'Elk bedrijf zou duurzaam moeten ondernemen' Bremakker genomineerd voor Ondernemersprijs TEXELSE yy COURANT Achter de schermen Schoenmaker keurt caravans en aanhangers Op vakantiemaar dan wel zonder problemen ■ff1 Rerkdiensten Me(fische zorg Hulpverlening JLWer fi aan de weg oud Papier Radio Texel 1Q6.1 VRIJDAG 14 MAART 2008 fiets wordt dan weer opgehaald door Hielke Bruining en gerecycled. Wij zijn trouwens met te beroerd zelf ten en partijen buiten het seizoen. Steeds vaker komt het voor dat onze vaste gasten hiervan gebruik willen de container te kruipen. Door deze maken, maar ook Texelaars. Door Camping De Bremakker aan de Tempeliersweg is één van de jong personeel aan te nemen. Erva- drie bedrijven die zijn genomineerd voor de Texelse Onder- ren werknemers zijn vaak ouder en nemersprijs 2007. Gevraagd naar de belangrijkste activiteit kosten meer maar hun ervaring is Mn-tn ix i. -i t I- ix erq belanqrnk voor een bedriif als van de in 1970 opgerichte camping zegt de familie Koning: hetonze Zorgen voor een hoge kwaliteit van recreatie op alle denkbare niveaus. Het bedrijf biedt werk aan Ralph Koning, broer Berry Wat draagt uw bedrijf bij aan een en diens echtgenote Bianca en moeder Janny, die 's winters goed milieu? worden geholpen door broer Erwin en 's zomers door zes vakantiekrachten. De Texelse Courant stelt een serie vragen aan de familie Koning. zelf aan te stampen, wordt deze altijd boven de 1000 kilo gevuld en als we dan toch grofvuil tegen komen, kun nen we dit er alsnog uithalen. Onze Milieustraat is ingericht met veertig vierkante meter zonnecollec toren en alle voorzieningen zijn voor zien van meters waardoor gasten Wat zijn uw plannen voor de toe- de horeca, extra faciliteiten en beter geïsoleerde chalets krijgen wij het ook steeds drukker in het voor- en naseizoen, iets dat in de komende jaren alleen maar kan en moet toe nemen. Wat doet uw bedrijf aan duurzaam en/of maatschappelijk onderne men? Bij elke investering kijken wij altijd naar twee zaken: of wij het werk op Texel kunnen houden en duur zaamheid. Onze laatste uitbreiding bestond uit de aarischaf van 20 chalets die door Keijbouw Texel gemaakt zijn. Hoewel deze chalets van Jan Keijser (ondernemer van het jaar 2007) qua prijs niet hele maal concurreren met andere dea lers, hebben we bewust voor deze duurzame chalets met isolatie van de Malediven gehad. Erg leuk om te laten zien waar je mee bezig bent en dat dit wordt gewaardeerd. Hoe zorgt u ervoor dat uw bedrijf duurzaam onderneemt en toch vol doende winst behaalt? Deze vraag lijkt te suggereren dat het lastig is om duurzaam te onderne men en toch winst te behalen, maar vaak snijdt het mes aan twee kanten. Veel van de investeringen verdien je snel terug doordat er wordt bespaard op bijvoorbeeld energieverbruik, waardoor duurzaam ondernemen Naast dat wij zelf veel aan afvalver werking en energiebesparing doen, proberen we ook onze gasten zoveel mogelijk milieubewust te maken. Wij hebben een compleet ingerichte milieustraat en grofvuilhok waann huishoudelijk afval, papier, glas, plas tic, blik, batterijen, verfresten, textiel en GFT worden gescheiden. Natuur- betalen naar verbruik en daardoor zuiniger omgaan met energie. Wat is het grootste succes dat uw bedrijf tot nu toe heeft behaald? Het in één keer behalen van de Gouden Milieubarometer (nu Green- key) in 1998. Doordat we zelf al vnj ver waren met het doorvoeren van ons milieubeleid hadden we eigenlijk meteen recht op brons en gingen daarom voor zilver. Het ging zo goed dat we besloten ook zilver over te komst? Na het bouwen van de nieuwe kan tine hebben we dit jaar de infrastruc tuur op de camping vernieuwd. Veel gasten zeggen dat de camping nu wel klaar is. Maar van huis uit heb ben we geleerd dat een camping nooit af is en hoewel we inderdaad erg blij zijn met ons bedrijf, zullen we er voor moeten waken dat dit in de toekomst zo blijft. Verder heb ben wij op de nieuwe gedeeltes van de camping ruime plaatsen opgezet schapenwol gekozen. Ook bij de juist winstgevend kan zijn. Maar ook vervanging van onze kantine afge lopen jaar, hebben wij gekozen voor extra isolatie: HR++ glas en een put om regenwater op te vangen. Onze wasmachines en toiletten zijn aange sloten op deze regenput. Natuurlijk proberen wij ook zoveel mogelijk energie te besparen en afval te scheiden. Waarom doet uw bedrijf aan duur zaam ondernemen? In 2008 zou eigenlijk elk bedrijf duur zaam moeten ondernemen, ledereen weet dat het belangrijk is zuinig om te gaan met bijvoorbeeld gas, water en energie. Juist bedrijven kunnen daar aan bijdragen. Het wordt ook gewaardeerd door onze gasten. Afvalscheiding is bijvoorbeeld in zonder te investeren kan er worden bespaard. Net als thuis loont het als bedrijf ook om de kachel af en toe een graadje lager te zetten, autorit ten te combineren en geen halfvolle containers op te laten halen. Veel ondernemers vergeten dat je niet alleen duurzaam onderneemt om de C02-uitstoot tegen te gaan, maar dat het ook commercieel interessant kan zijn. Natuurlijk zijn er genoeg investeringen die zich niet terug ver dienen, maar de neveneffecten zoals waardering van campinggasten zijn natuurlijk ook erg belangrijk voor een bedrijf. Wat zijn speerpunten in uw perso neelsbeleid? Wij zijn sinds 1999 flink uitgebreid. kruipen. camping De Bremakker. 'Wij zijn niet Berry Koning bil de milieustraat Amsterdam niet gebruikelijk, maar maar zien wij onszelf nog steeds als gasten uit deze regio waarderen het dat wij hier op de camping bewust mee omgaan. Veel bedrijven zijn er wel mee bezig maar wij denken dat Texel voor loopt in vergelijking met het vasteland. Het is daarom leuk om te zien dat veel bedrijven op het eiland als voor beeld worden gezien. Zo hebben wij afgelopen jaren via Duurzaam Texel veel groepen op bezoek gehad die graag een kijkje bij ons bedrijf wilden nemen. Naast bedrijven van het vasteland en afgevaardigden van Gedeputeerde Staten hebben we een klein familiebedrijf waar de gast centraal staat. Bij het uitzoeken van lijk moet zoiets groeien en werkt dit alleen met behulp van alle gasten. Verdween er vroeger bijvoorbeeld veel plastic in de container, nu wordt het allemaal gerecycled door Amsing in Oudeschild. Ons grofvuilhok heeft trouwens een soort kringloopfunctie. personeel kijken wij eigenlijk meer Vaak worden hier spullen gebracht naar de persoon en het enthou siasme dan naar diploma's. In de zomervakantie hebben wij gemid deld zes personeelsleden rondlopen die zoveel mogelijk van het eiland komen. Alleen voor het recreatie- werk zijn Texelse medewerkers las tig te vinden en maken we meestal gebruik van studenten. Misschien komt er na het lezen van dit artikel nog wel een goede Texelse sollici tant. Ook vinden wij het belangrijk zoals een oude fiets waar een ander gast een achterband of een bel van kan gebruiken. Het restant van de slaan en meteen voor goud te gaan. Hoewel nu veel bedrijven in Neder land voldoen aan de milieunorm, was dat in 1998 niet het geval. Het was daarom erg leuk om bij de eer ste gouden barometers te horen. Waar valt voor uw bedrijf nog winst te behalen? Waar liggen kansen? De horeca op de camping is volledig vernieuwd en biedt kansen voor fees die meer in de natuur liggen. In de toekomst hopen wij te kunnen uit breiden om ook de kwaliteit van het oude gedeelte te verbeteren en invul ling te geven aan nog niet gebruikte slaapplaatsen voor kampeermidde len. Ook willen we meer sportvoor- zieningen op het terrein, zoals een multifunctioneel pannaveld. ook groepen uit Sri Lanka en van om niet te besparen door alleen Communicatie Het is niet mijn gewoonte om twee maal per week deze rubriek vol te pennen, maar de actualiteit laat mij geen andere keus. Tegen elke prijs moet worden voorkomen dat die rebelse WD-fractie nogmaals op eigen houtje een extra raadsver- de woorden, maar vooral in wat we zien en ervaren. Wij begrepen: zo gadering bijeenroept. Zodat ik niet wordt nooit wat tussen deze man en Schapentheater op Noordkroon In boerderij De Noordkroon aan de Nieuwlanderweg wordt dinsdag de eerste publiekstentoonstelling van schapentheater Wolvet opgevoerd. Boerin Renske van der Tempel ver tolkt op geheel eigen en wijze haar leven met vijftig schapen, waarbij ook het publiek bij de show wordt betrokken. De voorstelling, die ze in samenwer king met regisseur, danser, muzikant en choreograaf Hans Minnaert heeft gemaakt, is geheel vernieuwd. De entree bedraagt €5,-. De schuur is open vanaf 13.45 uur. Vol is vol. Rob Heijman in Eilanderraad Rob Heijman (GroenLinks) volgt Piet Standaart op als lid van de Eilander- raad. In een schriftelijke stemming in de gemeenteraad kreeg hij dms- Meditatie In de Wielewaal in De Waal wordt vrijdag 21 maart de themadag Lente gehouden. 'Op deze dag zal er via meditatie, oefeningen en uitwisse ling aandacht worden besteed aan het loslaten van het oude en het dagavond acht stemmen, éen meer openstellen voor het nieuwe', vertelt dan Willem Vlas (Texels Belang), de enige andere kandidaat. organisator Inge Stevenson. De the madag begint om 10.00 uur (om 9.45 uur-staat de koffie klaar) en duurt De andere Texelse leden in het over- tot ongeveer 17.00 uur. Deelname koepelend orgaan van de Wadden eilanden zijn Marijke Eelman (CDA), Gerbrand Poster (WD), Frans Vis- man (D66) en Alfred Schaatsenberg (PvdA). kost €45,- inclusief lunch, koffie en thee. Voor meer informatie op en opgave tel. 0222-327276. Op dins dag 18 maart start op Brink 28 in De Koog een meditatiecursus, die wordt gehouden van 20.00 tot 22.00 uur. opnieuw twee uur achter de pers tafel hoef te zitten om zo'n genante vertoning te aanschouwen. Daarom wil ik het hebben over com municatie. Want op dat gebied gaat er veel mis. Bijvoorbeeld bij de manege. Zo wist wethouder Kikkert niet dat zijn ambtenaren een plan in procedure brachten met daarin een aantal zeer politiek gevoelige afwijkingen van het bestemmings plan. Maar goed dat er een Texel se Coürant is, waaruit hij het kon vernemen. Zo'n mandaat aan de ambtenaren bespaart onze drukke en naar verluidt overbezette wet houders wellicht tijd en verhoogt de efficiëntie, onze raad zou er op zijn minst de voorwaarde aan moe ten verbinden dat zulke besluiten vooraf aan de wethouders worden voorgelegd. Andermaal ging het mis bij het ter inzage leggen van aante keningen van het gesprek tussen de wethouder en Jan Dorrestijn. De WD vroeg er een keer of vijf vergeefs om en riep uit frustratie de raad bijeen voor een tweede extra zitting, onwetend van het feit dat ze de ambtelijke pennenvruchten al lang hadden kunnen inzien. Wij als pers mogen dat niet, en dat maakt me extra nieuwsgierig. Zijn het onleesbare krabbels, ambtelijk geformuleerde zinnen of schetste de verveelde notulist huisje, boompje, beestje? Tijdens een van de schor singen mengde een mij onbekende man zich in een gesprek tussen mij en mijn collega. Hij lag in conflict met de gemeente en zei vol bravou re aangifte te hebben gedaan tegen een bestuurder, omdat die volgens hem niet de waarheid zou hebben gesproken. Zijn klaagzang over de gemeente verliep dermate vurig en van de hak op de tak dat zelfs wij journalisten, voor wie scherp luis de gemeente. Miscommunicatie komt overal voor. Toen ik mij deze week bij een bedrijf meldde dat nu nog gesloten is, maar aandacht wilde voor een op handen zijnde activiteit, was ik niet de enige. Er scharrelde een echt paar rond dat voor diezelfde acti viteit was gekomen. Vergeefs, want die begint pas volgende week. Ze toonden een folder, waarin een en ander was aangekondigd. Die had den ze uit één van de vele rekken op het eiland. Het was niet de eerste keer dat ze tijdens deze midweekse vakantie hun neus stootten. Twee musea waar ze aanklopten bleken, in tegenstelling tot de informatie in de folders, gesloten, niet bereikbaar of op een ander tijdstip geopend. Terwijl de twee hun grieven uitten, arriveerde een ander stel, dat ook verkeerd bleek te zijn geïnformeerd. Ook zij keken niet blij. Het gaat dus vaker verkeerd en dat is slechte reclame. Daarom de boodschap aan de makers en beheerders van deze folders, om deze nog eens goed te controleren op actualiteit. Eén troost, volgende week verschijnt de eerste uit een serie van zestien Vakantiekranten, en als iedereen alle activiteiten goed en op tijd aan de redactie doorgeeft of in onze digi tale agenda zet, weten onze gasten in één oogopslag precies waar en wanneer ze ergens moeten zijn en houdt iedereen een goed gevoel aan Texel over. En aan ieder ander die moeite heeft een boodschap over te brengen, sla het advies van voorlichters of pr-adviseurs in de wind en com municeer via deze krant. Bij uw vrienden van de redactie vindt u een luisterend oor, waar nodig is bren gen we een nuance aan en - het allerbelangrijkste - u bent er zeker teren een tweede natuur is, moeite hadden zijn betoog te volgen. Daar- van dat iedereen het leest, bij werd ik ook nog afgeleid door de vele vlekken op zijn shirt. Communi- Gerard Timmerman catie zit hem namelijk niet zozeer in Met de caravan of camper op vakan tie, maar dan wel zonder problemen. Laat uw mobiele vakantieverblijf daarom eerst keuren bij de Schoen maker Autoschade. Hel bedrijf aan het Wezenland mag zich sinds kort erkend FOCWA PACK keuringsta tion noemen voor caravans en aan hangwagens. U bent er ook welkom voor onderhoud en reparatie van schade aan de caravan. Het is een misverstand om te denken dat u met een caravan of camper die de hele winter in de stalling heeft gestaan, altijd maar zonder proble men de weg op kunt. 'De banden ver drogen op den duur en dan kun je op lange ritten, zeker als de temperatuur van het rubber hoog oploopt, zomaar een klapband krijgen. Er kan ook stof in de remvoering komen, waardoor de rem niet goed werkt, een lampje kan door aanslag defect raken of er kunnen vocht- of andere pioblemen ontstaan', vertelt medewerker Pieter Dogger, die tiidens een cursus van drie maanden de vereiste kennis over Medewerker Pieter Dogger bij de speciale caravanbrug. voeren.' Om dit werk te kunnen doen beschikt Schoenmaker sinds kort over een speciale caravanbrug. het keuren van caravans en aanhang- PACK-sticker erop. Daarbij kan de wagens heeft opgedaan. Bij de keu- jaarlijkse onderhoudsbeurt in één ring worden het onderstel, de ban- moeite worden meegenomen. Hij den, de verbinding met de auto, de adviseert daarbij ook een vochtme- reminrichting, de verlichting, stuur- ting te laten doen. 'Het probleem met inrichting, opbouw, kentekenplaat, vocht, bijvoorbeeld door lekkage, is leidingwerk en andere zaken aan een dat je hel pas merkt als het te laat is kritische inspectie onderworpen. 'We en er lelijke plekken verschijnen. Ik meet de caravan daarom van onder tot boven helemaal door, tot in elke uithoek.' Wat voor caravans geldt, Pas als de caravan helemaal in orde gaat ook op voor aanhangwagens, is, plakt Pieter de speciale FOCWA zoals paardentrailers. Verplicht is het niet, maar elk jaar even laten keuren en een onderhoudsbeurt kan zeker geen kwaad. Eén van de extra's die Schoenmaker biedt, is een zogeheten caravanmover. Dat is een apparaat dat bij het wiel wordt gemonteerd en waarmee de caravan op eenvoudige manier kan worden verplaatst, waarmee duwen en trekken tot het verleden behoort. Een garantie van vijf jaar zit bij de prijs inbegrepen. bekijken hem van boven tot onder en maken een keuringsrapport. Dat leg gen we voor aan de klant, die bepaalt of en welke reparaties wc gaan uit- Schoenmaker Autoschade en Carrosserie is gevestigd op Wezenland 6 in Den Burg, tel. 313111. Zondag 16 maart 2008 Palmzondag PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. gezamenlijke dienst in gerefor meerde kerk, ds. J Glazema. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.30 u. ds. J. Glazema, gezamenlijke dienst. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: 10.00 u. ds. K.F, Klaassen. PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. P.O. Barnard; 19.00 u. ds. C. der Nederlanden De Cocksdorp: 11.00 u. ds. P.O. Bar nard. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste rend: 10.00 u. en 16 00 u. leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg 10.00 u. ds. C Duinkerken-Visser, dienst voor jong en oud; extra collecte voor het jonge renwerk van de DCG. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat. Den Burg: 10.00 u. ds. H.A. Wesseling. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg 10 45 u. The Gospeltrain, familieviering; maandag 17/03: 19.30 u. dameskoor, boeteviering De Cocksdorp: 9 30 u JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3. Den Burg: Openbare lezing. 10.30 u.: Ware vriendschap met God en onze medemens; Wacht torenstudie, 11.20 u.: Waardig gere kend om naar bronnen van wateren des levens geleid te worden. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727, 314669; 312270 Of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalder- straat 53A, Den Burg. Dag en nacht bereikbaar via tel 313090 of 06- 51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Omring Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage, op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Meldpunt Thuiszorg 0223- 650222. Voor hulp bij het huishouden: Omring Thuisservice, Schoonoordsin gel 44, Den Burg, tel. 321461. - Omring Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44. Den Burg, tel. 0900-4636549. Telefonisch spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voe ding. opvoeding en verzorging - Omnng Thuiszorgwinkel: Schoon oordsingel 44. Den Burg. tel. 314887. Geopend elke werkdag tussen 13.00- 14.00 u. - Omring diëtist voor afspraken elke werkdag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223-650222. Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzor- OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444 Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg Het bureau is op maandag en vrijdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoon: 0900-8844. In spoedei sende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dterenpension Texel, Slufterweg 216, De Cocksdorp, tel. 311477, www dierenpensiontexelnl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11. Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp Van 17 maart tot 23 maart zijn de vol gende straten en wegen afgesloten in verband met werkzaamheden: Den Burg: Gasthuisstraat tussen Lijn baan en Hogerstaat: kruising Gast huisstraat/Vogelenzang (parkeer plaats met bereikbaar); Burgwal ter hoogte van nummer 20 (doorgaand fietsverkeer mogelijk). Oudeschild: De Vang tussen wolfabriek en De Hamster (De Hamster en bedrijven bereikbaar via Laagwaalderweg, TWO via IJsdijk). Eierland: Postweg tussen Muyweg en Oorsprongweg (benzi nepomp is bereikbaar via Muyweg); éénrichtingverkeer op Slufterweg tus sen Hoofdweg en Zanddijk (rijrichting naar Zanddijk). Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, op de verzamelplaat sen van afvalcontainers, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papier wagen komt in de volgende straten. 3. Gasthuisstraat van Beatrixlaan tot Hogerstraat, Gravenstraat (geen bedrijven), Warmoesstraat, Schil derend tot rotonde, Julianastraat, Keesomlaan. TEXELSE ^COURANT LANGEVELD Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Mieke Smid Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr.nl 14.00 u 15.00 u 16.00 u Abonnementsprijzen 2008: Per half jaar 37.95 36,25 Per jaar 7410 71.75 .auiomai Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schnftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementspen ode. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (herhaling) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogra mma) 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit hervorm de kerk De Waal 11.00 u. Vlaswiek (muziek en jioèzie) 12.00 u Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederlandstalig) Wilde vaart (shanty's) Frans gaat het doen (muziek) Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9 30 u. Gereformeerde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. De keuze van... 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogram ma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u- Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19 00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Musette (volksmuziek) 20.00 u. Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 11