Evy Romee TEXELSE J COURANT F amilieberichten 't^crrx' 50 Je zit zo diep bij ons van binnen Jij stond aan je begin Een sterk meisje, klein en teer Ons meisje, wat doet het toch zeer Je hebt jouw strijd verloren Je was nog maar net geboren Zo mooi, zo teder Zo licht als een veder Dochter, zusje in dit leven en toch bleef je maar heel even We waren allemaal zo blij en stonden aan jouw zij Lieve schat, je bent ons ontnomen Dit had niemand aan zien komen Ontzettend verdrietig zijn wij na het plotseling overlijden van onze lieve dochter en mijn kleine zusje 4 juni 2008 Wilhelminalaan 69 1791 AM Den Burg We houden van je en zullen je nooit vergeten t 23 juni 2008 Papa, mama en je grote zus Barry, Marieke en Sanna de Vries Evy is bij ons thuis. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 27 juni van 19.30 tot. 20.30 uur in „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Evy is samen met haar knuffeltjes in de vlinderkamer De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op het kinderhofje van de Algemene begraafplaats van Den Burg. Dag lief zusje We kunnen het nog steeds niet geloven verbijsterd door wat is geschied tranen vullen onze ogen, ondraaglijk is ons verdriet Zo klein en mooi, zo helemaal compleet werd je nooit de kans gegeven om lang en gelukkig verder te leven. Maar 20 dagen hebben we mogen genieten van ons lieve kleindochtertje Evy Opa en oma Koorn Heel verdrietig zijn wij door het plotseling overlij den van het dochtertje van Marieke en Barry Evy Romee Maarten Maurits Lieve Evy zacht en klein verdrietig zijn wij dat jij "I® niet in ons midden mocht zijn Waarom is het ons niet gegeven Dat jij mocht blijven in dit leven? Waarom kreeg jij niet de kans op een gelukkig bestaan En moest jij voortijdig van ons gaan? Het waarom zullen wij nooit weten, Maar we zullen je nooit vergeten. De herinnering die we aan jou hebben is fijn En ook de gedachte dat we ooit weer samen zullen zijn. Opa Oma De Vries Oom Rob Tante Suzanne Dag kleine lieve Evy Romee Wij wensen Barry, Marieke en Sanna en familie De Vries en familie Koorn heel veel sterkte met dit grote verlies. De ooms en tantes: Doede en Ineke Geeske en Henk Piet en Agatha Anne en Gerda Jan en Wil Onbegrijpelijk... Barry, Marieke, Sanna, familie De Vries en de familie Koorn heel veel sterkte met het verlies Evy De neven en nichten: Léon, MSry Jöel Pieter Corina, Maarten Arco Colinda, Benny, Meivin Glenn Anneke, Kees Jan, Michelle, Denise Sharon Sandra, Cees Mayra Jeroen Patricia Michiel Marloes Chris Radna Ed Carolien Johan Pieter Aris Zo klein Zo fijn Zo volmaakt Al zo veel harten geraakt Evy Wij hadden je graag leren kennen. Barry, Marieke, Sanna en familie heel veel sterkte. John, Martha Pascal, Micky Edgar, Colinda Marcel, Esther Jelte, Monique Frank, Petra Marcel, Anousjka Barry, Marije Sjoerd, Brigiete Rob, Maya Hans, Svea Patrick, Daniel Mika Marilyn, Mike Milan, Sem Lisa, Viggo, Yara Anne, Sara Menno, Marousha Masja, Sep, Maren Yfke Esmee, Thijs, Abe Lieve Evy Je was er maar zo kort toch was het een heel leven We hadden allemaal nog zoveel aan jou te geven "Tante" Evelien Ik wens Marieke, Barry en familie heel veel sterkte toe. Ik hield al zoveel van jou In gedachten zul je altijd bij mij blijven Dag lieve, kleine Evy Veel liefs, Jannie Lieve Barry, Marieke, Sanna en familie, wij wensen jullie heel veel sterkte toe Jannie en Egbert Lieve Evy Nog maar een paar dagen dan had ik je kunnen bewonderen, helaas mocht het niet zo zijn. Lieve Marieke, Barry, Sanna en familie heel veel sterkte. Fia Cairns, Australië VRIJDAG 27 JUNI 2008 Al lijken woorden zo weinig te zeggen Misschien helpen ze een klein beetje Koester jullie herinneringen Aan alle mooie momenten Van tedere dagen Onbeschrijvelijk is het gevoel dat wij kregen toen we hoorden dat Evy dochtertje van Barry en Marieke en zusje van Sanna was overleden. Wij zijn er voor jullie. Je collega's, Hans, Ilse Alexandra en Marina Zo lief, zo klein zo mooi, zo fijn zo zul jij altijd in onze gedachten zijn Dag lieve Evy Wij wensen Marieke, Barry, Sanna en overige familieleden en vrienden heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Nelleke Harry Diep geschokt zijn we door het overlijden van Evy Marieke, Barry, Sanna en familie, we wensen jullie heel veel kracht en sterkte toe. Piet en Ina Claudia en Markus, Mats en Mette Marlou en Bart a 4 juni '08 Veel te vroeg gestorven jullie lieve kleine t 23 juni '08 Evy We zullen haar missen op het buurtje en wensen Barry, Marieke en Sanna heel veel sterkte met dit grote verlies. Juul Swarthoff Auke en Monique Erik en Mieke Jacco, Sonja, Timo, Jesper en Aaron Piet en Ria Aad en Thea Julia, Tim en Mika Niels, Manon, Anne-Fleur, Bregje en Diederik Gerard en Ella Buurvrouw van Vliet Buurvrouw van Heerwaarden Pieter en Janneke Waar vreugde had moeten komen, daar kwam verdriet. Diep geschokt zijn wij door het overlijden van Evy Wij wensen Barry, Marieke, Sanna en verdere familie alle sterkte toe. Bestuur V.V. Texel '94 Selectie V.V. Texel '94 Zaalvoetbal I V.V. Texel '94 Voor jullie warmte, liefde, belangstelling en blijk van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van FRITS VAN PIJ KEREN willen wij jullie bedanken. Het was hartverwarmend. Dietmar Breidenbach, kinderen en kleinkinderen van Frits Den Hoorn, juni 2008 afbeelding: schilderij van Frits, Voor uw blijken van belangstelling en medele ven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve moeder, onze oma en overgrootmoeder MARTJE SINKE-WEIJDT zeggen wij u hartelijk dank. Gerty Sinke Mara en Danny Marly Texel, juni 2008 Na een welbesteed maar een veel te kort leven, waarin zij de laatste vier jaar met ongelooflijke wilskracht tegen haar ziekte heeft gevochten, is over leden mijn lieve, zorgzame en hartelijke vrouw Maria Bernardina Theresia Poster-Aagten Mia •fi-12 september 1944 t 24 juni 2008 Gerbrand Poster Beatrixlaan 45 p 1791 GA Den Burg Mia is overgebracht naar de strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 28 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum en na afloop van de crematieplechtigheid in het crematorium. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 30 juni om 11.00 uur in de N.H. kerk aan de Binnenburg te Den Burg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid worden gehouden om 14.15 uur in het crematorium, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Geen bezoek aan huls. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen Een prachtig mens, levenslustige en wilskrach tige Mia is overleden. Mia Poster-Aagten Wij zijn zeer verdrietig en zullen haar lach, warme belangstelling en positieve instelling missen. Wij wensen Gerbrand veel kracht toe om dit verlies te verwerken. Leek: Nico Poster t Yvonne Poster-Naujoks Groningen: Gerbrand Poster jr. Marleen Rademaker Amsterdam: Roy Poster Toen God zag dat de weg te lang, De heuvel te steil, Het ademen te zwaar werd, Legde hij een arm om jou heen en zei: "Kom thuis" Mia Poster-Aagten Genoten hebben we van je humor, Gekoesterd hebben we ons aan je warmte, Bewonderd hebben we je om je vechtlust. We zullen je echt missen. Broers, zussen, schoonzussen, zwagers Neven en nichten Je was zo moedig. Ik zal je heel erg missen. Getrouwd: Cyntha van Heerwaarden Rutger van der Holst 20 juni 2008 Hondecoeterstraat 7" 1071 LP Amsterdam Usette Si Toby Cjefehciteert mtP jullie huwelIjK. Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling de vele kaarten, bloemen en cadeaus die wij moch ten ontvangen bij ons 50-jarig huwelijksfeest. Het was geweldig! Piet en Saar Bakker, Oosterend "Iedere dag die ik er nu bij pak is meegenomen." Wat een karakter Wat een vechtlust Wat een lief mens. Lieve Mia, je dagen zijn nu op. Bedankt voor alle mooie dagen met jou. Gerbrand. veel sterkte. Je bent niet alleen. Louise. Peter en Luna. doorgaan, jongens!. Lieve Mia met respect voor je moed, met bewondering voor je vechtlust n met warme herinneringen aan je gastvrijheid, moeten we nu afscheid van je nemen... "jouw" jongens, Frank er> Jos We moeten je nu missen Lieve Mia Maar we zullen je nooit vergeten. Je oud-collega's van de „Gollards" Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mia Poster-Aagten Wij wensen Gerbrand alle kracht toe om dit voor hem grote verlies te dragen Bestuur WD afdeling Texel Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon. Geboren op 26 juni 2008 om 03.01 uur Hij weegt 3470 gram en is 48 centimeter lang Vanaf nu leven we in het ritme van ons kleintje. Wil je ons bezoeken, geef dan eerst een seintje Roel Bakker en Esther Duinker Wintergroen 1 1796 BL De Koog 0222 - 365976 We hebben jou gekregen niet om te bezitten maar om te geven geloof, hoop en liefde. Onze dochter Jasmijn is geboren op 24 juni om 20.05 uur en weegt 4070 gram Grant Ineke Boyd Bremer Halfzusje van Adam Courtney Boyd Moeder en kind rusten van 12.00 tot 15.00 uur Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van Rianne Rina Ann Geboren: 25 jbni 2008 Jan-Jacob, Patricia en Marieke Keijser Wij rusten van 12.00 -15.00 uur en na 20 30 uur. Voor bezoek graag even bellen. Zondag 24 augustus houden wij van 14.00 tot 17.00 uur een kraamfeest. Hallerweg 33 1791 LR Den Burg Tel.: 0222-320287 Dit bruidsmeisje wordt zaterdag

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 3