TEXELSE J CouranT Marloes (10) kampeert in Ajax-stadion G-voetballers nog zonder zege Texel'94 plaatst zich voor nacompetitie SVO in slotfase naast teleurgesteld Wiron ZDH biedt Succes uur lang verzet Zaalvoetballers al vroeg kampioen Tevoko heeft titel in zicht W DINSDAG 22 APRIL 2008 Een nachtje kamperen op het veld van de Amsterdam Arena en 's och tends ontbijten met de spelers van Ajax. Dat buitenkansje was weg gelegd voor Marloes Roeper. De 10-jarige Oudeschildse was één van de 120 winnaars van een prijsvraag van ABN-AMRO, hoofdsponsor van Ajax. De deelnemers moesten raden hoelang Michael van Praag voorzit ter van de club was geweest én een pyjama ontwerpen voor het Champ- camp, zoals het kampeerevenement met de bekende Amsterdamse bluf was genoemd (niet Ajax, maar PSV werd zondag kampioen). Na afloop van de wedstrijd tegen Heracles werd het veld omgetoverd tot cam ping. Saillant detail was dat de tent van Marloes en haar vader Willem 'Parel' naast die van Michael van Praag en zijn dochter stond en dat Roeper senior fervent Feyenoord- supporter is (het verhaal gaat dat hij zijn Feyenoord-sokken aanhield). Daarna werden spelletjes gespeeld, begeleid door oud-Ajacied Michel Kreek, en voor het slapen gaan vertelde Van Praag een verhaal over dromen. Maandagochtend wachtte een ontbijt met de spelers van Ajax. Marloes 'en haar vader zaten aan tafel met John Heitinga en Kennedy Bakircoglu. Een hele eer, maar de Oudeschildse ging op zoek naar haar favoriet, Luis Suarez, met wie ze op de foto ging. Wisselvallig spel bij De Doorstoot Op de clubavond van biljartver eniging De Doorstoot werden donderdag goede partijen afge wisseld met matige. Herman Laan won één partij en speelde tweemaal gelijk. Jan Heemskerk won al zijn drie partijen met de maximale score van vier punten per wedstrijd. Cees Weel behield bleef eerste door vijf punten aan zijn totaal toe te voegen, Martien Boon was niet op dreef en behaalde in het geheel geen punten. De hoogste serie kwam met acht caramboles op naam van Herman Laan, Raymond Steenhuizen en Martien Boon. Het hoogste gemid delde van 2,2 punten werd gespeeld door Herman Laan. Komende donderdag worden de spelers ter afsluiting van het seizoen om 18.30 uur verwacht voor een gourmet. Uitslagen: F. Klok-H. Laan 0-4, C Weel-J. Smit 2-0, W. Westdorp-H. Laan 1-1, J. Heemkerk-M. Boon 4-0, R. Steenhuizen-F. Klok 0-2, J. Smit-W Westdorp 4-0,C. Weel-J. Heemskerk 0-4, M Boon-R. Steenhuizen 0-2, C. Weel-H. Laan 3-3, J. Heemkerk-F.KIok 4-0, J. Smit-M. Boon 2-0. De G-voetballers van Texel'94 wachten ook na hun zesde wed strijd in de voorjaarscompetitie nog op hun eerste zege. Zater dag werd op eigen veld met 0-2 verloren van WSV'30 uit Wormer- veer. Ondanks flink wat afwezigen kon den coaches Klaas van den Berg en Tim Kedde over een selectie van elf spelers beschikken. Dat gold ook voor de tegenstander. In goed overleg werd besloten met negentallen te spelen. Texel'94 kreeg al snel een goede mogelijk heid de score te openen. Na een mooie actie van Jimmy Ponniah en een voorzet van Robin Beekman belandde de bal bij Paul Bakker, maar hij schoot tegen de keeper van WSV'30. De Texelaars behiel den daarna wel het overwicht, maar tot uitgespeelde kansen leidde dat niet. Schoten van afstand beland den geregeld in de sloot die achter het B-veld loopt. SVO heeft afgelopen zondag weer eens laten zien waar het toe in staat is. Twee minuten voor het einde van een aantrekkelijke wed strijd schoot Tom Witte zijn team naast Wiron, dat daardoor dure punten verspeelde in de strijd om plaatsing voor de nacompe titie. Meest opvallende man was Chris de Vries, die na een half jaar afwezigheid door een bles sure zijn rentree maakte en direct twee keer scoorde. Tot opluchting van de spelers en trainer Jitze Beintema konden de Oosterenders weer eens over een goed elftal én twee wisselspelers beschikken. Mede door de vele blessures beleeft de ploeg een matig seizoen, waarin vele malen een beroep moest worden gedaan op spelers uit het tweede elftal en van de A-junioren. Zondag bleek Chris de Vries voldoende hersteld van een schouderblessure en was ook Ruben Duinker weer van de partij. Geen overbodige luxe tegen Wiron, dat een jong team heeft, dat graag mooi voetbal laat zien, maar SVO leek met erg geschrokken en nam snel het initiatief weer over. Het was een genot om te zien hoe de bal vlot werd rondgetikt. Een kwartier voor rust gaf Bob Witte een prachtige pass op Chris de Vries, die de bal goed meenam en hard raak schoot. Wiron kon daar in deze fase weinig tegenover stellen en moest even later een tweede treffer incasseren. Schutter was opnieuw De Vries, die na een bekeken pas- sje van Rutger Zoetelief met een prachtig schot succesvol was. De teleurstelling was groot bij de Wie- ringers, die met slaan en schop pen hun frustraties uitten. Hoewel de scheidsrechter het allemaal liet gebeuren, hielden de Oosterenders het hoofd koel en lieten ze zich niet intimideren. Na de rust waren beide teams vrijwel gelijkwaardig, maar speelde Wiron net iets effectiever. Dat resulteerde in de tiende minuut in de gelijkma ker. Opnieuw stond een verre uittrap aan de basis. In het vervolg kregen beide teams kansen, maar de kee pers staken in grote vorm en hiel- sen, toen de vrije verdediger de bal uit een vrije trap van twintig meter via de onderkant van de lat raak schoot. Maar alles of niets spelend kwam SVO vlak voor tijd toch weer op gelijke hoogte, toen Bob Witte de bal uit een corner over iedereen heen schoot en zijn broer Tom op de juiste plaats stond om verwoestend uit te halen. In de laatste seconde kreeg Oosterend nóg een corner, maar deze mocht met meer worden genomen. Toch was het gelijkspel een mooi afscheid voor drie oudgedienden. Jan Bloem speelde achttien jaar in Texel'94 heeft zich zondag dank zij een overwinning op Hugo Boys (3-1) geplaatst voor de nacom petitie. Met nog twee wedstrij den te gaan, heeft de ploeg nog een klein kansje koploper VZV te achterhalen, dat vijf punten meer behaalde. Maar worden de Texe laars tweede, derde of vierde, dan wachten promotiewedstrij den tegen Nieuwe Niedorp en Hugo Boys om één plaats in de vierde klasse. Texel'94 ging tegen de bezoekers uit Heerhugowaard-Noord voortva rend van start. Hoewel het spel op en neer golfde, waren de aanvallen van de gastheren gevaarlijker dan die van de bezoekers. De straffe oostenwind vormde daarbij wel een handicap. Na twintig minuten kwam het eerste elftal en zal komend sei- Texel'94 op voorsprong, toen spits zoen mogelijk alleen nog als inval kracht te bewonderen zijn. Datzelfde geldt voor Sil van Dijk, die zondag in Callantsoog voor het laatst in actie komt. Tom Witte heeft aangekon digd na komende week helemaal niet meer te zullen spelen. Leon Zijm op de goede plek stond om goed voorbereidend werk van Martin Koorn en een voorzet op maat van Pim de Lugt te verzilve ren. Om een grotere achterstand te voorkomen, verzette Hugo Boys ook tamelijk agressief uit de hoek den hun doel knap schoon. Marco kan komen. In Den Oever werd het eerder dit seizoen 6-4 voor de thuisploeg. Voor Wiron stond er nog Drijver verrichtte niet alleen knappe reddingen, maar kwam er ook een paar keer goed uit om de bal van veel op het spel. De ploeg strijdt de voet van de spits te plukken. De met Vesdo om de vierde plaats, die recht geeft op de nacompetitie. Vanaf het begin was aan beide kan ten sprake van veel strijd en fana tiek spel. Rutger Zoetelief kreeg in de twintigste minuut een uitgelezen kans de score te openen, maar op drie meter van het doel maaide hij over de bal. Vijf minuten later kwam Wiron op voorsprong. De bal zeilde uit een verre uittrap van de grote vrije verdediger zomaar over de verdediging heen. De spits had dit kennelijk vaker meegemaakt, want hij was er als de kippen bij om te profiteren. keeper van Wiron was een kwartier voor het einde kansloos toen Tom Witte na een mooie voorzet van Jan Bloem op doel kopte, maar tot zijn geluk ging de bal via de buitenkant van de paal naast. In de slotfase begonnen de Wierin- gers steeds harder te spelen. Meer malen gebeurde het dat ze wanneer de bal achter of uit ging nog een tik tegen een Oosterender knie of enkel gaven. De matig fluitende scheids rechter leek daar weinig van te merken. Vijf minuten voor het einde leek Wiron de wedstrijd te beslis- Een uur lang kon ZDH het de nummer twee van de ranglijst zondag in Hippolytushoef moei lijk maken, maar daarna liep Succes alsnog uit naar een ruime voorsprong (4-0). De gasten mis ten opnieuw veel spelers. Nood gedwongen maakte de 41-jarige Bernard Ipenburg twee jaar na zijn afscheid zijn rentree. In de tweede helft kwamen ook de 15- jarige C-junioren Gijs de Graaf en Sean van Heerwaarden in het veld. Om geen afstraffing te krijgen, wis ten de Hoornders wat hen te doen stónd. Hard werken, geconcen treerd verdedigen en loeren op een tegenaanval. Dat lukte aanvanke lijk wonderwel. Succes had veruit het meeste balbezit en viel voort- Kaapte Old Stars het kampioen schap vorig jaar nog voor hun neus weg, dit seizoen waren de dames van Klif/Eetcafé De Steen enplaats oppermachtig. In Den Helder werd woensdag gewon nen van Watervogels 3, waardoor de Texelse zaalvoetballers al vijf ronden voor het einde de titel opeisten. Bloemen, toeters, shirts, trainings pakken en supporters gingen woens dag mee naar Den Helder. Maar aangezien er nog wel moest worden gewonnen, gierden de zenuwen de meeste dames door de keel. Toen de wedstrijd eenmaal begon, leken ze daar weinig last meer van te heb ben. Ze joegen fanatiek op de bal. Eenmaal in bezit ervan werd deze rustig en geconcentreerd rondge speeld. Watervogels probeerde het de gasten wel moeilijk te maken, maar na een mooi opgezette aan val werd het verdiend 0-1. Klif/De Steenenplaats ging daarna steeds beter spelen en liep door goed samenspel en geduldig wachten op fouten van de tegenstander nog voor rust uit naar 0-4. Na rust deed Watervogels weinig anders dan verdedigen, met de bedoeling zo min mogelijk doelpun ten tegen te krijgen. Dat lukte prima, want hoewel de Texelse spitsen nog een paar grote kansen kregen, lukte het niet meer om te scoren. In de slotfase speelden de zenuwen nog even in alle hevigheid op en gingen de gedachten terug naar vorig jaar, toen de titel op het laatste moment De kampioenen van Klif/Eetcafé De Steenenplaats. Staand (van links naar rechts): coach/sponsor Richard Segers, Claudia Segers-Link, Unda de Braven-Smit, Tessa Betsema. Meria Zegel. Gehurkt: Bianca Kager-Dnjver, Kelly Keuning, Anna van Heerwaarden, Marit Tuitman en coach Arno van Heerwaarden. verloren ging. Nu ging het echter niet meer mis en konden na het laatste fluitsignaal de bloemen in ontvangst worden genomen en de flessen champagne ontkurkt. Klif/De Steenenplaats had slechts zestien wedstrijden nodig voor dit succes in de regionale hoofdklasse van de HZVO. Tekenend voor het gemak is ook het doelsaldo: 124 voor en slechts 18 tegen. Komend seizoen komt het team uit in de eerste klasse KNVB West 1Daarin spelen naast Watervogels 2 en Zee macht 1 uit Den Helder teams uit de Kop van Noord-Holland. Morgen wacht een nieuwe uitdaging, wan neer voor de halve finale van de beker Zeemacht 2 op bezoek komt. Overigens had ook het tweede team van Klif/De Steenenplaats woens dag kampioen kunnen worden, maar al voor de derde keer kwam de tegenstander met opdagen. 'Erg sneu voor de meiden. Het had zo mooi kunnen zijn: beide teams kam pioen op dezelfde dag, dat maak je nooit meer mee', aldus coach en bestuurslid Arno van Heerwaarden. zich met hand en tand. Het Texelse team draaide echter op volle toeren en een tweede goal kon dan ook niet uitblijven. Tien minuten voor rust was het zover. Middenvelder Pim de Lugt reageerde perfect op een dieptepass vanuit de Texelse verdediging en verraste zijn directe tegenstander met een razendsnelle demarrage. Alleen voor de keeper schoot hij de bal loepzuiver in de linkerbenedenhoek. Texel'94 kreeg daarna zelfs kansen op een derde treffer, maar deze viel niet. Enkele minuten na de rust kreeg wederom Pim de Lugt een riante kans. Zijn schot ging evenwel hoog over. Vlak daarna kwam Hugo Boys verrassend terug tot 2-1, nadat de goed leidende scheidsrechter de ploeg een penalty had toegekend. De gastheren hadden het juiste ant woord echter snel klaar. Tim Kedde mikte de bal uit een voorzet van Yvo Barends keurig, buiten bereik van de keeper, in de rechterbene denhoek. durend aan. maar ZDH slaagde er knap in de defensie gesloten te houden. Daarbij was de zeer dege lijk spelende Ipenburg als vrije ver dediger een betrouwbaar slot op de deur. Noodgedwongen zocht de thuisploeg het vooral in schoten van afstand, maar deze konden Chris Stolk zelden verontrusten. Eenmaal kwam de Hoornder kee per goed weg, toen de bal na een verraderlijke stuit op het harde veld bovenop de lat belandde. Zelf lukte het ZDH maar mondjes maat de middenlijn over te ste ken. De beste mogelijkheid was nog voor Sjoerd Oosterhof, die op doel schoot, maar zijn schot zag worden geblokt. Terwijl alles erop wees dat het bij rust 0-0 zou staan, kwam Succes in de slotfase alsnog op voorsprong. Het doel punt kwam tot stand uit een fraai genomen vrije trap, waarbij de bal vanaf 25 meter in de bovenhoek werd gekruld. Met de snelle Arjen Lap als vervan ger voor Sjoerd Oosterhof kwam ZDH na rust meer aan voetballen toe. Een kwartier lang hing de gelijkmaker in de lucht. Eerst sla lomde Mike de Bruijn door de hele verdediging én langs de keeper, maar kon hij vanuit een lastige hoek niet scoren. Even later kreeg de mee naar voren gekomen Rem- co Boogaard zijn voet niet goed genoeg achter de bal. En ten slotte was Arjen Lap met een hard schot van afstand dicht bij een treffer. Maar toen het doelpunt aan de andere kant viel (uitblinker Paul Singelenberg bekroonde een solo met een knap schot), verdween langzaam maar zeker de spirit uit de Hoornder ploeg en kon Succes het karwei eenvoudig afmaken. Een lichtpuntje vormden de inval beurten van debutant Gijs de Graaf en Sean van Heerwaarden, die drie weken geleden tegen KSV al een kwartier meedeed. Beiden spelen in de C-junioren, maar lieten zich door de fysiek sterke Wieringers niet afbluffen. Saillant detail was dat bij ZDH in de slotfase naast beide 15-jarigen ook twee 41-jari gen (Bernard Ipenburg en Joop Rommets) in het veld stonden. De Zwaluwen zakten door dit ver lies van de zesde naar de acht ste plaats. Zondag speelt ZDH de laatste wedstrijd van het seizoen. In Den Hoorn is dan hekkensluiter Kaagvogels de tegenstander. Doordat het zelf met 4-0 won van Armixtos uit Amsterdam én concurrent Spaarnestad met 3-1 verloor, heeft het damesteam van volleybalvereniging Tevoko het kampioenschap in eigen hand. Tevoko begon voortvarend en won de eerste set eenvoudig met 25- 12. Met goed spel werd het ene na het andere punt gescoord. Ook in het begin van de tweede set werd een voorsprong opgebouwd, maar Armixtos kreeg steeds meer vat op de harde aanvallen van de Texelse aanvallers en kwam goed terug. Vanaf 17-16 liep Tevoko uit en won uiteindelijk de set met 25-17. De derde set toonde hetzelfde beeld, tot Armixtos een voorsprong van drie punten kreeg. Daardoor bleven de Texelse dames voluit spelen, wat in punten resulteerde (25-21). In de vierde set was de tegenstand van de Amsterdammers gebroken en kon Tevoko de wedstrijd eenvoudig uitspelen (25-13). Met deze 4-0 overwinning sleepte Tevoko vijf punten in de wacht. En omdat concurrent Spaarne stad slechts één punt behaalde, kan Tevoko komende zaterdag door minimaal twee sets te winnen kam pioen worden. Wendy van Elk wint De Graafbokaal Wendy van Elk heeft zondag de Jaap de Graafbokaal in ontvangst mogen nemen. Zij kreeg de beker uit handen van Ans de Graaf, dochter van de naamgever, na een spannende finale op het bui tenterrein van manege Akenburg. Van Elk won met 102 strafpunten ook de dagprijs. In tegenstelling tot de zes voorron des, die binnen in de manege wer den verreden, vond de finale buiten plaats. Het weer zat daarbij mee, hoewel het koud was, scheen er een lentezonnetje. De ochtenduren werden gebruikt voor een dressuur- proef, waarna na de gezamenlijke lunch een vaardigheidsproef werd verreden. Zeven deelnemers bleven daarbij foutloos en plaatsten zich voor de barrage. Wendy van Elk zette met 150,21 seconden de snel ste tijd neer, op de tweede plaats gevolgd door Gerard de Ridder (150,27). Derde werd Gerrit Wes- terlaken. Bij de prijsuitreiking spraken de juryleden hun verbazing uit over Voetbaluitslagen Dinsdag 15 april: Texelse pupillencompetitie: Valencia-Sevilla 3-0 De Koog E1-Espanyol E1 2-3 Ook na rust zat het Texel'94 niet mee. Jimmy Ponniah waagde veel vuldig zijn geluk, maar al zijn scho ten gingen naast of over of wer den door de keeper onschadelijk gemaakt. Na tien minuten werd het onverwacht 0-1, toen één van de gasten de bal onbereikbaar voor Martijn Verbeeke in de rechter- kruismg knalde. Even later kreeg Jos Bakker de bal op ongelukkige wijze tegen de borst en was de Texelse keeper opnieuw kansloos. In het vervolg deed de thuisploeg manhaftige pogingen de score een draaglijker aanzien te geven. Paul Bakker kreeg een paar schietkan sen, terwijl Ponniah uit een voorzet van dezelfde Bakker knap op doel kopte. Het bleef echter 0-2. Zaterdag gaat Texel'94 op bezoek bij Uitgeest, dat op de derde plaats staat. Op Texel werd het eerder dit seizoen 2-2. De wedstrijd begint om 11.30 uur. 1-4 0-6 uitgesteld 3-0 5-3 6-3 6-1 De Texelaars lieten zich in het ver volg terugzakken op eigen helft, maar bleven de beste kansen krij gen. Hoogtepunt was een knal van Tim Kedde vanaf de rand van het strafschopgebied op de onderkant van de lat. Joey van der Vis werd twintig minuten voor het einde gewisseld voor Jeroen Vlaming, even later gevolgd door Niek van Egmond. die inviel voor Steffan Vla ming. De slotfase was rommelig, met vele vrije trappen aan beide kanten. Leon Zijm had nog een kansje, maar de keeper was hem te snel af. Ook Yvo Barends kwam in kansrijke positie niet tot scoren, waardoor het 3-1 bleef. De Texelaars hebben nog twee com petitiewedstrijden voor de boeg. Zondag spelen ze thuis tegen Nieu we Niedorp, de week erop gaan ze naar Duinrand S in Schoorl. De eerste nacompetitiewedstnjd wordt waarschijnlijk tweede pinksterdag gespeeld, thuis tegen Hugo Boys. Zaterdag 19 april: Oosterend 3-Castricum 6 De Koog A1 -Texel'94 A1 Berdos A1 -Oosterend A1 LSW B2-Texel'94 B1 Texel'94 B2-Wmkel B1 Texel'94 B3-DWOW B1 Texel'94 B4-Schagen B3 Oosterend B1 -Den Helder B2 LSW MB1 -Oosterend MB1 VIOS-WC1-Texel'94 C1 Texel'94 C2-Den Helder C3 0-4 JVC C2-Texel'94 C3 3-0 Oosterend C1-Wienngermeer C2 5-0 SRC C2-De Koog C1 2-3 ZDH C1-Callantsoog C1 3-6 Texel'94 MC1-ADO'20 MC1 0-3 Texel'94 MC2-Foresters MC1 2-2 Texel'94 D1-WGW D1 5-0 JVC D3-Texel'94 D2 0-10 Oosterend D1-Texel'94 D3 uitgesteld Texel'94 D4-Den Helder D7 12-2 Wieringerwaard D2-De Koog D1 2-9 Texel'94 G1 -WSV'30 G1 Texelse pupillencompetitie: Heerenveen- SVO F1 13-0 Utrecht-AZ 6-3 Roda-Vitesse 3-5 SVC Terschelling-De Koog F1 1-5 ZDH E2-Barcelona 4-3 Valencia-Real Madrid 8-3 SVC Ameland-SVC Vlieland 3-6 Espanyol-Sevilla 4-2 SVO E1-ZDH E1 0-27 Zondag 20 april: Texel'94-Hugo Boys 3-1 Oosterend-Wiron 3-3 Monnickendam-De Koog 0-1 Succes-ZDH 4-0 Texel'94 2-DTS 2 2-0 Texel'94 3-Schagen 5 Schagen niet opgekomen Kreileroord 2-Oosterend 2 6-3 West Frisia DA1 -Oosterend DA1 2-1 De Koog DA1 -Westfriezen DA1 2-3 Texel'94 MA1 -SVW 27 MA1 4-2 Texel'94 MC1 -ADO'20 MC1 1-0 Texelse recreatiecompetitie: Texel-Texelse Boys 6-0 De Koog-Oosterend 3-4 Voetbalprogramma Donderdag 24 april: Texelse pupillencompetitie: Utrecht-SVC Terschelling 18.15 de saamhongheid binnen de ver eniging. Daarnaast prezen zij de leuke combinaties, de nette dres- suurproeven en de vaardigheid van de menners. Wendy van Elk is de tweede dame die de bokaal wint in de negentien jaar dat hij wordt uitgereikt De eer ste was Maneke Bakker (in 1997). Hans Boom, de kampioen van vorig jaar, werd tweede, met tien straf punten meer dan de winnaar. Derde werd Piet Beers, vierde Linda Kool hof. Koolhof won wel de extra prijs voor dressuur over het hele seizoen. De seizoensprijs voor vaardigheid ging ook naar Van Elk. Uitslagen: Dagprijs - 1.Wendy van Elk. 102 strafpunten: 2 Linda Koolhof, 109. 3.Frans Bakker. 112. 4.Piet Beers, 113 Barrage - 1 Wendy van Elk. 150.21 seconden: 2 Gerard de Ridder. 150,27; 3.Gerrit Westerlaken, 153,73; 4.Nanny van der Berg, 208,86. Klassement - 1 .Wendy van Elk, 302 strafpunten. 2.Hans Boom, 312, 3.Piet Beers, 314; 4 Linda Koolhof; 5 Frans Bakker. 333.5 Barragepnjs - Wendy van Elk. 30 punten. Dressuurpnjs - Linda Koolhof, 38 punten. Zaterdag 26 april: Vrone 4-Oosterend 3 Texel'94 B1-VIOS-W B1 SRC B2-Texel'94 B2 N. Niedorp B2-Texel'94 B4 Oosterend MB1-Flevo MB1 Texel'94 C1-ZAP C1 Texel'94 C3-VZV C2 DWOW C2-Oos?erend C1 De Koog C1-Wiermgermeer C1 Wieringermeer C2-ZDH C1 M'vogels MC1-Texel'94 MC1 Dirkshorn D1 -Texel'94 D1 Texel'94 D2-Den Helder D3 Texel'94 D3-Dirkshorn D2 Callantsoog D1-Oosterend D1 De Koog D1-BKC D2 Uitgeest G1 -Texel'94 G1 Texelse pupillencompetitie: AZ-SVO F1 Heerenveen-Roda Barcelona-Espanyq! Sevilla-ZDH E1 SVC Vlieland-SVO E1 Real Madrid-De Koog E1 SVC Ameland-Valencia Zondag 27 april: Texel'94-Nieuwe Niedorp ZDH-Kaagvogels De Koog-Vesdo Callantsoog-Oosterend Koedijk 2-Texel"94 2 Graftdijk 3-Texel'94 3 Callantsoog 3-Oosterend 2 De Koog 2-Vesdo 2 Twisk DA1-De Koog DA1 HOSV DA1 -Oosterend DA1 De Rijp MA1-Texel'94 MA1 14.00 13.00 14.30 12.15 14,30 13.00 13.00 11.30 14.30 12.30 13.00 11.00 11 30 11 30 11.15 12.00 11.30 9.00 9.00 10.00 10.00 10.00 10.00 11.00 14.00 14.00 14.00 14.00 11.30 11.00 11.00 11.00 14.00 14.00 14.00 Texelse recreatiecompetitie: Texel-Oosterend (beslissingswed strijd) 10.30 Programma zaalvoetbal Woensdag 23 april 18.30 Krim C1 -Klif C2 Jongedijk 19.20 Klif (d) 1 -MSV 2 Hoogendijk 20.10 Texel 3-Krim 6 vPutten 21.00 Klif 5-Krim 5 De Grave Zaaldienst: Klif Donderdag 24 april 18.15 SVO C1-RABC2 Jongedijk 19.00 Klif 3-C/Sportshop Kuipers 19.50 Texel 2-Klif 2 Kikkert 20.40 Koog 2-RAB 4 Arnout 21.30 Texel 5-Klif 4 Arnout Zaaldienst: Texel Vrijdag 25 april 17.10 Klif C1 -SVO C2 Hoogendijk 17.50 Klif E1-SVO E1 Klif 18.30 Krim 2-Mantje 2 Hoogendijk 19.20 Texel 1-de Ruif 2 Kuipers 20.10 Krim 3-RAB 1 Vonk 21.00 Mantje 1 -SVO 2 Bakker 21.50 SVO 1 -C/Sportsh. 1 Douma Zaaldienst: RAB

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 7