TEXELSE COURANT De Koog laat niets heel van Kaagvogels Volleyballers Tevoko 2 pakken titel Stichting Kerken en Minima Texel DINSDAG 8 APRIL 2008 Ab-jan Witte beste driebander DVO Jeroen Plag. Bovenste rij: Jabik Kooistra, Het tweede herenteam van volley balvereniging Tevoko is zaterdag in sporthal Ons Genoegen door een overwinning (3-1) op Ardea 5 ongeslagen kampioen van de derde klasse geworden. Om de titel te veroveren moesten de gasten uit Heerhugowaard met ten minste 3-1 worden verslagen. Op papier een gemakkelijke opgave, maar Ardea speelde met twee inval lers uit een hoger team en was daardoor een met te onderschat ten tegenstander. Tevoko begon nerveus en maakte veel onnodige fouten. De servicedruk was echter groot genoeg om de aanvalslust van Ardea in te tomen, waardoor de eerste set naar de Texelaars ging (25-15). De tweede set was erg spannend. De bezoekers begonnen fel en kwa men dankzij een paar goede aanval len al snel op een riante voorsprong. Tevoko leek de set te gaan verlie zen, maar door een dubbele wissel kreeg de ploeg toch weer vat op het spel. Met name Bruno Ens bracht veel rust. waarna de achterstand werd omgebogen en Tevoko op vier setpoints kwam. Toen was het de beurt aan Ardea om veerkracht te tonen. De ploeg uit Heerhugo waard trok de stand met een serie goede opslagen weer gelijk en liet daarna met een uitstekend blok zien niet aan het kampioensfeestje van Tevoko te willen meewerken. Hoewel de Texelaars de resterende De Mareis wint van Break Out Het herenteam van De Mareis heeft zondag in Hippolytushoef van Break Out gewonnen. Na een spannende wedstrijd werd het 41- 59 voor de Texelse basketballers. Break Out staat bekend als een vrij onvoorspelbare tegenstander, met een goede center en een enkele gemakkelijk scorende afstandsschut- ters. Toch slaagden de gastheren er niet in veel indruk te maken op het geroutineerd spelende De Mareis. Na het eerste kwart (van twaalf minuten) was de stand 5-16 in het voordeel van de gasten. Het tweede kwart verliep echter totaal anders. Dankzij goed aanvals- en verdedigingswerk van Break Out en matig aanvallen van De Mareis stond het halverwege zomaar weer gelijk: 23-23. Na een korte time-out en een peptalk kwa men de gasten weer op dreef. Met drie dnepunters achter elkaar slaagde Chris Schlepers enn De Mareis toch weer op voorsprong te zetten. In het derde en vierde kwart kwam de overwinning niet meer in gevaar. Het boomlange duo Pieter Dogger en Nico Kikkert had onder de basket flink wat te stellen met hun tegenstanders, die er stevig tegenaan gingen. Toch wisten de Texelaars nog geregeld te scoren. Na het derde kwart stond het 33-49. Dankzij goed werk van Douwe Vonk, Wesley Bosma, Sebas- tiaan Gremmen en Daniël Montesinos werden in het laatste kwart de snelle tegenaanvallen van Break Out afge- slagen.Schutters bij De Mareis waren: Chris Schlepers (20), Nico Kikkert (19), Pieter Dogger en Wesley Bosma (beiden 8) en Douwe Vonk en Daniël Montesinos (beiden 3). Golfers winnen overtuigd De heren senioren 1 van golfclub De Texelse hebben hun eerste competitiewedstrijd vrijdag tegen Ooghduyne 3 met 15-3 gewonnen, 's Morgens speelde Wil Homan en Piet Schuijl hun 4bbb (twee tegen twee, waarbij de hoogste score telt) gelijk, Hans de Leeuw en Hans de Beer wonnen hun 4bbb Bob Hoogenraad en Hans Bakker speelden hun 4bbb gelijk. Een goed resultaat, waardoor de Texelse heren 's middags met een voorsprong van 4-2 begonnen aan de singles matchplay. Homan had bij het putten een slechte dag, maar kon met een gelijkspel één punt binnenhalen. Schuijl was te sterk voor zijn tegenstander. Hij won na vijftien holes de partijen en haal de twee punten binnen. De Leeuw begon sterk, maar in het midden van de strijd kwam zijn tegenstan der gevaarlijk terug. Uiteindelijk won ook hij zijn partij en pakte twee punten De Beer was veel te sterk voor zijn tegenstander en had al na dertien holes de partij gewon nen, wat eveneens twee punten opleverde. Hoogenraad besliste na een bliksemstart de partij op hole veertien in zijn voordeel, wat even eens twee punten opleverde voor De Texelse. Voor Bakker was het zijn eerste competitiewedstnjd. Hij won zijn debuutpartij op de zes tiende hole en veroverde daarmee ook twee punten. ZDH kansloos voor periodetitel ZDH heeft door de zege die Cal- lantsoog zondag op Vesdo boekte (1-0) alleen nog een theoretische kans op de titel in de tweede peri ode. Door zondag van De Koog te winnen, kunnen de Zwaluwen welis waar op gelijke hoogte komen, maar dan geeft het doelsaldo de doorslag. Callantsoog maakte 18 doelpunten en kreeg er 14 tegen, het doelsaldo van ZDH is 13-13. De beste kans heeft echter De Koog. Een gelijkspel tegen ZDH volstaat. De derby wordt zondag gespeeld in De Koog en begint om 14.00 uur. De periodetitel geeft recht op extra wedstrijden om promotie naar de vijfde klasse. SV De Koog had zondag geen kind aan het onderaanstaande Kaagvogels, waar de prestaties dit seizoen ver onder de maat blij ven en ruziënde spelers, trainers en bestuurders voor een verve lende sfeer zorgen. In Kolhorn werd het maar liefst 0-7 voor de gasten. Interim-coach Charles Ipenburg, die de vakantievierende Hans van der Park verving, had vooraf wat zorgen. Nogal wat spelers hadden wegens blessures en andere verplichtingen afbericht gedaan, terwijl ook de invallers met voor het opscheppen lagen. In de dug-out zaten slechts twee wisselspelers naast hem: de nog van een langdurige blessure herstellende Maurice de Groot en de 16-jarige junior Dave Hillen. Kaagvogels bleek echter helemaal niets in te brengen te hebben. Al in de beginfase regen de Koger doel kansen zich aaneen. Pim Siebinga vuurde op de binnenkant paal, Ben Siebinga schoot voorlangs en een andere keer kon een verdediger nog net redding brengen op de doellijn. Toch werd het na een minuut of tien 0-1toen verdediger René de Jong zijn eerste doelpunt van het seizoen liet aantekenen. Daarmee was de ban gebroken. Nog voor het eerste half uur was verstreken, stond het ai 0-3. De tweede treffer kwam op naam van Pim Siebinga, de derde was een benutte penalty van Robin Schoo, nadat Pim Siebinga in het straf schopgebied was gevloerd. Het vervolg werd door De Koog gebruikt om het doelsaldo eens lekker op te voeren. Na een russtand van 0-4 werd er in de tweede helft nóg drie keer gescoord. Schutters waren Robin Schoo, Tristan Ellen, Pim Sie binga en invaller Dave Hillen, die van zijn teamgenoten de kans kreeg een penalty te nemen. Direct gevolgen voor de stand had de overwinning niet. Met nog drie wedstrijden te gaan staat De Koog staat derde, achter kampioen KSV en Succes en vóór Wiron. Stijgen of dalen is nauwelijks meer mogelijk. Zondag speelt De Koog op eigen veld de inhaalwedstrijd tegen ZDH. Een gelijkspel volstaat om de twee de periode te winnen en daarmee extra wedstrijden om promotie af te dwingen. Ab-jan Witte is bij biljartvereniging DVO kampioen driebanden gewor den. Hij gaf zijn titel extra glans door op de laatste clubavond maar liefst veertien caramboles op rij te maken, zijn hoogste serie ooit. Met de laatste avond voor de boeg waren Gerard Appelman en Ab-jan Witte de enige kanshebbers voor de titel. Appelmans kansen waren klein, want hij moest dne partijen winnen en dan nog afwachten of Witte er wel drie zou verliezen. Dat gebeurde niet. Beide spelers wonnen twee keer en verloren er één, waardoor Witte de titel opeiste. De nieuwe kampioen het voordeel van Mets, die net als zijn rivalen één partij won en er één verloor. Dat was goed genoeg om zijn kleine voorsprong te behouden. Elsendoom eindigde als vierde, Jan Witte als vijfde. Jan Bakker veroverde de zesde plaats en kan tevreden terugzien op het seizoen. Hij bekijkt het altijd rustig en let ook op wat anderen voor patronen spelen, om daar zijn voordeel mee te doen. Bak ker verbeterde niet alleen zijn score, maar ook zijn spel. Frans Witte had de kans om derde te worden maar moest uiteindelijk genoegen nemen met de zevende plek, vlak voor Klaas van der Veen. De andere tien spelers speelde de laatste drie weken zeer verloren meer partijen dan dat ze sterk. Hij scoorde een gemiddelde wonnen. van één carambole en wist er op de laatste avond negentien te maken in slechts acht beurten. Ook zijn grote concurrent deed het prima. Appel man had een uitermate constant jaar en wist met een gemiddelde van 0,52 weer iets te stijgen ten opzichte van vorig jaar. Op grote afstand streden Ruud Mets, Cor Elsendoorn en de gebroeders Frans en Jan Witte om de derde plaats. Na twee van de drie laat ste ronden was het pleit beslecht in twee sets moesten winnen, leek het verlies wel bevrijdend te werken. Waar in de eerste twee sets veel onnodige fouten werden gemaakt, leek in het vervolg alles te lukken. Snoeiharde smashes van Patrick Hollenberg werden afgewisseld door lepe ballen van Jeroen Plag en Edwin Zwaneveld. Ardea kwam niet meer aan aanvallen toe, waardoor Tevoko geconcentreerd en onder aanmoediging van een volle sport hal de wedstrijd (25-10 en 25-5) en het kampioenschap naar zich toe trok. Daarmee was promotie naar de tweede klasse een feit. Na afloop werden de volleyballers per tuk-tuk naar de Texelse Bier brouwerij gebracht, waar het kampi oenschap uitbundig werd gevierd. Texel'94 krijgt hulp Con Zelo Na de nederlaag tegen Wieringer- waard leek de kans op het kam pioenschap verkeken, maar sinds zondag is Texel'94 weer terug in de race. Rivaal VZV verloor verras send met 0-1 van Con Zelo en bleef daardoor staan op 43 punten. Net zoveel als Texel'94, met het ver schil dat VZV nog vijf wedstrijden te gaan heeft en Texel'94 vier. 'De beslissing is nog lang niet gevallen. In deze fase van de competitie gaat het er ook om hoe goed je met de druk kunt omgaan. Voetballers zijn nu eenmaal geen robots', meent bestuurslid Wim Koorn van Texel'94. Ook Hugo Boys is nog kansrijk. De nummer drie van de ranglijst haalde uit tegen Winkel (7-0) en kwam daarmee met nog vijf wedstrijden te spelen op 39 punten. Texel'94 gaat zondag op bezoek bij Petten, dat in de middenmoot staat. Oosterend krijgt enorm pak slaag SV Oosterend heeft zondag in Heerhugowaard een enorm pak slaag gekregen van KSV. De thuis ploeg won na een ruststand van 5-0 met maar liefst 11-0 en haalde daarmee de laatste benodigde punten voor de titel binnen. Geen moment zag het ernaar uit dat de Oosterenders het kampi oensfeestje van KSV nog konden verstieren. De gastheren bouwden direct een groot overwicht op en scoorden er lustig op los. 'Ik zou niet weten hoe ik een ver slag moet maken, die gasten rolden ons gewoon op. Oosterend heeft misschien zeven kansen gekregen, maar KSV nog veel meer. En alles wat ze deden ging goed. Het was ongelofelijk', meldde de maandag nog steeds sprakeloze correspon dent Jan Bloem. Heren Tevoko verspelen punt Het herenteam van Tevoko heeft zaterdagmiddag de kampioens titel verder uit het zicht zien ver dwijnen. Na het setverlies tegen Alvoco uit Alkmaar kunnen de Texelaars alleen nog maar hopen dat concurrent Ardea een stevige steek laat vallen. In de eerste twee sets leek er nog weinig aan de hand voor de Texel se volleyballers, die in sporthal Ons Genoegen fris van de lever begonnen. Een enkelblessure (bij 10-2 in de eer ste set) van een van de Alvoco-spe- lers leverde wat oponthoud op, maar Tevoko speelde de set geroutineerd uit. Via 25-18 en 25-16 speelden de Texelaars zich zonder al te grote pro blemen naar een voorsprong van 2-0. Een diepe inzinking in de derde set zorgde echter voor een flinke domper. Het begon met enkele foute passes op rij, waardoor spelverdeler Berry Koning zich het vuur uit de sloffen moest lopen om nog een accepta bele set-up te geven. Toen ook de aanval stokte en Alvoco aanvallend de geest kreeg, was er geen houden meer aan. Met 15-25 leed Tevoko duur setverlies. Na deze tegenval ler herpakten de Texelaars zich ech ter snel. Met een sterke servicedruk werd de aanval van de Alkmaarders totaal ontregeld en doordat de pas ses plotseling op maat waren, werd er flink op los gescoord. De vierde set werd vlot uitgespeeld (25-13). Ondanks de zege overheerste er na de wedstrijd toch het gevoel dat het kampioenschap nu wel eens definitief verspeeld kan zijn. Turnster sterk in regiotitelstrijd GVT-lid Willemijn van Rossum du Chattel heeft verdienstelijk gepresteerd in het regiokampi oenschap turnen, dat zaterdag in Hippolytushoef werd gehouden. Ze verzamelde in vier oefeningen (balk, vloer, brug en sprong) 32,5 punten en eindigde daarmee in de vierde divisie in een veld van 36 deelnemers op de 18de plaats. De kampioen, Rianne de Waal van Gymnet, kwam tot een totaal van maar liefst 36,2 punten. Van Rossum du Chattel was de enige Texelse die zich na vier voorronden had gekwalificeerd voor dit kampi oenschap. Ook Eva van der Velde was kansrijk, maar zij miste door ziek te een kwalificatiewedstrijd. In Hip polytushoef was ze van de partij om haar vaste trainingsgenote mentale steun te verlenen. De leiding van GVT was tevreden. 'Als we om de prijzen willen meedoen, zal er harder en meer getraind moeten worden. Maar we mogen er trots op zijn na vier jaar weer deelnemers op dit niveau te hebben', aldus Selma Bahrini. Ooghduyne te sterk voor golfdames Ooghduyne was zondag een maatje te groot voor het eerste damesteam van de Texelse golf club. 's Ochtends verloren de dne koppels (bestaande uit Gerdi Reyers, Marijke de Beer, Petra Keijser, Carla Kager, Lot van Schelt en Suze van Hattem) hun partijen. Er werd matchplay four some gespeeld en de verwachtingen waren hooggespannen, 's Middags bij de singlepartijen wist alleen Rey ers haar wedstrijd te winnen. Oog- duyne was op papier al een sterke tegenstander. Volgende week speelt de Texelse op golfbaan de Water- landse tegen GVN (golfvereniging Nederland).Ooghduyne neemt het op tegen Harderwold. Ooghduyne heeft nu 4 winstpunten, De Texelse en GVN 2 winstpunten, Harderwold en De Waterlandse 0 punten. Hulp aan Texelaars in financiële nood Spangerwcg 10 1793 EH De Waal Tel. 31 29 83 Bankrck. 36.25.99.343 Voetbalprogramma Dinsdag 8 april: Texelse pupillencompetitie: Barcelona-SVO E1 18.15 Valencia-Espanyol 18.15 SVC Vlieland-Sevilla 18.15 Real Madrid-ZDH E1 18.15 Donderdag 10 april: Texelse pupillencompetitie: AZ-SVC Terschelling 18.15 Heerenveen-Utrecht 18.15 Roda-De Koog F1 18.15 Het afgelopen seizoen is het alge meen spelniveau iets hoger gewor den. Van de achttien driebanders zakten er slechts vier in gemiddelde, drie bleven op hetzelfde niveau, terwijl er negen beter speelden. Er waren twee debutanten. De komende drie woensdagavonden zijn gereserveerd voor de strijd om de Piet de Graafbo- kaal. Door middel van loting zijn twee poules geformeerd. De beste twee van elke poule spelen kruisfinales. Ab Witte verdedigt zijn titel. Remise golfers tegen favoriet Op één van de mooiste golfbanen van Nederland, De Kennemer, heeft het Texelse jeugdteam het favoriete Alkmaar zaterdag op knappe wijze op een gelijkspel gehouden. Na de ochtendronde waren de vier te behalen punten voor Alkmaar, maar na de lunch kwam het team van De Texelse sterk terug. Kevin van Zui- lekom moest de eerste partij op de laatste hole nog aan Alkmaar geven, maar de volgende drie partijen wer den gewonnen. Use van Zuiiekom won op de laatste hole, Annabel Groothuis had na 15 holes zo'n grote voorsprong dat de laatste drie holes niet gespeeld hoefden te worden. En ook Laurens Groothuis was op hole 17 klaar met zijn partij. Dat leverde de Texelaars zes punten op, genoeg voor een gelijkspel. Zaterdag zijn de teams te gast op De Texelse en wordt de derde competi tieronde gespeeld. De week erop is in Heiloo Heemskerk de tegenstander. Golfseizoen met succes geopend Ondanks de dreigende weersvoor uitzichten is de eerste golfwedstrijd van het nieuwe seizoen zondag een succes geworden. Velen waagden zich op de baan om de eerste punten te veroveren en een gooi te doen naar de Coutinho-trofee, vernoemd naar de eerste voorzitter van de vereniging, Bob Coutinho. Rein Zandee won in de eerste cate gorie, met Rik van Hattem op de tweede en Thomas Wassenaar op de derde plaats. Jan Bloem was de sterkste in de tweede catego rie. gevolgd door Laurens Groothuis en zijn zusje Annabel Groothuis, beiden veelbelovende jeugdleden. Maricus van de Wetering won de derde categorie, waarin Adrie Hui- ding de tweede plaats voor zich opeiste. Margriet Peetoom en Iwan Groothuis (de vader van Laurens en Annabel) sloegen de longest drives. De neary werd een prooi voor Cocky Kohnhorst en Rein Zandee. KSV te sterk voor zaalvoetballers De zaalvoetballers van Texel'94 hebben vrijdag in Heerhugowaard net 6-2 verloren van KSV. De Texe laars, die het kampioenschap al op zak hebben, hadden het ver lies aan zichzelf te wijten, want ze speelden slap en ongeïnspireerd. De bezoekers, die aantraden zonder Marcel Ris en Edgar Klippel, kwa men geen moment in de wedstrijd. Na een snelle achterstand, die door Tim Kedde nog wel ongedaan werd gemaakt, liepen de gastheren in de tweede helft uit naar 3-1. Dankzij een rake vrije trap van Jeroen Vla ming kwamen de Texelaars nog wel even dichterbij. Maar hierna was het de beurt aan de thuisploeg om de wedstrijd definitief te beslissen: 6-2. Vrijdag 25 april speelt Texel'94 de laatste wedstrijd van het sei zoen. Tegenstander in sporthal Ons Genoegen is dan De Ruif 2 uit Tuitjenhorn. Mochten de Texelaars aan het langste eind trekken, dan hebben ze al hun thuiswedstrijden dit seizoen gewonnen. Zaterdag 12 april: Oosterend 3-Jong Holland 5 Berdos A1 -Texel'94 A1 Jong Holland A2-Oosterend A1 Winkel B1-Texel'94 B2 Oosterend B1-Texel'94 B3 Texel'94 B4-ZAP B3 Oosterend MB1-DTS MB1 Texel'94 C1-HCSC C1 ZDH C1-Texel'94 C2 Den Helder C3-Oosterend C1 Texel'94 MC1-J. Holland MC1 Texel'94 C3-DWOW C2 Texel'94 D1-ZAP D1 Texel'94 D2-Den Helder D4 Schagen D2-Texel'94 D3 Hollandia T D3-Texel'94 D4 Oosterend D1-WGW D2 Hellas Sport G1-Texel'94 G1 Texelse pupillencompetitie: AZ-Heerenveen SVO F1-De Koog F1 Roda-SVC Terschelling Vitesse-Utrecht SVO E1-ZDH E2 Zondag 13 april Petten-Texel'94 De Koog-ZDH Texel'94 2-Flamingo's 2 Texel'94 3-A'maarsche Boys 7 Oudesluis 2-De Koog 2 VIOS W. 6-Oosterend 2 HOSV DA1 -De Koog DA1 Oosterend DA1-Westfr. DA1 Sporting MA1-Texel'94 MA1 14.30 14.00 14.30 14.00 12.45 13.00 14.30 13.00 11.30 12.00 13.00 13.00 11.30 11.30 9.15 11.45 11.30 9.00 9.00 9.00 10.00 14.00 14.00 12.00 12.00 11.30 11.00 14.00 14.00 11.30 Bowlingstrijd pas in laatste worp beslist De spanning was donderdagavond te snijden in bowling De Koogel, waar twee teams nog aanspraak maakten op het kampioenschap Met nog één worp te gaan, kon De Koogel de strijd in haar voor deel beslissen. Het moest een sper worden, maar het werd een split, waardoor TZN, dat met 5-0 van Rab Bouwcenter won, met een voor sprong van een halve punt de titel veroverde. De tweede plaats was voor De Koogel, de derde voor Bad- weg Sportief. Tumbleweeds/Sjans en Paal 19/De Bilder deden goede zaken door net als TZN het maxi mumaantal van vijf punten binnen te halen. Visvogels veroverde er tegen Schouwstra Transport vier. Een opsteker, want een week waren de heren nog op nul blijven steken. In de huisvrouwencompetitie werd Klaver 4 met overmacht kampi oen. WBZ en Flair scoorden beide 54 punten, maar door een hogere pinfall ging de tweede plaats naar WBZ. Uitslagen: Donderdagavondcompetitie - Sommeltjes- Tumbleweeds/Sjans 0-5, Paal 19/Bilder-Team 11 5-0, TZN-Rab Bouwcenter 5-0, Santa Fe- Badweg Sportief 1,5-3,5. Visvogels-Schouw- stra Transport 4-1De Koogel-Café De Jutter 2,5-2,5. Huisvrouwencompetitie - Juttertjes-WBZ 3- 1Klaver 4-Flair 2-2, De Pins-T Fords 3-1 Van de Wetering en Roest kampioen Wim van de Wetering en Theo Roest hebben bij biljartvereniging DVO de titels gewonnen. De com petitie zit er daarmee op, wél wordt in april nog om het algehele clubkampioenschap gespeeld. Wim van de Wetering had in de donderdagavondcompetitie nog flinke concurrentie van Roel Terp stra. Gezien de kleine verschillen had Terpstra nog een goede kans kampioen te worden, maar dan had hij in de laatste ronde wel in actie moeten komen. Theo Roest werd kampioen in de maandagavond competitie, na een spannende partij tegen Gosse Krüger, die als tweede eindigde. Op de maandag werden gemiddeld 71 partijen gespeeld, op de donderdag 80. John Sessink scoorde op de laatste avond een serie van 38 caramboles, waarmee hij na Frans Bik de hoogste clubse rie op zijn naam bracht. De maand april staat in het teken van het algeheel kampioenschap. Er zijn zes poules, die volgens een afval- systeem moeten worden beslist. Op 24 april worden de finales gespeeld. Twee dagen later, op zaterdag 26 april, worden tijdens een gezellige slotavond in De Witte Burcht alle kampioenen en nummers twee en drie van het libre, bandstoten en driebanden gehuldigd. Programma zaalvoetbal Woensdag 9 april: 17.10 SVO C2-SVO C1 Jongedijk 17.50 RAB C2-Krim C1 Jongedijk 18.30 Klif C2-Klif C1 Hoogendijk 19.20 Klif (d) 1 -Pellor 3 Hoogendijk 20.10 Koog 3-Knm 5 vPutten 21.00 Klif 5-Klif 6 Douma 21.50 Texel 4-Texel 5 Douma Zaaldienst: Texel. Donderdag 10 april: 18.15 Koog C1-C/Sportsh. C2 Putten 19.00 Texel 2-RAB 4 Kuipers 19.50 Mantje 3-RAB 3 Kuipers 20.40 Koog 2-Krim 4 Arnout 21.30 Klif 4-Texel 3 Arnout Zaaldienst: C/Sportshop. Vrijdag 11 april: 17.10 SVO E1-MantjeE1 SVO 17.50 Klif E1-C/Sportshop Klif 18.30 ZDH C1 -RAB C1 vPutten 19.20 Mantje 1-Wognum (beker) Neesen 20.10 Mantje 2-RAB 1 (beker) Vonk 21.00 Krim 1 -Krim 3 (beker) Hoogendijk 21.50 SVO 1-C/Sportshop 1 (beker) Kikkert Zaaldienst: Mantje. Uitslagen week 31: E-jeugd: ZDH E1-Mantje E1 6-2, C/Sportshop E1-SVO E1 11-0. C-jeugd: C/Sportshop C1- RAB C1 14-1, Koog C1-ZDH C1 2-3, Klif C1-Krim C1 11-3. 2e klasse. Texel 5-Krim 6 0-8. Klif 6-Texel 3 1-7, Klif 5-Koog 4 8-2, Krim 5-Texel 4 5-7. 1e klasse: SVO 3-RAB 5 5-6, RAB 3-Klif 3 3-5, RAB 4-Mantje 3 4-7, Texel 2-C/Sportshop 2 7-5. Hoofdklasse: RAB 1- RAB 2 0-3, Mantje 1-Klif 1 6-3, Mantje 2-Krim 3 4-3, Krim 1-SVO 2 6-6, SVO 1-Koog 1 5-3. Uitslagen week 32: E-jeugd: C/Sportshop El -Klif E1 2-0. C- jeugd: Klif C1-RAB C2 4-4, Knm Cl-SVO C1 7-1. SVO C2-Klif C2 9-0, RAB C1-Koog C1 2-4, C/Sportshop C2-C/Sportshop C1 2-3. 2e klasse: Texel 4-Krim 6 6-3. Texel 3-Mant|e 4 3-10, Klif 6-Texel 5 11-0, Koog 3-Koog 4 5-9. 1e klasse: RAB 5-RAB 3 9-3, Klif 3-RAB 4 3- 2, Mantje 3-Klif 2 3-7, C/Sportshop 2-SVO 3 4-5. Hoofdklasse: RAB 1-Mantje 1 5-4, RAB 2-Mantje 2 5-6, SVO 1-Krim 2 3-3, SVO 2- C/Sportshop 1 3-5. Voetbaluitslagen Donderdag 3 april: Wieringerwaard-Texel'94 2-1 Texelse pupillencompetitie: Vitesse-Heerenveen 3-3 Sevilla-ZDH E2 4-2 Zaterdag 5 april: Texel'94 A1 -Berdos A1 7-0 W'meer A2-Oosterend A1 1 -5 Jong Holland A2-De Koog A1 2-1 ZAP B1-Texel'94 B1 1-2 Texel'94 B3-W'waard B1 0-4 Texel'94 B4-Con Zelo B1 4-4 Texel'94 C2-Texel'94 C3 2-4 Oosterend C1-ZDH C1 1-11 De Koog C1-SRC C2 7-0 Texel'94 MC1-ADO'20 MC1 uitgesteld Texel'94 D2-Winkel D1 18-0 Texel'94 D3-Schagen D2 7-3 SRC D4-De Koog D1 2-6 Texelse pupillencompetitie: AZ-Roda 0-0 Vitesse-SVC Terschelling 5-1 Sevilla-SVC Ameland 8-0 Espanyol-ZDH E2 6-1 De Koog E1-Barcelona 4-5 SVO E1-Real Madrid 0-18 ZDH E1 -SVC Vlieland 4-2 Zondag 6 april: KSV-Oosterend 11-0 Kaagvogels-De Koog 0-7 Texel'94 2-De Flamingo's 2 Oosterend 2-DWOW 6 uitgesteld De Koog 2-DWOW 4 2-1 Twisk DA1 -Oosterend DA1 uitgesteld Westfriezen DA1-De Koog DA1 6-1 SVW'27 MA1 -Texel'94 MA1 afgelast Texelse recreatiecompetitie: De Koog-Texel 0-8 Oosterend-Texelse Boys 3-2 Matig spel bij De Doorstoot Op de clubavond van de biljarters van De Doorstoot werd afgelopen week maar matig gespeeld. Alleen Joost Smit behaalde de maximale score van acht punten. Cees Weel en Martien Boon wonnen wel hun beide partijen, maar behaalde daar in slechts zes punten. Fred Klok en Wim Westdorp deelde de punten door remise te spelen. Eric Boon was in zijn partij tegen Piet Zijm goed op dreef en won met een gemiddelde van bijna één carambole. De hoogste serie was voor Martien Boon, die negen caramboles bij elkaar stootte. Het hoogste gemiddelde kwam met ruim twee caramboles uit de keu van Joost Smit. Uitslagen: R Zijm-J. Smit 0-4, C. Weel-E. Boon 4-0, M. Boon-H. Laan 2-0, W. Westdorp-F. Klok 1-1, J. Heemskerk-R. Steenhuizen 2-4, W. Homan-J. Smit 0-4, J. Boon-H. Laan 0-4, E. Boon-P Zijm 4-2, C. Weel-W. Westdorp 2-0, F. Klok-M Boon 0-4, J. Heemskerk-J. Boon 0-4

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 6