'. Het vrijstelllngsbesluit ligt vanaf 25 februari 2008 twee weken ter inzage bij de Publleksbalie. U kunt tijdens de termijn van inzage legging schriftelijk of mondeling een zienswijze kenbaar maken. Goedgekeurde bestemmingwijziging artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Burgemeester en wethouders maken bekend dat door het College van Gedeputeerde Staten van Noord-Hol land het volgende besluit tot wijziging van de bestem ming is goedgekeurd: 1 Boodtlaan 13 in De Koog; uitbreiden van 28 naar 30 slaapplaatsen van. Dit besluit is genomen op 30 januari 2008, nr. 2008-6251. Met ingang van maandag 25 februari 2008 liggen de stukken geduren de 6 weken ter visie in het gemeentehuis te Den Burg, bij de Publieks- balie. Voor belanghebbenden is het mogelijk beroep in te stellen tegen de goedkeuringsbesluiten van Gedeputeerde Staten, bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag Ukunt een folder aanvragen over de beroepsprocedure via het telefoonnummer van Postbus 51 (0800 - 8051) of via de internetsite www postbus51 nl). Ook kunt u voor meer informatie de internetsite van de Raad van State bezoeken: wwwraadvanstate.nl. Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert wekelijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl, onder Politiek en Bestuur: Agenda's en verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aanmelden bij genoemde balie of via de gemeentelijke plantoelichter (0222)-362185 De voorbereidingsbesluiten liggen met bijbehorende kaarten vanaf maandag 25 februari 2008 ter inzage bij de publieksbalie op het ge meentehuis Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen dit besluit bij ons een bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt. Het bezwaarschnft dient in ieder geval te bevatten: mde naam en het adres van de indiener: de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar, zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit Indien een bezwaarschnft is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzie- ntngenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan gnffierechten geheven MILIEUZAKEN Meldingen 8.40 Wet milieubeheer Bij de gemeente zijn de volgende meldingen op grond van de Wet milieubeheer ingediend: A.H. Bakker, Pontweg 146 te De Koog voor een melkvee/schapenhouderij; Pangkoekhuis, Kikkertstraat 9 te De Cocksdorp voor een pannenkoekrestaurant. Voor deze bedrijven gelden landelijke voorschriften. De bedrijven hoe ven geen milieuvergunning aan te vragen Zienswijze indienen Is met mogelijk. Voor informatie over u'eze melding kunt u contact opnemen met de afdeling Ruimte, team vergunningen. Circuitpark Karting Texel B.V. voor het houden van een N.K. minimotorfietswedstrijd, de Minibike Cup Wedstrijd op 3 mei 2008 op het Circuitpark Karting Texel aan de Akenbuurt 14 te Den Burg; De Oude Trekker en Motoren Vereniging afdeling Texel voor het houden van een oude tractoren meeting met trekkertrekwedstrijden tijdens het Pinksterweekend O.T.M.V. Texel van 10t/m 12 mei 2008 opeen weiland aan de Pontweg achter boerderij Phoenix; Stichting Hoornder Donderdagen voor het houden van de Hoornder Donderdagen op de donderdagen vanaf 3 juli t/m 28 augustus 2008, met uitzondering van 24 juli 2008, in het centrum van Den Hoorn; Stichting Hoornder Donderdagen voor het houden van de Landbouwdag op 24 juli 2008 op een wei land aan de Kleiweg, naast boerderij Sint Donatus, te Den Hoorn; De heer W. Broens voor het houden van het cultureel festival Circus van de geest op 9 augustus 2008 in de schuren van de heer J. Kooger aan de Laagwaal- derweg 34-36 te De Waal. Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de Publieksbalie op het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schnftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. BESTEMMINGSPLANNEN Voorbereidingsbesluiten De Burgemeester van Texel, maakt ingevolge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de Raad van de gemeente Texel op 5 februari 2008 de volgende wijzigingen van een bestemmingsplan in voorbereiding heeft verklaard: Nieuwlanderweg 101 1 Pontweg 160 1 Ongeren 5 1 Nieuwlanderweg 10 Hoornderweg 29 Westerboersweg 8 Westergeest 4 1 Traject Noord-Hollandpad GEMEENTEWERKEN Let op geen inzameling GFT Tijdens het winterseizoen worden de groene containers één maal in de vier weken geleegd. Week 9 van 25 februari tot en 29 februari wordt daarom geen GFT ingezameld. DIGITALE DIENSTVERLENING Bedrijvenloket Op de website vindt u onder het kopje Ondernemen het Bedrijvenloket. Bij het bedrijvenloket krijgt elke ondernemer direct en eenvoudig het juiste antwoord op alle vragen aan de overheid. Waarom een bedrijfvenloket? De overheid wil de dienstverlening voor burgers en be drijven verbeteren. Dat doet de overheid onder andere door te werken aan één loket waar bedrijven terecht kunnen met al hun vragen. Het bedrijvenloket richt zich op wat moet en wat mag. U kunt daarbij zoeken in een database voor vergunningen en vereisten, wetten en regels en subsidies. Verder kunt u direct naar de voor ondernemers relevante websites zoals de Kamer van Koophandel en de Belastingdienst. Het bedrijvenloket is een initiatief van de rijksoverheid. Antwoord© voor bedrijven werkt nauw samen met h/cmcmcmtcm ministeries, andere rijksoverheden, uitvoeringsinstel- tVtNL/VlLN I tN lingen, provincies en gemeenten. Aangevraagde evenementenvergunningen Bekendmakingen De volgende vergunningen voor het houden van een Alle officiële berichten die elke vrijdag in deze krant evenement zijn aangevraagd: verschijnen kunt u ook vinden op de website van de gemeente: www.texel.nl onder het kopje Actueel: VERKEERSZAKEN Verkeersbesluiten Burgemeester en Wethouders hebben ter bevordering van de verkeersveiligheid de volgende verkeersbeslui ten genomen: In Den Burg het instellen van 30 km zone voor de (verlengde) Molenstraat en de Anne Frankstraat, tussen Keesomlaan en Beatrixlaan; In polder Eierland het opheffen van de functie fietspad voor het weggedeelte van de Oorsprongweg, van 200 meter voor de Zanddijk tot het fietspad Zanddijk; Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen één of meer van de genoemde besluiten bij ons een bezwaarschnft indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit Is gepubliceerd. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten- de naam en het adres van de indiener; de dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar; zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voodopige voorziening in te dienen bij de president van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251. 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschnft wordt een bedrag aan gnffierechten geheven. Meer informatie over de verkeersmaatregelen is Ie verknjgen bij de heer D. van Sijp van de afdeling Gemeentewerken, telefoon 06-13225221

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 8