Boete en ontslag voor trainer Koorn Winteranimal in Dennen Hoge vervoerskosten baren Texel'94 zorgen Anita Schiphorst opent De Haarzaak Texelse Mandy als fotomodel TEXELSE g CouRANT 'Ik wil het mooiste uit mensen halen' ■j}3 Rerkdiensten Medische zorg HulPver'enme 111 oud Papier Radio Texel 1Q6.1 De voorkant van de modebrochure met in het midden Mandy Bosma. Dijker en Moree opnieuw op dreef De Texelse jeugd deed volop rr Bijzondere beesten wemelden zaterdag volop in de Dennen. Geen echte, maar van kunststof en door handboogvereniging Eilandschutters geplaatst. De handboogvereniging hield voor de derde keer een zogeheten Win teranimal. De deelnemers liepen een parcours door het bos, waarbij onderweg op 36 doelen moest wor den geschoten. Die varieerden van een twee meter hoge beer en een steenbok tot kraaien, een eekhoorn en een uiltje. Er deden 174 hand boogschutters mee, onder wie 18 Texelaars. Zij wisten een paar goede scores te halen. Henrike Andresen, Mark Wiering en Aad van Gils werden elk tweede. Andresen in de categorie dames recurve, Wiering in de klasse jeugd longbow en Van Gils in de categorie heren recurve. In die laat ste klasse eindigde Frans Schrama als vijfde, Ben Oostra als zesde en Bouwe Kuipers werd achtste. Bart Oostra en Joop Seepma pakten de tiende en elfde plaats. Bij de heren longbow was de con currentie groot. Jan Prins, normaal goed voor een notering in de top drie, eindigde op de 20ste plaats en was daarmee de beste Texelaar. Kees Bakker pakte de 26ste plaats en Jan Boyen Rienks, die voor het eerst meedeed, werd 40ste. Willem Vlas eindigde op 47ste plaats. Eva- line van Weerlee werd elfde bij de dames longbow. Bij de jeugd longbow legden Maikel en Patrick Smit beslag op de zesde en tiende plaats. Patrick Smit deed mee met een zelfgemaakte boog. In de klasse recurve eilandjeugd pakte Jesse Ellen de eerste plaats. Hij werd gevolgd door Bas Mulder, Esther van Gils, Peter Mulder, Wil lem Keijzer en Sanna van Gerven. Volgens de deelnemers was het parcours leuk, afwisselend en soms moeilijk. Dat laatste gold vooral voor een laagvliegende roofvogel die vanaf de tweede verdieping van het uitkijkpunt op Fonteinsnol moest worden geraakt. Arend Dijker en Piet Moree zijn op dreef. Na vorige week al te heb ben gewonnen, schreven ze deze week ook de achttiende speel ronde van Klaverjasclub Den Burg op hun naam. Fenny en Rob Cas- pers scoorden eveneens hoog en verstevigden daarmee hun eerste plaats in het algemeen klasse ment. Na een hoge score volgt meestal een terugslag. Arend Dijker en Piet Moree hadden daar deze keer echter weinig last van. Weliswaar was het puntentotaal wat minder uitbundig dan vorige week, met vier constante partijen werden toch 7216 punten gescoord. Dat was net voldoende voor de rondewinst. Een verdere verbetering in het klassement zat er niet in, het tweetal staat nog steeds zevende. Jelle Wiersma speelde voor het eerst sinds weken weer met vaste maat Sjaak Sipsma en dat wierp meteen vruchten af. Het duo begon sterk en scoorde in het eerste spelletje bijna 2000 punten. Daarna namen ze wat gas terug, maar de scores bleven ruim boven het gemiddelde. Uitein delijk behaalden ze precies 7200 punten. In het algemeen klassement blijven zij op de veertiende plaats staan. Fenny en Rob Caspers wisten hun leidinggevende positie verder te ver stevigen door de derde plaats te pakken. Zij begonnen zeer matig, maar drie opeenvolgende scores van boven de 1900 zorgde toch nog voor 7180 punten. Zij behouden de eerste plaats in het algemeen klassement. Bart Weijdt en Willem Koomen hebben een paar weken in de hoek gezeten waar de klappen vallen. In deze ronde liepen de zaken eindelijk weer eens naar wens. Na een sterke opening en twee goede partijen in het vervolg was het jam mer dat het in de laatste partij nog stagneerde, anders was de ronde winst een feit geweest. Nu werd met een score van 7038 punten de vier de plaats behaald. Zij stijgen wel van de negende naar de achtste plaats in het algemeen klassement. Het gemiddelde was met 6422 punten eindelijk weer eens van hoog niveau. Er werden 34 marsen gespeeld. Wendy van Elk wint menwedstrijd Wendy van Elk heeft zondag in manege Akenburg de vijfde wed strijd om de Jaap de Graafbokaal gewonnen. In de zwaarste (L- jklasse kreeg ze 99 strafpunten, slechts drie minder dan Petruska Timmer en zes minder dan Alphi- ne Bakker en Gerrit Westerlaken, die de derde plaats deelden. In de B-klasse was de strijd zo mogelijk nog spannender. Linda Koolhof won met 107 strafpunten. Kim Kooger had er slechts één meer en werd tweede. In het alge meen klassement neemt Van Elk nu de tweede plaats in, achter Hans Boom. In totaal waagden negentien menners zich aan de dressuurproef. De verrichtingen werden gejureerd door Nico Pronk. Hij vertelde na afloop erg te hebben genoten van de proeven en het enthousiasme en de gemoedelijkheid van de deelne mers. Pronk had enkele tips om hun prestaties nog wat te verbeteren. De zesde wedstrijd om de Jaap de Graafbokaal wordt zondag 30 maart gehouden. Op het programma staat dan een vaardigheidswedstrijd (met de bekende kegeltjes). Algemeen klassement: 1 Hans Boom, 189 strafpunten. 2.Wendy van Elk, 200; 3.Piet Beers, 210,5; 4 Gemt Wester laken, 220; 5 Petruska Timmer, 220. Trainer Martin Koorn van Texel'94 moet de KNVB een boete van €250,- betalen omdat hij zijn func tie heeft uitgeoefend zonder over de benodigde papieren te beschik ken. De vereniging is eveneens schuldig bevonden en aangesla gen voor een bedrag van €150,-. Los daarvan staan de financiële zorgen nu vervoersbedrijf Haulo ermee is gestopt en voor de ruim 200 uitwedstrijden noodgedwon gen een veel duurder alternatief moet worden gezocht. De perikelen rond Koorn, die onlangs aankondigde aan zijn laatste sei zoen als trainer bezig te zijn, komen als een complete verrassing voor Texel'94 en Koorn zelf. 'Toen hij nog profvoetballer was, heeft Martin zijn diploma Oefenmeester 2 gehaald. Daarmee mag je een club als de onze trainen. Maar die papieren blij ven alleen geldig als je elk jaar licen- tiepunten vergaart. Dat kan door bijvoorbeeld cursussen te volgen of proeftrainingen bij de KNVB te ver zorgen. Martin wist dat niet', vertelt voorzitter Werner van der Meer. Texel'94 moet niet alleen een boete betalen, maar heeft ook te horen gekregen dat de vereniging vóór 1 maart over een gediplomeerde trainer moet beschikken. Van der Meer: 'Een onmogelijke situatie. We hebben al een opvolger voor Mar tin, Ben Jansen, maar die is pas na de zomer beschikbaar. En iemand anders vind je op die termijn natuur lijk met. Noodgedwongen hebben we Martin een ontslagbrief gestuurd. Verder wachten we maar af wat de Veel grotere zorgen heeft de voorzit ter over de situatie die is ontstaan nu Haulo is gestopt. Het bedrijf uit Sint Maarten zorgde al jaren voor het vervoer van de Texelse teams aan de overkant. Dat gebeurde, bin nen bepaalde cirkels, voor een vast bedrag. Bij elkaar spelen de voetbal lers van Texel'94 tussen de 200 en 250 uitwedstrijden per jaar. Alternatieven zijn veel duurder, ont- KNVB doet.' Koorn, die deze week vakantie viert, blijft wel als speler actief. 'Als speler mag hij ook aan de training mee doen. Maar hij mag dus geen aan wijzingen geven', lacht Van der Meer, die er niet zo zwaar aan lijkt te tillen. Saillant detail is overigens dat Koorn, zonder geldige papieren, het eerste team wél naar de gedeelde kopposi tie heeft geleid. dekte het bestuur nadat het alle vervoersmaatschappijen op Texel en in de Kop van Noord-Holland om offerte had gevraagd. 'Het verschil is tussen de zestig en zelfs honderd procent. Dat betekent dat we per jaar geen €20.000,-, maar €35.000,- tot €40.000,- kwijt zijn', becijfert de voorzitter. Spelers of hun ouders laten rijden, is geen goede oplossing, vindt hij, zeker niet voor de jeugdteams. 'We zijn ooit met Haulo in zee gegaan om de veiligheid en continuïteit te waar borgen. Niet elke ouder vindt het prettig dat zijn kind met een ander meerijdt. Bovendien heb je zeker drie auto's per team nodig. Dat geeft een hoop geregel. Bovendien kom je in problemen als op het laatste moment een ouder afhaakt.' Om de problemen te bespreken, belegt Texel'94 woensdag 12 maart een extra ledenvergadering. De aan wezigen moeten bij voorbaat reke ning houden met een voorstel de contributie flink te verhogen. 'We organiseren al heel veel activitei ten om geld te sprokkelen. Veel meer mogelijkheden hebben we niet. ledereen heeft het altijd over ons toernooi, dat zo groot is opgezet en overlast veroorzaakt. Maar dat doen we niet voor onze lol, het is pure noodzaak. Die inkomsten zijn keihard nodig. Eén zeperd en dan hangen we.' In het algemeen klassement leiden Rob en Fenny Caspers met een voorsprong van een kleine 600 pun ten op Bas Tromp en Frans Stark. Rob Stapersma en Erik Boogaard staan nu derde. Zij hadden een bij zonder slechte avond en moesten de leiding in de tweede penode overdoen aan Tromp en Stark. Met nog vier spellen te gaan. is hun achterstand 560 punten. Ook Arend Dijker en Piet Moree zijn met een achterstand van bijna 800 punten nog met helemaal kansloos. Randstad eilandcompetitie Programma dinsdag 4 maart Veld A: 19.00 Smash PK-Schouw. Bremak. 1 19.45 Bremakk. 1-Smash'68 Schouw. 20.30 Cocky's-Autocentr. Bremakk.2 21.15 Bremakker 2-Vlinderw Paal 28 22.00 NIOZ 1 -Paal 28 Vlinderwinkel Veld B: 19.00 Spar-NBC Wessels 19.45 Wessels-lnterieurbouw Rabo 20.30 Pilaar-Rabo Interieurbouw 21.15 Ecotiem-NIOZ 2 AH 22.00 RAB-AH NIOZ 2 Veld C: 19.45 Bar Sportief-De Boer Otto's 20.30 De Waal-Jozefschool De Boer 21.15 Timmer's-Klif 23 De Waal 22.00 Krim-De Rog Klif 23 Wedstrijdleiding: Interieurbouw Texel en Gertha (tel. 322434) Uitslagen: Otto's Tweewielershop-De Krim 1-2. Mantje- Rabobank 3-0. Bouwcenter RAB-Wessels Ontwerpt 0-3; Smash '68-Spar Oudeschild 3-0; Schouwstra Transport-Foto de Waal 1- 2; NBC Eelman Partners-Jozefschool 1-2; Slagenj lepe de Boer-Timmer's Bakkenj 1-2; Sportshop Texel 1-Bar Sportief 3-0. Thuiswedstrijden teams Tevoko Na de gevoelige nederlaag van afgelopen week treden de dames van volleybalvereniging Tevoko zaterdag in sporthal Ons Genoegen aan tegen middenmoter Simokos 2 uit Bovenkarspel. In de uitwedstrijd speelde de erg jonge tegenstan der zeer opportunistisch. Met zowel harde sprongservices als geplaatste floaterservices werd Tevoko onder druk gezet. Toch werd het destijds 1-3 voor de Texelse dames, die er veel aan gelegen is opnieuw te winnen en zo de aansluiting met de top te behouden. De seleclie van Tevoko is compleet. De heren van Tevoko spelen dezelf de middag de topper tegen mede titelkandidaat LOS'82. Bij winst op deze concurrent bedraagt de ach terstand op koploper Ardea nog maar één punt. Aangezien LOS'82 en Ardea elkaar ook nog treffen, blijft Tevoko in dat geval kansrijk voor de titel. De dames bijten zaterdag het spits af. Hun wedstrijd begint om 13.30 uur. De heren komen om 15.00 uur in het veld. Enthousiast aanmoe digende supporters zijn bij beide wedstrijden zeer welkom. 'Ik wil hei mooiste uit mensen halen. Dat klanten hier de deur uitstappen met een kapsel waarvan ze het gevoel hebben dat het bij ze past. Een coupe die ook de dag erna nog in vorm is en die ze thuis zelf in model kunnen houden.' Aandacht voor de klant en een persoonlijke benadering staan voorop bij Anita Schiphorst, die in Den Hoorn kapsalon De Haarzaak heeft geopend. Een carrière als fotomodel, welk meisje droomt daar niet van? De 19-jarige Mandy Bosma uit Den Burg hoeft er niet meer over te dromen, de Texelse prijkt voorop de modebrochure van de nieuwste kle dinglijn van Harry Horse Summer. 'Ik ben ervoor gevraagd. Het contact kwam tot stand via een vrouw die ik ken via internet. Ze belde op dat ze een model zocht met bruin naar, of ik een paar leuke foto's wilde opstu ren. Die heeft ze aan een commissie laten zien en die vond het erg leuk. Vorig jaar augustus ben ik naar een manege in Lisserbroek geweest.' Dat was voor de zomercollectie van dit jaar. drie weken geleden zijn de foto's gemaakt voor de nieuwe wintercollectie. De folder wordt lan delijk verspreid met verschillende magazines voor paarden, zoals Bit en Ros. Het is voor Mandy. die met haar paard aan dressuur en cross doet, niet het enige modellenwerk. Ze poseert ook voor reclamefoto's Kapster Anita Schiphorst brengt in salon De Haarzaak hel haar van echtgenoot Prank m model. Aan ervaring geen gebrek voor de kapster die kan bogen op een inter nationale carrière. De van oorsprong Zwitserse werkte onder meer in kap salons in Zürich en Londen. En vóór Anita met echtgenoot Frank, zoon Tobias en dochter Jolijn de oversteek naar Texel maakte, huurde ze veertien jaar lang een stoel in een gerenom meerde kapperszaak in Leiden. Ze bouwde er een grote en trouwe klan tenkring op. Hoe hecht die relatie is, blijkt uit het feit dal binnenkort een bus vol oude klanten op Texel neerstrijkt, om het haar door Anita te laten wassen, knippen, drogen of permanenten en uiteraard even bij te praten. Wat is haar geheim? Ani ta: 'Het begint met goed luisteren naar de klant. Iemand van vijftig jaar heeft bijvoor beeld andere wensen dan iemand van twintig. In mijn salon word je ook in de watten gelegd. Bijvoorbeeld met een hoofdmassage, zodat je lekker gaat ontspannen. Heel belangrijk is de verzorging van het haar.' Hiervoor werkte ze met producten van het merk Fuente, een nieuwe lijn sham poos en conditioners die het haar reinigen, verzorgen, herstellen en een vitale glans geven. Fuente Tierra is een ammoniavrije kleurlijn op volle dig plantaardige basis. Bijzonder aan deze producten is dat ze honderd pro cent natuurvriendelijk en afbreekbaar zijn en het keurmerk van Greenpeace dragen, wat betekent dat ze vrij zijn van schadelijke stoffen. 'Goed voor het haar en goed voor het milieu. De liefde voor de natuur heb ik meege kregen uit Zwitserland. Dit is mijn droom: een groene kapsalon in een prachtige omgeving, waar ik klanten een goed gevoel kan geven en zorgen dat ze echt blij zijn met hun kapsel.' Wie zich voor de eerste keer door Anita laat knippen, krijgt op de behande ling tien procent kor ting. En voor wie niet in de gelegenheid is om haar kapsalon te bezoe ken, komt ze graag op huisbezoek. Voor leden van De Omring bestaat hiervoor zelfs een tegemoetkoming in de kosten. De Haarzaak is gevestigd op Naalrand 19 in Den Hoorn, ingang Lage Ach terom. Anita werkt op afspraak en is telefonische bereikbaar via nummer 0222-365907 of 06-23410727. VRIJDAG 29 FEBRUARI 2008 Zondag 2 maart 2008 PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. gezamenlijke dienst in gerefor meerde kerk, ds. J Glazema, viering Heilig Avondmaal. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.30 u gezamenlijke dienst in gerefor meerde kerk, ds. J. Glazema. vienng Heilig Avondmaal Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn; De Waal; 10.00 u. ds. K.F. Klaassen, Biddag. De Koog: dienst in De Waal Den Hoorn: dienst in De Waal PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. F. van Helden. 19.00 u. ds. C der Nederlanden, i Vesper. De Cocksdorp: 11.00 u ds. F. van Helden. Oudeschild: geen dienst in verband met herstelwerkzaamheden. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste rend: 10.00 u. en 16.00 u. ds. G. Heijkamp; woensdag 5 maart, 15.00 en 19.00 u. ds. G. Heijkamp. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. C Duinkerken-Visser BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds H.A. Wesseling, Heilig Avondmaal. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. dameskoor Oosterend: 9.30 u JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u. Wie is als Jehovah, onze God? Wachttorenstudie, 11.20 u.: Mensen met 'de juiste reageren gunstig Dag' Een o/d net gezien Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vnjdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post. tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalder- straat 53A. Den Burg. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06- 51404872. GEZONDHEIDSZORG: Gemini Ziekenhuis, tel. 0223- 696969, www.gemim-ziekenhuis.nl; bezoektijden dagelijks van 16.00 tot 19.30 uur. Thuiszorg: Omring Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage, op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Meldpunt Thuiszorg 0223- 650222. Voor hulp bij het huishouden: Omring Thuisservice, Schoonoordsin gel 44, Den Burg, tel. 321461 - Omring Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 0900-4636549. Telefonisch spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voe ding, opvoeding en verzorging. - Omnng Thuiszorgwinkel: Schoon oordsingel 44. Den Burg, tel. 314887 Geopend elke werkdag tussen 13.00- 14.00 u. OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444 Politie: Keesomlaan 4a. Den Burg Het bureau is op maandag en vrijdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoon: 0900-8844. In spoedei sende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel. Slufterweg ,21Q. De Cocksdorp, tel. 311477. www dierenpensiontexel nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11. Den Burg. tel 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul) Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223-642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Brijder Versla vingszorg Texel, Tubantia, Pontweg 133, De Koog. Voor inlichtingen, advies, consultatie en preventie, tel 0223-620541 of 06-30215211; peter. molenaar@brijder.nl. Psychologenpraktijk: M. Spijkeren In verband met de voorjaarsvakan tie haalt Scouting Texel deze week geen oud papier op. Oud papier kan wel worden gestort in de containers naast het clubgebouw aan de Bem- hardlaan. T E X E LSE^COU RANT Uitgave van bu«uu LANGEVELD Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texeisecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Stiana Sibon Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6-1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr.nl «r oe Stebtog ROTA gevut-ja to A-is!erüam. ;oais 9«J«ponean3 bq de Kamer var Koophandel en FabneKen te Amsterdam onoer nummer 41198699 Een exemplaar van do Repelen voor Met AdvertentiewMen wordt op uw verzoek Abonnementsprijzen 2008: Per half jaar €37,95 36,25 (automatisch) Per iaar €74,10 71.75 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schnftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementspen ode. Nabestelling foto's: www.beetdbanktexel.nl Y. Olthof, Ruijslaan 88, 1796 AZ De Koog. tel. 317566. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaitijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10 00 u. en van 14.00 tot 16.00 u.. De Buureton. Beatnxlaan 43. Den Burg. Tel. 312696. Alzheimer café: elke laatste dins dag van de maand van 19.15 tot 9.30 uur in De Buureton. Beatnxlaan 43, Den Burg. Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood: tel 316270 Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer. 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Texel, crisisopvang huiselijk geweld, tel. 0222-321001, dag en nacht bereik baar. Advies- en Steunpunt Huiselijk Geweld Kop van Noord-Holland, tel. 0900-2345566 (€0,10/minuut), www. huiselijkgeweldkopvannoordholland. nl Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (herhaling) 21.00 u Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogram ma) 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit doopsge zinde kerk Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Neder landstalig) 14.00 u. Wilde vaart (shanty's) 15.00 u.Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18 00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u. Gereformeerde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphomca (klassiek) 19 00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u De keuze van. 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. PietelejDOte (kinderprogram ma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u Onder, de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20 00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Musette (volksmuziek) 20.00 u. Raadsvergadering, recht streekse uitzending vanuit het gemeentehuis aansluitend: Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 9