TEXELSE 3 coURANT Gemeente Texel F amilieberichten Nooit meersamen... We hebben geen afscheid kunnen nemen, niet eens bij je kunnen zijn, dat doet ons vreselijk pijn. Er zijn te weinig woorden om te zeggen wat we voelen. Maar iedereen die mee leeft weet wat we bedoelen. Door een tragisch ongeval, tijdens de reis waar hij zich zo op verheugd had, is mijn geweldige man, onze lieve papa, zoon en schoonzoon om het leven gekomen Willem Polman Den Burg, 11 januari 1963 Antarctica, 2 maart 2008 Dalea Polman-Dekker Savannah Brittany Tijger Ben Polman Arendje Polman Tilly Dekker Jaap Dekker, in herinnering Hoefslag 45 1791 SE Den Burg Willem zal overgebracht worden naar de strandkamer van „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 17 maart van 19.00 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 18 maart om 14.00 uur in de NH-kerk aan de Binnenburg te Den Burg. Aansluitend zullen wij Willem naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de begraafplaats van Oudeschild. ledereen die mee wil naar de begraafplaats willen wij verzoeken gebruik te maken van de daarvoor klaarstaande bussen. Na afloop van de begrafenis zullen de bussen terugrijden naar de brandweer kazerne aan de Bernhardlaan, waar gelegenheid is om nog even met elkaar na te praten over Willem. De familie zal in besloten kring nog even samen komen in het uitvaartcentrum. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Lieve, lieve Wim Toen we op 2 februari afscheid van je namen voor 11 weken, wisten we niet dat het voor altijd zou zijn. Nooit meer knuffelen met jouw meiden... Nooit meer samen wandelen... Nooit meer uren praten en plannen maken- We missen je zo ontzettend. Het is zo onbegrijpelijk en doet zo'n pijn... Voor altijd je meiden waar je zo trots op was. Dikke kus en knuffel, Dalea, Savannah en Brittany "Juist nu je er niet meer bent, Zal je altijd bij ons zijn" Als een donderslag bij heldere hemel kregen wij het droevige bericht, dat aan de andere kant van de wereld, op Antartica, onze broer, zwager en oom Willem Polman met een helikopter verongelukt was. Karin en Jaap Harma en Jan Rhonda en Ferry Aaldert en Jeanet Gerben en Arjan Dalea, Savannah en Brittany, we zijn er voor jullie. Je wilde deze reis zo graag maken, maar de verhalen zullen we nooit meer van je horen. Nooit meer bij elkaar. Lieve Willem Wij zorgen voor je meiden. Jelle, Monique, Roos en Bonnie Gerrie, Geert, Nena en Michiel Christof, Mieke, Lotte. Barbara en Sofie Hij was er altijd voor iedereen, met nog zoveel te doen en zoveel te geven, Hij was nog niet klaar met dit leven. Tijdens een van je mooiste reizen, waar je zo ontzettend van genoot ben je door een tragisch ongeval, op een mooi stukje wereld, om het le ven gekomen. Je was een onvergetelijke lieve schoonzoon, zwager en oom. Een laatste dikke knuffel!!! Den Burg: Tilly Dekker Den Oever: Bert en Esmeralda Loos Kevin, Rodin en Biem-Jan De ondernemingsraad van het Koninklijk NIOZ heeft geschokt kennis genomen van het tragische ongeval op Antarctica waarbij onze collega en oud-lid van de ondernemingsraad Willem Polman om het leven is gekomen. Wij wensen Dalea, Savannah en Brittany heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Klaas Timmermans, voorzitter Maarten Mulder, secretaris Sander Asjes Piet van den Hout Klaas Kikkert Swier Oosterhuis Kees Veth Ruud Witte Opvarenden van ijsbrckcr Polarstern zijn diep geschokt door het tragisch ongeval met een helikopter nabij Neumayer station, Antarctica, waarbij de piloot en onze collega Willem Polman om het leven zijn gekomen. Tijdens de eerste vier weken van de expeditie hebben wij Willem Polman nog betei leren kennen. Willem was een toegewijd vakman met enorme inzet en hulp vaardigheid. Wij missen zijn enthousiasme, vrolijke levenslust en trots op eigen gezin en werk en zullen naar zijn inspirerende voorbeeld de expeditie voltooien. Onze steun gaat uit naar zijn vrouw en twee dochters. Op het helikoptcrdek van Polarstern hebben alle op varenden en bewoners van Polarstern en Neumayer eer betoond aan beide slachtoffers. Ter nagedachtenis zijn twee houten kruisen geplaatst in het ontzagwekkende landschap van Antarctica. Namens alle (43) officieren en bemanning: Stefan Schwarze, kapitein Namens alle (51) onderzoekers: Eberhard Fahrbach, expeditieleider Het Nederlandse team te gast aan boord: Annc-Carlijn Alderkamp 1 lcin de Baar Babette Bontes Claire Evans Erwin Frijling Locs Gerringa Steven van Heuven Maarten Klunder Patrick Laan Rob Middag Ika Neven Sven Ober Jan van Ooijen Hans Slagter Cees van Slooten Charles-Edouard Thuroczy Geschokt en diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze collega Willem Zo ver weg en ook zo dichtbij. Wat een gemis dat hij er niet meer is. Wij zullen een gezellige en sociaalbewogen collega missen. Wij wensen Dalea, de kinderen en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Personeelsvereniging Koninklijk NIOZ VRIJDAG 14 MAART 2008 Als gevolg van een tragisch ongeval op de Zuid pool is plotseling en veel te vroeg uit het leven weggerukt onze zeer gewaardeerde collega en medewerker Willem Polman hij is slechts 45 jaar oud geworden. Gedurende 22 jaar heeft Willem in ons midden verkeerd: eerst op ons onderzoeksschip "Aure lia" en daarna vele jaren als zeetechnicus bij de afdeling Mariene Technologie. Vakbekwaam, zeer betrokken bij het werk, enthousiast en bo venal in sociaal opzicht een fijne collega. Voor alles gaan onze gedachten uit naar zijn vrouw en dochters Dalea, Savannah en Brittan- ny. Wij wensen hen en alle familie en vrienden heel veel sterkte bij het verwerken van dit im mense verlies. Willem was een prachtkerel. Wij zullen hem vreselijk missen. Texel, 14 maart 2008 Namens medewerkers, directie en bestuur van het NIOZ Koninklijk Nederlands Instituut voor Zeeonderzoek, Prof. Carlo Heip Prof. Herman Ridderinkhof Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het noodlottig ongeval waarin is overleden onze zeer gewaardeerde collega van het Koninklijk Nederlands Instituut voor Zeeon derzoek Willem Polman 11 januari 1963 2 maart 2008 We wensen zijn familie veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Mede namens alle andere bestuurders en collega's van de Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek, waaronder de Commissie Polair Onderzoek en de nationale commissie voor het International Polar Year. Directie en bestuur van het gebied Aard en Levenswetenschappen Met verbijstering namen wij kennis van het dramatische ongeluk waarbij Willem Polman is verongelukt. Willem Polman was 11 jaar lang met grote inzet lid van ons vrijwillig brandweerkorps. Wij wensen zijn echtgenote Dalea en zijn doch ters Savannah en Brittany veel sterkte met dit grote verlies Gemeenteraad, College, directie en medewerkers van de gemeente Texel Zondagmiddag 2 maart bereikte ons het bericht dat Willem Polman Onderbrandmeester tijdens een expeditie op Antarctica is veronge lukt. Willem was vanaf 1 januari 1997 lid van de brandweer. Op 1 juni 2006 werd hij bevorderd tot bevelvoerder in de rang van onderbrandmees ter. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd korpslid en zullen zijn inbreng als bevelvoerder maar ook als commissielid van de werkgroep materieel missen. Wij zullen Willem met korpseer naar zijn laatste rustplaats brengen. Wij wensen Dalea, Savannah en Brittany heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Korpsleden, oud-leden en korpsleiding Brandweer Texel Burgemeester C.J. Geldorp- Pantekoek. opperbevelhebber Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons ploeglid en bevelvoerder Willem Polman Wij wensen Dalea, Savannah en Brittany heel veel sterkte toe. Ploeg 3 Brandweer Texel Zondagmiddag 2 maart werden wij geconfron teerd met het bericht dat onze collega Willem Polman tijdens zijn werk is verongelukt. Willem was vanaf 1 januari 1997 lid van de per soneelsvereniging. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde col lega en wensen Dalea, Savannah en Brittany heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Leden, oud-leden en bestuur Personeelsvereniging Brandweer Texel Tijdens zijn werk op de Zuidpool is van ons weggerukt Willem Polman NIOZ Zeetechnicus Verbijsterd blijven wij achter. Wij kennen Willem als toegewijd vakman, enthousiaste, opgewekte en zeer sociaal betrokken collega en vriend die werkte vanuit zijn hart. Wij wensen Dalea, Savannah en Brittany, familie en vrienden heel veel sterkte en kracht in deze moeilijke tijd. In onze herinnering zal hij altijd bij ons blijven. Je Marine Technology-collega's: Sander, Marcel, Herman, Jan, Lorendz, John, Henk, Sieme, Piet. Ruud, Johan, Edwin, Bob, Martin, Harry, Jack, Jan-Willem, Marck, Yvo en Leon "Nooit meer samen fietsen" Willem We zullen je missen. De vrijdag 18 uur groep Daar waar hemel en aarde elkaar raken verloren wij onze buurman Willem Polman Onze gedachten zijn bij Daléa, Savannah en Brittany Fam. Arkenbout Marcel Winter Thea Bakker Fam. Moor Fam. Barhorst Fam. Ris Fam. Ruardij-ter Borg Fam. Marei-Groen Fam. Bot-Stolk Fam Scholl Fam. Broekmans Fam. Siemeling Marian Graaf Fam. Smidt-Sijmons Fam. Grisnich Fam. Vlaming-Witte Fam. Haker Fam. Bastiaanse-van der Horst. Fam. Van Haren-Gerringa Fam. Timmer-Schoonheden Fam. Timmerman-Gertenbach Fam. Zutphen-Van lersel We zijn verdrietig omdat Willem Polman de vader van Savannah is overleden. Diep getroffen hebben we kennis genomen van het overlijden van onze neef Willem Polman Ons medeleven gaat uit naar Daléa, Savannah, Brittany en verdere familie. Oom Willem en Tante Riekie Wim, Annie, Tom en Bart André, Rolien, Bente en Winke Drenthe, maart 2008 Willem Voor altijd in onze herinnering. Wij wensen Dalea, Savannah en Brittany heel veel sterkte toe. Jan, Annette en Saskia Stil en verdrietig zijn wij na het onverwacht overlijden van Willem Polman Wij wensen Dalea, Savannah, Brittany, mevrouw Dekker en overige familie heel veel sterkte. Afke, Anita, Anja, Anne-Marie, Annette, Daniëlle, Erna, Gea, Gerard, Hanneke, Harm-Jan, Jeannette, Liselotte. Maren, Marie-Christine, Nicolette, Radna, Trea, Wil, Wouter, Yvonne en bestuur VW Texel Tot onze grote ontsteltenis vernamen wij afgelopen zondag dat Willem Polman vader van Brittany uit groep 8 en oud-leerlinge Savannah, op Antarctica dodelijk verongelukt is. Onze gedachten gaan op dit moment uit naar Dalea, Savannah en Brittany en wij wensen hen heel veel sterkte om dit enorme verlies te dra gen. Wij blijven Willem herinneren als een ouder die betrokken was bij de Thijsseschool en wij zullen hem missen. Leerkrachten, Ouderraad, MZR en leerlingen van obs Dr. Jac. P. Thijsseschool Klas 3hc en mentor OSG De Hogeberg Wij zijn heel verdrietig. Willem Polman de vader van ons klasgenootje Brittany is overleden. Brittany, wij denken veel aan jou. Wij wensen Brittany. Savannah en Dalea veel sterkte. Anna Anoek Casper Daniël Dim Folkert Hessel Jesse Joshua Julia Karei Kathelijn Liesbeth Lijon Lineke Marloes Meivin Nadine Nikki Patnck Pieter Rosalie Sandor Sharon Sterre Thijs Tiemen en juf Susan Groep 8 van de obs Dr. Jac.P. Thijsseschool Na een geslaagde operatie is toch nog geheel onverwachts overleden mijn lieve man, onze vader en schoonvader Jurjen Geertsema - 26 augustus 1929 t 12 maart 2008 P. Geertsema-Spigt Christa en Peter Joke Indy, Manou, Suka Thijsselaan 134 1791 VL Den Burg Paps is overgebracht naar de landschapkamer van „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 15 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum en na afloop van de crematieplechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op maandag 17 maart om 15.30 uur in crematorium „Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, beschouw deze advertentie dan als uitnodiging. Lieve Paps Wat zullen wij je missen... We houden van je XXX Christa en Peter Joke Toch nog onverwachts overleden onze zwager en oom Jur Geertsema Wij wensen Pie, Christa. Peter en Joke veel sterkte Bep - Frans An - Manus Pal - Ed Jan - Hans en neven en nichten Wij wensen Joke en haar familie veel sterkte toe met het overlijden van Jur Geertsema Pie Janny Marco en Christa Saskia De belangstelling die wij gekregen hebben na hel overlijden van onze moeder en oma ANNIE HUISMAN-DE GROEN heeft ons veel goed gedaan. Wij danken u voor de bloemen, kaarten, brieven en bezoekjes. Dit is voor ons een grote steun geweest. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Texel, maart 2008

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 3