4 OMEES vicm korting^ officiële berichten OMH1T KfiBELTEX VERBOU WINGS- M Teri Gemeente Texel TEXELSE 6 COURANT Kabeltex voordeelbundel m www.kabeltex.nl €7,80 Excelsior Goedkope- (auto-) belettering? Opvallend* goed! dij'onfrbentu/amhetcjoedeadi'ebl %DR0GEHAM BESTRATINGEN Steen- en Houthandel www.texel.ni VRIJDAG 14 MAART 2008 Aan de slag bij AB! AB Noord-Holland is voor diverse opdrachtgevers in deze regio op zoek naar: Hoveniers/Medewerkers Groenvoorziening Agrarisch medewerkers - veehouderij Agrarisch medewerkers - bloembollen Schoonmakers Horecamedewerkers (aankomend) Timmermannen Metselaars Stratenmakers Elektriciens Loodgieters CV-monteurs Jij hebt een: Opleiding op LBO/MBO-niveau; Goede motivatie; Flexibele instelling; En bent niet bang voor vieze handen. Wij bieden: Aantrekkelijke verdiensten; Mogelijkheid tot vaste baan; Veel afwisseling en zelfstandigheid; Opleidingsmogelijkheden. Meer informatie: Lijkt eén van deze functies je wat? Kijk dan voor een uitgebreide beschrijving op onze website www abnoordholland.nl of neem contact op met onze vestiging op Texel. AB Noord-Holland I Redoute 12 1797 SX Den Hoorn. Texel info@abnoordholland.nl www.abnoordholland.nl AB; gitd Bik Bar SlJif Binnenburg ^=li'^Binnenburg 13, Den Burg. 322145 Nieuwe collega's gezocht! Zondaghulp van 17.00 tot 20.00 uur. Je neemt bestellingen op, verkoopt ijs, en voert andere nodige werkzaamheden uit. Bij gebleken geschiktheid leren we je bakken. Minimaal 16 jaar. In vakanties meer uren mogelijk! Vaste snackmedewerker voor de zaterdag en zondag. Uren in overleg, 1 x per 4 weken het weekend vrij. Dit is een baan voor zomer en winter. Omdat je zelfstandig moet kunnen staan is er een minimale leeftijdseis van 18 jaar. Ouder geen probleem! Aantal uren in overleg. Minimaal 10 uur per week. Meer uren mogelijk. Heb je vragen of belangstelling? Bel dan: 322145! MHIT Automatisering is een jong en dynamisch automatise ringsbedrijf op Texel. MHIT Automatisering richt zich vooral op de zakelijke markt (midden- en kleinbedrijf) en houdt zich bezig met automatisering in de breedste zin van het woord. De onderneming is gespecialiseerd in systeembeheer en on derhoud. advisering en installatie van netwerken Daarnaast levert het een volledig assortiment hard- en software Het bedrijf is een intermediair tussen gebruiker en fabrikant op het gebied van hard- en software. Door het zeer gevari eerde klantenbestand is het werken in de organisatie zeer afwisselend Door uitbreiding van het klantenbestand is een vacature ontstaan voor een SYSTEEM- NETWERKBEHEERDER m/v Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud, implemen tatie of migreren van computernetwerken bij onze relaties. Je wordt ingezet als supportspecialist systeembeheerder en zult deze functie vaak zelfstandig en soms met collega's uitvoeren. De uitdaging ligt dan ook in de diversiteit van de voorkomende activiteiten bij onze verschillende relaties. Wij zoeken een flexibele specialist met ruime ervaring die zowel zelfstandig als in teamverband kan presteren. Je hebt goede communicatieve vaardigheden, bent stressbestendig, representatief, inventief, innovatief en bent in staan onze klanten te ondersteunen en te adviseren. Je hebt een HBO werk- en denkniveau en bent in het bezit van MCSE MCSA certificering of een gedeelte daarvan. Daarnaast heb je kennis van: Microsoft Windows 2000/XP/2003A/ista Microsoft Exchange 2000/2003/2007 Microsoft Terminal server Microsoft Office 2000/2002/2003/2007 Wireless networking Hardware Netwerkcomponenten Kennis van de volgende zaken is een pre: Diverse Microsoft Server producten (SQL, Projectserver etc Citrix/Linux/Novell Er wordt een 40-urige werkweek in een informele en collegi ale werkomgeving geboden De vacature kent aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. voor 4 april 2008 verzonden worden aan onderstaand adres, ter attentie van Martijn van Hengel. De Texelse Automatiseerders! Warmoesstraat 23. 1791 CN Den Burg - Texel t. 32 11 10 f. 31 22 59 e. info«mhit.nl w. www.mhit.nl TV - RADIO - DIGITAAL - INTERNET - BELLEN Schakel nu over op de Een totaalpakket v.a. €33,- per maand tv/radio internet bellen jj digitaal Schilderend 102, Den BuTg, tel. 362730 Alles op één vertrouwd adres met service aan de deur! weekendaanbieding Êetc^c Eetcafe Parkstraat 22 portie bami of nasi met eigengemaakte varkenshaassaté pinda of saté van kipfilet pinda. van €9.80 voor plus een gratis grote kroepoek telefoon 314 890 Laat deze laatste Vuurvlinders NIET ontsnappen! (Beter in één daarvan wonen dan 10 in de lucht) Uitstekend wonen in deze ROYALE Twee-onder-één-kap met garage op zonnige Zuidkavels van ca. 270 mJ, Koopsom v.a. 334.500,- V.O.N. Helaas voor u ts fase 1 (10) VERKOCHT maar gelukkig voor u is de verkoop van fase 2 (slechts 8) per HEDEN (thans nog S beschikbaar!) gestart Reageer daarom snel en laat deze laatste Vuurvlinder met aan u voorbijgaan Onderstaande makelaars informeren u graag: TM Vastgoed Eelman en van Heerwaarden Jan Duin makelaardij De Diabetes Risicotest hr. muziekvereniging Oosterend-Texel Onze jubileumconcerten ter gelegenheid van 100 jaar Chr. muziekvereniging Excelsior jl. vrijdag 7 en 8 maart waren een geweldig groot succes' Dit was alleen mogelijk door de fantastische medewerking van alle sponsors, medewerkers en iedereen die deze twee avonden lol een onvergetelijk muziekfeest hebben gemaakt Ook is het jubileum boek 100 jaar Excelsior gepresenteerd Dit bock kon alleen lot stand komen door de fantastische medewerking van Mediabureau Langevcld en Rooy, Beeld bank Texel en Wil Braam, archivaris gemeente Texel. Allcmaal hartelijk bcdankl' Chr muziekvereniging Excelsior Zaterdag 15 maart verkoop jubileumboek Excelsior 'an 13.00 - 16.00 uur in het muziekcentrum Peperstraat ce^Texe oiiimm zelf lnjjl en bloemen plukken Autobeletteringvrachtwagens, boten, vliegtuigen, motoren, fietsen, etalages, lichtreclame, kunststof oppervlakken, raamblindering en veel meer... Arjan Peter Koorn E-mail: koorn@texel.com l!tfTel.: 06-13022906 I www.texelsigns.nl www.koornconstructie.nl totale assortiment! Voordeelland! EP, Voordeelland Beeld en Geluid-Satelhet-Huishoudeliike apparatuur Voor Campings, Bungalowparken en Bedrijventerreinen: Herbestrating, nieuwe aanleg bestrating en grondwerk. Levering bestrating tegen scherpe prijzen. Afrastering van tuinen of percelen met hout, gaas of hekwerk, aanleg I Jeu de Boulesbanen, enz., enz. And Andries Vietmeijer, 06-50823488. Terrein AB transport Oudeschild BOUWZAKEN Aangevraagde bouw- en sloopvergunningen Weverstraat 22 t/m 26 in Den Burg: geheel vernieuwen van een winkelruimte met drie woningen (ontvangen 3 maart 2008); Wilhelminalaan 59 in Den Burg: geheel vernieuwen van een garage (ontvangen 4 maart 2008); Paelwerck 57 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen/ vergroten van een woning/berging (ontvangen 5 maart 2008); Schilderend 146 in Den Burg: geheel plaatsen van een garage/berging/werkruimte (ontvangen 5 maart 2008); Nikadel in De Koog (tussen Lidl en Dorpsstraat): geheel plaatsen van 2 stuks openbare urinoirs en 1 toi let/invalidentoilet (ontvangen 5 maart 2008); Keidelplein 7 in De Cocksdorp: gewijzigd uitvoeren van een eerder aangevraagde bouwvergunning mbt vormgeving dakka pel (ontvangen 5 maart 2008); Bomendiek 4 in De Waal: geheel plaatsen van een dakkapel (ontvangen 7 maart 2008); Stappeland 133 in De Koog: geheel plaatsen van een dakkapel (ontvangen 10 maart 2008); Krimweg 662 in De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten van een strand paviljoen met terras (ontvangen 10 maart 2008); Aangevraagde monumentenvergunning Vuurtorenweg 184 in De Cocksdorp: plaatsen van een veiligheidshek op balustrade van buitenomloop en plaatsen extra trap en toilet op de begane grond (ontvangen 28 februari 2008). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende bouw- en sloopvergunningen Westerweg 16 in Den Burg: gedeeltelijk vergroten van een woonboerderij (verzonden 5 maart 2008); Molenlaan 1 in De Cocksdorp: vergroten van een entree en plaat sen van 2 bijgebouwen ten behoeve van het woonhuis (verzonden 6 maart 2008); Schorrenweg 21 in Oos terend: geheel oprichten van 2 schuren (verzonden 6 maart 2008); Van der Sterrweg 11 in Den Hoorn: geheel plaatsen van een garage/berging (verzonden 6 maart 2008); Dorpsstraat 144 in De Koog: geheel plaatsen van een Banier Hertog Jan met verlichting (verzonden 7 maart 2008); Californiëweg 44 in De Koog: gedeel telijk vergroten van een recreatiewoning (verzonden 7 maart 2008) Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een bezwaarschnft bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnjving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit waartegen het is gencht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bovengenoemde ver- i gunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis Goedgekeurde bestemmingwijziging artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Burgemeester en Wethouders maken bekend dat door het College van Gedeputeerde Staten van Noord-Hol land het volgende besluit tot wijziging van de bestem- ming is goedgekeurd: Roggeslootweg 6 in De Cocksdorp; wijziging van bestemming 'Recreatieterreinen, klasse K' in 'Re creatieterreinen, familiehuizen' ten behoeve van groepsaccommodatie. Dit besluit is genomen op 3 maart 2008, nr. 2008-12731. Met ingang van maandag 17 maart 2008 liggen de stukken gedurende zes weken ter visie in het gemeentehuis te Den Burg, bij de Publieks balie. Voor belanghebbenden is het mogeli/k beroep in te stellen tegen de goedkeuringsbesluiten van Gedeputeerde Staten, bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 2001$. 2500 EA Den Haag. U kunt een folder aanvragen over de beroepsprocedure via het telefoonnummer van Postbus 51 (0800 - 8051of via de internetsite www.postbus51 nl). Ook kunt u voor meer informatie de internetsite van de Raad van State bezoeken wwwraadvanstate.nl Vrijstellingprocedure artikel 15 W.R.O. Burgemeester en Wethouders willen, met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerken aan het bouwplan voor het: vergroten van een berging aan de Kogerstraat 61a in Den Burg. Het bouwplan is in stnjd met de ter plaatse geldende bestemmingsplan Het conceptbesluit ligt met ingang van 17 maart 2008 gedurende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Gedoogbeschikking De Openbare Scholengemeenschap (OSG) de Hoge- berg heeft tijdens de periode van nieuwbouw alterna tieve locaties voor het geven van lessen nodig. Bij het bestaande schoolgebouw staan nu een aantal lokalen op basis van verleende tijdelijke vrijstelling. Burge meester en wethouders van de gemeente Texel hebben besloten te gedogen dat deze lokalen mogen blijven staan tot uiterlijk 1 maart 2010, of zoveel eerder dat de nieuwbouw van de OSG is gereed gemeld. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen dit besluit bi/ ons een bezwaarschnft indienen binnen 6 weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt Het besluit is verzonden op 6 maart 2008 Het bezwaarschnft dient m ieder geval te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar; zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschnft is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de vooizieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschnft wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Bovengenoemd gedoogbesluit kunt u inzien bide Publieksbalie op het gemeentehuis. Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert wekelijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl. onder Politiek en Bestuur: Agenda's en verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aanmelden'bij genoemde balie of via de gemeentelijke plantoelichter (0222) 36 21 85. dat vanwege bouwwerkzaamheden de volgende tijde lijke verkeersmaatregelen nodig zijn; Voor het verbouwen van een perceel aan de Burgwal het afsluiten van een gedeelte van de weg aan de zijde van Burgwal tussen no 15-17 van 17 maart tot 4 juli 2008, doorgaand autoverkeer is niet meer mogelijk; Voor het verbouwen van een perceel aan de We verstraat het afsluiten van een gedeelte van de We verstraat voor no 3 van 11 maart tot 29 april 2008 bezorgend verkeer kan doorrijden langs de steiger; len genomen om de veiligheid van de verkeersdeelnemers te bevorderen en de doorstroming van het ver keer te bevorderen Meer informatie over de verkeersmaatregelen van tijdelijke aard is te verkrijgen bij de heer D. van Sijp van de afdeling Infra Bouw, telefoon 06-13225221 VERORDENINGEN Vastgestelde verordeningen Burgemeester en Wethouders delen mee dat de raad van de gemeente Texel de navolgende verordeningen hebben vastgesteld: Algemene subsidieverordening Texel Subsidieverordening Welzijn gemeente Texel De verordeningen liggen ter inzage bij de Publieks balie en worden gepubliceerd op de gemeentelijke website. vrijdag' O' gemeentearchief: dagelijks op vwtog luiiugte» Wijf* <tfrn VERKEERSZAKEN Tijdelijke verkeersmaatregelen Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend ASBEST INZAMELING Asbestinzameling In de week van 7 t/m 12 april wordt aan particulieren de mogelijkheid geboden om gratis asbest in te leve ren op het overslag- en afvalbrengstation De Hamster in Oudeschild. De actie is uitsluitend bedoeld voor particulieren, per adres mag maximaal 100 kg worden ingeleverd. Ter controle kan dit worden nagevraagd. Asbest uit sloopwerken en van (klus)bedrijven wordt niet gratis ingenomen. Het overslagstation is dagelijks geopend van 08.00 tot 12.15 uur en van 13.00 tot 16.00 uur; zaterdag 12 april van 09.00 tot 12.00 uur. Het asbest dient luchtdicht verpakt en ingetapet te worden in voldoende stevige kunststof zakken of in landbouwplastic. Scherpe punten mo gen niet door de verpakking steken, leder pak dient aan twee zijden voorzien te zijn van een asbest sticker. Bij Gemeentewerken en op het overslagstation zijn vanaf 25 maart inzamelmiddelen verkrijgbaar. Plastic zakken (maximaal 10 stuks per adres) en A-stickers zijn gratis. Golfplaten kunnen in landbouwfolie worden verpakt De pakketten mogen niet te zwaar zijn (maximaal twee platen per pak), ze moeten door de brenger zelf met de hand in de speciale inzamelcontainer worden geplaatst. Verpakken op De Hamster is met toegestaan. Meer informatieServicebalie (0222) 3621 11 MARKTEN Eerste zomermarktdag op dinsdag 25 maart 2008 De gemeentelijke zomermarkt begint is dit jaar in verband met Pasen niet op een maandag, maar op dinsdag 25 maart. Dinsdag 25 maart, de dag na Pasen staan de Parkstraat en de Groeneplaats weer vol met marktkramen met koopwaar. Tijdens de zomermarkt mag er tussen 05.00 uur morgens en 16.00 middags niet meer geparkeerd worden op de Groeneplaats, een gedeelte van de Elemert en in de Parktstraat. Om plaats te maken voor de marktkramen, worden voertuigen die t toch op bovengenoemde locaties geparkeerd staan j weggesleept op kosten van de eigenaar. GEWIJZIGDE OPENINGSTIJDEN Gewijzigde openingstijden Van vrijdag 21 maart tot en met maandag 24 maart is het gemeentehuis de hele dag gesloten. Voor storingen en calamiteiten in riolering e.d. kunt u het nummer van de servicebalie (362111) bellen, i Dan wordt u automatisch doorverbonden met de I storingsdienst. Routewijziging ophalen huis- en bedrijfsafval Het huisvuil van vrijdag 21 maart wordt op woensdag 19 maart opgehaald. Het bedrijfsafval van vrijdag 21 i maart wordt op donderdag 20 maart opgehaald. Het huisvuil van maandag 24 maart (2e Paasdag) wordt op woensdag 26 maart opgehaald. Het be- i drijfsafval van maandag 24 maart wordt op dinsdag 25 maart opgehaald. Zet uw bak 's morgens vroeg aan de straat, de wag9ns rijden een andere route waardoor het tijdstip waarop dë bak wordt geledigd kan afwijken. Grof Vuil Op dinsdag 25 maart wordt geen grofvuil opgehaald. DIGITALE DIENSTVERLENING Overzicht startwoningen op Texel Koopstarters hebben nauwelijks kansen op de wo ningmarkt, dat wordt door het ministerie van VROM als landelijk probleem aangemerkt. Stichting Startmakelaar heeft daarom een initiatief ontwikkeld om deze groep een steuntje in de rug te geven door het complete startwoningaanbod te verzamelen en overzichtelijk op één site aan de koopstarter aan te bieden. Op de website kopje: Wonen en Leven Bouwen en wonen kunt u kijken naar het overzicht van alle startwo ningen van de gemeente Texel. Door een plaatsnaam in te vullen in de zoekmachine krijgt u een overzicht. Als u Texel invult krijgt u geen overzicht. Rechtsboven op de webpagina kunt u op de andere dorpen van de gemeente zoeken. Stichting Startmakelaar is onafhankelijk, niet-commercieel en zonder winstoogmerk, ingeschreven bij de kamer van koophandel te Utrecht onder nummer 30223028 De stichting heeft zich ten doel gesteld het volledige aanbod (in de categorie "bestaande bouw") aan startwoningen per gemeente transparant en toegankelijk te maken voorde koopstarter De aspirant woningeigenaar kan vaststellen dat de keuze ruimer is dan algemeen wordt aangenomen. Bekendmakingen Alle officiële berichten die elke vrijdag in deze krant verschijnen kunt u ook vinden op de website van de gemeente: www.texel.nl onder het kopje Actueel: Bekendmakingen.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 6