'Laagwater om de Sluftergeul te passeren' Jeugd slaat spijker op z'n kop TEXELSE j COURANT Wat ik F amilieberichten Peter Welter Pien VRIJDAG 13 JUNI 2008 Geslaagden OSG HAVO: Jan-Willem Bakker (Den Hoorn). Stef Bisschop (Den Burg). Remco Boon (De Cocksdorp). Mandy Bosma (Den Burg), Vero- mek van Boven (Den Burg), Wendy Brands (Den Burg). Lianne Brou wer (Oosterend), Daan Camphuijsen (Oosterend), Sijbrand Dros (Ooste- rend), Pieter Duinker (Oosterend), Robin Eelman (Oosterend), Joost van Es (Den Burg), Evelien Gieze (De Cocksdorp), Lorain Grabowski (Den Hoorn), Maikel van der Gracht (Den Burg), Joyce Groenewegen (Den Burg), Tomas van Heerwaar den (Den Burg), Selina Hilverda (De Koog), David Hoogenbosch (Den Hoorn), Liza ten Hoor (De Cock sdorp), Rick den IJzerman (Den Burg), Fabian Jilderda (De Koog), Milco Kats (De Cocksdorp), Lesley Koning (Oudeschild), Frieda Koop- mans (Den Hoorn), Jelle Lap (Den Hoorn), Renata Lap (Den Hoorn), Martijn van der Linde (De Cocks dorp), Kimberly Maas (Den Burg), Robbin Nieuwenhuis (Den Burg), Lianne van Opstal (Den Burg), Doran Pauka (Den Burg), Annemie- ke Schellinger (Oudeschild), Jesse Struick (Den Burg), Jeanette van Tatenhove (Oosterend), Danica Trap (Den Burg), Marit Tuitman (Oude schild), Bas Vos (Den Burg), Floortje VMBO - theoretische leerweg: de Vreugt (Oudeschild), Marleen de Anouk Alkema (De Waal), Benjamin Op diverse plaatsen gingen gisteren en eergisteren de vlaggen uit met boekentassen, al dan niet aangevuld met oranje vlaggen in verband met het voetballen. (Den Burg), Marlon Veldman (De Koog), Werner Veltkamp (Den Burg), Eva Vonk (Den Burg), Mariska de Waard (De Cocksdorp), Saskia ten Wolde (Den Hoorn), Pieter Zandee (Oudeschild), Joren Zwaan (Den Burg). Er zijn 27 leerlingen geslaagd; één leerling heeft zich teruggetrokken, vier doen herexamen. (Den Burg), Rutger Siebbeles (Den Burg), Nienke Sieprath (De Cock sdorp), Mery-Lou van der Slikke (De Koog), Maikel Smit (Den Burg), Gydo Uriot (Oudeschild), Danja Vee nes Sarkisian (Den Burg), Ramon Siemeling (Den Burg), Sebastian Snijder (Den Burg). Mandy van der Star (Den Burg), Wesley Stroo (De Cocksdorp), Glenn Vonk (De Koog), Kaiya Wattimena (Den Burg), Koen Witte (Den Burg), Robin Woerlee (Den Burg), Klaas Zuidewind (Oude schild). Afdeling metaaltechniek: Guus Bak ker (Den Hoorn), Kevin Betsema (Oosterend), Barry Boersen (Oude schild), Chris Boersen (De Koog), Dirkjan Boon (Oudeschild), Ralph van den Bnnk (Den Burg), Mike Brouwer (Oosterend), Nick Brou wer (Den Hoorn), Hendrik Gieze (De Cocksdorp), Rick Guldemond (Den Burg), Dirk-Jan Hin (De Waal), Youri Kiewiet (Den Burg), Pieter Langeveld (De Cocksdorp), Kees Lap (Den Hoorn), David Los (Den Burg), Jeroen Los (Den Burg), Yvar Pool (Den Burg), Jeffrey de Smidt Bunde Via de mail kwam de uit- (Oosterend), Christiaan Terpstra (De Cocksdorp), Timo Terpstra (Den Hoorn), Klaas Uitgeest (De Koog), Kees Veeger (Den Hoorn), Dennis ger (Den Burg), Josien de Visser Veenstra (De Koog), Robin Wijt- Vries (Den Burg), Thomas van der Werf (Den Burg), Job Witte (Den Burg), Niels Witte (Den Burg), Robert Witte (Den Burg), Mike Woerlee (Den Burg), Mandy Zandee (Oudeschild). zijn 45 leerlingen geslaagd; één leerling heeft zich teruggetrokken, twaalf doen herexamen. VWO: Chantal Bakker (Den Hoorn), Ellen Blom (Den Hoorn), Daniël de Boer (Den Hoorn), Tom van Bom mel (De Cocksdorp). Laura Boon (Den Burg), Wesley Bosma (Den Burg), Vincent ten Brink (Den Burg). Rianne Broekman (De Cocksdorp), Roos Dros (Den Burg), Bernard van Hattem (Den Burg). Mare Hilstra (De Koog), Ivo Jager (De Koog), Leome Kiewiet (Oosterend), Maar ten Kulk (Oudeschild), Anne Mattner (Den Burg), Yasmijn Moonen (Den Burg), Marinka Oskam (Den Burg), Linda de Ridder (Den Burg), Anouk Riewald (Den Burg), Wessel Schoo Bakker (Den Burg), Colinda Barhorst (Den Burg), Denise Barhorst (Den Burg),' Suzan van der Beek (Den Burg), Francis Blom (Den Burg), Marissa Bos (Oudeschild), Joost Brouwer (De Cocksdorp), Lucie Burgman (De Koog), Sharli Cout- inho (Den Burg), Marjolein Diep straten (De Cocksdorp), Coen Dros (Den Burg), Gijs Ensink (Den Burg), Mark Eveleens (Oosterend), Thomas Gremmen (De Koog), Jurriaan Heij- man (Den Burg), Tom Hendriks (Den Burg), Karlijn Janse (Oudeschild), Marieke John (Den Burg), Laura de Jong (Den Burg), Eline Jongejan (Oosterend), Mirte Kager (Den Burg), Melanie Kalverboer (Oudeschild). Evanne Kats (De Cocksdorp), Man dy Keijser (Den Burg), Tim Klaassen (De Cocksdorp), Melanie Kramer (Oudeschild), Simone van der Linde (De Cocksdorp), Meryem Mets (De Koog), Tom Pool (Den Burg), Ramon Reij (Den Burg), Renée Siebbeles (Den Hoorn), Marieke Wetsteen (De Waal), Mark Wiering (Den Burg), Sanne Wissenburg (Den Burg), Stefanie de Wit (Oudeschild), Eli- scha Witte (Den Burg), Maudy Witte (Den Hoorn), Juliet ten Wolde (Den Hoorn), Marieke Zijm (Den Burg), Alwin Zwaan (Den Burg), Alle 48 leerlingen zijn geslaagd. VMBO - basis- en kaderberoeps gerichte leerweg: Afdeling con sumptief: Lars Bosma (Den Burg), Nicky Feenstra (Den Hoorn), Marvin Gort (De Koog), Sander Hamstra (De Koog), Serai van der Plaats (Den Burg), Desirée Prins (De Cocks dorp), Jasmijn van der Reijken (Den Burg). Vincent van Schie (De Koog), Mark Schoo (De Koog), Sean van de Velde (De Koog), Joël Veldhuizen (Den Burg), Leroy Vermeulen (Den Burg), Martijn Vink (De Cocksdorp), Joey Visser (Oudeschild), Stefan de Waard (Oudeschild). Afdeling handel en administratie: Jeroen Abma (Oosterend), Sabrina Bakker (Den Burg). Lucie Dijkster- huis (Den Burg), Dennis Eelman (De Waal), Michelle Grootelaar (Den Burg), Richelle Keijzer (Den Burg), Erwin de Ridder (De Waal), Howan- ten (De Cocksdorp), Richard Witte (De Cocksdorp), Joey Zegers (Oos- wandelen van 't Horntje, via de vuur toren terug naar 't Horntje en dat is toch meer dan een rondje lopen. Ik denk dat het te maken heeft met de kleinschaligheid van dit evenement. Elk jaar nemen zo'n 300 tot 350 wandelaars deel aan het Rondje. Op zich is dat flink wat, maar de één loopt sneller dan de ander en voordat je bij de eerste controle (Paal 17) bent, ligt het veld al ver uit elkaar en valt het bijna met op dat er Na een korte interne een wandeltocht aan de gang is. De kleinschaligheid verhindert echter niet dat er elk jaar ook wandelaars van buiten Nederland deelnemen. Belgen zijn frequente deelnemers, maar ook Engelsen, Canadezen en zelfs af en toe een Japanner zet ten voet op Texelse bodem om het Rondje te lopen.' Als derde blogger hield Hans van Zeijlen afgelopen week in de serie De week van... een weblog bij voor de Texelse Courant. Hij rapporteerde daarin niet alleen over de voorbereidingen op de wandelronde om Texel, maar ook over de weersverwachtingen, zijn groentetuin en prestatietochten van 100 mijl. Een bloemlezing uit de belevenissen van een week. Vrijdag 6 juni: beraadslaging ben ik der Dritte im nodiging bij onze vereniging binnen om een weblog bij te houden over de aanloop tot en de voorbereidingen op het rondje om Texel. Dit noopte het bestuur tot een kort overleg wie dit zou gaan doen. Werkzaamheden worden binnen ons bestuur altijd terend), Niels van Zuilen (Oude- verdeeld, zodat een ieder wel iets schild). Afdeling zorg en welzijn: Hidde Bak ker (Den Burg), Aran Beijert (Den Burg), Patrick Bijvank (De Waal), Cynthia Blom (Den Burg), Melissa doet aan het voorbereiden en het organiseren van dit evenement. Na ampele overwegingen kwam ik uit de bus om deze eervolle taak te ver richten. Het feit dat ik sinds 1 maart Blom (Den Burg), Cheyenne de Boer jongstleden in de VUT zit, geeft mij (Den Burg), Lintjy Brouwer (Ooste- ook de tijd om dit te doen.' Maandag 9 Juni: 'Gisteren heeft u zo vaak gelezen van controlepos ten, lokaliteiten, verfrissingsposten en tenten, dat u bijna op het idee zou kunnen komen dat het Rondje een indoor evenement is, waarbij de weersomstandigheden niet van Woensdag 11 juni: 'Om 20.00 uur vanavond start de briefing van de vrijwilligers. Eigenlijk is de uitdruk king briefing een veel te groot woord hiervoor. De vrijwilligers vormen een ploeg die al jaren weet wat er van hun verlangd wordt en nieuwelingen worden zonder meer soepel in het systeem opgenomen. Voor de con troleposten wordt er altijd zorg voor gedragen dat er ten minste twee vrijwilligers zijn en dat één van de twee een ervaren kracht is. Op die manier leert een nieuweling al snel het klappen van de zweep en omdat er twee zijn is er altijd de mogelijk heid een sanitaire stop in te lassen (ook niet onbelangrijk).' De laatste hand aan het, inmid dels beroemde, draaiboek gelegd. Tevens naar de kapper geweest om rend), Denise van Dijk (De Koog), Mathilde Eelman (Den Hoorn), Rens- ke Ellen (Oosterend). Emmy van Es (Den Burg), Yessica Haker (Den Burg), Esther Heeren (De Koog), Yvette van Heerwaarden (Den Burg). Annemiek Hin (Den Burg), Deborah van Houten (De Cocksdorp), Olivia Kikkert (Den Burg), Thamara King- ma (Oosterend), Demi Knook (De Cocksdorp), Vera Kooger (Ooste rend), Lotte Leijdekkers (Den Burg), Esther Moerbeek (Den Burg), Simo ne Schagen (Den Burg), Annegeertje 'Het rondje om Texel is in dit geval het wandelrondje om Texel. Dit wandelrondje wordt al zeer lang gehouden. Onze vereniging, de wandelsportvereniging Het Gouden Boltje, organiseert het nu voor de 38ste keer.' 'Schrik niet, om en nabij de kerst vinden de eerste voorberei dingen plaats voor het rondje van twee jaar later. Samen met de KNBLO wordt jaarlijks een wan delsportagenda uitgegeven en in belang zijn. Dit is echter niet zo. De te voorkomen dat het haar in mijn deelnemers leggen 60 kilometer af in de buitenlucht en het weer is dan ook van groot belang. De voorspel lingen zijn dat de temperatuur daalt (dat is gunstig) en dat er 70% kans is op neerslag (dat is ongunstig). De wind wordt westelijk en niet al te krachtig (3 Beaufort). Dat is niet slecht voor een wandeling van 30 kilometer langs het strand. Een westenwind geeft weinig stuivend zand en de windkracht is zodanig dat die het wandelen niet beïn vloedt. Voor wat betreft de regen ogen waait en ik daardoor de baga genummers met goed kan lezen en de verkeerde tas zou afgeven.' De week van- Pip Barnard Pip Barnard uit Oosterend is de vol gende blogger in de serie De week van Hij is betrokken bij de organi satie van de Midzomerschans, een cultureel evenement dat zondag 22 juni op fort De Schans wordt gehou- Tjepkema (Oudeschild), Judith Vee- november 2007 moeten wij opge- hopen we maar dat Texel toch weer den. De eerste voorstellingen begin- ger (De Cocksdorp), Sharon van de Velde (De Koog). Bastian Vingerhoet (Den Burg), Yvana Visser (Oude schild). Kelly Vonk (Den Burg). 88 leerlingen geslaagd, eén heeft zich teruggetrokken, twee doen her examen. Veertien slagen hadden Ricardo Bonne en Bas Hopman vorige week nodig om tijdens de open dag van de bouw vorige week bij het PHH- gebouw twee vijfduimers (spijkers) in een stuk iepenhout te slaan. Omdat de organiserende Bouwgroep Texel maar één prijs voor de leeftijdsca tegorie 14 tot en met 16 jaar had, moest de vraag hoeveel soorten Hopman tijdens de finale spijker slaan op het Ricardo Bonne (links) het PHH-gebouw. hout ze kenden de beslissing bren gen. Bonne wist er vier en kwam daardoor als winnaar uit de bus. Met zeven slagen werd Lars van Rijn winnaar in zijn leeftijdscategorie (11 tot en met 13). Het drietal kwam niet zomaar naar de open dag, maar omdat ze de bouw een interessant beroep vinden waarin ze mogelijk verder willen. Op Texel gaat dat momenteel niet, omdat de oplei ding bouwtechniek wegens te wei nig animo is geschrapt. Om Texelse jongeren toch die mogelijkheid te geven, is de bouwgroep in gesprek gegaan met de OSG. De bouw groep is via het Espeq en het ROC in Den Helder ook op zoek gegaan naar een partner in een goede oplei ding. Met als uitkomst dat de oplos sing aan de overkant moet worden gezocht, bij de techniekopleiding van Scholen in Zee, onderdeel van het ROC. Overleg met de rector heeft er in geresulteerd dat samen met de bouwgroep de haalbaarheid wordt onderzocht om Texelse scho lieren in Den Helder vaktechnisch onderwijs te laten. Op dit moment wordt hiervoor een werkgoep opge zet/samengesteld met Scholen aan zee de OSG Texel en de Bouwgroep Texel. Gedacht wordt aan de bouw in de breedste ziq.van het woord, zoals bouw, installatietechniek, schilderen en tegelzetten. Daarbij moeten een aantal knelpunten wor den overwonnen, zoals het vervoer van de boot naar de school. Texelse bedrijven zijn bereid hiervoor dage lijks een bus te laten rijden, zodat de scholieren niet op eigen gelegen heid door de stad gaan, maar op een veilige manier worden gehaald en gebracht. Het maken van een doelmatig lesrooster is een ande re voorwaarde. Het bestuur van de bouwgroep: 'We hopen dat het gaat lukken. Bouwen is een mooi vak, waarin je een goede boterham kunt verdienen. Er is veel werk te verzetten en ook in de toekomst hebben we dringend behoefte aan geschoolde vakmensen.' ven welke tochten wij wanneer in 2009 gaan houden. Het rondje is afhankelijk van het tij (het moet op een zaterdag om 11.30 uur laag water zijn om de Sluftergeul te kun nen passeren) en dat betekent dat in die tijd allerlei websites worden bezocht om de goede zaterdag te plannen. Dit betekent dat de datum 14 juni 2008 al in november 2006 is bepaald.' Zaterdag 7 juni: 'Oei zit ik uitgebreid te kijken naar Zwitserland - Tsjechië schiet mij op eens te binnen dat ik nog een stukkie moet schrijven voor het weblog. Na eerst de katten gevoerd te hebben kruip ik achter de PC en ja hoor, als je wat doen moet dan verrekt zo'n ding het. De muis is zo dood als een pier. Brainwave, zou het de batterij zijn? Andere batterij erin, geen reactie. Dan eens kijken hoe om moet ie er in, o ja andersom. Dan komt de muis weer tot leven en kan ik begin nen met mijn verhaaltje. Op het organisatorisch gebied van het rondje is weinig te melden. De laatste vrijwilliger (in dit geval vrijwil ligster, of is er van vrijwilliger geen vrouwelijke vorm?) is gevonden. Nu nog de punten op de i zetten en dan kan het Rondje van start. Overi gens is het wet vreemd dat men (en ook de organisatie) van het Rondje spreekt. Het is wel 60 kilometer een gunstige uitzondering zal zijn en het op zaterdag (grotendeels) droog blijft. Ik besef dat ik hiermee geen vrienden bij de agrariërs maak, die al langere tijd op regen zitten te wachten, maar ja eigen belang gaat (in dit geval) toch weer boven alge meen belang.' Dinsdag 10 juni: Wandelen is geen prestatieve sport. In het alge meen is de deelnemer vrij in het kiezen van de afstand, die op dat moment het beste bij hem past. Prestatietochten zijn wandeltochten waarbij die keuze niet mogelijk is. Als je deelneemt, weet je dat je een bepaalde afstand (in dit geval) 60 kilometer moet afleggen. Sommige prestatietochten gaan nog verder. Met name in Engeland en Schotland zijn wandeltochten waarbij je een bepaalde afstand (bijvoorbeeld 100 mijl) binnen 24 uur moet afleggen. Het gewone leven van een Vut ter gaat zijn gangetje terwijl de uren naar de start van het Rondje wegtik ken. Vandaag sinds een paar dagen weer op de volkstuin geweest. De kapucijners die we (Janna en ik) een maandje geleden gezaaid had den, werden (toen ze net de grond uitkwamen) lekker opgepeuzeld door onze gevederde vrienden. Een schade die ik nergens vergoed kan krijgen. Even heb ik nog aan gas flessen gedacht, maar de vogels zijn mij toch te lief.'(...) nen er om 10.30 uur, de laatste zijn rond 18.00 uur afgelopen. De entree bedraagt €7,50. Het festival wordt op zaterdagavond voorafgegaan door een klassiek concert. Voor de pauze treedt de Iraans-Nederlandse groep Shandiz op met het programma A woman alone. Na de pauze is de beurt aan de zangeressen Marjolein Koetsier en Maria Fiselier met On the light side. Het concert begint om 20.30 uur. Entree €7,50. Barnards weblog is te bezoeken via www.texelsecourant.nl. leggen wou.. Rust Eindelijk even geen hectiek meer over tunnel en concessiewet. Het was heel wat de afgelopen weken. Plannen en ideeën waar geen Texe laar of betrokken overkanter warm voor liep, laat staan mee instemde. Dit bleek ook wel uit de vele reacties in de krant en op de diverse websi tes. Aangetoond is dat saamhorig heid en gefundeerde acties kunnen leiden tot het beoogde doel. Dit alles wil nog niet zeggen dat we nu rustig achterover kunnen leunen. We moeten alert blijven en indien nodig opnieuw de krachten bundelen. Had Cees de Waal, onze nieuwe TESO-directeur, kunnen vermoeden dat hij meteen na zijn indienst treding in het diepe zou worden geworpen? Ik denk het niet. Maar hij heeft wat mij betreft zijn visi tekaartje afgegeven en de juiste acties en beslissingen genomen, ongetwijfeld gesteund door de Raad van Commissarissen. In zijn voor gaande bancaire loopbaan komen zulke zaken nimmer aan de orde Van enige ervaring in dit soort zaken zal dus geen sprake zijn. Vermel denswaard is uiteraard ook de rol van Joke Geldorp. Ook zij heeft de juiste snaar kunnen raken in Den Haag. Na haar abdicatie als burge meester van Texel moet voor haar in toekomstige kwesties een rol zijn weggelegd. Dan was er nog de poll over inspraak of medezeggenschap in TESO door Texelaars die geen aandeel bezitten. Een nipte voorsprong was tegen. Terecht dunkt mij. Immers een aan deel is een eigendomsrecht. Geen aandeel is geen eigendom en dus geen inspraak. Dat geldt voor alle naamloze vennootschappen. Maar TESO is een unieke onderne ming met heel veel gevoelswaarde onder de eilandbewoners. Dit bleek in het bijzonder tijdens het jubileum in augustus vorig jaar. Gevoels matig heeft iedereen dus recht op een mening over TESO. Ook niet- aandeelhouders gebruiken de boot- dienst. Ik denk dat de mening van deze gebruikers verwoord wordt door de aandeelhouders. Dat zijn toch voor circa 99 procent Texelaars met dezelfde invalshoek. Daarom is de vraag van inspraak naar mijn idee niet aan de orde. Een praktisch punt is dat er te weinig aandelen zijn om elke Texe laar te voorzien. Een aandeel dat beschikbaar komt, is heel erg duur en dus onbereikbaar de een man in de straat. Ik verwijs hierbij nog maar even naar de Lionsveiling van vorig jaar. En... is er echt wat aan de hand, zoals in de afgelopen weken, dan vormen we éen front en is de status van aandeelhouder of niet in het geheel niet aan de orde. Geweldig. Arie Knegt, Hardinxveld-Giessendam. Overleven op twee kopjes water per dag Alleen zijn betekent niet eenzaam. Alleen zijn geldt niet als straf. Alleen zijn met mooie gedachten. Gedachten neemt niemand je af. Alleen zijn met dierbare doden. Alleen zijn met herinnering. Bedroefd geven wij u kennis dat plotseling is overleden onze vader, grootvader en overgroot vader Lubertus Eelman Bertus sinds 1986 weduwnaar van Margaretha Plaatsman -« Texel, 28 december 1924 t Texel, 11 juni 2008 Jan en Inge Robert en Claudia Melanie en Jon Peter Piet en Gerrie Willeke en Rob Petra Jessica en Willem, Mirthe Arie en Esther Marleen Zaterdag 14 juni is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Carrousel van de Gollards, De Zes 12 te Den Burg. Maandag 16 juni is er van 13.30 tot 14.00 uur eveneens gelegenheid tot condoleren in Eben Haëzer, Julianastraat 11 te Den Burg. Aanslui tend vindt om 14.00 uur de afscheidsdienst plaats, waarna we vader bij moeder begraven op de Algemene begraafplaats aan de Koger- straat. Na afloop bent u welkom om met ons een kopje koffie te drinken in Eben Haëzer. Correspondentie-adres: J. Eelman Schoorwal 5, 1791 HM Den Burg. Hartverwarmend. Het bezoek wat pa kreeg tijdens zijn ziekte De overweldigende belangstelling tijdens de condoleance en de begrafenis De vele kaarten en mooie bloemen De bemoedigende woorden die we overal mochten ontvangen na het overlijden van JOB VERMUË A. Vermue - Oostveen Cees en Brenda José en Ger Margaret en Ernst Co en Carolien en kleinkinderen Texel - juni 2008 Wij danken u voor de overweldigende belangstel ling, fijne brieven, kaarten en bloemen die wij moch ten ontvangen na het overlijden van onze "B.T.-er" (beroemde Tesselaar) PETER KAAN Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk en op de be graafplaats. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte, dat Peter in zijn leven voor velen zoveel heeft be tekend. Piet-Jan en Nelie Benno en Marja Familie Van Leeuwen Oudeschild - juni 2008 Bedankt voor alle bloemen, kaarten en cadeaus bij ons huwelijk Marijke Leo Geboren uit liefde, kostbaarder dan goud Twee nieuwe levens aan ons toevertrouwd. God dankbaar en heel gelukkig zijn wij met de geboorte van onze jongens Stefan Pieter Amsterdam, 6 juni 2008 Dennis en Dianne Witvliet-Snippe Herenstraat 41 1797 AG Den Hoorn Tel. 0222 319721 Vanwege hun te vroege geboorte verblijven Ste fan en Peter samen met Dianne nog enige tijd in het AMC. Ook Dennis zal daar regelmatig zijn. Geboren onze mooie dochter en zusje 2 juni 2008 Margriet van Beek Alexander 5erton Mirre 5erton Distelvlinderól 1791 TN Den Burg Graag wil ik iedereen bedanken voor de liefde, warmte en genegenheid die ik heb ontvangen vóór, tijdens en na mijn ziekenhuisopname. De vele bloemen, telefoontjes, kaarten en verdere belangstelling waren hartverwarmend. Het gaat weer pnma met mij. Cobie Dros-Bremer Texelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6,00 tot en met 3 regels. Per regel meer €2,00 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14.50 excl tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden Auto Service Centrum. Voor uw totale auto on derhoud. Tel. 315588 Computercursus volgen, kijk op www.tcatexel.nl en meldt u aan Unieke meubelen web winkel www.modern- home.nl Maak kennis met ons on dernemerspakket 15 procent korting voor de startende ondernemer. Langeveld de Rooy, Spinbaan 6 in Den Burg. AB Noord-Holland zoekt voor op Texel diverse nieuwe collega's, zoals hoveniers/medew. groen voorziening, agrarisch me dew. veehouderij en stra tenmakers. Kijk voor meer info over onze actuele va catures op www.abnoord- holland.nl of bel met onze vestiging op Texel: 0222 - 319621.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 3