A 3 Cultureel evenement onder meer op Texel Training bruine vloot over natuur op wad m TEXELSE COURANT Enthousiaste reacties op opening stoffenwinkel F amilieberichten VRIJDAG 29 FEBRUARI 2008 VERVOLG VAN PAGINA 1 Café Den Hoorn Duppen en Bos ten slotte vinden dat er in Den Hoorn genoeg horeca is en verwachten geluidsoverlast, stank, rommel en toename van de verkeersdruk. Ongegrond Het college heeft alle aangevoer de-argumenten van tafel geveegd. Geredeneerd wordt dat er voldoen de ruimtelijke onderbouwing is voor het café, verwijzend naar het dorps ontwikkelingsplan, bekend als het Loodsproject. Wat betreft de ver meende inbreuk op het woon- en leefklimaat wordt erop gewezen dat het gebouw nu al als winkel mag worden gebruikt. De publieksaan- trekkende werking daarvan zal niet veel groter worden als het een café wordt, zo wordt verwacht. Een voor waarde in de nog te verlenen hore- cavergunning is dat het café alleen tussen 9.00 en 21.00 uur geopend mag zijn. Het college meent dat ook de parkeerdruk niet veel groter zal zijn dan de parkeerdruk die door een winkel zou worden opgeroe pen. Bovendien is vlakbij (aan de Stolpweg) een gemeentelijk par keerterrein. Ook aan de economi sche uitvoerbaarheid van het café wordt niet getwijfeld, gezien het feit dat het ondermersplan van de initi atiefneemsters door een accountant is bekeken en dat financiering is verstrekt. Ook is volgens het colle ge wel degelijk rekening gehouden met het aangrenzende monument. Het gebouw wordt niet groter of fundamenteel anders en de wel standscommissie is er akkoord mee gegaan. De door de tegenstanders gevrees de aantasting van de privacy heeft onder andere te maken met de ramen die zich op de erfgrens bevin den, maar die ramen zijn er nu ook al. Eventueel zou er ondoorzichtig glas gezet kunnen worden. Twee maten De twee Hoornder horecaonder nemers menen dat van oneerlijke concurrentie sprake is omdat de ini tiatiefneemsters ontheven zijn van de plicht om het verdwijnen van de thans aanwezige woning (financi eel) te compenseren. Dit zou meten met twee maten zijn. Het college redeneert echter dat bij elk geval van woningonttrekking een afwe ging wordt gemaakt. In dit geval is het standpunt ingenomen dat het dorpscafé van meer belang is dan het behoud van de woningvoor raad. Wat betreft de haalbaarheid van het café zeggen b en w dat de aanvraagsters hebben aangetoond dat er genoeg draagvlak is, vooral omdat het dorpscafé door de wijze van exploiteren als aanvulling op de bestaande horeca kan worden gezien. Als het café zou ophou den te bestaan, blijft op het pand een horecabestemming rusten, zodat een andere horeca-exploitant er gebruik van kan maken, echter onder dezelfde voorwaarden: dus openstelling van 9.00 tot 21.00 uur. Dat laatste is voor het college ook het argument om het bezwaar dat er in Den Hoorn al genoeg horeca is van de hand te wijzen. De bestaan de bedrijven gaan later open en later dicht. Schippers van de bruine vloot worden volgende week bij Eco- mare bijgepraat over de natuur in de Waddenzee. Ze krijgen een zogeheten wadden- training van twee dagen waarin ver schillende kanten van de natuur worden belicht. De training komt voort uit het eind vorig jaar vast gestelde Convenant Vaarrecreatie Waddenzee. Een van de doelen van dat convenant is het vergroten van de natuurkennis. 'De schippers krijgen eenzelfde cur sus als hier ook wel eens aan vissers en mensen van de beroepsvaart worden gegeven', aldus Renée Smal van Ecomare. 'Het algemene ver haal is dat de zee meer is dan een plas water waar je overheen vaart. Bij de schippers van de chartervaart besteden we extra aandacht aan didactische training, zodat zij de kennis ook weer kunnen overdragen aan de mensen bij hen aan boord.' Wat ik zeggen wou... Boot gemist Het culturele evenement Licht aan Zee zal op vijf verschillende plaatsen worden gehouden. Van 15 augustus tot 21 september zijn er activiteiten in Den Helder, Wie- ringen, Anna Paulowna, Zijpe en op Texel. Aanleiding voor het eve nement zijn de Tall Ships' Races met als finishplaats Den Helder. De organisatie verwacht dat in deze periode honderdduizenden mensen naar de kop van Noord- Holland komen. Licht aan zee richt zich op pro fessionele kunst, kunsteducatie en amateurkunst. Een woordvoerder: 'Het evenement wordt geen elitair evenement waarbij fluisterend naar kunst wordt gekeken of geluisterd, maar het is een kruisbestuiving tus sen professionele en amateurkunst met deelname van kinderen en vol wassenen aan allerlei workshops.' Het exacte programma is nog niet bekend, maar de organisatie denkt aan tentoonstellingen, theatervoor stellingen, muziekavonden, een kin deratelier, een avond met jonge rap pers en het poëziefestival Dichter bij de Dijk. Het evenement wordt gesubsidi eerd door de gemeente Den Helder (€40.000,-), de provincie Noord-Hol land (€105.000,-) en ook Leader+, het netwerk voor plattelandsontwik keling, heeft positief gereageerd op een aanvraag van €105.000,-. De website ging dinsdag de lucht in. Op zaterdag 23 februari kwam ik om 21.30 uur aan bij de boot in Den Helder en werd niet meer toegelaten. Let wel, met 21.33 uur, niet 21.31 uur, maar 21.30 uur. De deur van de kas sa was al dicht. Nu denk ik met mijn simpele verstand dat ik recht heb op een overtocht wanneer ik om 21.30 uur bij de boot sta, de mensen bij de kassa hadden daar duidelijk andere ideeën over. Dat terwijl de boot zelfs nog een paar minuten heeft gewacht voordat ze vertrokken omdat ze mij wel hadden zien aankomen met de taxi. De volgende morgen zaten er maar liefst drie personen aan de kassa die precies van het voorval op de hoogte waren, hoe toevallig. Ze waren blijk baar toch bang dat een terecht boze cussie te vermijden, wordt daarbij klant verhaal zou komen halen. Het excuus dat zij gaven, was dat de poorten al aan het sluiten waren. Maar in de dienstregeling staat afvaart om 21.30 uur, er staat niet aanwezig om 21.25 uur wegens eerder sluiten van de poorten! En als het nu op een wil lekeurig ander tijdstip was geweest, dan wacht je een uurtje en neem je de volgende boot, maar dit was de laatste! Buiten dat ik mijn medicijnen niet bij mij had gelukkig heb ik dat overleefd moest ik ook nog een hotel nemen, €73,- in Land's End. Beste TESO, dank u wel. Dit is geen reclame voor het vriendelijke karakter van Texel. Menno Terpstra, Amsterdam In een reactie op bovenstaande bnef laat Rob Wortel, directeur van TESO. weten dat de knop om de klep dicht te doen en de brug op te halen om 21.30 uur wordt ingedrukt. Om dis- gewerkt met de atoomtijd. Op het moment dat de knop werd ingedrukt, stond de heer Terpstra er volgens Wortel nog niet. 'Misschien dat de daarna gearriveerde man dacht dat er nog niks gebeurde, maar de pro cedure die een paar minuten duurt, was al in gang gezet en wordt dan met meer gestopt.' Wat ik zeggen wou... VERVOLG VAN PAGINA 1 Arrestant Er waren meerdere ooggetuigen die hebben gezien dat de agent met opzet zijn voet uitstak.' Op de web site van de Texelse Courant staan twee anonieme reacties die het ver haal van de jongen bevestigen. Eén van een ooggetuige en één van de jongen die op de rug van zijn vriend zat. Politiechef Jan Kamperman wil inhoudelijk niet op het verhaal ingaan. 'Wat ik wel kan vertellen, is dat de jongens op de politieagenten kwamen afgestormd. Ze waren aan het provoceren. Wie er fout zat, laat ik in het midden, maar er was wel meer aan de hand dan wat de jon gen op de website vertelt.' Volgens de 18-jarige jongen hebben zijn vrienden om de naam van de agent gevraagd, maar die wilde de agent niet geven. Kamperman: 'Als een politieagent aan het werk is, hoeft hij zich niet te legitimeren als in, mits hij zijn naam zou zeggen. In de steeg zei hij tegen mij ik vorder burgers daar om vragen. Alleen als je nu weg te gaan anders pakken we hij als agent in burger aan het werk is, moet dat, maar dat was niet zo. De agenten droegen hun uniform.' Desondanks was het voor de 18- jarige jongen reden om de betref fende agent opnieuw om zijn naam te vragen toen hij hem, samen met zijn vriend die zijn knie had bezeerd, tegenkwam in de nacht van zater dag op zondag. 'Wij hebben het recht zijn naam te weten, zodat we wat kunnen doen tegen de actie van 10 februari. De agent wilde zich echter alweer niet identificeren en begon gelijk met woorden als rot op. Wij accepteerden dit niet en ik vroeg hem herhaaldelijk zich te legitimeren. Dit zonder veel voor uitgang. Vervolgens zei de agent kom mee naar de steeg, dat was de steeg vanaf de taxistandplaats naar de Dorpsstraat. Ik stemde daarmee je op voor openbare dronkenschap. Dat was belachelijk want ik was niet dronken en dat heb ik hem verteld. Nadat ik dat zei vorderde hij me nog een keer, maar ik bleef zeggen dat ik het recht had om zijn naam te weten. Bij de derde vordering werd ik in de boeien geslagen en meege nomen naar het politiebureau in Den Burg. Daar ben ik in de cel gezet. Er is mij geen telefoongesprek aan geboden. Ik moest daar van 3.00 tot 9.00 uur zitten voordat ik een verklaring af moest leggen. Daarna mocht ik weg en nu knjg ik dus, zoals ik in het bericht in de Texelse Courant lees, een bekeuring. Dit is toch meer dan belachelijk.' Er is geen alcoholtest bij de jon gen afgenomen. Kamperman: 'Dat is niet nodig bij openbare dronken schap. Het gedrag van iemand is voldoende om een bekeuring uit te delen of hem mee te nemen naar het politiebureau.' Hij betreurt het dat dit via de krant wordt uitgevoch ten. 'Dit was allemaal niet nodig geweest als de jongen naar het poli tiebureau was gekomen. Dan had den we hierover kunnen praten. Ik ga hem bellen en voorstellen zo snel mogelijk een afspraak te maken.' Redoute (3) Beste Marcel Wernand, Ik heb zeer genoten van 't sprookje van Vrouw Wag- gelmans en de uit haar brein ontsproten oplossing Pontweg naar Redoute toen zij sprak dat het zo moet zoals nu is gecreeerd want toen ging het gelijk verkeerd Nu botsen daar de auto's van koploper tot steert daar heeft zij voor geleerd verdient daarmee een boterham doorgaans ook goed besmeerd Volgens mij heb jij je gram heel leuk geëtaleerd maar hoe je het ook wendt of keert Vrouw Waggelmans doet het nooit verkeerd Dus of je protesteert en wat je ook probeert 't is boter aan de galg gesmeerd en gapen tegen een groot peerd Ik heb er van geleerd dat een gare je kan schenken wat je normaal niet kunt bedenken. Met humorvolle groeten, Flons J. Parlevliet sr.. Den Hoorn. De schippers krijgen les in het ont staan van het waddengebied, het leven op de wadplaten, de gevol gen van vervuiling en het belang van regels. Ook wordt aandacht besteed aan bijzondere natuurlij ke verschijnselen (bijvoorbeeld het lichten der zee) en krijgen de schip pers te horen hoe ze zich het beste op het wad kunnen gedragen. Het convenant gaat er vanuit dat zij hun schepen zo laten droogvallen dat de natuur niet wordt belast. De cursus wordt door Ecomare en de Vereniging voor Beroepscharter- vaart aangeboden. Zij hielden vorig jaar al bij wijze van proef een wad dentraining en dat beviel volgens de organisaties goed. Er zijn volgende week circa twintig schippers van de bruine vloot aanwezig. Die bestaat in totaal uit zo'n 500 schepen waarvan 65 procent lid is van de Vereniging van Beroepschartervaart. De sche pen hebben jaarlijks zo'n anderhalf miljoen passagiers aan boord. VERVOLG VAN PAGINA 1 toen het meisje een relatie kreeg. Tijdens de zitting las Westdorp een Sexueel misbruik verklaring van het 17-jange slacht- offer voor. 'Ik was in één klap vol- niet alleen in de vrachtwagen, maar wassen. Ik heb nog steeds last van ook op het toilet van de TESO-boot en bij de man thuis. Eenmaal waren beiden zich wild geschrokken, toen de vader van het meisje langsreed in zijn truck en toeterde. Zij lag toen op schoot bij de man. 's Avonds was haar vader er thuis wel over begonnen, maar dit had niet tot het einde van het seksueel misbruik geleid. De verdachte stelde dat hij door zijn vriendin en schoonvader was gewaarschuwd voor zijn gedrag. Hij ontkende het meisje te hebben bedreigd. Wél had hij haar gevraagd te zwijgen. Hij was bang voor ont slag en een jarenlange gevangenis straf. Volgens de rechter hebben beiden twee jaar lang een groot geheim gehad. Het was uitgekomen VERVOLG VAN PAGINA 1 IJshockey Beide teams moesten wennen aan de gladde ondergrond. Naarmate de wedstrijd vorderde, werd het spel aan beide kanten beter, met een licht voordeel voor The Red Tigers die vaker bij het doel kwamen van hun tegenstander. Een minuut voor tijd viel de beslissing. Een speler van The Red Tigers schoot de bal (er werd vanwege de veiligheid niet met een puck gespeeld) in het doel van De Hockeystokkies. Geen goed begin voor deze laatste ploeg. Spe ler Teun Eelman: 'IJshockey is best wel een moeilijke sport. Ik had wel eens geschaatst in Alkmaar, maar het viel tegen. Ik vond het wel heel leuk om te doen. Als ijshockey een sport wordt op Texel, zou ik er mis schien wel op willen.' Vanwege tijdgebrek konden niet alle wedstrijden worden gespeeld. leder team kwam twee keer in actie. Alleen The Red Tigers wist twee keer te winnen en werd uitgeroepen tot winnaar. Sommige kinderen kon den er na afloop geen genoeg van krijgen en trainden nog even door met de spelers van ART-ICE Fly ers. Connie Joling van Sportservice Texel was na afloop tevreden. 'Ik weet niet of we ijshockey gaan aan bieden. De kinderen moeten eerst goed leren schaatsen. Ik ga uitzoe ken wat we daaraan kunnen doen.' een vies gevoel. Ik mis het vracht wagenleven. 't Was verwarrend. Het rijden was leuk. Mijn vader is ook in de problemen gekomen omdat hij een collega was. Mijn eigenwaarde is compleet kapot. Mijn leuke eer ste keer is door hem afgepakt. Hij is gewoon een oude man.' Aldus enkele citaten uit de verklaring van het meisje, dat nog steeds met problemen worstelt. Ze is in behan deling bij diverse instanties en ook op school gaat het niet goed. De verdachte reageerde met de woor den: 'Ik kan het niet goedpraten. Ik schaam me.' De officier van justitie haalde in zijn requisitoir fel naar hem uit. 'U bent berekenend en respectloos geweest. U hebt misbruik gemaakt van haar passie voor vrachtauto's. Er past geen enkel excuus, ook gezien het leeftijdsverschil. Het was allemaal ter bevrediging van uw eigen lustgevoelens. U hebt de jon ge tiener enorm veel schade berok kend en ook veel leed veroorzaakt in de familie van het meisje.' Zijn advocaat, M. Berbée, betwistte de feiten niet. Wel vond hij de straf eis iets te hoog, ook omdat het meisje eveneens het initiatief zou hebben genomen. De advocaat van het slachtoffer, mevrouw J. Groot, vroeg als voorschot €5500,- smar tengeld voor haar cliënte. Lekker snuffelen tussen stoffen, kleding op maat laten maken, een cursus naaien, het is vanaf zaterdag allemaal mogelijk in 't Bonte Biesje. Om 10.00 uur gaan de deuren open van de nieuwe stoffenwinkel aan het Achterom 55 (naast de Aldi) in Den Burg. Daarmee gaat een lang gekoes terde droom van eigenaar Ineke van Beek in vervulling. Voorbijgangers zijn dolenthousiast over 't Bonte Biesje. Lange tijd was er geen stoffenwinkel op Texel en aan de reacties die Van Beek krijgt, is te merken dat die werd gemist. 'Laatst was mijn zoon voor de winkel aan het werk. Een vrouw vroeg wat voor soort winkel het werd. Toen mijn zoon vertelde dat het om een stoffenwinkel ging, zei ze Yes!' Van Beek liep al jaren rond met het idee een stoffenwinkel te beginnen. 'Met de winkel maak ik van mijn hobby mijn werk. Ik mocht als kind al graag handwerken. Op de lagere school nam ik werkjes altijd mee naar huis omdat ik door wilde gaan.'. Ze volgde de modevakschool en gaf naailes aan tienermeiden en kléine groepen dames. Ook voor haar kinderen heeft ze veel gemaakt. 'Als ik een broek naaide, breide ik er ook een trui bij. Zo leuk vond ik het om te doen.' In 't Bontje Biesje liggen de modebla den Bizzkids, F.I.M.I. en Trendz met patronen. De stoffen van de kleding die de modellen in de bladen dragen, verkoopt Van Beek allemaal. Ook heeft ze showmodellen van verschillende kledingstukken uit de tijdschriften zodat klanten kunnen zien hoe de stof valt bij een bepaald model. Daarnaast verkoopt ze fournituren, repareert en verandert ze kleding (bijvoorbeeld het verstellen van een broek), tekent patronen, maakt maatkleding, ont werpt kleding en levert borduurwerk, zoals logo's op bedrijfskleding in samenwerking met Printex. In dc winkel staan drie naaimachines die klanten kunnen gebruiken. Ook worden de machines gebruikt voor naailessen en workshops. 'Ik geef les aan groepen van maximaal zes per sonen. Zowel aan beginners als aan gevorderden.' Ze zou het heel leuk vinden als er jongeren op de naailes sen afkomen. 'Door te naaien kun je je eigen kledingstijl creëren. Een aantal meiden heeft al laten weten geïnteresseerd te zijn in naailessen omdat ze naar de modevakschool wil len. Ook jongens zijn van harte wel kom. De grootste modeontwerpers zijn immers mannen.' Daarnaast geeft ze workshops. 'Men kan bijvoorbeeld kleine cadeautjes voor baby's maken. De workshops zijn ook geschikt voor kinderfeestjes. Kinderen kunnen bij voorbeeld een kussen oppimpen.' De winkel straalt gemoedelijkheid uit. Iedereen is van harte welkom om een kijkje te komen nemen en voor raad en advies. Klanten die zaterdag voor 15,- aan stoffen kopen, krijgen een aardigheidje. De winkel is op maan dag, woensdag en dbnderdag geopend van 8.30 tot 17.30 uur, op vrijdag van 8.30 tot 21.00 uur en op zaterdag van 8.30 tot 17.00 uur. Telefoonnummer: 310300. Een goed begin van de maand maart: koop een Qnipp-abonnementen- kaart! Vijf keer knippen voor de prijs van vier keer. Kom vanavond nog en profiteer! Waalderstr. 15, tel. 312227. Ook voor een fraaie én de gelijke schuur, schutting of poort: Timmerman Piet Laan, tel. 322100. Andijker mannenkoor concert samen met Broek op langedijk en Texel 2 maart 15.15 uur Herv. kerk, Den Burg, toegang €5,-. Spinbaanmarkt15Aopen van dinsdag t/m zaterdag van 12 tot 16 uur. Daar vindt u wat u zoekt zoals kasten, tafels en stoelen, tv-meubels, de laatste 3 kl. tv's p.st. €32,50, di verse glazen en kop en schotels, mooie houter bar, lampen, rolcontainers, koelcel, bureaus en kan toorinventaris. Uitzoeken De Koog-Texel Feest bv. Evenementen, single party, verjaardag, bruiloft, beurs, enz. van 10tot 1000 personen. Info: 0222- 327303 of 06-22929048. sjanstexel@hotmail.com. www.texeltoerist.nl. Met de meest actuele evene- mentenagenda Twee rechterhanden? Wij zijn op zoek naar ad viseurs en .NET ontwikke laars. Kijk voor de vacatu res op http://vacatures, snelstart.nl Te koop Leylandi haag coniferen 1.50 tot 2 mtr. a 6.50. Ook kunt u door ons de klus laten klaren. 1 jaar garantie. Theo en Nico boersen. tel 318 238, Schorrenweg 32 www.reu- zenaardbei.nl Uitreiking Texelse On dernemersprijs 2008 op woensdag 19 maart in "Stayokay" vanaf 19.30 uur. Ayurvedische massage, of beh. van rug-, schou der-, nekklachten. Massa getherapeute Klazina v/d Knaap, 06 54202323. Workshop Tiffany Glas in lood. Verkoop sieraden Tiffany panelen,info 06- 40512421. Ongelofelijk! Zo'n klein .nensje. Dolgelukkig zijn wij mei de gebooi-te van oi\2e A^oos Willem Flendnk 24-02-08 4430 gram Michel en Willemijne Blaawboei'-Keijzer De 'Ruyterstnoat 115 1792 AN Oudeschild Voor bezoek graag even bellen: 0222-313256 Deze Mop ziet morgen Abraham! Gevraagd voor het sei zoen: enthousiaste me dewerkster, 15-17 jr. Semke Delicatexel, tel. 317717 b.g.g. 317794. Restaurant 't Pruttel huus in De Koog. iedere dag geopend vanaf 16.30 uur. Tel 0222-317586 Gezocht: kamer in Alk maar vanaf 1 aug. 2008. Tel. 322114 na 18.00 uur. Bowlen en steengrillen gaan prima samen. Bow ling de Koogel, tel. 0222- 317586. Weer eens wat anders chocolademasker. BEAU- TYCARE 4U 0651501894 magda de boer. Schaatsen zonder ijs? Dat kan op de kunststof ijsbaan op Vakantiepark De Krim! Schaatshuur a 5,00 pp. Meer informa tie: 0222-390112 of www. krim.nl Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer. Oosterend, tel 0222- 318221. Cursus digitale fotogra fie. Foto's bewerken en verzenden bij u thuis op uw eigen pc. Daan Koop man. 310973 Watersport Texel (Oude schild): de nieuwe col lecties van Gaastra en HH zijn binnen! Bestel nu het jubileum boek! Tot 1 maart €19,95. www.100jaarexcelsior.nl. Tel. 316218(Karin Keijser)/ 318946 (Jan Brouwer). De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. DROS BAKKERIJ Kogcrsiraal 44 Den Burg Uw bakker op de hoek Te koop broedmachine vol aut.+1 idem halfaut z.g.a.n pr n.o.t.k. Tel 317522. Aankomende week: 1 sesam volkoren van €1,99 voor €1,00 paasstol 750 gr. van €3,50 voor €2,00 Auto Service Centrum, Maricoweg 3. tel. 315588. Wij repareren elke pc on geacht herkomst en type, TCA Maricoweg 37a. Gevraagd voor het sei zoen: enthousiaste me dewerkster. 15-17 jr Semke Delicatexel, tel. 317717 b.g.g. 317794. Voor uw feestje, groot of klein, moet u in Bowling De Koogel zijn. Tel. 0222- 317672. Bowling De Koogel - het adres voor een gezellig avondje uit! Tel 0222- 317672 Mannenkoor "de Lof- stem" Broek op Langedijk samen met Andijk en Texel 2 maart 15.15 uur Herv. kerk, Den Burg, toegang €5.-. Gitarist gezocht voor een funky band (in oprichting. Muziekstijl: pop/soul/funk. Band bestaat al uit: drum, basgitaar, 2 x sax, zange res. Zin om.te spelen? Bel Gratis af te halen, de nieuwe houtcatalogus 2008, Tuincentrum v/d Werve, tel. 312925. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 4 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19. De Koog. telefoon 0222- 317215. Hjji *-01) Wcznupylc Husqvarna. Kettingzagen v a. €179,- Heggenscha- ren v.a. €179,-. Bos- en taludmaaiers v.a €389,-. Tatenhove BV. IJsdijk 11, Voor al uw schilderwerk binnen en buiten: Schil dersbedrijf Eschweiler Tel. 315032. Het slotracecircuit is elke zat-, zon- en woensdag middag open van 14-17 uur. Meer informatie 0222- 390112 ofwww.krim.nl Tot ziens op De Krim! Gebakken zeetong, in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor re servering, 319310. Restaurant Bos en Duin. Vergader-, cursus- of hobbyruimte. Max. 30 personen. Hij is er weer, de nieuwe dikke houtcatalogus! Met nieuwe producten, o.a. Tuinhuisjes, sauna's, speeltoestellen, schut tingen, etc. Haal urn snel! Tuincentrum v/d Werve, 312925. www.texelsecourant.nl voor het dagelijkse Texel se nieuws. Baby geboren? Huur een ooievaar voor in de tuin voor €1,25 per dag (€12,50 borg) bij Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel 362600. Bowlen en uit eten gaan prima samen' Bowling De Koogel en Restaurant 't Pruttelhuus voor uw com pleet verzorgde avond. Tel. 0222-317586. T.K. aangeb: alu. schuif pui met thermopane, 206x195.5m. Tel. 315557. www.printservicetexel. nl Stickers, belette ring, textieldruk Tel. 06- 10711115. TCA, Kras en Win actie. Kom snel langs. Inboedel opruimen? Tijd voor Fase 2! Ik kom graag even kijken en bied een schappelijk prijsje voor "goed klein spul" Tel: 6 maart zijn er jonge kip pen, bestel nu. Bel klaas de Ridder, 319497. I exelaartjes Haircare Californië Anja Watersport Texel (Oude schild) wetsuits en ly- cra's nu 20% korting! Mannenkoren concert 2 maart 15.15 uur Herv. kerk, Den Burg, toegang €5,-. Zwarte Markt zondag 9 mrt. voor €16,- pp Tel.31555 of texeltours. nl Woensdag 19 maart Dag van de Texelse Onder nemer in Stayokay van 10.30-18.00 uur. INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6,00 tot en met 3 regels Per regel meer: €2,00 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14,50 excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Voor al uw aftimmer- werk/interieurbouw: Timmerman Piet Laan, tel. 322100. Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Verder kunt u vijf dagen per week zonder afspraak terecht. De Koog, tel. 317575. Uitreiking Texelse On dernemersprijs 2008 op woensdag 19 maart in "Stayokay" vanaf 19 30 Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining. Nikadel 60, De Koog, tel. (0222) 317333. Diverse maten Gitarist gezocht vooreen funky band (in oprichting. Muziekstijl: pop/soul/funk. Band bestaat al uit: drum, basgitaar. 2 x sax. zange res. Zin om te spelen? Bel Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Taxi nodig? Bel Taxi At tent. 0222-320020,24 uur per dag bereikbaar. Aanbieding! Zaterdag hy acinten 3 per pot van €2,50 voor €0.95. Bloemisten Bert van der Wal. Ga goed verzorgd de winter door Declaré voor de kwestbare en gevoelige huid. Beauty in Balance. Irma de Wit, tel. 319859. Woensdag 19 maart Dag van de Texelse Onder nemer in Stayokay van 10.30-18.00 uur. Droog haardhout. Eelke Kloosterman, 06 55341347. Nieuws van Texel? Nu dagelijks nieuws op www. texelsecourant.nl Te huur: 2 kamerapparte ment in De Koog. Tel 06- 52612910. Oud geld? De KNRM is er blij mee! Bel W. Grisnigt, tel. 312299. Mannenkoren concert 2 maart 15.15 uur Herv. kerk. Den Burg, toegang €5,-. w.w.witexe I sea u tb pa q i 'n aHl 11 Caprotech anti- roest producten. 06-20638668. Satelliet Service - Stiehl De Waal 311 777. Nu ook dagelijks het laat ste nieuws op www.texel- secourant.nl

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 3