Texelaartje TEXELSE COURANT Wat ik zeggen wou... Broadway menu's 7 O ouiorl. - - DINSDAG 6 MEI 2008 Hogeberg (2) Naar aanleiding van de facelift voor Den Burg (Texelse Courant van 18 april) wijs ik er op, dat er ten aanzien van het aangrenzend Hogebergge- bied geen ruimte is voor iets derge lijks. Dit plan gaat bij voorbaat ten koste van een van de laatste authen tieke gebieden van ons eiland. Heel veel Texelaars hebben al te kennen gegeven extra voorzieningen niet op prijs te stellen en het stimuleren van bezoek aan de Hogeberg niet te wil len. Daarentegen moet de toekomst van het nu nog betrekkelijk rustige landschapsreservaat De Hogeberg nu eens voor altijd veilig gesteld worden. Dat de gemeente desondanks geen grens houdt, maar er overheen wil, vind ik ongepast en onverantwoord. Siem Hemelrijk, Oudeschild. Oosterend In de Texelse Courant van 25 april wordt onder de kop 'Bureau helpt bij plan Oosterend' vermeld dat b en w het bureau BügelHajema hebben ingehuurd voor het verder uitwer ken van het dorpsontwikkelingsplan Oosterend. Het plan zou in overleg met het dorp nader ingevuld en goed ontvangen zijn. Op 28 maart is een zogenaamd schets- en kletsplan met betrek king tot uitbreiding in Oosterend gepresenteerd (dat het slechts om een schetsplan gaat, is meerdere malen benadrukt, ook in het Stren- der Nieuws). Op dit ingrijpende plan, wat slechts in samenwerking met enkele inwoners van het dorp is uitgewerkt, kon gereageerd worden. En nu wordt er, nog voor er een terugkoppeling is geweest op de reacties en vragen van de bewo ners, €20.000,- uitgetrokken om de plannen uit te werken? Het lijkt er op dat men in het dorp wel iets van het plan mag vinden, maar dat het plan er hoe dan ook doorheen gedrukt wordt. En hoezo 'plannen goed ontvangen in het dorp'? Over rompelend is een beter woord, er is klaarblijkelijk haast bij. Waarom de wens voor enige woningbouw en eventuele bedrijfsruimte tot zo'n ingrijpend plan in en om het centrum van het dorp heeft kunnen leiden, is een raadsel. Woningen bouwen op de weinige open plekken in het dorp? Extra wegen door het dorp naar een bedrijventerrein in het cen trum? Slopen van een leuke school voor die betreffende weg en sloop van huizen voor een parkeerterrein? Waarom niet op één prima geschik te plek bouwen waar niet gesloopt hoeft te worden, waar al nieuwbouw aanwezig is, waar de ontsluiting uit stekend is en het centrum niet wordt aangetast? Dat dient toch veel meer het algemeen belang dan het inge diende plan, dat de ambities van enkelen lijkt te dienen. Het plan om op één plek uit te breiden, wat overigens ook uit het dorp zelf komt. staat al lang ver woord in een uitgebreid en grondig Woningmarktonderzoek van de firma Companen, op 22 augustus 2007 aan de gemeente Texel overhandigd (bronnen: Visie wonen in Oosterend; Oosterend Texel toekomstvisie 2020, Visie De Kattekolk, brief Stichting Gemeenschapscentrum Oosterend Bijenkorf). Stop met deze plan nen die het mooie Oosterend voor jaren in een bouwput veranderen en waarvan niemand weet wat voor rampzalige effecten ze hebben op toerisme, verkeersveiligheid en - nog belangrijker - de authentieke sfeer. Kiezen uit één alternatief, zoals 28 maart jongstleden, is geen keuze. Het wordt tijd dat er echt goed over gesproken wordt en de feiten boven tafel komen over wat de beste invul ling is. Zo is het gevaarlijk geklets voor de sfeer en de geringe ruimte in het dorp Oosterend. Jan Kee, TESO Emile Roemer, Tweede-Kamerlid voor de SP, gebruikt in zijn column op de website van zijn partij TESO als voorbeeld van socialistisch gedachtegoed. 'Afgelopen week was ik op werkbe zoek bij TESO, Texels Eigen Stoom boot Onderneming, die al honderd jaar dagelijks de veerdienst tussen Den Helder en Texel verzorgt. TESO is in tegenstelling tot andere rede rijen een gebruikersorganisatie. De ruim 3000 aandeelhouders zijn gro tendeels Texelaars, bijna ieder Texels gezin heeft een directe stem in de organisatie. TESO is een organisatie zonder winstoogmerk. Alle inkom sten worden benut om de kwaliteit, veiligheid en betaalbaarheid te ver beteren. Daardoor is bijvoorbeeld het tarief sinds 1993 gedaald met 11 procent. Ter vergelijking: in dezelfde periode is het tarief bij de NS geste gen met 55 procent. En bij de veer dienst wordt dus ook niet bezuinigd op kwaliteit of op de arbeidsvoor waarden van het personeel. TESO is in 1907 opgericht uit onvre de met de bestaande veerdienst. Die vond men te duur. Zo ontstond er een volksbeweging die besloot een eigen veerdienst op te zetten, leder een mocht naar draagkracht meefi- nancieren. Uit die tijd stamt ook de regel dat iedere aandeelhouder één stem heeft in de vergadering, onge acht het aantal aandelen. Nu, hon derd jaar later, zijn de Texelaars nog steeds zéér tevreden én zéér betrok ken bij hun TESO. een goudmijn van socialistisch gedachtegoed. Er loert echter groot gevaar in de persoon van staatssecretaris Huizin- ga (Verkeer). Huizinga wil in het wad dengebied een 'uniforme regeling voor alle Zout Veren' treffen. 'Voor mij staat het publiek belang op de eerste plaats. Uitgangspunt is een uniforme regeling voor de veerverbindingen naar de Waddeneilanden, waarmee de betrouwbaarheid en continuïteit van het vervoer gewaarborgd blijft', schreef ze in een brief. Van Huizinga weten we dat ze weigert te leren van de ellende van de aanbestedingen in het openbaar vervoer. Terwijl inmid dels wel duidelijk is dat als gevolg van de verplichte aanbestedingen de kwaliteit van het openbaar ver voer en de arbeidsvoorwaarden van het personeel zwaar onder druk zijn komen te staan. Het personeel in het streekvervoer voerde deze week méér dan terecht actie. TESO toont al honderd jaar dat het haar opdracht in het publiek belang adequaat ver vult. Dus, staatssecretaris Huizinga, wanneer het publiek belang voor u écht op de eerste plaats komt... handen af van TESO.' Emile Roemer, Sambeek. Twee tunnels Wat mij het meest verbaasd heeft aan het plotseling opgedoken tun nelplan van Den Helder is dat het kennelijk een serieus plan is. Van mensen die toch bekend moe ten zijn met de het Marsdiep: een breedte van 4 kilometer, een diepte die gaat tot haast 60 meter en een altijd onrustige zandbodem door de geweldige tijstromen in dit zee gat. waar zich elk tij een kubieke kilometer zeewater doorheen perst. Voor de Westerscheldetunnel - de snelle verbinding voor vrachtver keer tussen West-Nederland en West-Vlaanderen - heeft de staat 750 miljoen euro overgehad De snelle verbinding tussen de kop van Noord-Holland en onze trotse 13,5 kilometer lange Pontweg wordt ongetwijfeld een stuk duurder. Wel is het natuurlijk zo dat, nu Texel de Friese Waddeneilanden hooghartig heeft afgewezen omdat ze te arm zijn. het huwelijk met de enig over gebleven vrijer. Den Helder, via zo'n tunnel snel dichterbij komt. Maar. ik kan u geruststellen; er zullen in Nederland eerst nog wel een paar andere verkeersproblemen aan de beurt komen voor het zover is. Hoe dan ook, iedere Texelaar weet dat de verkeersoverlast die Texels Eigen Stoomboot Onderneming Den Helder al tientallen jaren lang aandoet, zonder dat zich daar zelfs ook maar iemand voor schaamt, de Heldenaren het volste recht geeft verandering te eisen. Ze hebben daar bijvoorbeeld Cape Holland ont zettend mooi gerestaureerd, maar dit prachtige historische gedeelte zal nooit een geheel kunnen worden met een opgeknapt aantrekkelijk centrum, zolang het verkeer van en naar Texel er dag in dag uit, jaar in jaar uit, omheen jakkert. Dat zou over zijn, als de Texelse boot - en daar schijnen veel Texelaars voor te zijn - zich door in een nieuwe vaargeul tussen het Balgzand en munitiebunkers van de Marine door naar een nieuwe haven voorbij het gasaanlandingsgebied zou kunnen begeven met aansluiting direct op de snelweg. Maar, ik kwam vanmid dag opeens op een andere en veel minder ingrijpende oplossing die ik graag door middel van bijgaande tekening zou willen laten zien, al is de kans groot dat deze oplos sing allang ergens in een of andere stapel zit (zie tekening, zwarte lijnen tunnels, gestippelde lijn verzonken wegdek met dak op straatniveau). U ziet het. geen verplaatsing van de veerhaven, geen monstertun nel naar Texel, slechts twee relatief kleine tunneltjes en tenslotte, de manne krijgt er een directe aanslui ting op de snelweg door, zodat de spits daar bij die brug ook tot het verleden behoort. Bouwe Kuipers, Den Burg. Samenwerking Dit is een open brief aan CDA. GroenLinks, PvdA, D66 en Fractie Weijers. In de raadsvergadering van 15 april nam u met een initiatiefvoor stel een principebesluit, waarmee u in de Eilander Raad het debat in ging. In wezen kon u met dit princi pebesluit in de hand op 17 april geen debat meer aangaan met de overige eilanden, daar u eigenlijk al een besluit had genomen. Vervolgens bekrachtigde u het principebesluit in de raadvergadering van 22 april. Een besluit waarin u gesteund werd door de provincie Noord-Holland, zijnde een aantal gedeputeerden, Statenleden en topambtenaren. Daarnaast wist u zich gesteund door verwante organisaties. En natuurlijk hebben de provincie en het rijk veel geïnvesteerd in de natuur op Texel om daarmee onder andere invulling te geven aan de Provinciale Ecolo gische Hoofdstructuur. En wanneer er dan gesproken wordt over een status aparte voor de eilanden, kan ik begrijpen dat men op provinciaal niveau zenuwachtig wordt. Helaas was u met uw besluitvorming ver geten de lokale bevolking te con sulteren, door niet achterban en inwoners de gelegenheid te geven een oordeel te vormen over uw voorgenomen besluit de eilanders- amenwerking te verbreken. Blijk baar bent u vergeten dat u in de raad bent gekozen als volksverte genwoordigers. Wat wil zeggen dat u zult uitdragen wat er leeft onder de inwoners van Texel en niet wat de provincie of aanverwante organi saties graag zouden willen zien. Investeren in een samenwerking wil niet zeggen dat dit direct tot baten leidt. Investeren in een samenwer king doe je om je eigenof eikaars positie te versterken. Iedere wel denkende ondernemer begrijpt dit. Behalve als je naast onder nemer oud-CDA bestuurder bent geweest en bestuurlijke samenwer king niet kunt onderscheiden van ecologische en cultureel-historische samenwerking. En een samenwer king met één gemeente voorstaat als een samenwerkingsverband voor het westelijke Waddengebied. Waarbij deze gemeente nu al voor Texel wil bepalen hoe de verbin ding met Texel moet plaatsvinden. Omdat de eilanden gezamenlijk het grootste gemeentelijke deel van de Waddenzee bezitten, kunnen we hiermee als gelijkgezinden eikaars positie versterken. Dit is de groot ste meerwaarde van de eilander samenwerking. En natuurlijk zou je bepaalde onderwerpen sneller of anders verwezenlijkt willen zien, maar samenwerken betekent com promissen sluiten. Je kunt aanmer kingen hebben op een plan van aanpak, maar daar moet je bij een samenwerking in goed overleg uit kunnen komen. U lanceerde nieuwe plannen om te gaan samenwerken met alle gemeenten die aan de Waddenzee grenzen, maar u bent nog niet in staat om met vier andere eilanden samen te werken, ledereen begrijpt dat je nooit je oude schoenen moet weggooien voordat je nieuwe hebt. Er werden suggesties gedaan over een westelijke Waddenzeegemeen te met walgemeenten die nog van niets weten over een op handen zijnde samenwerking. Vele sugges ties kwamen van mensen, waarvan hun roots niet op Texel liggen. Een enkeling noemt zich zelfs een over- kantse Texelaar. Dat doet mij altijd denken aan president J.F. Kennedy, die in Berlijn zei; 'Ich bin ein Berliner (bol)'. In mijn leven heb ik inmiddels vele verbeteraars van de overkant mee gemaakt, die het beste met Texel voor hadden en die ons wel zouden helpen mee te gaan in de vaart der volkeren. Maar weinigen heb ben daadwerkelijk bijgedragen aan verbeteringen op Texel. Men kende het eilandgevoel niet en daarom riep men Texel is aars. Gelukkig heb ben sommigen het eilandgevoel wel gekregen. In het coalitieakkoord heeft u aan gegeven onder de kernwaarden die Texel uniek maken: behoud en bewaking van de eigen identi teit en het eilandgevoel. Naar mijn mening geeft u met uw nieuwe plannen hieraan onvoldoende invul ling. Bij hogere overheden betekent samenwerken samenvoegen, daar gemeentelijke herindelingen in het verleden tot grote problemen heb ben geleid. Met het idee om met de gemeenten Anna Paulowna. Zijpe en moge lijk Den Helder samen te werken, zonder dat daar een brede steun voor is of dat u zich ook maar ver zekerd heeft van een brede steun, heeft u Texel in een onmogelijke positie gemanoeuvreerd. Binnen de ideeën over een westelijke Wad denzeegemeente begint de enclave Den Helder gelijk te bepalen wat goed is voor Texel. Zonder een breed gedragen steun weet zij, dat een tunnel net beste is voor Texel, waarbij de mening van de bevolking van Texel blijkbaar met meer telt Wat blijft er dan nog over van onze zelfstandigheid, eigen identiteit en niet te vergeten eilandgevoel. Daarnaast heeft u met uw initia tiefvoorstel geen antwoord kunnen geven op de waarom vragen van de andere eilanden over uw beweeg redenen te willen stoppen met de samenwerking. U gaf in de Eilander Raad aan over de vragen te zullen nadenken, maar in de gemeenteraad noemde u het 'naar huis te zijn gestuurd met huiswerk dat niet te maken valt De andere eilanden zijn hiermee nog meer in mijn achting gestegen, door de raad van Texel naar huis te sturen met huiswerk dat ze niet kunnen maken. De andere eilanden zijn in ieder geval een ervaring rijker en een illusie armer. Het is voor mij dan ook onbegrijpelijk, dat u als volksvertegenwoordiger zo heeft gehandeld en Texel in een onmoge lijke positie heeft gemanoeuvreerd In uw geval zou ik mij schamen. Piet Standaart, Den Burg Tuinfair De Zelfpluktuin aan de Middel- landseweg nabij Oudeschild opent zaterdag het seizoen met een tuin fair, een kramenmarkt met Texelse ondernemers, kunstenaars en hob byisten. Op de markt tuinplanten, groendecoraties, aardbeienplanten schilderijen, keramiek, exotische planten, houten speelgoed, fiet sen, gerookte vis, ijs. schilderen en schminken. Ook wordt de CO Ga je met het Kleischip naar Texel'' gepresenteerd, met daarop het ver haal van Berta Bloemkoe die wé eens een bloemetje zou willen ver schalken in de Zelfpluktuin. Dit is de eerste CD van Het Kleischip en Kapitein Foske is aanwezig om te signeren. De toegang tot de tuinfair bedraag: €1,-, Het toegangskaartje is tevens lotnummer. Om 16.00 uur worder de winnende loten getrokken, direct na de uitreiking van de prijzen var de tekenwedstrijd. De Zelfpluk tuin is tot en met de herfstvakantie geopend van maandag tot en me: zaterdag van 9.30 tot 17.30 uur. Texelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6,00 tot en met 3 regels. Per regel meer: €2,00 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14,50 excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Bowling De Koogel - het adres voor een gezellig avondje uit! Tel. 0222- 317672 www.texelseautopa- gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Bel 318885 en Sieme Wuis brengt de nieuwe aard appels bij u thuis. Bezorgd na 16.00 uur. ASPERGES Zelf asperges steken en daarna geme ten van een heerlijk asperge diner in de schuur van onze Texelse aspergeteler Bert Keijser. Zondag 11 mei, zaterdag 24 mei en zaterdag 7 juni. Reserveer nu alvast! RUUD BOOM www.texelcatering.nl tel. 313791 Auto Service Centrum. Maricoweg 3, tel 315588. Moederdagtip! De ontroe rende roman Hij droeg ons voorgeslacht van G. de Leeuw, over een grote Texelse familie. Texelse C: zeer de moeite waard. NH Dagbl een boek vol emoties. Het Open Boek, Nauta en Bruna 19,95. Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe KiekeSchilderweg 251a, Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. Barbecuebuffet met al les erop en eraan bin nenshuis! Min. 12 pers. Restaurant Bos en Duin, tel. 315541. Uw naamsbekendheid ons een zorg? Jazeker. Maak kennis met het on dernemerspakket van Langeveld de Rooy. Drukwerk, presentatie en naamsbekendheid ineen: het ondernemerspak ket van Langeveld de Rooy. Verwen jezelf (of je moe der)! Nu heel veel nieuwe bijoux bij Weversend - Weverstraat 104 - Den Burg. Een goede start voor de beginnende onderne mer! Maak kennis met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy. Al volgeboekt? Verhuur uw (vakantie)huis via www.aanzee.com Tel. 072-5815791. Op zoek naar een auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl Op zoek naar een auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl Nieuws van Texel? Nu dagelijks nieuws op www texelsecourant.nl Grote keus zomergoed bij Tuincentrum Eureka! www.texelsecourant.nl voor het dagelijkse Texel se nieuws. www.texeltoerist.nl. Met de meest actuele evene mentenagenda. Een zonnig weekend ach ter de rug, het broadway- weekend voor de deur: dat vraagt toch om een zinderend zwoele zomer se haar kleur? Qnipp Kapsalon, Waalderstr. 15, tel. 312227, óók zonder af spraak! De Koopman Koerier. voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. w ww.texel se au to pa gina. nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Voor uw feestje, groot of klein, moet u in Bowling De Koogel zijn. Tel. 0222- 317672. Moederdagtip! Tegoed bordje van Tessels Kwar tier www.tesselskwartier. nl Tel. 3122214. Alles in vertrouwde han den! Maak kennis met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy. 'Kostenpost bloemen' te hoog? Kwaliteit te laag? Bel 06-24847187 De Ro- zenman. Grote keus zomergoed bij Tuincentrum Eureka! Uiensoep Ribeye met frites en salade Kervelsoep Pangasius filet (gebakken) met frites en salade Voor de vegetariërs met portobello jf Koffie of Ijs Koffie of Ijs €17,50 €17,50 Gelieve te reserveren i.v.m. beperkt aantal plaatsen 0222 319515 CAFE - EETHUIS Tevens zijn wij nog op zoek naar leuke enthousiaste collega's. Woensdag 14 mei zijn wij gesloten. Garage Dros Vakgarage Texel Garage Westend Garage Rentenaar Van Sambeek truckservice Texelse Autocentrale www.texeïsêautöpagiria.nl Nu ook dagelijks het laat ste nieuws op www.texel- secourant.nl Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining, Nikadel 60, De Koog, tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen. Auto Service Centrum. banden, uitlaten, accu's. Tel. 315588 Texelse kaas van We- zenspyk. Koop Unicef-geboortekaartjes en help kinderen over de hele wereld www.unicefshop.nl 01 bel 070 333 S3 00 voor de brochure Unicef® giro 121 burOZIEZO organised dit voorjaar workshops in kleur (ontdek hoe de kleur van kleding en make up de persoonlijke uitstra ling versterken) info: www. zieso.nl of Cecile Wijnand 322158 wegens succes geprolon geerd: bij aankoop van 20,- tuinplanten, 1 over heerlijke texelse bloem kool gratis. Plantenmarkt P&J Beatrixlaan 17 Nieuwe PC of Notebook nodig, kom eens vrijblij vend langs, CA Maricoweg 37a. Systeembeheer duur, niet bij TCA, bel eens voor en afspraak 318489 Boetiek Allerlei nieuw: B- Young het nieuwe merk met een maatje meer en de grootste keus in Vero- Moda Ook zondags ge opend van 11.00 tot 17.00 uur. Dorpsstraat 143, De Koog. Wij zoeken nog enige medewerkers: Cafetaria en keuken Havenrestaurant Texel Bediening restaurant Havenrestaurant Texel Terrashulp Eetcafé Parkstraat 22 Heb je interesse? Bel dan met Jan C. Stolk, 0222 - 319310 voor verdere informatie. Je krijgt een leuke werksfeer, goed salaris. Ervaring in het vak is handig. Parttime en/of vast werk. www.texeltoerist.nl. U kunt nog meedoen aan de prijsvraag en maak kans op het boek De Smaak van Texel Rug- en bekkenklach ten: Dorn- en Breussme- thode bij Praktijk Kai Ho. 06-36398989 of www.cra- niosacraaloptexel.nl Raak ondersteboven van onze verrassende, veelzijdige en voordelige sortering zomerbloeiers, groente en vaste planten. P&J Beatrixlaan 17 Gebakken zeetong, in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor re servering, 319310. Verwen jezelf (of je moe der)! Nu heel veel nieuwe bijoux bij Weversend - Weverstraat 104 - Den Burg. Baby geboren? Huur een ooievaar voor in de tuin voor €1,25 per dag (€12,50 borg) bij Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. Sfeervolle woning in voormalige boerderij, 4 kmrs. open keuken, wc, douche. Vrij vanaf 1-6. Reacties br.o.nr. 1971 aan Texelse Courant, Spin baan 6. Rits stuk? Wij zetten er een nieuwe in. Schoenmake rij sleutelservice Van Osch. Open van 08.00 -12.30 uur. Zaterdags ge sloten. Tel. 313901. De Tegelmeester voor al uw badkamers, plavuizen vloeren, keukens, afwerk- vloeren en levering tegels. Tel. 321815/321266. Sluyscoog 30 te Den Burg Voor meer informatie over deze prima onderhouden halfvrijstaande woning kijkt U op www.woningaanbod texel.nl Voor een afspraak voor een bezichtiging belt U met Jos Kager: 0222 - 312833. www.printservicetexel. nl Stickers, belette ring, textieldruk. Tel. 06- 10711115. Moederdagaanbieding wo-do-vr-zat alle zijden bloemen 40 korting Audrey H&G Burgwal 45 www.texeltoerist.nl. Eer unieke site met plaats aanduidingen via Goo- gle-maps. Kom ook eei kijken en zoom in. Verwen jezelf (of je moe der)! Nu heel veel nieuwe bijoux bij Weversend - Weverstraat 104 - Den Burg. Fruitbedrijf Molenbuurt geopend: vrijdag- en za terdagmiddag van 13.30- 18.00 uur. Bowlen en steengrillen gaan prima samen. Bow ling de Koogel, tel. 0222 317586. Restaurant 't Pruttel- huus in De Koog, iedere dag geopend vanaf 16.30 uur. Tel. 0222-317586. Bowlen en uit eten gaan prima samen! Bowling De Koogel en Restaurant 't Pruttelnuus voor uw com pleet verzorgde avond Tel. 0222-317586 Kinderfuif, een echt doe feest. 1uur bowlen me' lichte ballen en slurfen ir de goot. Daarna patat kroket, glas fris en een ijsje toe. €5,- p.p. Bowling de Koogel, tel. 0222-317672 Rug- en bekkenklach ten: Dorn- en Breussme- thode bij Praktijk Kai Ho 06-36398989 of www.cra- niosacraaloptexel.nl De beste kans op succes! Gelezen in 98% van de Texelse huishoudens Bon opsturen in gesloten enveloppe naar Texelse Courant, advertentieafdeling, Postbus 11 1790 AA Den Burg (als brief frankeren) Bij opgave postbusnummer ook uw privé-adres vermelden Contant geld bijsluiten Brief onder nummer €2,50 extra Inleveren maandag vóór 10.00 uur (TC- dinsdag) woensdag vóór 17.00 uur (TC vrijdag) Gebruik ook deze bon bij opgave aan de balie, Spinbaan 6, Den Burg (Langeveld de Rooy) Voor informatie: 0222 - 362600 6,00j| 8,00 10,00 12,00 14,00 I 16,00 I 18.00 I 20,00 I 1 Deze bon is alleen geldig voor texelaartjes I Gebruik voor elke letter, elk leesteken en elke tussenruimte een vakje Tarief incl. 19% BTW ivaam Adres Postcode/plaats Advertentie I Handtekening plaatsen in de krant van:

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 4