Steun politiek voor parallelwegen PHH TEXELSE 2 COURANT 'Geen haute cuisine maar stamppot' jP (j eslaagd (jeslaagd (jeslaagd M "A F amilieberichten Sarah (£-K WGW te sterk voor Texel r VRIJDAG 12 SEPTEMBER 2008 De aanleg van een noordelijke en een zuidelijke parallelweg naar het PHH-gebouw kan rekenen op steun van de meeste politieke partijen. Op WD en PvdA na zijn de partijen ook bereid daarvoor een al gereserveerd bedrag van €550.000,- beschikbaar te stellen. Dat bleek dinsdagavond tijdens een extra commissievergadering die belegd was omdat de commissie leden twee weken geleden vonden dat ze te weinig informatie hadden gekregen. Ook was er verwarring ontstaan, nadat Roland Bisschop van de buurtvereniging Noord-West had gemeld dat Veilig Verkeer Nederland (WN) er niet van overtuigd is dat de verkeersveiligheid voldoende is gega randeerd. Dinsdagavond hadden de commis sieleden alsnog het advies van WN plus een reactie van de gemeente tot hun beschikking. In het advies wordt gesteld dat het PHH-gebouw beter met een nieuwe rotonde op de Pontweg kan worden aangeslo ten dan met twee parallelwegen. Het stuk van anderhalf A4'tje maakte in de ogen van de meeste partijen en de gemeente weinig indruk. Het werd als onvoldoende onderbouwd beschouwd en WN zou volgens de gemeente ook geen goede gegevens hebben gebruikt. Hennie Festen (GroenLinks) zei het Als het weer een beetje meewerkt, verzorgt Jan Haag uit Den Burg in samenwerking met een ballon vaarder uit Exel in de laatste twee weken van september meerdere vluchten boven het eiland. Hoewel de meeste plaatsen al zijn verge ven, is er nog ruimte voor belang stellenden. Het initiatief is van Haag zelf, die zegt 'veel affiniteit met de luchtvaart' te hebben. 'Ik heb al heel wat uurtjes op verschillende manieren in de lucht doorgebracht. Ook mijn kinderen zijn enthousiast geworden en het leek me leuk ze eens te laten beleven Arjen Gieze (23) uit Den Burg slaagde aan de Vrije Universiteit in Amsterdam voor de opleiding Logistiek binnen de studie Bedrijfs wetenschappen. Kim Beverdam (22) slaagde aan de Hogeschool Amsterdam voor de opleiding Pedagogiek. Zij is werk zaam in het speciaal onderwijs in Oegstgeest. Monumentendag De hervormde kerk in Den Burg is zaterdag tijdens open monumen tendag gesloten in verband met een uitvaart. Een expositie die Govert van Noort daar zou houden, is afge last. De vijfde editie van het toernooi om de Schapencup is zondag na strafschoppen gewonnen door de ploeg van West-Frisia uit Enk huizen. Het 'op de stropdas leg gen' werd voor de derde maal gewonnen door Victoria Obdam. Zij nemen de wisselbokaal mee naar huis. Na de loting, onder toeziend oog van notaris Jan Dogger verricht door de aanvoerder van titelverdediger Wart- burgia, werd het toernooi geopend door een Texels schaap. Na een jaar van afwezigheid in verband met de blauwtong, kon het schaap bij deze jubileumeditie niet ontbreken. De teams bestreden elkaar in twee poules, in wedstrijden die tweemaal vijftien minuten duurden. Om attrac tief voetbal te stimuleren, leverde elk gescoord doelpunt een extra winstpunt op dat meetelde voor de Schapen Cup Wisseltrofee. De ronduit niet meer te weten nadat alle gegevens op tafel lagen en de gemeente en Roland Bisschop elkaar, net als twee weken geleden, ook weer hadden tegengesproken hoe de provincie over de aanleg van een rotonde voor het PHH-gebouw zou denken. 'Er zijn voldoende redenen om door te gaan, maar ook voldoen de om te twijfelen.' Het algemeen belang van een goede ontsluiting gaf voor de meesten de doorslag toch in te stemmen met de parallelwegen. Annemieke van Atteveldt (PvdA) en Jos de Wolf (WD) vonden dat de noordelijke parallelweg er beter niet kan komen. Hun argumenten dat vrijwel al het verkeer via de zuide lijke parallelweg zal rijden, leidden tot een correctie van Joop Groeskamp (Texels Belang). Die merkte op dat ze de gemeentelijk reactie op het WN- advies goed moesten lezen en dat daar staat dat 'nagenoeg al het ver keer vanaf de zuidzijde via de Gast huisstraat naar het hulpverlenings centrum zal rijden'. Ofwel: verkeer dat uit het noorden komt, rijdt via de noordelijke parallelweg naar de hulp post en niet via de zuidelijke weg. Wethouder Peter Bakker en Peter van Ree, afdelingshoofd van Gemeente werken, zeiden beiden dat de twee parallelwegen niet de beste oplossing zijn, maar gezien de omstandigheden wel de meeste ideale. De gemeente wilde het PHH-gebouw eerder ont- wat een ballonvaart is. Bovendien is het een leuke uitdaging zoiets boven een eiland te realiseren. Voor zover ik weet, is er maar twee keer eerder een ballon op Texel opgestegen, waarbij de vlucht één keer maar heel kort duurde.' Omdat de ballon niet het gevaar mag lopen in zee te storten, heeft Haag meerdere locaties gezocht waar de passagiers aan boord kun nen gaan. 'Als de wind uit het noor den komt, stijgen we op van een plek bij De Krim of ijsboerderij Labora. Is de wind zuidelijk, dan kunnen we op het ZDH-veld of bij de familie Van Leeuwen op 't Horntje terecht. Zo heb ik ook een paar plekken voor als ■i i*\ Marianne Vlaming (29) is aan de Vrije Universiteit in Amsterdam afgestudeerd als orthopedagoog. De afgelopen zes maanden hield ze zich bezig met het vak juridische vaardigheden. Zij is sinds 1 sep tember werkzaam bij Defence for Children. VERVOLG VAN PAGINA 1 Texelstroom Het historische schip raakte maan dagmiddag in problemen, toen het bij Kaaphoofd, tussen het Schul- pengat en het Marsdiep, op een strekdam was gelopen. Nadat de reddingboot uit Den Helder te hulp was geschoten, bleek dat de Texel stroom water maakte. Al pompend werd daarna naar de scheepswerf gevaren. Lock geeft toe dat hij een fout heeft gemaakt, ondanks al zijn ervaring en kennis van het gebied. 'Zo zie je maar, niemand is onfeil baar. Gelukkig ben ik niet de enige die daar is vastgelopen.' De Texelstroom is woensdagmid dag na tussenstops in Oudeschild en Terschelling doorgevaren naar Delfzijl, waar het schip gast is op het Eems Dollard Havenfestival. winnaars van beide poules, Victoria Obdam en West Frisia uit Enkhuizen, maakten in de finale uit wie zich win naar mocht noemen. Hoewel Victoria Obdam het betere van het spel had, ging de ploeg uit Enkhuizen er met de beker vandoor. Na een gelijke eindstand nam West Frisia de beslis sende penalty's beter dan de tegen stander. Titelverdediger Wartburgia eindigde als derde. De ploeg won alle duels, maar wist niet voldoende doelpunten te maken om eerste in de poule te worden. Zij wonnen de wedstrijd om de derde plaats door WGA uit Amsterdam te verslaan. Oosterend 3 versloeg in een eiland derby het organiserende Texel'94 3 in de strijd om de vijfde plaats. Middenvelder Adri Schagen van Wartburgia en penaltykiller Marco Koomen van West Frisia werden door de scheidsrechters gekozen tot speler en keeper van het toernooi. sluiten met verbreding van de Pont- weg (eigendom van de provincie) met twee voorsorteerstroken, maar daar is een streep door gezet, omdat de provincie geen rechtsafvakken meer willen hebben (vergelijkbaar met de situatie bij de Redoute). Door de noordelijke parallelweg zo dicht mogelijk langs de Pontweg te laten lopen (het benzinestation verdwijnt) moet volgens Bakker zoveel moge lijk groen kunnen worden bespaard, zoals de buurt wil. De steun van de commissie aan de parallelwegen was niet het resul taat waarop de tientallen aanwezi ge omwonenden hadden gehoopt. Groeskamp merkte op dat zij echter nog de kans krijgen bezwaar aan te tekenen bij de vrijstellingsprocedure die de gemeente nog moet voeren. Het college is daar van de week al mee begonnen. De plannen liggen vanaf maandag zes weken ter inzage bij de Publieksbalie op het raad huis aan de Groeneplaats. In die zes weken kunnen zienswijzen worden ingediend. De aanleg van de wegen is inmiddels aanbesteed aan aannemingsbedrijf Tatenhove uit Oudeschild. Van Ree van Gemeentewerken liet weten dat met de €550.000,- en een provin ciale bijdrage van €150.000,- niet alleen beide wegen, maar ook het parkeerterrein bij het PHH-gebouw kan worden aangelegd. De gemeente hoeft voor de €550.000,- niet extra in de buidel te tasten, omdat het geld een paar jaar geleden al opzij was gezet, alleen toen nog voor het oude plan om het hulpverleningsgebouw rechtstreeks op de Pontweg aan te sluiten. de wind westelijk of oostelijk is. Voor een lange vlucht zou het natuurlijk het mooist zijn wanneer de ballon van noord naar zuid of van zuid naar noord gaat.' Het staat nog niet hele maal vast, maar waarschijnlijk komt Haags compagnon met drie ballon nen naar het eiland. Per keer is ruimte voor circa 22 passagiers. Een vaart kan alleen doorgaan, wanneer het niet harder waait dan 2 Beaufort. De ervaring leert dat de meeste kans op gunstige omstandigheden om 7.00 en 19.00 uur is. Wie zich opgeeft, moet er dus rekening mee houden dat hij pas kort tevoren te horen krijgt of de tocht doorgaat. De ballonvaar der is maandag 16 september voor het eerst op het eiland. Een kaartje kost maximaal €150,-. Maar Haag heeft goede hoop nog enkele spon sors te vinden - die reclame aan de mand mogen bevestigen -, zodat de prijs wat omlaag kan. Inlichtingen zijn in te winnen via tel. 310083. Poundcake In café De Kuip in De Koog treedt vrijdag en zaterdag de Texelse for matie Poundcake op. De toegang is gratis. De zaalvoetballers van Texel'94 hebben vrijdag bij hun debuut in de tweede klasse met 2-5 verloren van WGW/KSG'73 uit Den Helder. De Texelse formatie, die dit jaar is versterkt door de neefjes Pim en Matthijs de Lugt, was lange tijd gelijkwaardig aan de tegen stander, maar kwam in de tweede helft te kort om aanspraak te maken op een goed resultaat. De thuisploeg kwam in de eerste helft goed uit de startblokken, wat al snel resulteerde in een voorsprong. Na een mooie aanval was het Leon Zijm die de bal goed binnen schoot. Hierna boog WGW de achterstand om naar een 2-1 voorsprong. Vlak voor rust kwamen de gastheren langszij toen Pim de Lugt tijdens een tijdstraf van de Heldersen de 2-2 binnen tikte. Omdat een Texels doelpunt werd afgekeurd, was dit tevens de ruststand. Na de rust kwamen de bezoekers met een bekeken schot in de korte hoek al snel weer op voorsprong. Zwemclub houdt kampeerweekend Tijdens het kampeerweekend dat de zwemclub afgelopen weekend hield, werden op het terrein bij het zwembad onderlinge wedstrijden gehouden. Met 57 deelnemers was het weekend goed bezocht. Uitslagen: Minioren 1/2 meisjes - 1.Eliza Blom; 2.Moi'se Eelman; 3.Asha Zijm. Minioren 1/2 jongens - 1.Storm Graaf Minioren 3/4 meisjes - 1.Donja Wit; 2.Sophie Graaf; 3.Demi van der Haas Minioren 3/4 jongens - I.Jaas Roeper; 2.Max de Smidt; 3.Bram Zoetelief. Minioren 5/ Junioren 1 meisjes - 1.Femke Hegeman; 2,Eline Zoetelief, 3.Kaya van Bent- hum. Minioren 5/6 jongens - 1 Teun Dekker; 2.Rien van Kooten; 3.Senne Roeper. Meisjes junioren 2/3 - 1 .Grace Boekei, 2 Stefanie Hin, 3.Roosmarijn Graaf. Jongens junioren 1/2 -1 .Allard de Wit, 2.Joey Mets; 3.Robin Graaf. Meisjes jeugd 1/2 - Helene Schoehuys heeft onderdeel niet uitgezwommen. Jongens Juni oren 3/4 - 1 .Xander Graaf, 2,Joost Graaf. D1 t/m senioren open dames - 1 .Joyce Vlaming; 2,Evanne Kats, 3-Lies Lemstra Jeugd 1 t/m senioren open jongens/heren - 1 Milco Kats; 2,Youri van Mierloo, 3 Simon Prins. Op verzoek van de Texelse Courant hield Louise van der Sluis een week lang een weblog bij over de orga nisatie van Texel Culinair, het eet festijn in De Koog dat vanmiddag van start gaat en drie dagen duurt. Over het maken van bestekpochet- jes, regelneef Anton van der Vis, een suunige voorzitter en zuurkool voor de vrijwilligers. Hieronder een bloemlezing. Het complete weblog is te lezen via www.texelsecourant. nl. Vrijdag: Naarmate Culinair dichterbij komt, neemt de hoeveelheid mail in mijn culinairbox toe. Tientallen mailtjes per dag trekken aan mij voorbij. Het is ongelooflijk wat er allemaal geregeld VERVOLG VAN PAGINA 1 Trouwring 'Het zou toch kunnen dat het wél de ring van Anne was. Ik dacht: a/s ik niet reageer, gebeurt er niets.Het duurde even voordat de twee elkaar ontmoetten en toen het eenmaal zo ver was, werd nog niets duidelijk. 'Mijn ring moest af, zodat we de inscripties konden vergelijken. Maar dat lukte niet. Bovendien begon ik te twijfelen. Het was een erg grote ring en Anne had toch niet zulke grote handen? Maar mijn zoon Piet zei later: jawel, vader had echte werkhanden. Nadat Waverijn weer was vertrok ken - mét de ring -, besloot Boon een nieuwe poging te wagen. 'Die ring moet af, beurt wat beurt, dacht ik. En ja hoor, met wat afwasmiddel gleed-ie er zo af.' Daarna viel alle onzekerheid weg. Zowel de A als de e is in beide ringen op dezelf de manier gegraveerd. 'Bij juwelier Mantje in de Hogerstraat', vertelt ze. Overwogen om daar een nieuwe ring te kopen, hebben ze nooit. 'Nee, daar hadden we geen geld voor. Dat hadden we veel te hard nodig om iedereen te eten te geven.' De enige vraag die rest, is hoe de ring aan de Rommelpot kan opdui ken, een halve kilometer van de plaats waar-ie van de vinger van de eigenaar gleed en bovendien zo'n dertig centimeter onder het maai veld. Tal van theorieën zijn mogelijk. Zo kan de ring zijn opgegeten door een koe, waarna de mest is afge voerd naar het andere stuk land, dat eveneens eigendom van Bruijn was (en nu van zijn kleinzoon Rob). Ook bij het oogsten en planten van bollen wordt nogal wat grond verplaatst en daar zou de ring best tussen gezeten kunnen hebben. Waverijn maakt zich er niet druk om. 'We zullen het waarschijnlijk nooit weten, maar wat mij betreft is de ring weer op z'n plaats.' De Texelaars lieten dat er niet bij zitten en gingen op zoek naar de gelijkmaker. Deze viel echter niet en het was WGW dat binnen een paar minuten de eindstand op 2-5 bepaalde. Coach Martijn de Veij moest het in een goed gevulde sporthal stel len zonder Gor Hakobjan. Barry de Vries zat licht geblesseerd op de reservebank en heeft ook niet gespeeld. Ondanks deze nederlaag kunnen de Texelaars terugkijken op een goede wedstrijd, waarin het er op leek dat de tweede klasse niet te hoog gegrépen is. Vrijdag wordt een uitwedstrijd gespeeld tegen DVO'98 in Wieringerwerf. Randstad eilandcompetitie Programma dinsdag 16 september Veld A 19.00 CVI-NIOZ 1 Randstad 19.45 Randstad-Autocentrale NIOZ 1 20.30 Prinsen -Vlinderw. Autocentr. 21.15 Koetshuis-Cocky's Prinsen 22.00 Kobeko-Paal 28 Cocky's Veld B 19.00 Timmer's -Jozefsch. Bar Sp. 19.45 Bar Sportief-Sportsh. Jozefsch 20.30 De Waal-De Boer Sportshop 21.15 Wessels -Interieurbouw Mantje 22.00 Mantje-Slik's Interieurbouw Veld C 19.00 Otto's -Klif 23 De Rog 19.45 De Rog-SVC Klif 23 20.30 Krim-Spar SVC 21.15 Piet Kooger-NBC Krim 22.00 Campings-Kapper Piet Kooger Wedstrijdleiding Bar Sportief en Gert- ha (tel. 322434) Uitslagen: Slagerij lepe de Boer-Timmer's Bakkerij 2-1; Foto de Waal-Bar Sportief 1-2. Jozefschool- Otto's Tweewielershop 1 -2; Sportshop Texel- Klif 23 0-3, CVI-Kobeko 0-3, NIOZ 2-Tevoko jeugd 3-0; PFB-Wessels Ontwerpt! 0-3; Eco- tiem-Slik's werk IJzersterk 1-2; Bouwcenter Rab-Mantje 0-3; Albert Heijn-Gea's viswijven 1 -2, Spar Oudeschild-Eet Café De Rog 0-3; NBC Eelman Partners-SVC 3-0; De Kapper- de Krim 0-3; Texelcampings-Piet Kooger 2-1 Rabobank-lnterieurbouw Texel 0-3 moet worden voor een evenement van deze omvang. Daar ben ik vorig jaar achter gekomen, toen ik voor de eer ste maal als PR-bestuurslid een kijkje in de keuken kreeg. Wat zijn er veel dingen waar je als argeloos bezoeker niet bij stil staat! En gelukkig maar, want bezoekers van Texel Culinair moeten vooral genieten van de lek kere gerechtjes en het entertainment. Daar doen we het tenslotte voor! En bovendien: wat kan het u schelen wel ke vuilniszakken wij het best kunnen gebruiken, waar wij water vandaan moeten halen voor de glazenspoel- machine en welke noodmaatregelen er genomen moeten worden voor het geval de stoppen doorslaan. Zaterdag: Tijdens mijn eerste jaar in het bestuur, heb ik zoveel mogelijk mee- gekeken/geholpen met uiteenlopende werkzaamheden om een goed beeld te krijgen van de organisatie. Zo ook het gereedmaken van de bestekpo- chetjes. Nietsvermoedend nam ik plaats aan tafel. Met mij schoven nog zo'n zes vrijwilligers aan en vol vertrouwen was ik ervan overtuigd dat we dit varkentje wel even zouden wassen in een uurtje. Misschien twee. Tot de enorme berg messen en vor ken op de tafel werd uitgestort. Erg goed in schatten ben ik niet. maar vele duizenden waren het er beslist. Tot diep in de nacht zijn wij bestek aan het insteken geweest. Mes en vork pakken in het pochetje, mes en vork in het pochetje, mes... Zondag: leder zijn vak. Ik ben blij dat ik me binnen het bestuur van Texel Culinair mag bezighouden met de pr en niet met bijvoorbeeld de logistiek. Wat een werk en wat een geregel! Gelukkig hebben wij daarvoor een echte regel neef: Anton van der Vis. Zonder Anton geen culinair, zoveel is zeker. Zonder de overige bestuursleden tekort te wil len doen, heb ik groot ontzag voor het werk dat Anton verricht. Hij praat niet alleen snel, zo werkt hij ook. U vraagt, wij draaien. Samen met Sijbrand Stiehl ('Sijb' voor insiders) is hij verantwoor delijk voör het Koger bouwdorp dat vanaf aanstaande woensdag weer verrijst. Maandag: Er zijn mensen die denken dat Texel Culinair een njk evenement is. Dat er sowieso bakken geld wordt verdiend met de organisatie van een evene ment. Ook de Ronde om Texel wordt in dat verband vaak aangehaald. Een perfecte organisatie met een 'rijke uitstraling'. De harde werkelijkheid is helaas anders, leder dubbeltje moet worden omgedraaid en over elke euro die we uitgeven, moet goed worden nagedacht. Is die uitgave wel nodig? En als het nodig is, kunnen we het ook betalen? Vragen die voortdurend terugkeren. Onze penningmeester Rein Stam zit stevig op de 'schat kist' en zorgt ervoor dat er niet meer uitgaat dan erin komt. En anders is er onze voorzitter nog. Dirk K. Die is Tessels suumg en vindt eigenlijk alles te duur. Dinsdag: De mannen van Stiehl waren ook vandaag druk bezig met de inrich ting van de straat. De toegangspoort staat er al en zorgt meteen al voor een gezellige sfeer. Maar als etaleur Marga Lakwijk vrijdag met de straat klaar is, is het pas echt af. Geweldig hoe zij met eenvoudige materialen en restanten erin slaagt een fantastische entourage te creëren. Tijdens onze meeting vanavond is ook de opening uitvoerig besproken. Natuurlijk ben ik bevooroordeeld, maar het wordt fantastisch. Woensdag: Vandaag is door een groep vrijwil- ligers hard gewerkt aan de entourage en het inrichten van de ontvangst ruimte bij De Schuilhut. Natuurlijk wordt er goed voor de vrijwilligers gezorgd. Koffie en een broodje met lunchtijd. Zelfs de warme hap is gere geld. Niks geen haute cuisine, maar een ordinaire Hollandse stamppot. Vorig jaar, tijdens mijn eerste Culinair als bestuurslid, vond ik dat een rare gewaarwording. We werden omringd door de meest heerlijke lekkernijen en de medewerkers deden zich tegoed aan een bord zuurkool! Mij niet gezien. Nu houd ik bepaald niet van zuurkool, maar als lekkerbek laat ik de kans om drie dagen lang zoveel bijzondere gerechtjes te proeven natuurlijk niet aan mijn neus voorbijgaan. Er is altijd wel een moment om wat lekkers te 'scoren'. Toch zijn de meeste vrijwil ligers blij met een degelijke hap eten. Zij vinden het omslachtig om met munten op pad te gaan en hier en daar wat eetbaars op te scharrelen. Liever met een groepje aan de stamp pot of de macaroni. Even een moment van rust tijdens een hectische week. En het vult tenminste. De week van Benno Bakker Benno Bakker is de volgende blog- ger in de serie De week van... Hij is mede-organisator en veilingmeester van de Lions-veiling, die donder dag 18 en vrijdag 19 september in Oudeschild wordt gehouden. IN MEMORIAM Beetje bij beetje was je al begonnen aan je laatste reis. Heel rustig ben je vandaag vertrokken. Eijsbrand Pauptit A 04-11-1935 t 09-09-2008 Margo Pauptit-Weijsenfeld t Edwin Antoinette Luna, Ingmar Dorothé Leon Kim, Kasper Anne Een herdenkingsdienst zal gehouden worden op zaterdag 13 september om 13.30 uur in de Hervormde kerk te Den Burg. Aansluitend zal de begrafenis daar plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in „Hotel Den Burg", Emmalaan 4-6 te Den Burg, waar gelegenheid is de familie te condoleren en nog even na te praten met elkaar. Correspondentieadres: Madoerastraat 33, 2612 GL Delft NIOZ KONINKLIJK NEDERLANDS INSTITUUT VOOR ZEEONDERZOEK Ons bereikte het bericht dat op 9 september j.l. is overleden onze oud-collega Eijsbrand Pauptit Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Texel, 11 september 2008 Directie en medewerkers NIOZ Koninklijk Nederlands Instituut voor Zeeonderzoek Leren lopen, school, te stappen, werken, vriendin, bedrijf weg, ziekte, doorzetten en leren lopen, werken, rondje wandelen, einde. Ik heb geieefd. Ik groet u. Wij danken u voor het medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom HARRIE KEESOM Jan en Martha André en Hennie en kinderen Texel-Den Burg, september 2008 Anita Frickers Voor uw belangstelling en medeleven getoond na het plotseling overlijden van onze vader, groot- en overgrootvader LUBERTUS EELMAN willen wij u oprecht danken. In het bijzonder danken wij de medewerkers van "De Gollards" en dokter Waverijn en dokter Van Hat- tem voor de goede zorg. Jan en Inge Piet en Gerrie Arie en Esther Kleinkinderen en achterkleinkind Texel, september 2008 Lieve, lieve mensen, Na 5 maanden behandeling toont de PET-scan geen enkele kwaadaardige activitieit van het B-non Hodgkin lymfoon meer aan. Al het meeleven door kaartjes, 'n telefoontje, bloe men, fruit en gesprekjes zijn voor ons een grote steun De bijwerkingen van de chemotherapie vergen nog enige revalidatie, maar we doen weer mee. Dank, dank voor al jullie meeleven. Henriëtte en Klaas Eissen Wij gaan trouwen! op vrijdag 19 september om 13.30 uur in de voormalige doopsgezinde kerk in Oosterend. Floortje Zijm en Jord Kuiken We vieren feest van 16.00-19.30 uur in 'Beachcafé De Buren', Paal 17, De Koog. Ons adres: Bekkerstraat 9, 3572 SB Utrecht. troüwen van der Vliet V# Z> zullen op 19/9/ 2oo8 om 14:3o trouwen in het Gemeentehuis van Texel onze receptie is van 19:00- 20:00 in Paal 33 ïctor Nog plaatsen vrij voor ballonvaart West-Frisia wint vijfde Schapencup

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 3