f *4 Nilsson houdt reünie op Waalder festival @0 i TEXELSE j COURANT Sterke bezetting Sommeltjespop jeslaagd Als je achter de dood geen punt maar een komma zet is de zin van het leven veel begrijpelijker. Onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder en betovergrootmoeder is rustig overleden. Johanna Godefrieda Witte-van Sambeek sinds 25 september 1980 weduwe van Jacob Witte Zeeland (NB), 17 juni 1909 Texel, 8 mei 2008 Henk t en Annie Ria Diny en Wim Frans en Truus Jantje t Thea en Cees Sil en Marietje t Piet en Lida Hennie en Marcel Albert en Anneke Wim en Ineke Theo en letje t Jan en Hanny Jos en Ine Olga Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Maandag 12 mei is er van 14.00 tot 16.00 uur gelegenheid tot condoleren in "de Vlinder", Hollewal 42 te Den Burg. De H. Mis van Requiem wordt gehouden op dinsdag 13 mei om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper, Molenstraat 36 te Den Burg, waarna we onze moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats bij vader op de RK begraafplaats aan de Keesomlaan. Correspondentie-adres: T.A. Witte, Gerritslanderdijkje 18,1791 NB Den Burg. Wij danken de medewerkers van verzorgingshuis "Gollards" en dokter De Witte voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Familie Witte Lieve „Super" Oma Rust zacht Silvia - Meiert rtine - Sander - Dami - Donna Lilian Sharon Heden bereikte ons het bericht dat onze oud-directeur Menno Johan Hofmann Op 2 mei j.l. op 59- jarige leeftijd is overleden. Gedurende tien jaar, van 1989 tot 1999 heeft hij zijn beste krachten aan onze organisatie gegeven,waarvoor wij hem veel dank verschul digd zijn. Met eerbied en respect zullen wij hem blijven gedenken. Wij wensen zijn vrouw,familie en allen ,die hem dierbaar zijn", veel kracht toe om dit verlies te verwerken. Raad van Commissarissen B.Bos,voorzitter Directie en medewerkers Drs.H.A.L.Mathijsen,directeur Stichting Texelcampings "Het komt wel goed" Op 29 april is onze huisgenoot Peter Kaan de orgelman van Texel, overleden. We zullen Peter met zijn unieke karakter erg missen. Brenda, Petra, Oes, Marjan, Jurgen, Robbin, Danny, Linda, Gezina, Dirk, Trudy, Peter T., Vreni, Piet, Dorine, Siety, Jacquelien, Lia, Dennis, Ank, Ruud, Gerda, Chris, March, Gia, Dienus, Peter Z., Ria, Irma, Emmy, Nico. De Waerden De Zes 2 1791 EX Den Burg "Over en sluiten maar" Je levensboek is volgeschreven Je hebt het zachtjes dichtgedaan Wij zullen het lezen en herlezen Zo blijf je bij ons voortbestaan Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je liefhebt missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn moeder, schoon moeder en onze oma MARCHJE VERIJZER-BUGEL Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Carla en Hans Huisman Barry en Jolanda Merlin en Dennis Financiële tegenvallers zorgden vorig jaar voor sombere gezich ten. Toch is de organisatie van Sommeltjespop er ook voor de vijfde editie - op zaterdag 5 juli - in geslaagd een sterk programma in elkaar te zetten. Meest in het oog springend, naast het optreden van de begeleidingsband van rockster Anouk, is de reünie van Nilsson. 'Zo moeilijk als het afgelopen winter was een programma voor Texelpop samen te stellen, zo gemakkelijk ging het voor Sommeltjespop. Ik denk dat we wel twintig bands hebben moe ten afbellen, gewoon omdat we niet genoeg ruimte hadden. We kunnen bijna geen gage bieden, maar het lijkt wel of de hele wereld naar De Waal wil komen', vertelt organisator Jeroen Schoo enthousiast. Het succes van Schoo en zijn col lega's Liesbeth Eelman, Tanja Klaas- sen. Aart Slegh en Justin Sege- rink lijkt een klein wonder. Vorig jaar werden veel kosten gemaakt. Dat was mede het gevolg van de bouw van een groot podium, dat door het slechte weer in de aanloop naar het festival niet eens kon worden gebruikt. Het alternatief, een tent, bracht nog eens extra kosten met zich mee. 'Eigenlijk hëdden we voor onze jubileumeditie een grote band niet betalen. Dan houdt het op, want we moeten wel financieel gezond blijven. Anders is het volgend jaar afgelopen. Gelukkig hebben we de steun van een heel aantal Texelse bedrijven.' Een leuke stunt is de reünie van Nilsson. Marieke Eelman, Wilco Witte, Pinie Marinus. Oscar Bremer en Jan Jacob Zegel namen alweer zeven jaar geleden afscheid van hun publiek, juist op het moment dat ze bezig waren door te dringen tot de top van de nationale popscene. De muzikanten gingen ieder hun eigen weg en een comeback leek er niet in zitten. Schoo: 'We hadden het zelf ook niet verwacht. Maar we hadden al goede contacten met Jan Jacob, die bij ons heeft opgetreden met zijn band Polarex. We hebben gewoon de stoute schoenen aangetrokken en hem gevraagd. Toen ook Marieke het leuk vond. was het binnen een paar dagen geregeld. Het is alleen onder voorbehoud, want Marieke is zwan ger. De baby moet begin juni komen, maar duurt het veel langer, dan kan het optreden in het gedrang komen. Dat risico nemen we graag voor lief. Van de week kreeg ik bericht dat ze waren begonnen met repeteren.' Bijzonder is ook de komst van King Jack. de begeleidingsband van zangeres Anouk, die tot verbazing naar Texel wilden halen en daar van Schoo en de zijnen akkoord waren we zelfs al mee in onderhan deling. Maar we konden het gewoon ging met de geboden bescheiden vergoeding. 'Twee weken geleden Bouwdorpen bij Pharos Pharos houdt in de eerste twee weken van juli op het terrein ach ter Molenkoog twee bouwdor pen. Kinderen van 6 tot en met 11 jaar kunnen er vanaf maandag 30 juni of maandag 7 juli een week lang knut selen, bouwen en spelletjes doen. Thema dit jaar zijn de Romeinen. Inschrijven is mogelijk op woensdag 21 mei vanaf 14.00 uur op de web site van Pharos (www.pharostexel. nl). Deelname kost €40,-. Texelaars met een laag inkomen kunnen even tueel een beroep doen op de bij zondere bijstand om hun kind(eren) toch mee te laten doèn. Informatie over die mogelijkheden is verkrijg baar bij Pharos (tel. 315224) en de gemeente (tel. 362121). De organisatoren zoeken nog spul len die te maken hebben met de Romeinse tijd. Ze hebben ook behoefte aan oude gordijnen en lap pen. Die kunnen woensdagmiddag 18 juni tussen 14.00 en 16.00 uur bij jongerencentrum Time Out aan de Wilhelminalaan in Den Burg worden afgegeven. Texelaars die pallets en timmerhout in de aanbieding heb ben, kunnen contact opnemen met Justin Segerink, tel. 06-12665690. speelden ze nog in een bomvol Gel- redome, straks staan ze bij ons in De Waal. Ongelofelijk, eigenlijk.' Naast bekend, is de band volgens Schoo ook 'erg goed'. 'Ze spelen heerlijke rock, een beetje jaren '70, met een Hammondorgel.' Andere publiekstrekkers zijn volgens Schoo de speedrockers van Rene SG ('zij spelen dertig nummers in dertig minuten'), Erwin Nijhoff (vong jaar nog te zien samen met zijn band The Prodigal Sons), Troy Torino (met Texelaars Sidney de Haan en Arjen Rienks), Jascha van Roij (voormalig zanger van Spoiler) en de godfather van de Texelse popmuziek. Jaap Dros. Het festival vindt plaats op het wei land tegenover dorpshuis De Wiele waal in De Waal en duurt van 13.00 uur tot middernacht. De toegang is gratis. Het volledige programma, met veel meer informatie over de optredende artiesten, staat op de website www.sommeltjespop.nl. VERVOLG VAN PAGINA 1 Grontmij Volgens het college was met die kosten al rekening gehou den, waardoor het niet leidt tot een verhoging van het tekort van €314.000,- dat nu op de exploita tie rust. Bedoeling is dat dat in de loop van het proces verdwijnt als helderder wordt wat er precies in het centrum moet komen en hoe veel dat gaat kosten en opbrengen. Een van de voorwaarden in het programma van eisen wordt het criterium dat de herinrichting voor de gemeente 'minimaal budgettair neutraal' verloopt. 'We moeten er niet op verliezen, maar we hoeven er ook niet aan te verdienen', aldus een woordvoerder. Grontmij gaat aan de slag op basis van het model dat tijdens de bijeen komsten met Witpaard de meeste voorkeur kreeg en later ook door de raad in een ontwikkelingsvi sie werd bekrachtigd. Volgens dat model verdwijnt het raadhuis en komt daar nieuwe bebouwing (win kelruimten en woningen) voor in de plaats. De Groeneplaats en de Vis markt blijven twee pleinen met een eigen karakter, de relatie tussen de Groeneplaats en het park wordt versterkt en er komen patiowonin gen aan de Burgwal. Ook de his torische structuur van het centrum moet worden geëerbiedigd. Kinderhulp De honderd collectanten die van 20 tot en met 26 april op pad gin- VRIJDAG 9 MEI 2008 gen voor de collecte van het Nati onaal Fonds Kinderhulp, hebben €5.797,95 opgehaald (€53,62 min der dan vong jaar). Dit geld wordt gebruikt om kinderen die te maken krijgen met jeugdzorg, kleine extra- tjes te bieden. Wie de collectanten heeft gemist, kan een bijdrage over maken via giro 404040. Wat ik zeggen wou... Ralf Vlaming (26) is aan de TU Delft afgestudeerd in de richting Werktuigbouwkunde, specialisatie voertuigmechatronica. Zijn einds criptie ging over Suspension Con dition Estimation, over het schatten van slijtage in schokbrekers en de frictie tussen de weg en de banden van een voertuig De Grontmij werkt samen met een stuurgroep waarin wethouder Nico Kikkert, iemand van de Grontmij en Henk Pennings, die op het raadhuis het project begeleidt, zitting krij gen. Daarnaast is de afgelopen tijd een offertecommissie (met leden van de raadscommissie Grondge bied) al actief geweest met het selecteren van de extern projectlei der/adviseur. Die commissie advi seerde het college ook voldoende geld voor communicatie beschik baar te stellen zodat aan 'een posi tief draagvlak' onder de bevolking kan worden gewerkt. Bedoeling is dat de gemeente en geselecteerde marktpartijen op termijn een intentieovereenkomst tekenen op basis waarvan een voorlopig en definitief ontwerp voor het centrum worden gemaakt. In het plan van aanpak, dat nu de leidraad in het proces is, wordt rekening gehouden met de spe cifieke werkgelegenheid op het eiland en het feit dat de bouw wereld momenteel de handen vol heeft. Beoogde marktpartijen moe ten aangeven hoe zij denken om te gaan met de Texelse werkgele genheid. Volgens het plan liggen er ook, ondanks de diverse bouw projecten die nu gaande zijn, bij de herinrichting 'grote mogelijkheden voor de Texelse ondernemers.' Peter Kaan 32 jaar kruiste Peter ook mijn pad. altijd verbonden met activiteiten en gezelligheid. Helaas, Texel is een bijzonder persoon armer. Peter, bedankt voor al je vrolijkheid en goede werk. In de rij van 'Laatste der Mohikanen' verdient Peter op de haven van Oudeschild een onuit wisbare plaats. Ik stel voor bij zijn orgel in het museum een spaarpot te plaatsen, voor het vervaardigen van een beeld. Rob Valkenburg, Den Burg. Wat ik zeggen wou... Pinautomaat Grappig dat de ondernemers in De Koog zich laten horen als de geld automaat leeg is. De Rabobank rea geert: 'Er was geld besteld, maar dit is niet bij de automaat afgeleverd.' Ik zou zeggen: 'Kom eens in De Cocksdorp kijken In het hoogsei zoen en in een druk weekend staat de automaat hier leeg. Dat gebeurt in de zomer zo'n twee keer in de week. Elke week. vaak bijna een hele dag. En dat is al jaar en dag zo. Dan begrijp ik ook de reclame van de bank die zegt het anders te doen. Niet dus. Men vraagt mij aan mijn verkoopwagen: 'Waar is hier nog een pinautomaat?' Ik antwoord: 'In De Koog.' De reacties laten zich raden. En dan heb ik het nog niet eens over de economische schade. En niet over de ergernis over het bord van de Rabobank dat verkeerd staat. Ik heb De Krim gemaild en die heb ben het goed voor elkaar. Daar kun je op verschillende manieren pin nen. Misschien zou de Rabobank daar eens kunnen kijken hoe je zoiets goed regelt. (Lange) Ben Gerritsen. De Cocksdorp. Philippine Boswijk Jasper van de Weerd trouwen op vrijdag 16 mei 2008 Om 13.30 uur zal het burgerlijk huwelijk worden voltrokken in de voormalige Doopsgezinde Kerk te Oosterend. De kerkelijke inzegening vindt plaats om 15.30 uur in de Hervormde Kerk te Den Hoorn. U kunt ons feliciteren tijdens de receptie van 16.45 tot 18.00 uur in "De Worsteltent" nabij Den Burg. Ons adres: Eerste Jan van der Heijdenstraat 28/3A 1072 TT Amsterdam IN MEMORIAM Lieve Daisy De tranen van verdriet vervangen door de glimlach van herinnering Warm en dierbaar als een deken om ons heen Peter. Annie Roy, Anne en Naomi Heel blij zijn we met de geboorte van ons klein kind Imme Silje Zij is op zondag 4 mei 2008 geboren. Dochter van Sven Kruizinga en Mathilde Jansen adres: Kleyn Proffijtlaan 24 2343 KB Oegstgeest Gelein en Ria Jansen-Rijlaarsdam "jexelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6,00 tot en met 3 regels. Per regel meer: €2.00 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14.50 excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Rouw, trouwarrange- menten, boeketten. Bel 06-24847187. De Rozen- man Moederdag=plantendag. Geramummarkt Schermer- Schuyl. Bij de Gamma Rouw, trouwarrange- menten, boeketten. Bel 06-24847187 De Rozen- man Leuke Moederdag aan biedingen in "Erna's win keltje" schilderweg 194 Den Burg. Nieuw!!...'t Zelfde maar anders. Waalderstraat 29-31. Auto Service Centrum. Voor uw totale auto on derhoud. Tel. 315588 Haircare Californië Anja Zijm, tel. 06-22917603. Verwen jezelf (of je moe der)! Nu heel veel nieuwe bijoux bij Weversend - Weverstraat 104 - Den Burg. Grote keus zomergoed bij Tuincentrum Eureka! AB Noord-Holland zoekt voor op Texel diverse nieuwe collega's, zoals hoveniers/ medewerkers groenvoorziening, agra risch medewerkers vee houderij en stratenmakers. Kijk voor meer informatie over onze actuele vacatu res op www.abnoordhol- land.nl of bel met onze vestiging op Texel: 0222 -319621. TV- Audio- Video- Stiehl De Waal - De Voordeligste Prijs en de Beste Service! 311 777 Bowlen en steengrillen gaan prima samen. Bow ling de Koogel, tel. 0222- 317586. De maand mei, stoffen van Bizzkids en Fimi 10 korting.'t Bonte Biesje. Naast de Aldi Mavis op 13 mei alweer 65 jaar. Hartelijk gefelici teerd. Kinderen en klein kinderen. Fruitbedrijf Molenbuurt geopend: vrijdag- en za terdagmiddag van 13.30- 18.00 uur. Cursus digitale fotogra fie. Foto's bewerken en verzenden bij u thuis op uw eigen pc Daan Koop man. 310973 Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe KiekeSchilderweg 251a, Schitter buitenplanten. Verhuur, reparatie en verkoop van fietsen. Bets Fietsherstel. Oudeschild tël.312184 Texelkalender 2009 een mooie kalender, en mooi op tijd. Voor slechts 9,95 te koop in Het Open Boek Voor al uw aftimmer- werk/interieurbouw Timmerman Piet Laan. tel. 322100. Vakgarage Occasion Pinkster show. Zaterdag geopend van 10.00 -16.00 uur. maandag van 11.00 - 16.00 uur. Moederdagaanbieding vr zat alle zijden bloemen 40 korting Audrey H&G Burgwal 45 KarweiServiceTexel.nl Een dienstverlenend be drijf. De helpende hand voor al uw karweitjes.Tel. 0650582181 (IM-Texelaartje) fciS Ook voor een fraaie én de gelijke schuur, schutting of poort: Timmerman Piet Laan, tel. 322100. Verwen jezelf (of je moe der)! Nu heel veel nieuwe bijoux bij Weversend - Weverstraat 104 - Den Burg. Sluyscoog 30 te Den Burg Voor meer informatie over deze prima onderhouden halfvrijstaande woning kijkt U op www.woningaanbod texel.nl Voor een afspraak voor een bezichtiging belt U met Jos Kager: 0222-312833. Rug- en bekkenklach ten: Dorn- en Breussme- thode bij Praktijk Kai Ho. 06-36398989 of www.cra- niosacraaloptexel.nl Moederdagtip! Tegoed bordje van Tessels Kwar tier www.tesselskwartier. nl Tel. 3122214. Nieuws van Texel? Nu dagelijks nieuws op www. texelsecourant.nl (IM-Texelaartje) Tentorent heeft nü ook springkussens te huur. Tel. 06-54796617 DROS BAKKERIJ Kogcrstraat 44 - Den Burg Uw bakker op dc hoek Zaterdag 17 mei Open dag op De Krim met veel gratis activiteiten! Aankomende week: 1 Volkoren rond van €1.80 voor €T,- 6 Verse tarwe kadetten van €1,50 voor €l,- Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Taxi nodig? Bel Taxi At tent. 0222-320020.24 uur per dag bereikbaar. Onderdelen voor TV en Witgoed- Stiehl De Waal 311 777. Nu ook dagelijks het laat ste nieuws op www.texel- secourant.nl www.texeltoerist.nl. Met de meest actuele evene mentenagenda. Oud geld? De KNRM is er blij mee! Bel W Grismgt tel. 312299 Stofzuigers en toebeho ren- Stiehl De Waal 311 777. Huis te koop/te huur? Verplicht energielabel info@epatex.nl 314849 Voor al uw schilderwerk binnen en buiten Schil dersbedrijf Eschweiler Tel. 315032. Power Yoga José de Bloois. tel. 06-30291758 yoginijose@hotmail.com Zondag moederdag. Ge opend van 10.00 - 13.00 uur. 't Zelfde maar an ders. Waalderstraat 29 31. Droog haardhout. Eelke Kloosterman, 06 55341347. Moederdag=plantendag Geramummarkt Schermer Schuyl. Bij de Gamma. Grote keus zomergoed bij Tuincentrum Eureka! Het mooiste bloemwerk voor de liefste mama! Texels Bloemwerk.nl Voor info of bestellen Ingrid Uitgeest 06-30687184 huur aangeboden: schuur ruimte 280 m2 met zolder van 100m2.tel 06-54796617. Zondag moederdag. Ge opend van 10.00 - 13.00 uur. 't Zelfde maar an ders. Waalderstraat 29- 31. Restaurant 't Pruttel- huus in De Koog, iedere dag geopend vanaf 16.30 uur Tel. 0222-317586 a.s. dinsdag op de markt: SpeelsHout met prachtig houten speelgoed, kado artikelen en klompen. Ook voor Moederdag de mooiste hangpotten voor de kleinste prijzen Bij P&J.Beatrixlaan 17. Aangeboden Teso aan deel. Bieden. Reacties br.o.nr. 1973 aan Texelse Courant, Spinbaan 6. Moederdag: handdoek borduren, met eigen tekst, 't Bonte Biesje, achterom 55. naast de Aldi. Pas op!!! Verhuisd naar de Vogelenzang 5 Bloemis ten Bert van der Wal. Voor uw feestje, groot of klein, moet u in Bowling De Koogel zijn. Tel. 0222- 317672. www.printservicetexel. nl Stickers. belette ring. textieldruk. Tel. 06- 10711115. Pas op!!! Verhuisd naar de Vogelenzang 5. Bloemis ten Bert van der Wal. Basic- jeans 2 voor 40,= 3 wassingen. Rabbit Ha- bit Weverstraat 39 Den Burg. Roeper Elektro voor uw elektra. Geen voorrij- kosten, gratis calculatie. Tel 06-41048948. Op zoek naar een auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautop gina.nl Al volgeboekt? Verhuur uw (vakantie)huis via www.aanzee.com Tel. 072-5815791. Rouw, trouwarrange- menten, boeketten. Bel 06-24847187. De Rozen- man Bowling De Koogel - het adres voor een gezellig avondje uit! Tel. 0222- 317672 Zondag moederdag. Ge opend van 10.00 - 13.00 uur. 't Zelfde maar an ders. Waalderstraat 29- 31. Een mooi cadeau voor moeder!! 't Zelfde maar anders... Waalderstraat 29-31. Libelle Zomerweek, don derdag 22 mei.Tel.315555 of www.texeltours.nl Op zoek naar een auto? Kijk dan eerst eens op w ww. texel se auto pa gina. nl Stretch- jeans 2 voor 50,= Rabbit Habit. We- verstraaat 39 Den Burg. (IM-Texelaartje) MOEDERDAG Verras moeder zondag met een heerlijk ontbijt! 20.00 p.p. (of high tea. brunch, gebak of taart) lexEi RUUD BOOM ww.texelcatering.nl tel. 313791 www.texelseau to pa gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Nieuw!' 't Zelfde maar anders Waalderstraat 29-31. smart for2 cabrio 2003 tip- tronic.Apk0109 r/zw mooi €7250,- 0224297346 www.texelseau to pa gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Auto Service Centrum Maricoweg 3. tel. 315588. Ciske de Rat. zondag 2 november.Tel.315555 www.texeltours.nl Computer Service Texel reparatie en verkoop. Tel. 321831/06-46635610. Satelliet Service- Verkoop. Installatie. Onderdelen en Reparatie- Stiehl De Waal 311 777 Natuursteen Texel Voor grafmonumenten, onder houd en bijgraveren. Tel. 310168, Mark Pijper. Verhuisd. Mevr. P. de Rid- der-Duinker. Van Jan Dirk soord 59 naar de Zes 12 kamer 5.Tel. 314294 Rug- en bekkenklach ten: Dom- en Breussme- thode bij Praktijk Kai Ho 06-36398989 of www.cra- mosacraaloptexel.nl Leuke Moederdag aan biedingen in "Erna's win keltje" schilderweg 194 Den Burg. Restaurant Bos en Duin. Vergader-, cursus- of hobbyruimte. Max. 30 personen. Een schitterend boeket voormoeder..." Bloemis ten Bert van der Wal. Vo gelenzang 5. Cardbox Texel doosje met 54 reproducties van oude ansichten, voor 17.95 te koop in Het Open Boek Rouw, trouwarrange- menten, boeketten. Bel 06-24847187. De Rozen- man Schitterende buitenplanten t Zelfde maar anders. Waalder straat 29-31 Een goede start met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy Spinbaan 6 in Den Burg. Leuke Moederdag aan biedingen in "Erna's win keltje" schilderweg Den Burg. 194 Kinderfuif, een echt doe feest. 1uur bowlen met lichte ballen en slurfen in de goot Daarna patat, kroket, glas fris en een ijsje toe. €5.- p.p. Bowling de Koogel. tel 0222-317672 burOZIEZO orgamsert dit voorjaar workshops in kleur (ontdek hoe de kleur van kleding en make up de persoonlijke uitstra ling versterken) info: www. zieso.nl of Cecile Wijnand 322158

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 3