Gcees Niet-te-missen dagaanbiedingen Nog 1 Texelaartje Ecoprijsvraag Kies... 31 MEI expert TEXELSE COURANT' EEN BETER MILIEU..* ...BEGINT BIJ JEZELF LANGEVELD DE R00Y Nog geen keuze gemaakt? ROC www.FiTTexel.n AMNESTY OP=OP VRIJDAG 30 MEI 2008 Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 4 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19, De Koog. telefoon 0222- 317215. Texels eerste kunst kitsch tuinfair. Brocante. Zaterdag 31 mei en zon dag 1 juni 2008 van 11.00 - 17.00 uur. Locatie Mo lenstraat 84 9 achter de VW) Nu ook dagelijks het laat ste nieuws op www.texel- secourant.nl Power Yoga José de Bloois, tel. 06-30291758. yoginijose@hotmail.com 4 juni vergadering Paar- denroutes Texel. Alle ge nodigden en belangstel lenden wijn welkom om 20.00 uur bij P. Blom op "Hoeve Vrij en Blij". Kinderfuif, een echt doe feest. 1uur bowlen met lichte ballen en slurfen in de goot. Daarna patat, kroket, glas fris en een ijsje toe. €5,- p.p. Bowling de Koogel, tel. 0222-317672. Visrestaurant 't Pakhuus zoekt voor weekenden en vakanties nog studenten voor in de bediening. Tel: 06-55344734 w ww.texel sea u to pa gina. nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! www.texeltoerist.nl. Met de meest actuele evene mentenagenda. Texels eerste kunst kitsch tuinfair. Schilde rijen. Zaterdag 31 mei en zondag 1 juni 2008 van 11.00 - 17.00 uur. Locatie Molenstraat 84 9 achter de VVV Wie wil ons op vrijdag helpen bij het wisselen van onze villa's in De Koog en De Cocksdorp? Goede beloning! Info: 0222-327800 De beste kans op succes! Gelezen in 98% van de Texelse huishoudens Bon opsturen in gesloten enveloppe naar Texelse Courant, advertentieafdeling, Postbus 11 1790 AA Den Burg (als brief frankeren) Bij opgave postbusnummer ook uw privé-adres vermelden Contant geld bijsluiten Brief onder nummer €2,50 extra Inleveren maandag vóór 10.00 uur (TC dinsdag) woensdag vóór 17.00 uur (TC vrijdag) Gebruik ook deze bon bij opgave aan de balie, Spinbaan 6, Den Burg (Langeveld de Rooy) Voor informatie: 0222 - 362600 1 1 6,00 8,00 10,00 12,00 14,00 16,00 18,00 20,00 I Deze bon is alleen geldig voor texelaartjes Gebruik voor elke letter, elk leesteken en elke tussenruimte een vakje. Tarief incl. 19% BTW Naam Adres Postcode/plaats Advertentie Handtekening plaatsen in de krant van: Stichting Camphillgemeenschap Maartenhuis Het Maartenhuis, een antroposofische en een sociaaltherapeutische leef- en werkgemeenschap, nabij De Koog. is per 1 september a.s. op zoek naar een Meewerkend Huisverantwoordelijke m/v voor Huis Brendaan Algemene informatie: Het betreft hier een vacature voor totaal 36 uur per week. De werktijden zijn flexibel en liggen over de hele week verspreid, inclusief het weekend I Functie-informatie: Wij zoeken een enthousiaste, stabiele, motiverende en creatieve collega die flexibel en vaardig is in het hanteren van onvoorziene situaties. -Je beschikt over coachingsvaardigheden inhoudelijke kennis van ondersteuning en begeleiding van de mens met een verstandelijke beperking. - Je coacht een team van begeleiders, coördineert werkzaamheden en stemt vraag en middelen op elkaar af. -Je ondersteunt begeleiders bij het opstellen en onderhouden van de individuele zorg- en handelingsplannen. - Je signaleert ontwikkelingen in je team en maakt deze bespreekbaar. - Daarnaast vervul je begeleidertaken en werkje mee in je huis. - Ook denk je actief mee over het te ontwikkelen beleid binnen het management overleg. Functie-eisen: Je beschikt over aantoonbare kennis en ervaring t.a.v. mensen met een verstandelijke handicap. Daarnaast heb je ruime vaardigheden in het managen van het team, de hectiek van het dagelijkse leven van bewoners en kun je een bijdrage leveren aan het managen van het Maartenhuis Jouw kennis en vaardigheden op het gebied van com municatie weet je goed te benutten in de dagelijkse praktijk. Voor deze functie beschik je over goede mondelinge, schriftelijke en contactuele vaar digheden. Daarnaast is het belangrijk datje flexibel bent, zelfstandig kunt werken en plannen. Tevens ben je in staat om samen te werken. Een respectvolle houding naar bewoners en collega's is vanzelfsprekend. Belangstelling voor de identiteit voor onze gemeenschap is noodzakelijk evenals kennis van de antroposofie. Op basis van opleiding en ervaring functioneer je op MBO+/HBO niveau. Arbeidsvoorwaarden: - veelzijdige en afwisselende arbeid - kansen tot persoonlijke ontplooiing in het werk - collegiale en open werksfeer - salariëring volgens CAO Gehandicaptenzorg - spaarloon en levensloopregeling, fietsplan Eventueel is er tijdelijk een woning op het terrein aanwezig. Aanstelling vindt plaats voor de duur van een jaar. Na gebleken geschiktheid wordt het dienstverband omgezet in een dienstverband voor onbepaalde tijd. Voor meer informatie kun je tijdens kantooruren contact opnemen met de heer K Boer, interim-directeur, telefoonnummer 0222-317682. Meer informatie over de Stichting Camphillgemeenschap Maartenhuis vind je op onze website www.maartenhuis.nl. Motivatiebrief (ook per E-mail) met curriculum vitae kun je - binnen 14 dagen na ver schijning van deze oproep - richten aan: Stichting Camphillgemeenschap Maartenhuis t.a.v. Betsie Verhoeven Ruijslaan 81 1796 AZ De Koog. betsie@maartenhuis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. PRIJSWINNAARS ENERGIEBEURS 23 EN 24 MEI: Vraag: De nieuwe ECO drukpers van Mediabureau Langeveld de Rooy levertbesparing op. Het goede antwoord moet zijn 15 Er zijn 3 prijswinnaars met exact het goede antwoord, te weten: J. Dijkshoorn, Wilhelminalaan 116 Marije Buijs, Molenstraat 75 Jet van der Water De prijswinnaars kunnen de prijs vanaf maandag 2 juni afhalen bij ons bedrijf op Spinbaan 6. Gefeliciteerd! Jullie hebben een standby killer gewonnen! media bureau klussen onderhoud Voor al uw klussen in en om huis! Cees Witte 06-255 25 666 Wintergroen 10a - De Koog klusenonderhoud@texel.com Aan de slag bij AB! AB Noord-Holland is voor diverse opdrachtgevers in deze regio op zoek naar: Hoveniers/Medewerkers Groenvoorziening Agrarisch medewerkers - veehouderij Agrarisch medewerkers - bloembollen Schoonmakers Horecamedewerkers (aankomend) Timmermannen Metselaars Stratenmakers Elektriciens Loodgieters CV-monteurs Jij hebt een: Opleiding op LBO/MBO-mveau; Goede motivatie: Flexibele instelling; En bent niet bang voor vieze handen Wij bieden: fcijk op Aantrekkelijke verdiensten; Mogelijkheid tot vaste baan, Veel afwisseling en zelfstandigheid; Opleidingsmogelijkheden. Meer informatie: Lijkt één van deze functies je wat? Kijk dan voor een uitgebreide beschrijving op o website www.abnoordholland.nl of neem contai met onze vestiging op Texel. de webs AB Noord-Holland I Redoute 12 1797 SX Den Hoorn, Texel info@abnoordholland.nl www.abnoordholland.nl AB i voor een economisch- administratieve beroepsopleiding in Den Helder of Schagen Bel voor meer informatie of kom op zaterdag 14 juni tussen 11.00 - 13.00 uur langs op onze onderwijsmarkt. Kievitstraat 31Den Helder. T (0223) 611 200 www.rockopnh.nl Kop van Noord-Holland Fysiotherapie... en nog veel meer! geheel vernieuwde website International Van experts kun je meer verwachten. jvc 66 cm ALLEEN GELDIG OP ZATERDAG

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 4